Eindhoven Atletiek mei 2014


Utrecht, vrijdag 30 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
11 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:23,48

Mannen 55, 1500 m
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:22,27

Mannen 55, 800 m
1 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:33,83

Vught, donderdag 29 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Casper van der Putten en Nikkie van Willigen

Jongens junioren A, 3000 m
3 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 8:33,11
20 Ruden Grim Eindhoven Atletiek 9:18,47

Vrouwen senioren, 800 m
1 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 2:21,80
2 Serana Kemp Eindhoven Atletiek 2:24,09

Jongens junioren C, 800 m
2 Thomas Spiekhout Eindhoven Atletiek 2:07,95

Meisjes pupillen A, 1000 m
1 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 3:31,38

Vleuten-De Meern, donderdag 29 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Loop van Leidsche Rijn van stichting Leidscherijn Sportief
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Lucy Macharia Kenia 50:32 50:31
2 Rose Kosgei Kenia 50:37 50:36
3 Martha Akeno Kenia 53:27 53:27
4 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 54:29 54:27

Delft, donderdag 29 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Golden Tenloop van AV De Koplopers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Mike Teekens Agium Runners 31:22 31:22
2 Stanislas Talontsi Sparta 31:47 31:45
3 Leif Schroeder Kiel 32:28 32:26
19 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 35:06 35:03

Deurne, donderdag 29 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dreefloop van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 50:34
2 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 54:15
3 Stefan van Oosterwijk 75 GAC Gemert 1:01:28

Mannen 40, 15 km wedstrijd
1 Edwin Kok 72 HAC 57:07
2 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 58:19
3 Edwin Gelinck 69 Marvel 58:45
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:00:59

Mannen 50, 15 km wedstrijd
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 55:37
2 Marco Jans 62 ATV Venray 56:27
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:00:07

Mannen recreanten, 10 km
14 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 43:17
15 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 44:01

Mannen recreanten, 5 km
2 Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 17:12
23 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 22:29
30 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 25:05

Vrouwen recreanten, 5 km
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:50

's-Hertogenbosch, zondag 25 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vestingloop 's-Hertogenbosch van de stichting Vestingloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Louis Ndiema Geldrop 46:39 46:39
2 Luc Schout GAC Gemert 48:28 48:28
3 Said Kanfaoui AV Gouda 49:51 49:51
4 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 50:01 50:01
5 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 51:09 51:09

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Koos Verweij DAK 51:31 51:31
2 Corne van Oirschot Tilburg Road Runners 53:30 53:30
3 Niels Staring Loopgroep Aart Stigter 53:47 53:46
4 Freddy van Dijk Eindhoven Atletiek 55:30 55:29

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Armand van der Smissen Tilburg Road Runners 51:17 51:17
2 Aissa Marguoum Parthenon 52:16 52:16
3 Hans Kruis Hellas 53:49 53:49
4 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek 55:22 55:22

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Rian van Helvoort Loopgroep PK 1:02:20 1:02:18
2 Janny Maas Marvel 1:04:28 1:04:27
3 Yvonne Versteegh Loopgroep PK 1:04:55 1:04:53
5 Saskia Groot Eindhoven Atletiek 1:09:27 1:09:22

Mannen recreanten, 15 km
156 Michel Braak Eindhoven Atletiek 1:14:28 1:12:18
173 René Bos Eindhoven Atletiek 1:15:09 1:14:14
209 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:16:10 1:14:03
210 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:16:12 1:14:01
250 Rob Turksema Eindhoven Atletiek 1:17:43 1:16:22
295 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:19:29 1:17:21
296 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:19:29 1:17:22
565 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 1:34:58 1:32:17
601 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 1:44:17 1:41:59
603 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 1:45:29 1:43:11

Vrouwen recreanten, 15 km
230 Ronnie Rijken Eindhoven Atletiek 1:41:59 1:39:42

Mannen businessrun, 15 km
1 Vincent Verboven Solmate Nederland 55:36 55:34

Mannen recreanten, 10 km
91 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 46:32 45:20
107 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 47:04 46:01
135 Jasper Jansen Eindhoven Atletiek 48:08 47:13
185 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 49:31 48:19
717 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:02:51 59:34
831 Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 1:08:02 1:04:45

Vrouwen recreanten, 10 km
3 Erica Hoefnagels Eindhoven Atletiek 44:30 43:16
227 Brigitte van der Heyden Eindhoven Atletiek 1:00:33 58:01
311 Marlies Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:02:51 59:35

Vrouwen recreanten, 5 km
25 Petra Nijnens Eindhoven Atletiek 26:02 25:35

Oosterhout, zondag 25 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren 2e Divisie Poule 5 bij ATV Scorpio
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Nikkie van Willigen en Serana Kemp

Vrouwen senioren, 3000 m
Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 11:33,43

Mannen senioren, 1500 m
Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 3:58,63
Koen Joosse Eindhoven Atletiek 4:11,96

Vrouwen senioren, 800 m
Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 2:23,56
Serana Kemp Eindhoven Atletiek 2:24,00

Mannen senioren, 400 m
Joris Petterson Eindhoven Atletiek 50,89
Jip Baltissen Eindhoven Atletiek 53,04

Vrouwen senioren, 400 m
Whitney Beekmans Eindhoven Atletiek 57,83
Nathalie Lotthrinkx AV '56 1:03,84
Gracia Makumba Mokanda Eindhoven Atletiek 1:04,07

Mannen senioren, 200 m
Jip Baltissen Eindhoven Atletiek 22,39

Vrouwen senioren, 200 m
Whitney Beekmans Eindhoven Atletiek 25,20
Marta Pape-Garcia Eindhoven Atletiek 26,01

's-Gravenhage, zondag 25 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van The Royal Ten van The Hague Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Elles van de Vorst

Vrouwen recreanten, 10 km
524 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:08:41 1:05:21

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:20 19:18

Weert, vrijdag 23 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de AV Weert Singelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km
1 Roger Heiligers 77 Caesar 34:36
2 Eugène Heijkers 76 Eindhoven 37:21
3 Michiel Teeuwen 79 AV Weert 39:08
7 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 44:19

Mannen 40, 10 km
1 Guy Fays 69 OEH Halle 32:05
2 Ron wijnen 70 Caesar 34:45
3 Pieter Adriaens 71 AV Weert 35:53
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:21
9 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:38

Mannen 50, 10 km
1 Bart Claessens 64 Caesar 36:16
2 Jack Rutten 62 Nederweert 38:36
3 Ton Grommen 59 Maasbree 38:42
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:47

Vrouwen 35, 5 km
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 20:44
2 Jolanda Houben 76 Hunsel 21:42
3 Maaike Binnenmarsch 77 Roermond 23:47

Meisjes, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:50

Meisjes, 1 km
3 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:01

Wageningen, vrijdag 23 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1e Wageningen Track Meeting van AV Pallas '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
1 Lucas Nieuweboer KAV Holland 15:08:27
2 Jim Rothweiler KAV Holland 15:16:95
3 Edwin Slijkhuis Vitalis 15:18:54
7 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 16:14,81
10 Martin Mom Eindhoven Atletiek 17:06,79

Valkenswaard, dinsdag 20 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 3000 m
Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 9:19,54
Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:20,85
Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 9:45,87
Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 10:09,37
Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 10:23,35

Vrouwen senioren, 3000 m
Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 11:28,11
Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 11:56,23

Mannen masters, 3000 m
Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 9:11,73
Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:49,56
Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 9:54,81
Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 9:56,22
Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 10:10,44
Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:18,07
Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 10:21,37
Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 10:34,27
Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:37,33
Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 10:55,74
Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 10:56,31

Jongens junioren A, 3000 m
Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:44,38

Vrouwen senioren, 1 EM
Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 5:19,42
Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 5:53,65

Mannen masters, 1 EM
Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:29,35
Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:43,71

Vrouwen masters, 1 EM
Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 6:09,29

Jongens junioren C, 1000 m
Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 3:00,57
Bram Lemmens 99 Eindhoven Atletiek 3:12,26
Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 3:14,29

Meisjes junioren C, 1000 m
Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 3:38,85

Mannen masters, 400 m
Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 54,84
Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 55,35

Jongens junioren C, 400 m
Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 57,90
Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 1:03,82

Meisjes junioren B, 400 m
Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:03,07

Nijmegen, zondag 18 mei 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marikenloop een hardloopwedstrijd alleen voor vrouwen
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Laura Muskens

Vrouwen senioren, 10 km
1 Joyce Vrijenhoek UAV Hellas 38:04 38:03
2 Lucie van Genugten Nijmegen 39:19 39:18
3 Lotte de Hosson Groningen Atletiek 39:28 39:27
5 Lysanne Aarden GSAV Vitalis 40:30 40:29
10 Laura Muskens Eindhoven Atletiek 42:06 42:04
757 Inge Tops Eindhoven Atletiek 1:05:53 57:54
1859 Debby Weerlink Eindhoven Atletiek 1:31:38 1:11:11

Vrouwen 40, 10 km
329 Oresta Druiven Eindhoven Atletiek 1:28:57 59:28
335 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 1:29:06 59:37
819 Nancy van Doren Eindhoven Atletiek 1:41:46 1:11:40

Vrouwen 45, 10 km
44 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 55:59 52:39
60 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 56:48 53:28
293 Gitta van Gils Eindhoven Atletiek 1:09:08 1:00:58
408 Irene van der Reijden Eindhoven Atletiek 1:18:15 1:03:47
442 Marieke Kools Eindhoven Atletiek 1:28:45 1:04:45
660 Marie-José Foolen Eindhoven Atletiek 1:35:17 1:14:51

Vrouwen 50, 10 km
413 Jacqueline Spanjers Eindhoven Atletiek 1:41:46 1:11:40

Vrouwen 55, 10 km
65 Lenie Scholten Eindhoven Atletiek 58:15 58:01
140 Ina Bruns Eindhoven Atletiek 1:18:15 1:03:47
231 Anita Maas Eindhoven Atletiek 1:35:17 1:14:51

Vrouwen senioren, 5 km
1 Ruth van der Meijden ESAV Asterix 16:34 16:33
2 Jamie van Lieshout AV Attila 16:39 16:39
3 Sabine van de Reijt AV Sprint 16:50 16:49
28 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 19:45 19:42
35 Yvonne Groenen Eindhoven Atletiek 20:35 20:29
42 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 20:47 20:44
47 Marieke de Greef Eindhoven Atletiek 21:35 21:28
102 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 25:33 24:32
1994 Cindy Westbroek Eindhoven Atletiek 1:16:11 34:55

Vrouwen 55, 5 km
5 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 24:14 24:10

Heukelum, zaterdag 17 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Krakelingenloop van AV Typhoon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 34:30 34:29
2 Aart-Peter Baan 68 Energie 35:31 35:29
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:38 35:37

Helmond, dinsdag 13 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de avondwedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marco Meeuwse, Arjen Donkerbroek en Nikkie van Willigen

5000 m Series
MS Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 16:18,36
MS Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 16:23,06
MS Arjen Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 16:31,77
MS Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 16:42,43
MS Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 17:37,37
M45 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 17:51,66
M40 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 17:57,51
M50 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 18:26,87
M40 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 18:35,95
M50 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 18:41,33
M50 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 19:02,58
MS Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 19:41,48
V45 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:02,59

800 m Series
M45 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:03,66
M45 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:03,73
M45 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:18,30
MS Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 2:15,95
VS Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 2:25,81
VS Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 2:27,13
M55 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:36,99
VS Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:47,49
VS Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 2:48,34
MJD Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 2:49,75

400 m Series
JJC Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 56,97
JJC Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 1:02,99

Roosendaal, zondag 11 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Masters Poule 22 bij THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 17:14,73

Mannen masters, 1500 m
Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 4:57,05

Mannen masters, 800 m
Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:10,87

Mannen masters, 400 m
Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 56,23

Best, dinsdag 6 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV GM
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Met een PR voor José Verstraeten, Arjan Donkerbroek en Niek Roset

Mannen senioren, 1500 m
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 4:25,00
5 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 4:30,44
7 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 4:43,24
9 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 4:49,40

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 5:38,73
2 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 5:55,50
3 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 6:00,30

Mannen masters, 1500 m
2 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 4:41,56
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 4:48,36
6 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 4:56,15
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 5:10,73
9 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 5:17,23
10 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:21,10

Jongens junioren A, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:00,70

Jongens junioren C, 1500 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 4:23,44
5 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 4:56,51
7 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 5:07,96

Meisjes junioren C, 1500 m
2 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 5:44,92
3 Marleen Kamerbeek 00 Eindhoven Atletiek 6:03,56

Waalwijk, maandag 5 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Run van de Gemeente Waalwijk
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 EM wedstrijd
1 Colin Bekers 79 Achilles 25:02
2 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 25:48
3 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 26:14
10 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 27:21

Mannen 45, 5 EM wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 27:24
2 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 28:02
3 Ad van Beek 64 Road Runners Etten-L 28:37

Eindhoven, zondag 4 mei 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren 2e Divisie Poule 5 bij Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Johan van der Dennen en Casper van der Putten

Mannen senioren, 5000 m
Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 16:05,37
Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:24,79

Vrouwen senioren, 3000 m
Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 11:32,09
Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 11:56,14

Mannen senioren, 800 m
Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:57,46
Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:04,49

Vrouwen senioren, 800 m
Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 2:27,42

Mannen senioren, 400 m
Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,41

Vrouwen senioren, 400 m
Gracia Makumba Mokanda 96 Eindhoven Atletiek 1:05,53