Eindhoven Atletiek juni 2016


Bemelen, zondag 26 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bemels Beste Boeren Bergloop van de Bergrunners Bemelen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 55, 15 km
42 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 1:36:06 1:35:34

Vrouwen senioren, 15 km
16 Dianne van Zuylen 82 Eindhoven Atletiek 1:33:26 1:32:57

Vrouwen 45, 15 km
21 Michèle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 1:34:11 1:33:42
25 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 1:36:07 1:35:35
26 Shelly Dassen 70 Eindhoven Atletiek 1:39:17 1:38:48
27 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:39:31 1:39:00

Vrouwen 55, 15 km
8 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 1:34:10 1:33:39

Mannen 45, 7.5 km
10 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 38:32 38:17

Nijmegen, zondag 26 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jos Elfring

Mannen senioren, 5000 m
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 14:54,70

Mannen senioren, 800 m
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:56,12
8 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:02,50

Mannen senioren, 400 m
2 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,46
7 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 52,46

Sittard, zondag 26 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 3e divisie poule 14 bij AV Unitas
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Viola van den Berk

Vrouwen senioren, 1500 m
Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 5:43,68

Vrouwen senioren, 400 m
2 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:01,49
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:05,99


Appingedam, zaterdag 25 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stadsloop Appingedam
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Mannen 40, 10 km wedstrijd internationaal
1 Edo Baart 68 Atos 32:21 32:20
2 Arjan Driesen 69 Sint Jansklooster 34:17 34:15
3 Menno Mud 74 Lionitas 34:20 34:18
7 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 36:03 36:00

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd internationaal
1 Dibabe Kuma 96 Ethiopië 32:30 32:29
2 Sheila Jerotich 89 Kenia 33:23 33:20
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 33:26 33:25


Montleban, zaterdag 25 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trail & Rando de la Cedrogne (Challenge Haute-Ardenne de Trail)
Klik hier voor 32 km uitslagen
Klik hier voor 15 km uitslagen

Vrouwen masters 1, 32 km
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 3:11:37
2 Maaike van den Einden 73 LOGO 3:20:04

Mannen senioren, 15 km
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:03:30

Vrouwen senioren, 15 km
1 Kathelijn Lemmens 93 Caesar 1:25:42

Utrecht, vrijdag 24 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 800 m
18 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:04,77

Mannen 55, 800 m
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:32,84

Mannen senioren, 400 m
10 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 52,80

Meisjes junioren B, 800 m
13 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:39,60

Drunen, donderdag 23 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondwedstrijd van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:46,58

's-Hertogenbosch, dinsdag 21 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jeroen Boschloop van O.S.S.-Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
38 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 42:39 42:33
149 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 50:48 50:22
182 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 53:54 53:48

Vrouwen, 10 km
19 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 52:02 51:08

Sint-Oedenrode, zondag 19 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van AV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eveline Martens, Merlijn Wijn, Stephen Morgan, Mieke de Lepper, Barbara Ceelen, Silvester van Amerongen en Kirsten Marinussen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Wesley Sleegers 84 HAC 1:24:25
2 Frans Giebels 86 Fortuna '67 1:26:13
3 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:27:37

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 1:13:45
2 Edwin Kok 72 HAC 1:23:27
3 Jeffrey van Hout 78 Fortuna '67 1:26:51
8 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:35:35

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Edwin Gelinck 69 Marvel 1:25:23
2 Nico van Dijck 66 LOGO 1:30:27
3 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:30:32

Mannen 55, halve marathon wedstrijd
1 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:29:18
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:33:14
3 Albert Warnders 55 LOGO 1:33:34

Mannen 65, halve marathon wedstrijd
1 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 1:38:46
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:40:12
3 Piet van der Nat 48 GVAC 1:40:55

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Eveline Martens 87 Eindhoven Atletiek 1:21:52

Mannen recreanten, halve marathon
14 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:37:40
27 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:43:46
51 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:28:39

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 35:39
2 Niels Govers 84 Oss '78 38:14
3 Patrick Sanders 85 Fortuna '67 38:35

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 37:25
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:50
3 Thijs Dekkers 76 Fortuna '67 40:39
4 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 40:45

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 37:43
2 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 38:49
3 Hans Steijaert 70 HAC 40:23
4 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 41:04

Mannen 65, 10 km wedstrijd
1 Mari van Houtum 50 Fortuna '67 50:12
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 55:04

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 42:57
2 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 45:52
3 Sanne van Lieshout 97 Fortuna '67 53:17

Vrouwen 35, 10 km wedstrijd
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 41:31
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 42:21
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 42:45

Mannen recreanten, 10 km
5 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 42:29
7 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 42:56
9 Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 43:54
12 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 45:59
25 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 47:52
33 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 49:43
43 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 52:08

Vrouwen recreanten, 10 km
1 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 42:29
2 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 45:59
14 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 54:29
16 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 55:05

Mannen recreanten, 5 km
9 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 20:36
10 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 20:51
14 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 21:37
31 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 29:23

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 19:22
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 20:24
21 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 29:51

Jongens -11, 1 km
8 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:18
16 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 5:09

Meisjes -11, 1 km
1 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:50

Amsterdam, don. 16 t/m zon. 19 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Atletiek bij Phanos
Klik hier voor alle (EHAT) uitslagen

Met een PR voor Joyce Puts en 3e in finale

(Julia Talakua HSS 12,41m en 2e in finale)

Mannen, 1500 m Series
6 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:00,36

Vrouwen, 800 m Series
8 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:20,06

Vrouwen, 400 m Halve finale
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 55,37

Vrouwen, 400 m Series
8 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:01,13

Maastricht, zondag 12 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maastricht Mooiste van Let's Move
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
8 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 39:06
30 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 43:12
37 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 43:34
124 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 47:50
131 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 48:02
157 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 48:55
280 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 52:48

Vrouwen, 10 km
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 43:56

Mannen, 5 km
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 15:32

Megen, zondag 12 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maasdijk Marathon van AV Oss'78
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
4 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 2:59:48 2:59:48

Amersfoort, zat. 11 en zon. 12 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters bij AV Altis
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5000 m
1 Tonnie Stouten 65 Veluwe 16:23,30
2 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 16:28,20
3 Kees Lazeroms 63 Achilles 16:38,73
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 16:58,80

Vrouwen 50, 5000 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 20:38,81
2 Margot van der Ven 66 Groene Ster 21:53,56

Mannen 50, 1500 m
1 Frank Wiegman 64 Leiden Atletiek 4:32,29
2 Richard Clevett 66 Zuidwal 4:33,39
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:34,69

Vrouwen 50, 1500 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 5:26,71
2 Marjan Wintjes 62 GAC Gemert 5:28,48
3 Jeanine van Overveld 61 THOR 5:36,93

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:06,96
2 Sebastiaan Heikoop 69 Delta Sport 2:07,25
3 Sjaak van der Linde 70 Rotterdam Atletiek 2:08,01

Mannen 50, 800 m
1 Frank Wiegman 64 Leiden Atletiek 2:13,10
2 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:13,74
3 Jacob van der Meulen 62 Groningen Atletiek 2:14,04
4 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 2:14,52

Mannen 55, 800 m
1 Corné Haast 59 Spado 2:14,48
2 Alex Stienstra 59 LAAC Twente 2:15,32
3 Stan Spangenberg 59 Phanos 2:17,50
9 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:30,68

Mannen 35, 400 m
1 Rico Rivers 79 Ciko '66 51,86
2 Bart van der Zanden 81 Eindhoven Atletiek 52,49
3 Rikkert van Rhee 77 Energie 53,31

Mannen 45, 4x 400 m Estafette
1 Ad-Jos-Peter-Marc Eindhoven Atletiek 4:07,70

Mannen 50, 3000 m Steeple
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:55,40

Vrouwen 35, 2000 m Steeple
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:05,12

Zwolle, zaterdag 11 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zwolse Halve Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, halve marathon
1 Lamko Hulzebos 67 HAC '63 1:15:43 1:15:42
2 Fransua Woldemariam 70 Almere '81 1:15:57 1:15:56
3 Bennie Thunker 70 Isala '96 1:18:08 1:18:07
20 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:46:29 1:46:28

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Helah Kiprop 85 Kenia 1:08:36 1:08:36
2 Valary Aiyabei 92 Kenia 1:09:33 1:09:33
3 Florence Kiplagat 87 Kenia 1:11:20 1:11:20
9 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:17:42 1:17:41

Dongen, zaterdag 11 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van Dwars door Dongen van ATV Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Jean-Pierre Hoeboer 72 Sprint 34:26
2 Bart Lieckens 77 AC Lyra 35:40
3 Edwin de Neijs 72 Attila 36:53
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:03

Eindhoven, vrijdag 10 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedtrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Martin Mom, Lars Houben, Pepijn van de Westerlo, Nikkie van Willigen, Rosanne van Hoesel en Jens Peeters

Mannen senioren, 3000 m
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:10,77
6 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 9:50,86
7 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 9:58,57
10 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 11:05,10

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 11:31,04

Mannen masters, 3000 m
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 9:30,72
6 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 10:08,00
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:23,30
8 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 10:40,25
9 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 10:56,08
11 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 12:40,09

Mannen senioren, 800 m
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:55,52
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:03,18
13 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 2:16,61
14 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 2:18,00

Vrouwen senioren, 800 m
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:16,73
3 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:25,28

Mannen masters, 800 m
1 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:18,99

Mannen senioren, 400 m
1 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,69

Vrouwen senioren, 400 m
2 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:02,17

Jongens junioren, 3000 m
4 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:30,90
5 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:32,18
6 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 10:06,14
8 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 10:27,41
9 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 10:52,99

Jongens junioren, 800 m
3 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 1:58,31 CR
4 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 1:59,08
9 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:13,02

Meisjes junioren, 800 m
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:44,35

Weert, vrijdag 10 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Singelloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Pieter Berben 85 AVT Meeuwen 33:37
2 Remco Beckers 80 Eindhoven Atletiek 35:24
3 Roger Heiligers 77 Caesar 35:40

Venlo, donderdag 9 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondwedstrijd van Scopias Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes junioren D, 600 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 1:46,87

Waalwijk, woensdag 8 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondbaanwedstrijd van ACW '66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 400 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 55,44

Jongens junioren B, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 9:11,94

Heythuysen, zondag 5 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Leudal van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 29 km
4 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:13:14

Vrouwen, 29 km
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 2:29:35

Mannen, 20 km
3 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 1:27:18
10 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:35:32
43 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:49:12
96 Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 2:11:01

Vrouwen, 20 km
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:35:32
4 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 1:41:05

Mannen, 12 km
21 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 1:04:44
22 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:04:48

Vrouwen, 12 km
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:03:01

Eindhoven, zondag 5 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ladiesrun van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
69 Marta Morillo 76 Eindhoven Atletiek 55:59 55:29
73 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 56:18 55:48
81 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 56:35 56:05
87 Liesbeth Oosterink 74 Eindhoven Atletiek 56:50 56:02
125 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 58:52 58:37
180 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:01:20 1:01:08
272 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 1:04:57 1:04:28
273 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:04:57 1:04:28
322 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:06:31 1:06:01
329 Saskia Bon 78 Eindhoven Atletiek 1:06:38 1:05:57
359 Nicole Maatsen 80 Eindhoven Atletiek 1:08:05 1:07:34
372 Thera Derwort 67 Eindhoven Atletiek 1:09:06 1:08:27
409 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 1:10:46 1:10:06
410 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:10:51 1:10:23
456 Marloes Bergmans 62 Eindhoven Atletiek 1:14:37 1:14:01
467 Lydia Pinas 69 Eindhoven Atletiek 1:15:22 1:14:56
474 Daphne Jansen 84 Eindhoven Atletiek 1:16:54 1:16:23
475 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 1:17:07 1:16:41
480 Bianca Witlox 86 Eindhoven Atletiek 1:17:59 1:17:46
492 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 1:21:26 1:20:40
493 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 1:21:26 1:20:40

Vrouwen, 7.5 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 32:31 32:31
141 Marlies Snels 76 Eindhoven Atletiek 49:20 48:51
198 Michèle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 51:50 50:20
208 Hanny van der Geer 59 Eindhoven Atletiek 52:18 50:48
224 Judith van Griensven 64 Eindhoven Atletiek 53:14 52:59
270 Nienke Ginsberg 88 Eindhoven Atletiek 57:20 56:31
288 Kim van Tuijl 61 Eindhoven Atletiek 1:00:11 58:41

Vrouwen, 5 km
3 Carmen Coombs 04 Eindhoven Atletiek 21:38 21:37
195 Sandy Bongers 74 Eindhoven Atletiek 32:51 31:40
378 Mattie Metselaar 58 Eindhoven Atletiek 37:28 36:03
433 Charlotte Higgins 60 Eindhoven Atletiek 40:57 39:39

Zevenbergen, zondag 5 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen masters poule 23 bij AV Groene Ster
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:05,03

Mannen masters, 800 m
13 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 2:15,95
19 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 2:27,76

Mannen masters, 200 m
14 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 27,13
21 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 29,98

Sittard, zaterdag 4 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Teams, de wedstrijd waar de beste acht mannen en vrouwen teams tegen elkaar strijden voor de Nationale titels voor beste vereniging van Nederland. Dit jaar bij AV Unitas.
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:47,78

Vrouwen senioren, 1500 m
5 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 4:55,43

Vrouwen senioren, 800 m
6 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:17,34

Vrouwen senioren, 400 m
3 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 56,69

Vrouwen senioren, 4x 400 m Estafette
4 Joyce-Marta-Nikkie-Silke Eindhoven Atletiek 3:58,98

Vrouwen senioren, 3000 m Steeple
5 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 12:46,32

Herten, zaterdag 4 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop Herten van Triathlon Vereniging Roermond en Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Jan Droesen 92 Roermond 35:30
2 Serge Horbach 93 NSAV 't Haasje 36:23
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 36:25

Mannen 45, 10 km
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 37:40
2 John Reijnen 70 Achilles-Top 38:08
3 Paul Coolegem 67 Venlo 39:32

Nuenen, zaterdag 4 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LONU
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Lars Houben

Mannen, halve marathon
36 Martijn van Spreuwel 74 Eindhoven Atletiek 1:54:40 1:54:38
53 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:28:43 2:28:43

Mannen, 15 km
4 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:01:58 1:01:56
45 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 1:41:59 1:41:16

Vrouwen, 15 km
1 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 1:15:55 1:15:46

Mannen, 10 km
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 32:43 32:43
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 34:33 34:33
16 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 42:58 42:54
25 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 45:43 45:38
37 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 48:10 48:00
38 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 48:26 48:16
59 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 51:14 51:04
66 Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 52:12 51:53
94 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 56:29 55:46
126 Erik Bosmans 81 Eindhoven Atletiek 1:02:01 1:01:45
157 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:41:33 1:41:33

Vrouwen, 10 km
4 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:43 43:40
7 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 49:09 49:01
43 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:01:51 1:00:54
74 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:09:36 1:08:50

Mannen, 5 km
2 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 18:16 18:16
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 18:28 18:28
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 19:01 19:01
6 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 19:51 19:49
7 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 19:54 19:52
10 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 20:10 20:10
12 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 20:30 20:27
14 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 21:24 21:15
22 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 22:45 22:42
23 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 22:52 22:41

Vrouwen, 5 km
1 Angelique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 20:11 20:10
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 20:18 20:17
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:51 20:51
6 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 24:29 24:27
14 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 26:55 26:47
57 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 32:47 32:25

Rauwerd, zaterdag 4 juni 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Slachtemarathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, marathon
100 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:53:30 3:52:23
299 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 4:51:12 4:46:19

Mannen 50, marathon
100 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 4:14:54 4:03:09
109 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 4:06:29 4:05:01
312 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 5:04:08 4:58:52