Eindhoven Atletiek maart 2014


Budapest, din. 25 t/m zon. 30 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de World Masters Athletics Championships Indoor
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 800 m
6 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 2:05,50

Mannen 45, 1500 m
4 Koen Joosse Eindhoven Atletiek 4:11,36

Mannen 45, 8000 m
15 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 28:50,3

Mannen 45, halve marathon
15 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 1:16:46,2

Berlijn, zondag 30 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berliner Halbmarathon van SCC Events
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Viola van den Berk

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Tadelech Bekele Ethiopië 1:10:05 1:10:05
2 Agnes Mutune Kenia 1:10:13 1:10:13
3 Alice Kibor Kenia 1:13:15 1:13:15
295 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 1:58:12 1:53:15

Zandvoort, zondag 30 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandvoort Circuit Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 12 km wedstrijd
1 Stefan van den Broeck Duffel 39:45 39:45
2 Sven Hagen Lycurgus 44:23 44:19
3 Richard Donders Loopgroep PK 45:30 45:29
4 Wilfred van Mill Eindhoven Atletiek 45:37 45:25

Vrouwen senioren, 12 km wedstrijd
1 Edith Chelimo Kenia 39:33 39:32
2 Violae Jelagat Kenia 40:20 40:20
3 Lucy Macharia Kenia 40:42 40:42
5 Andrea Deelstra AV Heerenveen 43:09 43:07
6 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 44:29 44:27
25 Anouk de Ruijter Eindhoven Atletiek 1:15:25 1:14:51

Mannen recreanten, 12 km
3401 Edwin van der Voorde Eindhoven Atletiek 1:18:25

Vrouwen recreanten, 12 km
21 Wilma Kalf Eindhoven Atletiek 58:17

Venlo, zondag 30 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Venloop van de stichting Venlo-Loopstad
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Nicholas Togom Kenia 1:01:52 1:01:49
2 Ezrah Sang Kenia 1:01:53 1:01:50
3 Saidi Juma Makula Tanzania 1:04:32 1:04:29
563 Martijn Lassche Eindhoven Atletiek 2:06:48 2:01:39

Mannen 35, halve marathon
91 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:43:20 1:40:53
263 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 2:04:48 1:51:18

Mannen 40, halve marathon
391 Geert-Jan Plattel Eindhoven Atletiek 2:01:56 1:56:50

Mannen 45, halve marathon
227 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:48:57 1:46:31
364 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:57:04 1:51:55

Mannen 50, halve marathon
8 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:26:10 1:26:05
416 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 2:07:30 1:54:00

Mannen 55, halve marathon
238 Hans Schepers Eindhoven Atletiek 2:11:05 2:04:50
323 Kees Kokee Eindhoven Atletiek 2:23:05 2:09:43
394 Joop Quik Eindhoven Atletiek 2:36:37 2:23:34
397 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 2:38:02 2:24:59
417 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 2:43:37 2:26:13

Vrouwen 35, halve marathon
36 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 1:57:53 1:52:10

Vrouwen 45, halve marathon
66 Chantal Magis-Asselman Eindhoven Atletiek 2:03:20 1:56:41
220 Margot Wientjen Eindhoven Atletiek 2:25:57 2:20:50
317 Marieke Kools Eindhoven Atletiek 2:40:50 2:23:12
361 Margot Adriaans Eindhoven Atletiek 2:54:58 2:37:30
366 Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 2:58:41 2:41:12

Mannen, 10 km
Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 45:16 45:09
Huub Metzemaekers Eindhoven Atletiek 57:53 54:54

Vrouwen, 10 km
Thea Smits Eindhoven Atletiek 59:50 59:19
Oresta Druiven Eindhoven Atletiek 1:11:00 1:00:39
Mitzy Theelen Eindhoven Atletiek 1:11:02 1:04:24
Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:11:51 1:03:14
Marina van Dijk Eindhoven Atletiek 1:17:53 1:09:15
Fenne Peeters Eindhoven Atletiek 1:26:08 1:14:09

Vrouwen, 5 km
Marieke van Meer Eindhoven Atletiek 35:08 34:27

Spa, zaterdag 29 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Crêtes de Spa van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een Klimmerstrofee op de Piste de Ski (Thier des Rexhons)

Mannen masters 1, halve marathon trail run
55 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:42:40
64 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:43:32
351 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 2:09:40

Mannen masters 2, halve marathon trail run
138 Michel Braak Eindhoven Atletiek 2:11:37
188 Dean Martens Eindhoven Atletiek 2:21:58
197 Alex Klaassen Eindhoven Atletiek 2:23:42
213 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 2:26:44

Vrouwen senioren, halve marathon trail run
2 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 1:33:09

Vrouwen masters 1, halve marathon trail run
101 Shelly Dassen Eindhoven Atletiek 2:28:09

Vrouwen masters 2, halve marathon trail run
22 Annelies Klaassen Eindhoven Atletiek 2:22:23
33 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:32:24

Mannen masters 1, Piste de Ski 650 m
54 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 4:34
61 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 4:36
362 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 6:22

Mannen masters 2, Piste de Ski 650 m
171 Michel Braak Eindhoven Atletiek 6:48
173 Dean Martens Eindhoven Atletiek 6:51
195 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 7:07
203 Alex Klaassen Eindhoven Atletiek 7:14

Vrouwen senioren, Piste de Ski 650 m
14 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 4:53

Vrouwen masters 1, Piste de Ski 650 m
41 Shelly Dassen Eindhoven Atletiek 7:07

Vrouwen masters 2, Piste de Ski 650 m
71 Annelies Klaassen Eindhoven Atletiek 7:14
112 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 8:21

Best, zondag 23 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Goed Beter Bestloop van AV GM (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Johan van der Dennen, Oscar Mulder, Marco Meeuwse, Arjan Donkerbroek, Eric Crombaghs, Niek Roset, Peter Verdonk en Monique van Kol

Mannen senioren, halve marathon
1 Paul Zwama 87 Phanos 1:07:51 1:07:51
2 Colin Bekers 79 Achilles 1:07:55 1:07:55
3 Vincent Nardozza 81 Gellik 1:10:09 1:10:07
5 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:14:06 1:14:06
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:14:25 1:14:23
7 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 1:14:26 1:14:25
8 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 1:17:13 1:17:12

Mannen 35, halve marathon
1 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:17:48 1:17:47
2 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 1:19:45 1:19:43
3 Roberto Ena 77 Dilsen 1:19:57 1:19:56
4 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 1:23:01 1:22:59

Mannen 40, halve marathon
1 Paul Verkleij 73 Loopgroep Aart Stigter 1:12:33 1:12:31
2 John Stehouwer 73 Passaat 1:22:48 1:22:45
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:23:32 1:23:30

Mannen 50, halve marathon
1 Johan van Litsenburg 52 GVAC 1:28:48 1:28:46
2 Arie van der Leun 51 Passaat 1:29:55 1:29:52
3 Harrie Gunnink 60 Eindhoven 1:29:58 1:29:51
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:31:22 1:31:19

Mannen recreanten, halve marathon
8 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:28:58 1:28:54
16 Ton Hulshof 69 Eindhoven Atletiek 1:34:24 1:34:16
41 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:44:39 1:44:30
61 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 1:56:43 1:56:17

Mannen recreanten, 14 km
2 Ralph Klaasse 91 Eindhoven Atletiek 58:06 58:00
18 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:08:58 1:08:55
19 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:09:55 1:09:42
30 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:12:38 1:12:21
32 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 1:13:47 1:13:05
37 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:15:15 1:14:56

Vrouwen recreanten, 14 km
12 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:22:34 1:22:07
22 Mariëtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:34:08 1:33:45

Mannen recreanten, 10 km
3 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 37:59 37:57
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:13 38:11
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:18 38:17
7 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 39:56 39:54
11 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 41:48 41:40
22 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 44:17 44:09
25 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 44:19 44:11
43 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 49:11 48:59
53 Frank Volf 67 Eindhoven Atletiek 52:47 52:10
63 Henk Harkink 57 Eindhoven Atletiek 55:32 55:06
75 Bas van Loon 77 Eindhoven Atletiek 1:00:54 1:00:43

Vrouwen recreanten, 10 km
2 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 44:16 44:07
3 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 50:34 50:21
28 Bea van Meurs 58 Eindhoven Atletiek 1:01:26 1:00:58

Mannen recreanten, 7 km
18 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 42:06 41:53

Kampen, zaterdag 22 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de 32 van Kampen van AV Isala '96
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 32 km
1 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:59:59 1:59:58
2 Johan Boom 69 Spurt '88 2:01:17 2:01:14
3 René Jaasma 84 Drachten 2:05:08 2:05:06

Vrouwen, 32 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:59:35 1:59:33
2 Simche Heringa 81 U-Track 2:16:16 2:16:14
3 Selina van der Vliet 72 Pijnenburg 2:18:53 2:18:51

Drunen, zondag 16 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinenloop van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Laura Muskens en Wouter Rijckaert

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 1:11:03 1:11:03
2 Koos Verweij 71 DAK 1:12:13 1:12:13
3 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:17:58 1:17:56

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Marc Gunter 64 THOR 1:16:34 1:16:33
2 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 1:17:31 1:17:29
3 Eduard Linnenbank 67 Attila 1:21:28 1:21:24
31 Rene van Galen 65 Eindhoven Atletiek 1:52:04 1:52:04

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 1:16:10 1:16:10
2 Theo van Hofslot 61 Sprint 1:22:12 1:22:11
3 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 1:24:19 1:24:15
17 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:33:42 1:33:25
34 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:56:44 1:56:44

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Sabine van de Reijt 81 Sprint 1:17:19 1:17:19
2 Mariska Scholtes 82 Loopgroep Goirle 1:20:37 1:20:35
3 Amy Van den Broek 82 Sprint 1:25:00 1:24:58
7 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 1:32:51 1:32:37

Mannen recreanten, halve marathon
26 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:29:26 1:29:08
221 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:43:46 1:42:51
453 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:53:59 1:52:57
596 Joop Quik Eindhoven Atletiek 2:02:03 2:01:20

Mannen, 10 km
77 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 46:54 46:22

Vrouwen, 10 km
87 Anoek de Ruijter 88 Eindhoven Atletiek 56:02 55:30

Hapert, zondag 16 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Run (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven

Mannen senioren, halve marathon
1 Mohamed Berok 85 Oudenaarde 1:06:33
2 Stijn Fincioen 80 AV Molenland 1:07:10
3 Ramdan Snoussi 88 Antwerpen 1:07:11
8 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 1:10:16
13 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:12:51
16 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:18:48
17 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:18:49
18 Luuk Spauwen 87 Eindhoven Atletiek 1:25:54

Mannen 35, halve marathon
1 Guy Fays 69 OEH Halle 1:09:13
2 Pieter Rijnders 76 Vosselaar 1:09:13
3 Bart Lieckens 77 Atl. Volharding 1:09:22
5 Ton Verbaandert 72 Eindhoven Atletiek 1:10:36
9 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:18:40
12 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:21:10
15 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:31:31

Mannen 45, halve marathon
1 Peter van der Velden 68 GVAC 1:14:01
2 Guy de Blander 67 AC Geraardsbergen 1:15:16
3 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:15:26

Vrouwen 35, halve marathon
1 Gwynny Hamilton 76 Eindhoven Atletiek 1:25:20
2 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 1:26:21
3 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:30:20

Vrouwen 45, halve marathon
1 Katrien Dieltiens 66 AC Arendonk 1:37:43
2 Danielle Gorgels 61 Prins Hendrik 1:37:48
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:38:40

Mannen recreanten, halve marathon
78 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:02:51

Vrouwen recreanten, halve marathon
35 Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 2:05:34

Mannen recreanten, 10 km
14 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:04
16 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:42
99 Jan Verschueren 64 Eindhoven Atletiek 56:42

Vrouwen recreanten, 10 km
82 Mariëtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:04:24

Nuenen, zondag 16 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gulbergencross van LOGO - LONU - LGM
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
39 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 50:18
40 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 50:20
91 Alex Klaassen 60 Eindhoven Atletiek 1:01:37
97 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:03:51

Vrouwen, 6 km
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 31:59

Sint Anthonis, zaterdag 15 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van Sint Anthonis van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Peter van der Ven en Jeroen Munsters

Mannen senioren, halve marathon
1 Michiel Vink 79 Rosmalen 1:13:36 1:13:36
2 Pol Nabben 83 Dordrecht 1:16:27 1:16:24
3 Niels Staring 79 Loopgroep Aart Stigter 1:17:11 1:17:11
16 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:28:11 1:28:06
17 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 1:29:12 1:29:07
18 Bas Driesen 77 Eindhoven Atletiek 1:29:27 1:29:21
21 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 1:29:51 1:29:45
27 Marco Jonkers 75 Eindhoven Atletiek 1:30:52 1:30:25

Mannen 45, halve marathon
1 Johan Roozemond 66 Altena Road Runners 1:23:10 1:23:09
2 Erwin Jaspers 65 Ven-Zelderheide 1:23:24 1:23:19
3 Gaby Huisman 66 Ooij 1:25:30 1:25:28
46 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 1:45:11 1:44:29

Mannen 50, halve marathon
1 Jan van Doorn 63 GAC Gemert 1:22:14 1:22:14
2 Willy Kanters 61 Lopersgroep Deurne 1:22:26 1:22:25
3 Jos Linders 61 De Keien 1:25:01 1:24:54
23 Kees Visser 59 Eindhoven Atletiek 1:35:11 1:34:34
66 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 1:52:15 1:50:38
72 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:56:10 1:54:27

Mannen 55, halve marathon
1 Ron Vermeulen 54 GAC Gemert 1:26:00 1:25:58
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:30:32 1:30:04
3 Hans Berntsen 56 Nijmegen Atletiek 1:31:15 1:30:16
12 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 1:38:47 1:38:08
54 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 2:01:57 2:01:09
68 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:32:10 2:31:11

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Inge van der Meulen 74 Eindhoven Atletiek 1:27:03 1:26:58
2 Dimphy Ariaens 74 Cuijk 1:34:23 1:34:19
3 Megga Bernhardt 87 Nijmegen 1:40:30 1:40:05
31 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 2:04:11 2:03:34

Vrouwen 45, 5 km
7 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 24:34 24:33

Den Haag, zondag 9 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de City Pier Cityloop van Like2Run
Klik hier voor alle uitslagen

NK halve marathon

Met een PR voor Joost Bouwman en Andy Verhoeven

Mannen senioren, halve marathon
1 John Mwangangi Kenia 1:00:26 1:00:26
2 Jacob Kendagor Kenia 1:00:32 1:00:32
3 Ezekiel Chebii Kenia 1:00:56 1:00:55
75 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:17:18 1:17:11
82 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 1:18:58 1:18:50
89 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 1:20:09 1:20:02

Mannen 35, halve marathon
1 Øystein Sylta Kristiansand 1:05:34 1:05:33
2 Patrik Engström Sollentuna 1:07:40 1:07:40
3 Zac Freudenburg AV '23 1:08:25 1:08:24
25 Kevin Bek Eindhoven Atletiek 1:19:35 1:19:26

Mannen 40, halve marathon
1 Marco Gielen Scopias 1:07:46 1:07:45
2 Sebastien Schletterer Dynamica 1:08:59 1:08:56
3 Roger Smeets Caesar 1:10:47 1:10:46
54 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:26:44 1:26:36

Mannen 45, halve marathon
1 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 1:11:49 1:11:47
2 Robert Willemse Rotterdam Atletiek 1:12:14 1:12:13
3 Nico Altorf NSL 1:12:42 1:12:40
11 Hans Brons Eindhoven Atletiek 1:20:19 1:20:10

Mannen 50, halve marathon
1 Kees Lazeroms Achilles 1:14:40 1:14:38
2 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 1:16:59 1:16:58
3 Hans Kruis Hellas 1:18:18 1:18:16
18 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:24:04 1:23:56

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Jip Vastenburg AV 34 1:13:15 1:13:14
2 Ruth van der Meijden Asterix 1:13:21 1:13:21
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 1:15:56 1:15:55

Vrouwen 55, halve marathon
1 Carla Ophorst Olympus '70 1:27:04 1:27:00
2 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 1:37:28 1:37:04
3 Elly Visser Altis 1:37:31 1:37:22

Mannen recreanten, 10 km
8 Ruden Grim Eindhoven Atletiek 35:21 35:21
402 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 45:58 45:32

Vrouwen recreanten, 10 km
28 Yvonne Groenen Eindhoven Atletiek 46:57 46:22

Eindhoven, zondag 9 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10895 m
1 Tomas Hendrickx 81 ARAC 36:19
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 36:32
3 Milan Stawicki 92 Cifla 36:46
5 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 42:40
6 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 44:00
14 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 53:36

Mannen 35, 10895 m
1 Joan School 74 GVAC 40:48
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 41:52
3 René van Berlo 74 Geldrop 42:25
5 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 43:04

Mannen 45, 8730 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 32:25
2 Kees Wouters 62 DES 33:03
3 Michael Harris 66 Eindhoven 33:38
9 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 37:18
10 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 40:55
12 Kees Visser 59 Eindhoven Atletiek 43:04

Mannen 55, 8730 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 35:08
2 Albert Warnders 55 LOGO 35:48
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 36:25
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:35
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 39:54

Mannen 65, 8730 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 37:17
2 Jo Dat 48 Lopersgroep Deurne 40:08
3 Piet van der Nat 48 GVAC 41:15
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 44:00

Vrouwen senioren, 7395 m
1 Evelien Ruijters 85 Unitas 28:35
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 29:52
3 Inge Sengers 92 Unitas 30:38
4 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 32:09
7 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 36:37
8 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 37:14

Mannen korte cross, 3065 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:39
2 Alwin Groen 89 AAC 9:50
3 Michael Beuwer 89 Asterix 9:57
17 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 13:56

Vrouwen korte cross, 3065 m
1 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 12:24
2 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 12:33
3 Yorma Wolters 92 Asterix 12:38
4 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 12:42
6 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 13:08
7 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 13:56

MJA, 5750 m
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 34:24

JJB, 5750 m
1 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 22:33
6 Danny Bust 98 Eindhoven Atletiek 26:23

JJC, 3600 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 13:14
4 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:27
9 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 16:54
12 Bart van de Loo 00 Eindhoven Atletiek 19:14

MJC, 1730 m
6 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 7:19
8 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 7:34
9 Marleen Kamerbeek 00 Eindhoven Atletiek 7:40

JJD, 1730 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:34
9 Niek Schlangen 02 Eindhoven Atletiek 7:07
10 Stijn van der Brug 01 Eindhoven Atletiek 7:11
14 Michiel Stad 02 Eindhoven Atletiek 8:40
16 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:45
17 Jeroen Damen 02 Eindhoven Atletiek 9:28

MJD, 1420 m
5 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 6:21
6 Vera Kamsteeg 01 Eindhoven Atletiek 6:40

JPA, 1420 m
7 Tijn Stikkelbroek 03 Eindhoven Atletiek 6:00
8 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 6:00
12 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:16
18 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 6:32
20 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 6:39
21 Mats Krouwel 03 Eindhoven Atletiek 6:39
25 Julian Overschie 03 Eindhoven Atletiek 7:28

MPA, 1420 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:48
14 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:30
15 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:32
18 Amy van den Berg 03 Eindhoven Atletiek 6:47
22 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:24
24 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 7:45

JPB, 900 m
5 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 3:44
8 Jori Schlangen 05 Eindhoven Atletiek 3:47
11 Max de Kruijf 05 Eindhoven Atletiek 4:04
15 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 4:15
16 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 4:17
17 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:28
18 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 4:55
19 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:07

MPB, 900 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:40
5 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:05

JPC, 900 m
4 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 3:58
8 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 4:15
10 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 4:29
12 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:34
14 Victor Rorije 06 Eindhoven Atletiek 4:47
16 Sep Althuizen 07 Eindhoven Atletiek 5:11
17 Ian Verburg 06 Eindhoven Atletiek 5:11
18 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:15
19 IJsbrand Eijk 07 Eindhoven Atletiek 5:27

MPC, 900 m
4 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:21
6 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 4:35

Scholieren Gr 5-8, 1420 m
6 Diana Hounjet 03 Eindhoven Atletiek 7:27

Scholieren Gr 3-4, 900 m
2 Britt van Gastel 07 Eindhoven Atletiek 4:51

Tilburg, zondag 9 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Tilburg van Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 30 km wedstrijd
1 Stef Simons 91 Peer 1:58:56
2 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 2:06:06
3 Stefan Regalo 83 Waterland 2:16:26
5 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 2:28:25

Dordrecht, zaterdag 8 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve van Hercules
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 21.1 km
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 1:15:26
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 1:18:46
3 Erik Klooster 65 Passaat 1:20:57

Vorden, zondag 2 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Achtkastelenloop van Hanzesport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 30 km
1 Peter Bruinsma 71 Atletics Nijverdal 1:50:20 1:50:18
2 Adriaan van den Eelane 74 Gorssel 1:57:38 1:57:35
3 Martijn Venhuizen 75 Seven Hills Running 2:00:03 1:59:58
32 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:30:13 2:28:18

Tilburg, zaterdag 1 maart 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kruikenloop van de Tilburg Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 52:19 52:18
2 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 54:26 54:24
3 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 56:21 56:19