Eindhoven Atletiek december 2014


kerst


Hilvarenbeek, woensdag 31 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Frank van der Burgt, Leon Schrijvers, Gwynny Hamilton en Nikkie van Willigen

Mannen senioren, 10 km
1 Jos Elfring 85 Asterix 32:38
2 Roy Louer 95 Tilburg Road Runners 35:20
3 Robbert van de Wouw 87 Parcival 35:21
12 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 38:49

Mannen 35, 10 km
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 33:50
2 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 35:02
3 Anton Huijben 72 Amsterdam Zuidoost 36:09
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:59
11 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 39:24

Mannen 45, 10 km
1 Jack van Avendonk 67 Attila 35:20
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:45
3 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 36:34
7 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 37:19
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:25
13 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 39:11
19 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 39:55

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 33:58
2 Hilde Gilissen 88 Parcival 38:13
3 Amy van den Broek 82 Sprint 38:19

Vrouwen 35, 10 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 38:01
2 Paola van Gilst 73 AV '56 42:18
3 Jet Bles 64 Achil '87 43:23

Mannen, 5 km
1 Max Polak 00 PAC 17:02
2 Yoram Polak 96 PAC 17:05
3 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Runners 17:41
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 18:15

Vrouwen, 5 km
1 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 19:25
2 Maria Oorsprong Alta 77 Breda 19:40
3 Marlijn van Houts 85 De Keien 20:33
5 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:59
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:27
10 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 24:11
26 Marlies Rijckaert 76 Eindhoven Atletiek 27:47

Meisjes junioren D, 1 km
1 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 3:42

Soest, woensdag 31 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Pijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 8000 m
1 Zac Freudenburg AV '23 28:05
2 Manu Loverie BelgiŽ 28:34
3 Marco Gielen Scopias 28:52
43 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 36:54

Mannen korte cross, 3200 m
1 Abdellah Dacha BelgiŽ 10:30
2 Richard Douma Zaanland 10:35
3 Wouter Dilling Seven Hills Running Team 10:39
9 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 11:09

Jongens junioren C, 2000 m
18 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 7:38

Meisjes junioren D, 2000 m
4 Yara Schoenmakers Eindhoven Atletiek 8:13

Weert, woensdag 31 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Pieter Berben 85 AVT Meeuwen 34:18
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 36:53
3 Bas Boonen 84 AV Weert 37:47

Oirschot, zondag 28 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Verslag van het Eindhovens Dagblad

Mannen senioren, 9288 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 35:07
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 35:39
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 36:02
4 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 36:13
6 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 37:33
7 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 37:50
14 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 43:45
18 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 49:05

Mannen 35, 9288 m
1 Jasper van de Reep 75 Rotterdam Atletiek 36:53
2 Joan School 74 GVAC 37:13
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:15
5 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 41:07
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 42:02

Mannen 45, 6966 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 25:21
2 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 27:04
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 27:21
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 28:04
5 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 28:09
7 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 29:24
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 29:27
9 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 31:05

Mannen 55, 6966 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 30:28
2 Albert Warnders 55 LOGO 32:07
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 32:44
8 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 34:51
12 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 37:45

Mannen 65, 6966 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 31:36
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 32:18
3 Rien Vlemmix 47 GVAC 37:21

Vrouwen 35, 6966 m
1 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 28:49
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 28:55
3 Susan van Duijl 78 Loopgroep Aart Stigter 32:15

Vrouwen 55, 6966 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 34:08
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 35:16
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 36:06

Mannen korte cross, 2202 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 7:03
2 Alwin Groen 89 Asterix 7:12
3 Alwin van den Heuvel 96 Asterix 7:22

Vrouwen korte cross, 2202 m
1 Goele Truyers 92 Vabco 8:19
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 8:58
3 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 9:01
5 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 9:16
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:17
7 Eline Jochems 87 Eindhoven Atletiek 9:29
8 Pauline Beeks 87 Eindhoven Atletiek 9:41
10 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 11:03
14 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:47

Jongens junioren A, 6966 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 28:05

Jongens junioren B, 3303 m
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:44

Jongens junioren C, 2202 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 8:05
7 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 10:13

Jongens junioren D, 1622 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:35
8 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:25
11 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:39
13 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:09
14 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 8:21

Jongens pupillen A, 1101 m
7 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 5:00
13 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 5:21
15 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 5:38
17 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:44
18 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 5:57
19 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 6:48
20 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 7:41

Meisjes pupillen A, 1101 m
8 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 5:13
12 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 5:41

Jongens pupillen B, 1101 m
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:19

Jongens pupillen C, 811 m
3 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:13

Meisjes pupillen C, 811 m
2 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:54

Gemert, vrijdag 26 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van GAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 10 km
Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:42
Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 39:02
Math Cremers 62 Eindhoven Atletiek 46:21

Mannen recreanten, 5 km
Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 18:34

Vrouwen recreanten, 5 km
Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 24:25

Sint-Oedenrode, zondag 21 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8957 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 32:53
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:08
3 Sam Krop 83 Asterix 33:23
4 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 35:37

Mannen 35, 8957 m
1 Freddy Dijk 76 Eindhoven Atletiek 34:44
2 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 35:33
3 John Welvaarts 71 Fortuna '67 36:46
5 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 37:46
8 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 38:23
9 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 39:01
11 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 39:41

Mannen 45, 5966 m
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 21:11
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 22:02
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 22:30
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 22:30
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 25:12
11 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 25:56

Mannen 55, 5966 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 24:28
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 25:58
3 Albert Warnders 55 LOGO 26:01
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 26:12
6 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 26:48
8 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 27:24
13 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 28:12
14 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 30:58

Mannen 65, 5966 m
1 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 29:59
2 Rien Vlemmix 47 GVAC 30:31
3 Ad van Limpt 43 DES 35:41

Vrouwen senioren, 5966 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 26:27
2 Yvonne Vosters 90 AVR '69 27:53
3 Inge Klep 81 Loopgroep Wijbosch 28:44

Vrouwen 35, 5966 m
1 Angťlique de Vries 77 LOGO 25:51
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 25:54
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 26:11

Mannen korte cross, 2527 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 7:50
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 8:28
3 Roland de Haan 80 Asterix 8:51
5 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 9:06
6 Ahmed Ibrahim 83 Eindhoven Atletiek 9:16

Vrouwen korte cross, 2527 m
1 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 9:57
2 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 10:04
3 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 10:06
5 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 11:20
7 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 14:35

Jongens junioren A, 5966 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 23:05

Jongens junioren B, 4059 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 15:25

Meisjes junioren B, 2527 m
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 11:48

Jongens junioren C, 2527 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 9:07

Jongens junioren D, 2006 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 8:04
9 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:45
11 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 9:19
14 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 10:38

Meisjes junioren D, 1516 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:02
12 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 6:52
18 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:24

Jongens pupillen A, 995 m
6 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 3:58
9 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 4:01
30 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 4:53
31 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 4:54
32 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:55
33 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 4:58
34 Raul Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 5:01
35 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 5:03
38 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 5:19
40 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:57

Meisjes pupillen A, 995 m
6 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:09
12 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:24
14 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 4:26
17 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:34
18 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 4:37
24 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 5:03
25 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:04

Jongens pupillen B, 995 m
2 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:06
3 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:07
7 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:25
17 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:16

Meisjes pupillen B, 995 m
5 ZoŽ Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 4:59
9 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:26

Jongens pupillen C, 995 m
4 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 4:57
6 Saun Baender 08 Eindhoven Atletiek 5:42
7 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 5:58
9 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 6:44

Meisjes pupillen C, 995 m
2 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:40

Wilbertoord, zondag 21 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Winterloop van De Willy's
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
6 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 40:45,41

Mannen 50, 10 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 37:35,05

Mannen senioren, 5 km
5 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 18:27,02

Meisjes 13+, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 10:04,32

Meisjes 7+, 2.5 km
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 10:36,03

Dronten, zaterdag 20 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Hizqel Tewelde 89 Eritrea 1:05:43 1:05:42
2 Noureddine Htaibi 84 Marokko 1:06:28 1:06:27
3 Antoine Duvivier 86 Tri GT 1:09:02 1:09:02
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:15:29 1:15:29

Vrouwen senioren, 21.1 km
1 Lucy Macharia 87 Kenia 1:11:56 1:11:55
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:15:21 1:15:21
3 Mariska Dute 85 Loopgroep PK 1:17:42 1:17:42

Mannen, 10 km
1 Koen Vossers 89 Hanzesport 33:47 33:46
2 Bas de Waal 94 Almere '81 33:53 33:53
3 Erik Slomp 84 BB lopers 33:56 33:55
16 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 38:15 38:14

Linschoten, zaterdag 20 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Linschotenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven

Mannen 35, 21.1 km
1 Paul Verkleij 73 Loopgroep Aart Stigter 1:13:20 1:13:19
2 Jay Sauer 72 Cifla 1:13:41 1:13:40
3 Rene de Lange 77 AV de Koplopers 1:13:46 1:13:45
206 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:53:52 1:51:54

Mannen 45, 21.1 km
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 1:08:49 1:08:48
2 Andre Heeren 69 Clytoneus 1:14:29 1:14:28
3 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 1:15:52 1:15:42
18 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:22:32 1:22:32

Eijsden, zondag 14 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mescherbergloop van de Maasrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15.6 km
1 Patrick Stitzinger 81 Pegasus 50:02
2 Mike Page 85 Maastricht 50:58
3 Bas van Hooren 92 Atletiek Maastricht 51:11
51 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 1:18:58

Mannen 35, 15.6 km
1 Roger Smeets 73 Caesar 56:57
2 Patrick Franken 74 Sittard 58:58
3 Roger Rousseau 72 Maastricht 59:57
31 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:12:43

Mannen 55, 15.6 km
1 Wil Pepels 58 Elsloo 1:07:49
2 Jo Schoonbroodt 50 Maasrunners 1:08:37
3 Ton Grommen 59 Maasbree 1:09:46
67 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 1:39:05

Vrouwen 45, 15.6 km
1 Jacquie Gough 65 Venlo 1:15:56
2 Monique van der Aa 67 Den Dungen 1:22:31
3 Diana Cols 68 Sittard 1:22:42
10 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:30:29
38 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 1:43:00

's-Hertogenbosch, zondag 14 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Engelermeer veldloop van OSS-Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10380 m
1 Jelle Kemper 88 Prins Hendrik 37:40
2 Raymon van den Berg 82 MarathonPlus 40:01
3 Luuk Hendriks 94 OSS-VOLO 40:24
10 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 45:38

Mannen 35, 8650 m
1 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 34:03
2 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 35:11
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:35
5 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 37:32
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:11
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 40:13

Mannen 50, 8650 m
1 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 36:20
2 Pť Brouwer 61 Generaal Michaelis 37:51
3 Hans Heirman 58 OSS-VOLO 38:39
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 38:55

Vrouwen senioren, 8650 m
1 Michelle Rannacher 94 OSS-VOLO 35:43
2 Arianne Beckers 89 OSS-VOLO 38:22
3 Laura Huijbregts 81 Eindhoven Atletiek 40:22

Vrouwen 35, 8650 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 36:35
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 41:37
3 Barbara Ceelen 74 Loopgroep PK 41:51

Vrouwen recreanten, 6920 m
8 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 40:15

Reusel, zondag 14 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre Cross loop van AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9890 m
1 Ruben Geys 89 Vabco 33:00
2 Tomas Hendrickx 81 ARAC 34:06
3 Marco van Erp 93 Asterix 34:46
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 35:48
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 38:04
15 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 45:33
16 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 45:53

Mannen 35, 7680 m
1 Kanziz Kanfaoui 76 AV Gouda 26:10
2 Said Kanfaoui 75 AV Gouda 26:27
3 Joan School 74 GVAC 29:14
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 31:47
5 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 32:01
7 Maarten van IJzendoorn 76 Eindhoven Atletiek 32:16
8 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 33:16
11 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 36:27

Mannen 45, 7680 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 26:29
2 Jack van Avendonk 67 Attila 28:06
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 28:28
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 29:17
6 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 29:49
10 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 30:57
11 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 32:18
15 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 34:17

Mannen 55, 7680 m
1 Roger Hendrickx 53 ARAC 29:31
2 Herman Lievens 57 AC Herentals 31:12
3 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 31:31
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 33:51
6 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 35:10
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 37:13

Mannen 65, 7680 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 33:29
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 34:02
3 Wim hermans 45 Eindhoven Atletiek 39:36

Vrouwen senioren, 5470 m
1 Birgit Massagť 90 Vabco 21:24
2 An Claes 82 AC Lyra 22:48
3 Lisanne Houben 91 Atletiek Maastricht 22:52
8 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 26:58

Vrouwen 35, 5470 m
1 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 21:13
2 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 21:51
3 Rian van der Burgt 75 GVAC 23:02
5 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 23:36

Mannen korte cross, 2360 m
1 Arne Agten 95 Vabco 6:58
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 7:00
3 Alwin van den Heuvel 96 Asterix 7:04
17 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 9:14

Vrouwen korte cross, 2360 m
1 Goele Truyers 92 Vabco 8:11
2 Lysanne Wilkens 94 Prins Hendrik 8:18
3 Laura Hoogers 93 Generaal Michaelis 8:32
4 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 8:45
7 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:18
8 Eline Jackens 87 Eindhoven Atletiek 9:24
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 10:04
13 Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 11:15
14 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:25

Jongens junioren A, 5470 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 21:02

Jongens junioren B, 3260 m
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:33

Meisjes junioren B, 2360 m
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 10:27

Jongens junioren C, 2360 m
4 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 8:07
7 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 8:37

Jongens junioren D, 1770 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:25
7 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:57
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:27
15 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 8:16
16 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 8:48
18 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 9:27

Meisjes junioren D, 1770 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:19
4 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:59
18 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:17

Jongens pupillen A, 1180 m
9 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 4:52
10 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:54
15 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 5:28
16 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 5:30
21 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 5:44
23 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:56
24 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 5:58
25 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 6:00
26 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 6:59

Meisjes pupillen A, 1180 m
7 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:55
10 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:05
11 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 5:10
16 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 5:27
17 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:29
18 Kim van Berlo 05 Eindhoven Atletiek 5:29

Jongens pupillen B, 1180 m
1 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:53
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:14
10 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:31
16 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:11

Meisjes pupillen B, 1180 m
3 Zoe Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 6:01
4 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 6:14

Jongens pupillen C, 1180 m
6 Stan van Berlo 07 Eindhoven Atletiek 6:09
9 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 6:48
11 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 7:05
12 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 7:14

Meisjes pupillen C, 1180 m
5 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 6:00

Recreanten, 5470 m - 7680 m - 9890 m
Brigitte van der Heyde 75 Eindhoven Atletiek 31:07
Marlies Rijckaert 76 Eindhoven Atletiek 35:21
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 42:23
Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 45:31
Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 50:06
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 51:27

Spijkenisse, zondag 14 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Spijkenisse-Spark Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, marathon
1 Robert Willemse 68 Rotterdam Atletiek 2:37:37
2 Aart-Peter Baan 68 Energie 2:48:58
3 Alfred Roelen 68 NSL 2:55:57
9 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 3:06:19

Ameland, zaterdag 13 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ameland AdventureRun van SV Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

Wedstrijd- en prestatieloop, 21.1 km
1 Paul Zwama 87 Phanos 1:08:45 1:08:45
2 Omar Bekkali 78 Liege 1:08:54 1:08:54
3 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 1:11:55 1:11:55
4 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 1:13:31 1:13:31
6 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:14:31 1:14:30
8 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:14:47 1:14:47
13 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:16:41 1:16:41
15 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:17:35 1:17:35
28 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:20:25 1:20:25
29 Eric Crombraghs 77 Eindhoven Atletiek 1:21:09 1:21:09
30 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 1:21:24 1:21:24
46 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:26:12 1:26:12

's-Heerenberg, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen
Verslag NOS Sport

Met een PR voor Oscar Mulder

Mannen senioren, 15 km
1 Hizqel Tewelde Eritrea 43:27 43:26
2 Norbert Kigen Kenia 43:32 43:31
3 Geoffrey Koech Kenia 43:43 43:42
25 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 52:03 52:00
37 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 55:19 55:16

Mannen 45, 15 km
1 Johan Kats 69 Daventria 51:31 51:28
2 Marco van Nek 68 Loopgroep PK 55:48 55:42
3 Gert Brienne 68 Medemblik 56:46 56:29
297 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:16:36 1:14:58
383 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:20:43 1:16:25
432 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 1:22:37 1:17:59

Mannen 55, 15 km
1 Jan van Dijk 57 Veenendaal 59:29 59:14
2 Rene Huls 57 Argo 1:00:43 1:00:38
3 Maarten van Mierlo 59 Arnhem 1:00:53 1:00:42
13 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:04:54 1:04:42

Vrouwen senioren, 15 km
1 Askale Merachi 87 EthiopiŽ 50:44 50:42
2 Irene van Lieshout 93 De Keien 51:59 51:58
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 52:00 51:58
4 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 52:04 52:02
5 Paula Radcliffe 73 Groot-BrittanniŽ 52:48 52:47

Vrouwen 45, 15 km
1 Caroline Koelink 68 Wenum Wiesel 58:15 57:57
2 Lia Wijnberger 69 Ciko '66 59:37 59:32
3 Monique Dammers 69 Atletico '73 1:02:47 1:02:30
13 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:10:36 1:08:58
62 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:20:42 1:16:26

Mannen, 7.5 km
50 Michiel van der Weele 76 Eindhoven Atletiek 33:05 32:56

Deurne, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9700 m
1 Maikel van der Steen 92 Prins Hendrik 30:23
2 Geert Maes 84 Team Punk Running 30:32
3 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 32:12
9 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:22
10 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:23
12 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 36:37

Mannen 35, 9700 m
1 Ron Koster 78 Scopias 34:57
2 Ronald Langenhuizen 77 Roermond 37:10
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:41

Mannen 40, 9700 m
1 Marco Gielen 70 Scopias 31:49
2 Cor Datema 71 Prins Hendrik 34:33
3 Jeroen Groesz 71 AV Weert 35:31
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:26
15 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 42:26

Mannen 45, 9700 m
1 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 35:17
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 35:29
3 Ad Peeters 69 Eindhoven Atletiek 35:35
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 44:05

Mannen 55, 9700 m
1 Jack Niessen 58 ATV Venray 36:35
2 Chris Henet 59 Running2000 37:07
3 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 38:30
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 42:44

Vrouwen senioren, 4850 m
1 Marlin van Hal 93 De Keien 16:51
2 Christine Venhuizen 81 Seven Hills Running 17:24
3 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 18:53
4 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 19:30
5 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 19:56
8 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 23:03
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:16

Mannen korte cross, 4850 m
1 Sjoerd Weijers 95 Nijmegen Atletiek 15:11
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:15
3 Gijs Jacobs 87 HAC 15:18
19 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 20:32

Meisjes junioren B, 3425 m
4 Minke Huijbregts 99 Eindhoven Atletiek 16:38

Mannen recreanten, 7275 m
18 Steven Lucassen 99 Eindhoven Atletiek 32:00
45 Maurice van den Berge 99 Eindhoven Atletiek 39:34

Vrouwen recreanten, 7275 m
1 Anne Castelijns 99 Eindhoven Atletiek 30:17
4 Monique van Kol 99 Eindhoven Atletiek 33:42

Den Helder, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Duincross van Noordkop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Michiel de Ruiter 86 NOVA 37:55
2 Jaap Witte 82 Texel 38:12
3 Jeffrey van der Park 91 DOKEV 38:32
12 Peter van Stralen 86 Eindhoven Atletiek 41:13

Landgraaf, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kapellerbosloop van Sport- en Trimclub Brunssummerheide
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 7200 m
1 Ricardo Floris 90 Pegasus 24:18
2 Abdi Ali Mahadi 95 Unitas 24:30
3 Remco Snippe 93 Unitas 24:59
8 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 26:47

Bergen op Zoom, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Spado Cross en Brabantse Cross Kampioenschappen
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 6300 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 26:47
2 Sandra Laros 71 Scorpio 27:39
3 Paddy Herijgers 76 Achilles 27:42

Eindhoven, zondag 7 december 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 31:08
25 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 35:17
26 Marcel Nowee 62 Eindhoven Atletiek 35:24
47 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 38:25
51 Ronald van Eck 80 Eindhoven Atletiek 38:39
69 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 39:59
70 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 40:01
71 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 40:02
90 Yvonne Aben 58 Eindhoven Atletiek 41:17
92 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 41:30
104 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 42:53
108 Rinke Beimis 86 Eindhoven Atletiek 43:05
111 Axel Olijslagers 02 Eindhoven Atletiek 43:36
118 Robij Vroege 89 Eindhoven Atletiek 43:55
120 Marco Tobben 69 Eindhoven Atletiek 43:58
122 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 44:01
123 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 44:06
127 Frank Vogels 57 Eindhoven Atletiek 44:21
137 Christel Delforterie 84 Eindhoven Atletiek 44:47
152 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 45:35
153 Jeroen Hensen 52 Eindhoven Atletiek 45:38
176 Moniek van Vugt 83 Eindhoven Atletiek 47:08
177 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 47:10
179 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 47:47
180 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 47:58
181 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 48:14
186 Truus van Camp 46 Eindhoven Atletiek 48:47
190 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 49:01
196 Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 49:20
202 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 49:52
203 Esther van Oosterom 75 Eindhoven Atletiek 49:54
208 Laura Rijkenberg 77 Eindhoven Atletiek 50:24
216 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 51:41
227 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 53:31
228 Renee Kneppers 60 Eindhoven Atletiek 54:13
229 Mattie Metselaar 58 Eindhoven Atletiek 55:00
235 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 55:28
238 Sanne van den Boom 85 Eindhoven Atletiek 56:34
239 Mieke Trum 41 Eindhoven Atletiek 59:46

Mannen/Vrouwen, 4 km
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 16:28
22 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 25:08
25 Thera Derwort 67 Eindhoven Atletiek 25:22
36 Sabine van Bruggen 69 Eindhoven Atletiek 25:59
41 Naomi Portier 80 Eindhoven Atletiek 27:16
42 Lies van Berkum 65 Eindhoven Atletiek 27:17
43 Marianne Uytdehage 70 Eindhoven Atletiek 27:18
53 Bianca Witlox 86 Eindhoven Atletiek 28:14
62 Herman de Wit 43 Eindhoven Atletiek 31:19

Jongens/Meisjes, 1 km
1 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 3:56
2 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 4:15
4 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:23
7 Indy Olijslagers 04 Eindhoven Atletiek 4:53
10 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 4:58
16 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 5:16
20 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 5:33