Eindhoven Atletiek juni 2014


Nijmegen, zondag 29 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren 2e Divisie Poule 5 bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:12,99
Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 16:38,86

Vrouwen senioren, 1500 m
Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 4:37,38
Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 4:54,16

Mannen senioren, 800 m
Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:57,70

Mannen senioren, 400 m
Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,76

Vrouwen senioren, 400 m
Marta Pape Garcia 83 Eindhoven Atletiek 59,03

Bemelen, zondag 29 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bemels Beste Boeren Bergloop van de Bergrunners Bemelen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 55, 15 km
51 Frans Dorrestein 54 Eindhoven Atletiek 1:29:00 1:28:36
53 Paul Verstraeten 53 Eindhoven Atletiek 1:32:27 1:31:40
59 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 1:34:41 1:33:51

Vrouwen 45, 15 km
24 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 1:34:41 1:33:50

Mannen 35, 7.5 km
4 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 34:05 34:02

Eindhoven, vrijdag 27 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpenrun van Eindhoven Atletiek (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Berend-Jan Bel, Joost Bekkers, JosÚ Verstraeten en Viola van den Berk

Mannen senioren, 10 km weg wedstrijd
1 Louis Ndiema 86 Kenia 30:05
2 Kristof Nackaerts 92 AC Lyra 31:38
3 Dieter Brouckaert 81 SC Eendracht Aalst 32:16
6 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 32:42
7 Gadisha Megersha 92 Eindhoven Atletiek 32:42
8 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 32:42
10 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 33:49
11 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 33:51
12 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 35:35
13 Sergeij Vozhdja 85 Eindhoven Atletiek 38:29
17 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 42:16
18 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 42:27

Mannen 35, 10 km weg wedstrijd
5 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 40:36

Mannen 40, 10 km weg wedstrijd
1 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 37:45
2 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:23
3 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 38:27
4 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 40:40

Mannen 45, 10 km weg wedstrijd
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 33:51
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:10
3 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 36:33
5 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 38:01

Mannen 50, 10 km weg wedstrijd
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:33
4 Cees Visser 59 Eindhoven Atletiek 43:35
5 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 47:02

Mannen 55, 10 km weg wedstrijd
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 45:08
7 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 45:41

Vrouwen senioren, 10 km weg wedstrijd
1 Beatrice Cherono 94 Kenia 34:52
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 40:55
3 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 42:18
4 Nicky de Jonge 86 Asterix 45:04
5 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 45:50

Vrouwen 35, 10 km weg wedstrijd
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 39:53
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 42:46
5 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 45:17

Recreanten, 10 km weg
40 Ruud Dekens 64 Eindhoven Atletiek 47:46
41 Michel Verweel 82 Eindhoven Atletiek 47:59
44 RenÚ Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:36
45 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 48:45
47 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 48:48
48 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 48:51
50 Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 49:03
65 Tim van Klooster 76 Eindhoven Atletiek 51:17
70 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 52:23
76 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 53:18
78 Erica Hoefnagels 82 Eindhoven Atletiek 53:28
82 Sin-Hang Wat 76 Eindhoven Atletiek 53:56
87 Jeroen van de Hanst 68 Eindhoven Atletiek 54:28
91 Marise Gielen 89 Eindhoven Atletiek 55:01
99 Marcel de Vries 61 Eindhoven Atletiek 56:29
108 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 58:40
109 Guido Weers 50 Eindhoven Atletiek 58:46
112 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 59:00
117 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 59:42
119 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 59:49
135 Willem Wardenaar 52 Eindhoven Atletiek 1:10:43

Recreanten, 5 km weg
4 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 20:24
8 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 21:32
9 Chanella Elftink 02 Eindhoven Atletiek 21:47
10 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 21:48
12 Rik Elfrink 74 Eindhoven Atletiek 21:54
17 JosÚ Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 22:34
18 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:37
21 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 23:53
24 Lucas van Vroonhoven 98 Eindhoven Atletiek 24:34
47 Marco van der Aa 77 Eindhoven Atletiek 29:04
52 Laura Rijkenberg 77 Eindhoven Atletiek 29:44
57 Fenne Peeters 84 Eindhoven Atletiek 31:09
59 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 31:23
63 Renee Kneppers 60 Eindhoven Atletiek 33:12
64 Marianne Stam 56 Eindhoven Atletiek 34:16
67 Bianca Witlox 86 Eindhoven Atletiek 34:58

Jeugd, 1 km
4 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 3:43
5 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:04
7 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:06
8 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 4:12
9 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 4:20
11 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 4:24
12 Lisa Otto 04 Eindhoven Atletiek 4:27
14 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:32
15 Thijs Otto 01 Eindhoven Atletiek 4:38
16 Britt van Gastel 07 Eindhoven Atletiek 4:41
18 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 4:54
32 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:36

Eindhoven, zondag 22 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de FLOW Ladiesrun van Stichting Marathon Eindhoven
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
1 Rian van der Burgt GVAC 42:00 41:59
2 Nicole Vermeulen Eindhoven 45:12 45:11
3 Marlies Wijdeven Uden 45:36 45:36
6 Monique van Kol Eindhoven Atletiek 46:37 46:27
10 Irene Vroegrijk Eindhoven Atletiek 47:56 47:46

Vrouwen, 5 km
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 17:38 17:37
2 Serana Tielbeek-Kemp Eindhoven Atletiek 20:04 20:04
3 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 20:32 20:32
4 Yvonne Groenen Eindhoven Atletiek 20:44 20:44
7 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 23:44 23:42

Roosendaal, zondag 22 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, halve marathon
1 Richard Oosterhout AVR '90 1:14:12 1:14:10
2 Michel Kertens Beerse 1:17:19 1:17:15
3 Marc Gunter THOR 1:19:51 1:19:48
25 Math Creemers Eindhoven Atletiek 1:49:51 1:49:37

Mannen senioren, 10 km
1 Federick Musyoki Kenia 30:00 29:59
2 Colin Bekers Achilles 31:33 31:33
3 Ramdan Snoussi BelgiŰ 32:23 32:22
19 Peter van der Ven Eindhoven Atletiek 43:13 43:00

Vrouwen 35, 10 km
1 Na´ma Bosman THOR 38:02 38:00
2 Ingrid Zwets-Pelkmans Sprint 40:05 40:02
3 Manon Broumels THOR 40:46 40:41
6 Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 43:42 43:30

Vrouwen 45, 10 km
1 Liset van Oosterhout AVO 1983 41:23 41:17
2 Marianne de Schipper THOR 45:55 45:46
3 Annette de Bot AVO 1983 50:10 50:00
4 Anouchka Krol Eindhoven Atletiek 50:16 50:04

Horst, zaterdag 21 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Acht van Horst van Lopersgroep de Peelrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes, 2500 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:39

Meisjes, 1000 m
2 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 3:32
4 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:48

Amsterdam, vrijdag 20 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midzomernachtcross van AV Startbaan
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Vrouwen recreanten, 10 EM
58 Wilma Korfage 62 Eindhoven Atletiek 1:31:11 1:31:08

Mannen recreanten, 10 km
101 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 44:45 44:35

Utrecht, vrijdag 20 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 1000 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:39,42

Mannen 55, 1000 m
1 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:57,46

Eindhoven, vrijdag 20 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedstrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jur Pauw, Serana Tielbeek, Eef Schellens en Jose Verstraeten

Serie, 3000 meter
M35 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 10:17,22
M40 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 10:52,71
MS Mira Laurier Eindhoven Atletiek 11:53,78

800 m Series
JJA Martin Mom Eindhoven Atletiek 2:11,61
JJA Mike Willems Eindhoven Atletiek 2:12,52
MS Bram van Gessel Eindhoven Atletiek 2:15,65
MS Ruben Drost Eindhoven Atletiek 2:17,21
VS Serana Tielbeek Eindhoven Atletiek 2:21,96
JJC Luca Schliekelmann Eindhoven Atletiek 2:25,42
M50 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 2:26,27
MS Arno Classen Eindhoven Atletiek 2:32,03
V55 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 2:41,63
VS Jose Verstraeten Eindhoven Atletiek 2:44,70

400 m Series
JJA Yannick van Doorn Eindhoven Atletiek 1:02,92

Weert, dinsdag 17 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de baanwedstrijd van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marco Meeuwse, Peter Verdonk, Tessa Mom en Viola van den Berk

3000 m Series Officieus
MS Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 9:38,30 9:38,3
MM Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 11:01,50 11:01,5
MM Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 11:13,13 11:14,6
MJA Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 13:02,76 13:02,8
MM Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 13:03,44 13:03,5
VS Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 13:03,77 13:03,8

800 m Series
MS Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 2:10,00 2:10,0
VS Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:39,71 2:39,8

Sint Oedenrode, zondag 15 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van SV Fortuna '67 (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Niek Roset en Elles van de Vorst

Vrouwen 45, halve marathon
1 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:39:15
2 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 1:41:34
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:43:26

Vrouwen 55, halve marathon
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 1:38:03
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 1:40:17
3 Karin Verheijden 58 GVAC 1:44:59

Mannen recreanten, halve marathon
25 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:45:49

Vrouwen recreanten, halve marathon
5 Marloes Bergmans 62 Eindhoven 2:04:05

Mannen senioren, 10 km
1 Niels Govers 84 Oss '78 36:23
2 Jeffrey Smetsers 93 De Keien 36:31
3 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 37:50
6 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 41:55
7 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 42:12

Mannen 35, 10 km
1 Robert van den Heuvel 72 Oss '78 34:54
2 Joan School 74 GVAC 35:44
3 Tony de Groot 73 Marvel 36:20
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:35
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:41
7 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 39:07
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 40:10

Mannen 45, 10 km
1 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 38:16
2 Ad Kerkhofs 66 Loopgroep PK 38:44
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:35
7 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 46:47

Mannen 55, 10 km
1 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 40:53
2 Frans van Hak 54 GAC Gemert 42:08
3 Algo Meulendijks 54 HAC 46:17
4 Kees van der Put 57 avVN 46:52
7 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 52:14

Vrouwen senioren, 10 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 40:09
2 Susan Hendrikx 83 De Keien 43:06

Mannen recreanten, 10 km
26 Marcel Nowee 72 Eindhoven Atletiek 46:10
32 Jan Boerema 67 Eindhoven Atletiek 47:46

Mannen recreanten, 5 km
11 Martin Struijk 72 Eindhoven Atletiek 22:35
21 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 24:56

Vrouwen recreanten, 5 km
3 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 23:20
4 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 23:54

Jongens jeugdloop, 1000 m
3 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 3:41
12 Nahuel Ramautarsing 07 Eindhoven 4:36
17 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:40

Meisjes jeugdloop, 1000 m
3 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:17
4 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 4:49
9 Luciana Ramautarsing 09 Eindhoven 5:58

Utrecht, zat. 14 en zon. 15 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5000 m
2 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 17:03,37

Mannen 45, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:15,42

Vrouwen 55, 1500 m
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 5:29,82

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:04,55
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:04,90

Mannen 50, 800 m
5 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:18,96

Mannen 50, 400 m
5 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 58,03

Mannen 45, 3000 m steeple
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 10:33,24
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:54,50

Rijsbergen, zaterdag 14 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sint Bavoloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Kimutai Andrew Ben 89 Kenia 28:45 28:45
2 Louis Ndiema 86 Kenia 29:45 29:45
3 Momanyi Isaiah Ondieki 88 Kenia 30:28 30:28
10 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 33:03 33:03
11 Megersha Gadisha 93 Eindhoven Atletiek 33:06 33:05
12 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:18 34:16

Mannen 45, 10 km
1 Arjen Driesen 69 NOP 34:07 34:07
2 Toon Heeren 67 Achilles 34:52 34:52
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 35:07 35:05

Leiden, zaterdag 14 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gouden Spike
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 3000 m
1 Niels Verwer 89 Phanos 8:16,82
2 Nils Pennekamp 87 Phanos 8:18,88
3 Frank Futselaar 91 De Liemers 8:20,54
7 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:34,69

Roermond, zaterdag 14 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop Herten van Triathlon Vereniging Roermond en Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes, 2500 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:55

Meisjes, 1000 m
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:49

Dongen, zaterdag 14 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van Dwars Door Dongen van ATV Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes junioren C, 1609 m (1 EM)
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 6:14

Eindhoven, dinsdag 10 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Elles van de Vorst, Jur Pauw, Ujendre Ramautarsing, Niek Roset, Nikkie van Willigen, Serena Tielbeek, Viola van den Berk en Eef Schellens

Mannen senioren, 3000 m
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 9:17,62
3 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 9:33,20
4 Niek van Son Eindhoven Atletiek 9:34,42
7 Ard Reesink Eindhoven Atletiek 11:26,84

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 10:03,17
2 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 11:19,97
3 Mira Laurier Eindhoven Atletiek 11:51,71

Mannen masters, 3000 m
1 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 10:19,37
2 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 10:21,24
4 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 10:28,18
5 Ad Peeters AV Valkenswaard 10:29,38
6 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 10:53,24

Vrouwen masters, 3000 m
1 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 12:58,17

Jongens junioren A, 3000 m
1 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 8:43,31

Mannen senioren, 800 m
9 Sebastian Steegemans Eindhoven Atletiek 2:10,85
12 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 2:18,30
14 Mike Willems Eindhoven Atletiek 2:20,84
15 Niek Roset Eindhoven Atletiek 2:22,76
19 Arno Classen Eindhoven Atletiek 2:31,87

Vrouwen senioren, 800 m
1 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 2:21,17
2 Serena Tielbeek Eindhoven Atletiek 2:23,12
7 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 2:43,83
8 Jojanneke Hermes Eindhoven Atletiek 2:47,42

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 2:05,56
5 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 2:27,52

Vrouwen masters, 800 m
1 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 2:45,42
4 Inge Timmermans Eindhoven Atletiek 3:31,34

Meisjes junioren A, 800 m
1 Anne-marijke Voets Eindhoven Atletiek 3:24,22

Jongens junioren B, 800 m
3 Danny Bust Eindhoven Atletiek 2:26,49

Jongens junioren C, 800 m
1 Thomas Spiekhout Eindhoven Atletiek 2:07,59
4 Lars Harmsen Eindhoven Atletiek 2:21,93
6 Bram Lemmens Eindhoven Atletiek 2:24,78
7 Rob Rutjes Eindhoven Atletiek 2:29,10
8 Thomas van Amelsfoort Eindhoven Atletiek 2:35,41
9 Oscar Woudstra Eindhoven Atletiek 2:44,34
11 Olaf van Nuenen Eindhoven Atletiek 2:46,93
13 Nagib Twahir Eindhoven Atletiek 2:49,53 

Meisjes junioren C, 800 m
1 Laura Schelling Eindhoven Atletiek 2:35,85

Eersel, maandag 9 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Pinksterloop van AV DES (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 33:44
2 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 39:19
3 Tom Michielsen 87 Gloria 41:17
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 41:18
6 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 45:02

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 35:27
2 Corne van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 36:26
3 Joan School 74 GVAC 37:11
5 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 37:50

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Maurits Appels 65 Attila 38:04
2 Kees Wouters 62 DES 39:17
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:36
8 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 49:42

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Nicky de Jonge 86 Asterix 46:47
2 Linda van Rijn 89 Gloria 51:28

Nuenen, zaterdag 7 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LoNu
Klik hier voor alle uitslagen

Met zeer warm loopweer !

Mannen, halve marathon
68 Martijn van Spreuwel Eindhoven Atletiek 2:01:00

Vrouwen, halve marathon
3 Kirsten Marinussen Eindhoven Atletiek 1:47:19

Mannen, 15 km
38 Peter van Emmerik Eindhoven Atletiek 1:21:55
45 Paul Touw Eindhoven Atletiek 1:25:18

Vrouwen, 15 km
16 Rian van Herk Eindhoven Atletiek 1:30:19

Mannen, 10 km
1 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 33:10
2 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 33:33
3 Jos Elfring Eindhoven 34:00
11 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 41:53
12 Ralph Goes Eindhoven Atletiek 42:24
14 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 42:32
23 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 45:06
35 Jack van Wetten Eindhoven Atletiek 46:47
37 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 47:11
39 Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 47:23
44 Remco Koedam Eindhoven Atletiek 47:53
52 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 48:52
58 Patrick Straver Eindhoven Atletiek 49:50
64 Math Creemers Eindhoven Atletiek 50:51
80 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 52:50
82 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 53:04
150 Jos Nieuwhof Eindhoven Atletiek 1:00:44

Vrouwen, 10 km
9 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 53:04
13 Anouchka Krol Eindhoven Atletiek 53:47
20 Simone Wories Eindhoven Atletiek 56:31

Mannen, 5 km
3 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 18:51
10 Ton Teunissen Eindhoven Atletiek 21:49
11 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 21:50
12 Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 21:53
20 Leon van de Vorstenbos Eindhoven Atletiek 23:35

Vrouwen, 5 km
1 Elle van de Vorst Eindhoven Atletiek 20:11
2 Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 20:29
3 Laura Kok Eindhoven Atletiek 21:20
5 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 23:23
24 Lieke van Opstal Eindhoven Atletiek 28:49
88 Lieke Maas Eindhoven Atletiek 35:53

Wageningen, vrijdag 6 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van het Tartletos Loopgala
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5000 m
38 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:08,04

Mannen masters, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:11,72

Pey, vrijdag 6 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Pepijnloop van Recreatiesport Vereniging Kranenbroek Echt
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Keny Gizachew 92 Echt 33:33
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 35:04
3 Bas Pierik 76 AVON Heerlen 36:04

Werkendam, woensdag 4 juni 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop van de Altena Roadrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 5 km
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 15:45
2 Robert Willemse 68 Rotterdam Atletiek 16:24
3 Egbert Hooykaas 65 Scorpio 16:54
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:16