Eindhoven Atletiek maart 2015


Brunssum, zondag 29 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelloop van de stichting Parelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram Cuijpers, Joost Bekkers en Anne Castelijns

Mannen senioren, 10 km TOP Run
1 Nicodemus Kipkurui Kenia 28:29 28:28
2 Amos Mitei Kenia 28:29 28:28
3 Taoufik Allam Marokko 28:33 28:33
48 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 32:25 32:23
64 Niek van Son Eindhoven Atletiek 34:48 34:44

Mannen, 10 km Prestatie- en Recreatie Run
1 Jos Timans Atletiek Maastricht 35:09 35:09
2 Nick Bocken Caesar 36:04 36:03
3 Dennis Kroon Maastricht 36:58 36:58
6 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 37:19 37:19
9 Rene van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 37:56 37:56
24 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 39:51 39:51
66 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 44:09 43:50

Vrouwen, 10 km Prestatie- en Recreatie Run
1 Eva Offermans Simmerath 39:12 39:10
2 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 39:50 39:46
3 Ellis Jacobs STB 40:09 40:07
5 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 42:41 42:29
56 Vera Evers Eindhoven Atletiek 57:57 57:42

Mannen, 5 km Business Run
13 Martijn Arnoldussen Eindhoven Atletiek 19:10 18:56
15 Ingmar van Dijk Eindhoven Atletiek 19:12 18:57

Vrouwen, 5 km Business Run
1 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 20:17 20:02

Zandvoort, zondag 29 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandvoort Circuit Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 45, 12 km wedstrijd
7 Wilma Kalf Eindhoven Atletiek 58:18 58:13

Vrouwen 50, 12 km wedstrijd
2 Nicole Loeve HAC 53:08 53:08

Tilburg, zaterdag 28 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Openingswedstrijd van Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:00,74
2 Rob Michiels 94 AV Reusel `69 4:21,07
3 Ronald Cockx 94 DJA 4:24,58

Jongens junioren C, 600 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 1:36,48
3 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 1:45,55
4 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 1:50,48

Meisjes junioren D, 600 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 1:53,60

Meisjes junioren B, 300 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 45,74

Jongens junioren C, 300 m
1 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 41,19

Jongens junioren D, 300 m
3 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 53,93

Meisjes junioren B, 150 m
3 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 21,02

Jongens junioren C, 150 m
4 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 19,69
5 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 19,90
10 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 21,57

Meisjes junioren C, 150 m
6 Fay Kitzen 00 Eindhoven Atletiek 22,06

Jongens junioren D, 150 m
1 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 22,56

Meisjes junioren D, 150 m
6 Kirsten Peeters 03 Eindhoven Atletiek 23,81

Spa, zaterdag 28 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Crêtes de Spa van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters 1, halve marathon trail run
36 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:37:32
52 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:40:28

Mannen masters 2, halve marathon trail run
221 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 2:37:11

Torun, vrijdag 27 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Masters Athletics Championships Indoor in Polen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 1500 m
1 Zbigniew Murawski 66 Poland 4:10,86
2 Cathal McLaughlin 67 Ireland 4:14,24
3 Koen Joosse 67 Netherlands 4:15,95

Utrecht, zondag 22 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Utrecht Science Park Marathon van 20knots
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 2:48:46 2:48:44
2 Henk Jan Stevens Utrecht 2:50:30 2:50:09
3 Dominique Pankow Utrecht 2:52:32 2:52:15

Mannen 35, marathon
1 Jay Sauer Nijmegen 2:37:01 2:37:01
2 Paul Verkleij Leusden 2:37:52 2:37:52
3 Rik Wolswinkel Woudenberg 2:38:25 2:38:25
6 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 3:00:03 3:00:01

Mannen senioren, 10 km
1 Tim Bolink Amsterdam 31:22 31:22
2 Zac Freudenburg Diemen 31:28 31:28
3 Leon Graumans Utrecht 31:56 31:56
5 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 32:32 32:32
10 Niek van Son Eindhoven Atletiek 33:59 33:58

Venlo, zondag 22 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Venloop van de stichting Venlo-Loopstad
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Fred Kruiswijk en Wouter Rijckaert (Stefan van Happen zelfde tijd PR 2011)

Mannen senioren, halve marathon
1 Alfers Lagat Kenia 1:00:33 1:00:32
2 Ezrah Sang Kenia 1:00:36 1:00:35
3 Nguse Amlosom Eritrea 1:01:18 1:01:18
28 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 1:09:20 1:09:18

Mannen 35, halve marathon
40 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:28:39 1:28:24
64 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:31:51 1:30:42

Mannen 40, halve marathon
18 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:23:21 1:23:14
398 Paul Kanters Eindhoven Atletiek 2:03:07 1:43:07

Mannen 50, halve marathon
6 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:25:09 1:25:06
22 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:29:30 1:28:59
618 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:24:53 2:05:31

Mannen 55, halve marathon
71 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 1:47:40 1:46:04
219 Hans Schepers Eindhoven Atletiek 2:10:45 1:59:39
285 Joop Quik Eindhoven Atletiek 2:19:28 2:03:28

Mannen 60, halve marathon
64 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 2:03:36 1:55:22

Vrouwen 35, halve marathon
33 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 1:52:41 1:50:25
123 Vera Lagerburg Eindhoven Atletiek 2:13:52 1:58:32

Vrouwen 40, halve marathon
286 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 2:41:11 2:21:49

Vrouwen 45, halve marathon
183 Chantal Magis Eindhoven Atletiek 2:15:48 1:59:22
305 Angelique Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:33:34 2:17:33

Vrouwen 55, halve marathon
80 Andra Davelaar Eindhoven Atletiek 2:34:21 2:11:33
95 Ina Bruns Eindhoven Atletiek 2:39:37 2:16:48
96 Mieke Hovens Eindhoven Atletiek 2:39:38 2:16:49

Mannen 40, 10 km
6 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 38:25 38:18

Vrouwen senioren, 10 km
1041 Fenne Peeters Eindhoven Atletiek 1:28:09 1:14:38

Vrouwen 45, 10 km
85 Mitzy Theelen Eindhoven Atletiek 1:06:22 1:00:54
97 Marina van Dijk Eindhoven Atletiek 1:07:07 1:00:05

Vrouwen 50, 10 km
68 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:07:19 1:00:18

Sint Anthonis, zaterdag 21 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van Sint Anthonis van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marcel Verwegen, Dis Kusters, Henri van Gestel en Leon Schrijvers

Mannen senioren, halve marathon
1 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 1:11:04 1:11:04
2 Guus Janssen 81 Cifla 1:13:06 1:13:05
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:21:39 1:21:38
11 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 1:27:33 1:27:23
29 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 1:36:04 1:35:08
55 Vincent van Geffen 81 Eindhoven Atletiek 1:47:25 1:46:05
57 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 1:47:57 1:46:41

Mannen 40, halve marathon
1 Milan Perc 71 Cuijk 1:17:38 1:17:35
2 Noam Schipper 72 Geldrop Runners 1:27:36 1:26:31
3 Rogér van der Borgh 74 Waalre 1:28:41 1:28:40
25 Joris Graaumans 74 Eindhoven Atletiek 1:46:44 1:45:46

Mannen 45, halve marathon
1 Erik van der Helm 70 Bergschenhoek 1:21:50 1:21:49
2 Walter van de Pol 66 Generaal Michaelis 1:23:45 1:23:44
3 Erwin Jaspers 65 Ven-Zelderheide 1:25:05 1:25:03
33 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:43:13 1:42:35

Mannen 50, halve marathon
1 Kees Wouters 62 DES 1:21:13 1:21:13
2 Martin van Alst 62 Huissen 1:26:50 1:26:46
3 Theo van Kessel 61 De Keien 1:27:12 1:27:07
7 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:30:08 1:29:22
11 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 1:32:35 1:31:53
32 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:43:52 1:42:33
48 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:50:03 1:49:01

Mannen 55, halve marathon
1 Theo van der Loop 57 De Keien 1:29:17 1:29:12
2 Arnold van Sonsbeek 58 Oss '78 1:30:15 1:30:00
3 Paul Schwaner 55 Gemert 1:30:57 1:30:55
11 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 1:41:32 1:41:28
19 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:46:34 1:45:19
41 Fred Godlieb 59 Eindhoven Atletiek 2:04:22 2:04:06

Mannen 60, halve marathon
1 Bart Mulders 52 Beugen 1:29:08 1:29:07
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 1:32:35 1:32:33
3 Joop van Berkel 55 Grave 1:33:44 1:33:20
13 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:46:34 1:46:32

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Irene van Lieshout 93 Cifla 1:26:15 1:26:14
2 Sonja Jaarsveld 79 Rijkevoort 1:28:30 1:28:30
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 1:34:45 1:34:43
8 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 1:45:54 1:44:39

Vrouwen 50, halve marathon
1 Nicole Loeve 64 HAC 1:32:42 1:32:35
2 Mieke Brouwers 62 Gemert 1:40:48 1:40:38
3 Regina Faber 64 Helmond 1:43:45 1:43:18
16 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 2:03:11 2:02:43

Mannen 40, 5 km
3 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:24 19:22

Mannen 50, 5 km
7 Marcel Nowee 62 Eindhoven Atletiek 21:53 21:48

Vrouwen 40, 5 km
2 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 24:58 24:53

Barcelona, zondag 15 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marató de Barcelona
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Philip Cheruiyot Kangogo Kenia 2:08:16 2:08:16
2 Bekana Daba Tolesa Ethiopië 2:09:41 2:09:41
3 Abdela Godana Ethiopië 2:11:37 2:11:37

Mannen 35, marathon
1204 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 3:23:19 3:20:17

Mannen 45, marathon
1223 Henri van Gestel Eindhoven Atletiek 3:46:54 3:40:25
1524 René Bos Eindhoven Atletiek 3:54:29 3:48:00

Vrouwen 55, marathon
11 Heather Macduff Eindhoven Atletiek 3:50:12 3:43:44

Dortmund, zondag 15 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van het Indoorsportfeest van BV Teutonia Lanstrop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 1500 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 4:13,93
2 Benjamin Romkes 65 Zaanland 4:15,08
3 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:20,34
4 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 4:30,91

Drunen, zondag 15 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinenloop van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wouter Rijckaert, Bram Cuijpers, Laura Muskens, Arjan Donkerbroek en Natasja Gerritzen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 1:09:08 1:09:06
2 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 1:11:36 1:11:34
3 Paul Visser 90 Tilburg Road Runners 1:14:50 1:14:50
18 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:31:34 1:31:28

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 1:10:02 1:10:02
2 Koos Verweij 71 DAK 1:13:24 1:13:24
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 1:14:13 1:14:13
10 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:27:35 1:27:28

Mannen recreanten, halve marathon
509 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:01:22 1:59:33
617 Peter Marijnissen 57 Eindhoven Atletiek 2:22:15 2:19:58

Vrouwen recreanten, halve marathon
99 Neelke Ebben 79 Eindhoven Atletiek 1:56:34 1:54:50

Mannen senioren, 10 km Brabants kampioenschap
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 32:34 32:34
2 Rick Hartogs 89 DAK 32:38 32:38
3 Michiel van Nispen 82 Sprint 33:08 33:08
10 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 37:41 37:41

Mannen 45, 10 km Brabants kampioenschap
1 Peter van Zundert 62 Scorpio 35:46 35:46
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:53 35:53
3 Mar-Hein van de Wiel 69 DAK 36:52 36:52

Vrouwen senioren, 10 km Brabants kampioenschap
1 Esther Pullens-Albers 82 Oss '78 39:33 39:32
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 41:08 41:08
3 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 41:46 41:45

Mannen, 10 km wedstrijd
1 Jean-Pierre Hoeboer 72 Sprint 33:43 33:43
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:34 34:31
3 Ronnie van Dortmont 71 Generaal Michaelis 35:52 35:49
125 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 48:56 48:49
147 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 49:53 49:46
168 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 51:09 51:09

Vrouwen, 10 km wedstrijd
1 Karen Wijlaars 77 Prins Hendrik 38:21 38:19
2 Marloes van Loon 88 Pallas '67 42:04 41:58
3 Whitney van Veen 88 DAK 43:21 43:21
17 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 48:55 48:47
25 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 49:54 49:47
33 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 51:19 51:12

Hapert, zondag 15 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Run
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Frank van der Burgt, Jur Pauw, Peter Simon, Leon Schrijvers

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Régis Thonon 87 Malmédy 1:05:26 1:05:26
2 Luc Schout 87 GAC Gemert 1:06:09 1:06:09
3 Lander van Droogenbroeck 83 Dilbeek AC 1:07:06 1:07:05
6 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:10:03 1:10:02
7 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:11:14 1:11:14
9 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:17:55 1:17:54
12 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 1:22:43 1:22:36

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Stefan van den Broeck 72 AC Lierse 1:08:01 1:08:00
2 Pascal Kaers 72 DC Leuven Atl 1:11:45 1:11:44
3 Bart Liekens 77 AC Lyra 1:12:33 1:12:33
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:19:59 1:19:59
9 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:20:46 1:20:46
11 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:27:16 1:27:14
12 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:33:24 1:33:24

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Guy Fays 69 Soumagne 1:10:02 1:10:02
2 Stefaan Cools 67 VABCO Mol 1:14:49 1:14:49
3 Chris Maas 69 Reusel 1:18:26 1:18:26
5 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 1:19:36 1:19:35
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:24:59 1:24:56
14 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:36:01 1:36:00

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Arianne Beckers 89 OSS-VOLO 1:23:20 1:23:18
2 An Claes 82 AC Lyra 1:25:26 1:25:18
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 1:28:37 1:28:35

Vrouwen 35, halve marathon wedstrijd
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:24:57 1:24:57
2 Rian van de Burgt 75 GVAC 1:31:15 1:31:04
3 Heidi Curinckx 71 Balen 1:34:43 1:34:39

Mannen recreanten, halve marathon
Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:19:36 1:19:36
83 Menno Broere 79 Eindhoven Atletiek 1:45:45 1:45:38
122 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:18:41 2:18:04
124 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:24:07 2:24:07

Mannen recreanten, 10 km
1 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:23 34:23
5 Michel Smets 79 Eindhoven Atletiek 37:07 37:03
6 Rene van de Weijnenberg 63 Eindhoven Atletiek 37:09 37:09
10 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 38:09 38:07
24 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 42:57 42:46

Vrouwen recreanten, 10 km
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 46:09 45:43
15 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 49:34 48:54

Vrouwen recreanten, 6 km
3 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 26:58 26:38

Meisjes 9-10, 1 km
2 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:54 3:53

Mierlo, zondag 15 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gulbergencross van LOGO - LONU - LGM
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
32 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 49:30

Vrouwen, 10 km
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 48:45
8 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 54:16

Vrouwen, 8 km
8 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 49:43

Jongens 15, 2 km
1 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 9:56

Jongens 12, 2 km
1 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 10:37

Meisjes 12, 2 km
4 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 10:29

Den Haag, zondag 8 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de City Pier Cityloop van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen
(NK halve marathon in Leiden op 17 mei 2015)

Met een PR voor Marco Meeuwse, Twan van Deursen en Joost Bekkers

Mannen senioren, halve marathon
1 Stanley Biwott Kenia 59:20 59:19
2 Cyprian Kotut Kenia 59:28 59:25
3 Edwin Kiptoo Kenia 59:35 59:34
64 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 1:12:57 1:12:56
91 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:17:25 1:17:23
219 Luuk Spauwen Eindhoven Atletiek 1:26:32 1:26:20

Mannen 35, halve marathon
1 Gary Thornton Galway 1:08:12 1:08:12
2 John Henry Strupstad Oslo 1:10:37 1:10:36
3 Cornelis Chatziioannou Passaat 1:12:13 1:12:12
612 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 1:52:43 1:51:09

Mannen 40, halve marathon
1 Nikolaj Bauer Andersen Risskov 1:09:26 1:09:24
2 Arthur van Dijk Olympus '70 1:13:49 1:13:48
3 Marko Vaittinen Forssa 1:13:54 1:13:45
208 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:37:40 1:37:05

Mannen 50, halve marathon
1 Claus Poulsen Tilst 1:15:23 1:15:20
2 Han Wolsing Altis 1:16:39 1:16:34
3 Jan Komen Luchtmobiele Brigade 1:17:00 1:16:56
16 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:22:39 1:22:36
193 Karel van der Pol Eindhoven Atletiek 1:43:43 1:42:20

Mannen 55, halve marathon
1 Jan van der Ham Den Hoorn 1:19:30 1:17:31
2 Knut Ansgar Brox Drammen 1:25:55 1:25:44
3 Kamel Aouichaoui Sparta 1:26:13 1:26:05
266 Dean Martens Eindhoven Atletiek 2:00:20 1:59:38

Vrouwen 45, halve marathon
1 Yvonne van der Helm Hellas 1:26:49 1:26:43
2 Birgit Voorn Road Runners Etten-Leur 1:29:15 1:29:06
3 Helmie Ramakers Haag Atletiek 1:29:16 1:29:09
168 Michele van der Laan Eindhoven Atletiek 2:06:17 2:05:53

Mannen, 10 km
1 Vincent Hazeleger AAC 31:44 31:43
2 Joe Rainsford Smalley 32:10 32:10
3 Yunis Stitan NOVA 32:27 32:27
337 Ingmar van Dijk Eindhoven Atletiek 44:29 44:25
1220 Henk Vos Eindhoven Atletiek 50:17 48:28

Tilburg, zondag 8 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Tilburg van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10km wedstrijd
1 Elizeba Cherono 88 Achilles 33:37
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 44:30
3 Marieke Kunkeler 90 Tilburg Road Runners 44:42

Mannen recreanten, 30 km
72 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 2:44:15

Vrouwen recreanten, 10 km
10 Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 54:40

Eindhoven, zondag 8 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10900 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 39:48
2 Rob Jansen 90 GVAC 46:41
3 Rob Meulenbroeks 87 AVR '69 48:30
5 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 51:04
7 Adrien Ozanon 92 Eindhoven Atletiek 52:54

Mannen 35, 8700 m
1 Erwin Akkerman 79 HAC '63 32:01
2 Joan School 74 GVAC 32:55
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 33:41
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 34:13
5 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 34:45
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 36:44
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 37:04
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 37:29
10 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 37:53

Mannen 45, 8700 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 30:46
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 31:19
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 33:25
4 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 33:49
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 33:52
6 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 37:22
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 38:34

Mannen 55, 8700 m
1 Ron Huizer 60 Loopgroep Aart Stigter 37:06
2 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 39:09
3 Paul Peeters 55 avVN 39:34
4 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 39:52
7 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 48:33

Mannen 65, 8700 m
1 Martien van de Ven 48 Oirschot 39:23
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 40:29
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 42:26
6 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 57:37

Vrouwen senioren, 8700 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 37:14
2 Yvonne Vosters 90 AVR '69 41:58

Vrouwen 35, 8700 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 36:40
2 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 40:02

Vrouwen 55, 8700 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 40:52
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 42:27
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 45:36

Mannen korte cross, 2200 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 7:03
2 Marco Keijsers 85 Scorpio 7:07
3 Alwin Groen 89 Asterix 7:16
7 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 7:27
8 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 7:30
10 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 7:47
12 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 7:58
14 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 8:27

Vrouwen korte cross, 2200 m
1 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 8:55
2 Elly van Duynhoven 69 Cifla 9:07
3 Aleid Groenewoud 91 Asterix 9:13
6 Anne Marie Degener 65 Eindhoven Atletiek 10:15
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 10:20
8 Marianka Peeters 88 Eindhoven Atletiek 10:55
10 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 11:29
11 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:43

Jongens junioren A, 8700 m
3 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 35:03

Jongens junioren B, 6500 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 26:43
6 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 32:23

Jongens junioren C, 3100 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 11:34
4 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 12:10
5 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 12:26
9 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 12:57
12 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 13:12
13 Stijn van der Burg 01 Eindhoven Atletiek 13:23
18 Bart van de Loo 00 Eindhoven Atletiek 17:51

Meisjes junioren C, 3000 m
5 Marleen Kamerbeek 00 Eindhoven Atletiek 16:03

Jongens junioren D, 2200 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:42
9 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 9:19
11 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:28
15 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 10:15
19 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 11:10
20 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 11:10
21 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 12:35

Meisjes junioren D, 2200 m
3 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 9:15
11 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 10:15
19 Diana Hounjet 03 Eindhoven Atletiek 11:46
21 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 13:11

Jongens pupillen A, 1400 m
7 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:58
8 Max de Wit 04 Eindhoven Atletiek 6:10
14 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 6:33
15 Teun Liebrand 05 Eindhoven Atletiek 6:38
16 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:40
19 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 6:54
21 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 7:02
24 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 7:13
25 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 7:20
26 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 7:22
27 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 7:27
28 Raúl Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 7:28
29 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 7:36
30 Bink Jacobs 04 Eindhoven Atletiek 7:50
31 Lucas Bongers 05 Eindhoven Atletiek 8:01
32 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 8:15
33 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 8:49

Meisjes pupillen A, 1400 m
9 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:20
11 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:22
12 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:26
15 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 6:43
17 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:50
18 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:54
19 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:04
20 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:07

Jongens pupillen B, 1400 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:05
2 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:10
3 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 6:11
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:20
6 Ian Verburg 06 Eindhoven Atletiek 6:21
14 Laurent van Stuijvenberg 06 Eindhoven Atletiek 7:34
15 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 7:48
16 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 7:50
17 Marnix Princen 06 Eindhoven Atletiek 8:00

Meisjes pupillen B, 1400 m
2 Savannah van der Wel 06 Eindhoven Atletiek 6:52
3 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 6:57
7 Julie van Gastel 06 Eindhoven Atletiek 7:20
9 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 7:34
10 Lara van Alphen 06 Eindhoven Atletiek 7:47

Jongens pupillen C, 700 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 2:22
3 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 2:31
5 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 2:52
6 Matteo Nas 07 Eindhoven Atletiek 2:59
7 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 3:32

Meisjes pupillen C, 700 m
3 Britt van Gastel 07 Eindhoven Atletiek 2:44
5 Lenthe Siemons 07 Eindhoven Atletiek 2:50
6 Lois Kaandorp 07 Eindhoven Atletiek 2:50
9 Helin Ozgul 07 Eindhoven Atletiek 3:07

Jongens mini pupillen, 700 m
2 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 2:49
4 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 2:55
6 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 3:08
7 Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 3:11

Meisjes mini pupillen, 700 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 2:22

Recreanten, 2100 m - 4300 m - 6500 m - 8700 m
Laura Reitsma 91 Eindhoven Atletiek 14:25
Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 21:10
Marise Gielen 89 Eindhoven Atletiek 21:50
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 22:01
Anne Hurksmans 92 Eindhoven Atletiek 29:22
Marleen Mescher 84 Eindhoven Atletiek 29:22
Albert Verlinden 64 Eindhoven Atletiek 29:31
Sandra Solezon Gonzales 73 Eindhoven Atletiek 29:39
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 30:01
Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 32:16
Hans Hurkmans 58 Eindhoven Atletiek 32:17
Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 32:31
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 32:51
Barbara van Mourik 55 Eindhoven Atletiek 32:53
Iris Guns 91 Eindhoven Atletiek 38:34
Robijn Vroege 89 Eindhoven Atletiek 38:52
Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 39:35
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 40:00
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 40:14
Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 41:09
Michel van Houtem 81 Eindhoven Atletiek 41:16
Harrie Trum 41 Eindhoven Atletiek 41:46
Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 42:25
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 42:38
Jan Kooistra 66 Eindhoven Atletiek 43:34
Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 44:45
Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 45:53
Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 46:28
Mariëtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 47:33
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 47:42
George Guns 58 Eindhoven Atletiek 49:16
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 49:17
Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 49:33
Henri Heerings 84 Eindhoven Atletiek 52:22
Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 53:21
Marc van den Nieuwenhof 62 Eindhoven Atletiek 55:17
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 56:25
Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 57:07
Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 58:33
Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 58:46
Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 58:47
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:01:40

Alphen aan den Rijn, zondag 1 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de 20 van Alphen
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 20 km wedstrijd
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:10:39 1:10:38
2 Patty den Ouden 91 Daventria 1:14:11 1:14:10
3 Inge de Jong 76 Trias 1:15:12 1:15:10

Best, zondag 1 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann bosloop van AV GM
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10400 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 34:47
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 37:03
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 37:20
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 37:57
5 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 38:11
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 39:09
10 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 43:58
12 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 47:23

Mannen 35, 10400 m
1 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 39:55
2 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 40:24
3 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 40:48
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 41:32
9 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 43:32
10 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 44:23
11 Maarten van Yzendoorn 76 Eindhoven Atletiek 45:34

Mannen 45, 7800 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 26:47
2 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 28:17
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 28:54
4 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 28:59
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 30:38
7 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 32:34
8 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 33:00
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 33:42
11 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 35:02

Mannen 55, 7800 m
1 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 32:19
2 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 32:58
3 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 34:02
7 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 41:07

Mannen 65, 5200 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 22:08
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 23:19
3 Ad van Limpt 43 DES 29:26

Vrouwen senioren, 5200 m
1 Stephanie Crooymans 89 Prins Hendrik 22:26
2 Anne van den Bosch 95 OSS-VOLO 22:46
3 Hilda Huizing 90 OSS-VOLO 24:06
5 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 24:38

Vrouwen 35, 5200 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 22:01
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 22:06
3 Esther van Hoof 71 AVR '69 22:11

Vrouwen 45, 5200 m
1 Wally van Laarhoven 69 GVAC 25:29
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 25:58
3 Meriam Kuijpers 68 GVAC 26:01

Vrouwen 55, 5200 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 23:39
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 23:59
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 25:39

Mannen korte cross, 3000 m
1 Sam Krop 83 Asterix 10:36
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 10:39
3 Rob Michiels 94 AVR '69 10:50

Vrouwen korte cross, 2120 m
1 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 8:48
2 Fleur Kuijpers 99 Seven Hills Running 8:54
3 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 9:03
4 Mira Launer 92 Eindhoven Atletiek 9:36
6 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:04

Jongens junioren A, 5200 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 18:59

Jongens junioren B, 5200 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 20:36

Jongens junioren C, 3000 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 11:25
6 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 12:50
7 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 13:02

Jongens junioren D, 2120 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:46
9 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 9:10
13 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:57
15 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 10:13
20 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 11:28
23 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 12:53

Meisjes junioren D, 2120 m
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 9:12
10 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 10:11
20 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 13:19

Jongens pupillen A, 1500 m
7 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:48
16 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 7:22
17 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:30
23 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 8:08
24 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 8:09
28 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:26
29 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 8:27
30 Raúl Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 9:10
31 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 9:22
32 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 10:48

Meisjes pupillen A, 1500 m
7 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 7:20
9 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:25
10 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 7:26
15 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:45
19 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:55
20 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 7:55
22 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:10

Jongens pupillen B, 1060 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:54
2 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:56
3 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 5:00
13 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:45
17 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 5:56

Meisjes pupillen B, 1060 m
3 Savannah van der Wel 06 Eindhoven Atletiek 5:22
5 Zoe Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:33
7 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:56

Jongens pupillen C, 1060 m
1 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:15
5 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 6:01
7 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 6:12
8 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 6:40
9 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 7:43

Meisjes pupillen C, 1060 m
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:07

Venlo, zondag 1 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Voorjaarsloop van Scopias Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ronald Adams, Lars Houben en Joost Bekkers

Mannen senioren, 15 km
1 Tecle Mekonen BodyStyle HealthCentre 49:22 49:21
2 Jorit Cleij BodyStyle HealthCentre 49:30 49:30
3 Wouter Jansen BodyStyle HealthCentre 49:33 49:33
23 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:04:40 1:04:36
78 Lars Houben Ewals Cargo Care BV 1:12:40 1:12:28

Mannen 40, 15 km
1 Christophe Moreau Neeroeteren 55:54 55:54
2 Marcel Gubbels Scopias 56:59 56:58
3 Roger Vrancken Caesar 59:12 59:10
22 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:06:57 1:06:54

Mannen 50, 15 km
1 Hans van de Mortel BodyStyle HealthCentre 54:54 54:54
2 Marco Jans Trimaxx 56:31 56:30
3 Jack Niessen Trimaxx 58:17 58:16
43 René Bos Eindhoven Atletiek 1:12:40 1:12:28

Moergestel, zondag 1 maart 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rico SalvettiLoop van Taxandria Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 15 km
1 Nannet Vermeer 87 Tilburg 1:14:56 1:14:50
2 Maite Timmermans 80 Achil '87 1:15:28 1:15:07
3 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 1:15:38 1:15:34

Vrouwen 35, 15 km
1 Susanne van den Broek 74 Breda 1:09:13 1:08:59
2 Anita Beekers 64 Scorpio 1:09:15 1:09:07
3 Susanne van den Berg 60 Moergestel 1:12:56 1:12:43
9 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:25:04 1:24:29

Mannen 35, 10 km
1 Colin Bekers 79 Achilles 31:46 31:45
2 Martijn Vos 80 Tilburg Road Runners 34:17 34:16
3 Bas de Graaf 71 AVR '90 35:22 35:21
5 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 36:00 35:59
9 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 37:55 37:53

Mannen 45, 10 km
1 Jack van Avendonk 67 Attila 34:54 34:53
2 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 35:14 35:12
3 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 35:55 35:51
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 39:37 39:35

Vrouwen senioren, 10 km
1 Hilde Gilissen 88 Parcival 39:06 39:04
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 41:12 41:10
3 Magda Winiarska 80 Someren 44:36 44:27
4 Nicky de Jonge 86 Asterix 45:42 45:35