Eindhoven Atletiek december 2015


kerst


Hilvarenbeek, donderdag 31 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Lars Houben, Wouter Rijckaert en Ronald Adams

Mannen senioren, 10 km
1 Alexander Picard 88 Parcival 33:12 33:10
2 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 33:29 33:26
3 Dennis de Freytas 90 Tilburg Road Runners 33:37 33:34
7 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 35:18 35:14
20 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 40:56 40:46

Mannen 35, 10 km
1 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 31:18 31:15
2 John van Heeswijk 73 DAK 35:40 35:36
3 Edwin de Neijs 72 Attila 36:25 36:19
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:20 37:14
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 37:26 37:20
14 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 39:56 39:47

Vrouwen 35, 10 km
1 Ciska Hensen 71 DAK 41:03 40:58
2 Loes Verstappen 71 Tilburg Road Runners 42:08 42:03
3 Chantal van Oudheusden 75 Sprint 43:05 42:55
7 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 49:25 49:13
18 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 58:22 58:03

Vrouwen, 5 km
1 Amy van den Broek 82 Sprint 19:14 19:11
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:20 20:17
3 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 20:26 20:22
4 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 20:58 20:55

Soest, donderdag 31 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Pijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 55, 8000 m
1 Alex Stienstra 59 LAAC Twente 31:21
2 Rob Barel 57 VAV 32:24
3 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 32:31

Mannen korte cross, 3200 m
1 Nils Pennekamp 87 Phanos 10:34
2 Kamali Majdubi 93 Spanje 10:38
3 Yassine Soughou 92 België 10:42
14 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 11:09

Jongens junioren C, 2000 m
13 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 7:18

Meisjes junioren C, 2000 m
65 Isa Schoenmakers 01 Eindhoven Atletiek 11:52

Meisjes junioren D, 2000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 8:01

Weert, donderdag 31 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 10 km
1 Jeroen Pollen 71 Pegasus 34:22
2 Pieter Adriaens 71 Weert 35:04
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:35
11 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 40:38

Mannen 50, 10 km
1 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 37:18
2 Ton Grommen 59 Maasbree 38:21
3 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 39:15
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 40:31

Vrouwen recreanten, 10 km
28 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 58:21
29 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 58:21

Vrouwen 45, 5 km
1 Marlien van Beek 65 De Langstraat 19:11
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 19:42
3 Marina Smeets 64 Geleen 22:53

Oirschot, zondag 27 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9288 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 32:11
2 Ben Vriends 90 Achilles 32:24
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 32:43
4 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:53
5 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 33:35
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:42
9 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 36:10
13 Pepijn van de Wester 94 Eindhoven Atletiek 38:50
14 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 38:53
15 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 39:22
19 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 42:36

Mannen 35, 9288 m
1 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 29:24
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 33:07
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 33:18
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:41
7 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 35:24
8 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 35:27
9 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 35:32
10 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 35:47
11 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:09
13 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:12
14 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 37:14
20 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:06
21 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 39:33
23 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 40:27

Mannen 45, 6966 m
1 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 25:44
2 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 26:17
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 26:28
4 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 26:38
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 27:05
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 29:04
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 29:05
11 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 29:32
13 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 30:47

Mannen 55, 6966 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 27:57
2 John Stassen 60 Eindhoven Atletiek 28:11
3 Peter van Houts 56 De Keien 29:22
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 29:49

Mannen 65, 6966 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 29:20
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 30:34
3 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 30:42
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 30:57
5 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 34:43
6 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 39:32

Vrouwen senioren, 6966 m
1 Amy van den Broek 82 Sprint 27:24
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 28:15
3 Anne van den Bosch 95 OSS-VOLO 29:49
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 30:21
5 Mieke van de Gevel 89 Eindhoven Atletiek 31:04
9 Anke van de Gevel 93 Eindhoven Atletiek 35:21

Vrouwen 35, 6966 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 29:12

Vrouwen 45, 6966 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 29:31
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 29:47
3 Anita Monen 68 GVAC 32:34

Vrouwen 55, 6966 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 32:00
2 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 32:25
3 Karin Verheijden 58 GVAC 33:34
6 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 35:29

Mannen korte cross, 2202 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 6:22
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 6:36
3 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 6:37
8 Jos Voets 83 Eindhoven Atletiek 8:24
9 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 8:59

Vrouwen korte cross, 2202 m
1 Yosta de Stigter 99 Energie 8:00
2 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 8:01
3 Maud ter Bogt 97 GVAC 8:01
4 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 8:05
7 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 8:24
10 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 9:23
16 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 11:01

Jongens junioren B, 3303 m
4 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 12:37

Meisjes junioren B, 3303 m
1 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 14:29

Jongens junioren C, 2202 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 7:29
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 7:40
5 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 8:17
6 Chis Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 8:20

Meisjes junioren C, 2202 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:56

Jongens junioren D, 1622 m
3 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 5:43
6 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 6:04
9 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 6:17
11 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 6:26
14 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:41

Meisjes junioren D, 1622 m
3 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 6:19
19 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:08
21 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:57

Jongens pupillen A, 1101 m
4 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 4:03
8 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:25
11 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:32
23 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 5:05
25 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:12
27 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 5:14
29 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 5:18
30 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:26
31 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 5:48
32 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 6:33

Meisjes pupillen A, 1101 m
2 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:18
7 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 4:33
11 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 4:43
12 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 4:47
13 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 4:48
19 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 5:06

Jongens pupillen B, 1101 m
2 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:35
5 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:43
11 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 5:38
12 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 7:04

Jongens pupillen C, 811 m
4 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 3:30
7 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 3:40
8 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 3:43
9 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 4:00
10 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 4:12

Meisjes pupillen C, 811 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:02
7 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 4:06

Meisjes mini pupillen, 811 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:59
3 Aleta Eijk 09 Eindhoven Atletiek 5:06

Recreanten, 2322 - 4644 - 6966 - 9288 m
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 14:41
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 27:03
Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 39:16
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 39:55
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 43:15
Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 43:59
Geert Bruinsma 47 Eindhoven Atletiek 45:25
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 46:55
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:22
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 49:45
Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 50:02
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 50:46

Heerlen, zaterdag 26 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van AVON Heerlen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35 korte cross, 7200 m
1 Marco Debets 74 Hoensbroek 27:12
2 Roy Ploum 76 STB 27:30
3 Taco Wehrung 71 Maastricht 27:41
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 27:49

Gemert, zaterdag 26 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van GAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 4 ronden, 10 km
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:39
60 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 48:14
65 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 49:02

Gennep, zaterdag 26 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van SV Vitesse
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
8 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 42:58

Horst, zaterdag 26 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kasteelloop van SV Horst-Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 50, 5 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 20:36

Oss, zondag 20 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Herpenduincross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40 lang, 9600 m
1 Carlo Pullens 73 Berghem 34:39
2 Tony de Groot 73 Marvel 35:14
3 Stephan van de Vossenberg 67 Trioss 36:57
8 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 40:20

Mannen 50 kort, 4800 m
1 Alex Gijsbers 60 AV Oss '78 19:03
2 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 19:08
3 Geert van den Akker 62 AV Oss '78 20:56

Eijsden, zondag 20 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mescherbergloop van de Maasrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15.6 km
1 Marco Akershoek 93 Sittard 57:56 57:54
2 Donald Hillebregt 92 Sittard 59:09 59:07
3 Jorim Scheele 88 Maastricht 59:17 59:15
37 Peter van Stralen 86 Eindhoven Atletiek 1:12:50 1:12:29

Mannen 35, 15.6 km
1 Patrick Franken 74 Sittard 58:14 58:12
2 Roel Smeets 79 Maastricht 1:03:25 1:03:23
3 Roel Derckx 72 Vijlen 1:04:01 1:03:59
15 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:11:25 1:11:04
33 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:14:57 1:14:35

Mannen 45, 15.6 km
1 Erik-Jan van de Voort 62 Someren 1:04:38 1:04:32
2 Yannick Hackens 70 Eupen 1:05:14 1:05:07
3 Rene van Uum 61 Maastricht 1:08:21 1:08:14
111 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:28:02 1:27:21

Vrouwen 35, 15.6 km
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 1:14:01 1:13:39
2 Linda Valent 71 Wijk aan Zee 1:14:02 1:13:57
3 Renja Sijmens 71 Schaffen 1:17:04 1:16:52

Vrouwen 45, 15.6 km
1 Annemarij Thijssen 64 Bunde 1:17:23 1:17:23
2 Monique Janssens 63 Venlo 1:20:35 1:20:19
3 Anja Bergmans 65 Vijlen 1:22:19 1:22:08
7 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:29:25 1:28:51

Waalwijk, zondag 20 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lidocross van Atletiekclub Waalwijk '66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9480 m
1 Armand van de Smissen 68 Tilburg Road Runners 34:07
2 Stefan van Marrewijk 69 Scorpio 35:35
3 Eduard Linnenbank 67 Attila 35:40
5 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 36:06

Mannen 55, 7110 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 26:14
2 Wout Graafmans 58 Spiridon 28:00
3 Gerard Wouters 51 Spiridon 28:32

Roermond, zondag 20 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Neelder Veldloop van Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9700 m
1 Marcel van de Pol 68 STB 38:42
2 Erik Houben 70 AV Weert 39:22
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 39:38

Mannen 50, 9700 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 38:27
2 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 38:49
3 Bart Claessens 64 Caesar 39:28

Mannen 60, 9700 m
1 Ron Vermeulen 54 GAC Gemert 43:42
2 Har Boonen 52 Atletiek Leudal 44:00
3 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 45:00
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 45:06

Mannen, 4700 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:15
2 Sam Lavrijsen 87 Venloop Running Team 15:41
3 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 15:57
22 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 21:29

Vrouwen 45, 4700 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 19:58
2 Marjan Wintjes 62 GAC Gemert 21:02
3 Rinie Ebisch 54 Atletiek Helden 22:28

Linschoten, zaterdag 19 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Linschotenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven


Mannen 45, 21.1 km
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 1:09:52 1:09:50
2 Aart-Peter Baan 68 Energie 1:18:24 1:18:23
3 Maarten de Bree 68 Hellas 1:19:28 1:19:28
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:20:21 1:20:20

Dronten, zaterdag 19 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen en voldaan aan de EK-limiet voor de halve marathon volgend jaar juli in Amsterdam. Ze bleef onder de eis van de atletiekunie 1.13.10

Mannen senioren, 21.1 km
1 Hamid el Mouaziz 79 Marokko 1:05:45 1:05:43
2 Mostafa Channi 82 Marokko 1:06:00 1:05:58
3 Youri Wolf 91 Cifla 1:06:36 1:06:34
12 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 1:12:55 1:12:52
17 Marco Meeuwse 83 LC Basel 1:15:57 1:15:53
18 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:18:25 1:18:22
25 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:20:37 1:20:34

Mannen 40, 21.1 km
1 Stefan van den Broeck 72 AC Lierse 1:10:43 1:10:40
2 Jeroen van Damme 72 Loopgroep PK 1:11:33 1:11:30
3 Vladimir Tontchinski 67 Wit-Rusland 1:13:01 1:12:59
8 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:21:55 1:21:51

Vrouwen senioren, 21.1 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:12:50 1:12:49
2 Mariska Dute 85 Loopgroep PK 1:15:13 1:15:10
3 Fatiha Benchatki 82 Marokko 1:18:28 1:18:25

's-Hertogenbosch, zondag 13 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Engelermeer Veldloop van O.S.S.-VOLO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10380 m
1 Jelle Kemper 88 Prins Hendrik 35:22 35:21
2 Ralph van Houwelingen 94 Prins Hendrik 35:26 35:20
3 Jeroen Maas 82 Sprint 35:53 35:51
7 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 42:25 42:20

Mannen 35, 8650 m
1 Koos Verwey 71 DAK 32:02 31:56
2 Tony de Groot 73 Marvel 32:39 32:33
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 33:29 33:24
6 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 34:54 34:48

Mannen 50, 8650 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 32:25 32:19
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 32:38 32:33
3 Koen Martens 64 Running2000 33:20 33:16
5 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 36:28 36:22

Recreanten, 6920 m
Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 29:44 29:35
Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 38:15 38:00

Reusel, zondag 13 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR '69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9650 m
1 Ruben Geys 89 VABCO 33:01
2 Ben Vriends 90 Achilles 33:48
3 Peter van der Velden 68 GVAC 34:04
4 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 34:59
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 37:08
15 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 41:43
16 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 42:35

Mannen 35, 7490 m
1 Manu Loverie 74 AC Duffel 25:15
2 Bart Lieckens 77 AC Lyra 26:38
3 Said Kanfaoui 73 AV Gouda 26:52
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 28:25
8 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 28:49
9 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 28:59
10 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 28:59
11 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 29:32
14 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 30:22
16 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 31:03
17 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 31:07
20 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 33:04
21 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 33:32

Mannen 45, 7490 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 29:45
2 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 29:57
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 30:18
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 32:06
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 32:48
9 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 33:25
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 33:39
12 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 34:50
16 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 38:27

Mannen 55, 7490 m
1 Herman Lievens 57 AC Herentals 30:13
2 Wout Graafmans 58 Spiridon 30:28
3 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 30:30
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 32:56
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 32:59
10 Peter Naus 56 Eindhoven Atletiek 36:50

Mannen 65, 7490 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 32:52
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 34:19
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 34:41
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 38:23
8 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 44:33

Vrouwen senioren, 7490 m
1 Esther Schouten 93 VABCO 29:29
2 Birgit Massagé 90 VABCO 30:14
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 31:34
4 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 32:02
6 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 33:51
7 Mieke van de Gevel 89 Eindhoven Atletiek 34:05

Vrouwen 35, 5330 m
1 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 30:26
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 32:38
3 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 36:04

Vrouwen 45, 5330 m
1 Agnes Schipper 68 Hellas 30:38
2 Annie Michiels 65 AVR '69 33:02
3 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 36:08
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 36:23
9 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 39:48

Mannen korte cross, 2020 m
1 Arne Agten 95 VABCO 6:11
2 Manu Loverie 74 AC Duffel 6:18
3 Maarten de Nys 89 AC Duffel 6:22
5 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 6:31
7 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 6:41
13 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 8:08

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 7:52
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 7:54
3 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 7:58
8 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 9:04
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:17
15 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 11:20

Jongens junioren A, 5330 m
2 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 22:52

Jongens junioren B, 4040 m
3 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 14:47
7 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 15:59
9 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 17:05

Jongens junioren C, 2020 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 7:05
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 7:17
7 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:35
8 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 7:56
11 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 8:03

Jongens junioren D, 1570 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:17
9 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 6:37
13 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 6:57
19 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:17
24 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 7:46

Meisjes junioren D, 1570 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:10
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 6:51
8 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:56
16 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:24
18 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:30
26 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:38
28 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:49

Jongens pupillen A, 1570 m
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:48
7 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:48
9 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:57
20 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 7:41
26 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 7:51
34 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 8:15
39 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 10:50

Meisjes pupillen A, 1570 m
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 7:02
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 7:14
9 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 7:26
10 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 7:34
14 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 7:49
15 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:52
17 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 8:06
19 Julie van Gastel 06 Eindhoven Atletiek 8:13

Jongens pupillen B, 785 m
1 Tijn van Heppen 07 Eindhoven Atletiek 3:17
5 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 3:34
10 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 4:06
12 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 5:12

Meisjes pupillen B, 785 m
6 Britt van Gastel 07 Eindhoven Atletiek 4:00

Jongens pupillen C, 785 m
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 3:38
6 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 3:42
8 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 3:59
9 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 4:00
12 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 4:35

Meisjes pupillen C, 785 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:15
4 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 4:10

Meisjes mini pupillen, 785 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:11
4 Aletta Eijk 09 Eindhoven Atletiek 5:27

Recreanten, 5330 - 7490 - 9650 m
Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 41:58
Henk Vos 72 Eindhoven Atletiek 45:52
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 46:08
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 46:55
Sylvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 46:56
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 47:30
Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 47:36
Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 48:38
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 49:06
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 49:22
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 49:47
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 50:11
Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 50:13
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 51:19
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 54:49
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 56:06

Baarn, zondag 13 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wintercup van Baarnse AV
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen korte cross, 3500 m
1 Suzanne van Wijck 92 Leiden Atletiek 12:27
2 Gerrieke Grootemarink 86 AV Phoenix 14:08
3 Maria Onassis 99 Hellas 14:28
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 14:33

Rotterdam, zondag 13 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bruggenloop van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 15 km
196 Patrick van Rooy 80 Eindhoven 1:11:30 1:10:15

Mannen 50, 15 km
12 Stephen Morgan 65 Son en Breugel 1:01:43 1:01:34
506 Harrie Kuiten 63 Eindhoven 1:30:57 1:27:10

Vrouwen 45, 15 km
254 Irene Krugers 70 Eindhoven 1:34:09 1:30:23

Vrouwen 50, 15 km
156 Judy Cornelis 61 Eindhoven 1:31:50 1:28:03

Ameland, zaterdag 12 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ameland Adventure Run van Sportpromotie Ameland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 21 km
1 Omar Bekkali 78 Liege 1:10:06
2 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:11:23
3 Riekele Kobes 86 AV Heerenveen 1:12:56
9 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:16:41
15 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:18:31
21 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:20:01
25 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:20:29
28 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:21:27
33 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:21:59
42 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 1:23:43
53 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 1:26:44

Bladel, zondag 6 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Trail van de stichting Kempen Run i.s.m. Loopgroep No Limits
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 37 km
1 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 2:44:40
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 2:55:46
3 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 3:00:07
32 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:47:13

Mannen, 17 km
1 Gino Lauwen 78 Westerlo 1:07:56
2 Kees Wouters 62 DES 1:09:27
3 Frank de Groot 83 Sprint 1:10:42
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:13:37
15 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:16:28
25 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:20:14
81 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:34:27
95 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:42:18
98 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:45:27

Vrouwen, 17 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:15:46
2 Corine Spaans 76 Eindhoven 1:19:15
3 Nadja van der Schoot 74 Atletiek Oirschot 1:20:04
5 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 1:22:08

Mannen, 11 km
1 Izar van Gool 78 Wagenberg 46:55
2 Niels Louis 82 's-Hertogenbosch 51:21
3 Daniël Bos 92 Eindhoven 51:58
19 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 57:31
20 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 57:53
42 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:04:54
59 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:14:43

Vrouwen, 11 km
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 50:40
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 52:19
3 Anneke van de Vorst 51 avVN 56:56
67 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:15:44
71 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:24:30

's-Heerenberg, zondag 6 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Mannen senioren, 15 km
1 Abraham Cheroben 92 Kenia 42:54 42:54
2 Geoffrey Yegon 88 Kenia 42:54 42:53
3 Frederick Kipkosgei 96 Kenia 43:08 43:08
7 Dennis Licht 85 AV '34 45:46 45:45
9 Michel Butter 85 AV Castricum 45:52 45:52
29 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 53:04 52:55
93 Peter van Stralen 83 Eindhoven Atletiek 1:02:10 1:01:18

Mannen 45, 15 km
1 Frank Reintjes 67 De Liemers 52:39 52:37
2 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 54:12 54:11
3 Dick Elzenga 66 Veluwe 54:35 54:32
12 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 57:13 57:11
34 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:01:39 1:01:09

Mannen 55, 15 km
1 Marti ten Kate 58 TION 59:05 59:03
2 Daan Appels 58 Velp 59:57 59:34
3 Jan van Dijk 57 Veenendaal 59:58 59:43
32 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:11:18 1:10:49

Vrouwen senioren, 15 km
1 Meseret Defar 83 Ethiopië 50:04 50:03
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 51:29 51:27
3 Lucy Macharia 87 Kenia 51:55 51:53

Eindhoven, zondag 6 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 25:29
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 30:23
15 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 34:58
21 Clark Becker 71 Eindhoven Atletiek 36:33
46 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 40:01
57 Patri Vugts 77 Eindhoven Atletiek 41:23
82 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 42:28
114 Martin Kroes 65 Eindhoven Atletiek 44:39
133 Marco Tobben 69 Eindhoven Atletiek 46:02
134 Ancil Pernot 47 Eindhoven Atletiek 46:04
135 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 46:05
138 Hans van den Elzen 57 Eindhoven Atletiek 46:14
139 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 46:17
157 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 48:34
158 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 48:34
159 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 48:35
164 Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 48:53
170 Dorianne Wullems 70 Eindhoven Atletiek 49:06
171 Truus van Camp 46 Eindhoven Atletiek 49:10
174 Sandy Bongers 74 Eindhoven Atletiek 49:15
175 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 49:18
176 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 49:27
180 Nicole Wolf 68 Eindhoven Atletiek 49:39
192 Liset Kersten 70 Eindhoven Atletiek 50:25
202 Sanne Poell 85 Eindhoven Atletiek 50:53
208 Thera Derwort 67 Eindhoven Atletiek 51:21
209 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 51:27
217 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 52:16
220 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 52:48
221 Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 52:49
227 Lisbeth vd Nieuwenhof 71 Eindhoven Atletiek 53:25
235 Ank Wildeboer Schut 87 Eindhoven Atletiek 55:16
239 Anita Maas 54 Eindhoven Atletiek 55:32
240 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 55:33

Mannen/Vrouwen, 4 km
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 15:43
11 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 20:28
47 Moniek van Vugt 83 Eindhoven Atletiek 24:39
51 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 25:02
52 Sabine van Bruggen 69 Eindhoven Atletiek 25:09
72 Astrid Hoppenbrouwers 64 Eindhoven Atletiek 26:59
76 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 27:22
82 Annemieke Luiten 65 Eindhoven Atletiek 28:37
83 Mieke Trum 41 Eindhoven Atletiek 28:37
93 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 30:54
95 Lily Jong 67  Eindhoven Atletiek 31:25
96 Charlotte Higgins 60 Eindhoven Atletiek 31:39
98 Marnix de Putter 06 Eindhoven Atletiek 33:45

Jongens/Meisjes, 1 km
1 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 3:54
2 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:57
3 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:08
4 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:18
13 Kira Hezemans 07  Eindhoven Atletiek 5:30

Doha Qatar, zaterdag 4 december 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van het IAU Wereldkampioenschap 50 km
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 50 km
1 Tony Migliozzi United States of America 2:52:09
2 Arnold Kibet Kiptaoi Kenya 2:55:35
3 Samuel Birongo Ongeki Kenya 2:56:16
6 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 3:00:00
23 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 3:20:47