Eindhoven Atletiek december 2013


kerst


Hilvarenbeek, dinsdag 31 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Laura Muskens en Viola van den Berk

Mannen senioren, 10 km
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 32:01
2 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 33:36
3 Rob Wouters 84 Tilburg Road Runners 35:19
7 Michael Louwers 88 Eindhoven Atletiek 39:23

Mannen 35, 10 km
1 Corné van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 34:36
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:12
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 36:19
17 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 42:08

Mannen 45, 10 km
1 Eduard Linnenbank 67 Attila 37:16
2 Ron de Veer 61 Tilburg Road Runners 38:11
3 Marco Budel 68 Oss '78 38:32
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 39:59

Vrouwen senioren, 10 km
1 Mariska Scholtes 82 Tilburg Road Runners 37:43
2 Amy van den Broek 82 Sprint 39:21
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 42:07
4 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 42:29
12 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 48:34

Vrouwen, 5 km
1 Marjon van der Wansem 91 LADB 18:00
2 Marleen van Beek 65 LADB 19:26
3 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 20:19

Trier, dinsdag 31 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sao Paulo Silvesterlauf in Trier
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 30, 5 km elite
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:40,9
2 Christina Walloch 80 TV Waldstraße Wiesbaden 17:34,7
3 Julia Galuschka 79 LG Telis Regensburg 18:13,9

Weert, dinsdag 31 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes 15, 3 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 11:58

Mannen recreanten, 5 km
41 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 24:08

Soest, dinsdag 31 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Pijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen korte cross, 3200 m
1 Mohamed Berok 85 ASVO Oudenaarde 10:39 10:39
2 Maikel van der Steen 92 Prins Hendrik 10:39 10:39
3 Lahsene Bouchikhi 93 OLSE Merksem 10:41 10:41
68 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 12:31 12:31

Mannen recreanten, 2900 m
5 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 13:33 13:16

Oirschot, zondag 29 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9288 m
1 Thomas Thys 84 AC Westerlo 31:16
2 Kevin Schauwaers 86 AC Herenthals 32:27
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:17
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 34:01
9 Arno Classen 91 Eindhoven Atletiek 36:35
13 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 40:02

Mannen 35, 9288 m
1 Gino Steemans 77 ARAC 32:01
2 Peter van der Velden 69 GVAC 32:38
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 32:56
6 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 34:55
7 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:32
10 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 37:05
11 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 37:08
12 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 37:23
17 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:11
19 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 44:11

Mannen 45, 6966 m
1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 25:03
2 Jack van Avendonk 67 Attila 25:08
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 25:32
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 26:07
9 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 28:08
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 29:01
12 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 29:16
14 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 29:52
16 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 30:22
18 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 30:40
22 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 32:57

Mannen 55, 6966 m
1 John van de Wansem 50 LADB 26:27
2 Bert van Nunen 57 De Keien 26:37
3 Herman Lievens 57 AC Herentals 27:00
6 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 28:33
8 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 29:56
10 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 31:06

Mannen 65, 6966 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 30:35
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 32:57
3 Piet van der Nat 48 GVAC 33:30
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 34:47

Vrouwen senioren, 4644 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:52
2 Esther Pullens 82 Oss '78 18:52
3 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 19:47
5 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 20:04
6 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 20:38
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:15

Vrouwen 45, 4644 m
1 Marleen van Beek 65 LADB 18:34
2 Tineke van de Heuvel 59 AV Oirschot 22:01
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 22:27
4 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:46
5 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 24:58
6 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 26:05

Vrouwen 55, 4644 m
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 20:58
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 21:02
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 21:18

Mannen korte cross, 3303 m
1 Alwin Groen 89 AAC 10:20
2 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 10:29
3 Michael Beuwer 89 Asterix 10:37

Vrouwen korte cross, 2202 m
1 Goele Truyers 92 VABCO 7:48
2 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 8:32
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 8:35

MJA, 2202 m
2 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 9:33
3 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 10:19

JJC, 2202 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 7:31
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 7:36
4 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 7:44
14 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 9:18

JJD, 2202 m
14 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 11:14

JPA, 1101 m
10 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 4:19
16 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:27
19 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:37
32 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 5:07
33 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 5:09

MPA, 1101 m
7 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:38
8 Lindsey Heijmans 03 Eindhoven Atletiek 4:39
24 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:08
25 Amy van den Berg 03 Eindhoven Atletiek 5:09
29 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 5:30

JPB, 811 m
11 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 3:46
12 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 3:54
13 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 4:34

MPB, 811 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:11

JPC, 811 m
3 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 3:19
8 Lars Ekelmans 06 Eindhoven Atletiek 3:33
13 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 3:51
16 Sep Althuizen 07 Eindhoven Atletiek 4:35

Heerlen, donderdag 26 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van AVON Heerlen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 7200 m
1 Jorrit van der Raadt 96 STAP 27:34
2 Johnny Jeurissen 79 Barneveld 30:21
3 Ralf Janssen 82 Landgraaf 31:24
5 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 31:45

Gemert, donderdag 26 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van GAC Gemert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Luc Schout Oosterbeek 32:52
2 Jeroen van den Biggelaar Gemert 35:05
3 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 36:48
37 John Williams Eindhoven Atletiek 43:30

Vrouwen, 10 km
1 Inge van der Meulen Eindhoven Atletiek 41:15
2 Jackelien van de Avoort Gemert 43:29
3 Fannie van Bree Handel 43:52
21 Rian van Herk Eindhoven Atletiek 54:21

Wilbertoord, zondag 22 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Winterloop van VV De Willy's
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 Theo van Kessel 61 Uden 38:42
2 Jos Linders 61 Wanroij 38:50
3 Gert Bouman 59 Grave 40:37
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 43:42

Vrouwen senioren, 10 km
1 Lucie van Genugten 84 Nijmegen 40:56
2 Susan Mulders 83 Veghel 42:41
3 Emy van der Wielen 89 Ledeacker 45:26
8 Anita van de Pas 81 Eindhoven Atletiek 50:04

Vrouwen 40, 10 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 41:28
2 Nicole Loeve 64 Helmond 42:44
3 Marian Kerkhof 66 Mill 48:44

Mannen senioren, 5 km
1 Sjors Thielen 89 Venray 17:36
2 Geoffery van den Berg 83 Uden 17:42
3 Bas Basten 82 Velden 18:47
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 18:59
15 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 22:09

Meisjes 7-9, 2.5 km
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 11:16

Dronten, zaterdag 21 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevodelta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder, Marco Meeuwse, Arjan Donkerbroek en Kim Dillen (clubrecord)

Mannen senioren, 21.1 km
1 Soyekwo Kibet 92 Oeganda 1:03:45 1:03:45
2 Tsegasew Kibret 85 Ethiopië 1:05:13 1:05:12
3 Emmanuel Ngetich 84 Kenia  1:05:48 1:05:48
20 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:15:29 1:15:27
23 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 1:16:46 1:16:43
24 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 1:18:39 1:18:36
27 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 1:19:20 1:19:19
33 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:23:46 1:23:44

Mannen 40, 21.1 km
1 Stefan van den Broek 72 Duffel 1:08:54 1:08:53
2 Fransua Woldemariam 70 Almere '81 1:11:36 1:11:36
3 Tonnie Stouten 65 Veluwe 1:13:35 1:13:34
5 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:14:16 1:14:15

Vrouwen senioren, 21.1 km
1 Lucy Macharia 87 Kenia 1:13:31 1:13:30
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:14:17 1:14:15
3 Nancy Chepkurui 93 Kenia 1:15:55 1:15:54
13 Lysanne Aarden 90 Vitalis 1:31:36 1:31:22

Linschoten, zaterdag 21 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Linschotenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers en Leon Schrijvers

Mannen senioren, 21.1 km
1 Said Hayek HAC 1:10:26 1:10:26
2 Jelle Roozenburg Koplopers 1:15:32 1:15:31
3 Gerard Hollestelle Phanos 1:16:03 1:16:01
89 Willem Fabel Eindhoven Atletiek 1:41:33 1:39:27

Mannen 35, 21.1 km
1 Jay Sauer Cifla 1:10:58 1:10:58
2 Rene de Lange Koplopers 1:12:38 1:12:37
3 Ruud van der Wal AV 34 1:13:53 1:13:50
168 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:44:26 1:43:05

Mannen 45, 21.1 km
1 Robert Willemse Rotterdam Atletiek 1:10:52 1:10:52
2 Bart Wassenberg Hellas 1:14:10 1:14:08
3 Peter van der Velden GVAC 1:14:39 1:14:35
22 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:24:54 1:24:52
23 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:25:44 1:25:42

Vrouwen 55, 21.1 km
1 Anne van Dijk AV Gouda 1:40:23 1:40:19
2 Gerda Weitkamp Loopgroep Houten 1:41:23 1:41:04
3 Karin Verheijden Eindhoven Atletiek 1:44:54 1:43:34

Mannen 45, 10 km
1 Jan Zijderlaan Avantri 35:33 35:33
2 Bert Kamphorst Phoenix 36:37 36:34
3 Frans Jorna Hellas 37:19 37:17
151 Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 55:41 54:34

Vrouwen 35, 10 km
1 Birgit Koster GAC Hilversum 38:53 38:52
2 Ester Eikendaal Avantri 40:21 40:20
3 Esther Brakenhoff GAC Hilversum 42:45 42:45
43 Brigitte van der Heyden Eindhoven Atletiek 55:40 54:40

Sint-Oedenrode, zondag 15 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna '67 (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8957 m
1 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 31:05
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 32:37
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:50
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 34:17
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 35:51
8 Arno Classen 91 Eindhoven Atletiek 36:31
10 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 36:54
13 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 41:18

Mannen 35, 8957 m
1 Peter van der Velden 69 GVAC 32:29
2 Joan School 74 GVAC 33:59
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:28
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:05
9 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 38:24
11 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 39:55
12 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 40:10
16 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 42:48

Mannen 45, 5966 m
1 Rachid Mohammadi 67 Atos 21:02
2 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 22:00
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 22:14
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 22:19
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 24:08
11 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 24:40
19 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 26:10
20 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 26:13

Mannen 55, 5966 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 24:32
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 24:38
3 Hans de Korte 58 No-Limits 25:33
4 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 25:40
5 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 25:51
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 26:51

Mannen 65, 5966 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 26:03
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 28:26
3 Piet van der Nat 48 GVAC 28:35
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 30:04

Vrouwen senioren, 5966 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 24:35
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 25:19
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 25:36
5 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 26:43
6 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 26:44
7 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 27:13
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 30:01

Vrouwen 45, 5966 m
1 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 29:22
2 Inge van Oijen 66 Fortuna '67 30:11
3 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 35:14

Vrouwen 55, 5966 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 28:24
2 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 28:40
3 Angnetta van 't Wout 53 Oss '78 28:43

Mannen korte cross, 2527 m
1 Alwin Groen 89 AAC 8:01
2 Michael Beuwer 89 Asterix 8:09
3 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 8:13
8 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 8:45

Vrouwen korte cross, 2527 m
1 Marlijn van Houts 85 De Keien 10:39
2 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:45
3 Tamara Renders 90 GVAC 10:47
6 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 11:21

MJA, 4059 m
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 22:31

JJC, 2527 m
2 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 9:07
4 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:10
5 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 9:13

MJC, 2006 m
2 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 8:10
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 8:26

JJD, 2006 m
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:07
22 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 11:16

JPA, 995 m
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 4:05
7 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:07
13 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:14
26 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 4:39

MPA, 995 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:46
10 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:20
20 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 4:37
25 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 4:56

JPB, 995 m
16 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:28
17 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:54

MPB, 995 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:19
6 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:59

JPC, 995 m
3 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:27

Eijsden, zondag 15 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mescherbergloop van de Maasrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Vincent Nardozza 81 Gellik 54:40 54:39
2 Olivier Schaffers 93 Pijnenburg 56:16 56:16
3 Bob Martens 88 Beek 56:36 56:35
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 58:40 58:39

Mannen 35, 15 km
1 Marc van de Geijn 69 Maastricht 48:47 48:47
2 Roger Heiligers 77 Caesar 56:22 56:22
3 Vincent Wirtgen 76 Luik 56:39 56:38
12 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 1:05:53 1:05:35
40 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:14:43 1:13:58

Vrouwen 45, 15 km
1 Jacquie Gough 65 Venlo 1:17:10 1:16:45
2 Sandra Beurskens 66 Maasrunners 1:20:00 1:19:32
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:20:03 1:19:55
7 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:25:25 1:24:53

Mannen, 10 km
1 Bas van Hooren 92 Atletiek Maastricht 33:49 33:49
2 Erwin vander Plancke 95 Wandre 34:46 34:45
3 Marco van der Stel 91 Unitas 34:50 34:50
13 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 46:38 46:30

Reusel, zondag 8 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre Cross loop van AVR'69 (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9890 m
1 Yannick Michiels 91 VMOL 33:20
2 Milan Stawicki 92 Cifla 33:29
3 Tomas Hendrick 81 ARAC 34:09
6 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 36:12
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 36:30
11 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 40:54
12 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 41:14
17 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 46:38

Mannen 35, 9890 m
1 Gino Steegmans 77 ARAC 34:34
2 Bart Lieckens 77 VOLH 34:52
3 Peter van der Velden 69 GVAC 36:21
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 40:07
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 40:25
10 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 41:56
13 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 45:01
14 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 45:40
15 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 49:20

Mannen 45, 7680 m
1 Leo Smets 64 ACHL 28:35
2 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 29:02
3 Ad Peeters 66 AVV 29:17
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 31:53
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 33:00
17 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 34:32

Mannen 55, 7680 m
1 Roger Hendrickx 53 ARAC 30:04
2 Herman Lievens 57 ACHL 31:38
3 Wout Graafmans 58 Spiridon 31:57
5 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 32:43
7 Arie van den Akker 49 Eindhoven Atletiek 33:58
14 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 37:07

Mannen 65, 7680 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 34:48
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 37:44
3 Piet van der Nat 48 GVAC 38:24
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 41:50

Vrouwen senioren, 5470 m
1 Gwynny Hamilton 80 Eindhoven Atletiek 22:25
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 23:01
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 23:50
4 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 23:59
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 28:42

Vrouwen 45, 5470 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 26:13
2 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 26:15
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 28:04
5 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 30:30

Mannen korte cross, 2360 m
1 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 7:34
2 Alwin Groen 89 AAC 7:38
3 Michael Beuwer 89 Asterix 7:43
6 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 7:59
7 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 8:04
12 Martijn Cox 90 Eindhoven Atletiek 9:10
17 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 9:37

Vrouwen korte cross, 2360 m
1 Julia van Velthoven 94 Attila 8:30
2 Lysanne Wilkens 94 Prins Hendrik 8:54
3 Goele Truyers 92 VMOL 8:55
5 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 10:09
6 Mira Lauriet 92 Eindhoven Atletiek 10:11

MJA, 3260 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 15:52
3 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:21

JJB, 3260 m
5 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 12:42

JJC, 2360 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 8:50
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 8:54
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 8:55
14 Olaf van Nuenen 00 Eindhoven Atletiek 10:58

MJC, 1770 m
2 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 7:20
4 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 7:37
6 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 7:58

JJD, 1770 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:13
8 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 7:57
16 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 9:21

JPA, 1180 m
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 4:56
7 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:57
18 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 5:28

MPA, 1180 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 4:45
9 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:27
13 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 5:39
19 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:54
22 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 6:09

JPB, 1180 m
7 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 5:33

MPB, 1180 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 5:12
6 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:14
8 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:17

JPC, 1180 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:30

's-Hertogenbosch, zondag 8 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Engelermeer veldloop van OSS-Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 8650 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 33:37
2 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 34:11
3 Alex Gijsbers 60 Oss '78 34:32

Deurne, zondag 8 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van AV LGD
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9631 m
1 Maikel van der Steen 92 Prins Hendrik 30:08
2 Jeroen Hendrikx 86 Team Punk Running 30:20
3 Geert Meas 84 Team Punk Running 31:06
8 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 33:11
12 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 35:04
13 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 36:18

Mannen 40, 9631 m
1 Noel Keijsers 73 Prins Hendrik 32:33
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 34:46
3 Jeroen Groesz 71 AV Weert 35:27
4 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 36:37
8 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:05

Mannen 45, 9631 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 36:23
2 Raf Wijns 64 ATLE 36:48
3 Theo Nouwens 68 HAC 37:53

Vrouwen senioren, 5769 m
1 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 19:55
2 Ruth van der Meijden 84 Asterix 20:00
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 20:45

JJA, 5769 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 19:05

Vrouwen recreanten, 7700 m
5 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 37:21

Mannen recreanten, 3838 m
8 Ivar Bijsterveld 88 Eindhoven Atletiek 16:52
21 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 19:39

Zierikzee, zaterdag 7 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ten Miles van AV Delta Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joost Bekkers

Mannen recreanten, 10 EM
15 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:17:59

's-Heerenberg, zondag 1 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder, Marco Meeuwse en Elles van de Vorst

Foto Jan Schellekens, Hardloopnieuws.nl

Mannen senioren, 15 km
1 Patrick Ereng 87 Kenia 43:01 43:00
2 Ezrah Sang 94 Kenia 43:02 43:01
3 Soyekwo Kibet 92 Uganda 43:11 43:09
26 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 52:21 52:17
33 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 55:05 54:58

Mannen 35, 15 km
1 Stefan van de Broek 72 AC Duffel 47:30 47:28
2 Gert-Jan Liefers 78 AV '34 47:39 47:39
3 Marco Gielen 70 Scopias 47:50 47:48
12 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 52:48 52:44
383 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:26:54 1:21:32

Mannen 45, 15 km
1 Frank Reintjes 67 De Liemers 53:02 52:59
2 Dick Elzenga 66 Veluwe 53:48 53:42
3 Fred Keurntjes 61 Ciko '66 54:01 53:57
49 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:02:06 1:00:59

Vrouwen senioren, 15 km
1 Cynthia Kosgei 93 Kenia 49:46 49:45
2 Lucy Macharia 87 Kenia 50:24 50:22
3 Elizeba Cherono 88 Kenia 50:27 50:27
6 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 52:23 52:21
14 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:03:52 1:03:42

Eindhoven, zondag 1 december 2013

  

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
18 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 35:13
23 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 37:08
30 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 37:47
31 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 37:47
36 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 38:35
64 Wim van den Broek 61 Eindhoven Atletiek 41:02
74 Martijn Lassche 81 Eindhoven Atletiek 42:11
80 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 42:58
85 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 43:07
86 Dorette Boelens 59 Eindhoven Atletiek 43:09
90 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 43:22
109 Harrie Trum 41 Eindhoven Atletiek 46:16
112 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 46:25
128 Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 47:36
137 Truus van Camp 46 Eindhoven Atletiek 48:53
142 Lucy Leswin 50 Eindhoven Atletiek 50:03
143 Ans van Iersel 50 Eindhoven Atletiek 50:05
146 Thera van der List 60 Eindhoven Atletiek 50:12
149 Jan Reinartz 46 Eindhoven Atletiek 51:19
161 Mieke Trum 41 Eindhoven Atletiek 55:44
163 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 57:54
164 Martijne Beljaards 63 Eindhoven Atletiek 58:22
165 Anita Maas 54 Eindhoven Atletiek 58:22

Mannen/Vrouwen, 4 km
9 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 20:53
15 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 22:10
18 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 22:17
25 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 23:34
42 Ingrid Smit 70 Eindhoven Atletiek 26:24

Jongens/Meisjes, 1 EM
3 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 5:28
5 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:08
6 Teun Rombouts 01 Eindhoven Atletiek 6:17
8 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 6:20
9 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 6:40
13 Mathijs Michels 05 Eindhoven Atletiek 7:43
14 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 7:49
20 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 8:51

Baarle-Nassau, zondag 1 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Enclavecross van Gloria Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 9600 m
1 John van de Wansem 50 LADB 35:49
2 Gerard Wouters 51 Spiridon 38:57
3 Kees Vermijs 53 Atledo 40:17
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 41:55

Weert, zondag 1 december 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Volksloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 17.5 km
1 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 1:25:11