Eindhoven Atletiek januari 2016


Best, zondag 31 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann bosloop van AV GM
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10800 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 38:51
2 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 39:57
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 40:08
8 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 44:53
12 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 46:37
13 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 46:46
21 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 53:24

Mannen 35, 8340 m
1 Joan School 74 GVAC 31:06
2 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 32:02
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 32:04
4 Freddy Dijk 76 Eindhoven Atletiek 32:11
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 33:08
7 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 33:49
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 33:51
9 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 33:51
10 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 33:52
11 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 34:29
12 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 35:26
13 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 36:15
14 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 36:57

Mannen 45, 8340 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 31:56
2 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 32:03
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 32:19
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 33:34
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 33:50
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 36:00
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 36:25
9 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 36:30
13 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 39:31

Mannen 55, 8340 m
1 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 34:33
2 John Stassen 60 Eindhoven Atletiek 35:53
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 36:13
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:24

Mannen 65, 8340 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 36:20
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:35
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 43:29

Vrouwen senioren, 7440 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 31:21
2 Anne van den Bosch 95 OSS-VOLO 31:50
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 33:34
4 Mieke de Lepper-vd Gevel 89 Eindhoven Atletiek 33:53

Vrouwen 35, 7440 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 32:22
2 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 35:07
3 Karin Dekkers 76 GVAC 38:12

Vrouwen 55, 7440 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 36:02
2 An Rindt 58 Eindhoven Atletiek 36:05
3 Karin Verheijden 58 GVAC 36:41

Mannen korte cross, 2540 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:39
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 8:54
3 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 9:04
4 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 9:16
15 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 11:23

Vrouwen korte cross, 2540 m
1 Laura Hoogers 93 Generaal Michaelis 10:14
2 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 10:20
3 Marta Pape Garcia 83 Eindhoven Atletiek 10:43
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 11:13
15 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 15:33

Jongens junioren B, 4500 m
2 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 18:39

Jongens junioren C, 3020 m
2 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 12:18
4 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 12:30

Jongens junioren D, 1540 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:29
8 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 6:34
9 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 6:36
15 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:17
17 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 7:34
20 Mees Vinders 03 Eindhoven Atletiek 7:59

Meisjes junioren D, 1540 m
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 6:41
13 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:40
14 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:43
20 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 10:29

Jongens pupillen A, 1540 m
7 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:48
9 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:54
10 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:58
11 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 7:01
12 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 7:07
13 Ian Verburg 06 Eindhoven Atletiek 7:13
24 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 7:59
31 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 8:17

Meisjes pupillen A, 1540 m
2 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 7:01
8 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 7:37
9 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:38
10 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 7:39
15 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 8:07
16 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 8:20

Jongens pupillen B, 1060 m
2 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:04
5 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:17

Jongens pupillen C, 1060 m
3 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:18
6 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:30
7 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 5:56
8 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:57
9 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 6:06

Meisjes pupillen C, 1060 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:03
3 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 6:01

Jongens mini pupillen, 1060 m
2 Sam Reurings 09 Eindhoven Atletiek 5:37

Meisjes mini pupillen, 1060 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 6:10

Recreanten, 4000 - 6460 - 8920 m
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 21:22
Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 22:21
Frank Gommers 65 Eindhoven Atletiek 26:18
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 27:58
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 31:25
Stijn Star 86 Eindhoven Atletiek 32:19
George Guns 58 Eindhoven Atletiek 34:07
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 37:25
Iris Guns 91 Eindhoven Atletiek 39:31
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 39:45
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 41:40
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 42:20
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 42:51
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 43:02
Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 43:55
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 43:57
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 44:08
Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 44:39
Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 44:40
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 45:03
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 45:04
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 45:22
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 46:19
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 46:22
Mariette van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 46:26
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 47:15
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 48:09
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 48:12
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 48:55
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 51:12
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 51:13
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 51:55

Geldrop, zondag 31 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Schietbergencross van LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
2 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 39:53
7 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 44:05
52 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:01:11
58 Thijs Franssen 64 Eindhoven Atletiek 1:04:54

Vrouwen, 10 km
5 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 48:59
13 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 54:24
24 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:03:29

Vrouwen, 5 km
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 25:19

Venray, zondag 31 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlakwatercross van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8040 m
1 Patrick Stitzinger 81 Pegasus 25:52
2 Cristoph Verhalen 82 Xanten 27:12
3 Ron Koster 78 Scopias 28:08
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 28:16
19 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 31:22

Mannen senioren, 4020 m
1 Pim Lambregts 96 Swift 13:27
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 13:28
Sjors Thielen 89 ATV Venray 13:40

Mannen 40, 4020 m
1 Frank Timmermans 62 ATV Venray 16:05
2 Dimitri van Dun 75 ATV Venray 16:31
3 Paul Brown 65 ATV Venray 16:44
7 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 17:42

Breda, zat. 30 en zon. 31 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle zat. uitslagen
Klik hier voor alle zon. uitslagen

Mannen 45, 7620 m
1 Toon Heeren 67 Achilles 26:08
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 26:14
3 Nico Altorf 67 NSL 26:41
4 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 26:56
18 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 31:14

Mannen 55, 7620 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 28:39
2 Ruud Woord 57 THOR 29:16
3 Ronald Seijsener 60 NSL 29:56

Jongens junioren B, 5375 m
5 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 18:22
17 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 19:45

Jongens junioren C, 3130 m
37 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 12:02

Meisjes junioren D, 2105 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:40
13 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 8:32

Vrouwen, trailrun 14 km
1 Elles Beumers 83 Sprint 52:58
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 53:10
3 Anouk Kerstens 91 De Langstraat 56:08

Apeldoorn, zaterdag 30 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van het Indoor van AV PEC 1910 uit Zwolle in Omnisport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 400 m
Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,99

Vrouwen, 400 m
Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 57,65

Meisjes junioren B, 400 m
Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:02,61

Santa Pola, zondag 24 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mitja Marato van Club Atletismo Santa Pola
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor de website

Mannen, halve marathon
1 Morris Munene Gachaga 95 Kenia 1:01:02 1:01:02
2 Jacob Kibet Kendagor 84 Kenia 1:01:26 1:01:26
3 Ben Somikwo 96 Uganda 1:01:52 1:01:52
142 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 1:13:04 1:13:00

Vrouwen, halve marathon
1 Polline Wanjiku 88 Kenia 1:10:25 1:10:23
2 Paula Gonzalez Beriodia 85 Spain 1:11:04 1:11:02
3 Ait Salem Souad 79 Algeria 1:11:09 1:11:08
7 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:13:04 1:13:01

Nijmegen, zondag 17 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Leemkuilcross van Cifla
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen lange cross, 8400 m
1 Frank Futselaar 91 De Liemers 28:36
2 Geart Jorritsma 96 Horror 29:04
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 29:46

Sint-Oedenrode, zondag 17 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de 4e Rooise Crosslopen van SV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 4800 m
1 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 18:39
2 Pieter de Kort 80 Sint-Oedenrode 20:42
3 Lucien Evers 78 Sint-Oedenrode 21:51

Mannen 45, 4800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 16:55
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:00
3 Leo van Kampen 60 Fortuna'67 20:40

Eersel, zondag 17 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:40
2 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 33:51
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:38
5 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 36:45
6 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 37:22
7 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 37:28
10 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 39:34
16 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 43:38

Mannen 35, 8400 m
1 Frans Pasmans 78 AVR '69 26:31
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 26:56
3 Joan School 74 GVAC 27:23
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 27:52
6 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 28:08
7 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 28:18
8 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 28:25
9 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 29:12
11 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 29:25
12 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 29:32
14 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 30:17
16 Wouter Rijkaert 74 Eindhoven Atletiek 30:50
18 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 31:35
19 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 32:03
22 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 43:59

Mannen 45, 8400 m
1 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 27:29
2 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 27:47
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 28:20
4 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 28:41
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 28:43
7 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 29:45
8 Rene Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 30:45
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 31:12
10 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 31:50
11 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 31:50
13 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 32:52
15 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 33:41

Mannen 55, 8400 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 30:31
2 Peter van Houts 56 De Keien 32:08
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 32:35

Mannen 65, 8400 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 32:40
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 33:09
3 Piet van der Nat 48 GVAC 37:21
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 38:14
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 43:18

Vrouwen senioren, 8400 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 31:23
2 Mieke de Lepper-vd Gevel 89 Eindhoven Atletiek 33:23
3 Yvonne Vosters 90 AVR '69 36:32

Vrouwen 35, 8400 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 31:47
2 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 34:17
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 34:51

Vrouwen 55, 8400 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 35:04
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 35:24
3 Karin Verheijden 58 GVAC 36:14
4 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 38:19

Mannen korte cross, 2800 m
1 Yorben Ruiter 95 PAC 8:27
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 8:36
3 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 8:43

Vrouwen korte cross, 2800 m
1 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 10:11
2 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 10:28
3 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:38
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 11:11
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 12:30
11 Anne-marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 16:09

Jongens junioren A, 6300 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 23:54

Jongens junioren B, 4200 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 14:02
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 14:09
5 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:40

Jongens junioren C, 2800 m
4 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 10:12
5 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 10:21
6 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 10:45

Jongens junioren D, 1400 m
6 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 5:33
7 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 5:38
10 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 5:52
16 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:12

Meisjes junioren D, 1400 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:26
5 Yaël Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:50
7 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 5:54
13 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:27
15 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 6:54
16 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 6:56

Jongens pupillen A, 1400 m
4 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:40
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:42
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:43
7 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:45
9 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 5:48
23 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 6:35
24 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 6:47
25 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:49
26 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 6:50
29 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 7:03

Meisjes pupillen A, 1400 m
1 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:50
3 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:59
12 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:25
13 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 6:27
17 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 7:18

Jongens pupillen B, 1400 m
2 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:56
3 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 6:05
9 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 7:14

Jongens pupillen C, 700 m
5 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 3:15
7 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 3:24
8 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 3:26
10 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 3:31
11 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 3:42
12 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 4:00

Meisjes pupillen C, 700 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:01
6 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 4:18

Jongens mini pupillen, 700 m
1 Sam Reurings 09 Eindhoven Atletiek 3:27

Meisjes mini pupillen, 700 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:45

Mannen recreanten, 4200 - 6300 - 8400 m
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 21:23
Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 26:04
Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 32:26
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 32:39
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 33:47
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 34:15
Ben van de Plas 61 Eindhoven Atletiek 34:45
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 35:00
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 35:07
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 35:22
Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 35:27
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 36:27
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 36:32
Geert Bruinsma 47 Eindhoven Atletiek 37:12
Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 37:43
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 38:08
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 38:12
Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 38:32
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 39:02
Navin Paragsingh 73 Eindhoven Atletiek 42:08
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 43:39

Vrouwen recreanten, 4200 - 6300 - 8400 m
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 26:16
Anna van Dooren 67 Eindhoven Atletiek 34:38
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 35:02
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 36:38
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 38:42
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 41:28
Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 41:29
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 42:22

Kerkrade, zat. 16 en zon. 17 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles-Top
Klik hier voor alle zat. uitslagen
Klik hier voor alle zon. uitslagen

Jongens junioren C, 2900 m
26 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 12:00

Meisjes junioren D, 1750 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:35

Mannen 40, 21 km trail
1 Roy Ploum 76 Landgraaf 1:27:39
2 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:42:47
3 Sjoerd Karis 74 Atletiek Helden 1:43:43

Vrouwen 40, 21 km trail
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:39:14

Neerbeek, zondag 10 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Poort naar het Heuvelland Trailrun van AV Caesar
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen, 30 km
1 Roger Smeets 73 Caesar 2:08:34
2 Martijn Dekker 86 Geleen 2:13:19
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 2:20:45
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:30:04
115 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 4:14:55

Vrouwen, 30 km
1 Jolien van Hooff 88 Utrecht 2:36:55
2 Linda Valent 71 Loopgroep Aart Stigter 2:41:20
3 Maud Goldsteyn 80 Caesar 2:44:29
11 Karin Verheijden 58 GVAC 3:18:45

Mannen, 16 km
1 Roger Heiligers 77 Caesar 1:11:55
2 Youri Keulen 98 AVON 1:12:56
3 Bob Martens 88 Meerssen 1:14:45
193 Roel van Es 57 Eindhoven Atletiek 1:55:22
221 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:05:15

Vrouwen, 16 km
1 Fenne Loots 97 Klimmen 1:29:12
2 Carmen Jacobs 81 STB 1:33:58
3 Chantal Kramer 78 Roermond 1:34:14
17 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:42:51
43 Dianne van Zuylen 82 Eindhoven Atletiek 1:56:22
48 Shelly Dassen 70 Eindhoven Atletiek 1:59:18
59 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 2:03:11
80 Marguerite Schiffmacher 59 Eindhoven Atletiek 2:24:44

Netersel, zondag 10 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwintercross van VV Netersel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9000 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:52
2 Ben van den Bogaart 89 Arendonk 34:01
3 Bart Damen 80 Reusel 34:17
6 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 35:15
8 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 35:43
25 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 41:04

Vrouwen, 9000 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 39:38
2 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 43:59
3 Maartje Krekels 90 Reusel 46:18
4 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 46:51
9 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 48:24

Oss, zondag 10 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witte Ruysheuvelcross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60 lang, 9040 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 46:38
2 Polly den Tenter 53 avVN 49:58
3 Guus Berends 55 Trioss 50:36

Egmond, zondag 10 januari 2016

egmond   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Yekeber Bayabal 91 Ethiopië 1:08:08 1:08:07
2 Bernard Kipyego 86 Kenia 1:08:33 1:08:32
3 Abera Kuma 90 Ethiopië 1:08:40 1:08:39
4 Abdi Nageeye 89 Cifla 1:09:02 1:09:02

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
54 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:37:41 1:37:08

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
64 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:37:19 1:36:46

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
13 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:29:08 1:29:05

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Genet Yalew 92 Ethiopië 1:19:02 1:19:02
2 Dibabe Kuma 96 Ethiopië 1:19:31 1:19:31
3 Jachline Chepngeno 93 Ethiopië 1:20:34 1:20:34
6 Ruth van der Meijden 84 Cifla 1:23:12 1:23:12

Vrouwen 50, halve marathon wedstrijd
3 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:37:01 1:36:58

Vrouwen 55, halve marathon wedstrijd
6 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 1:55:10 1:54:30

Mannen recreanten, halve marathon
89 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:33:11
566 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 1:42:08
1313 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 1:48:03
1614 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:49:48
2060 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:52:22
2649 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:55:29
2820 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:56:31
3246 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:58:44
3303 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:59:01
4525 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 2:06:47
4770 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:08:50
5425 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 2:16:09
5804 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:23:23
6018 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 2:30:55
6141 Erik Scherpbier 65 Eindhoven Atletiek 2:39:23

Vrouwen recreanten, halve marathon
170 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 1:53:25
596 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 2:02:11
883 Michèle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 2:06:56
1354 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:16:09
1489 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 2:18:36
1938 Wendy Kapteijns 73 Eindhoven Atletiek 2:34:44

Mannen senioren, kwart marathon wedstrijd
17 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 53:20 45:57

Mannen 40, kwart marathon wedstrijd
1 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 44:21 44:19

Mannen 55, kwart marathon wedstrijd
6 Henri van Limpt 58 Eindhoven Atletiek 1:05:34 1:00:39

Vrouwen senioren, kwart marathon wedstrijd
10 Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 58:20 58:16

Mannen recreanten, kwart marathon
346 Paul van Oosterhout 47 Eindhoven Atletiek 59:37
552 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 1:03:42
599 Marc van den Nieuwenhof 62 Eindhoven Atletiek 1:04:32
938 Jan van Eijk 50 Eindhoven Atletiek 1:12:42
940 Johan van Rhijn 57 Eindhoven Atletiek 1:12:44
992 Peter Overschie 69 Eindhoven Atletiek 1:15:08
993 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:15:10

Vrouwen recreanten, kwart marathon
255 Jolanda Sinha-Rasser 66 Eindhoven Atletiek 1:02:42
373 Milou Janssen 89 Eindhoven Atletiek 1:04:32
453 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:05:54
813 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:10:46
855 Janet Asveld-Bellemakers 70 Eindhoven Atletiek 1:11:16
1030 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:13:40
1126 Debby Weerlink 79 Eindhoven Atletiek 1:15:03
1134 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:15:09
1496 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:29:18
1497 Anita Maas 54 Eindhoven Atletiek 1:29:18

Asten, zondag 3 januari 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van 't Jasper Sport met het Brabants Kampioenschap Cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 27:22
2 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 27:42
3 Tomas Hendrickx 81 Arendonk 28:05
5 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 28:30
8 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 30:28
16 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 34:33

Mannen 35, 8000 m
1 Frans Pasmans 78 AVR '69 29:02
2 Ron Koster 78 Scopias 29:32
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 29:50
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 31:08

Mannen 40, 8000 m
1 Maarten Tuin 73 Lopersgroep Deurne 32:38
2 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 32:46
3 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 33:02

Mannen 45, 8000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 28:21
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 29:14
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 31:41
4 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 31:51
6 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 31:58
18 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 38:07

Mannen 50, 8000 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 30:54
2 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 32:02
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 32:10
5 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 33:36
14 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 41:10

Mannen 55, 8000 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 31:03
2 Ton Grommen 59 Maasbree 32:48
3 Jack Niessen 58 ATV Venray 32:55

Mannen 60, 8000 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 36:56
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 37:02
3 Piet Jaspers 52 't Jasper Sport 38:06

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Anna-Lina Dahlbeck 81 Xanten 31:26
2 Janny Maas 76 Marvel 35:14
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 35:22

Mannen senioren, 3000 m
1 Martin Flipsen 96 AV Weert 10:24
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 10:58
3 Jeffrey Smetsers 93 De Keien 11:49
16 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 14:26

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 12:16
2 Sjoukje van den Boom 83 De Keien 12:42
3 Ilona van der Giessen 96 OSS-VOLO 13:28
4 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 15:14

Vrouwen 45, 3000 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 12:57
2 Marjan Wintjes 62 GAC Gemert 13:46
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 14:06

Jongens junioren B, 4000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 14:42

Meisjes junioren B, 3000 m
9 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 15:02

Jongens junioren C, 3000 m
4 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 11:03

Jongens junioren D, 2000 m
35 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 10:16

Meisjes junioren D, 1600 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:55

Meisjes pupillen C, 1000 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:23