Eindhoven Atletiek november 2014


Bladel, zondag 30 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de No-Limits Najaars cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10400 m
1 Tim Stessens 82 Team Punk Running 34:41
2 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 36:39
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 37:56
4 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 38:03
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 38:05
6 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 38:29
7 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 40:52
9 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 43:37
14 Bram de Groot 81 Eindhoven Atletiek 47:26
16 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 48:16

Mannen 35, 8450 m
1 Joan School 74 GVAC 31:52
2 Jeffrey van Hout 78 Fortuna '67 34:49
3 Ron Dielhof 74 Generaal Michaelis 35:05
4 Maarten van IJzendoorn 76 Eindhoven Atletiek 35:10
5 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 35:33
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 35:47

Mannen 45, 8450 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 29:10
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 29:44
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 30:55
5 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 31:34
7 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 32:20
8 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 32:58
12 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 34:44
13 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 35:55
16 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 37:54
19 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 40:17

Mannen 55, 8450 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 34:50
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:09
3 Albert Warnders 55 LOGO 36:55
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 38:12
5 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 38:14
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 42:03

Mannen 65, 8450 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 36:45
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 36:52
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:11

Vrouwen senioren, 8450 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 31:15
2 Aniek Dirkx 95 AVR '69 39:39
3 Yvonne Vosters 90 AVR '69 39:58

Vrouwen 35, 8450 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 37:48
2 Ester van Hoof 71 AVR '69 39:05
3 Angélique de Vries 77 LOGO 39:23

Vrouwen 45, 8450 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 37:19
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 43:36
3 Meriam Kuijpers 68 GVAC 43:57

Vrouwen 55, 8450 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 38:45
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 38:49
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 40:47

Mannen korte cross, 2600 m
1 Alwin van den Heuvel 96 Asterix 8:16
2 Marco van Erp 93 Asterix 8:17
3 Alwin Groen 89 Asterix 8:31
9 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 12:08

Vrouwen korte cross, 2600 m
1 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 10:18
2 Suzanne Faasen 90 GVAC 10:29
3 Aleid Groenenwoudt 91 Asterix 10:48
5 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 11:51
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 11:54
7 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 12:16
8 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 13:14
9 Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 13:44
11 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 14:59

JJA, 6500 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 24:43

JJC, 2450 m
4 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 9:37

JJD, 1550 m
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 5:57
12 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:05
13 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:11

MJD, 1550 m
3 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:27
17 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:41

JPA, 1250 m
5 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 5:10
18 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 6:12
19 Raul Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 6:15
20 Jasper ten Berges 05 Eindhoven Atletiek 6:22
22 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 7:43

MPA, 1250 m
7 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 5:16
10 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:29
11 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:33
16 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:56

JPB, 1070 m
1 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:20
5 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:35

MPB, 1070 m
4 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 5:20

JPC, 950 m
3 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:36
5 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 5:11

MPC, 950 m
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:59

Recreanten, 8450 m - 10400 m
Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 39:15
Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 48:08
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 51:09
Paul Verstraeten 53 Eindhoven Atletiek 59:03

Ell, zondag 23 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:11:49
2 Hector Rubio Carrillo 81 Maastricht 1:15:03
3 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:17:34

Mannen 35, 21.1 km
1 Roger Heiligers 77 Beek 1:14:57
2 Roy Ploum 76 Landgraaf 1:18:31
3 Stefan van Deurzen 79 Weert 1:19:06
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:26:52
6 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:28:59

Mannen 40, 21.1 km
1 Roger Rousseau 72 Maastricht 1:12:47
2 John Reijnen 70 Landgraaf 1:18:08
3 Arno Hanssen 72 Landgraaf 1:18:14
12 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 1:30:59
20 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:35:59

Mannen 45, 21.1 km
1 Jean-Pierre Dieteren 65 Meerssen 1:16:32
2 Bert Vanwersch 66 Vijlen 1:16:33
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:18:05
4 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:21:01
5 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 1:21:01

Mannen 55, 21.1 km
1 Jack Niessen 58 Swalmen 1:21:01
2 Rene Broens 55 Echt 1:26:48
3 Marc Quadflieg 57 Maasmechelen 1:27:50
18 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 1:54:00

Vrouwen 35, 21.1 km
1 Nicole Bouten 76 Venlo 1:43:48
2 Marly Sluijsmans-Julie 75 Maarheeze 1:46:31
3 Jolanda Houben 76 Hunsel 1:49:03
18 Patricia Knubben 76 Eindhoven Atletiek 2:00:43

Mannen recreanten, 12.5 km
40 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:08:18

Vrouwen recreanten, 7.5 km
2 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 32:02

Meisjes, 1 km
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:56

Sint-Oedenrode, zondag 23 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e Rooise Crosslopen van SV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 8000 m
1 Frank Scheutjens 69 Fortuna '67 34:09
2 Kees van der Put 69 Eindhoven Atletiek 34:44
3 Eric van den Oetelaar 65 Schijndel 34:57

Mannen 55, 8000 m
1 Toine van Erp 59 Olland 33:28
2 Henry Wijffelaars 56 Sint-Oedenrode 35:41
3 Ad van der Heijden 54 Sint-Oedenrode 36:40
5 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:34

Vrouwen 45, 8000 m
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 38:53
2 Inge van Ooijen 66 Fortuna'67 39:10
3 Ingrid Jansen 64 Sint-Oedenrode 40:37

Vrouwen 55, 8000 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 35:09
2 Antoinette van de Laar 57 Eerde 38:01
3 Tineke Mous 58 Fortuna'67 38:36

Vrouwen senioren, 4800 m
1 Johanna Josten 83 Tegelen 20:46
2 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:46
3 Irene van der Velden 94 Sint-Oedenrode 24:18

Uden, zondag 23 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de PNEM-cross van de Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9720 m
1 Horacio Pereira 78 De Keien 35:29
2 Bas van Summeren 79 Uden 37:29
3 Tjerry van Schijndel 63 De Keien 37:54
10 Rene Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 40:06

Tilburg, zat. 22 en zon. 23 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters 45, 7500 m
1 Peter van der Velden GVAC 25:58
2 Nico Altorf NSL 26:13
3 Ad Verheijen AVO 26:17
9 Hans Brons Eindhoven Atletiek 27:39
11 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 28:12
16 Ad Peeters Eindhoven Atletiek 28:55

Korte cross mannen, 2500 m
1 Richard Douma Zaanland 6:51
2 Awal Safayo Nederland 6:52
3 Wouter Ploeger AAC '61 6:56
30 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 7:26

Korte cross vrouwen, 2500 m
1 Askale Wegi Duitsland 7:51
2 Sofie van Accom België 7:56
3 Manon Kruiver NOVA 8:03
32 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 9:16
33 Serana Tielbeek-Kemp Eindhoven Atletiek 9:16

MJB, 3200 m
52 Laura Schelling Eindhoven Atletiek 14:59

JJC 2jrs, 2800 m
8 Lars Harmsen Eindhoven Atletiek 9:30

JPB, 1200 m
11 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 4:32

Recreanten, 10 km
43 Ted Benschop Eindhoven Atletiek 44:33

Nijmegen, zondag 16 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen
Verslag NOS Sport

Met een PR voor Arjan Donkerbroek, Peter van Stralen, Bram Cuijpers, Wouter Rijckaert, Joost Bekkers, René Hendriks, Peter Verdonk, Nikkie van Willigen en Laura Muskens

Mannen senioren, 15 km
1 Abera Kuma Ethiopië 42:18 42:18
2 Yigrem Demelash Ethiopië 42:26 42:24
3 Yenew Alamirew Ethiopië 42:30 42:29
9 Khalid Choukoud Haag Atletiek 43:38 43:37
11 Abdi Nageeye AV Cifla 43:58 43:55
113 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 54:07 53:39
159 Peter van Stralen Eindhoven Atletiek 55:38 55:23
196 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 56:34 56:21
820 Ruben Drost Eindhoven Atletiek 1:07:38 1:04:17
1623 Luc Visser Eindhoven Atletiek 1:09:28 1:08:52
3858 Vincent van Geffen Eindhoven Atletiek 2:32:18 1:20:48

Mannen 35, 15 km
17 Tein Somers Eindhoven Atletiek 55:10 54:07
62 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 59:02 58:01
231 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:07:27 1:04:03
404 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 1:13:03 1:07:06
444 Paul Kanters Eindhoven Atletiek 1:13:31 1:07:34
494 Arjan Slot Eindhoven Atletiek 1:20:09 1:08:17
703 Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 1:16:46 1:10:49
956 Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 1:36:33 1:13:33
1573 Markus van der Gugten Eindhoven Atletiek 2:16:15 1:20:57

Mannen 40, 15 km
38 Vincent Verboven Eindhoven Atletiek 58:51 56:20
103 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:03:05 59:57
156 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:05:20 1:01:51
187 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:06:22 1:03:00
506 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:28:22 1:08:23
833 Martin Struijk Eindhoven Atletiek 1:28:58 1:11:49
978 Jeroen Meulendijks Eindhoven Atletiek 1:49:43 1:13:08
1092 Paul Bijnen Eindhoven Atletiek 1:57:15 1:14:10
1242 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:52:06 1:15:32
1267 Paul van Haaren Eindhoven Atletiek 1:23:18 1:15:42
1355 Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 1:40:24 1:16:34

Mannen 45, 15 km
12 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 54:10 54:07
98 Rene Hendriks Eindhoven Atletiek 1:03:45 1:00:36
170 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 1:06:33 1:03:10
604 Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 1:17:09 1:09:34
838 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:24:26 1:11:52
1715 Jeroen Munsters Eindhoven Atletiek 1:44:11 1:19:17

Mannen 50, 15 km
48 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:03:55 1:00:32
63 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 1:04:46 1:01:22
162 Ralph Goes Eindhoven Atletiek 1:07:47 1:05:07
394 Math Creemers Eindhoven Atletiek 1:24:26 1:09:27
668 René Bos Eindhoven Atletiek 1:25:37 1:13:04
715 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:37:27 1:13:38
1085 Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 1:47:31 1:18:00
1103 Paul van Poppel Eindhoven Atletiek 1:49:43 1:18:23

Mannen 55, 15 km
30 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:04:33 1:02:09
73 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 1:14:43 1:05:02
190 Michel Braak Eindhoven Atletiek 1:22:04 1:10:12
261 Dolf Haank Eindhoven Atletiek 1:50:37 1:11:53
657 George Guns Eindhoven Atletiek 1:53:20 1:19:10
698 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:56:22 1:19:47
949 Roel van Es Eindhoven Atletiek 2:22:40 1:23:57
955 Hans Schepers Eindhoven Atletiek 2:00:01 1:24:05
1045 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:24:33 1:25:42
1201 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 2:17:26 1:28:57
1527 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 3:06:27 1:48:12

Mannen 60, 15 km
212 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:44:58 1:16:17
430 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 1:52:52 1:22:47
616 Kees Kokee Eindhoven Atletiek 2:14:53 1:28:59
764 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 2:57:00 1:38:45

Vrouwen senioren, 15 km
1 Priscah Jeptoo Kenia 46:59 46:56
2 Emily Chebet Kenia 47:32 47:28
3 Gladys Chesire Kenia 48:43 48:41
8 Jamie van Lieshout AV Attila 51:10 51:08
10 Ruth van der Meijden ESAV Asterix 51:20 51:18
11 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 51:45 51:45
13 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 52:14 52:12
77 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 1:07:36 1:04:16
81 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 1:07:41 1:04:23
103 Laura Muskens Eindhoven Atletiek 1:09:40 1:06:20
106 Yvonne Groenen Eindhoven Atletiek 1:12:45 1:06:35
1738 Anoek de Ruijter Eindhoven Atletiek 2:41:54 1:27:25

Vrouwen 35, 15 km
43 Monique van Kol Eindhoven Atletiek 1:21:47 1:09:55
54 Saskia Groot Eindhoven Atletiek 1:27:51 1:11:36
174 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 1:31:42 1:17:40

Vrouwen 40, 15 km
2 Inge van der Meulen Eindhoven Atletiek 58:53 58:45
951 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 2:42:01 1:33:40

Vrouwen 45, 15 km
100 Anouchka Krol Eindhoven Atletiek 1:31:01 1:16:02
102 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:52:44 1:16:10
141 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:54:15 1:17:41
196 Susan Smit Eindhoven Atletiek 1:56:22 1:19:47
787 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 2:47:48 1:32:08

Vrouwen 50, 15 km
371 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:17:16 1:28:47
499 Gianne van den Boogaard Eindhoven Atletiek 2:48:10 1:33:20
531 Sylvia Hoppenbrouwers Eindhoven Atletiek 2:42:13 1:34:20
616 Mariëtte van Tuijl Eindhoven Atletiek 2:56:58 1:38:43

Vrouwen 55, 15 km
100 Marguerite Schiffmacher Eindhoven Atletiek 2:22:54 1:24:12

Veldhoven, zondag 16 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven Cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8090 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 28:56
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 29:05
3 Waldo van Hemert 85 Asterix 29:18
11 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 34:03
14 Bram De Groot 81 Eindhoven Atletiek 36:23
15 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 37:48

Mannen 35, 8090 m
1 Bart Lieckens 77 Volharding 28:07
2 Joan School 74 GVAC 30:10
3 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 30:32
9 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 34:46

Mannen 45, 6480 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 22:16
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 23:51
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 24:06
4 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 24:10
6 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 25:01
8 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 25:17
10 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 27:57
15 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 30:17

Mannen 55, 6480 m
1 Roger Hendrickx 53 ARAC 24:20
2 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 26:34
3 Albert Warnders 55 LOGO 27:52
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 31:20
11 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 33:43

Mannen 65, 6480 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 28:14
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 28:24
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 33:08

Vrouwen 35, 4870 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 20:25
2 Angelique de Vries 77 LOGO 20:33
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 21:07

Vrouwen 45, 4870 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 21:13
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 23:55
3 Karin Lepelaars 68 GVAC 23:55

Vrouwen 55, 4870 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 22:33
2 Karin Verheijden 58 GVAC 22:59
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 23:01

Mannen korte cross, 2580 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:53
2 Marco van Erp 93 Asterix 8:56
3 Alwin van den Heuvel 96 Asterix 8:57

Vrouwen korte cross, 2580 m
1 Suzanne Faasen 90 GVAC 11:26
2 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 11:34
3 Inge van den Boom 85 GVAC 13:31
4 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 16:20

Jongens junioren A, 4870 m
2 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 18:20

Meisjes junioren A, 3850 m
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 20:32

Jongens junioren B, 3850 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 15:33

Meisjes junioren B, 2580 m
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 13:32

Jongens junioren C, 2580 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:52
6 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 10:44
10 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 11:50
11 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 11:57
13 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 12:04
23 Thijs Otto 01 Eindhoven Atletiek 15:52

Meisjes junioren C, 1650 m
4 Lotte Gommers 00 Eindhoven Atletiek 8:30

Jongens junioren D, 1650 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:15
9 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 7:01
12 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 7:25
14 Guus van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 7:33
15 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:38
17 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:39
23 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:28
24 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 8:36

Meisjes junioren D, 1650 m
8 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 7:27
11 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 7:45
18 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:46

Jongens pupillen A, 1310 m
5 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:52
7 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 6:01
17 Joris van Hulst 04 Eindhoven Atletiek 6:37
22 Lars van Bruggen 05 Eindhoven Atletiek 7:09
24 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 7:17
26 Raúl Rodriguez Alvarez 05 Eindhoven Atletiek 7:31
27 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 7:45
29 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 9:36

Meisjes pupillen A, 1310 m
10 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:39
11 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:43
12 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:52
13 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 6:58
15 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 7:10
18 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:17

Jongens pupillen B, 1120 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:59
4 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:08
13 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:44

Meisjes pupillen B, 1120 m
5 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 6:30

Jongens pupillen C, 760 m
4 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:19
6 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 5:31

Recreanten, 3850 m - 6480 m - 8090 m
Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 20:17
Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 22:46
Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 30:22
Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 36:01
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 38:56
Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 42:34
Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 45:59

Helmond, zondag 9 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8600 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 29:03
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 29:10
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 29:14
4 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 29:20
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 31:11
7 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 32:32
14 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 35:51

Mannen 40, 8600 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 31:37
2 Jeroen Groesz 71 AV Weert 32:06
3 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 32:14
4 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 32:57
13 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 35:45
19 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 37:25
20 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 38:03

Mannen 50, 8600 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 31:50
2 Jack Niessen 58 ATV Venray 33:49
3 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 34:00
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 35:18
14 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 40:22

Mannen 60, 8600 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 38:27
2 Jan van de Rijdt 52 't Jasper Sport 40:12
3 Piet Jaspers 52 't Jasper Sport 41:00
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 44:48

Vrouwen senioren, 5700 m
1 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 22:46
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 23:09
3 Esther Arts 89 Lopersgroep Deurne 23:33
4 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 24:20
7 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 25:21
10 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 30:20

Vrouwen 40, 5700 m
1 Fanny van Bree-Versant 73 GAC Gemert 24:35
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 25:39
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 25:44

Mannen korte cross, 2000 m
1 Gijs Jacobs 87 HAC 6:17
2 Armin Gero Beus 94 SV 1919 Sonsbeck 6:26
3 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 6:27
22 Joep Chatrou 90 Eindhoven Atletiek 7:58

Vrouwen korte cross, 2000 m
1 Vera Lurvink 99 Prins Hendrik 8:09
2 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 8:28
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 8:30

Jongens junioren B, 3800 m
5 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 13:49
8 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:30

Jongens junioren C, 3000 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 11:21

Meisjes junioren D, 2000 m
6 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 9:12

Jongens pupillen A, 1400 m
5 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:18

Meisjes pupillen A, 1400 m
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:25
14 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 5:51

Jongens pupillen B, 1000 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:16

Recreanten, 5700 m - 7600 m
Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 26:38
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 26:54
Peter Naus 56 Eindhoven Atletiek 34:33
Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 34:55
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 36:35
Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 38:55

Weert, zondag 9 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trail Run van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 35 km trail
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 2:18:59
2 Nico Hullens 79 Hasselt 3:10:13
3 Onno de Boer 84 Heeze 3:10:31

Mannen 40, 35 km trail
1 Remco Schellingerhout 71 Loopgroep Aart Stigter 2:31:06
2 Erik de Laat 70 AV Weert 2:55:48
3 Marcel Ruben 60 Parthenon 3:08:02
4 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 3:10:00

Meisjes -16, 5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 23:54

Kaatsheuvel, zondag 9 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maresia cross van T&LV De Langstraat
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9100 m
1 Mar-Hein van de Wiel 69 DAK 38:37
2 Gerard Lensvelt 67 Spiridon 39:03
3 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 39:17

Valkenswaard, zondag 2 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kevin Bek, Joost Bekkers, Kirsten Marinussen en Monique van Kol

Mannen senioren, halve marathon
1 Louis Ndiema 86 Kenia 1:05:44 1:05:44
2 Soufiyan Elbourabia 92 Marokko 1:11:29 1:11:29
3 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:11:33 1:11:32
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:18:11 1:18:11
6 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:20:42 1:20:41
7 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:25:40 1:25:38
9 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:27:25 1:27:25
13 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:33:24 1:33:19
37 Long Nguyen 84 Eindhoven Atletiek 1:49:40 1:49:17

Mannen 35, halve marathon
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:13:41 1:13:40
2 Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 1:17:17 1:17:16
3 Joan School 74 GVAC 1:18:20 1:18:17
7 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 1:25:02 1:25:00
13 Rachid El Waffaoui 70 Eindhoven Atletiek 1:27:47 1:27:42
14 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:27:49 1:27:44
17 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:29:04 1:29:01
19 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:29:43 1:29:41
22 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:32:44 1:32:40
23 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:32:51 1:32:49
33 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:38:00 1:37:58
41 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:39:56 1:39:34
45 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:40:33 1:40:12
66 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:49:47 1:49:01

Mannen 45, halve marathon
1 Peter van der Velden 68 GVAC 1:16:12 1:16:10
2 Mark Jorissen 66 AC de Demer 1:16:23 1:16:18
3 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 1:17:38 1:17:37
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:20:17 1:20:15
5 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 1:23:14 1:23:08
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:26:59 1:26:58
12 René Hendriks 65 Eindhoven Atletiek 1:30:20 1:30:16
21 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 1:33:35 1:33:26
26 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:35:00 1:34:56
48 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:41:40 1:41:07
56 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:43:05 1:42:43
58 Marcel Nowee 62 Eindhoven Atletiek 1:43:55 1:43:26
64 Erik Hummel 62 Eindhoven Atletiek 1:45:22 1:45:00
71 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 1:46:41 1:45:55
83 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:49:17 1:48:54
93 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:52:19 1:51:33
94 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:52:33 1:51:29
102 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:53:53 1:53:08
116 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:58:31 1:57:47
117 Wilbert van Sijl 66 Eindhoven Atletiek 1:58:42 1:57:56
124 Alex Klaassen 60 Eindhoven Atletiek 2:02:22 2:01:29
137 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:20:41 2:19:40

Mannen 55, halve marathon
1 Ben van Rossum 51 RC Lieshout 1:30:59 1:30:55
2 Raphael van den Broeck 53 AC Alken 1:31:31 1:31:24
3 Albert Warnders 55 LOGO 1:31:46 1:31:42
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:32:18 1:32:13
52 Henri van Limpt 58 Eindhoven Atletiek 1:54:07 1:53:41
54 Roel van Es 57 Eindhoven Atletiek 1:54:25 1:53:30
58 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 1:56:02 1:55:02
71 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 2:01:39 2:00:57
72 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 2:02:24 2:01:36
73 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 2:02:42 2:02:28
80 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 2:06:19 2:05:28
82 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:07:14 2:07:04
85 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:08:46 2:08:20
93 Jan Mathijs Koolhaas 58 Eindhoven Atletiek 2:20:51 2:20:51

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:17:22 1:17:19
2 Esther Schouten 93 Vabco Mol 1:25:57 1:25:57
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:36:34 1:36:32
4 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 1:38:06 1:37:37

Vrouwen 35, halve marathon
1 Mildred Haans 71 AVV 1:27:25 1:27:21
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:32:54 1:32:49
3 Elly Verhoeven 71 DALO Lommel 1:33:22 1:33:05
6 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:38:08 1:37:47
7 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 1:38:11 1:37:51
14 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:54:53 1:54:24

Vrouwen 45, halve marathon
1 Nadja Wijenberg 64 Unitas 1:25:27 1:25:26
2 Nicole Loeve 64 HAC 1:33:20 1:32:14
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:37:52 1:37:31
17 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:52:19 1:51:33
22 Nathalie Aussems 68 Eindhoven Atletiek 1:57:24 1:56:20
34 Marloes Bergmans 62 Eindhoven Atletiek 2:06:06 2:05:20
37 Judy Cornelis 61 Eindhoven Atletiek 2:08:38 2:07:36

Vrouwen 55, halve marathon
1 Irene Hamblok 58 DALO Lommel 1:36:25 1:36:08
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 1:38:24 1:38:09
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:40:34 1:40:12
17 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:08:44 2:08:16

Mannen recreanten, 12.4 km
3 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 51:45
4 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 51:54
6 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 52:16
26 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 59:37
28 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 59:54
31 Ruud Dekens 64 Eindhoven Atletiek 1:00:44
34 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 1:01:43
58 Frans Dorrestein 54 Eindhoven Atletiek 1:05:53
61 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:06:21
79 Gerard Zwaan 55 Eindhoven Atletiek 1:09:35
87 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:10:49
95 Frank Meulendijks 57 Eindhoven Atletiek 1:12:46
98 Hans Damen 55 Eindhoven Atletiek 1:13:32
99 Frits ter Haar 59 Eindhoven Atletiek 1:13:32

Vrouwen recreanten, 12.4 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 50:27
2 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 55:17
23 Maaike Werson 72 Eindhoven Atletiek 1:08:37
24 Marise Gielen 89 Eindhoven Atletiek 1:08:39
32 Myrthe Waalen 95 Eindhoven Atletiek 1:09:40
42 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:11:12
44 Marguerite Schiffmache 59 Eindhoven Atletiek 1:11:13
61 Dorette Boelens 59 Eindhoven Atletiek 1:12:38
63 Hanny van der Geer 59 Eindhoven Atletiek 1:12:46
81 Angelique Meulendijks 67 Eindhoven Atletiek 1:15:23
84 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:16:40
102 Marieke Kools 67 Eindhoven Atletiek 1:19:45
106 Afra de Graaf 74 Eindhoven Atletiek 1:20:42
112 Colette van Miert-Adan 62 Eindhoven Atletiek 1:22:14
134 Debby Weerlink 79 Eindhoven Atletiek 1:32:59
135 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:33:01

Mannen recreanten, 7.1 km
67 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 46:38

Vrouwen recreanten, 7.1 km
24 Milou Jansen 89 Eindhoven Atletiek 41:37
60 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 46:38
61 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 46:39
65 Renee Kneppers 60 Eindhoven Atletiek 47:04
68 Laura Rijkenberg 77 Eindhoven Atletiek 47:26

Meisjes 8-9, 1 km
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:48

Tegelen, zondag 2 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Klein Zwitserland Cross van Scopias
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9000 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 34:44
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 34:52
3 Paul Coolegem 67 avVN 35:15

Vrouwen senioren, 4050 m
1 Sarah Lahti 95 Wijchen 14:37
2 Linda Korten 93 AV Weert 15:49
3 Laura Laerman 93 Moenchengladbach 16:14
4 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 16:48
9 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 19:45

Terschelling-West, zondag 2 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berenloop van SV Friesland en de Stichting Promotie Brandaris
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 21.1 km wedstrijd
1 Marco Tazelaar 68 Hylas 1:19:34 1:19:33
2 Richard Dijkhuizen 72 AV Castricum 1:21:13 1:21:11
3 Sietze Jan Boer 68 Loopgroep Astrea 1:24:08 1:24:07
43 Paul van Haaren 74 Eindhoven Atletiek 1:45:56 1:39:06

Mannen 50, 21.1 km wedstrijd
1 Egon van der Peet 56 Hylas 1:22:21 1:22:19
2 Manuel Jose 56 Hellas 1:23:19 1:23:15
3 Bob Keuzekamp 63 Suomi 1:23:47 1:23:41
196 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 2:02:57 1:52:54

Vrouwen senioren, 21.1 km wedstrijd
1 Immy Kersbergen 87 Lionitas 1:18:08 1:18:08
2 Reina Visser 85 LAAC Twente 1:21:05 1:21:05
3 Jessica Oosterloo 90 LSV Invictus 1:23:25 1:23:24
14 Irene Vroegrijk 83 Eindhoven Atletiek 1:44:07 1:41:14

Drunen, zondag 2 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinen Cross van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 8400 m
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 28:01
2 Koos Verweij 71 DAK 28:08
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 29:22
6 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 32:51

Mannen 45, 8400 m
1 Rob Snoeren 69 ACW '66 31:33
2 Ad van Beek 64 Road Runners Etten-L 31:40
3 Mar-Hein van de Wiel 69 DAK 31:48
6 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 33:01

Lieshout, zondag 2 november 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van D'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 8 km
1 An Rindt Eindhoven Atletiek 37:58
2 Jing Zou Eindhoven 39:25
3 Thean van Thiel RC Lieshout 39:30
5 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 41:09

Mannen, 4 km
1 Twan Peeters Aarle-Rixtel 18:22
2 Wil Beerends Lieshout 18:49
3 John Williams Eindhoven Atletiek 19:23