Eindhoven Atletiek november 2013


Ell, zondag 24 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Walter Stals en Leon Schrijvers

Mannen 35, 21.1 km
1 Ruben Beckers 75 Maastricht 1:19:28
2 Roger Heiligers 77 Hulsberg 1:23:34
3 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:25:45
5 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 1:29:06

Mannen 40, 21.1 km
1 Roger Smeets 73 Elsloo 1:09:57
2 Jeroen Pollen 71 Reuver 1:12:31
3 Iwan Theunissen 72 Landgraaf 1:14:00
7 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:28:22
13 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:38:38

Mannen 45, 21.1 km
1 Jean-Pierre Dieteren 65 Bunde 1:16:20
2 Chris Moreau 68 Neeroeteren 1:18:20
3 Fons Liebregts 65 Hapert 1:18:47
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:25:47

Vrouwen 55, 21.1 km
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:36:16
2 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 1:41:02
3 Annemarie Scholtes-Oel 50 Mheer 1:55:29

Vrouwen recreanten, 12.5 km
12 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:03:39

Tilburg, zat. 23 en zon. 24 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop / NK cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters 45, 7500 m
1 Edo Baart 68 Atos 25:14
2 Rachid Mohammadi 67 Atos 25:56
3 Robert Willemse 68 Rotterdam Atletiek 25:59
14 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 27:32
17 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 27:40
20 Ad Peeters 66 AVV 28:01
21 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 28:07
24 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 28:32
33 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 30:53

Mannen masters 50, 5600 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne  20:04
2 Kees Lazeroms 63 Achilles 20:10
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 20:16

Vrouwen masters 35, 5600 m
1 Ingrid Versteegh 78 Sprint 21:22
2 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 21:45
3 Karen Wijlaars 77 Prins Hendrik 22:38
4 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 22:42

Korte cross mannen, 2500 m
1 Thijmen Kupers 91 Groningen Atletiek 6:56
2 Nils Pennekamp 87 Phanos 6:58
3 Tijs Groen 85 De Liemers 7:03
55 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 7:50

JJA, 6200 m
1 Bart van Nunen 95 Passaat 19:40
2 Roy Van Eekelen 95 Sprint 19:48
3 Noah Schutte 95 Leiden Atletiek 20:03
13 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 20:29

JJC 2jrs, 2800 m
22 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 10:07

JJC 1jrs, 2800 m
7 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:58

MJC 1jrs, 2200 m
25 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:01

MPA 2jrs, 1200 m
31 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 4:50

JPB, 1200 m
16 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 4:51

MPB, 1200 m
12 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:47

JPC, 600 m
11 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 2:23

Recreanten, 10 km
203 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 53:37

Recreanten, 5 km
177 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 27:18

Paramaribo, zaterdag 23 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van het World Military Marathon Championship CISM Suriname
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen, marathon
1 Solonei Rocha da Silva Brazil 2:24:27
2 Błażej Brzezinski Poland 2:25:18
3 Nangi Paulus IIYambo Namibia 2:25:57
21 Pieter van Beekveld Netherlands 2:39:31

Nijmegen, zondag 17 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop, met 26289 deelnemers over de finishlijn
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven, Rene Bos, Jose Verstraeten en Kim Dillen (clubrecord)

Mannen senioren, 15 km
1 Leonard Komon Kenia 42:15 42:14
2 Nicholas Kipkemboi Kenia 42:32 42:32
3 Daniel Chaves da Silva BraziliŽ 43:49 43:48
109 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 57:55 54:09
115 Peter van Stralen AV Hera 54:31 54:21
399 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 1:00:20 59:47
410 Bram van Ekeren Eindhoven Atletiek 1:01:53 59:56
764 Peter van der Ven Eindhoven Atletiek 1:05:51 1:03:16
891 Johan de Jong Eindhoven Atletiek 1:19:04 1:04:21
1367 Kai van Sluisveld Eindhoven Atletiek 1:14:12 1:07:02
4193 Jurjen Folkerts Eindhoven Atletiek 2:10:06 1:21:35

Mannen 35, 15 km
121 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 1:00:58 59:45
301 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:15:57 1:04:49
476 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:21:07 1:07:27
563 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 1:22:46 1:08:37
892 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:41:04 1:12:16
1397 Paul van Haaren Eindhoven Atletiek 1:25:42 1:17:25
1473 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 2:03:41 1:18:25

Mannen 40, 15 km
825 Martin Struijk Eindhoven Atletiek 1:29:12 1:10:37
1864 Jeroen Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:15:29 1:19:27
2105 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 2:32:29 1:21:40

Mannen 45, 15 km
243 Patrick vd Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 1:08:56 1:04:00
373 Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 1:14:54 1:06:06
738 Patrick Straver Eindhoven Atletiek 2:14:46 1:10:10
753 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:18:52 1:10:19
994 Jeroen Munsters Eindhoven Atletiek 1:38:52 1:12:32
2148 Thijs Franssen Eindhoven Atletiek 2:21:21 1:22:52

Mannen 50, 15 km
33 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:01:44 58:35
58 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:02:59 59:49
82 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 1:04:11 1:01:02
617 Renť Bos Eindhoven Atletiek 1:41:03 1:11:16
688 Karel van der Pol Eindhoven Atletiek 1:30:58 1:11:58
818 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:38:20 1:13:28
1098 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:51:51 1:16:03
1329 Remco Koedam Eindhoven Atletiek 1:47:01 1:18:37
1678 Jean-Marie Gielen Eindhoven Atletiek 2:18:30 1:22:49
2248 Wilfred Selissen Eindhoven Atletiek 2:40:56 1:33:08
2257 Leonard van der Laken Eindhoven Atletiek 2:39:23 1:33:46

Mannen 55, 15 km
26 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:02:44 1:00:34
71 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 1:06:26 1:04:39
83 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 1:08:29 1:05:12
455 George Guns Eindhoven Atletiek 1:50:10 1:14:25
1186 Hans Lamers Eindhoven Atletiek 2:24:47 1:26:16
1225 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:27:05 1:27:04
1464 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 2:46:48 1:34:59
1513 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 3:04:03 1:37:38
1550 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 3:06:11 1:39:45

Mannen 60, 15 km
226 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:37:13 1:15:55
398 Paul Verstraeten Eindhoven Atletiek 2:08:09 1:20:44

Mannen 65, 15 km
302 Henk Koops Eindhoven Atletiek 3:15:16 1:48:27

Foto Kees Nouws, Sportbeelden.com

Vrouwen senioren, 15 km
1 Tirunesh Dibaba EthiopiŽ 48:43 48:42
2 Berhane Adere EthiopiŽ 50:59 50:58
3 Takagi Ayame Japan 51:08 51:05
5 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 51:41 51:40
6 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 51:53 51:50
9 Ruth van der Meijden Asterix 52:46 52:43
101 Erica Hoefnagels Eindhoven Atletiek 1:34:49 1:07:01
446 Jose Verstraeten Eindhoven Atletiek 1:53:21 1:15:25
2332 Nina Godeke Eindhoven Atletiek 2:35:42 1:32:30
2358 Moniek van Vugt Eindhoven Atletiek 2:25:45 1:32:51

Vrouwen 35, 15 km
205 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 2:07:30 1:17:14

Vrouwen 40, 15 km
4 Inge van der Meulen Eindhoven Atletiek 58:56 58:50
1337 Patricia Couwenberg Eindhoven Atletiek 2:58:35 1:46:53

Vrouwen 45, 15 km
125 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:51:52 1:16:06
202 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:54:59 1:19:13
1120 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 3:07:50 1:46:14
1125 Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 2:58:35 1:46:53

Vrouwen 50, 15 km
250 Margareth Bressers Eindhoven Atletiek 1:43:03 1:23:26
287 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:06:45 1:24:36
332 Marguerite Schiffmacher Eindhoven Atletiek 2:16:06 1:25:42
709 MariŽtte van Tuijl Eindhoven Atletiek 3:06:11 1:39:46

Vrouwen 55, 15 km
68 Lenie Scholten Eindhoven Atletiek 2:15:15 1:20:38

Vrouwen 60, 15 km
103 Annelies Kuypers Eindhoven Atletiek 2:10:42 1:38:30

Veldhoven, zondag 17 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witvencross van GVAC (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8150 m
1 Tomas Hendrickx 81 Arendonk 27:50
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 28:18
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 28:37
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 29:10
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 31:33
7 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 32:45

Mannen 35, 8150 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 28:57
2 Joan School 74 GVAC 30:13
3 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 30:45
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 31:05
5 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 31:15
7 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 31:37
8 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 32:14
9 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 32:31
10 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 32:34
11 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 32:40

Mannen 45, 6790 m
1 Ad Peeters 66 Eindhoven Atletiek 24:48
2 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 24:59
3 Ad van Beek 64 Road Runners Etten-L 25:16
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 25:46
11 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 28:26
13 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 29:16
15 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 29:36
16 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 29:50

Mannen 55, 6790 m
1 Roger Hendrickx 53 Arendonk 25:50
2 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 28:45
3 Albert Warnders 55 LOGO 28:55
7 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 30:23

Mannen 65, 6790 m
1 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 30:09
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 32:36
3 Rien Vlemmix 47 GVAC 32:47

Vrouwen senioren, 5440 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 22:39
2 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 22:55
3 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 23:49

Vrouwen 45, 5440 m
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 26:12
2 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 27:47
3 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 30:18

Vrouwen 55, 5440 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 25:10
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 25:12
3 Marianne Knapen 47 Loopgroep PK 28:08

Mannen korte cross, 2720 m
1 Ruden Grim 91 Eindhoven Atletiek 9:03
2 Michael Beuwer 89 Asterix 9:07
3 Remco Beckers 80 Eindhoven Atletiek 9:12
5 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 9:29

Vrouwen korte cross, 2300 m
1 Marlijn van Houts 85 De Keien 9:32
2 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 9:42
3 Joyce Puts 85 Asterix 10:00

MJA, 4080 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 20:13
3 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 23:27

JJB, 4080 m
3 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 16:03
6 Danny Bust 98 Eindhoven Atletiek 18:11

JJC, 2720 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 10:04
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 10:11
4 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 10:26
6 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 10:55
16 Mike Arduin 99 Eindhoven Atletiek 13:50

MJC, 2300 m
2 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:14
3 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 9:36
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 10:01

JJD, 2300 m
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:38
8 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 9:10
20 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 11:00

MJD, 1150 m
7 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 5:10

JPA, 1150 m
12 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 5:01
21 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 5:20
26 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 5:43

MPA, 1150 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 4:25
11 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:13
12 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 5:14
16 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:30
22 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 5:59

JPB, 1150 m
3 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 5:06
11 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 6:21
12 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 7:30

MPB, 1150 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 5:02
8 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:06

JPC, 1150 m
3 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:50

Valkenswaard, zondag 10 november 2013

loop uitslagen   

Lopen in het groen, de Valkenloop van AV Valkenswaard (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder, Michael Louwers, Filip Lijnen, Peter Verdonk, Wouter Rijckaert, Hans Brons en Dis Kusters

Mannen senioren, halve marathon
1 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:15:18 1:15:18
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:15:31 1:15:30
3 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 1:17:32 1:17:31
5 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 1:20:36 1:20:35
6 Michael Louwers 88 Eindhoven Atletiek 1:25:27 1:25:25
37 Martijn Lassche 81 Eindhoven Atletiek 1:56:34 1:55:59

Mannen 35, halve marathon
1 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:15:26 1:15:24
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:17:53 1:17:52
3 Joan School 74 GVAC 1:21:50 1:21:49
6 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 1:23:24 1:23:24
9 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 1:23:43 1:23:41
13 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:25:58 1:25:55
18 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:26:49 1:26:46
20 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 1:26:58 1:26:56
28 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:29:18 1:29:15
43 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:33:04 1:33:02
47 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:34:30 1:34:23
51 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:35:17 1:34:30
55 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:35:42 1:35:33
59 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:36:04 1:35:55
64 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:37:22 1:37:13
71 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:40:47 1:40:47
77 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 1:42:18 1:42:10
83 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:44:07 1:43:27
92 Robert van de Voort 75 Eindhoven Atletiek 1:46:02 1:45:36
96 Coen Schroots 74 Eindhoven Atletiek 1:48:12 1:47:30
103 Martijn Schuurman 75 Eindhoven Atletiek 1:47:30 1:49:26
104 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:50:30 1:49:33

Mannen 45, halve marathon
1 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:16:15 1:16:14
2 Michel Kerstens 63 Beerse 1:16:38 1:16:36
3 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:18:27 1:18:26
12 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 1:26:54 1:26:53
15 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:28:00 1:27:59
17 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:28:56 1:28:54
28 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:32:24 1:32:19
49 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:36:20 1:36:11
62 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:39:42 1:38:56
80 Ton Sanders 65 Eindhoven Atletiek 1:42:27 1:41:41
88 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:43:35 1:42:54
89 Henri van Gestel 63 Eindhoven Atletiek 1:44:07 1:43:28
93 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 1:46:13 1:45:40
101 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:47:44 1:47:08
135 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:52:53 1:52:38
157 Alex Klaassen 60 Eindhoven Atletiek 1:58:51 1:57:44
170 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:09:44 2:08:54

Mannen 55, halve marathon
1 Ruud van Woensel 57 AV Oirschot 1:23:50 1:23:48
2 Ron Vermeulen 54 AV Oirschot 1:26:03 1:26:01
3 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 1:26:18 1:26:15
11 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 1:33:07 1:32:59
17 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:36:21 1:36:12
30 Hans Leuverman 49 Eindhoven Atletiek 1:42:39 1:42:07
38 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:46:20 1:45:47
59 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 1:55:42 1:54:40
74 Jack van Rijthoven 53 Eindhoven Atletiek 2:08:26 2:07:54

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:30:06 1:30:02
2 Julitta Boschman 84 Amstelveen 1:41:56 1:41:12
3 Ellis van Gompel 90 Eersel 1:46:56 1:46:27

Vrouwen 35, halve marathon
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 1:26:02 1:26:00
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:26:51 1:26:50
3 Angelique de Vries 77 LOGO 1:31:31 1:31:27
8 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 1:40:46 1:40:28
29 Brigitte van der Heyde 75 Eindhoven Atletiek 2:07:38 2:06:46

Vrouwen 45, halve marathon
1 Nadja Wijenberg 64 Unitas 1:24:12 1:24:11
2 Thecla Rijkers 66 HAC 1:36:10 1:36:10
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:36:43 1:36:36
4 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:39:59 1:39:53
30 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:57:26 1:56:34
42 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 2:06:29 2:05:35

Vrouwen 55, halve marathon
1 Irene Hamblok 58 DALO Lommel 1:32:00 1:31:41
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:36:08 1:35:54
3 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 1:38:26 1:38:19

Mannen recreanten, 12.4 km
2 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 48:17
34 Ruud Dekens 64 Eindhoven Atletiek 1:00:47
47 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:03:06
56 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:03:31
63 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 1:03:48
100 Jos Nieuwhof 47 Eindhoven Atletiek 1:09:51
102 Cees Jansen 60 Eindhoven Atletiek 1:09:54
123 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:12:10
140 Henk Harkink 57 Eindhoven Atletiek 1:15:52
150 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:18:45
151 Jan Mathijs Koolhaas 58 Eindhoven Atletiek 1:18:47
156 Tiny van Zwol 54 Eindhoven Atletiek 1:20:16
157 Frank Meulendijks 57 Eindhoven Atletiek 1:20:16
160 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:22:44
161 Hans Damen 55 Eindhoven Atletiek 1:23:51
162 Marcel de Vries 61 Eindhoven Atletiek 1:23:52
166 Hans Hurkmans 58 Eindhoven Atletiek 1:30:48

Vrouwen recreanten, 12.4 km
7 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:03:45
90 Maartje van der List 60 Eindhoven Atletiek 1:18:36
92 Colette van Miert-Adan 62 Eindhoven Atletiek 1:18:47
100 Marjolein Verhoeven 64 Eindhoven Atletiek 1:20:13
101 Josť Prust 52 Eindhoven Atletiek 1:20:16
104 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 1:22:10
109 MariŽtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:23:27
110 Annelies Kuypers 50 Eindhoven Atletiek 1:23:50

Mannen recreanten, 7.1 km
1 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 28:47
12 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 35:11
19 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 35:57

Vrouwen recreanten, 7.1 km
4 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 36:04
73 Janneke Otten 65 Eindhoven Atletiek 48:33
74 Debby Weerlink 79 Eindhoven Atletiek 48:46
83 Marie-Josť Foolen 68 Eindhoven Atletiek 50:54
84 Anita Maas 54 Eindhoven Atletiek 51:31
85 Martijne Beljaards 63 Eindhoven Atletiek 51:31
89 Ronnie Rijken 58 Eindhoven Atletiek 53:44

Helmond, zondag 10 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8600 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 28:56
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 29:12
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 30:32
5 Peter van Stralen 86 Hera 31:18
6 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 32:11
10 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 34:48
13 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 35:19
19 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 37:49

Mannen 40, 8600 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 31:56
2 Ad Peeters 66 AVV 32:23
3 Erik Houben 70 AV Weert 33:06
4 Koen Joosse 67 Phanos 33:10

Mannen 60, 8600 m
1 Har Boonen 52 Atletiek Leudal 37:30
2 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 38:29
3 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 38:36
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 41:03

Vrouwen senioren, 5700 m
1 Linda Korten 93 AV Weert 21:32
2 Inge Sengers 92 Unitas 22:31
3 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 23:31
4 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 24:24
5 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 25:18
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 29:01

Vrouwen 40, 5700 m
1 Nicole Loeve 64 HAC 24:05
2 Jaquie Cough 65 Venlo 24:10
3 Marjan Wintjes 62 GAC Gemert 24:57
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 26:11

Vrouwen senioren, kort cross 2000 m
1 An Lenders 90 Atletiek Helden 7:53
2 Judith Joosten 94 SV Sonsbeck 1919 8:07
3 Vera Lurvink 99 HAC 8:37
5 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 9:12

MJC, 2700 m
5 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 11:44

Bladel, zondag 3 november 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de No-Limits Najaars cross (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9110 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 30:58
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 31:58
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 32:19
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:25
5 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 34:10
6 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 34:31
8 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 35:48

Mannen 35, 9110 m
1 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 33:16
2 Peter van der Velden 68 GVAC 33:43
3 Joan School 74 GVAC 33:49
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:55
7 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 35:41
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 36:04
9 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 36:44
10 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 39:47
12 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 44:20

Mannen 45, 6865 m
1 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 24:54
2 Ad Peeters 66 AVV 24:55
3 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 25:32
4 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 25:33
5 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 25:57
6 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 26:20
7 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 26:35
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 28:15
12 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 28:45
14 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 28:57
20 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 29:52
22 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 30:33
28 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 31:28
32 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 32:44
34 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 33:46
39 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 35:27

Vrouwen senioren, 6170 m
1 Ruth van der Meijden 84 Asterix 22:21
2 Julia van Velthoven 94 Attila 23:21
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 24:27
4 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 25:11
5 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 25:35
6 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 25:41
7 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 26:11
8 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 26:40

Vrouwen 35, 4620 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 18:25
2 Nicole van Gerwen 71 GVAC 19:42
3 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 19:48

Vrouwen 45, 4620 m
1 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 21:05
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 21:09
3 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 21:38
5 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 25:06
6 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 25:22

Mannen korte cross, 2850 m
1 Niels Aarts 95 Generaal Michaelis 9:43
2 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 9:54
3 Bas van der Lip 95 GVAC 10:03
7 Luc Visser 97 Eindhoven Atletiek 10:33

Vrouwen korte cross, 1870 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 7:24
2 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 7:40
3 Marlijn van Houts 85 De Keien 7:41
6 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 8:11

MJA, 3925 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 18:45
3 Anne-marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 22:09

JJC, 2850 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 10:23
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 10:26
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 10:32
5 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 11:14

MJC, 1870 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 7:31
3 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 7:36
6 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 8:09

JJD, 1870 m
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:38
7 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 7:44
12 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:55

MJD, 1490 m
4 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 6:49

JPA, 1000 m
13 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:21
20 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 4:40
22 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 4:42

MPA, 1000 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:51
8 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:26
13 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:35
17 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 4:41
24 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 5:01

JPB, 900 m
2 Wessel de Hoog 05 Eindhoven Atletiek 3:44
4 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 3:50
7 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 4:41
9 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 5:18
10 Noud Bekkers 05 Eindhoven Atletiek 6:04

MPB, 900 m
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:57
7 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 4:38

JPC, 900 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:16
7 Goof Bekkers 06 Eindhoven Atletiek 5:30

West-Terschelling, zondag 3 november 2013

Afgelast vanwege de te verwachten extreme weersomstandigheden