Eindhoven Atletiek mei 2016


Eindhoven, dinsdag 31 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Martin, Ben, Pepijn, Christian, Erik, Wouter, Ujendre, Serana, Anne, Eefje, Joran, Teun, Rosanne en Chiel

Mannen senioren, 3000 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:11,99
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:12,17
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:19,22
4 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 9:20,14
5 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 9:22,24
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 9:23,27
8 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 10:00,48
9 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 10:13,83
10 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 10:14,29
12 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 10:29,87

Mannen masters, 3000 m
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:29,03
5 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 9:56,18
6 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 10:01,74
7 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 10:03,25
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 10:05,59
9 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 10:13,13
10 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:17,62
11 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:18,71
12 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 10:48,85
13 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 10:53,36
15 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 11:02,19
16 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 11:18,28
17 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 11:27,82
18 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 11:35,61
19 Erik Hummel 62 Eindhoven Atletiek 11:45,20
20 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 12:46,43

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 11:04,39
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 11:07,84

Vrouwen masters, 3000 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:26,54
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:44,30
3 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 11:57,95

Mannen senioren, 800 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:57,49
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 2:05,51
5 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 2:07,62
10 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 2:19,95

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:04,34
5 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:28,83

Vrouwen senioren, 800 m
2 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:25,64
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:38,44

Vrouwen masters, 800 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 2:50,05

Jongens junioren, 3000 m
Joran de Bie 99 Eindhoven Atletiek 10:19,76
Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 10:37,17
Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 10:42,69
Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 10:48,90

Jongens junioren, 800 m
Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:00,95
Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:08,35
Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:11,94
Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:14,64
Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:15,41
Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 2:19,08
Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 2:23,04
Lucas van Vroonhoven 98 Eindhoven Atletiek 2:24,44
Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 2:42,09

Meisjes junioren, 800 m
Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 2:21,37
Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 2:27,18
Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 2:32,03
Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 2:38,17
Carmen Coombs 04 Eindhoven Atletiek 2:40,62
Lauren van Tits 02 Eindhoven Atletiek 2:54,93
Lotte Gommers 00 Eindhoven Atletiek 2:55,09
Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 2:56,42
Joelle Donkers 01 Eindhoven Atletiek 2:56,76
Lisa Otto 04 Eindhoven Atletiek 3:30,11

's-Hertogenbosch, zondag 29 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vestingloop van Artishock
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ted Benschop en Fabrizio Evangelista

Mannen recreanten, 15 km
76 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 1:10:48 1:07:26
103 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 1:08:54 1:08:41
109 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:10:29 1:08:48
141 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 1:11:20 1:09:58
159 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:12:44 1:11:02
165 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:12:29 1:11:09
223 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:16:15 1:13:04
492 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:23:08 1:21:13
775 Peter Overschie 69 Eindhoven Atletiek 1:45:00 1:43:05
777 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:45:25 1:43:43

Vrouwen recreanten, 15 km
104 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 1:25:02 1:23:22
107 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 1:25:26 1:23:31
127 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:26:49 1:24:54
250 Anja van der Maat 57 Eindhoven Atletiek 1:34:22 1:32:42
251 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:34:21 1:32:42
319 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:44:25 1:42:43
321 Marie-JosÚ Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:45:25 1:43:44

Bedrijvenloop, 10 km
1 Eveline Martens 87 Eindhoven Atletiek 37:25 37:22

Mannen recreanten, 10 km
44 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 43:25 42:26
120 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:09 44:55
187 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 47:08 46:31
233 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 47:44 47:25
380 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 53:56 49:29
487 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 51:39 51:02
1118 Dirk-Jan van Aken 74 Eindhoven Atletiek 1:04:08 1:00:52

Vrouwen recreanten, 10 km
6 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 43:18 43:12
22 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 47:50 47:31
96 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 52:58 52:38
219 Lilian de Groot 84 Eindhoven Atletiek 56:26 55:38
415 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:01:37 58:46
446 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:01:15 59:12

Bedrijvenloop, 5 km
3 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 18:29 18:17

Mannen recreanten, 5 km
7 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 18:40 18:28
11 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 19:16 19:02

Vrouwen recreanten, 5 km
3 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 19:39 19:25
196 Juultje Tulfer 76 Eindhoven Atletiek 30:32 28:26

Etten-Leur, zondag 29 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij ARV Achilles
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 1500 m
9 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 4:11,78
13 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:25,82

Mannen senioren, 400 m
1 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 49,90
5 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,19

Mannen senioren, 3000 m Steeple
7 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 11:07,24

Helmond, zondag 29 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 3e divisie poule 14 bij HAC Helmond
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 11:25,88

Vrouwen senioren, 800 m
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:26,46
10 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 2:42,59

Vrouwen senioren, 400 m
1 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:01,96
12 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:08,91

Vleuten, zondag 29 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Loopfestival Leidscherijn van LeidscheRijnSportief
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 15 km
1 Wilfred van Mill 69  Eindhoven Atletiek 57:15 57:13
2 Harry Fierkens 66 Hellas 58:24 58:21
3 Gerard de Heer 68 Utrecht 59:15 59:09

Vrouwen senioren, 15 km
1 Nancy Arusei 86 Kenia 51:06 51:05
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 53:54 53:53
3 Tara Muijlwijk 94 Loopgroep Astrea 1:04:48 1:04:47

Mannen, 7.5 km
22 Ton Teunissen 66 Eindhoven Atletiek 35:27 35:25

Oordegem, zaterdag 28 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de International Flanders Athletics Meeting van Maspoe en AC Eendracht Aalst
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 800 m Series
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:17,26

Vrouwen, 400 m Series
2 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 55,55

Weert, dinsdag 24 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondwedstrijd Limbra Baancircuit van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tessa Mom

Mannen masters, 3000 m
5 Mart Spreuwenberg 68 Eindhoven Atletiek 13:57,75

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 12:23,12

Jongens junioren D, 3000 m
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 10:06,21

Meisjes junioren B, 800 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:45,55

Nijmegen, zondag 22 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marikenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Serana Tielbeek-Kemp

Vrouwen senioren, 10 km
1 Amy van den Broek 82 AV Sprint 38:33 38:33
2 Jacqueline Rustidge 68 Isala '96 38:38 38:38
3 Mira (v.Vroonhoven) Berlage 84 Geldrop 38:55 38:55

Vrouwen 35, 10 km
453 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 1:24:37 1:11:47

Vrouwen 40, 10 km
22 Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 50:21 49:18
333 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:20:14 1:03:15

Vrouwen 45, 10 km
59 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 1:06:56 54:16
160 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:11:29 58:47
242 Janet Asveld-Bellemakers 70 Eindhoven Atletiek 1:14:31 1:01:51
324 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:17:47 1:05:03
334 Liset Kersten 70 Eindhoven Atletiek 1:22:24 1:05:25
414 Veertje Vestergaard 66 Eindhoven Atletiek 1:26:55 1:14:13

Vrouwen 55, 10 km
88 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:12:51 1:03:01

Vrouwen senioren, 5 km
1 Ruth van der Meijden 84 AV Cifla 16:07 16:07
2 Irene van Lieshout 93 AV Cifla 16:22 16:22
3 Mariska Dute 85 Loopgroep PK 16:25 16:25
10 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 19:19 19:18

Vrouwen 55, 5 km
9 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 31:07 24:18

Milsbeek, zondag 22 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ketelwaldtrail van SV Vitesse '08 Afdeling Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 33 km Trail
8 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 2:46:26 2:46:26

Vrouwen, 17 km Trail
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:27:29 1:27:29
34 Joyce Dihal-Rikkelman 59 Eindhoven 1:53:18 1:52:54
35 Anneke Rietveld 65 Eindhoven 1:53:18 1:52:55

Mannen, 11 km Trail
6 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 56:05 56:04

Monte Gordo, zondag 22 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Masters Athletics Championship Non-Stadia
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, halve marathon
8 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 1:18:58

Vrouwen 50, halve marathon
5 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:34:56

Mannen 35-55, 3x 4 km Cross Country Relay
4 Neve-Ruijter-Mijsberg Nederland 48:27

Tilburg, zondag 22 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 5 mijl van Tilburg van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 EM
269 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 41:53 39:59

Vrouwen, 5 EM
438 Saskia van Veen 59 Eindhoven Atletiek 55:27 52:41

Leiden, zondag 22 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Leiden Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 55, marathon
1 Karin Verheijden 58 GVAC 3:43:32 3:42:44

Mannen, marathon
159 Etienne Vissers 68  Eindhoven Atletiek 3:38:47 3:38:37
318 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 4:00:58 4:00:50

Vrouwen, halve marathon
113 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 1:56:00 1:49:20

Eindhoven, zaterdag 21 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Eef Kamerbeek Games van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder, Pepijn van de Westerlo en Joyce Puts

Mannen, 5000 m
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 15:09,36
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 15:29,97
3 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 15:36,66
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:40,90
5 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 16:44,36
6 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 17:09,31
7 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 17:57,97

Mannen, 800 m
3 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:01,50
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:06,24
6 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:08,07
7 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 2:13,04
8 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 2:18,45
9 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 2:19,85
10 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:30,54

Mannen, 400 m
8 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,47

Vrouwen, 400 m
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 55,46
4 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:02,06

Jongens, 1000 m
Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 3:34,80
Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 3:46,90
Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 3:55,86
Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 4:04,45
Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:11,65
Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:13,77
Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:18,44
Sam Reurings 09 Eindhoven Atletiek 4:30,65
Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 5:00,77

Meisjes, 1000 m
Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:48,25
Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:50,56
Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:54,24

Oirschot, zaterdag 21 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oirschotse Stoelloop van AV Oitschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 35:03
2 Mihreteab Gorgo 92 DES 35:34
3 Thijs Verhagen 89 OSS-VOLO 36:52
4 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 39:14
5 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 40:16

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Joan School 74 GVAC 34:42
2 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 36:27
3 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 37:30
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:02
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:38
8 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 41:43

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 40:23
2 Ron Vermeulen 54 GAC Gemert 42:07
3 Jaap Kleijn 54 DES 44:37

Mannen 65, 10 km wedstrijd
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 46:15
2 Ad van Zelst 45 Atletiek Oirschot 49:59
3 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 53:58

Recreanten, 3.4 km - 6.7 km - 10 km
Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 21:44
Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 32:10
Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 41:57
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 42:51
Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 43:07
Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 56:56
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:02:51

Utrecht, vrijdag 20 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 1500 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:33,07

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,23

Mannen 50, 800 m
1 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:12,51

Mannen 45, 400 m
1 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 58,17

Nijmegen, woensdag 18 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nijmegen Global Athletics
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR en CR voor Yara Schoenmakers

Mannen senioren, 5000 m Series
10 Casper vanáder Putten 95 Eindhoven Atletiek 16:05,15

Jongens junioren A/B, 1500 m
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:12,26
11 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:33,02

Mixed junioren D, 1000 m
5 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:54,57
9 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:01,71 CR
16 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:16,96

Jongens junioren A/B, 800 m
7 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:17,39

Apeldoorn, vrij. 13 t/m ma. 16 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hardloopvierdaagse Apeldoorn van AV Veluwe
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 100 km (6 etappes in 4 dagen)
3 Eric Crombaghs 17.1 km 20.4 km 14.6 km 8.4 km 19.1 km 20.3 km
6:40:35 1:06:34 1:22:20 57:16 32:34 1:17:12 1:24:42

Mannen 40, 100 km (6 etappes in 4 dagen)
1 Filip Lijnen 17.1 km 20.4 km 14.6 km 8.4 km 19.1 km 20.3 km
6:34:28 1:06:33 1:21:50 56:19 32:39 1:16:37 1:20:34

Mannen 50, 60 km (4 etappes in 4 dagen)
2 Fons Liebregts 17.1 km xx 14.6 km 8.4 km xx 20.3 km
3:55:27 1:06:58 55:45 32:11 1:20:34

Vrouwen 35, 60 km (4 etappes in 4 dagen)
1 Heleen Plaatzer 17.1 km xx 14.6 km 8.4 km xx 20.3 km
3:59:19 1:08:58 57:32 32:35 1:20:15

Gemert, maandag 16 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gemert City Run van Running Events
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Mannen, 10 km
1 Gert-Jan Wassink 85 Argo 30:59 30:59
2 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 31:22 31:21
3 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 32:16 32:14
37 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 41:41 41:36

Vrouwen, 10 km
1 Nathalie Thijssen 91 Gemert 41:27 41:23
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 41:52 41:49
3 Lorraine Rosmulder 74 Nijmegen Atletiek 42:52 42:48

Mannen, 5 km
1 Tonny Stouten 65 Veluwe 17:41 17:39
2 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 18:32 18:32
3 Bob Takken 73 Bemmel 18:55 18:53

Eerde, zondag 15 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlagheideloop van Loopsport Meierijstad
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Berend-Jan Bel en Wouter Rijckaert

Mannen senioren, 10 km
1 Toon van de Rijt 81 Eerde 35:29
2 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 38:36
3 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 39:48
4 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 40:05

Mannen 45, 10 km
1 Paul Cooijmans 65 Lieshout 39:27
2 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 41:15
3 Peer Maas 68 Veghel 42:59
4 Frank Litjens 50 Eindhoven Atletiek 46:10
5 RenÚ Bos 62 Eindhoven Atletiek 46:46

Mannen, 5 km
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 17:28
2 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 17:37
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 18:25
7 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 20:46
11 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 22:15
15 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 23:48
24 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 26:08

Vrouwen, 5 km
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 19:45
2 Angelique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 19:50
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:47
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 22:29

Wageningen, vrijdag 13 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het TartlÚtos Loopgala
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
8 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 16:44,28

Barendrecht, donderdag 12 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de CAV Energie Mila Track Meeting
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Casper van der Putten

Mannen senioren, 1000 m
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:27,47

Jongens junioren B, 1000 m
4 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:41,04
7 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:43,82
9 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 2:53,21

Jongens junioren D, 1000 m
2 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 3:00,78

Dongen, woensdag 11 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondbaanwedstrijd van Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 600 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 1:29,43

Valkenswaard, dinsdag 10 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:20,95
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:51,69
3 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 9:52,37
4 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 9:59,94

Mannen 35, 3000 m
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:38,08
4 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 9:45,62
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 10:25,27
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:43,31
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:52,31
8 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 10:52,77

Mannen 45, 3000 m
1 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 10:55,31
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 11:36,00

Mannen 55, 3000 m
1 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 11:16,43

Mannen 65, 3000 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 13:12,66

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 11:22,22
2 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 11:23,95
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 11:35,90

Vrouwen 35, 3000 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:53,28
2 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 11:59,18

Mannen senioren, 1 EM
1 Bj÷rn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 4:49,85

Mannen 45, 1 EM
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 4:49,23
2 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 5:25,80

Mannen 55, 1 EM
1 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:47,74

Vrouwen senioren, 1 EM
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 6:12,18

Vrouwen 55, 1 EM
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 6:19,80

Mannen senioren, 400 m
1 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 50,97

Mannen 35, 400 m
1 Bart van der Zanden 81 Eindhoven Atletiek 54,07

Mannen 55, 400 m
1 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:07,95

Vrouwen senioren, 400 m
2 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:03,15

Jongens junioren B, 3000 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 11:03,48

Jongens junioren A, 1 EM
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:43,89

Jongens junioren C, 1000 m
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:56,41
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 3:00,39
6 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 3:29,39

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:02,29
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:15,33
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:36,89
5 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:37,43
7 Lauren van Tits 02 Eindhoven Atletiek 3:49,75
8 Joelle Donkers 01 Eindhoven Atletiek 3:51,00
9 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:57,02

Jongens junioren A, 400 m
2 Lucas van Vroonhoven 98 Eindhoven Atletiek 1:02,03

Jongens junioren B, 400 m
1 Sven Roosen 01  Eindhoven Atletiek 53,23
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 53,72

Meisjes junioren B, 400 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:01,98
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:09,96

Terneuzen, zondag 8 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen masters poule 23 bij AV Scheldesport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:36,67
Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:17,89

Mannen masters, 400 m
Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 59,50

Vught, donderdag 5 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Casper van der Putten, Jos Elfring, Teun Duisters, Jens Peeters en Chiel Stikkelbroeck

Mannen senioren, 3000 m
4 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:22,44
12 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 8:38,71
28 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 9:16,77

Mannen senioren, 800 m
12 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 2:06,23

Vrouwen senioren, 800 m
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:18,25

Mannen senioren, 400 m
7 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,99

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:05,61
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:13,31
9 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:36,15
10 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:37,27
17 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 4:02,54

Jongens junioren A, 800 m
4 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:00,90

Jongens junioren C, 800 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:00,82 CR
7 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:15,33
11 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:19,89

Meisjes junioren B, 400 m
2 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:00,34

Deurne, donderdag 5 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dreefloop van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wouter Rijckaert en Arno Nieuwlaat

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 50:36
2 Roy Vervoort 80 Groningen 56:35
3 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 59:34

Mannen 40, 15 km wedstrijd
1 Rob Kerkhof 68 Olympus Land van Cuijk 56:17
2 Edwin Kok 72 HAC 56:43
3 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 58:03
5 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 59:40

Mannen 50, 15 km wedstrijd
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 55:17
2 Marco Jans 62 ATV Venray 56:06
3 Paul Fergus 57 Lopersgroep Deurne 1:00:34
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 1:04:08

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:02:42

Mannen recreanten, 15 km
4 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:05:09

Mannen recreanten, 10 km
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 40:33
8 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 41:01
15 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 42:50
18 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 44:35
19 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 44:53
24 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 46:02
25 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 46:04
33 RenÚ Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:03
40 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 50:02

Vrouwen recreanten, 10 km
1 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:46
4 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 46:24
5 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 48:30
7 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 48:44
8 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 48:46
15 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 57:53

Mannen recreanten, 5 km
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 17:09
6 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 18:58
10 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 19:56
11 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 20:16
15 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 21:25
20 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 22:58

Vrouwen recreanten, 5 km
3 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:53
4 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 21:45
5 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 22:41
7 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 22:56
           

Waalwijk, dinsdag 3 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 5 EM
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 27:48
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 28:01
3 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 28:14

Maastricht, zondag 1 mei 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Treechloop van Atletiek Maastricht
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11.5 km
1 Hector Rubio Carrillo 81 Atletiek Maastricht 39:29 39:29
2 Ronnie Overgaauw 85 Dynamica 40:17 40:16
3 Koen Huizinga 87 Sittard 41:05 41:05
7 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 43:02 43:01