Eindhoven Atletiek september 2016


Berlijn, zondag 25 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berlin Marathon van SCC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Lars Houben, Ronald Adams, Joost Bekkers, Henri van Gestel, Gerald Rietman, Michel Braak en Kirsten Marinussen

Mannen, marathon
1 Kenenisa Bekele 82 Ethiopie 2:03:03 2:03:03
2 Wilson Kipsang 82 Kenia 2:03:13 2:03:13
3 Evans Chebet 88 Kenia 2:05:31 2:05:31
2148 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 3:09:45 3:07:17
2347 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 3:11:31 3:09:03
4004 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:23:59 3:20:37
4590 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 3:28:06 3:24:15
5602 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 3:32:45 3:28:54
10360 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 4:03:31 3:49:27
10843 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 4:05:24 3:51:20
20288 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 4:48:32 4:34:29

Vrouwen, marathon
1 Aberu Kebede 86 Ethiopie 2:20:45 2:20:45
2 Berhane Dibaba 93 Ethiopie 2:23:58 2:23:58
3 Ruti Aga 94 Ethiopie 2:24:41 2:24:41
656 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 3:36:23 3:32:33

Eersel, zondag 25 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelrun van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Arno Nieuwlaat, Wilko Foolen, …tienne Vissers, Leonie Thijssen, Rianne Grotenhuis en Barbara Heijman

Mannen senioren, 15 km
1 Mihreteab Gorgo 92 DES 51:55 51:54
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 54:16 54:14
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 54:38 54:37
6 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 1:07:21 1:07:05

Mannen 35, 15 km
1 Tesfaalem Mulugeta 81 HAC 51:38 51:37
2 Christian van Niekerk 71 Son en Breugel 57:14 57:12
3 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 58:11 58:07
4 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 59:32 59:29
5 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 59:33 59:30
11 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:12:15 1:12:05
12 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:13:47 1:13:36

Mannen 45, 15 km
1 Kees Wouters 62 DES 58:12 58:10
2 Geert van Otten 62 DALO Lommel 1:02:57 1:02:48
3 Carlo Buijs 62 GVAC 1:03:18 1:03:15
4 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:05:36 1:05:29
5 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:06:17 1:06:10
6 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:06:24 1:06:17
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:10:55 1:10:52
15 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:16:37 1:16:25

Mannen 45, 15 km
1 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:03:02 1:02:54
2 Nico de Jongh 60 DALO 1:04:53 1:04:45
3 Hein Gilsing 54 Mierlo 1:09:28 1:09:28
6 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:13:47 1:13:35

Vrouwen senioren, 15 km
1 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 1:12:18 1:12:08
2 Kim Slagboom 84 GVAC 1:17:15 1:17:01
3 Urszula Krawczyk 82 Reusel 1:17:30 1:17:26
5 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 1:18:50 1:18:39

Vrouwen 35, 15 km
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 59:46 59:43
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:01:03 1:01:01
3 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 1:08:04 1:08:00
4 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:14:59 1:14:49

Vrouwen 55, 15 km
1 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 1:13:50 1:13:39
2 Marianne van Woerkum 58 Eersel 1:19:49 1:19:37
3 Ria van Hoof 48 AVR'69 1:26:09 1:26:03

Mannen, 10 km
1 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 36:58 36:56
8 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 48:55 48:45

Vrouwen, 10 km
1 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 45:15 45:11

Vrouwen, 5 km
9 Indy Schoenmakers 01 Eindhoven Atletiek 27:50 27:45

Eindhoven, zaterdag 24 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Clubkampioenschappen
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eefje Ottevanger

5000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:35,15
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 16:33,19
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 17:10,60
4 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 17:13,50
5 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 18:49,81
6 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 18:59,23
7 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 19:25,57
8 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 19:31,63
9 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 20:17,00
10 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 20:18,66
11 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 20:19,31
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:47,67
13 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 21:09,39
14 Geert Bruinsma 47 Eindhoven Atletiek 22:19,75
15 Theo Rutjes 65 Eindhoven Atletiek 23:24,61
16 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 25:50,93

1000 m
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:43,70
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:53,96
3 Juno Schuwer 02 Eindhoven Atletiek 3:01,96
4 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 3:05,01
5 Stefan van der Palen 97 Eindhoven Atletiek 3:07,27
6 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 3:11,77
7 Delano van Dalen 98 Eindhoven Atletiek 3:13,46
8 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 3:14,55
9 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 3:19,21
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 3:19,55
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 3:22,46
12 Robin Beks 01 Eindhoven Atletiek 3:24,16
13 Joep Teisman 03 Eindhoven Atletiek 3:30,34
14 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 3:31,16
15 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 3:31,23
16 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:36,74
17 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 3:37,40
18 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 3:42,00
19 Jillian Mennen 97 Eindhoven Atletiek 3:43,97
20 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:45,63
21 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 3:48,60
22 Daniel Hensen 04 Eindhoven Atletiek 3:48,83
23 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:55,75
24 Lauren van Tits 02 Eindhoven Atletiek 3:58,66
25 Moos van Gendt 04 Eindhoven Atletiek 3:59,21
26 David van Warmerdam 03 Eindhoven Atletiek 4:01,94
27 Lotte Gommers 00 Eindhoven Atletiek 4:02,18
28 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 4:03,18
29 Jimi Hendriks 76 Eindhoven Atletiek 4:03,26
30 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 4:06,17
31 Diana Hounjet 03 Eindhoven Atletiek 4:08,04
32 Richa Zope 02 Eindhoven Atletiek 4:22,12
33 Jonne Dommerholt 96 Eindhoven Atletiek 4:26,64
34 Amy van den Berg 03 Eindhoven Atletiek 4:29,67
35 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 4:36,10
36 Kirsten Peeters 03 Eindhoven Atletiek 4:36,26
37 ZoŽ Snijders 01 Eindhoven Atletiek 4:51,69
38 Femke Versmissen 04 Eindhoven Atletiek 4:57,60
39 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 5:05,64

Amsterdam-Zaandam, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dam tot Damloop van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eveline Martens

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Edwin Kiptoo 93 Kenia 45:25 45:23
2 Joshua Cheptegei 96 Uganda 45:38 45:37
3 Abrar Osman 94 Eritrea 46:12 46:11

Vrouwen prominenten, 10 EM wedstrijd
1 Alice Aprot 94 Kenia 51:59 51:57
2 Tejitu Daba 91 Bahrein 52:34 52:32
3 Luci Karimi 86 Kenia 53:03 53:01

Vrouwen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Eveline Martens 87 Eindhoven Atletiek 1:01:27 1:01:21

Mannen business, 10 EM wedstrijd
7 Ben Vriends 90 ESAV Asterix 56:58 56:56

Uden, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Brabants Kampioenschap 10 km van de Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mieke de Lepper

Mannen 35, 10 km
1 Bas van Summeren 79 De Keien 36:48 36:47
2 Sammy Peter 73 Tilburg Road Runners 37:50 37:50
3 Roel Peters 80 Loopgroep PK 38:09 38:07
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 42:59 42:58

Vrouwen senioren, 10 km
1 Sjoukje van den Boom 83 De Keien 38:29 38:29
2 Hilde Gilissen 88 Parcival 39:01 39:00
3 Iris van Dalen 98 Tilburg Road Runners 39:12 39:10
4 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 42:56 42:53

Vrouwen 35, 10 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 44:19 44:17
2 Natalia Fokina 70 GAC Gemert 46:24 46:22
3 Elle van den Broek 66 De Keien 55:19 54:58

Soerendonk, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 1:10:54
2 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:10:55
3 Olivier van Hoey 87 Lier 1:11:27
6 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 1:17:11
8 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:22:56
29 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:53:48

Mannen 40, halve marathon
1 Jeroen van Damme 72 THOR 1:08:48
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:13:19
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:18:41
11 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:32:16
24 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:43:26

Mannen 50, halve marathon
1 Guido Hertogs 64 Schogten 1:23:29
2 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 1:30:13
3 Leon Stijnen 66 Baexem 1:31:09
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:32:03
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:35:00
19 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:48:41

Mannen 60, halve marathon
1 Wim Janssen 50 AV Weert 1:34:51
2 Jan Adams 51 Heeze 1:36:19
3 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 1:37:40
15 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 2:05:16

Vrouwen 35, halve marathon
1 Eefje Ottenvanger 79 Eindhoven Atletiek 1:35:43
2 Kim Roetert-van Dijk 75 Geldermalsen 1:44:45
3 Danielle van Vuuren 77 Sint-Michielsgestel 1:50:16

Vrouwen 45, halve marathon
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 1:37:20
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:40:55
3 Manon Breuer 68 Atletiek Leudal 1:47:42

Mannen senioren, kwart marathon
1 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 36:34
2 Geert Schroven 77 Tessenderlo 37:44
3 Ruud Beerten 86 Budel 39:37
10 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 46:51

Mannen 50, kwart marathon
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 40:16
2 Nelson Peterson 64 AV Weert 43:48
3 Wil van Daal 62 Loopgroep Cranendonck 45:02
6 Leon Schrijvers 65  Eindhoven Atletiek 46:42
23 Michael Toonders 62 Eindhoven Atletiek 57:23

Vrouwen 35, kwart marathon
1 Saskia van Deursen 72 Weert 44:15
2 Katleen Boeckx 77 Geel 45:17
3 Sandra Florie 75 Achilles-Top 49:26
11 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 58:49

Hilvarenbeek, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Beekse Marathon van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen

Bij de 31 km zijn Johan van der Dennen en Hans Brons verkeerd gestuurd

Vrouwen, 42.2 km
1 Nicole van Gerwen-Arkink 71 GVAC 3:14:15 3:13:51
2 Wilma Vissers 63 Illgau 3:56:34 3:56:18
3 Jana JelŪnkovŠ 84 Praha 4:00:31 4:00:21
4 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:03:58 4:03:45

Mannen, 31 km
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 2:04:24 2:04:20
2 Eduard Linnenbank 67 Attila 2:04:27 2:04:19
3 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 2:04:38 2:04:35
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:04:44 2:04:40
15 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:11:05 2:11:00

Mannen, 21.1 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:12:37 1:12:35
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:13:43 1:13:41
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:14:34 1:14:32
7 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:20:31 1:20:27

Maastricht, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sint Pietersberg Trail van Bearsports
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 19 km Trail
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:14:01.0
2 Thibault Debusschere 88 Riemst 1:15:40.4
3 Philipe Brants 76 Putte 1:27:33.8

Mannen, 10 km Trail
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 41:14.2
2 Sander Smeets 84 Landgraaf 41:46.7
3 Tom Penders 95 Maastricht 42:31.5
5 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 43:10.3

Hengelo, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren, 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie bij Marathon Pim Mulier
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 5000 m
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 16:00,65
15 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 17:22,61

Mannen senioren, 800 m
9 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:01,97

Mannen senioren, 400 m
14 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 53,47

Mannen senioren, 3000 m Steeple
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 10:24,46

Eindhoven, zondag 18 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren, 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie bij Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 800 m
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:42,6
13 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 2:46,7

Vrouwen senioren, 400 m
3 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 1:00,54

Wageningen, vrijdag 16 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wageningen Trackmeeting van Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
3 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:14,62

Vrouwen senioren, 1500 m
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 5:48,02

Jongens junioren B, 1500 m
5 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:14,38
13 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:30,02
22 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:40,50

Meisjes junioren B, 800 m
5 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 2:19,96

Jongens junioren B, 400 m
5 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 56,46
8 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 59,18

Deurne, zondag 11 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tein Somers, Christian Tiemann, Lars Houben, Maryll Koenraadt en Anne Castelijns

Mannen senioren, halve marathon
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:08:11
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 1:11:04
3 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:11:37
5 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:16:35
6 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:18:47
7 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:20:09
8 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:25:50
9 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 1:25:53
10 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:29:43

Mannen 40, halve marathon
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:16:35
2 Edwin Kok 72 HAC 1:21:45
3 John Thielen 69 Lopersgroep Deurne 1:25:24
4 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:30:09

Vrouwen 35, halve marathon
1 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 1:35:21
2 Ellen van der Velden 81 Haag Atletiek 1:41:08
3 Emmy van Heel 72 De Grenslaupers 2:19:01

Mannen recreanten, halve marathon
1 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:16:56

Mannen 50, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:54
2 Frans Deenen 61 ATV Venray 37:45
3 Mart van Rooij 61 ATV Venray 38:55

Vrouwen senioren, 10 km
1 An Claes 82 AC Lyra 39:11
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 40:22
3 An Lenders 90 Atletiek Helden 40:31

Vrouwen 45, 10 km
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 45:20
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 46:25
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 48:34

Mannen recreanten, 10 km
40 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 52:38

Mannen recreanten, 5 km
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 16:48
2 Michael Woldemesekel 01 ATV Venray 16:55
3 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 17:00
6 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 17:59

Geldrop, zondag 11 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Loop van Geldrop-Mierlo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 EM
1 Casper van de Putten 95 Eindhoven Atletiek 56:31
2 Stephan Haans 78 Nuenen 1:05:34
3 Pascal Hodselmans 70 Scopias 1:06:01
26 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:20:36
42 Mark Vermeulen 76 Eindhoven Atletiek 1:25:46
45 Edwin de Lely 68 Eindhoven Atletiek 1:26:57
81 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:52:05

Mannen, 10 km
2 Bjorn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 42:22

Meerssen, zondag 11 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon Meerssen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 20 EM
1 Roel Wijmenga 92 Elsloo 1:50:24 1:50:23
2 Bob Martens 88 Meerssen 2:06:32 2:06:32
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 2:06:42 2:06:42

Vrouwen 55, 20 EM
1 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 3:26:30 3:25:49

Vrouwen senioren, kwart marathon
3 Kathelijn Lemmens 93 AV Ceasar 45:37 45:36

Vrouwen 45, kwart marathon
16 MichŤle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 1:03:09 1:02:48

Mannen senioren, 5 km
6 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 17:18 17:17

Nistelrode, zondag 11 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maashorst Run van AV Oss '78
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Erwin Christiaans 83 Schaijk 1:05:13 1:05:08
2 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 1:13:21 1:13:18

Mannen 35, 15 km
1 Joris Lange 76 Schaijk 1:05:48 1:05:42
2 Rabih Allous 77 Schijndel 1:05:51 1:05:50
3 Willem Griffioen 72 Schaijk 1:05:55 1:05:49
4 Ronald Croese 76 Eindhoven Atletiek 1:06:12 1:06:10
5 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:06:52 1:06:50

Mannen 45, 15 km
1 Edwin van Genen 69 Berghem 1:01:25 1:01:25
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:11:24 1:11:24
3 Riny Cissen 68 Heesch 1:12:38 1:12:37

Mannen senioren, 5 km
1 Niels Verhagen 98 Berghem 18:12 18:12
2 Geoffrey van den Berg 83 De Keien 19:13 19:11
3 Bart Verberkt 85 Heesch 19:57 19:55
4 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 20:01 20:01

Nijmegen, zaterdag 10 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het NSK Teams 2016
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

en de atleten van Eindhoven Atletiek in dienst van ESAV Asterix

Mannen senioren, 5000 m
2 Casper van der Putten 95 ESAV Asterix 15:19,01

Mannen senioren, 800 m
8 Pepijn van de Westerlo 94 ESAV Asterix 2:00,33

Mannen senioren, 400 m
8 Hans Velthuis 95 ESAV Asterix 53,23

Waalre, zaterdag 10 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ronde van Waalre van Loopgroep Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing

Mannen, 15 km
1 Joan School 74 GVAC 52:27
2 Jonathan Haynes 84 Eindhoven 57:43
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 58:08
6 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 58:33
82 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:37:11

Vrouwen, 15 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:00:30
2 Esther Schobbe 71 Waalre 1:08:00
3 Ellen van Beek 61 Waalre 1:17:25

Mannen, 10 km
25 Willie van Steen 52 Eindhoven Atletiek 57:31

Winschoten, zaterdag 10 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Run Winschoten van Ultraloop Winschoten
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 50 km
1 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 3:12:40
2 Gino Casier BelgiŽ 3:19:38
3 Fabian Campanini Spanje 3:39:58

Almere, zaterdag 10 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Challenge Almere-Amsterdam van Holland Triathlon
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 50, halve triathlon (ZFL 1.9-90-21.1 km)
21.1 km totaal
1 Ulrike HŁwe Geisenheim GER 2:07:46 5:37:45
2 Manuela Close Wuppertal GER 2:07:49 5:38:32
3 Nicole Loeve Helmond NED 1:46:36 5:42:09

Tilburg, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tilburg Ten Miles van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Harm Sengers, Bram Cuijpers, Stephen Morgan, Stefan van Happen en Anne Castelijns

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Rodgers Kwemoi 98 Kenia 46:04 46:04
2 John Langat 96 Kenia 46:04 46:04
3 Moses Kurong 94 Uganda 46:05 46:05
29 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 51:57 51:56
45 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 56:21 56:18
57 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 59:50 59:49
68 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 1:14:09 1:14:04

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
2 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 53:34 53:32
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 59:39 59:36
13 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 1:07:53 1:07:50

Mannen 40, 10 EM wedstrijd
16 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:11:49 1:11:38

Mannen 50, 10 EM wedstrijd
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 1:00:01 59:58
9 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 1:08:02 1:07:57
16 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:16:25 1:16:20

Mannen recreanten, 10 EM
23 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:02:40 1:02:28
38 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 1:04:26 1:04:13
40 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:04:36 1:04:23
333 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 1:14:13 1:13:22
679 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:18:20 1:17:29
739 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:19:46 1:18:07

Vrouwen recreanten, 10 EM
3 Anne Huver-Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 1:08:39 1:08:12
17 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 1:14:47 1:14:23
34 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 1:19:43 1:18:06
36 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:19:46 1:18:08

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Alice Aprot 94 Kenia 31:34 31:34
2 Gladys Chesir 94 Kenia 31:58 31:58
3 Florence Kiplagat 87 Kenia 32:27 32:27

Vrouwen 50, 10 km wedstrijd
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 43:50 43:47

Mannen recreanten, 10 km
4 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 35:49 35:48
18 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 38:39 38:39

Mannen recreanten, 5 km
13 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 18:53 18:51
20 Joran de Bie 99 Eindhoven Atletiek 19:59 19:49

Mill, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kuilenloop van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 37:01 37:01
2 Marco Jans 62 ATV Venray 37:39 37:37
3 John de Rooy 57 Venray 38:31 38:31
11 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 47:46 47:41

Apeldoorn, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wisent trail van AV Veluwe
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 16 km Trail
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:19:13 1:19:11
2 Cindy Laumen 84 Sittard 1:21:19 1:21:13
3 Andrea Bruijnes 78 Elburg 1:22:28 1:22:18

Nuenen, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Triathlon Nuenen van Squadra Events
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 40, kwart triathlon (ZFL 1-43-10 km)
1 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven 2:27:59

Team trio's, kwart triathlon (Lopen 10 km)
6 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 39:26
8 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 43:19

Mannen 18, achtste triathlon (ZFL 0.5-18-5 km)
1 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 58:24

Mannen 40, achtste triathlon (ZFL 0.5-18-5 km)
1 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 1:05:27

Hamont, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van vzw Groene Halve Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Erik de Laat

Mannen, 21 km
1 Bert Wouters 82 Hechtel 1:14:25
2 Wouter Ruymen 89 Kozen 1:17:10
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:18:11

Beneden-Leeuwen, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dijkenloop m.m.v. AV Oss'78
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Pol Nabben 83 Passaat 2:48:15 2:48:15
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 2:52:50 2:52:49
3 Vincent Meers 73 Gentbrugge 2:55:05 2:55:05

Vrouwen 45, marathon
1 Zerline de Boer 67 avVN 3:44:26 3:44:23
2 Margo Visser 70 Babberich 3:50:50 3:50:50
3 Gerda van Hattem 68 MarathonPlus 4:06:27 4:06:23
4 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:12:52 4:12:49

Amsterdam, zondag 4 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Amsterdam Noord van AV Atos
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Mannen senioren, 30 km
1 Koen Henkes 82 AV Zeewolde 1:46:00 1:46:00
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 1:46:38 1:46:38
3 Bas Stigter 86 Loopgroep Aart Stigter 1:50:54 1:50:53

Mannen 35, 30 km
1 Vajin Armstrong 80 Nieuw-Zeeland 1:48:17 1:48:17
2 Willem de Boer 77 Lionitas 1:50:34 1:50:34
3 Jan Verbakel 73 Leiden Road Runners Club 2:03:50 2:03:47
19 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:23:39 2:23:24

Vrouwen 55, 30 km
1 Karin Verheijden 58 GVAC 2:30:09 2:30:02
2 Marja Bosje 56 Wijk bij Duurstede 2:50:39 2:50:31
3 Els Rijkhoff 58 Zaanland 3:09:09 3:08:01

Mannen recreanten, 30 km
109 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 2:31:09 2:30:58

Dalfsen, zaterdag 3 september 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Loopfestijn Dalfsen van Stokvisdennen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Victor Kamuren Ketienya 90 Bovenkarspel 1:07:30 1:07:30
2 Joeri Wolf 91 Cifla 1:09:30 1:09:30
3 Olfert Molenhuis 83 Groningen Atletiek 1:12:00 1:12:00
6 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:18:39 1:18:37

Vrouwen, 10 km
1 Yvonne Meijer 79 ACO Van Elderen 40:44 40:44
2 Lysanne Aarden 90 Phoenix 41:08 41:05
3 Aline Kootstra 94 Dalfsen 41:33 41:31

Utrecht, vrijdag 2 september 2016

loop uitslagen  

De uitslagen van de zesde trackmeeting van U-track en AV Phoeninx
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 800 m
14 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:03,43

Mannen 55, 800 m
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:33,44

Jongens junioren B, 1000 m
19 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 3:05,18

Jongens junioren B, 800 m
11 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:04,54
23 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:12,35

Meisjes junioren B, 800 m
20 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:42,82