Eindhoven Atletiek augustus 2016


Geldrop, dinsdag 30 augustus 2016

loop uitslagen  

De uitslagen van de Strabrechtseheideloop van LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannnen, 10 km
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:42
21 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 44:00
24 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 44:26
27 Dirk van Hunsel 85 Eindhoven Atletiek 44:59
39 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 47:26
69 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 52:39
79 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 54:02
80 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 54:08
118 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:04:21

Vrouwen, 10 km
2 Nicole Loeve 64  Eindhoven Atletiek 44:51
22 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 53:45
28 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 55:09

Vrouwen, 6.2 km
1 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 27:07

Vrouwen, 3.4 km
2 Saskia Wildenberg Eindhoven Atletiek 19:12

Weert, zondag 28 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zuid Nederlandse Kampioenschappen bij AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:36,02
4 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 16:59,03

Vrouwen senioren, 200 m
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 24,82
8 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 27,24

Vrouwen senioren, 100 m Finale
6 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 13,23

Veldhoven, zaterdag 27 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10 Miles van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 54:36 54:36
2 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 54:37 54:37
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 54:41 54:41
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 58:10 58:10
9 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:06:34 1:06:30
10 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:07:14 1:07:12

Mannen 35, 10 EM
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:01:25 1:01:24
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:01:44 1:01:43

Mannen 45, 10 EM
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 56:15 56:15
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:00:51 1:00:51
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:02:25 1:02:25
6 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 1:12:58 1:12:55
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:14:32 1:14:30

Mannen 55, 10 EM
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:12:31 1:12:26
4 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:15:36 1:15:35

Vrouwen 35, 10 EM
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:06:55 1:06:54
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 1:17:18 1:17:17

Mannen recreanten, 10 EM
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:15:42 1:15:37
Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:17:01 1:16:57
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 1:17:23 1:17:19
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:21:58 1:21:47
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:26:14 1:26:09
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:26:15 1:26:11
Edwin de Lely 68 Eindhoven Atletiek 1:34:17 1:34:02
Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 1:34:17 1:34:04
Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 1:34:22 1:33:51
Marc van den Nieuwenhof 62 Eindhoven Atletiek 1:38:59 1:38:36
Gerard Vermeulen 58 Eindhoven Atletiek 1:46:32 1:45:57
Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 1:47:13 1:46:57
Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:56:31 1:56:27

Vrouwen recreanten, 10 EM
Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 1:31:15 1:31:01
Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 1:35:12 1:34:52
Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:36:49 1:36:28
Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:47:14 1:46:56
Liesbeth Oosterink 74 Eindhoven Atletiek 1:48:36 1:47:56

Mannen recreanten, 5 EM
Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 29:24 29:24
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 41:25 41:25
Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 41:25 41:25
Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 41:42 41:42
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 42:04 42:04
Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 42:42 42:42
Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 43:06 43:06
Michael Toonders 62 Eindhoven Atletiek 44:52 44:48
Tinie Theunissen 55 Eindhoven Atletiek 44:54 44:50
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 46:02 46:02
Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 46:09 46:09
Hans Lamers 56 Eindhoven Atletiek 46:36 46:36
Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 52:08 52:08
Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 55:26 55:26
Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 58:25 58:25

Vrouwen recreanten, 5 EM
Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 37:55 37:53
Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 50:04 49:59
Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 55:06 55:06
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 57:04 57:04
Marie-Josť Foolen 68 Eindhoven Atletiek 58:24 58:24

Baarle-Nassau, zaterdag 27 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bels Lijntje Loop van Gloria Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 33:28
2 Robert Jongh 71 Spiridon 33:52
3 JoŽl Geurts 75 Sprint 36:43

Gemert, vrijdag 26 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Instuifcircuit regio 15 bij GAC Gemert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5000 m
1 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 19:33,25

Mannen 50, 1000 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 3:03,88

Meisjes junioren B, 100 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 13,67

Mierlo, dinsdag 23 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wolfsvenloop van Geldrop Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 32:48
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 38:47
64 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:10:24

Mannen, 6.6 km
1 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 25:48
6 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 28:30

Vrouwen, 6.6 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 29:20

Vrouwen, 3.3 km
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 15:02

Boekel, zondag 21 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop Boekel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 33:12
2 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Runners 37:07
3 Ricardo Damen 75 AVV 38:35

Vrouwen, 10 km
1 Sjoukje van den Boom 83 De Keien 39:23
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 43:24
3 Annelie Jonkers 86 Gemert 44:46

Apeldoorn, zaterdag 20 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de AV Veluwe loop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Gert-Jan Wassink 85 Argo 32:14 32:13
2 Gert-Jan Liefers 78 AV '34 33:55 33:54
3 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 34:17 34:16
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:43 34:41

Burgh-Haamstede, zaterdag 20 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de halve marathon van AV Delta Sport
Klik hier voor alle uitslagen

De halve marathon is onderdeel van de Zeeuwse Hardloop3Daagse

Mannen, 25 km - zondag
18 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:06:01 2:05:56

Mannen 35, halve marathon - zaterdag
1 Remy Vasseur 81 Dynamica 1:19:53
2 Michel Buijck 75 Middelburg 1:23:49
3 Michel Schrier 79 Vlissingen 1:24:26
12 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:31:15
28 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:39:31

Mannen, 5 km - vrijdag
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 24:50 19:17

Merksem, zaterdag 20 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Antwerps Atletiekgala van OLSE AC (Flanders Cup)
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 3000 m Steeple
1 Elke Godden 96 Kontich Aartselaar 10:50,20
2 Eva Riemeijer 00 Cifla 11:53,89
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 12:23,24

Lokeren, vrijdag 19 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limitsmeet van AV Lokeren
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 2000 m Steeple
1 Yentl Vandenberghe 91 AV Lokeren 7:22,82
2 Linde Content 87 Olympic Brugge 7:50,09
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:00,24

La Roche en Ardennes, zat. 13 en zon. 14 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van Le Trail des Fantomes van Sportevents
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 65 km Trail
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek DNF 12:34:00

Mannen senioren, 33 km Trail
5 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 3:20:40 3:20:40
10 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 3:31:20 3:31:16
11 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 3:33:32 3:33:31

Mannen 40, 33 km Trail
7 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 4:01:49 4:01:43

Vrouwen senioren, 33 km Trail
1 Heleen Plaatzer 79 Cifla 4:01:48 4:01:43

Vrouwen 40, 27 km Trail
2 Corine Spaans 76 Eindhoven 4:14:18 4:14:09

Mannen 40, 19 km Trail
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 1:58:32 1:58:20
9 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 2:04:41 2:04:27

Vrouwen senioren, 12 km Trail
1 Heleen Plaatzer 79 Cifla 1:11:57 1:11:54

Utrecht, vrijdag 12 augustus 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de vijfde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters

Mannen senioren, 3000 m
22 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:15,89

Mannen 50, 3000 m
3 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:04,91

Mannen 50, 1500 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:44,37

Mannen 55, 800 m
1 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:27,61

Vrouwen senioren, 800 m
9 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:20,26
13 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:28,79

Jongens junioren C, 1500 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:12,21

Jongens junioren B, 800 m
2 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:09,65

Jongens junioren C, 300 m
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 37,51

Biest-Houtakker, woensdag 10 augustus 2016

loop uitslagen  

De uitslagen van de Vakantieloop van Achil '87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Lars Houben, Bram Cuijpers, Filip Lijnen, Anne Castelijns en Eefje Ottevanger

Mannen senioren, 10 km
1 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 31:42 31:41
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 31:45 31:45
3 Dennis de Freytas 90 Tilburg Road Runners 32:29 32:29
17 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 37:52 37:48
18 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 39:06 39:01
19 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 39:21 39:15
28 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 43:52 43:44

Mannen 35, 10 km
1 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 31:46 31:46
2 Joan School 74 GVAC 33:38 33:36
3 Pavel Wojcik 76 Oosterhout 35:03 35:01
7 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 36:12 36:08
9 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:49 36:48
14 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 37:52 37:50
19 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:41 38:38
22 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 39:53 39:47
25 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 41:17 41:11
26 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 41:21 41:15
27 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 41:31 41:26
29 Ronald Croese 76 Eindhoven Atletiek 42:21 42:10

Mannen 45, 10 km
1 Michiel Otten 68 Prins Hendrik 34:49 34:49
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:55 34:53
3 Ron de Vaan 68 DAK 36:34 36:33
31 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 46:55 46:45

Mannen 55, 10 km
1 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 37:28 37:25
2 Wim Kuijpers 59 Altena Road Runners 38:24 38:18
3 Arie Verhoeven 59 Tilburg Road Runners 41:32 41:30
6 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 43:17 43:11

Vrouwen senioren, 10 km
1 Hilde Gilissen 88 Parcival 39:35 39:32
2 Esther Albers 82 Oss '78 39:57 39:55
3 Iris van Dalen 98 Zaltbommel Dutch Runners 40:41 40:39
4 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 41:19 41:16

Vrouwen 35, 10 km
1 Merel de Knegt 79 Tilburg Road Runners 36:09 36:09
2 Femke van Hest 76 Tilburg Road Runners 37:46 37:44
3 Marjolein Menheere 75 Prins Hendrik 39:25 39:21
5 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 40:42 40:40
6 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 41:42 41:42

Vrouwen, 4 km
8 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 20:06

OLYMPIC GAMES 2016 RIO BRAZIL

Van woensdag 3 augustus tot en met zondag 21 augustus zijn de Olympische spelen in Rio.

Klik hier voor alle uitslagen

Klik hier voor Team NL - Atletiek