Eindhoven Atletiek januari 2015


Havelte, zaterdag 31 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hunebedloop van AV de Sprinter
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 15.2 km
1 Johan Hulzebos 63 HAC '63 58:25 58:24
2 Cor Ton 62 LSV Invictus 58:50 58:50
3 Theo Groenendijk 59 LSV Invictus 1:00:00 59:57
18 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:11:18 1:11:10

Teuven, zondag 25 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Polar Bear Trail van Bearsports
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen, 22 km
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 1:28:46.6
2 Vincent Nardozza Lanaken 1:30:55.4
3 Patrick Francken Maastricht 1:31:33.2
43 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:49:19.7
75 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:57:02.1
86 Bram de Groot Eindhoven Atletiek 1:59:32.5

Geldrop, zondag 25 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Schietbergencross van LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10000 m
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 40:35
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 41:07
13 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 44:12
25 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 46:58
41 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 52:14

Vrouwen, 10000 m
3 Angťlique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 46:42
4 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 49:16

Mannen, 7500 m
1 Michel van Houtem 81 Eindhoven Atletiek 37:04
5 Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 40:57

Vrouwen, 7500 m
6 Ellen Pikaar 69 Eindhoven Atletiek 48:09

Meisjes 12, 2500 m
2 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 12:35

Jongens 9, 1200 m
4 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 6:43
5 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 7:47

Meisjes 9, 1200 m
1 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 5:48

Venray, zondag 25 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlakwatercross van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8040 m
1 Maikel van der Steen 92 Prins Hendrik 25:36
2 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 27:26
3 Martijn Beurskens 82 Cifla 28:02
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 28:18
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 30:06

Mannen 45, 8040 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 29:17
2 Frank Fonteyne 67 ATV Venray 31:43
3 Maurice Bastings 70 Atletiek Helden 32:03

Mannen 50, 8040 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 30:02
2 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 30:57
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 31:37

Apeldoorn, zat. 24 en zon. 25 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Indoor/Meerkamp Interland van AV PEC 1910
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 1500 m heats
1 Jesper van der Wielen 91 Nymegen 3:44,59
2 Nils Pennekamp 87 Prins Hendrik 3:46,35
3 Valentijn Weinans 95 Nijmegen 3:52,66
15 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:11,66

Vrouwen, 800 m heats
1 Suzanne Voorrips 93 Groningen 2:07,89
2 Karlijn van Es 95 PAC 2:14,27
3 Marije Wever 93 Prins Hendrik 2:15,03
8 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:18,81

Mannen, 400 m heats
1 Joost de Jong 94 Rotterdam 50,32
2 Maarten Stuivenberg 95 VAV 50,54
3 Ronald Dekker 93 HERA 50,91
13 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,84
26 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 53,84

Vrouwen, 400 m heats
1 Madiea Ghafoor 92 Prins Hendrik 53,82
2 Rebecca Rijken 93 STB 56,85
3 Suzanne Voorrips 93 Groningen 57,68
4 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 57,85

Vrouwen, 4 x 200 m
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 1:39,44 NR
Zanna Vanterpool 94 Eindhoven Atletiek
Esther Akihary 87 Eindhoven Atletiek
Sacha van Agt 94 Eindhoven Atletiek

Eersel, zondag 18 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11100 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 40:53
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 41:17
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 43:30
6 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 46:19
8 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 51:17

Mannen 35, 11100 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 42:12
2 Joan School 74 GVAC 43:02
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 43:45
4 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 43:56
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 46:03
7 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 46:22
8 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 46:32
11 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 47:54
12 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 47:56
14 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 49:04

Mannen 45, 8600 m
1 Cornelis de Stigter Loopgroep Aart Stigter 32:21
2 Ad Peeters Eindhoven Atletiek 32:25
3 Kees Wouters DES 34:14
6 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 35:29
8 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 38:33
9 Jos Harmsen Eindhoven Atletiek 38:34
11 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 40:36
13 Ben van de Plas Eindhoven Atletiek 42:11

Mannen 55, 8600 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 36:13
2 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 37:39
3 Albert Warnders 55 LOGO 38:07
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 40:42

Mannen 65, 8600 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 39:18
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 47:38
3 Peter Hellings 46 Fortuna '67 53:45

Vrouwen senioren, 7500 m
1 Laura Huijbregts 81 Eindhoven Atletiek 32:40
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 33:50
3 Tamara Renders 90 GVAC 36:18

Vrouwen 35, 7500 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 33:37
2 Karin Dekkers 76 GVAC 37:07
3 Marjolijn Poppema 75 GVAC 40:10

Vrouwen 55, 5000 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 23:58
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 24:06
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 25:58

Jongens junioren A, 7500 m
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 29:24

Meisjes junioren A, 5000 m
3 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 24:51

Jongens junioren B, 5000 m
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 21:36

Jongens junioren C, 3000 m
4 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 13:32

Jongens junioren D, 1500 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:03
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:11
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 6:51
17 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 7:25
18 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 7:58

Meisjes junioren D, 1500 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:14
10 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 7:19

Jongens pupillen A, 1500 m
6 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:48
7 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 6:53
9 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:20
15 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 7:59
16 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 8:15
17 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 8:17
19 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:22
20 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 8:24
21 Bink Jacobs 04 Eindhoven Atletiek 9:11
23 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 10:48

Meisjes pupillen A, 1500 m
4 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:53
8 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:11
14 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:43
15 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 7:47
20 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:38
23 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 9:14

Jongens pupillen B, 1100 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:38
2 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:40
3 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:43
11 Max van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:30
13 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:10

Meisjes pupillen B, 1100 m
3 ZoŽ Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:18
7 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:50

Jongens pupillen C, 1100 m
3 Matteo Nas 07 Eindhoven Atletiek 5:49
5 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 6:19
6 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 6:30
8 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 7:24

Meisjes pupillen C, 1100 m
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:11

Kerkrade, zat. 17 en zon. 18 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross en NK Cross van Achilles-Top
Klik hier voor alle zat. uitslagen
Klik hier voor alle zon. uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Khalid Choukoud Haag Atletiek 33:12
2 Jesper van der Wielen Cifla 33:21
3 Hamid el Mouaziz BelgiŽ 33:26
67 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 40:18

Mannen 45, 7400 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 25:58
2 Guy Fays 69 Ayeneux 26:06
3 Johan Kats 69 Daventria 26:20
6 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 26:43

Vrouwen 55, 7400 m
1 Carla Ophorst 58 Olympus '70 31:20
2 Cecile Jumelet 57 NSL 33:13
3 Ella Witjes 57 Altis 33:24
4 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 35:42

Meisjes junioren D, 1750 m
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:31

Mannen 40, 20.5 km trail
1 Vincent van Lieshout 72 Beek 1:35:20
2 Roel Derckx 72 Vijlen 1:35:46
3 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:40:21

Vrouwen 40, 20.5 km trail
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:36:34
2 Kyra van Vuuren 74 Groesbeek 1:48:33
3 Lisbeth Evers 72 Atletiek Maastricht 1:54:01

Egmond, zondag 11 januari 2015

egmond   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Azmeraw Mengist 92 EthiopiŽ 1:03:01 1:03:00
2 Bonsa Diba 95 EthiopiŽ 1:03:36 1:03:36
3 John Mwangangi 90 Kenia 1:03:53 1:03:53
237 Luuk Spauwen 87 Eindhoven Atletiek 1:57:00 1:39:10

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
66 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:37:46 1:36:45
85 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:40:23 1:39:22

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
132 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:45:15 1:44:23

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
9 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:24:16 1:24:09

Mannen 60, halve marathon wedstrijd
72 Frans Dorrestein 54 Eindhoven Atletiek 2:04:40 2:03:23

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Purity Cherotich 93 Kenia 1:11:40 1:11:40
2 Meseret Hailu 90 EthiopiŽ 1:12:32 1:12:32
3 Gladys Chesir 94 Kenia 1:12:58 1:12:57
8 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:17:05 1:17:05
54 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 1:41:38 1:40:47

Vrouwen 35, halve marathon wedstrijd
13 Saskia Groot 79 Eindhoven Atletiek 1:43:48 1:42:47

Vrouwen 55, halve marathon wedstrijd
22 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:10:13 2:09:46

Mannen recreanten, halve marathon
346 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 1:35:43
682 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:39:29
992 Clark Becker 71 Eindhoven Atletiek 1:42:00
2836 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:51:59
4729 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:03:02
5389 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 2:10:39
5952 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:32:55
5989 Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 2:48:12

Vrouwen recreanten, halve marathon
32 Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 1:41:19
360 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:53:04
418 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 1:54:12
486 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:55:31

Mannen senioren, kwart marathon wedstrijd
28 Ashween Gaja 82 Eindhoven Atletiek 1:14:20 1:05:25

Mannen 40, kwart marathon wedstrijd
1 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 44:35 44:32

Vrouwen 55, kwart marathon wedstrijd
5 Yvonne Aben 58 Eindhoven Atletiek 1:11:08 1:05:27

Mannen recreanten, kwart marathon
332 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 59:04
401 Marco Tobben 69 Eindhoven Atletiek 1:00:31
678 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:05:25
760 Paul van Oosterhout 47 Eindhoven Atletiek 1:07:04
1075 Erich Zimmermanns 40 Eindhoven Atletiek 1:21:31

Vrouwen recreanten, kwart marathon
484 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 1:06:05
492 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:06:10
687 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 1:08:40
786 Marieke Kools 67 Eindhoven Atletiek 1:09:55
861 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:10:46
881 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:10:57
1120 Esther van Oosterom 75 Eindhoven Atletiek 1:14:31
1234 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 1:16:43
1240 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:16:51
1241 Nienke Ginsberg 88 Eindhoven Atletiek 1:16:51
1242 Renee Kneppers 60 Eindhoven Atletiek 1:16:51
1254 Sanne van den Boom 85 Eindhoven Atletiek 1:17:04

Netersel, zondag 11 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwintercross van VV Netersel en AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9000 m
1 Rob Michiels 94 AVR '69 34:08
2 Ben Souwen 89 No-Limits 35:38
3 Bart Damen 80 Reusel 36:08
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:04
31 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 46:10

Asten, zondag 4 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van 't Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 28:23
2 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 28:51
3 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 30:03
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 30:47
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 31:36
15 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 36:40

Mannen 40, 8000 m
1 Martyn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 32:26
2 Christ Korsten 70 GAC Gemert 33:34
3 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 33:39

Mannen 45, 8000 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 30:32
2 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 30:58
3 Maurice Zwart 65 Dutch Runners 33:55

Mannen 50, 8000 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 31:56
2 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 32:22
3 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 32:42
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 32:54

Mannen 60, 8000 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 36:05
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:19
3 Jan van de Rijdt 52 't Jasper Sport 38:26

Vrouwen lange cross, 8000 m
1 Kim Walraven 73 Geldrop Runners 36:33
2 Sabine Zelen 77 Atletiek Helden 36:44
3 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 37:38

Vrouwen korte cross, 4000 m
1 Hetty Bankers 80 Helmond 19:42
2 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 20:02
3 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 20:05
10 Nina van de Rijdt 91 Eindhoven Atletiek 24:16

Jongens junioren C, 3000 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 11:48
4 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 12:24

Jongens pupillen B, 1200 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:43

Uden, zondag 4 januari 2015

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bedaf-cross van De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9240 m
1 Niels Staring 79 Berghem 34:28
2 Horacio Pereira 78 De Keien 35:27
3 Erik Delpeut 69 Ciko '66 36:12
8 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 38:08
13 Rene Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 39:04