Eindhoven Atletiek januari 2014


Apeldoorn, zaterdag 25 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de 6e AV PEC 1910 Indoor
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 1500 m
1 Nils Pennekamp 87 Phanos 3:47,11
2 Daan Reintjes 93 De Liemers 3:54,29
3 Yared Stifanos 94 Hellas 3:54,90
18 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:16,98

Mannen, 800 m
1 Thijmen Kupers 91 Groningen Atletiek 1:48,51
2 Tony van Diepen 96 AV '34 1:50,45
3 Thomas van Laar 95 PEC 1910 1:51,62
28 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,17

Eersel, zondag 19 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijtcross van DES (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11100 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 38:24
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 40:58
3 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 42:36
4 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 43:12
6 Arno Classen 91 Eindhoven Atletiek 43:58
7 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 44:02
8 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 44:11
10 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 46:50

Mannen 35, 8600 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 39:26
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 40:19
3 Joan School 74 GVAC 41:37
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 43:02
6 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 43:42
7 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 44:00
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 46:27
10 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 49:54
11 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 53:05

Mannen 45, 8600 m
1 Jack van Avendonk 67 Attila 31:31
2 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 32:19
3 Kees Wouters 62 DES 33:25
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 35:14
7 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 37:20
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:03
10 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 38:35
13 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 42:31

Mannen 55, 8600 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 36:07
2 Hans de Korte 58 No-Limits 36:51
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:52
5 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 37:59
7 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 39:25

Mannen 65, 8600 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 37:16
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 41:48
3 Piet van der Nat 48 GVAC 42:02
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 43:27

Vrouwen senioren, 7500 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 31:53
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 32:14
3 Lysanne Aarden 90 Eindhoven Atletiek 32:22
4 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 33:14
5 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 37:48

Vrouwen 45, 7500 m
1 Nicole Loeve 64 HAC 21:12
2 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 24:01
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 24:15
4 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 27:04
5 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 27:48

Mannen korte cross, 2600 m
1 Alwin Groen 89 Asterix 8:20
2 Michael Beuwer 89 Asterix 8:28
3 Marco van Erp 93 Asterix 8:40
5 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 8:55
12 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 10:36

Vrouwen korte cross, 2600 m
1 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:46
2 Marlijn van Houts 85 De Keien 11:04
3 Anke van den Berg 85 De Keien 11:06

MJA, 5000 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 24:06
3 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 29:32

JJB, 5000 m
4 uc Visser 97 Eindhoven Atletiek 19:56

JJC, 2600 m
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 9:43
9 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 11:38

MJC, 2200 m
2 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 8:52
3 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 9:23
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 9:25

JJD, 1500 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:02
9 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 6:45
13 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 7:37
16 Jeroen Damen 02 Eindhoven Atletiek 8:18

JPA, 1500 m
7 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 6:28
12 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 6:37
15 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:48
23 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:16
24 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:17

MPA, 1500 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 6:04
6 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:50
16 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:17
18 Lina Zouhair 04 Eindhoven Atletiek 7:22
20 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 7:45

JPB, 1100 m
11 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:37
12 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 5:48
13 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 6:05

MPB, 1100 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:32
5 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:03

JPC, 1100 m
7 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:29

Posterholt, zondag 19 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Annendaalloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Vincent Nardozza 89 Lanaken 1:10:28
2 Rob Linders 75 Venlo 1:14:49
3 Maarten van der Donck 77 Vorselaar 1:14:51
12 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 1:24:26

Kerkrade, zondag 19 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van AV Achilles-Top
Klik hier voor alle uitslagen

JJA, 7400 m
7 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 26:02

JJC, 2900 m
3 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 10:56
11 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 11:44

Kerkrade, zaterdag 18 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van AV Achilles-Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 20.5 km Trail
1 Bonnie Christoph 70 DJK Elmar Kohlscheid 1:19:05 1:18:28
2 Tim Pleijte 85 Dynamica 1:25:35 1:25:00
3 Nico de Vries 74 Isala '96 1:28:15 1:27:38
21 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:35:44 1:34:49

Vrouwen, 20.5 km Trail
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:34:47 1:34:09
2 Ilonka Betjes 72 Lycurgus 1:36:27 1:35:50
3 Katja Backhaus 71 DJK Elmar Kohlscheid 1:43:10 1:42:15

Egmond, zondag 12 januari 2014

egmond   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Berend-Jan Bel

Halve marathon wedstrijd
56 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 1:11:55
203 Vincent Verboven Eindhoven Atletiek 1:23:53
308 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:28:16
379 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 1:30:31
423 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:31:58
478 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:33:32
573 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 1:36:19
797 Saskia Groot Eindhoven Atletiek 1:41:48
1052 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 1:46:51
1341 Frans Dorrestein Eindhoven Atletiek 1:56:05
1410 Remco Koedam Eindhoven Atletiek 1:59:16
1454 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 2:02:43

Halve marathon recreatie
815 Irene Vroegrijk Eindhoven Atletiek 1:40:25
909 Paul van Haaren Eindhoven Atletiek 1:41:07
2912 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:50:26
2913 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:50:26
3522 Henri van Limpt Eindhoven Atletiek 1:52:55
3659 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 1:53:30
3661 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:53:30
3785 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 1:53:59
4494 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:56:56
4922 Peter van Emmerik Eindhoven Atletiek 1:58:35
5700 Piet van Buul Eindhoven Atletiek 2:01:42
6998 Martijn Lassche Eindhoven Atletiek 2:08:59
7308 Thijs Franssen Eindhoven Atletiek 2:11:35

Kwart marathon wedstrijd
95 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 1:04:54
106 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 1:08:06
131 Marieke Kools Eindhoven Atletiek 1:11:19
138 Mieke Trum Eindhoven Atletiek 1:26:04
139 Kitty Mostert Eindhoven Atletiek 1:26:04

Kwart marathon recreatie
17 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 45:49
239 Erica Hoefnagels Eindhoven Atletiek 54:21
519 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 58:53
801 Brigitte van der Heyden Eindhoven Atletiek 1:02:03
936 Anoek de Ruijter Eindhoven Atletiek 1:03:14
1610 Patricia Couwenberg Eindhoven Atletiek 1:08:59
1934 Marie-Josť van Eck Eindhoven Atletiek 1:11:54
1944 Martje van der List Eindhoven Atletiek 1:12:04
1958 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 1:12:14
2039 Thera van der List Eindhoven Atletiek 1:13:12
2146 Sanne van den Boom Eindhoven Atletiek 1:14:42
2155 Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 1:14:47
2320 Willem Wardenaar Eindhoven Atletiek 1:17:21
2521 Debby Weerlink Eindhoven Atletiek 1:26:13
2522 Marie-Josť Donkers Eindhoven Atletiek 1:26:13
2523 Anita Maas Eindhoven Atletiek 1:26:14

Asten, zondag 5 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van AV 't Jasper sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 27:45
2 Jeroen van den Biggelaar 76 GAC Gemert 29:01
3 John Philipsen 74 Lopersgroep Deurne 29:22
5 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 30:28

Mannen 45, 8000 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 30:40
2 Mark Jongeneelen 68 't Jasper Sport 31:35
3 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 32:45

Mannen korte cross, 4000 m
1 Koen van de Mortel 94 Lopersgroep Deurne 14:27
2 Rens van Dongen 88 Scopias 14:48
3 Rick Hendriks 93 Lopersgroep Deurne 15:27
17 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 18:41

Vrouwen senioren korte cross, 4000 m
1 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 17:10
2 Kristel Matthijssen 92 Lopersgroep Deurne 21:04
3 Anouk Tielemans 82 Geldrop Runners 22:00

Boxmeer, zondag 5 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollen Omloop van Olympia'18
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 37:52
2 Horacio Pereira 78 Veghel 38:10
3 Ferry Schreven 74 Druten 39:36

Meisjes 11-15, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 11:42

Meisjes 8-11, 1 km
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:06

Woudenberg, zaterdag 4 januari 2014

loop uitslagen   

De uitslagen van de Florijn Winterloop van VV Woudenberg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 53:40 53:40
2 Koen Henkes 82 Running2000 54:25 54:25
3 Rik Wolswinkel 77 Altis 56:10 56:10