Eindhoven Atletiek november 2016


Geldrop, zondag 27 november 2016

voor niks   

De uitslagen van de 't is voor niks loop, gratis door de natuur
Klik hier voor alle uitslagen

Recreanten 30, 30340 m
1 Peter Peeters 58 Prins Hendrik 1:49:55
2 Kees van Meer 68 AV Gloria 1:55:09
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 2:02:46
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:02:47
6 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 2:16:18
8 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 2:20:37
76 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 3:14:32

Recreanten 21, 21230 m
1 Stefan van Deurzen 79 AV Weert 1:22:15
2 Thijs Luttikhold 79 Deurne 1:23:38
3 Piet Ysabie 66 Hagelandse RC 1:25:23
4 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:28:16
30 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:40:33
65 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:51:26
133 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 2:03:47
136 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:05:36
167 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 2:16:45
183 Harm Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 2:35:32

Recreanten 15, 14340 m
1 Maarten Beerens Veldhoven 40:51
2 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 54:36
3 Rob van de Sluis 80 Eindhoven 57:13
30 Wilma Kalf 67 Eindhoven Atletiek 1:11:25
84 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 1:21:16
95 Marlies Snels 76 Eindhoven Atletiek 1:23:37
115 Jacqueline Albers 63 Eindhoven Atletiek 1:26:43
126 Marguerite Schiffmacher 59 Eindhoven Atletiek 1:29:46
127 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:29:46
128 Anja van der Maat 57 Eindhoven Atletiek 1:29:47
137 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 1:32:21
140 Thera Derwort 67 Eindhoven Atletiek 1:33:22
146 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 1:34:51

Recreanten 10, 9980 m
1 Marc Breukers 68 Eindhoven 38:55
2 Eric Maas 79 Eindhoven 39:25
3 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 40:06
16 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:01
79 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 56:13
82 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 56:32
91 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 57:23
103 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 58:21
110 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 59:07
123 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 59:50
134 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 1:01:23
140 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:01:43
154 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:02:37
162 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:04:15
171 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:05:39
181 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:07:16
182 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:07:22
185 Elise de Groot 68 Eindhoven Atletiek 1:09:07
188 Mirjam Wiertz 78 Eindhoven Atletiek 1:09:34
194 Angelique Meulendijks 67 Eindhoven Atletiek 1:10:27
198 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 1:11:45
199 Edwin van der Voorde 54 Eindhoven Atletiek 1:11:45

Recreanten 6, 6180 m
1 Giovanni de Beyter 80 Tervuren 24:54
2 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 25:03
3 Mark Hendriks 75 Uden 26:15
40 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 40:25
46 Cathy Grootenboer 66 Eindhoven Atletiek 41:35
60 Mattie Metselaar 58 Eindhoven Atletiek 45:52

Sint-Oedenrode, zondag 27 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9730 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 33:38
2 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 34:45
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:56
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 34:59
5 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 35:58
6 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 37:19
7 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 37:49
10 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 38:54

Mannen 35, 7780 m
1 Joan School 74 GVAC 27:31
2 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 29:02
3 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 29:22
5 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 29:44
6 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 30:01
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 30:12
8 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 30:22
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 31:06
13 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 32:49
14 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 33:21
15 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 34:05

Mannen 45, 7780 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 28:23
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 28:45
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 29:18
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 30:25
7 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 30:50
9 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 31:52
15 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 34:26

Mannen 55, 7780 m
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 31:36
2 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 33:08
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 34:03

Mannen 65, 7780 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 32:52
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 33:29
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 36:04
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 39:22
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 45:30

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 34:08
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 34:57
3 Christel Dekkers 82 GVAC 35:04
4 Anne Huver-Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 35:32
6 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 38:10

Vrouwen 35, 7780 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 31:27
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 32:03
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 32:29
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 36:43

Mannen korte cross, 2542 m
1 Koen van der Meijden 96 Rotterdam Atletiek 8:45
2 Rob Michiels 94 AVR '69 8:51
3 Stephan Admiraal 83 Typhoon 9:18
4 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 9:24
5 Peter Kuystermans 86 Eindhoven Atletiek 9:49

Vrouwen korte cross, 2542 m
1 Laura Hoogers 93 Generaal Michaelis 10:04
2 Marissa Damink 95 Asterix 10:14
3 Yosta de Stigter 99 Energie 10:36
4 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 10:41
5 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:41
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 12:09
14 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 15:10

Jongens junioren B korte cross, 2542 m
1 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 9:35
2 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 9:45

Jongens junioren A, 3880 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:20

Jongens junioren B, 3880 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:17

Jongens junioren C, 2542 m
6 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 11:14
8 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 11:30

Meisjes junioren C, 1906 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:46
3 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 8:04

Jongens junioren D, 1462 m
8 Daniel Hensen 04 Eindhoven Atletiek 6:28

Meisjes junioren D, 1462 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:57
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:07
7 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:27
9 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 6:32

Jongens pupillen A, 1261 m
4 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:17
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:18
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:25
12 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:46
13 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:47
26 Pim Vink 07 Eindhoven Atletiek 6:51

Meisjes pupillen A, 1261 m
4 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 5:38
12 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 6:22

Jongens pupillen B, 943 m
3 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 4:17
4 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:18
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:19
7 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:24
9 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:33
11 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 4:35
12 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 4:41

Meisjes pupillen B, 943 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:54
5 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 4:44
11 Dinte Wilting 08 Eindhoven Atletiek 5:31

Jongens pupillen C, 774 m
1 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 3:32

Meisjes pupillen C, 774 m
2 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:52
3 Nora Vink 09 Eindhoven Atletiek 4:32

Mannen recreanten, 3880 m - 5830 m - 7780 m
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 25:57
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 32:46
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 35:06
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 35:17
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 35:18
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 35:59
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 39:14
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 39:52
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 40:00
John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 40:31
Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 41:26

Vrouwen recreanten, 3880 m - 5830 m - 7780 m
Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 20:53
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 35:41
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 36:01
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 39:25
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 40:47
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 42:00
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 42:07

Deurne, zondag 27 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9800 m
1 Mark van Kessel 89 31:17
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 32:20
3 Alexandre Lechat 77 36:09

Mannen recreanten, 4950 m
22 Lucien Zweers 63 Eindhoven Atletiek 27:20

Ell, zondag 27 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Jorim Scheele 88 Atletiek Maastricht 1:12:33
2 Bert Wouters 82 AV Toekomst 1:14:26
3 Stef Simons 91 Bree 1:16:33
18 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 1:38:03

Mannen 40, 21.1 km
1 Iwan Theunissen 72 Landgraaf 1:15:43
2 Edwin Kok 72 HAC 1:22:01
3 Ward Schiffelers 74 Sittard 1:22:55
6 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:25:44

Mannen 45, 21.1 km
1 Pascal van Marcke 67 Alken 1:18:03
2 Pieter Adriaens 71 Weert 1:18:27
3 John Reijnen 70 Achilles-Top 1:18:53
15 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:34:42

Tilburg, zat. 26 en zon. 27 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen korte cross, 2500 m
1 Richard Douma 93 Zaanland 6:21
2 Frank Futselaar 91 De Liemers 6:26
3 Sjoerd Weijers 95 Nijmegen Atletiek 6:27
53 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 7:13
58 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 7:18
61 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 7:22

Vrouwen korte cross, 2500 m
1 Anita Hinriksdottir 96 IJsland 7:15
2 Linn Nilsson 90 Zweden 7:18
3 Marlies Huigen 94 Groningen Atletiek 7:41
28 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 8:19

Jongens junioren A, 6200 m
42 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 22:15
57 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 24:22

Jongens junioren B, 4300 m
3 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 13:48
24 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 14:42
47 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 15:39
49 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 15:42

Meisjes junioren C 1, 2200 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:55

Jongens junioren C 1, 2800 m
3 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 9:06
10 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 10:00

Jongens junioren C 2, 2800 m
19 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 9:50
21 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:58

Jongens pupillen A 2, 1200 m
17 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:19

Meisjes pupillen B, 1200 m
2 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:25

Recreanten, 10.3 km
192 Maud Kastelijn 75 Eindhoven Atletiek 1:01:24 1:01:00

Oss, zondag 20 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Geffenseplascross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50 kort, 3820 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 14:36
2 Henk Kiffen 66 Megen 16:58
3 Fred van Baalen 62 Prins Hendrik 17:01

Nijmegen, zondag 20 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen, Frank van der Burgt, Bram Cuijpers, Gerrit Naus, Ronald Adams, Joost Bekkers, Etienne Vissers, Henk Vos, Carlos Schoenmakers, Arno Nieuwlaat, Leonie Thijssen en Barbara Heijman

Mannen senioren, 15 km
1 Joshua Cheptegei 92 Oeganda 42:08 42:08
2 Abrar Osman 94 Eritrea 43:04 43:04
3 Hiskel Teweide 86 Eritrea 43:06 43:06
51 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 51:37 51:34
75 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 53:27 53:22
109 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 55:00 54:44
302 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 1:00:12 59:37
379 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 1:03:11 1:00:44
436 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 1:02:19 1:01:43
538 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 1:05:53 1:02:57
963 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 1:08:39 1:06:54

Mannen 35, 15 km
4 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 50:09 50:08
19 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 55:07 54:52
78 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 1:00:29 59:31
86 Gerrit Naus 79 Eindhoven Atletiek 1:02:06 59:45
171 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:03:36 1:02:33
529 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:29:41 1:10:02
547 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:27:39 1:10:18
1026 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:46:48 1:16:16

Mannen 40, 15 km
74 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:02:04 1:01:12
173 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:08:38 1:04:40
416 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 1:15:53 1:09:30
535 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 1:27:54 1:11:06
556 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:17:54 1:11:33
617 Conrad van Veenendaal 73 Eindhoven Atletiek 1:47:55 1:12:14
638 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:35:06 1:12:36
667 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:35:30 1:12:57
847 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 1:43:03 1:15:04
1298 Martijn van Spreuwel 74 Eindhoven Atletiek 1:55:45 1:20:04
2112 Paul van Haaren 74 Eindhoven Atletiek 2:40:39 2:03:55

Mannen 45, 15 km
27 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 57:55 57:17
192 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:10:17 1:05:02
227 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:13:40 1:05:40
291 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:12:25 1:07:13
478 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:22:36 1:09:48
633 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:24:13 1:11:35
799 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:35:47 1:13:16
987 Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 1:45:29 1:14:55
2103 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 1:26:33 2:11:15
2580 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 2:02:13 1:39:45

Mannen 50, 15 km
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 55:14 55:11
83 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 1:05:28 1:04:12
85 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 1:06:20 1:04:20
264 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:10:30 1:09:29
457 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:25:36 1:12:29
730 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 1:36:53 1:15:49
955 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:41:09 1:18:35
1094 Jack Bergman 63 Eindhoven Atletiek 2:11:13 1:20:25
1330 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:46:05 1:23:30
1627 Nanco de Cortie 62 Eindhoven Atletiek 2:41:26 1:27:58
1886 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 2:25:30 1:34:15

Mannen 55, 15 km
14 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:02:03 1:01:15
124 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 1:15:40 1:08:34
128 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:13:54 1:08:38
282 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:35:40 1:13:09
306 Dolf Haank 59 Eindhoven Atletiek 1:50:25 1:13:29
510 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 1:48:25 1:17:52
684 Gerard Vermeulen 58 Eindhoven Atletiek 2:12:35 1:21:21
743 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:44:55 1:22:24
1217 Sjef van de Ven 57 Eindhoven Atletiek 2:34:28 1:33:54
1299 Roel Kuijken 57 Eindhoven Atletiek 2:51:00 1:37:32

Mannen 60, 15 km
227 Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 1:55:36 1:18:40
449 Hans Lamers 56 Eindhoven Atletiek 2:07:53 1:26:18
725 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 2:50:16 1:38:59

Mannen 65, 15 km
49 Geert Bruinsma 47 Eindhoven Atletiek 1:38:45 1:15:06

Vrouwen senioren, 15 km
1 Susan Krumins-Kuijken 86 AV Cifla 49:30 49:30
2 Jip Vastenburg 94 AV '34 50:42 50:42
3 Kanade Furuya 96 Japan 52:10 52:08
15 Eveline Martens 87 Eindhoven Atletiek 56:27 56:25
152 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 1:23:12 1:10:08
1592 Inge Zomer 87 Eindhoven Atletiek 2:39:57 1:28:20
2092 Renee van den Broek 81 Eindhoven Atletiek 2:39:15 1:34:32

Vrouwen 35, 15 km
11 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:09:17 1:04:59
76 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:45:16 1:14:44
158 Inge Hezemans 78 Eindhoven Atletiek 2:14:31 1:18:06

Vrouwen 40, 15 km
74 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 1:41:06 1:14:30
514 Brigitte van der Heijden 75 Eindhoven Atletiek 2:17:40 1:27:06
657 Marlies Snels 76 Eindhoven Atletiek 2:23:41 1:29:46
919 Maud Kastelijn 75 Eindhoven Atletiek 2:51:00 1:37:33

Vrouwen 45, 15 km
118 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:49:19 1:18:47
149 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 1:50:41 1:20:09
644 Irene Krugers 70 Eindhoven Atletiek 2:24:15 1:33:02
660 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 2:24:21 1:33:23
794 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 2:28:39 1:37:41

Vrouwen 50, 15 km
415 Margareth Bressers 63 Eindhoven Atletiek 2:21:58 1:31:00

Vrouwen 55, 15 km
81 Ans Cuijpers. 58 Eindhoven Atletiek 2:14:19 1:23:04
214 Judy Cornelis 61 Eindhoven Atletiek 2:22:31 1:31:17
313 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 2:50:19 1:39:02

Mannen senioren, 7 km nacht
923 Leon Offermans 84 Eindhoven Atletiek 1:03:03 53:03

Mannen 40, 7 km nacht
154 Dirk-Jan van Aken 74 Eindhoven Atletiek 43:58 39:55

Sint-Oedenrode, zondag 20 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e Rooise Crosslopen van Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8020 m
1 Rob Geerts 82 Poederlee 30:34
2 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 31:24
3 Frans Giebels 86 Fortuna '67 32:01

Mannen 45, 8020 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 30:23
2 Paul Cooijmans 65 RCL Lieshout 33:05
3 Art Vissers 65  Fortuna '67 34:18

Mannen 65, 8020 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:35
2 Mari van Houtum 50 Fortuna '67 44:26
3 Pieter Hulsen 48 Sint-Oedenrode 46:42

Vrouwen 55, 8020 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 38:00

Vrouwen senioren, 4812 m
1 Johanna Josten 83 Tegelen 21:33
2 Fem van Empel 02 Sint-Michielsgestel 22:20
3 Sanne van Lieshout 97 Fortuna '67 23:13
7 Marlieke Smetsers 82 Eindhoven Atletiek 29:39

Weert, zondag 13 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Weerterbos van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 35 km Trail
16 Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 4:19:04

Mannen 45, 21 km Trail
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:30:55

Mannen 45, 15 km Trail
43 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:22:01

Vrouwen senioren, 15 km Trail
28 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:34:59

Vrouwen 45, 15 km Trail
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:12:08
19 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:40:09
20 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:40:09

Veldhoven, zondag 13 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven Cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9140 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 31:36
2 Tim Verbaandert 94 Eindhoven Atletiek 32:09
3 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 32:10
5 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:42
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:01
8 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 35:54
12 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 37:38

Mannen 35, 7910 m
1 Joan School 74 GVAC 28:50
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 29:42
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 30:27
4 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 30:49
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 30:55
6 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 30:59
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 31:55
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 32:55
10 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 32:57
13 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 34:58
14 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 35:54

Mannen 45, 7910 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 31:05
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 31:16
3 Kees Wouters 62 DES 31:31
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 32:29
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 33:22
12 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 35:49
13 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 36:17
14 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:27

Mannen 55, 7910 m
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 33:01
2 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 33:11
3 Peter van Houts 56 De Keien 34:37
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 35:52
7 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 37:20

Mannen 65, 7910 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 35:02
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 35:30
3 Jos Sanders 51 avVN 36:23
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:38
5 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:56
7 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 50:19

Vrouwen senioren, 7910 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 33:42
2 Heleen Boers 89 Eindhoven 34:39
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 36:06

Vrouwen 35, 7910 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 33:08
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 35:18
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 39:21

Vrouwen 55, 7910 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 37:53
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 39:20
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 41:39

Mannen korte cross, 2470 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 7:54
2 Robin Ruijter 93 Prins Hendrik 8:07
3 Michael Beuwer 89 Asterix 8:09
7 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 9:10
9 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 9:11
11 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 9:32

Jongens junioren A en B, 3960 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 14:06
3 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 14:12
4 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:41
5 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 14:45
8 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:27
9 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 15:40

Jongens junioren C, 2470 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 8:36
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 9:00
7 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:59
8 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 10:06
9 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 10:30
10 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 10:39
12 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 11:11

Meisjes junioren C, 1905 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:20
3 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 7:47

Jongens junioren D, 1500 m
8 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:59
12 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:26
14 Kevin van den Heuvel 05 Eindhoven Atletiek 6:33
22 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 7:23
25 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 7:45
26 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 7:51

Meisjes junioren D, 1500 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:09
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:16
7 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:30
10 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 6:37
15 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:57
17 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 7:43

Jongens pupillen A, 1340 m
3 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:07
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:19
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:20
11 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:32
16 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:51
28 Jonas Leenders 07 Eindhoven Atletiek 6:19
32 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:27
35 Pim Vink 07 Eindhoven Atletiek 7:00

Meisjes pupillen A, 1340 m
5 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 5:40
6 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:43
11 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 6:04
15 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 6:44

Jongens pupillen B, 935 m
1 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 3:41
4 Sam boender 08 Eindhoven Atletiek 3:53
6 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:06
7 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 4:06
8 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 4:09
10 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:14
14 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 4:33
17 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 4:52
20 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:19

Meisjes pupillen B, 935 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:34
4 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 4:03
6 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 4:20
11 Dinte Wilting 08 Eindhoven Atletiek 4:53
12 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 4:59

Jongens pupillen C en mini pupillen, 935 m
2 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 4:09

Meisjes pupillen C en mini pupillen, 935 m
2 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:12
9 Nora Vink 09 Eindhoven Atletiek 5:36

Recreanten, 2990 m - 4220 m - 5450 m - 6680 m
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 16:12
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 17:18
Peter Peskens 88 Eindhoven Atletiek 24:42
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 28:43
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 29:47
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 30:28
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 30:45
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 31:05
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 31:12
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 31:19
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 31:20
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 33:05
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 33:22
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 33:46
Werner Doens 70 Eindhoven Atletiek 33:51
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 33:58
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 34:08
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 34:58
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 35:54
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 37:35
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 37:48
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 38:00
Lisette Cornelissen 71 Eindhoven Atletiek 38:24
Liesbeth Oosterink 74 Eindhoven Atletiek 42:40
Maaike van Spreeuwel 75 Eindhoven Atletiek 43:32

Helmond, zondag 13 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8500 m
1 Sjoerd Weijers 95 Nijmegen Atletiek 27:29
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 28:13
3 Luuk Hendrikx 92 Phoenix 29:09
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 30:28

Vrouwen, 8500 m
1 Kim Walraven 73 Geldrop Runners 35:55
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 36:03
3 Magda Winiarska 80 Someren 38:10
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 39:19

Mannen, 4250 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 14:11
2 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 14:30
3 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 15:17

Vrouwen senioren, 4250 m
1 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 16:50
2 Katie Grinyer 96 Maastricht 16:57
3 Fenna van Burg 95 Prins Hendrik 17:01
4 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 17:05

Meisjes junioren C, 2320 m
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 8:32

Valkenswaard, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Richard Dekker, Bart Niesten, Wouter Rijckaert, Ronald Adams, Paul van Tuijl, Dries Christiaens, Fabrizio Evangelista, Arno Nieuwlaat, Eveline Martens, Karin Bessembinder, Kirsten Marinussen en Barbara Heijman

Mannen senioren, halve marathon
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:11:24 1:11:24
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:14:25 1:14:25
3 Stef Simons 91 AV Toekomst 1:14:32 1:14:32
4 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 1:19:43 1:19:42
7 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:23:36 1:23:35
8 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 1:23:43 1:23:41

Mannen 35, halve marathon
1 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 1:09:55 1:09:55
2 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:11:31 1:11:31
3 Joan School 74 GVAC 1:15:28 1:15:28
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:19:51 1:19:51
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:20:02 1:20:02
7 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:21:06 1:21:06
8 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:21:22 1:21:22
11 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:22:14 1:22:14
12 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:22:19 1:22:19
14 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 1:24:24 1:24:22
18 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:25:57 1:25:56
19 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:26:32 1:26:31
20 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:26:33 1:26:32
24 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 1:27:21 1:27:16
30 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:34:26 1:34:09
33 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:35:04 1:34:59
36 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:35:33 1:35:24
40 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:37:39 1:37:36
41 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 1:37:49 1:37:43
46 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:38:40 1:38:27
52 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:44:10 1:43:48
67 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:50:14 1:49:40
79 Guido Rombaut 75 Eindhoven Atletiek 2:08:00 2:07:20

Mannen 45, halve marathon
1 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:19:10 1:19:10
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:19:32 1:19:32
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:19:43 1:19:43
7 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:25:41 1:25:34
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:26:07 1:26:01
13 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 1:28:56 1:28:48
34 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:35:25 1:35:19
41 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:37:56 1:37:30
46 Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 1:39:08 1:38:53
49 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:39:48 1:39:43
58 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:41:46 1:41:40
66 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 1:42:48 1:42:12
73 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:43:44 1:43:31
76 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:44:37 1:44:26
77 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:45:01 1:44:40
92 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:48:04 1:47:40
96 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:48:19 1:47:53
105 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 1:50:01 1:49:49
123 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:54:24 1:53:31

Mannen 55, halve marathon
1 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:25:57 1:25:56
2 Hendrik Steensels 61 DALO Lommel 1:28:34 1:28:34
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:29:27 1:29:25
8 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:36:38 1:36:38
9 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 1:36:51 1:36:47
16 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:40:28 1:40:23
23 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:44:44 1:44:22
46 Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 1:56:31 1:55:34
52 Alex Klaassen 60 Eindhoven Atletiek 2:00:38 1:59:53
60 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:07:52 2:07:42

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Eveline Martens 87 Eindhoven Atletiek 1:20:43 1:20:43
2 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 1:29:04 1:29:04
3 Jonne van der Zwet 83 Maastricht 1:41:27 1:40:57
5 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 1:43:25 1:43:02
6 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 1:43:26 1:43:06
10 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 1:52:08 1:51:44

Vrouwen 35, halve marathon
1 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 1:22:21 1:22:21
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:28:05 1:28:04
3 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:30:53 1:30:52
4 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 1:36:27 1:36:21
5 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 1:37:01 1:36:56
6 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:45:01 1:44:40

Vrouwen 55, halve marathon
1 Irène Hamblok 58 DALO Lommel 1:34:09 1:34:07
2 Karin Verheijden 58 GVAC 1:38:42 1:38:29
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:39:24 1:39:09

Mannen recreanten, 12.5 km
2 Gerrit Naus 79 Eindhoven Atletiek 50:26
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 54:22
68 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:08:49
78 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 1:09:40
81 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:10:15
85 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:11:00
95 Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 1:14:34
106 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:19:21
110 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:29:18

Vrouwen recreanten, 12.5 km
28 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:09:09
41 Marloes Bergmans 62 Eindhoven Atletiek 1:11:53
44 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:12:28
55 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:16:30

Mol, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Cross Cup Belgium van prov. Antwerpen
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen junioren senioren masters, 6200 m
1 Jennen Mortier 97 RCG 19:30
2 Dries de Smet 98 LEBB 19:34
3 Dorian Boulvin 97 CABW 19:39
30 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 21:45

Mannen korte cross, 3000 m
1 Yannick Michiels 91 VMOL 9:31
2 Sjoerd Weijers 95 Nijmegen Atletiek 9:36
3 Nicolai Sake 96 LYRA 9:37
33 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 10:35

Jongens scholieren, 4200 m
11 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 13:27
23 Jens Peters 01 Eindhoven Atletiek 14:06

Jongens kadetten, 2600 m
6 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 9:21

Reusel, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rond d'n Ekker Duathlon van AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, halve ATB duathlon (LFL 7-30-3.5 km)
16 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 1:51:37

Vrouwen recreanten, halve ATB duathlon (LFL 7-30-3.5 km)
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 2:03:24

Lieshout, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de D'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km
1 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 33:06
2 Paul Cooijmans 65 Loopgroep Aart Stigter 34:23
3 Endré van de Rooi Pannen 65 Aarle Rixtel 34:41
16 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 39:36

Vrouwen, 8 km
1 Anne Smeets 80 Beek en Donk 38:19
2 Thean van Tiel 65 Lieshout 40:18
3 Maike van Veggel 80 Lieshout 40:51
4 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 43:53

Maastricht, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bergloop van Atletiek Maastricht
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8750 m lange cross
1 Kamiel Jacobs 92 NSAV 't Haasje 30:29 30:28
2 Wouter Dilling 90 Nijmegen 30:32 30:31
3 Hurui Gebregergis 92 Unitas 30:55 30:54
4 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 32:07 32:06

Cannington, zondag 6 november 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de World Masters Athletics Championships Perth Australia - 26 Okt t/m 6 Nov
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 2000 m Steeple
1 Danuta Woszczek Poland 7:05,24
2 Patrycja Wlodarczyk Poland 7:29,57
3 Kathy Wellam Great Britain 7:43,87
4 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 8:07,65