Eindhoven Atletiek juni 2015


Roosendaal, zondag 28 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 45, 10 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 40:51 40:48
2 Ingrid van Asselt 68 AVR '90 45:41 45:33
3 Susanne Haverkamp 61 THOR 46:11 46:05

Eindhoven, zondag 28 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ladiesrun van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Elles van de Vorst

Vrouwen, 10 km
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 40:46 40:45
2 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 42:17 42:15
17 Ingeborgh Thomasse 66 Eindhoven Atletiek 48:17 48:02
18 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 48:28 48:15
58 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 51:55 50:56
71 Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 52:56 52:36
113 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 54:37 54:29
175 Irene van der Reijden 64 Eindhoven Atletiek 56:40 56:29
210 Wendy Kapteijns 73 Eindhoven Atletiek 57:42 57:31
213 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 57:48 57:26
227 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 58:13 57:36
290 Jolanda Sinha-Rasser 66 Eindhoven Atletiek 59:52 59:35
338 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:01:12 1:01:04
345 Janet Asveld 70 Eindhoven Atletiek 1:01:21 1:00:58
379 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:02:29 1:01:24
382 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:02:30 1:02:08
383 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:02:31 1:02:10
423 Esther van Oosterom 75 Eindhoven Atletiek 1:04:14 1:03:54
454 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 1:05:45 1:05:25
458 Nicole Maatsen 80 Eindhoven Atletiek 1:05:49 1:04:54
460 Lydia Pinas 69 Eindhoven Atletiek 1:05:53 1:05:28
462 Laura Tijsen 90 Eindhoven Atletiek 1:06:07 1:05:58
540 Femke Jeurninck 93 Eindhoven Atletiek 1:11:10 1:10:40
546 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 1:11:32 1:10:40
547 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 1:11:32 1:10:40

Vrouwen, 7.5 km
150 Cora de Raadt 72 Eindhoven Atletiek 47:04 46:21
174 Laura van der Velden 90 Eindhoven Atletiek 48:23 47:45
175 Nienke Ginsberg 88 Eindhoven Atletiek 48:23 47:53
204 Gerry van Someren 66 Eindhoven Atletiek 49:15 48:36
242 Laneen Carty 72 Eindhoven Atletiek 51:21 50:53
276 Tiny Rutjes 65 Eindhoven Atletiek 55:12 54:56
289 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:01:12 1:01:03

Vrouwen, 5 km
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 18:38 18:36
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 18:57 18:56
8 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:46 22:44
10 Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 23:20 23:16
116 Mia van den Berk-Arends 50 Eindhoven Atletiek 29:56 29:31
208 Sanne van den Boom 85 Eindhoven Atletiek 32:11 31:51
253 Irma Bouter 85 Eindhoven Atletiek 33:22 33:10
262 Saskia van Veen 59 Eindhoven Atletiek 33:38 32:55
269 Laura Rijkenberg 77 Eindhoven Atletiek 33:53 33:25
348 Charlotte Higgins 60 Eindhoven Atletiek 37:54 36:58

Eindhoven, zaterdag 27 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Eef Kamerbeek Games van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder en Casper van der Putten

Mannen senioren, 5000 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 15:07,16
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 15:12,25
5 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 15:57,96
6 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 15:59,85
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:00,14
8 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 16:34,17
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 18:06,78
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 18:37,84

Vrouwen senioren, 5000 m
4 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:19,51

Mannen senioren, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 3:55,28
6 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 4:17,71
7 Kelvin Hilgeholt 84 Eindhoven Atletiek 4:22,28
9 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 4:27,96

Jongens junioren D, 1000 m
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 3:05,88
3 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 3:31,24
4 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 3:40,55

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:25,31
3 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:42,06

Jongens pupillen A, 1000 meter
5 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 4:14,83
7 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 4:23,46
8 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 4:24,10
9 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:49,59

Meisjes pupillen A, 1000 m
2 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:48,82
3 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 4:09,68
4 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 4:13,97
5 Lisa Otto 04 Eindhoven Atletiek 4:21,67

Jongens pupillen B, 1000 m
1 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 3:56,12

Jongens pupillen C, 1000 m
1 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 4:29,40
2 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:27,12

Jongens mini pupillen, 1000 m
1 Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 5:33,78

Meisjes mini pupillen, 1000 m
1 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 5:22,72
2 Aletta Eijk Eindhoven Atletiek 6:49,08

Vrouwen senioren, 800 m
5 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:17,99
7 Chantal Baartse 73 Eindhoven Atletiek 2:20,00

Mannen senioren, 400 m
7 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,49
8 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 50,66

Vrouwen senioren, 400 m
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 57,05

Tessenderlo, woensdag 24 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Memorial Fr. Timmermans van Looise AV
Klik hier voor alle uitslagen

Met een nieuw Nationaal Record voor Laura Huijbregts

Vrouwen, 2000 m steeple
1 Bloeme Peeters 99 AV Zuider Kempen 7:16,58
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 7:46,59 NR V35
3 Mare Sabbe 99 Herve AC 7:49,24

Sint-Oedenrode, zondag 21 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van AV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Christian Tiemann, Bram Cuijpers, Joost Bekkers, Ronald Adams en Twan van Deursen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 1:14:32
2 Huub Redegeld 87 Hague Road Runners 1:16:13
3 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:22:10
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:25:19
5 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:28:47

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 1:19:07
2 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:20:20
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:21:01
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:24:49
9 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:28:40
10 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:28:45
12 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:34:55

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 1:18:40
2 Gerard Lensvelt 67 Spiridon 1:20:37
3 Marco Jans 62 ATV Venray 1:20:50

Vrouwen 45, halve marathon wedstrijd
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:32:58
2 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:36:07
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:44:02
4 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 1:47:46

Mannen recreanten, halve marathon
6 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:28:27
7 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:28:33
9 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:28:46
15 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:35:21
33 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:44:55
61 Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 2:10:00
62 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:13:28

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Tony de Groot 73 Marvel 35:08
2 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:49
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:23

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 36:21
2 Edwin Gelinck 69 Marvel 39:26
3 Jos Linders 61 De Keien 40:20
5 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 42:10
7 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 42:54

Mannen 65, 10 km wedstrijd
1 Mari van Houtum 50 Fortuna '67 46:48
2 Theo Spierings 49 Marvel 49:48
3 Ad van Limpt 43 DES 53:18
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 55:26

Vrouwen 35, 10 km wedstrijd
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 41:58

Mannen recreanten, 10 km
13 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 43:51
26 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 47:09
30 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 48:13
52 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 51:46

Vrouwen recreanten, 10 km
17 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 53:19
23 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 55:25

Mannen recreanten, 5 km
6 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 19:41

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:04
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 19:17

Meisjes 12+, 2500 m
1 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 9:51

Oud Beijerland, zondag 21 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mannen masters Poule 22 Wedstrijd 2 bij AV Spirit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters 45, 5000 m
4 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 17:23,91
15 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 18:45,25

Mannen masters 45, 1500 m
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:29,43

Mannen masters 55, 1500 m
7 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:12,90

Mannen masters 55, 800 m
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:28,72

Mannen masters 40, 400 m
11 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 57,63

Mannen masters 50, 400 m
2 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 58,17

Rijsbergen, zaterdag 20 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bavoloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Folavio Sehole 90 Zuid-Afrika 30:14 30:14
2 Kjell de Hondt 88 Haasrode 30:15 30:15
3 Regis Thonon 87 Malmedy 30:20 30:20
7 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 31:41 31:41

Utrecht, vrijdag 19 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
10 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 9:00,06

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:36,27

Mannen 40, 800 m
2 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 2:28,77

Mannen senioren, 400 m
6 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,67

Mannen senioren, 3000 m steeple
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 10:14,29

Eindhoven, dinsdag 16 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Casper van der Putten, Oscar Mulder, Arjan Donkerbroek, Eric Aarts, Leon Schrijvers, Elles van de Vorst, Marleen van Aartrijk en Martijn Boon

Mannen senioren, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:27,35
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:05,46
5 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 9:22,26
6 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 9:32,04
11 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 11:10,69
12 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 11:15,66

Mannen masters, 3000 m
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:14,76
3 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 9:52,07
4 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 9:52,09
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 9:52,60
7 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 9:53,72
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 10:11,71
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:12,59
10 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 10:20,35
11 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 10:21,31
12 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 10:22,12
13 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 10:24,34
14 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 10:25,18
15 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 11:02,76
16 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 11:08,10
17 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 11:11,68
18 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 11:29,14
20 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 11:47,91

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 11:16,92
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 12:53,88

Vrouwen masters, 3000 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 11:20,17

Jongens junioren B, 3000 m
2 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 11:46,79

Mannen senioren, 800 m
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 2:08,07
6 Ronald Vos 87 Eindhoven Atletiek 2:17,35

Mannen masters, 800 m
1 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 2:04,35
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 2:05,41
6 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 2:25,28
7 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:31,32

Vrouwen senioren, 800 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 2:13,98
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:18,91
5 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 2:24,42
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:27,01
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:40,58
11 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 2:42,41

Vrouwen masters, 800 m
1 Chantal Baartse 73 Eindhoven Atletiek 2:19,92

Jongens junioren A, 800 m
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 1:59,98

Jongens junioren B, 800 m
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 2:10,78

Jongens junioren C, 800 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:06,05
8 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 2:23,31
9 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:23,99
10 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 2:26,29
13 Thomas van Amelsfoort 00 Eindhoven Atletiek 2:38,25

Meisjes junioren C, 800 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 2:38,43
3 Chanella Elferink 02 Eindhoven Atletiek 2:45,76
5 Jolijn van de Molengraft 01 Eindhoven Atletiek 3:14,83
6 Joelle Donkers 01 Eindhoven Atletiek 3:18,06

Zierikzee, zat. 13 en zon. 14 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Met een Nationaal Record voor Laura Huijbregts

Mannen 45, 10000 m
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:30,00

Vrouwen 50, 5000 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 20:20,13

Mannen 45, 1500 m
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:20,08

Vrouwen 50, 1500 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 5:31,60

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:07,28
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:08,05

Vrouwen 35, 2000 m steeple
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:05,39 NR V35

Dongen, zaterdag 13 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dwars Door Dongen van Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Hans Kruis 63 Hellas 36:44
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 36:46
3 Ron de Vaan 68 DAK 37:12
13 René Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 40:31

Meisjes junioren D, 1609 m
1 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 6:00

Eindhoven, vrijdag 12 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedstrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Leon Schrijvers, Arjan Donkerbroek, Viola van den Berk en Nikkie van Willigen

3000 m Series
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:36,30
7 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 10:11,95
10 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:21,76
15 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 10:34,85
16 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 10:38,31
19 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 10:54,24

800 m Series
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:00,93
5 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 2:06,48
6 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 2:08,40
10 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 2:10,01
12 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 2:16,27
15 Chantal Baartse 73 Eindhoven Atletiek 2:19,19
17 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:27,01
20 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:36,59

400 m Series
5 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 1:00,35

Werkendam, woensdag 10 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van der Straatenloop van de Altena Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 km wedstrijd
1 Folavio Sehole 90 Zuid-Afrika 14:41 14:40
2 Yannick Michiels 91 Vmol 14:45 14:44
3 Lars Gerritsen 94 Passaat 15:22 15:22
7 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 16:22 16:21
10 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:35 16:34

Mannen 45, 5 km wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 16:35 16:34
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:41 17:39
3 Hafid Chaaby 63 Typhoon 17:56 17:54
5 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 18:02 18:00

Vrouwen senioren, 5 km wedstrijd
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:57 16:56
2 Miriam van Reijen 83 Phanos 17:58 17:57
3 Lonneke Elzerman 81 De Langstraat 22:11 22:05

Maastricht, zondag 7 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maastrichts Mooiste van All 4 sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Bas Boonen 84 Weert 1:01:26 1:01:25
2 Dennis Kroon 81 Maastricht 1:02:31 1:02:30
3 Kenny Kleijnen 84 Cadier en Keer 1:03:54 1:03:23
50 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 1:15:48 1:15:45
156 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 1:34:19 1:29:52

Mannen 35, 10 EM
1 Roger Smeets 73 Elsloo 54:22 54:21
2 Stefan Havermans 72 Maastricht 1:03:29 1:03:28
3 Leander Laurijssens 78 Maastricht 1:04:11 1:04:11
30 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:14:16 1:13:45
96 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:23:49 1:23:18
175 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:32:34 1:30:16

Mannen 45, 10 EM
1 Louis de Koning 67 Zuidland 1:02:33 1:02:31
2 Erik Haakma 60 Heerlen 1:03:15 1:03:15
3 Guido Widdershoven 68 Lanaken 1:03:34 1:03:33
134 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:28:18 1:27:47

Mannen 55, 10 EM
1 Herm Lamers 54 Maastricht 1:06:13 1:06:11
2 Walter Langen 54 Tegelen 1:06:37 1:06:12
3 Henny Geelen 59 Susteren 1:06:56 1:06:56
4 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 1:07:36 1:07:29
136 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:59:23 1:53:35

Vrouwen 45, 10 EM
1 Inge Adriaens 65 Bunde 1:22:45 1:18:33
2 Clemie Duchateau 64 Maastricht 1:20:48 1:20:45
3 Kitty Jehae 66 Maastricht 1:21:03 1:21:01
81 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:47:13 1:42:22

Vrouwen 55, 10 EM
1 Nellie van Beers 55 Oirschot 1:15:45 1:15:41
2 Wilma Font Freide 57 Spaubeek 1:18:32 1:18:29
3 Ciska Roth-Baljeu 59 Helmond 1:28:17 1:27:03
17 Anja van der Maat 57 Eindhoven Atletiek 1:47:13 1:42:22
19 Hanny van der Geer 59 Eindhoven Atletiek 1:48:47 1:43:59

Mannen 35, 10 km
1 Jan Schneider 79 Heerlen 33:57 33:56
2 Rob Linders 75 Venlo 34:35 34:35
3 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 35:39 35:38

Vrouwen senioren, 10 km
1 Charissa Steyn 82 Maastricht 37:59 37:57
2 Michelle van Pol 88 Maastricht 47:37 41:51
3 Elsa Berends 84 Milsbeek 42:23 42:12
38 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 53:41 51:26

Mannen senioren, 5 km
1 Ricardo Floris 90 Maastricht 14:48 14:48
2 Didier Frambach 90 Margraten 15:44 15:44
3 Roman Assmann 89 Maastricht 17:36 17:35
7 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 18:56 18:54

Mannen junioren, 5 km
1 Thom Giesberts 95 Roermond 15:04 15:03
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 15:31 15:30
3 Amin El Hafi 96 Schinveld 16:06 16:05

Heythuysen, zondag 7 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Leudal van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 21 km trailrun
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:21:43
2 Sep Thijssen 83 Nijmegen 1:26:42
3 Wim de Jong 61 Olympus '70 1:27:47

Vrouwen, 10 km trailrun
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 40:10
2 Bianca Rougoor 84 Breedenbroek 41:04
3 Johanna Josten 83 Tegelen 41:05
58 Judy Cornelis 61 Eindhoven Atletiek 57:50
59 Irene Krugers 70 Eindhoven Atletiek 57:53

Nijmegen, zondag 7 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mannen senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 15:18,86
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:15,47

Mannen senioren, 800 m
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:55,21
6 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 2:00,96

Mannen senioren, 400 m
2 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 50,60
3 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,07

Zoetermeer, zondag 7 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vrouwen senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 3 bij ARV Ilion
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:51,14

Vrouwen senioren, 800 m
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:18,06

Vrouwen senioren, 400 m
2 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 56,28
12 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:02,59

Nuenen, zaterdag 6 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LONU
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Max Reijers, Joost Bekkers, Kirsten Marinussen, Andy Verhoeven en Lars Houben

Mannen, halve marathon
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:13:47 1:13:47
9 Rachid el Waffaoui 70 Eindhoven Atletiek 1:28:28 1:28:27
14 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:29:57 1:29:56
16 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:31:50 1:31:49
18 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:31:52 1:31:51
81 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 2:04:35 2:04:27

Mannen, 15 km
4 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:00:46 1:00:46
25 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:13:17 1:12:24
34 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:14:36 1:13:43
45 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 1:16:50 1:15:58
46 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 1:17:37 1:17:23
88 Erik Bosmans 81 Eindhoven Atletiek 1:32:59 1:32:44

Vrouwen, 15 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:03:37 1:03:35
15 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 1:25:08 1:24:13

Mannen, 10 km
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 32:43 32:42
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 37:00 37:00
6 Max Reijers 95 Eindhoven Atletiek 40:57 40:53
15 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 43:04 42:44
16 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 43:09 43:01
18 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 43:25 43:18
20 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 43:35 43:17
24 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 44:11 44:11
33 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 45:31 45:22
37 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 45:49 45:46
48 Frank van den Berg 55 Eindhoven Atletiek 47:12 46:58
53 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 47:34 47:33
57 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 47:46 47:34
63 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 48:35 47:16
65 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 48:39 47:30
66 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 48:40 48:16
82 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 50:49 50:25
102 Martijn Schuurman 75 Eindhoven Atletiek 52:55 52:31
108 Sin-Hang Wat 76 Eindhoven Atletiek 53:36 52:40
109 Tim van Klooster 76 Eindhoven Atletiek 53:38 52:42

Vrouwen, 10 km
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 41:46 41:44
4 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:24 43:14
8 Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 47:45 47:22
14 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 50:55 50:21
15 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 50:57 50:33
18 Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 54:47 54:06
19 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 54:47 54:07
55 Irene van der Reijden 64 Eindhoven Atletiek 57:45 56:53
63 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 58:31 57:34
71 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 59:26 58:34
122 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:09:17 1:08:55

Mannen, 5 km
1 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 17:33 17:33
2 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 17:56 17:55
7 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 20:07 20:06
12 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 20:57 20:35
13 Rik Elfrink 74 Eindhoven Atletiek 21:11 21:09
17 Ton Teunissen 66 Eindhoven Atletiek 22:33 21:53

Vrouwen, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:56 19:56
3 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 21:07 21:06
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 24:28 24:16
11 Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 26:14 25:21
14 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 26:56 26:43

Best, dinsdag 2 juni 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV GM
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Arjan Donkerbroek

Mannen senioren, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 3:58,37
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:17,60
6 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 4:22,73
7 Kelvin Hilgeholt 84 Eindhoven Atletiek 4:23,30
8 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 4:23,59
9 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 4:50,13
10 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 4:51,69
14 Lars Houben 89 Eindhoven Atletiek 5:11,70

Mannen masters, 1500 m
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 4:23,11
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 4:24,96
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:27,14
5 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 4:27,38
6 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:37,23
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 4:44,06
9 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 4:44,17
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 5:01,26
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:04,00
15 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 5:15,55
17 Bas Huijbregts 71 Eindhoven Atletiek 7:03,89

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 5:04,00

Vrouwen masters, 1500 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 5:10,53
2 Nicole Loeve 66 Eindhoven Atletiek 5:24,65

Jongens junioren A, 1500 m
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 4:19,96

Jongens junioren B, 1500 m
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 4:40,24

Meisjes junioren B, 1500 m
1 Minke Huijbregts 99 Eindhoven Atletiek 6:30,10

Jongens junioren C, 1500 m
6 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 5:04,16
9 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 5:44,29

Mannen senioren, 400 m
5 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 58,87
7 Jos Voets 83 Eindhoven Atletiek 1:01,31
8 Bart Zuidberg 84 Eindhoven Atletiek 1:06,13

Mannen masters, 400 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 55,59
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:07,65

Vrouwen senioren, 400 m
4 Eline Jochems 87 Eindhoven Atletiek 1:09,09
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:09,76
6 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 1:12,93

Jongens junioren B, 400 m
1 Bodhi van Selow 00 Eindhoven Atletiek 55,95
6 Lucas van Vroonhoven 98 Eindhoven Atletiek 1:04,74

Meisjes junioren B, 400 m
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:09,70

Jongens junioren C, 300 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 40,47

Meisjes junioren C, 300 m
3 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 48,33
6 Kirsten Peeters 03 Eindhoven Atletiek 54,15

Vrouwen senioren, 3000 m steeple
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 12:15,29