Eindhoven Atletiek juli 2016


Leuven, zaterdag 30 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Meeting voor Mon van DCLA (Flanders Cup)
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 3000 m Steeple
1 Jessy Lacourse 97 Canada 10:32,71
2 Charlotte Sijmens 95 DCLA 11:25,04
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 12:16,01

Beveren, dinsdag 26 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Memorial Jo Porteman van Atletiek Volharding
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 2000 m Steeple
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 7:53,49
2 Laura Fasciaux 00 CABW 7:55,07
3 Alicia Fasciaux 00 CABW 8:12,19

Wageningen, vrijdag 22 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Track Meeting van Pallas '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Martin Mom en Nikkie van Willigen

Mannen senioren, 5000 m
12 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 15:54,87

Vrouwen masters, 5000 m
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 19:43,21

Mannen senioren, 1500 m
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:20,18

Mannen masters, 1500 m
6 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 5:11,66
7 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:13,40

Vrouwen senioren, 1500 m
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 4:44,65

Mannen masters, 800 m
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:29,66

Jongens junioren A, 5000 m
3 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 16:01,00

Jongens junioren B, 1500 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:11,62
5 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:23,86

Meisjes junioren B, 200 m
4 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 27,76

Knokke, vrijdag 22 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Strandloop van Sportdienst Knokke-Heist
Klik hier voor alle uitslagen

Op 5 augustus is in Heist ook een strandloop

Vrouwen, 5 km
1 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 20:30
2 Lynn Dekeyser 00 Koekelare 20:35
3 Lien Schalenbourg 85 Gent 20:46

Den Bosch , vrijdag 22 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e wedstrijd Instuifcircuit van O.S.S.-VOLO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:55,36
4 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 10:00,62

Roermond, vrijdag 22 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondinstuif van Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Chiel Stikkelbroeck

Jongens junioren C, 1000 m
1 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:54,01

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:01,80

Heiligenblut, zondag 17 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grossglockner Berglauf van JR Sport & Event Consulting Oostenrijk
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 13 km bergloop
1 Gernot Hammer Oostenrijk 1:31:40,3
2 Markus Schibli Zwitserland 1:33:46,3
3 Jurgen Klein Oostenrijk 1:34:58,6
62 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:58:06,3

Vrouwen 35, 13 km bergloop
1 Anita Zankl Oostenrijk 1:52:30,2
2 Helga Fabian Duitsland 1:58:51,2
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 2:01:41,1

Noordwijk, zondag 17 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10 van Noordwijk van AV NSL
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Mike Teekens 88 Achilles 32:10 32:08
2 Michael Megos 87 Sparta 33:06 33:03
3 Michael Gebrehiwet 88 Sparta 33:39 33:37
6 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 35:20 35:18

Vrouwen, 10 km
1 Rose Enthoven 83 Loopgroep PK 37:35 37:32
2 Liselotte van den Berg 82 AAV '36 37:57 37:55
3 Heleen Plaatzer 79 Cifla 39:30 39:26

Heusden-Zolder, zaterdag 16 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nacht van de Atletiek van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Nikkie van Willigen

Vrouwen senioren nationaal, 800 m Series
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:14,48

Meisjes miniemen, 1000 m Series
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:03,70

Bergen op Zoom, zaterdag 16 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Instuif wedstrijd van Spado
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren C, 800 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:13,66

Meisjes junioren D, 800 m
3 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 2:48,66

Utrecht, vrijdag 15 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de vierde trackmeeting van U-track en AV Phoeninx
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Casper van der Putten

Mannen senioren, 3000 m
22 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:23,05

Mannen 50, 3000 m
2 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:14,41

Mannen senioren, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 3:55,27
16 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 4:18,75

Vrouwen senioren, 1500 m
8 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 5:48,09

Mannen 55, 1500 m
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:10,47

Jongens junioren B, 800 m
21 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:16,69

Meisjes junioren B, 800 m
19 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:40,15

Rotterdam, donderdag 14 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3km Baanwedstrijd van PAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 3 km Baan
1 Thierry Huberland 61 Brussel 10:22
2 Ab Snoeij 65 Pallas '93 10:34
3 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 10:37

Heerlen, zondag 10 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Coriotrail van stichting Foras
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 19 km Trail
1 Paul Embrechts 76 Kasterlee 1:32:40 1:32:36
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:34:07 1:34:06
3 Adri van der Linden 69 Breda 1:37:00 1:36:31
4 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:38:30 1:38:29

Vrouwen, 19 km Trail
1 Renée Tijdink 91 Arnhem 1:49:50 1:49:46
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:59:17 1:59:15
3 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 2:04:30 2:04:28

Mannen, 10 km Trail
36 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:08:27 1:08:14

Dongen, zondag 10 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de (Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren bij Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren D, 1000 m
11 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 3:33,48

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:05,89
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:12,93
10 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:37,00

EK ADAM 2016


Amsterdam, zondag 10 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Athletics Championships, met een halve marathon i.v.m. de Olympische marathon in Rio
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Sara Moreira 85 Portugal 1:10:19
2 Veronica Inglese 90 Italy 1:10:35
3 Jessica Augusto 81 Portugal 1:10:55
26 Elizeba Cherono 88 Netherlands 1:13:27
34 Ruth van der Meijden 84 Netherlands 1:14:12
49 Kim Dillen 83 Netherlands 1:16:11
62 Jamie van Lieshout 91 Netherlands 1:17:36


Appeltern, zaterdag 9 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Appelternloop van Kom naar de Kern
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Melchior van de Pol 67 AV '34 55:20 55:19
2 Tibor Gijssen 86 Nijmegen 57:19 57:16
3 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 57:59 57:55

Vrouwen, 15 km
1 Tineke Mous 58 Fortuna '67 1:18:30 1:18:22
2 Hanneke Brouwers 81 Druten 1:20:12 1:19:53
3 Francis Toonen 75 Oss '78 1:23:20 1:23:12
4 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 1:24:42 1:24:35

Uden, vrijdag 8 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Instuif dEKeien Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 11:28,79
5 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 12:29,11

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 12:29,04

Vrouwen masters, 3000 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:27,33

Meisjes junioren B, 800 m
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:38,29

Werkendam, woensdag 6 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van der Straatenloop van Altena Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 km wedstrijd
1 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 15:13 15:11
2 Niek den Exter 92 Scheldesport 15:13 15:12
3 Marco Keijsers 85 Scorpio 15:40 15:39
7 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:13 16:11

Mannen 50, 5 km wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 16:34 16:32
2 Kees Lazeroms 63 Achilles 16:36 16:33
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:06 17:03

Chaam, zaterdag 2 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Chaamloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 32:14
2 Robert Jongh 71 Spiridon 33:01
3 Remon van der Wal 76 Passaat 33:19

Mannen 45, 10 km
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 32:47
2 Huub Maas 70 THOR 33:07
3 Saaid Ribag 71 Antwerpen 33:21
10 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 38:03

Vrouwen 35, 10 km
1 Merel de Knegt 79 Tilburg Road Runners 35:40
2 Ingrid Versteegh 78 Sprint 36:21
3 Maria Vranckx 64 AC Herentals 38:33
6 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 41:05

Baarlo, zaterdag 2 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baarlo Loop van Baarlo Loopt!
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 km
1 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:22
2 Rik van Wijlick 90 Venlo 16:35
3 Ron Koster 78 Scopias 16:54

Breda, vrij. 1 t/m zon. 3 juli 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Junioren bij AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR en brons voor Tim Verbaandert

Jongens junioren B, 3000 m
17 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:36,22

Jongens junioren B, 1500 m Finale
3 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:09,05 brons

Jongens junioren A, 800 m Series
5 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:02,30

Jongens junioren B, 800 m Series
3 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:02,77

Meisjes junioren B, 400 m Series
2 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:00,43