Eindhoven Atletiek april 2014


Enschede, zondag 27 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Enschede Marathon van de Stichting Marathon Enschede
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Elijah Sang 83 Kenia 2:10:22 2:10:21
2 Dawit Wolde 91 EthiopiŽ 2:10:42 2:10:42
3 Abdi Nageeye 89 Cifla 2:11:33 2:11:33
12 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 2:28:15 2:28:14
15 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 2:44:20 2:44:18

Mannen 35, marathon
1 Iwan Kamminga 78 Aquilo 2:24:48 2:24:46
2 Abhinabha Tangerman 77 AAC 2:30:35 2:30:34
3 David Stevens 87 KAA Gent 2:34:17 2:34:15
12 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:46:40 2:46:38

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Lesley Smit 89 LAAC Twente 1:18:28 1:18:27
2 Renee van Hoof 86 TION 1:24:50 1:24:49
3 Lysanne Aarden 90 Eindhoven Atletiek 1:28:54 1:28:52

Lieshout, zondag 27 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oranjeloop van de Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, halve marathon
1 Roger van Gompel 70 Dundee Hawkhill Harriers 1:15:24
2 Maurits Appels 65 Attila 1:19:29
3 Marco Jans 62 ATV Venray 1:19:34
6 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:22:44
26 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:35:49

Mannen, 10 km
6 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 39:41

Vrouwen, 10 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 40:28

Mannen, 5 km
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 17:18
22 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 24:34

Vrouwen, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 19:38
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:12
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:09

Wijbosch, zaterdag 26 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wijboschloop van Loopgroep Wijbosch
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Freddy van Dijk

Mannen senioren, 10 km
1 Milan Stawicki 92 Cifla 32:24
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 33:14
3 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 34:41
4 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 35:26
9 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 39:38

Mannen 40, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:21
2 Ron de Vaan 68 DAK 36:47
3 Tony de Groot 73 Marvel 36:52

Mannen 50, 10 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 35:32
2 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 37:39
3 Theo van Kessel 61 De Keien 38:03
27 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 48:25

Vrouwen 50, 10 km
1 Henny van Oirschot 63 Marvel 43:19
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 43:54
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 44:15

Mannen, 5 km
4 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 18:00
11 Rene Hultermans 64 Eindhoven Atletiek 19:24
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:43
28 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 23:55

Vrouwen, 5 km
5 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:14

Meisjes, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:55
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 10:32

Boston, maandag 21 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Boston Marathon van BAA
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Meb Keflezighi USA 2:08:37
2 Wilson Chebet Kenia 2:08:48
3 Frankline Chepkwony Kenia 2:08:50
433 Hans Brons Eindhoven Atletiek 2:42:52
691 Vincent Verboven Eindhoven Atletiek 2:47:42

Vrouwen, marathon
1 Rita Jeptoo EthiopiŽ 2:18:57
2 Buzunesh Deba EthiopiŽ 2:19:59
3 Mare Dibaba EthiopiŽ 2:20:35
734 Maartje Bastings Eindhoven 3:30:03

Helmond, maandag 21 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Openingswedstrijd van HAC Helmond
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 2 mijl
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 11:13,59
2 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:52,29

Mannen masters, 1 mijl
2 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 5:17,90

Vrouwen senioren, 1 mijl
1 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 5:27,90

JJA, 1 mijl
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:24,09

JJD, 600 m
4 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:01,95

JPA, 600 m
3 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 2:00,75
4 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 2:02,96

Boxtel, maandag 21 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wouter Rijckaert

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Robert van den Heuvel 72 Oss '78 53:53
2 Tony de Groot 73 Marvel 56:30
3 Edwin Kok 72 HAC 57:04
6 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:02:21
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:03:31

Mannen 50, 15 km wedstrijd
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 55:10
2 Bart van Nijlen 63 Kasterlee 59:25
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:01:01

Recreanten, 7.2 km
25 Nicky de Jonge 87 Eindhoven 32:27

Oirsbeek-Schinnen, maandag 21 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Peter Rusmanloop van Wilma Running en AV Unitas
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Bryan de Kraker 94 Sittard 53:24
2 Mahadi Abdiali 95 Stein 55:00
3 Gizachew Keny 92 Echt 55:02
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 57:03

Oisterwijk, zaterdag 19 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Taxandria Vennenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Pieter Rijnders 76 Vosselaar 48:54
2 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 50:11
3 Bram Kocx 92 Tilburg Road Runners 50:32
6 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 55:00

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 52:50
2 Eduard Linnenbank 67 Attila 55:19
3 Kees van Helmond 66 Scorpio 56:07
15 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 1:09:24

Mannen recreanten, 10 km
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:09

Mannen recreanten, 5 km
36 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 26:54

Jongens, 800 m jeugdloop
9 Daniel Hensen 04 Eindhoven Atletiek 3:06

Sleeuwijk, zaterdag 19 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vijfmorgenloop van Comitť Hardlopen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 AÔssa Marguoum 62 Parthenon 33:58
2 Michel Doeser 69 Typhoon 34:36
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:57

Tegelen, zaterdag 19 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bakenbosloop van Sportclub Irene en FunQtio
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:37 9:37

Meisjes, 1 km
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:48 3:47

Veldhoven, dinsdag 15 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Met een PR voor Marco Meeuwse, Stefan van Happen, Thea Ottens en Viola van den Berk

5000 m Series
MS Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:18,26
MS Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 16:20,38
MS Javier Marco Estruc 90 Eindhoven Atletiek 16:30,60
MS Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 16:31,84
M45 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 16:46,62
MS Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 16:50,00
M45 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 17:01,30
M35 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 17:11,19
M45 Ad Peeters AV Valkenswaard 17:39,42
MS Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 17:51,98
M35 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 17:58,12
MS Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 18:38,77
M50 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 18:49,77
M35 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 19:16,15
M35 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 19:51,78
VS Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 19:52,22
M35 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 20:03,51
M40 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 20:47,53
VS Nina van de Rijdt 91 Eindhoven Atletiek 20:47,80

1000 m Series
JJA Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:32,41
JJC Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 2:42,83
M45 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:45,46
MS Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 2:48,59
MS Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 2:58,80
M40 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 2:59,77
JJC Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 3:05,95
JJC Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 3:09,20
VS Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 3:13,50
VS Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 3:15,42
JJB Danny Bust 98 Eindhoven Atletiek 3:22,46
V55 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 3:36,91
MJC Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 3:36,96
MJD Channella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 3:39,70
VS Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 3:40,46
VS Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 3:48,82
V45 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 3:57,37
JJC Bas Megens 00 Eindhoven Atletiek 4:30,49

Rotterdam, zondag 13 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Marathon van Like2Run (10658 deelnemers)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wout Peters, Joost Bekkers en Dean Martens

Mannen senioren, marathon
1 Eliud Kipchoge Kenia 2:05:00 2:05:00
2 Bernard Koech Kenia 2:06:08 2:06:08
3 Bernard Kipyego Kenia 2:07:58 2:07:58
93 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 2:48:52 2:48:44
487 Peter van der Ven Eindhoven Atletiek 3:28:55 3:27:58

Mannen 35, marathon
103 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 2:59:24 2:59:16
215 Wout Peters Eindhoven Atletiek 3:18:37 3:17:42
766 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 4:00:13 3:58:34

Mannen 45, marathon
2 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 2:32:47 2:32:45
9 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 2:43:29 2:43:23

Mannen 55, marathon
358 Dean Martens Eindhoven Atletiek 4:20:06 4:17:05

Vrouwen senioren, marathon
1 Abebech Afework EthiopiŽ 2:27:50 2:27:49
2 Guteni Shone EthiopiŽ 2:30:23 2:30:23
3 Beata Naigambo NamibiŽ 2:31:00 2:30:59
6 Ruth van der Meijden Asterix 2:35:15 2:35:13
430 Vera Lagerburg Eindhoven Atletiek 4:29:09 4:26:58

Parijs, zondag 6 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon de Paris van ASO
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen (debuut)

Vrouwen senioren, marathon
1 Flomena Cheyech Kenia 2:22:41
2 Yebrgual Melese EthiopiŽ 2:26:18
3 Ahmed Zemzem EthiopiŽ 2:29:34
10 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 2:41:29

Hilversum, zondag 6 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hilversum City Run van de stichting Atletiekevenementen Hlversum
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Nicholas Togom 92 Kenia 28:37 28:36
2 Daniel Kiptoo 88 Kenia 29:05 29:04
3 Stephen Nkubitu 94 Kenia 29:31 29:30
56 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 35:51 35:48

Druten, zondag 6 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drutenloop van de stichting Drutenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Ferry Schreven 74 Cifla 1:20:52 1:20:52
2 Eric Peijnenborg 77 Taxandria 1:21:38 1:21:37
3 Erwin van de Lisdonk 71 Taxandria 1:22:25 1:22:24
5 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:25:52 1:25:51
98 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:06:45 2:06:36
99 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:06:45 2:06:36

Mannen senioren, 10 km
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:33 34:33
2 Wouter Vreeman 82 Archeus 35:39 35:38
3 Dennis van Doornik 82 Cifla 35:44 35:44

Mannen 35, 10 km
1 Jay Sauer 72 Cifla 33:50 33:48
2 Hans Kruis 63 Hellas 36:14 36:13
3 Frans Krooswijk 77 OSS-VOLO 36:23 36:22
18 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 42:33 42:28

Brunssum, zondag 6 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelloop van de stichting Parelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km Business Run
9 Bram van Gessel Eindhoven Atletiek 41:27 41:20

Vrouwen, 5 km Business Run
2 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 19:54 19:52
5 Nikki Willingen Eindhoven Atletiek 20:37 20:35

Eindhoven, zondag 6 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Airport Run van Marathon Eindhoven
Klik hier voor alle uitslagen


Reusel, zaterdag 5 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grensloop van AV Reusel '69 en Arac (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 53:27
2 Jonas Roels 83 Eendracht Aalst 55:50
3 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 1:02:56

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Bart Lieckens 77 VOLH 54:06
2 Benny van Genechten 75 VABCO 1:00:53
3 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 1:03:04
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:04:22

Recreanten, 10 EM
73 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:41:22

Recreanten, 10 km
40 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 39:41

Jongens 7+8, 900 m
20 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 4:28

Eindhoven, donderdag 3 april 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelloop van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Alexander Picard 88 Chaam 32:18 32:17
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 33:21 33:20
3 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 35:17 35:16
7 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 37:56 37:55
8 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 38:00 37:59
15 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 41:31 41:26
24 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 43:51 43:45
47 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 52:05 51:53
49 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 52:40 52:30
53 Erik Bosmans 81 Eindhoven Atletiek 55:23 55:04
57 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 58:00 57:46
58 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:01:19 1:01:17

Vrouwen, 10 km
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 40:24 40:24
2 Nicky de Jonge 86 Asterix 43:23 43:20
3 Nina van de Rijdt 91 Eindhoven Atletiek 43:29 43:25
23 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 58:00 57:46

Mannen, 5 km
1 Michael Beuwer 89 Asterix 15:50 15:49
2 Marco van Erp 93 Asterix 16:28 16:27
3 Sam Krop 83 Asterix 16:30 16:30
15 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 19:15 19:15
26 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 21:49 21:45
28 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 22:05 21:59
32 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 23:08 23:00

Vrouwen, 5 km
1 Lisanne Houben 91 Atletiek Maastricht 18:33 18:33
2 Hester van Oorschot 92 THOR 20:19 20:16
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 21:41 21:34
6 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:05 21:58
32 Laura Rijkenberg 77 Eindhoven Atletiek 31:14 30:56
37 Tiny Rutjes 65 Eindhoven Atletiek 35:24 35:19