Eindhoven Atletiek februari 2015


Stein, zaterdag 28 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10km Run (voorwedstrijd 6 uursloop) van Stichting Ultraloop
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Vrouwen, 10 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 38:59
2 Heidi Gielen 67 Neerpelt 42:00
3 Francien Gorissen 75 Munstergeleen 43:11

De Mortel, zondag 22 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Commanderije bosloop van GAC Gemert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9566 m
1 Egon Meuleman De Keien 38:39
2 Theo van Kessel De Keien 38:44
3 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 38:52

Apeldoorn, zat. 21 en zon. 22 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Senioren
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Manon Kruiver 88 AV NOVA 9:27,06
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:32,22
3 Marijke de Visser 93 AV Phoenix 9:34,73

Vrouwen senioren, 800 m Series
Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:17,91

Mannen senioren, 400 m Series
Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 52,00

Vrouwen senioren, 400 m Series
Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 57,26
Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 57,96

Apeldoorn, zat. 14 en zon. 15 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 3000 m
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 9:04,75
2 Roel van Nes 69 AV Standdaarbuiten 9:16,78
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 9:27,89

Mannen 45, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:19,91
2 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 4:25,27
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:44,90

Mannen 45, 800 m
1 Peter Poppe 66 Rotterdam Atletiek 2:03,16
2 Koen Joose 67 Eindhoven Atletiek 2:04,98
3 Ronald Weevers 69 Prins Hendrik 2:07,21

Tilburg, zaterdag 14 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kruikenloop van Tilburg Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Frank van der Burgt en Jur Pauw

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 48:29 48:28
2 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 48:43 48:42
3 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 51:30 51:29
11 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 57:07 57:02

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 49:58 49:56
2 Koos Verwey 71 DAK 53:52 53:51
3 Jeroen van Disseldorp 74 Tilburg Road Runners 54:03 54:01
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 56:24 56:20

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 53:51 53:50
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 54:52 54:50
3 Peter van Zundert 62 Sprint 55:11 55:08

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Peter Goos 58 Sprint 57:06 57:03
2 Bert van Exsel 54 Sprint 1:00:22 1:00:18
3 Tini de Laat 54 DAK 1:01:40 1:01:38
17 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:11:12 1:11:04

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Hilde Gilissen 88 Parcival 58:34 58:31
2 Marjon van der Wansem 91 De Langstraat 59:23 59:20
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 1:03:13 1:03:08

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:00:43 1:00:39
2 Ciska Hensen 71 DAK 1:03:27 1:03:22
3 Nicole Couwenberg 71 Tilburg Road Runners 1:09:18 1:09:02

Vrouwen recreanten, 10 km
3 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 42:14 42:09

Vrouwen recreanten, 5 km
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:37 19:33


Schoorl, zondag 8 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor NK 10 km uitslag

Met een PR voor Oscar Mulder, Leon Schrijvers, Kim Dillen en Joost Bekkers

Mannen 40, 30 km
1 Mark Wilson Vlaardingen 1:54:30 1:54:19
2 Andre Korpelshoek NSL 1:54:57 1:54:54
3 Michael Nijland Atos 1:55:44 1:55:33
71 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 2:35:15 2:30:23

Mannen 50, 30 km
1 Willem de Graaf Hague Road Runners 1:57:26 1:57:00
2 Marc Laeven Statina 2:05:13 2:03:54
3 Sieds Wiersma Impala 2:06:08 2:06:02
107 Karel van der Pol Eindhoven Atletiek 3:03:22 3:03:22

Vrouwen 55, 21 km
1 Ineke Luppers NEA Volharding 1:41:52 1:40:18
2 Ingrid Coster AV '23 1:42:11 1:42:07
3 Mary Koentjes Amsterdam 1:42:51 1:35:00
37 Ans Cuijpers Eindhoven Atletiek 2:15:55 2:08:58

Mannen senioren, 10 km NK
1 Abdi Nageeye Cifla 28:50 28:50
2 Sondre Nordstad Moen Noorwegen 28:51 28:51
3 Soufiane Bouchikhi België 28:55 28:55
91 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 34:04 34:01
110 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 35:15 35:10

Mannen 35, 10 km NK
1 Zac Freudenburg AV '23 31:29 31:28
2 Erik Driesen BB lopers 31:36 31:34
3 Arjan Marchand Groningen Atletiek 32:29 32:28
19 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 36:24 36:22

Mannen 45, 10 km NK
1 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 31:33 31:33
2 Edo Baart Atos 32:03 32:01
3 Peter van der Velden GVAC 32:25 32:25
22 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 38:44 38:40

Mannen 50, 10 km NK
1 Kees Lazeroms Achilles 34:20 34:19
2 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 35:03 35:02
3 Bart Claessens Caesar 35:38 35:37
14 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 38:06 38:05

Vrouwen senioren, 10 km NK
1 Jip Vastenburg AV '34 33:07 33:07
2 Elizeba Cherono Kenia 33:29 33:29
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 33:36 33:36
4 Lucy Macharia Kenia 33:42 33:42
5 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 33:43 33:43
6 Irene van Lieshout De Keien 33:50 33:50
7 Maaike Caelers Pegasus 33:53 33:53
8 Ruth van der Meijden Cifla 34:24 34:24

Valkenswaard, zondag 8 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9720 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 32:40
2 Jeroen Rodenburg 91 Phoenix 33:34
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:00
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 36:55
8 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 43:15
12 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 46:03

Mannen 35, 9720 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 35:40
2 Joan School 74 GVAC 36:19
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 36:41
4 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 37:10
6 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 38:56
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:08
8 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 39:19
9 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:36
10 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 39:59

Mannen 45, 7770 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 28:45
2 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 30:02
3 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 32:17
4 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 32:18
5 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 32:38

Mannen 55, 7770 m
1 Geert Hendrix 55 Loopgroep PK 31:01
2 Albert Warnders 55 LOGO 33:17
3 Paul Peeters 55 avVN 34:05
10 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 41:05

Mannen 65, 7770 m
1 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:26
2 Ad van Limpt 43 DES 42:51
3 Peter Hellings 46 Fortuna '67 46:11

Vrouwen 35, 5820 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 22:51
2 Esther van Hoof 71 AVR '69 25:00
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 25:17
4 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 25:45

Mannen korte cross, 2560 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 8:48
2 Rob Michiels 94 AVR '69 8:50
3 Waldo van Hemert 85 AAA 8:55
4 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 8:58

Vrouwen korte cross, 2560 m
1 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 10:48
2 Suzanne Faasen 90 GVAC 10:52
3 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 11:07
6 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 12:04
11 Anne-marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 14:27

Jongens junioren A, 5820 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 22:12

Jongens junioren B, 3870 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:31

Jongens junioren C, 3000 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 11:29
4 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 12:42

Jongens junioren D, 2000 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:17
5 Lucas Jan van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 8:30
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:32
15 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 10:02
16 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 11:09

Meisjes junioren D, 1550 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 5:56
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:23
5 Chanella Elferink 02 Eindhoven Atletiek 6:39
9 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 7:03
21 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:16

Jongens pupillen A, 1680 m
5 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:51
12 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 7:31
13 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:32
15 Teun Liebrand 05 Eindhoven Atletiek 7:42
19 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 8:12
20 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:13
22 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 8:27
29 Raúl Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 8:54
30 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 9:05
32 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 11:09

Meisjes pupillen A, 1680 m
3 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 7:03
5 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 7:25
11 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:56
12 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 7:58
17 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:41
19 Anne Liebrand 04 Eindhoven Atletiek 8:46
23 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 9:06

Jongens pupillen B, 1110 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:34
2 Niels van Rooy 06 Eindhoven Atletiek 4:36
3 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:40
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:45
15 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:24

Meisjes pupillen B, 1110 m
4 Zoe Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:15
7 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:48

Jongens pupillen C, 1110 m
2 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:52
6 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 5:21
12 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 6:26
14 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 7:29

Meisjes pupillen C, 1110 m
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:00

Mannen recreanten, 9720 m
12 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 40:58
22 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 47:22
25 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 48:15
27 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 49:55
37 Michel van Houtem 81 Eindhoven Atletiek 1:01:00

Vrouwen recreanten, 9720 m
10 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 53:56

Vrouwen recreanten, 7770 m
1 Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 37:05

Haelen, zondag 8 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avé Leudal Cross van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9405 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 34:39
2 Michel Hodenius 69 STAP 37:32
3 Frans Hool 65 AVON 38:24

Apeldoorn, zondag 1 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon. Dit jaar geen marathon en wijziging van de afstanden
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Asselronde mannen, 25 km
1 Imo Muller 80 Utrecht 1:26:21 1:26:21
2 Saaid Ribag 71 Wilrijk 1:26:27 1:26:27
3 Koen Henkes 82 Zeewolde 1:26:36 1:26:35
134 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:47:38 1:47:29
365 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:57:47 1:57:25
630 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 2:04:24 2:03:56
707 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 2:06:17 2:05:42
795 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 2:08:43 2:08:21
982 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 2:15:13 2:12:56
996 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 2:15:13 2:13:15
1182 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:20:15 2:18:09
1413 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:27:57 2:26:19
1606 Johan Cuppens 64 Eindhoven Atletiek 2:37:05 2:35:53

Asselronde vrouwen, 25 km
1 Christina Bogomyagkova 91 Oekraïne 1:37:16 1:37:14
2 Esmé Möricke 79 Nijmegen 1:38:33 1:38:31
3 Hellen de Vries 79 Zwolle 1:38:55 1:38:53
64 Saskia Groot 79 Eindhoven Atletiek 2:03:43 2:02:59
78 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 2:05:05 2:04:37
116 Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 2:09:57 2:09:35
180 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 2:14:08 2:13:40
347 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 2:27:57 2:26:19
424 Maaike Werson 72 Eindhoven Atletiek 2:31:16 2:28:42

Mini marathon mannen, 10 EM
85 Luuk Spauwen 87 Eindhoven Atletiek 1:06:37 1:05:54
244 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:12:12 1:11:45
897 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:25:08 1:22:48
1691 Martijn Lassche 81 Eindhoven Atletiek 1:37:55 1:32:33

Mini marathon vrouwen, 10 EM
757 Anja van der Maat 57 Eindhoven Atletiek 1:42:22 1:37:36
1224 Debby Weerlink 79 Eindhoven Atletiek 2:02:43 1:57:20
1225 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 2:02:43 1:57:21

Acht van Apeldoorn mannen, 8 km
1657 Kees Kokee 54 Eindhoven Atletiek 50:37 46:59

Acht van Apeldoorn vrouwen, 8 km
1774 Marjan Eikelenboom 60 Eindhoven Atletiek 59:54 53:44

Helden, zondag 1 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Cross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9064 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 31:43
2 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 32:14
3 Rob Linders 75 Orion 34:28

Mannen 50, 9064 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 35:33
2 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 37:10
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:29

Vrouwen korte cross, 4604 m
1 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 18:12
2 Irma van Rijswijck 88 Atletiek Helden 19:29
3 An Lenders 90 Atletiek Helden 20:07
6 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:11

Uden, zondag 1 februari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heuvelrugcross van De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9450 m
1 Horacio Pereira 78 De Keien 37:41
2 Jeffrey Smetsers 93 De Keien 39:54
3 Bas van Summeren 79 Uden 40:18
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 40:40