Eindhoven Atletiek februari 2014


Best, zondag 23 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann Bosloop van AV GM (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11600 m
1 Paul Ervine 84 Eindhoven Atletiek 43:42
2 Roland de Haan 80 Asterix 44:09
3 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 44:40
5 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 48:20

Mannen 35, 11600 m
1 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 45:06
2 Roland van Loon 72 AV Oirschot 46:15
3 Remco Hoetmer 70 GAC Hilversum 46:43
5 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 47:57
6 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 49:56

Mannen 45, 8700 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 32:14
2 Kees Wouters 62 DES 33:29
3 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 33:53
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 34:32
9 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 36:54
10 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 37:22
12 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 38:46
15 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 42:13

Mannen 55, 8700 m
1 Bert van Nunen 57 De Keien 33:20
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:12
3 Hans de Korte 58 No-Limits 36:29
5 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 37:20

Mannen 65, 5800 m
1 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 27:02
2 Piet van der Nat 48 GVAC 27:03
3 Rien Vlemmix 47 GVAC 28:36
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 29:14

Vrouwen senioren, 5800 m
1 Linda Korten 93 AV Weert 21:30
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 24:03
3 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 24:11
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 25:12
6 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 28:02

Vrouwen 45, 5800 m
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 27:05
2 Rita van Nunen 60 De Keien 28:07
3 Marie-Sophie Mutsaers 69 DES 28:09

Mannen korte cross, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:58
2 Alwin Groen 89 AAC 10:05
3 Michael Beuwer 89 Asterix 10:26
7 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 10:41
18 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 12:05

Vrouwen korte cross, 2140 m
1 Goele Truijers 92 Vabco Mol 8:11
2 Judi Becx 94 Attila 8:33
3 Yorma Wolters 92 Asterix 9:02
4 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 9:04
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:20

MJA, 3000 m
3 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:23

JJB, 5800 m
3 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 23:41
7 Danny Bust 98 Eindhoven Atletiek 29:48

JJC, 3000 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 11:25
5 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:27
7 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 12:43
13 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 15:29

MJC, 2140 m
4 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 9:38
5 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 9:52

JJD, 2140 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:54
12 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 11:11

JPB, 1070 m
11 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 5:52
13 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:57
14 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 7:02

MPB, 1070 m
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:56
6 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:33
7 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 5:34

JPC, 1070 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:09
5 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 5:21

Vught, zondag 23 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lunettencross van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 7180 m
1 Dick van der Kaaij avVN 27:06
2 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek 28:06
3 Alex Gijsbers Oss '78 29:01

Moergestel, zondag 23 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rico Salvetti Loop van Taxandria
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder, Joost Bouwman, Stefan van Happen, Gwynny Hamilton, Marco Meeuwse en Kim Dillen, als het parcours de juiste lengte had gehad (-400m = +1:20 min)

Mannen senioren, 10 km
1 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 29:10 29:10
2 Colin Bekers 79 Achilles 30:30 30:30
3 Martijn de Kok 82 Dynamica 31:06 31:05
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:43 32:41
14 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 34:31 34:27
44 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 52:58 52:57

Mannen 35, 10 km
1 CornÚ van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 33:18 33:17
2 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 33:31 33:30
3 Kevin Bek 76 HAC 34:35 34:30
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 36:45 36:41

Vrouwen 35, 10 km
1 Paddy Herijgers 76 Achilles 37:10 37:05
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 37:29 37:25
3 Marleen van Beek 65 LADB 38:29 38:26

Mannen senioren, 15 km
1 Alexander Picard 88 Chaam 49:21 49:20
2 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 50:32 50:27
3 RenÚ Vosters 82 Reusel 54:30 54:27

Mannen 35, 15 km
1 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 50:45 50:44
2 Richard Donders 73 Loopgroep PK 53:30 53:29
3 Eric Peijnenborg 77 Oisterwijk 56:10 56:07

Vrouwen senioren, 15 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 51:00 51:00
2 Roos Spekman 87 Roosendaal 1:09:53 1:09:38
3 Nynke Troelstra 86 Tilburg 1:13:58 1:13:09

Vrouwen 35, 15 km
1 Tineke Mous 58 Fortuna '67 1:14:31 1:14:25
2 Ria Pijnenburg 59 AV Oirschot 1:14:43 1:14:27
3 Marianne Verstappen 66 Tilburg 1:16:36 1:16:13
7 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:26:42 1:25:59

Oss, zondag 16 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Brabantse Kampioenschappen Cross van AV Oss '78
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11 km
1 Said Hayek HAC Helmond 38:05
2 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 38:25
3 Erik van Rijsewijk Seven Hills Running Team 39:02
4 Martin Mom Eindhoven Atletiek 40:35

Vrouwen senioren, 7 km
1 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 30:10
2 Janny Maas AV Marvel 30:47
3 Fannie van Bree GAC Gemert 31:08

JJD, 2 km
12 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 8:20

MPA, 1.5 km
1 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 7:08
14 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 8:17

JPB, 1.5 km
18 Raf van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 8:20

MPB, 1.5 km
3 Eva Kok Eindhoven Atletiek 8:06

Apeldoorn, zat. 15 en zon. 16 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 3000 m
1 Tonnie Stouten 65 Veluwe 9:13,52
2 Rachid Mohammadi 67 Atos 9:19,83
3 Dick Elzenga 66 Veluwe 9:45,64
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:46,01

Mannen 45, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:20,11
2 Frank Wiegman 64 Leiden Atletiek 4:25,98
3 Jack van Avendonk 67 Attila 4:28,40

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,35
2 Jack van Avendonk 67 Attila 2:06,30
3 Jurgen van Berkum 67 Parthenon 2:06,79

Mannen 50, 800 m
1 Marijn Michels 63 Altis 2:12,98
2 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:15,85
3 Corne Haast 59 Spado 2:16,68

Mannen 40, 400 m
1 Toine van Beckhoven 70 Attila 53,26
2 Henk van Dijk 69 Hera 53,35
3 Richard van Delft 73 GAC Hilversum 54,49
4 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 55,07

Eersel, zaterdag 15 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de DES Halve Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 1:10:52
2 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 1:15:25
3 Gerbert van de Biggelaar 87 AVO 1983 1:19:17

Mannen 35, halve marathon
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:14:16
2 Maarten van der Donck 77 Vorselaar 1:17:00
3 Joan School 74 GVAC 1:17:52
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:22:25
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:26:24
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:28:36
9 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:42:43

Mannen 45, halve marathon
1 Kees Wouters 62 DES 1:20:58
2 Garry op de Beeck 68 Vorselaar 1:22:24
3 Bart van Nijlen 62 ARAC 1:22:52
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:25:25
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:29:44
8 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:33:23

Mannen 55, halve marathon
1 Albert Warnders 55 LOGO 1:29:35
2 Hans de Korte 58 No-Limits 1:30:36
3 Drikus Haalboom 47 avVN 1:31:13
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:36:31
8 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 1:37:24

Vrouwen 45, halve marathon
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:41:09
2 Francien van de Ouweland 65 AVV 1:48:07
3 Sylvia Kuipers 64 De Grenslaupers 1:52:28
4 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 1:54:43

Mannen recreanten, halve marathon
33 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 1:42:56
34 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:42:59
59 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:05:59
62 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:27:00

Mannen recreanten, kwart marathon
9 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 42:25
12 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 43:47
28 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 49:49
29 Marc Nieuwhof 67 Eindhoven Atletiek 50:03
36 Henri van Limpt 58 Eindhoven Atletiek 52:10
37 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 52:14
41 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 52:49
49 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 54:39
58 Jorrit de Kort 74 Eindhoven Atletiek 58:42

Vrouwen recreanten, kwart marathon
8 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 52:58
9 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 53:00
20 Brigitte van der Heyden 75 Eindhoven Atletiek 58:41

Valkenswaard, zondag 9 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AVV (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9400 m
1 Tomas Hendrickx 81 Arendonk 32:27
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 32:32
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 35:09
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 36:13
5 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 37:45
6 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 38:05
7 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 39:40
8 Michael Louwers 88 Eindhoven Atletiek 39:43

Mannen 35, 9400 m
1 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 38:19
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:42
3 Ton Rijkers 69 De Keien 39:17
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 39:21
5 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:49
6 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 42:10

Mannen 45, 7600 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 28:58
2 Kees Wouters 62 DES 29:48
3 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 30:12
8 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 33:19
15 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 39:59

Mannen 55, 7600 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 31:30
2 Hans de Korte 58 No-Limits 32:48
3 Albert Warnders 55 LOGO 33:10
4 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 33:24
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 34:04

Mannen 65, 7600 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 33:14
2 Jo Dat 48 Lopersgroep Deurne 35:50
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 38:08

Vrouwen senioren, 5800 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 23:42
2 Lysanne Aarden 90 Eindhoven Atletiek 24:21
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 24:38
4 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 24:56
6 JosÚ Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 28:01

Mannen korte cross, 3350 m
1 Michael Beuwer 89 Asterix 10:44
2 Javier Marco Estruc 90 Eindhoven Atletiek 10:48
3 Sam Krop 83 Asterix 10:50
15 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 13:17

MJA, 3350 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 14:49
4 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:04

JJB, 3350 m
6 Danny Bust 98 Eindhoven Atletiek 14:33

JJC, 3350 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 11:44

MJC, 2250 m
3 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 9:13
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 9:22

JJD, 2250 m
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:57

JPA, 1820 m
3 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:27
8 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 7:00
10 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:03
15 Guus van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 7:24
20 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:41

MPA, 1820 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:42
13 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 7:33
15 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:50
19 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:58

JPB, 1230 m
15 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 6:12

JPB, 1230 m
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:33
5 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:02

JPC, 1230 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:51

Mannen recreanten, 9400 m
1 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 23:51
20 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 47:42

Schoorl, zondag 9 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marco Meeuwse

Mannen senioren, 30 km
1 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 1:37:08 1:37:08
2 Tim Stessens Neerpelt 1:41:02 1:41:01
3 Jelle Bertels Team Punk Running 1:43:10 1:43:10
5 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:51:26 1:51:24
6 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:51:51 1:51:49

Mannen 35, 30 km
1 Iwan Kamminga Aquilo 1:39:39 1:39:39
2 Cedric de Caluwe Sint-Michiels 1:48:01 1:48:00
3 Willem de Boer Lionitas 1:50:19 1:50:16
28 Wout Peters Eindhoven Atletiek 2:17:25 2:16:54
109 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 2:56:36 2:53:38

Vrouwen senioren, 30 km
1 Heleen Plaatzer Cifla 1:59:09 1:59:07
2 Mireille Baart Pallas '67 2:02:47 2:02:37
3 Hilde Kippers Team Punk Running 2:07:34 2:07:33
53 Vera Lagerburg Eindhoven Atletiek 3:04:55 2:58:33

Mannen senioren, 10 km
1 Abdi Nageeye Cifla 29:10 29:10
2 Sindre Buraas Oslo 29:11 29:11
3 Daniel Chavez BraziliŰ 29:14 29:14
96 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 34:34 34:29
151 Sander Halin Eindhoven Atletiek 43:26 43:26

Mannen 50, 10 km
1 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 34:05 34:05
2 Willem Boon De Spartaan 35:38 35:35
3 Tim Brouwer de Koning Leiden Atletiek 35:49 35:46
7 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek 36:27 36:23
22 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 39:51 39:47

Mannen 70, 10 km
1 Michiel Koorn avVN 45:40 45:35
2 Ruud Nieuwenhuis Kombijsport 46:01 45:51
3 Henk Stienstra Trias 46:11 46:08
9 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 52:26 52:17

Vrouwen senioren, 10 km
1 Jip Vastenburg AV '34 32:49 32:49
2 Adrienne Herzog Running2000 33:05 33:05
3 Charlotta Fougberg Zweden 33:42 33:42
6 Ruth van der Meijden Asterix 34:02 34:02
10 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 34:52 34:52

Vrouwen 55, 10 km
1 Carla Ophorst Olympus '70 39:27 39:24
2 Cecile Jumelet NSL 41:30 41:18
3 Tineke van de Vliert Horror 42:39 42:37
4 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 43:58 43:55

Apeldoorn, zondag 2 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon, met ook kortere afstanden op een mooi heuvelachtig parcours in een bosrijk gebied
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Jiri Civrny 80 Trutnov 2:32:43 2:32:42
2 Harm Sengers 81 Eindhoven Atletiek 2:33:46 2:33:46
3 Niels Esmeijer 93 Amsterdam 2:42:17 2:42:12
5 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 2:44:31 2:44:30

Mannen 40, marathon
1 Remon van Lunzen 69 Lionitas 2:29:48 2:29:47
2 Jay Sauer 72 Cifla 2:34:18 2:34:17
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 2:36:55 2:36:54

Asselronde mannen, 27.56 km
17 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:44:08 1:44:04
242 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:07:58 2:07:21
392 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:14:23 2:14:02
1379 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 2:50:18 2:47:51

Asselronde vrouwen, 27.56 km
205 Maaike Werson 72 Eindhoven Atletiek 2:36:00 2:34:39

Mini marathon mannen, 18.58 km
1097 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:39:53 1:37:43
1122 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:40:19 1:38:10
2236 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 2:06:05 2:01:10

Mini marathon vrouwen, 18.58 km
9 Lysanne Aarden 90 Eindhoven Atletiek 1:18:54 1:18:43
212 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:40:20 1:38:11
379 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 1:45:56 1:43:30

Acht van Apeldoorn mannen, 8.06 km
883 Kees Kokee 54 Eindhoven Atletiek 46:24 45:37

Acht van Apeldoorn vrouwen, 8.06 km
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 27:30 27:27

Helden, zondag 2 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Cross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 9064 m
1 Nico Verstraten 53 Atletiek Helden 39:24
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 41:46
3 Jan van de Rijdt 52 't Jasper Sport 41:48

MPB, 1282 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 6:05

Breda, zondag 2 februari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

JJC, 3325 m
7 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 11:57

MJC, 2770 m
25 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 11:42