Eindhoven Atletiek februari 2016


Eindhoven, zondag 28 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10600 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 37:21
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 37:21
3 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 38:53
5 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 39:14
6 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 39:21
7 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 39:24
10 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 40:16
11 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 41:07
14 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 44:42
16 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 45:15
17 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 47:04
20 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 48:22

Mannen 35, 8500 m
1 Frans Pasmans 78 AVR '69 31:20
2 Joan School 74 GVAC 32:35
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 33:10
4 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 33:20
5 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 33:37
6 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 33:43
7 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 33:52
8 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:15
9 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 34:17
10 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 34:32
11 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 35:12
12 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 35:16
13 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 35:31
15 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 36:14
16 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 36:36

Mannen 45, 8500 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 32:28
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 33:13
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:04
4 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 35:05
7 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 38:55
8 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 39:00

Mannen 55, 8500 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 37:01
2 John Stassen 60 Eindhoven Atletiek 37:47
3 Peter van Houts 56 De Keien 37:58
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 38:46

Mannen 65, 8500 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 38:26
2 Henk van Gemert 50 Eindhoven Atletiek 39:47
3 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 40:14
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 40:57
5 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 45:49
6 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 53:22

Vrouwen senioren, 8500 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 36:36
2 Mieke van de Gevel 89 Eindhoven Atletiek 40:11
3 Yvonne Vosters 90 AVR '69 43:29

Vrouwen 35, 8500 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 38:27
2 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 41:08
3 Karin Dekkers 76 GVAC 43:40

Vrouwen 45, 8500 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 39:06
2 Yolanda Knops 68 Eindhoven Atletiek 43:46
3 Natalia Fokina 70 De Springbokken 44:31

Mannen korte cross, 2800 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:12
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 9:26
3 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 9:26
8 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 11:09

Vrouwen korte cross, 2800 m
1 Yosta de Stigter 99 Energie 11:33
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 11:52
3 Suzanne Faasen 90 GVAC 12:17
10 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:00

Jongens junioren A, 6300 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 27:02

Jongens junioren B, 4200 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 15:36
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 15:41
5 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 18:26

Meisjes junioren B, 3000 m
2 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 13:28
3 Maaike de Jong 00 Eindhoven Atletiek 16:05

Jongens junioren C, 2800 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 10:07
7 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 10:50
8 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 11:00
9 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 11:02
10 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 11:30
11 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 11:59

Meisjes junioren C, 1900 m
9 Lauren van Tits 02 Eindhoven Atletiek 9:26
10 Richa Zope 02 Eindhoven Atletiek 9:29

Jongens junioren D, 1900 m
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 7:58
7 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 8:09
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:21
16 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 8:59
17 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 9:01
19 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 9:11
22 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 9:57
23 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 10:03

Meisjes junioren D, 1900 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 8:04
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 8:27
9 Yaël Gruell 04 Eindhoven Atletiek 8:57
13 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 9:16
17 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 9:46
23 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 12:44
25 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 14:23

Jongens pupillen A, 1300 m
5 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:30
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:39
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:42
8 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 5:48
20 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 6:34
21 Lucas Bongers 05 Eindhoven Atletiek 6:36
22 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:38
24 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 6:42
27 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 6:56
29 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 7:00
30 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 7:01
31 Bjorn Das 06 Eindhoven Atletiek 7:04
32 Max Hilckmann 06 Eindhoven Atletiek 7:11
34 Matthijs Doens 05 Eindhoven Atletiek 7:37
35 Marnix de Putter 06 Eindhoven Atletiek 8:18
36 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 8:50

Meisjes pupillen A, 1300 m
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:42
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:48
9 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:13
11 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 6:17
12 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 6:17
14 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 6:53
15 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 6:53

Jongens pupillen B, 1200 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:57
3 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 6:03
4 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 6:04
10 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 10:51

Meisjes pupillen B, 1200 m
4 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 7:40

Jongens pupillen C, 600 m
5 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 2:43
6 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 2:50
7 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 2:57
8 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 2:57
9 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 2:57
10 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 3:01
11 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 3:05
12 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 3:08
14 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 3:16

Meisjes pupillen C, 600 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 2:28
3 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 3:07

Jongens mini pupillen, 600 m
1 Sam Reurings 09 Eindhoven Atletiek 2:52
4 Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 3:21

Meisjes mini pupillen, 600 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:11
3 Isabella Julia vd Sande 10 Eindhoven Atletiek 3:27

Recreanten, 2000 m - 4200 m - 6300 m - 8500 m
Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 15:45
Astrid Hoppenbrouwers 64 Eindhoven Atletiek 16:03
Peter van de Ven 83 Eindhoven Atletiek 21:25
Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 23:31
Niels Schooltink 95 Eindhoven Atletiek 24:46
Thera van der List 60 Eindhoven Atletiek 27:46
Albert Verlinden 64 Eindhoven Atletiek 29:01
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 29:27
Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 29:34
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 32:55
Anet Coppelmans 80 Eindhoven Atletiek 33:24
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 35:07
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 36:57
Jeroen Hensen 52 Eindhoven Atletiek 37:41
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 38:12
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 39:06
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 39:22
Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 40:01
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 40:28
Hans van den Elzen 57 Eindhoven Atletiek 41:27
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 41:35
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 41:35
Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 41:48
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 42:06
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 42:07
Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 42:30
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 42:39
Harrie Trum 41 Eindhoven Atletiek 42:40
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 43:04
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 43:43
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 44:08
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 44:20
Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 44:38
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 45:01
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 45:53
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 45:59
Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 46:10
Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 46:57
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 47:45
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 48:44
Sjef Orbons 53 Eindhoven Atletiek 49:51
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 49:54
Antony Pratt 69 Eindhoven Atletiek 50:25
Fred Kruiswijk 50 Eindhoven Atletiek 50:49
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 51:00
Jolanda Sinha-Rasser 66 Eindhoven Atletiek 51:10
Saskia Bon 78 Eindhoven Atletiek 56:21
Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 59:27
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:00:24
Corne van Pelt 75 Eindhoven Atletiek 1:00:32

Vught, zondag 28 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lunettencross van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 7110 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 29:28
2 Alex Gijsbers 60 Oss '78 30:24
3 Bauke de Jong 46 avVN 36:34

Dongen, zondag 28 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Atledo Cross Duiventoren
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 7300 m
1 Stefan van Marrewijk 69 Scorpio 26:59
2 Edward Linnenbank 67 Attila 27:00
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 27:27

Tokyo, zondag 28 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tokyo Marathon
Klik hier voor de uitslag

Met een PR voor Joost Bekkers

Mannen 40, marathon
678 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:27:38 3:25:49

Haelen, zondag 21 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avé Leudal Cross van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9405 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 35:34
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 36:58
3 Erik Houben 70 AV Weert 37:28

Mannen korte cross, 4670 m
1 Guus Winkelmolen 98 Swift 15:46
2 Erik van Rijsewijk 93 Cifla 16:00
3 Jorrit van der Raadt 96 STAP 16:13
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:23
18 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 21:21

De Mortel, zondag 21 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Commanderije Bosloop van GAC Gemert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9566 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 37:24
2 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 39:55
3 René Braam 62 De Keien 40:24

Jongens junioren D, 1478 m
3 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:07

Meisjes pupillen C, 994 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:10

Helden, zondag 14 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Cross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen korte cross, 4650 m
1 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 15:10
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 15:24
3 Erik van Rijsewijk 93 Cifla 15:37
6 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:21
23 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 21:16

Schoorl, zondag 14 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor de NK uitslag

Met een PR voor Joost Bekkers, Ben Souwen en Frank van der Burgt

Mannen 40, 30 km
1 Marcel Laros 71 Scorpio 1:49:28 1:49:25
2 Martin Block 73 Haarlem 1:58:18 1:58:06
3 Jeroen Bergmans 75 TTL 1:58:31 1:57:50
75 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:31:20 2:28:58

Mannen 50, 30 km
1 Hans Bader 65 DTC 1:55:25 1:55:16
2 Wim Nieuwenhuijse 65 Phoenix 2:00:58 2:00:50
3 Peter Sabel 63 Fortuna 2:03:51 2:03:28
120 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 3:31:23 3:21:01

Mannen 65, 21 km
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 1:29:56 1:29:54
2 Ko van Kuijk 46 Sprint 1:42:13 1:41:55
3 Cor Grabijn 50 Lycurgus 1:45:42 1:45:21
30 Fred Kruiswijk 50 Eindhoven Atletiek 2:11:45 1:59:31

Vrouwen 55, 21 km
1 Jacqueline van den Bercken 59 Amsterdam 1:44:06 1:43:22
2 Ans Thole 58 SAV 1:46:52 1:43:45
3 Marja Bak 57 Heerhugowaard 1:49:17 1:48:34
37 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:29:18 2:18:56

Mannen senioren, 10 km NK
1 Ross Millington 89 Groot-Brittannië 29:31 29:31
2 Sondre Nordstad Moen 91 Noorwegen 29:44 29:42
3 Michel Butter 85 Castricum 29:44 29:44
54 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 32:52 32:50
95 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:33 34:26
102 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 35:03 34:58
103 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 35:04 35:00
142 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 36:50 36:42

Mannen 50, 10 km NK
1 Kees Lazeroms 63 Achilles 34:43 34:42
2 Cees Kersten 64 TAS '82 34:45 34:45
3 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 35:29 35:28
13 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:14 38:12

Mannen 55, 10 km NK
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 36:35 36:34
2 Johan Neve 57 KAV Holland 37:32 37:32
3 Jos Broekhuis 59 Loopgroep Aart Stigter 37:41 37:35

Vrouwen senioren, 10 km NK
1 Meraf Bata 89 Zweden 33:21 33:21
2 Lily Partridge 91 Groot-Brittannië 33:27 33:27
3 Elizeba Cherono 88 THOR 34:02 34:02
7 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 34:47 34:46

Vrouwen 50, 10 km NK
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 41:40 41:31
2 Mirjam de Boer 63 SAV 43:30 43:22
3 Annie Flisijn 62 Noordkop 1:00:14 59:59

Valkenswaard, zondag 14 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9720 m
1 Alwin Groen 89 Sprint 33:18
2 Joost Rademaekers 87 AV Weert 33:49
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:17
8 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 37:27
14 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 41:05

Mannen 35, 7770 m
1 Frans Pasmans 78 AVR '69 27:29
2 Joan School 74 GVAC 27:40
3 Jeroen Groesz 71 AV Weert 27:50
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 28:14
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 28:42
6 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 28:55
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 29:02
9 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 29:05
10 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 29:19
11 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 29:22
12 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 29:35
13 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 29:41
15 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 30:22
17 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 30:52
19 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 32:30

Mannen 45, 7770 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 28:33
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 28:43
3 Rinus Raas 62 No-Limits 31:17
4 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 31:40
7 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 32:41
8 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 33:42
10 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 35:16

Mannen 55, 7770 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 31:17
2 John Stassen 60 Eindhoven Atletiek 32:00
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 33:09

Mannen 65, 7770 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 34:16
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 35:07
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 39:32

Vrouwen senioren, 5820 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 23:11
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 24:06
3 Mieke van de Gevel 89 Eindhoven Atletiek 25:10

Vrouwen 35, 5820 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 23:32
2 Karin Dekkers 76 GVAC 27:30

Vrouwen 55, 5820 m
1 An Rindt 58 Eindhoven Atletiek 26:33
2 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 26:37
3 Karin Verheijden 58 GVAC 26:47

Mannen korte cross, 2560 m
1 Wouter Hus 94 Vabco Mol 8:29
2 Martin Flipsen 96 AV Weert 8:33
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 8:40

Vrouwen korte cross, 2560 m
1 Marta Pape García 83 Eindhoven Atletiek 10:34
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:44
3 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 10:50
4 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 11:14

Jongens junioren A, 5820 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 23:00

Jongens junioren B, 3870 m
1 Tim Verbandert 00 Eindhoven Atletiek 13:10
3 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 13:34
7 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 14:56

Jongens junioren C, 2560 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 9:24
6 Chis Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 10:19

Jongens junioren D, 1550 m
7 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 6:25
9 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 6:32
13 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:12

Meisjes junioren D, 1550 m
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:17
7 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:45
13 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:16
23 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:03

Jongens pupillen A, 1110 m
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:26
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:27
8 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:36
10 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:39
23 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:08
28 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:22
29 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 5:27
33 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 6:06

Meisjes pupillen A, 1110 m
2 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:32
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 4:35
11 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 5:09
13 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:23

Jongens pupillen B, 1110 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:46
5 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:04
11 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 5:52

Jongens pupillen C, 570 m
3 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 2:09
7 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 2:22
9 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 2:30

Meisjes pupillen C, 570 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 2:04
3 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 2:24

Jongens mini pupillen, 570 m
1 Sam Reurings 09 Eindhoven Atletiek 2:19

Meisjes mini pupillen, 570 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 2:28

Mannen recreanten, 9720 m
2 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 31:53
8 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 40:27
12 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 43:22
14 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 43:46
18 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 44:54
19 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:07
25 Joris Kuppens 71 Eindhoven Atletiek 46:20
26 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 46:20
27 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 46:40
30 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 47:31
32 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 47:51
37 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 49:50
38 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 50:12
41 Kenian Domen 75 Eindhoven Atletiek 51:45

Vrouwen recreanten, 9720 m
5 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 49:05
6 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 49:08
7 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 49:11
8 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 49:26
9 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 50:02
13 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 54:30

Vrouwen recreanten, 7770 m
6 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 54:16

Vrouwen recreanten, 5820 m
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 28:48

Apeldoorn, zat. 13 en zon. 14 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 3000 m
1 Bas Mekking 77 De Gemzen 9:21,56
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:28,83  
3 Joshua Groen 79 Triathlon 9:30,59

Mannen 45, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:13,01  
2 Frank Reintjes 67 De Liemers 9:46,56
3 Boudewijn Happé 69 Atverni 10:06,92

Mannen 50, 3000 m
1 Tonnie Stouten 65 Veluwe 9:36,66
2 Jan-Pieter Mondria 63 De Gemzen 9:40,37
3 Henri Havinga 62 AV '40 9:53,20
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:01,64

Mannen 45, 1500 m
1 Arthur van Dijk 71 Olympus '70 4:16,48
2 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 4:22,10
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:30,46

Mannen 50, 1500 m
1 Frank Wiegman 64 Leiden Atletiek 4:28,85
2 Tonnie Stouten 65 Veluwe 4:32,58
3 Jan-Pieter Mondria 63 De Gemzen 4:34,08
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:41,15

Mannen 45, 800 m
1 Peter Poppe 66 Rotterdam Atletiek 2:04,78
2 Ronald Weevers 69 Prins Hendrik 2:07,58
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:08,31

Mannen 50, 800 m
1 Frank Wiegman 64 Leiden Atletiek 2:10,98
2 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:17,18
3 John Romkes 62 AV Gouda 2:20,85
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:23,64
5 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 2:24,37

Apeldoorn, zondag 7 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Asselronde mannen, 25 km
1 Kjell Dehondt 88 Haasrode 1:21:36 1:21:34
2 Marcel Bräutigam 87 Erfurt 1:21:43 1:21:42
3 Stefan van den Broek 72 Duffel 1:22:19 1:22:18
70 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:41:41 1:41:36
149 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:47:25 1:47:00
164 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 1:48:43 1:48:19
707 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 2:04:38 2:04:10

Asselronde vrouwen, 25 km
1 Radka Churanova 77 Tsjechië 1:36:55 1:36:53
3 Mireille Baart 81 Pallas '67 1:38:15 1:38:13
3 Esmé Möricke 79 Cifla 1:38:55 1:38:53
47 Karin Verheijden 58 GVAC 1:59:33 1:59:25
72 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 2:06:16 2:04:25
159 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 2:14:52 2:12:56

Mini marathon mannen, 10 EM
7 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 54:53 54:52
139 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:09:53 1:09:29

Mini marathon vrouwen, 10 EM
6 Lysanne Aarden 90 Phoenix 1:06:13 1:06:11
18 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:10:44 1:10:21

Acht van Apeldoorn mannen, 8 km
17 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 25:28 25:27

Apeldoorn, zaterdag 6 februari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de indoor rondbaanwedstrijd van Team Sotra en AV'34
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Alwin Roovers 92 ARV Achilles 8:24,22
2 Tijs Groen 85 AV De Liemers 8:31,54
3 Neal Bouterse 93 Prins Hendrik 8:38,16
4 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:40,64

Tilburg, zaterdag 6 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kruikenloop van Tilburg Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Freddy van Dijk, Leon Schrijvers en Pepijn van de Westerlo

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Marcel Laros 71 Scorpio 51:42 51:42
2 Koos Verwey 71 DAK 51:50 51:50
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 52:38 52:36
4 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 54:55 54:53
16 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:02:49 1:02:44

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Corné van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 54:07 54:07
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 54:31 54:28
3 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 55:31 55:24
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:00:08 1:00:05

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 54:55 54:53
2 Ron de Veer 61 Tilburg Road Runners 59:23 59:18
3 Wout Graafmans 58 Spiridon 1:00:26 1:00:21
12 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:07:53 1:07:43

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Ciska Hensen 71 DAK 1:03:13 1:03:10
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 1:04:29 1:04:27
3 Bregje Dieden 79 Tilburg Road Runners 1:04:33 1:04:28

Mannen recreanten, 10 km
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 37:59 37:53

Vrouwen recreanten, 10 km
19 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 53:46 53:35

Mannen recreanten, 5 km
2 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 17:20 17:15