Eindhoven Atletiek september 2013


Utrecht, zondag 29 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Singelloop en NK 10 km van UtrechTrent
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Arnold van Putten (clubrecord), Andy Verhoeven en Kim Dillen

Mannen, 10 km wedstrijd
1 Timothy Kiptoo Kenia 28:25 28:24
2 Kennedy Kimutai Kenia 28:28 28:28
3 Fredrick Musyoki Kenia 28:35 28:33

Mannen senioren, NK 10 km
1 Khalid Choukoud Haag Atletiek 28:44 28:44
2 Jesper van der Wielen Cifla 29:37 29:35
3 Tom Wiggers AV Haarlem 29:39 29:37
56 Sander Halin Eindhoven Atletiek 35:16 35:01
57 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 35:19 35:13
60 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 35:56 35:49

Mannen 45, NK 10 km
1 Toon Heeren Achilles 32:49 32:45
2 Armand van der Smissen Tilburg Road Runners 32:54 32:53
3 Richard van Oosterhout AVR '90 33:39 33:35
7 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 35:39 35:34
21 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 39:55 39:48

Mannen 50, NK 10 km
1 Hub Kurvers Caesar 33:37 33:25
2 Arnold van Putten Eindhoven Atletiek 33:56 33:52
3 Kees Lazeroms Achilles 34:09 34:05
16 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 38:47 38:35

Vrouwen, 10 km wedstrijd
1 Joyce Chepkirui Kenia 31:20 31:19
2 Joan Chelimo Kenia 32:21 32:21
3 Valentine Kibet Kenia 32:36 32:35

Vrouwen senioren, NK 10 km
1 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 33:52 33:51
2 Jill Holterman Zaanland 33:53 33:50
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 33:56 33:55
5 Ruth van der Meijden Asterix 34:10 34:08

Vrouwen 55, NK 10 km
1 Ella Witjes Altis 40:07 39:56
2 Inge Dijkman Aart Stigter 44:17 44:06
3 Wilma Bos Hanzesport 45:28 45:20
4 Karin Verheijden Eindhoven Atletiek 45:39 45:27

Velp, zondag 29 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Posbankloop van POS
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 15 km
1 Stefan van de Broek Duffel 48:11 48:08
2 Christophe Clyncke Aalst 50:19 50:17
3 Fransua Woldemariam Zuidwal 52:41 52:39
96 Martin Struijk Eindhoven Atletiek 1:12:42 1:12:36

Mannen 45, 15 km
1 Aernout van Lon Cifla 58:24 58:24
2 Wim Ritsema Gelre 59:15 59:11
3 Andries van der Wal Velp 1:00:02 59:53
110 Remco Koedam Eindhoven Atletiek 1:16:24 1:15:57

Eindhoven, zaterdag 28 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de clubkampioenschappen van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Stefan van Happen

Mannen, 5000 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 16:56,0
2 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 17:33,3
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 17:34,1
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 17:39,9
5 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 17:41,7
6 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 18:05,2
7 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 18:16,7
8 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 18:39,5
9 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 18:44,1
10 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 18:49,9
11 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 19:23,8
12 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 19:26,5
13 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 19:42,0
14 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 20:17,1
15 Martijn Lassche 81 Eindhoven Atletiek 22:12,1
16 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 23:11,9
17 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 24:47,6

Vrouwen, 5000 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 18:29,4
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:00,8
3 Mariette van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 30:41,9

Mannen, 1000 m
1 Arno Classen 91 Eindhoven Atletiek 3:17,8
2 Paul Bekkers 68 Eindhoven Atletiek 3:20,1

Amsterdam-Zaandam, zondag 22 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dam tot Damloop van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Mannen senioren, 10 EM
1 Nguse Amlosom Eritrea 45:28 45:28
2 John Mwangangi Kenia 45:30 45:30
3 Peter Kirui Kenia 45:31 45:30
14 Tom Wiggers TDR 48:06 48:06
16 Jesper van der Wielen Nederland 48:16 48:16
34 Harm Sengers Eindhoven 52:05 52:03

Vrouwen prominenten, 10 EM
1 Joyce Chepkirui Kenia 51:33 51:33
2 Flomena Chepchirchir Kenia 51:33 51:33
3 Sylvia Kibet Kenia 52:06 52:06
4 Hilda Kibet Nederland 52:51 52:51
12 Andrea Deelstra Nederland 56:27 56:26
13 Kim Dillen Waalre 57:13 57:13
14 Ruth van der Meijden Eindhoven 57:19 57:18

Geldrop-Mierlo, zondag 22 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Loop Geldrop-Mierlo (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Peter Verdonk, Leon Schrijvers en Arno Nieuwlaat

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Gino Steemans 77 Retie ARAC 56:51
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:01:16
3 Kevin Bek 76 Helmond HAC 1:01:59
6 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:11:18

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
1 Michel Kerstens 63 Vosselaar AVOS 59:57
2 Kees Wouters 62 Casteren DES 1:02:54
3 Bart van Nijlen 62 Arendonk ARAC 1:04:13
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:04:34
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:07:37

Mannen 55, 10 EM wedstrijd
1 Frans van der Staak 53 AV Oirschot 1:06:40
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:07:06
3 Johan van Litsenburg 52 Duizel GVAC 1:09:26

Mannen 65, 10 EM wedstrijd
1 Chris de Koe 48 Vlissingen avVN 1:23:28
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:28:47

Vrouwen 45, 10 EM wedstrijd
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:14:53
2 Rhonda Derijnck 58 Oud Turnhout ARAC 1:17:00
3 Anneke Rietveld 69 Eindhoven Atletiek 1:31:46
4 Joyce Dihal 59 Eindhoven Atletiek 1:31:48

Mannen recreanten, 10 EM
74 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:24:10
94 Martijn Schuurman 75 Eindhoven Atletiek 1:29:02
100 Henk Peerenboom 57 Eindhoven Atletiek 1:30:27
145 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:46:33

Vrouwen recreanten, 10 EM
8 Nicole Wijbrands 82 Eindhoven Atletiek 1:24:08
9 Anita van de Pas 81 Eindhoven Atletiek 1:25:38
12 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:26:40

Mannen recreanten, 10 km
3 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 42:58
28 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:14:19

Mannen recreanten, 5 km
10 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 26:19

Vrouwen recreanten, 5 km
3 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 26:22

Jongens, 2 km
10 Teun Rombouts 01 Eindhoven Atletiek 10:24

Meisjes, 2 km
2 Sophie van der Sanden 01 Eindhoven Atletiek 10:20

Jongens, 1 km
9 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 7:54

Meisjes, 1 km
1 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:48

Breda, zondag 22 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tien van 't Aogje
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Colin Bekers 79 Achilles 31:49 31:47
2 Michiel van Nispen 82 Sprint 32:48 32:43
3 Rob Maas 84 Sprint 33:21 33:18
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 35:24 35:22

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Emmanuel Loverie 74 Willebroek Boom AC 33:06 33:04
2 Marcel Laros 71 Scorpio 33:32 33:29
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 35:25 35:24
4 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 35:26 35:23

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Marisa Hopmans 79 Spado 38:29 38:25
2 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 39:37 39:34
3 Magali Fleche 84 Sprint 40:49 40:44
4 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 43:08 43:04

Boxmeer, zondag 22 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maasheggenloop van AV Sportingboxmeer
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Klaas Medendorp 81 Nijmegen Atletiek 1:19:15
2 Horacio Pereira 78 Veghel 1:20:22
3 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:24:10
4 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 1:25:55

Meisjes, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:52

Meisjes 6-8, 1 km
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:12

Katwijk, zaterdag 21 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve van Katwijk van AV Rijnsoever
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Wardie van Wouw 76 Voorhout 1:21:40 1:21:40
2 Maurits Heikoop 72 Nieuwerkerk 1:21:54 1:21:53
3 Bas Haasnoot 75 Katwijk 1:24:15 1:24:14
8 Andres Stelling 72 Eindhoven 1:28:28 1:28:27

Dordrecht, zaterdag 21 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wantijparkloop van AV Parthenon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 34:26
2 Jelmer van den Bogerd 80 Dordrecht 34:37
3 Pol Nabben 83 Dordrecht 34:45
14 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 42:08

Barchem, zondag 15 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lochemtrail
Klik hier voor alle uitslagen

Trail, 31 km
1 Erik Sanders 84 Dieren 2:00:10
2 Jorik Huizinga 77 Doetinchem 2:10:45
3 Fred Reitsma 69 Emmeloord 2:12:30
85 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 2:57:14

Soerendonk, zondag 15 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Peter van der Ven en Wouter Rijkaert

Mannen senioren, halve marathon
1 Tom Liebrand 74 Valkenswaard 1:22:23
2 Florus van Meijl 82 's-Hertogenbosch 1:25:02
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven 1:26:14
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 1:26:20
8 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 1:29:27
9 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 1:30:59
17 Wouter Rijkaert 74 Eindhoven Atletiek 1:39:44

Mannen 40, halve marathon
1 Roef Janissen 69 Neer 1:23:25
2 Remco Schellingerhout 71 Gastel 1:25:00
3 Erik de Laat 70 Gastel 1:25:20
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:31:17
18 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:36:34
20 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:37:11
21 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:37:56
51 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:21:26

Mannen 50, halve marathon
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:25:01
2 Jos van der Vorst 60 Weert 1:26:26
3 Marc Quadflieg 57 Maasmechelen 1:26:48
47 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:27:23

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 1:32:41
2 Emmy Vaneerdewegh 79 Budel-Schoot 1:42:22
3 Annet Smits 89 Hulst 1:55:48

Vrouwen 35, halve marathon
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 1:25:58
2 Kristiene Slenders 72 Peer 1:38:45
3 Floor Vossen 72 Weert 1:47:02

Mannen 50, kwart marathon
2 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 44:15

Vrouwen senioren, kwart marathon
1 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 44:55
2 Erica Hoefnagels 82 Eindhoven Atletiek 50:17

Hilvarenbeek, zondag 15 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Beekse Marathon van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, marathon
1 Paul O'Sullivan 73 's-Gravenhage 2:55:32
2 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:59:04
3 Patrick Vandebeek 74 Aarschot 2:59:11

Vrouwen 45, marathon
1 Fabienne Strubbe 67 Oudenburg 3:33:09
2 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 3:49:11

Mannen, 30 km
1 Jos Elfring 85 Asterix 1:45:15
2 Martijn de Kok 82 Dynamica 1:45:50
3 Marc Gunter 64 THOR 1:54:06
37 Hans van Dinther 58 Eindhoven Atletiek 2:28:59

Vrouwen, 30 km
1 Ruth van der Meijden 84 Asterix 1:54:39
2 Amy van den Broek 82 Sprint 2:11:17
3 Sonja van Hecke 71 THOR 2:25:05
6 Karin Verheijden 58 Eindhoven Atletiek 2:29:23
9 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 2:39:08

Waalre, zaterdag 14 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ronde van Waalre van Loopgroep Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Colin Bekers 79 Teteringen 48:15
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 54:43
3 Roy Vosters 82 Veldhoven 55:05
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 56:36
11 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 58:27
13 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 59:05
14 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 59:51
54 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:11:37
56 Bert Jan Hardenbol 59 Eindhoven Atletiek 1:11:47
63 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:13:50
119 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:36:12

Vrouwen, 15 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 58:30
2 Elly Kuijpers 69 Waalre 1:09:55
3 Saskia Groot 79 Helmond 1:11:00

Mannen, 10 km
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 42:21
42 Martijn Huinen 83 Eindhoven Atletiek 59:24

Mannen, 5 km
4 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 19:58
6 Ton Teunissen 66 Eindhoven Atletiek 20:32

Winschoten, zaterdag 14 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Run Winschoten van Ultraloop Winschoten
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 100 km
1 Frank Litjens Eindhoven Atletiek 9:27:10
2 Peter Rings LSF Oldenburg 10:07:38
3 Karl Graf Alemannia Pfalzdorf 10:15:34

Mannen senioren, 50 km
1 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 3:02:51
2 Matthew Bouckhuyt AV Molenland 3:21:00
3 Jan-Hendrik Hans ITC Team Germany 3:22:07

Mannen 45, 50 km
1 Alfred Roelen NSL 3:22:16
2 Gert Mertens AC Lierse 3:22:55
3 Bernard Roelen Loopgroep PK 3:24:37
5 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 3:54:03

Deurne, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de halve marathon van AV LGD
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:08:51
2 Said Hayek 80 HAC 1:12:17
3 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:19:10

Mannen senioren, 10 km
1 Maikel van der Steen 92 Prins Hendrik 31:32
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 32:52
3 John Philipsen 74 Lopersgroep Deurne 33:53
8 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 40:09
9 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 42:07

Mannen 40, 10 km
1 Maurice Bastings 70 Atletiek Helden 37:07
2 Tadesse Woldemeskel 72 ATV Venray 37:33
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:46

Vrouwen senioren, 10 km
1 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 39:03
2 Janine van den Eijnden 92 Deurne 52:02

Meerssen, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon Meerssen
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Kragten (debuut)

Mannen senioren, marathon
1 Bas Diederen 80 Sittard 2:35:23 2:35:23
2 Tim Kragten 89 Eindhoven 2:46:41 2:46:41
3 Thijs Cuppen 81 Maastricht 3:37:18 3:37:15

Uden, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Keienloop van AV De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 59:25
2 Jeffrey van Hout 78 Olland 59:41
3 Sven Henze 80 Nuenen 59:57
4 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:00:50

Hamburg, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Alsterlauf van Hamburger Sport-Verein
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 30, 10 km stratenloop Rund um die Alster
36 Thijs van Niekerk 82 Eindhoven Atletiek 41:34 41:24

Vrouwen, 10 km stratenloop Rund um die Alster
12 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 42:41 42:30

Hellendoorn, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Strongman Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 18 km hindernissen parcours
803 Paul Kanters 74 Eindhoven 2:20:56 2:18:29

Vrouwen, 18 km hindernissen parcours
194 Maartje Smulders 70 Eindhoven 2:58:01 2:53:28

Amsterdam, zondag 8 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Amsterdam Noord van AV ATOS
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 30 km wedstrijd
1 Abhinabha Tangerman 77 AAC 1:42:39 1:42:39
2 Jeroen Veldhuis 75 AAC 1:43:28 1:43:27
3 Remon van Lunzen 69 Lionitas 1:50:09 1:50:09
16 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 2:08:38 2:08:38

Oirschot, zaterdag 7 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stoelloop van AV Oirschot (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Leon Schrijvers, Jose Verstraeten en Gwynny Hamilton

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Jos Elfring 85 Asterix 32:19
2 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 32:21
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 33:53
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 35:37

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Peter van der Velden 68 GVAC 34:27
2 Joan School 74 GVAC 35:11
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:00
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 36:01
7 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:03

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 33:23
2 Michel Kerstens 63 Beerse 35:14
3 Fons Liebregts 65 Attila 36:59
4 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 37:40
5 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:11
6 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 39:29
8 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 43:50

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Ruud van Woensel 57 AV Oirschot 37:49
2 Frans van der Staak 53 AV Oirschot 40:03
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 40:29
5 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 41:02

Mannen 65, 10 km wedstrijd
1 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 47:49
2 Ad van Zelst 45 AV Oirschot 48:17
3 Peter Hellings 46 Fortuna '67 1:01:58

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Amy van den Broek 82 Sprint 40:33
2 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 48:09

Vrouwen 35, 10 km wedstrijd
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 38:09
2 Marie-Sophie Mutsaers 69 DES 46:29
3 Wally van Laarhoven 69 GVAC 48:35

Vrouwen 45, 10 km wedstrijd
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 45:06
2 Tineke van den Heuvel 59 AV Oirschot 46:58
3 Tineke Mous 58 Fortuna '67 51:14

Mierlo, zaterdag 7 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kersenloop van Lopersgroep Mierlo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 15.9 km
46 Henny Valks 57 Eindhoven 1:41:53

Mannen recreanten, 10.6 km
10 Merijn Trommar 75 Eindhoven 51:29

's-Hertogenbosch, vrijdag 6 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van het Open Instuif Circuit van OSS-VOLO
Klik hier voor alle uitslagen (XLS)

Met een PR voor Arie van Houwelingen

Mannen senioren, 5000 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:32,63
2 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 17:30,25
3 Louis Raes 84 Ekeren 19:12,13

Mannen masters, 5000 m
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 16:54,18
2 Ton Rijkers 69 De Keien 17:45,30
3 Theo van Kessel 64 De Keien 18:13,70

Vrouwen senioren, 5000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:37,32
2 Leonie Rubbens 85 OSS-VOLO 22:14,66
3 Hilda Huizing 90 OSS-VOLO 22:31,87

Weert, dinsdag 3 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de avondwedstrijd van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Arnold van Putten (clubrecord)

Mannen masters, 5000 m
1 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 16:43,6
2 Jeroen Groesz 71 AV Weert 17:39,0
3 Michiel Cos 70 AV Weert 17:58,0
6 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 18:55,3

Tilburg, zondag 1 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tilburg Ten Miles
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven, Kim Dillen en Elles van de Vorst

Vrouwen senioren, 10 km ladies run
1 Tirunesh Dibaba EthiopiŽ 30:30 30:30
2 Esther Chemtai Kenia 32:06 32:06
3 Genet Yalew EthiopiŽ 32:09 32:07
9 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 34:12 34:10
18 Ruth van der Meijden Asterix 35:21 35:21
27 Janneke Videler Eindhoven Atletiek 39:54 39:52
30 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 41:32 41:31

Vrouwen 45, 10 km ladies run
1 Nadja Wijenberg Unitas 37:41 37:40
2 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 46:19 46:18
3 Ingrid van den Hout Tilburg Road Runners 57:22 56:46

Mannen 50, 10 EM
1 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek 58:13 58:10
2 Peter van Zundert Scorpio 1:00:17 1:00:13
3 Theo van Hofslot Sprint 1:01:40 1:01:34
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:03:08 1:03:05

Mannen recreanten, 10 EM
232 Kai van Sluisveld Eindhoven Atletiek 1:17:08 1:11:37
263 Lucas van Houtert Eindhoven Atletiek 1:13:47 1:12:14
434 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:15:31 1:14:29
1732 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 1:33:45 1:26:09

Vrouwen recreanten, 10 EM
88 Erica Hoefnagels Eindhoven Atletiek 1:24:33 1:21:13

Mannen businessrun, 10 EM
16 Bram van Ekeren Eindhoven Atletiek 1:03:54 1:03:35

Beneden-Leeuwen, zondag 1 september 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de DijkenLoop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Nico Serroen 78 Wevelgem 2:28:05 2:28:05
2 Jeroen Debaveye 81 Wevelgem 2:46:22 2:46:22
3 Ruud de Wert 74 Eindhoven 2:55:18 2:55:17