Eindhoven Atletiek november 2015


Geldrop, zondag 29 november 2015

voor niks   

De uitslagen van de 't is voor niks loop, gratis door de natuur
Klik hier voor alle uitslagen

Recreanten 42, 42500 m
1 Wim van Sparrentak 69 Dynamica 2:56:08
2 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:56:14
3 Gert Mertens 64 AC Lierse 2:59:01
6 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 3:02:56
35 Roel van Nuenen 68 Eindhoven Atletiek 3:40:30
46 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 3:46:09
120 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:31:59

Recreanten 30, 30340 m
1 Jonathan van Londersele 83 Hagelandse RC 1:55:31
2 Waldo van Hemert 85 Triotters 2:07:36
3 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 2:10:06
47 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:54:26
97 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 3:27:18

Recreanten 21, 21230 m
1 Adriaan Borgermans 85 Houthalen 1:27:02
2 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:28:21
3 Bas van der Hijden 72 Veldhoven 1:28:43
20 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:38:54
77 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:51:25
97 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:55:38
109 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:58:54
126 Johan van den Eijnden Eindhoven Atletiek 2:01:05
135 Joyce Rikkelman 59 Eindhoven Atletiek 2:02:13
158 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:07:13
189 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 2:13:11
189 Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 2:13:11

Recreanten 15, 14340 m
1 Ward van Roy 76 Arendonk 56:29
2 Coen Sanders 73 Runnersclub Lieshout 1:00:26
3 Jan Vermeij 77 Hagelandse RC 1:01:09
21 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:10:04
54 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:15:44
94 Rob van Dommelen 69 Eindhoven Atletiek 1:23:25
106 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 1:26:01
110 Erik Scherpbier 65 Eindhoven Atletiek 1:26:19
115 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:26:58
116 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:26:59
151 Mariëtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:33:46

Recreanten 10, 9980 m
1 Leon van Poelwijk 81 Triotters 35:56
2 Mark Slaats 82 Deurne 38:02
3 Frank Harperink 67 Triotters 40:54
8 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 43:22
43 Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 54:14
50 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 54:48
55 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 55:24
61 Iris Guns 91 Eindhoven Atletiek 56:09
88 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 58:04
111 Henk van Aspert 57 Eindhoven Atletiek 1:00:57
134 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:03:41
159 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:08:14
162 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:08:43
167 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 1:11:45
179 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:26:19
180 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 1:28:23

Recreanten 6, 6180 m
1 Björn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 22:35
2 Marcel Jansen 67 Geldrop 26:17
3 Bert Schepers 62 LOGO 26:50
4 Ton Teunissen 66 Eindhoven Atletiek 27:01
24 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 37:44
26 Ellen de Weerd 69 Eindhoven Atletiek 38:16

Deurne, zondag 29 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9800 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 32:19
2 Jorik van Egdom 95 VAV 32:36
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 33:55
8 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 38:59

Mannen 35, 9800 m
1 Ron Koster 78 Scopias 33:27
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 33:50
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:08
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:37
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:09

Mannen 40, 9800 m
1 Noel Keijsers 73 Prins Hendrik 33:38
2 Raymond van Hall 74 Doesburg 36:24
3 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 36:54
4 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 37:20

Mannen 45, 9800 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 36:09
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 36:29
3 Michael Harris 66 Eindhoven 36:49

Mannen 50, 9800 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:25
2 Koen Martens 64 Running2000 35:57
3 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 36:15
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 37:35
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 42:04
12 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 44:04
16 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 47:04

Mannen 65, 9800 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 42:45
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 43:08

Vrouwen senioren, 4950 m
1 Christine Venhuizen 81 Cifla 17:55
2 Emmy Weekers 99 Prins Hendrik 18:21
3 An Lenders 90 Orion 18:44
4 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 19:21
5 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 19:29
7 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:54
8 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 20:19
9 Mieke de Lepper-vd Gevel 89 Eindhoven Atletiek 20:43
13 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 22:10
15 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:17
12 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 22:48

Vrouwen 35, 4950 m
1 Paddy Herijgers 76 DJA 17:40
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 19:08
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 19:52

Vrouwen 45, 4950 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 19:38
2 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 20:34
3 Marjan Wintjes 62 GAC Gemert 20:58
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 21:26

Mannen korte cross, 4950 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:14
2 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 15:56
3 Teun Duisters 93 Budel 16:27
11 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 18:33
17 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 19:22
25 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 21:17

Jongens junioren C, 2975 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 9:29

Meisjes pupillen C, 1100 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:02

Mannen recreanten, 7375 m
5 Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 29:53

Vrouwen recreanten, 7375 m
10 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 42:52

Oss, zondag 22 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Geffenseplascross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5730 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 23:09
2 Alex Gijsbers 60 AV Oss '78 24:16
3 André Driessen 64 AV Wijchen 24:29

Sint-Oedenrode, zondag 22 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Videoverslag van Maurice van den Berge

Mannen senioren, 9040 m
1 Ben Vriends 90 Achilles 32:50
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 33:18
3 Waldo van Hemert 85 Triathlon 33:21
4 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 33:47
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:16
8 Björn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 36:30
10 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 36:55
13 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 38:43
14 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 38:56
17 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 39:13
19 Jan Braam 87 Eindhoven Atletiek 39:59
24 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 43:55

Mannen 35, 7228 m
1 Joan School 74 Eindhoven Atletiek 27:19
2 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 28:01
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 28:11
4 Freddy Dijk 76 Eindhoven Atletiek 28:19
5 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 28:42
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 28:58
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 29:40
10 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 29:47
17 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 32:19
18 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 32:25
20 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 34:43

Mannen 45, 7228 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 27:17
2 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 27:24
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 27:57
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 28:04
5 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 28:27
7 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 29:42
10 Rene Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 30:19
11 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 31:24
12 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 32:51

Mannen 55, 7228 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 29:44
2 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 31:23
3 Sjef van Beers 59 AVR '69 31:40
5 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 32:17
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 32:53

Mannen 65, 7228 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 31:46
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 32:56
3 Drikus Haalboom 47 avVN 33:08
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 33:44
5 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 37:36
6 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 41:44

Vrouwen 35, 7228 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 32:03
2 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 34:10
3 Karin Dekkers 76 GVAC 35:59

Vrouwen 45, 7228 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 31:26
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 31:47
3 Anita Monen 68 GVAC 35:00

Vrouwen 55, 7228 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 34:13
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 34:19
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 37:06
4 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 37:33

Mannen korte cross, 2542 m
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 6:27
2 Rob Michiels 94 AVR '69 6:34
3 Michael Beuwer 89 Asterix 6:42
5 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 7:12

Vrouwen korte cross, 2542 m
1 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 7:34
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 7:43
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 7:51
4 Sernana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 7:52
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 7:54
6 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 7:55
8 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 8:44
10 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 9:12
14 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 11:03

Jongens junioren A, 5416 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 23:44

Jongens junioren B, 3604 m
3 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:14

Jongens junioren C, 2542 m
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 6:55
7 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 7:51
9 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 7:57
10 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 8:00

Jongens junioren D, 1462 m
5 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 6:09
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 6:18
11 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 6:19
14 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:40
17 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 7:04

Meisjes junioren D, 1462 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:48
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 6:23
5 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:25
14 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:55
18 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:15
19 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:49
21 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:52

Jongens pupillen A, 1261 m
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:28
7 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:30
9 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:41
13 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:47
14 Ian Verburg 06 Eindhoven Atletiek 5:48
20 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 6:15
21 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 6:20
22 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:25
24 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 6:42
25 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 6:47
27 Matthijs Doens 05 Eindhoven Atletiek 7:00
29 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 8:44

Meisjes pupillen A, 1261 m
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:32
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:45
7 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 5:56
11 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:59
14 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 6:13
15 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 6:21

Jongens pupillen B, 943 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:15
6 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:31
8 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 4:57
10 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:54

Meisjes pupillen B, 943 m
7 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 5:13

Jongens pupillen C, 774 m
3 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 3:35
7 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 3:52
9 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 4:02

Meisjes pupillen C, 774 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:18
3 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 4:10

Meisjes mini pupillen , 774 m
1 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:13
3 Alette Eijk 09 Eindhoven Atletiek 5:32

Recreanten, 3604 - 5416 - 7228 m
Marlies Rijckaert 76 Eindhoven Atletiek 24:48
Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 31:26
Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 31:39
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 32:25
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 34:00
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 35:01
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 35:05
Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 35:25
Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 35:52
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 37:04
Edwin van Brussel 58 Eindhoven Atletiek 37:32
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 37:57
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 38:09
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 39:03
Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 39:26
Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 40:45
Stefan Rooijackers 59 Eindhoven Atletiek 40:52
Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 43:42

Ell, zondag 22 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 21.1 km
1 Roger Rousseau 72 Atletiek Maastricht 1:13:28
2 Iwan Theunissen 72 STB 1:14:16
3 Edwin Kok 72 HAC 1:18:35
4 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:19:48
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:25:44
12 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:30:28

Mannen 45, 21.1 km
1 Bert Vanwersch 66 Achilles-Top 1:17:10
2 Angelo Wille 70 Brussel 1:18:26
3 Cristophe Moreau 68 Neeroeteren 1:19:21
7 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 1:21:18
19 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:35:48
26 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:39:37

Mannen 50, 21.1 km
1 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 1:22:16
2 Marc Heusschen 61 Maasrunners 1:22:23
3 Hugo Nijssen 65 Baarlo 1:25:23
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:29:15
37 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:59:04

Vrouwen senioren, 21.1 km
1 Gwynny Hamilton 85 Eindhoven Atletiek 1:25:46
2 Mirte Schmeetz 87 Achilles-Top 1:29:24
3 Diana Golek 83 Straelen 1:30:48

Vrouwen 35, 21.1 km
1 Linda Frankenne 77 ADD Tongeren 1:32:14
2 Jolanda Houben 76 Hunsel 1:34:51
3 Sandra Smeets 78 Heythuysen 1:35:44
10 Patricia Knubben 76 Eindhoven Atletiek 1:55:02

Tilburg, zat. 21 en zon. 22 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Angélique de Vries

Vrouwen crossgala, 8000 m
1 Sifan Hassan 93 Global Sport 27:07
2 Maureen Koster 92 Phanos 27:37
3 Louise Carton 94 ACME Maldegem 27:43
21 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 29:26

Mannen 45, 7500 m
1 John Kluskens 70 Lebbeekse Atletiek 25:42
2 Peter van der Velden 68 GVAC 26:40
3 Pip Tesselaar 69 Hera 27:07
19 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 31:05

Mannen 55, 5625 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 29:02
2 Dirk Volders 59 Looise AV 30:11
3 Wout Graafmans 58 Spiridon 30:14

Korte cross mannen, 2500 m
1 Thomas de Bock 91 OEH Halle 6:30
2 Michael Somers 95 AC Lyra 6:32
3 Wesley de Kerpel 95 ROBA Betekom 6:32
20 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 6:52

Jongens junioren B, 4300 m
51 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 16:00

Jongens junioren C 2, 2800 m
8 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 9:23
30 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 10:21
35 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 10:49

Jongens junioren C 1, 2800 m
14 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 10:12

Meisjes junioren D 2, 1700 m
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:02

Jongens pupillen A 1, 1200 m
10 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:26

Vrouwen recreanten, halve marathon
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 1:28:17 1:28:13

Mannen recreanten, 5 km
9 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 21:11 21:08

Nijmegen, zondag 15 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Lars Houben, Bram Cuijpers, Ewout van der Laan, Joost Bekkers en Andy Verhoeven

Mannen senioren, 15 km
1 Joshua Cheptegei Oeganda 42:39 42:38
2 Mule Wasihun Ethiopië 43:02 43:01
3 Yenew Alamirew Ethiopië 43:09 43:08
6 Abdi Nageeye AV Cifla 44:18 44:18
29 Jos Elfring Eindhoven Atletiek 49:35 49:33
45 Luca Ferogglio Eindhoven Atletiek 51:24 51:19
90 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 54:21 54:12
108 Niels Helgers Eindhoven Atletiek 57:29 55:21
168 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 57:12 57:03
230 Martijn Arnoldussen Eindhoven Atletiek 1:05:23 58:21
300 Bram van Ekeren Eindhoven Atletiek 1:02:27 59:31
704 Thijs van Niekerk Eindhoven Atletiek 1:11:30 1:04:26
720 Lars Houben Eindhoven Atletiek 1:11:44 1:04:35
1721 Vincent van Geffen Eindhoven Atletiek 1:28:40 1:10:53

Mannen 35, 15 km
12 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 54:11 53:59
26 Tein Somers Eindhoven Atletiek 56:00 55:31
33 Kevin Bek Eindhoven Atletiek 56:48 56:02
34 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 56:12 56:02
50 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 58:02 57:49
60 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 58:36 58:26
107 Gerrit Naus Eindhoven Atletiek 1:04:47 1:00:37
190 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:05:52 1:03:19
508 Ronald Croese Eindhoven Atletiek 1:26:44 1:08:58
532 Patrick van Rooy Eindhoven Atletiek 1:36:24 1:09:13
828 Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 1:38:25 1:12:45
1155 Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 1:54:51 1:16:13

Mannen 40, 15 km
70 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:02:19 1:00:38
268 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:19:48 1:06:14
401 Paul van Haaren Eindhoven Atletiek 1:17:51 1:08:16
650 Ted Benschop Eindhoven Atletiek 1:36:52 1:11:29
1289 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:56:29 1:17:52
2234 Robèrt Drost Eindhoven Atletiek 2:49:38 1:31:27

Mannen 45, 15 km
9 Hans Brons Eindhoven Atletiek 55:29 55:26
31 Erik de Laat Eindhoven Atletiek 1:02:51 58:09
290 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:21:39 1:06:25
346 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 1:15:40 1:07:20
351 Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 1:22:35 1:07:21
488 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:33:01 1:09:09
618 Menno Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:26:38 1:10:29
926 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:38:55 1:13:20
1550 Edwin de Lely Eindhoven Atletiek 2:30:20 1:18:41

Mannen 50, 15 km
5 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 55:07 55:04
15 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 57:53 57:49
43 Rene Hultermans Eindhoven Atletiek 1:03:23 1:01:04
77 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 1:04:38 1:02:57
91 Stephen Morgan Eindhoven Atletiek 1:13:58 1:03:38
178 Ralph Goes Eindhoven Atletiek 1:07:50 1:06:12
646 René Bos Eindhoven Atletiek 1:40:54 1:13:43
823 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:43:03 1:15:52
916 Remco Koedam Eindhoven Atletiek 1:26:43 1:17:02
1158 Mark Baudoin Eindhoven Atletiek 2:41:01 1:19:56
1663 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:37:32 1:26:37

Mannen 55, 15 km
36 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:05:22 1:04:22
212 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 1:19:22 1:11:03
360 Dolf Haank Eindhoven Atletiek 1:42:52 1:14:36
458 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:54:58 1:16:19
483 George Guns Eindhoven Atletiek 1:49:49 1:16:41
1041 Gerard Vermeulen Eindhoven Atletiek 2:37:32 1:26:38
1241 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 2:42:39 1:30:57
1329 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 2:41:23 1:33:26
1460 Hans Vermeulen Eindhoven Atletiek 2:35:45 1:40:50

Mannen 65, 15 km
37 Geert Bruinsma Eindhoven Atletiek 1:42:23 1:12:45

Vrouwen senioren, 15 km
1 Yenenesh Tilahun Ethiopië 50:05 50:05
2 Jip Vastenburg AV '34 50:05 50:04
3 Yomogi Akasaga Japan 51:03 51:03
4 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 52:04 52:03
29 Eveline Martens Eindhoven Atletiek 59:21 59:15
77 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 1:07:13 1:04:41
378 Marise Gielen Eindhoven Atletiek 1:42:50 1:14:47
512 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 1:55:22 1:16:45
1615 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 2:33:50 1:26:21
1627 Iris Guns Eindhoven Atletiek 2:16:24 1:26:23
1650 Christel Delforterie Eindhoven Atletiek 2:25:40 1:26:36

Vrouwen 35, 15 km
109 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 1:53:03 1:15:29
404 Vera Lagerburg Eindhoven Atletiek 2:21:54 1:24:18

Vrouwen 40, 15 km
12 Chantal Baartse Eindhoven Atletiek 1:05:35 1:05:09
293 Esther Knijn Eindhoven Atletiek 2:24:14 1:21:50
572 Brigitte van der Heijden Eindhoven Atletiek 2:25:12 1:27:35
1037 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 2:48:53 1:37:21

Vrouwen 45, 15 km
110 Susan Smit Eindhoven Atletiek 1:55:17 1:16:39
131 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:56:28 1:17:52
218 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:59:35 1:20:57
308 Jolanda Sinha-Rasser Eindhoven Atletiek 2:17:26 1:23:18
818 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 2:44:51 1:33:57
1144 Marie-José Foolen Eindhoven Atletiek 3:07:37 1:49:31

Vrouwen 50, 15 km
2 Nicole Loeve Eindhoven Atletiek 1:01:52 1:01:44
295 Judy Cornelis Eindhoven Atletiek 2:38:00 1:27:07
410 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:41:43 1:30:00
515 Irene van der Reijden Eindhoven Atletiek 2:52:00 1:33:19

Vrouwen 55, 15 km
288 Andra Davelaar Eindhoven Atletiek 2:57:09 1:34:58
288 Mariëtte van Tuijl Eindhoven Atletiek 2:59:28 1:38:23

Vrouwen senioren, 7 km nacht
39 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 36:38 32:17
1520 Irma Bouter Eindhoven Atletiek 1:04:43 48:42

Neerpelt, zondag 15 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelloop van SACN
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Vrouwen senioren, 5160 m
1 Sigrid vanden Bempt 81 DCLA Leuven 18:32
2 Aria Schouten 93 VMOL Mol 19:10
3 Esther Schouten 93 VMOL Mol 19:20
13 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 21:45

Vrouwen masters, 5160 m
1 Heidi Hertveldt 75 HCO Oostende 19:59
2 Isabella Sluijsmans 74 ADD Tongeren 20:20
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 20:40

Oosterhout, zondag 15 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Scorpiocross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 7660 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 29:10
2 Mar-hein van de Wiel 69 DAK 29:20
3 Arno Hulshof 64 Sprint 29:41

Mannen 55, 7660 m
1 Wout Graafmans 58 Spiridon 30:34
2 Hans van Wegen 54 Spiridon 30:41
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 32:57

Mannen recreanten, 7660 m
11 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 35:59

Sint-Oedenrode, zondag 15 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e Rooise Crosslopen van Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 8000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 31:51
2 Leon Schijvers 65 Eindhoven Atletiek 33:47
3 Frank Scheutjens 69 Fortuna'67 34:01
10 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 42:27

Mannen 65, 8000 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 36:31
2 Mari van Houtum 50 Fortuna'67 38:21
3 Vostenbosch 40 Fortuna'67 42:16

Vrouwen 55, 8000 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 35:15
2 Mariette van Hooff 60 HAC 38:43
3 Francis Mutsaarts 58 Sint-Oedenrode 47:01

West-Terschelling, zondag 8 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berenloop van SV Friesland en de Stichting Promotie Brandaris
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 21.1 km wedstrijd
1 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:10:50 1:10:50
2 Fred Reitsma 69 NOP 1:17:42 1:17:42
3 Marcel Tesselaar 69 Hera 1:18:09 1:18:07
26 Jeroen van Kessel 75 Eindhoven Atletiek 1:31:10 1:31:07

Mannen 50, 21.1 km wedstrijd
1 Cor Ton 62 LSV Invictus 1:22:55 1:22:54
2 Egon van der Peet 56 Hylas 1:25:33 1:25:31
3 Peter Burger 58 AV Castricum 1:25:37 1:25:31
61 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:45:48 1:44:52

Mannen 40, 21.1 km recreanten
82 Paul van Haaren 74 Eindhoven Atletiek 1:43:59 1:37:29

Mannen 50, 21.1 km recreanten
264 Wim Mol 57 Eindhoven Atletiek 2:01:24 1:54:02

Helmond, zondag 8 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8400 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 27:20
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 27:35
3 Christoph Verhalen 82 TUS Xanten 27:51
8 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 29:42

Mannen 40, 8400 m
1 Raymond van Hall 74 Doesburg 31:20
2 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 32:08
3 Edwin Kok 72 HAC 32:22
4 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 32:56

Mannen 45, 8400 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 31:35
2 Arno Aerts 69 Nuenen 33:43
3 Ibrahim Hassan 68 Geldrop Runners 34:07

Vrouwen, 8400 m
1 Anna-Lina Dahlbeck 81 TUS Xanten 31:43
2 Magda Winiarska 80 Someren 37:28
3 Mies van Berlo 52 Lieshout 38:39
5 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 42:46

Mannen, 4200 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 13:36
2 Sam Lavrijsen 87 Venloop Running Team 13:43
3 Stan van Helmond 98 Lopersgroep Deurne 14:14
21 Joep Chatrou 90 Eindhoven Atletiek 17:53

Vrouwen senioren, 4200 m
1 An Lenders 90 Atletiek Helden 15:46
2 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 16:31
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 17:15

Vrouwen 45, 4200 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 16:56
2 Rinie Ebisch 54 Atletiek Helden 20:07
3 Natasja Marcellis 69 Overloon 20:48

Meisjes junioren D, 1525 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 5:32

Veldhoven, zondag 8 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven Cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Videoverslag van Maurice van den Berge

Mannen senioren, 8735 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 29:04
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 29:41
3 Peter van der Velden 68 GVAC 30:15
5 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 30:56
8 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 31:58
10 Björn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 34:09
19 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 36:29
21 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 37:38

Mannen 35, 7285 m
1 Bart Lieckens 77 AC Lyra 24:46
2 Joan School 74 GVAC 26:02
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 26:14
4 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 26:54
5 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 27:11
6 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 27:32
7 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 27:49
8 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 28:18
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 28:22
13 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 28:34
17 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 31:16
18 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 33:38

Mannen 45, 7285 m
1 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 26:17
2 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 26:20
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 26:33
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 27:10
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 27:53
8 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 29:13
9 Ed Schellens 61 Eindhoven Atletiek 29:49
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 32:37

Mannen 65, 7285 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 30:30
2 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 31:59
3 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 35:41
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 37:24

Vrouwen senioren, 7285 m
1 An Claes 82 AC Lyra 29:08
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 29:37
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 31:13

Vrouwen 35, 7285 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 28:56
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 29:43
3 Angelique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 30:58
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 32:10
5 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 32:22

Vrouwen 55, 4870 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 32:34
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 32:42
3 Karin Verheijden 58 GVAC 32:59

Mannen korte cross, 2415 m
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 7:27
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 7:29
3 Rob Michiels 94 AVR '69 7:43
6 Abosita Ismail 97 Eindhoven Atletiek 8:11

Vrouwen korte cross, 2415 m
1 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 8:51
2 Maud ter Bogt 97 GVAC 9:22
3 Rian van der Burgt 75 GVAC 9:29
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:47
7 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 10:17
8 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 10:24
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 10:46
11 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:00

Jongens junioren A, 5835 m
2 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 24:17

Jongens junioren B, 3605 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 12:14
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:56
6 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 13:22

Meisjes junioren B, 2935 m
4 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 12:52

Jongens junioren C, 2415 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 7:51
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 8:20
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:23
10 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 9:16
13 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 9:24
14 Chris Dekkers 01 Eindhoven Atletiek 9:25

Jongens junioren D, 1485 m
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 5:30
8 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 5:44
11 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 5:53
12 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 5:57
13 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 5:57
24 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 6:32

Meisjes junioren D, 1485 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:25
4 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:54
15 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:26
17 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 6:27
27 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:27
29 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:12

Jongens pupillen A, 1060 m
6 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 3:45
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 3:46
12 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 3:54
23 Bram Driessens 05 Eindhoven Atletiek 4:09
28 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 4:23
29 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 4:26
31 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 4:28
33 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 4:36
34 Raúl Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 4:36
35 Matthijs Doens 05 Eindhoven Atletiek 4:40
36 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:52

Meisjes pupillen A, 1060 m
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 3:48
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:49
8 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 4:00
10 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 4:03
11 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 4:04
15 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 4:16
16 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 4:19

Jongens pupillen B, 1060 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 3:52
6 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:11
10 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 4:39
12 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:01

Meisjes pupillen B, 1060 m
6 Lenthe Siemons 07 Eindhoven Atletiek 4:32
10 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 5:06

Jongens pupillen C, 600 m
4 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 2:15
7 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 2:21
11 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 2:40

Meisjes pupillen C, 600 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 2:00
4 Fiene Mekers 08 Eindhoven Atletiek 2:29
6 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 2:32
10 Aletta Eijk 09 Eindhoven Atletiek 3:16

Recreanten, 2935 - 4385 - 5835 - 7285 m
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 17:36
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 21:46
Tim van Klooster 76 Eindhoven Atletiek 29:02
Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 30:12
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 31:30
Peter Naus 56 Eindhoven Atletiek 32:28
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 35:13
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 35:40
Thera van der List 60 Eindhoven Atletiek 36:26
Michaël Toonders 62 Eindhoven Atletiek 37:46
Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 38:31
Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 46:08

Weert, zondag 8 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trail Run van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
8 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 1:05:17
9 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:07:49

Mannen 40, 15 km
18 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:10:47

Vrouwen senioren, 15 km
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:10:47

Vrouwen 40, 15 km
22 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:35:48

Kaatsheuvel, zondag 8 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maresia cross van T&LV De Langstraat
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9100 m
1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 36:10
2 Eduard Linnenbank 67 Attila 36:45
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:57

Mannen 55, 6800 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 29:12
2 Wout Graafmans 58 Spiridon 30:15
3 Bert van Exsel 54 Sprint 30:31

Mannen recreanten, 6800 m
16 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 39:42

Valkenswaard, zondag 1 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven, Arno Nieuwlaat en Kirsten Marinussen

Mannen senioren, halve marathon
1 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 1:14:25 1:14:25
2 Leon van Poelwijk 81 Eindhoven 1:18:53 1:18:51
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:19:23 1:19:23
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:19:59 1:19:59
6 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:21:55 1:21:54
8 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:26:58 1:26:58
10 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:29:33 1:29:30
22 Björn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 1:37:59 1:37:57
49 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 2:17:42 2:17:39

Mannen 35, halve marathon
1 Joan School 74 GVAC 1:19:43 1:19:42
2 Edwin Kok 72 HAC 1:19:58 1:19:58
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:20:37 1:20:36
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:26:35 1:26:35
7 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:27:15 1:27:13
11 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:30:57 1:30:53
13 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 1:31:27 1:31:27
14 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 1:31:39 1:31:36
15 Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 1:31:52 1:31:41
33 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:40:39 1:40:15
48 Robert Verwaijen 77 Eindhoven Atletiek 1:45:09 1:44:49
53 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:48:46 1:48:18
75 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 2:06:13 2:05:26

Mannen 45, halve marathon
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 1:16:22 1:16:22
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:20:10 1:20:10
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:21:49 1:21:49
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:22:12 1:22:12
18 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:31:39 1:31:39
20 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:32:53 1:32:53
21 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 1:33:36 1:33:32
25 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:34:22 1:34:17
28 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:34:38 1:34:36
29 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:34:48 1:34:42
33 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 1:35:29 1:35:22
43 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:38:54 1:38:28
51 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:40:21 1:40:14
67 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:45:02 1:44:34
80 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:48:26 1:48:00
82 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:48:42 1:48:15
119 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:58:45 1:58:15
121 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:59:50 1:59:20

Mannen 55, halve marathon
1 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:29:30 1:29:30
2 Harrie Gunnink 60 Eindhoven 1:33:18 1:33:00
3 Karel Rikkers 55 Generaal Michaelis 1:34:44 1:34:28
20 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:46:11 1:46:06
23 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:48:46 1:48:18
40 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:57:31 1:56:43
46 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:00:46 2:00:24
49 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:06:42 2:06:12

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Hanneke van Breugel 81 Generaal Michaelis 1:44:24 1:43:53
2 Maureen Meirens 81 Joggers Team Tienen 1:44:51 1:44:39
3 Mariska Machiels 90 Eindhoven Atletiek 1:58:38 1:58:26
14 Moniek van Vugt 83 Eindhoven Atletiek 2:25:25 2:25:10

Vrouwen 35, halve marathon
1 Marjolein Menheere 75 Zaltbommel DR 1:28:56 1:28:56
2 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:33:21 1:33:16
3 Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 1:37:50 1:37:23
8 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 1:48:31 1:48:04
10 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:53:02 1:52:18
15 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 1:59:13 1:58:24
37 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 2:16:51 2:16:37

Vrouwen 45, halve marathon
1 Regina de Faber 64 HAC 1:46:29 1:46:20
2 Anneke van de Par 61 LOGO 1:47:07 1:46:36
3 Kaatje Pijpers 67 Swift 1:48:15 1:47:34
11 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 2:03:09 2:02:36

Mannen recreanten, 12.5 km
1 Gerrit Naus 79 Eindhoven Atletiek 50:15
3 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 51:03
6 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 53:54
24 Boris Liebrand 69 Eindhoven Atletiek 58:23
29 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 59:50
30 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 59:51
45 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:02:25
51 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 1:03:05
58 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:03:44
63 Ruud Dekens 64 Eindhoven Atletiek 1:04:25
79 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 1:07:25
95 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 1:10:21
125 Guido Weers 50 Eindhoven Atletiek 1:19:50
127 Jan Mathij Koolhaas 58 Eindhoven Atletiek 1:20:42
128 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:20:42
137 Frank Meulendijks 57 Eindhoven Atletiek 1:26:46

Vrouwen recreanten, 12.5 km
1 Chantal Baartse 73 Eindhoven Atletiek 54:08
11 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 1:03:07
40 Willeke Thoonen 88 Eindhoven Atletiek 1:09:57
41 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 1:10:09
60 Dianne van Zuijlen 82 Eindhoven Atletiek 1:13:11
101 Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 1:18:50
103 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:19:55
109 Colette van Miert 62 Eindhoven Atletiek 1:20:42
119 Angelique Meulendijks 67 Eindhoven Atletiek 1:22:47
132 Annelies Kuypers 50 Eindhoven Atletiek 1:27:06

New York, zondag 1 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de New York Marathon van de New York Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Stanley Biwott 86 Kenya 2:10:34
2 Geoffry Kamworor 92 Kenya 2:10:48
3 Lelisa Desisa 90 Ethiopia 2:12:10
Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 4:46:11

Vrouwen, marathon
1 Mary Keitany 82 Kenya 2:24:25
2 Aselefech Mergia 85 Ethiopia 2:25:32
3 Tigist Tufa 87 Ethiopia 2:25:50
Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 3:19:35
Marloes Bergmans 62 Eindhoven Atletiek 4:57:54

Hilversum, zondag 1 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maple Leaf cross van de Gooise Atletiek Club
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Richard Douma 93 Zaanland 8:37 8:35
2 Menno Schouten 91 Lycurgus 8:49 8:49
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:56 8:54

Tegelen, zondag 1 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Klein Zwitserland Cross van Scopias
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9000 m
1 Erik Houben 70 AV Weert 34:39
2 Paul Coolegem 67 avVN 34:45
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 34:53

Mannen 40, 4050 m
1 Tha Pa 68 Kleienbroich 14:34
2 Frank Fonteyne 67 ATV Venray 15:49
3 Harals Lange 68 OSC Waldniel 16:06
17 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 19:22

Lieshout, zondag 1 november 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van D'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 29:50
2 Hans van Loon 80 Prins Hendrik 30:20
3 Raymond van Hall 74 Doesburg 31:33

Vrouwen, 8 km
1 Anne Smeets 80 Beek en Donk 38:12
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 38:21
3 Maike van Veggel 80 Lieshout 38:58

Vrouwen, 6 km
1 Connie van Hout 71 Aarle-Rixtel 31:30
2 Wendy Vane 81 Aarle-Rixtel 34:36
3 Fleur van Lieshout Geel 35:24
7 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 42:07

Mannen, 4 km
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 17:47
2 Thomas van Vlerken 00 HAC 18:58
3 Wil Beerends 61 Lieshout 19:13