Eindhoven Atletiek juni 2013


Eindhoven, 28/29/30 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Junioren AB bij Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Martin Mom en Casper van der Putten

Jongens junioren A, 10000 m
5 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 34:47,82

Jongens junioren A, 5000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:21,83

Bemelen, zondag 30 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bemels Beste Boeren Bergloop van de Bergrunners Bemelen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 55, 15 km
33 Frans Dorrestein 54 Eindhoven Atletiek 1:26:13 1:25:30

Vrouwen 35, 15 km
17 Anneke Rietveld 69 Eindhoven Atletiek 1:30:41 1:29:58

Vrouwen 45, 15 km
18 Joyce Rikkelman 59 Eindhoven Atletiek 1:30:41 1:29:58

Vrouwen 55, 15 km
1 Heather Macduff 58 Eindhoven Atletiek 1:19:40 1:18:58

Berkel-Enschot, zondag 30 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Galgenloop van de Stichting Galgenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pieter van Beekveld

Mannen senioren, 10 EM
1 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 53:22 53:21
2 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 56:29 56:28
3 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 56:42 56:41

Heerde, zaterdag 29 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Bank tot Bank van de Gemzen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 15 km wedstrijd
1 Willem de Weerdt 55 Cialfo 54:59 54:58
2 Hans Nijman 63 TAS '82 55:24 55:15
3 Jan-Pieter Mondria 63 De Gemzen 55:36 55:34
5 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 57:49 57:49

Helmond, dinsdag 25 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de avondwedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marco Meeuwse, Arjen Donkerbroek, Christian Tiemann, Eric Crombaghs, Ujendre Ramautarsing, Leon Schrijvers, Gwynny Hamilton, Oscar Mulder, Arnold van Putten en Kim Dillen

Mannen senioren, 5000 m
1 NoŽl Keijsers 73 Prins Hendrik 15:19,58
2 Erik van Rijsewijk 93 Seven Hills 15:55,13
3 Remco Snippe 93 Unitas 16:32,83
4 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 16:33,43
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:37,76
6 Arjen Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 16:37,84
9 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 19:40,47

Mannen 35, 5000 m
2 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 17:38,85
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 17:57,31

Mannen 40, 5000 m
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 16:33,81
3 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 17:47,88

Mannen 45, 5000 m
1 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:05,09

Mannen 50, 5000 m
1 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 17:31,37
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 18:43,73
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 20:16,56

Vrouwen 35, 5000 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 18:18,78

Mannen senioren, 800 m
1 Michael Beuwer 89 Asterix 1:58,55
2 Said Hayek 80 Get Running 1:59,24
3 Remco Snippe 93 Unitas 2:00,60
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 2:06,32
6 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 2:11,49

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:03,57
2 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 2:10,90
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:17,72

Mannen 50, 800 m
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 2:20,99

Vrouwen senioren, 800 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 2:12,28
2 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 2:49,09

Vrouwen 55, 800 m
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 2:39,34

Jongens junioren C, 800 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 2:11,44

Goirle, zondag 23 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midzomerloop Goirle van Loopgroep Goirle
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 5 km
9 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 21:46

Roosendaal, zondag 23 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zomerklassieker van Brabant van Thor, Brabants Kampioenschap 10 km
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 10 km
467 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 52:37 51:07

Rheden, zondag 23 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Veluwezoomtrail van Jan Strijker
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 52 km
103 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 5:58:32 5:58:26

Mannen, 27 km
20 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 2:16:14 2:16:09

Torhout, zaterdag 22 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nacht van West-Vlaanderen, Belgisch Kampioenschap 100 km
Klik hier voor alle uitslagen

Klik hier voor Omroep Brabant

Mannen, 100 (10x10) km
10 Bram van Rijswijk 7e Mannen senioren 7:30:28,032
16 Luc Krotwaar 4e Mannen 45 7:54:39,726

Eindhoven, vrijdag 21 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpenrun van Eindhoven Atletiek (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram van Ekeren, Hans-Peter van Wersch, Leon Schrijvers, Andy Verhoeven, Fred Eijpe, Gwynny Hamilton en Kim Dillen (clubrecord)

Mannen, 10.000 m baan wedstrijd
1 Valentin Pocelet 91 CABW 31:14,51
2 Matthieu Benoit 85 CABW 32:45,02
3 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 34:59,58
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:39,65
6 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 36:21,79
8 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 39:11,27

Vrouwen, 10.000 m baan wedstrijd
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 34:03,37 CR

Mannen senioren, 10 km weg wedstrijd
1 Yannick Michiels 91 VABCO 31:04
2 Pieter Hendrickx 80 ARAC 31:22
3 Kristof Nackaerts 92 AC Lyra 31:48
4 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 31:51
5 Gadisha Megersha 92 Eindhoven Atletiek 32:10
11 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 35:55
12 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 38:20
14 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 42:25
15 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 42:57

Mannen 35, 10 km weg wedstrijd
4 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 36:41
5 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 37:50

Mannen 40, 10 km weg wedstrijd
5 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 36:51
6 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 37:36

Mannen 45, 10 km weg wedstrijd
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 40:21
9 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 45:37

Mannen 50, 10 km weg wedstrijd
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:47
4 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 38:51
6 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 44:24
7 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 44:56

Mannen 55, 10 km weg wedstrijd
2 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 38:02
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 40:27

Mannen 60, 10 km weg wedstrijd
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 45:52

Mannen 65, 10 km weg wedstrijd
3 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 49:39

Vrouwen senioren, 10 km weg wedstrijd
1 Nadja Wijenberg 64 Unitas 36:51
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 38:22
3 An Claes 82 VOLH 38:58

Vrouwen 35, 10 km weg wedstrijd
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 39:52

Vrouwen 45, 10 km weg wedstrijd
1 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 44:57

Vrouwen 55, 10 km weg wedstrijd
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 42:39
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 45:25

Recreanten, 10 km weg
5 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 39:05
10 Buddy Tegenbosch 75 Eindhoven Atletiek 41:53
13 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 42:25
14 Arno Classen 91 Eindhoven Atletiek 42:29
48 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 46:38
49 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 46:51
62 Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 48:55
68 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 49:28
74 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 49:50
77 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 50:09
80 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 50:25
84 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 51:12
87 Boudewijn Abbenes 46 Eindhoven Atletiek 51:34
88 Jean-Marie Gielen 62 Eindhoven Atletiek 51:35
109 Femke de Koninck 73 Eindhoven Atletiek 54:23
112 Margareth Bressers 63 Eindhoven Atletiek 54:47
116 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 55:42
117 Jolanda Sinha 66 Eindhoven Atletiek 55:48
118 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 55:51
119 Nanda Vogels 64 Eindhoven Atletiek 55:56
128 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 57:18
132 Pamela de Jong 80 Eindhoven Atletiek 57:45
136 Jack Smulders 59 Eindhoven Atletiek 58:08
154 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:04:02
162 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:05:33
163 Edwin van der Voorde 54 Eindhoven Atletiek 1:05:33
166 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 1:07:56

Recreanten, 5 km weg
4 Ujendre Ramautarasing 73 Eindhoven Atletiek 18:15
7 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 19:51
11 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 20:58
13 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 21:44
15 Dimitri van de Kelft 69 Eindhoven Atletiek 21:52
18 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 23:35
20 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 23:57
21 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 24:07
29 Bert Janssen 45 Eindhoven Atletiek 25:56
33 Guido Weers 50 Eindhoven Atletiek 26:32
34 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 26:47
36 Marlies Rijckaert 76 Eindhoven Atletiek 27:01
41 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 28:56
45 Marjolein Verhoeven 64 Eindhoven Atletiek 29:57
51 Ilse van Eeten 81 Eindhoven Atletiek 31:08
53 Elly Gudden 54 Eindhoven Atletiek 31:25
54 BjŲrn Bakker 77 Eindhoven Atletiek 31:42
55 Marieke van Meer 80 Eindhoven Atletiek 31:45
59 MariŽtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 32:38
60 Greanne Jacobs 76 Eindhoven Atletiek 33:04

Jeugd, 1000 m baan
1 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 3:48
4 Jeroen Oomen 05 Eindhoven Atletiek 4:30
6 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:31
8 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 4:38

Best, dinsdag 18 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de  Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Generaal MichaŽlis
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Met een PR voor Niek van Son, Marco Meeuwse, Arjan Donkerbroek, Kim Dillen, Janneke Videler, Jose Verstraeten, Marc van Gils, Hans-Peter van Wersch, Buddy Tegenbosch, Walter Stals en Gwynny Hamilton

Mannen senioren, 1500 m
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:16,89
6 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 4:26,20
7 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 4:27,26
9 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 4:43,90
10 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 4:49,02

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 4:24,23
2 Ruth van der Meijden 84 ESAV Asterix 4:37,64
3 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 5:01,86
4 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 6:07,53

Mannen masters, 1500 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:20,25
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 4:32,22
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 4:46,84
5 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 4:54,35
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 5:01,64
7 Buddy Tegenbosch 75 Eindhoven Atletiek 5:05,32
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 5:05,35
9 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 5:08,03
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:24,54

Vrouwen masters, 1500 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 5:09,60
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 5:41,64

Jongens junioren A, 1500 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:00,04
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 4:21,76

Jongens junioren C, 1500 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 4:34,00

Meisjes junioren C, 1500 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 5:36,76

Sint Oedenrode, zondag 16 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van SV Fortuna '67 (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing

Mannen 35, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck 69 Loopgroep Aart Stigter 1:20:53
2 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:27:23
3 Edwin Kok 72 HAC 1:27:50
6 Mark Vermeulen 76 Eindhoven Atletiek 1:35:23

Mannen 55, halve marathon
1 Ruud van Woensel 57 AV Oirschot 1:21:59
2 Ron Vermeulen 54 GAC Gemert 1:27:55
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:28:27
7 Hans van Dinter 58 Eindhoven Atletiek 1:38:52

Mannen recreanten, halve marathon
46 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:53:54

Mannen senioren, 10 km
1 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 35:05
2 Patrick Sanders 85 Fortuna '67 38:22
3 Frans Giebels 86 Prins Hendrik 39:30
4 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 40:59

Mannen 35, 10 km
1 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 36:33
2 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:38
3 Thijs Thielemans 77 Fortuna '67 37:53
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 40:44

Mannen , 10 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 35:14
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:33
3 Kees Wouters 62 DES 36:26
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:24
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 40:51
8 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 44:24
9 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 44:39
10 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 45:59

Vrouwen 45, 10 km
1 Anita Ophey 66 Eindhoven Atletiek 45:43
2 Karin Verheijden 58 GVAC 46:12
3 Rita van Nunen 60 De Keien 46:40

Vrouwen 55, 10 km
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 42:11
2 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 46:09
3 Ria van Hoof 48 AVR '69 52:19

Mannen recreanten, 10 km
3 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 39:37
11 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 42:36
14 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 43:10

Mannen recreanten, 5 km
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 17:31
29 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 24:36

Meisjes, 2000 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 7:33
2 Chanella Elfrink 02 Eindhoven Atletiek 8:07

Jongens, 1000 m
3 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:03
23 Nahuel Ramautarsing Eindhoven Atletiek 5:21
26 Adam el Mourabite 07 Eindhoven Atletiek 6:37

Meisjes , 1000 m
5 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 4:30
6 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 4:49

Maarn, zaterdag 15 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heuvelrugloop Maarn
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 10 km
1 Anneke Stavenga 63 Loopgroep Aart Stigter 40:21 40:18
2 Karin van der Giessen 72 Loopgroep Aart Stigter 43:28 43:25
3 Marielle Lensen 68 Driebergen 45:28 45:28
12 Maaike Werson 72 Eindhoven Atletiek 52:24 52:03

Utrecht, vrijdag 14 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Niek van Son, Arjan Donkerbroek, Marco Meeuwse en Oscar Mulder

Mannen senioren, 5000 m
6 Niek van Son 83 Eindhoven Atletiek 16:07,31
9 Arjan Donkerbroek 83 Eindhoven Atletiek 16:38,39
11 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 16:43,99

Mannen senioren, 1500 m
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:14,91

Jongens junioren A, 5000 m
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 16:25,98

Nijmegen, woensdag 12 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nijmegen Global Athletics
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen (clubrecord)

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Tejitu Daba 91 Bahrein 8:48,37
2 Alemitu Haroye 95 EthiopiŽ 8:50,40
3 Ruti Aga 94 EthiopiŽ 8:56,73
5 Jip Vastenburg 94 AV 34 9:04,67
9 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:25,83 CR
11 Ruth van der Meijden 84 Asterix 9:31,94

Ravenstein, zondag 9 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maasdijk Marathon van Oss
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Bart de Grove 72 Wetteren 2:48:00 2:48:00
2 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 2:53:42 2:53:41
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 2:56:09 2:56:08
4 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 2:56:59 2:56:58
62 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 4:37:19 4:37:06

Vrouwen, marathon
1 Marjan de Ruiter-Abma 67 SV Friesland 3:43:32 3:43:29
2 Petra Domhof 66 AVA 70 3:47:01 3:46:57
3 Jet Klomp 65 avVN 3:47:01 3:46:58
4 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 3:52:01 3:51:56

Vrouwen, halve marathon
1 Lotte de Hosson 85 Groningen Atletiek 1:32:16 1:32:13
2 Imke Hennink 89 Wageningen 1:36:52 1:36:11
3 Tanja Neppelenbroek 68 OSS-VOLO 1:37:34 1:37:30
44 Anneke Rietveld 65 Eindhoven Atletiek 2:03:19 2:02:46

Vlieland, zondag 9 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vuurtorenloop van SV Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 18.3 km (10 NM)
1 Harry Wiersma 72 Lionitas 1:09:45
2 Wabe Roskam 72 Horror 1:16:38
3 Andrť Ydema 70 Dronryp 1:18:20
11 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:34:18

Stramproy, zaterdag 8 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Steinakkerloop van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes 95-99, 2.5 km
1 Emmy Weekers 99 Weert 9:03
2 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 10:04
3 Dominique Claessens 97 Caesar 10:40

Epe, zaterdag 8 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Atletiek Masters van AV Cialfo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10000 m
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:45,63

Mannen 45, 5000 m
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:16,59
6 Ad Peeters 66 Valkenswaard 17:46,09

Mannen 55, 5000 m
7 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 18:33,96

Mannen 45, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Phanos 4:21,68
2 Ad Peeters 66 Valkenswaard 4:26,64

Mannen 50, 1500 m
8 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 4:56,93

Mannen 45, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:10,27
4 Koen Joosse 67 Phanos 2:11,39

Mannen 50, 800 m
1 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:12,91

Mannen 45, 400 m
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 55,37

Mannen 50, 400 m
3 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 57,94

Vrouwen 35, 800 m
3 Nathalie Lotthrinkx 76 AV 56 2:33,99

Vrouwen 35, 400 m
2 Nathalie Lotthrinkx 76 AV 56 1:03,45

Dongen, zaterdag 8 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van Dwars door Dongen van Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram van Ekeren

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Bram Kocx 92 Tilburg Road Runners 32:57
2 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 33:19
3 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 33:32
8 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 38:41

Meisjes junioren C, 1 EM
1 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 6:13

Werkendam, woensdag 5 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop van de Altena Roadrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 5 km
1 Robert Willemse 68 Rotterdam Atletiek 16:30
2 Rene Stam 61 Scorpio 17:06
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:18

Wageningen, woensdag 5 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van het Tartletos Loopgala
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder en Kim Dillen (clubrecord)

Mannen, 5000 m
1 Jorrit Cleij 87 Cifla 14:35,42
2 Ries van Zon 85 Climax 14:45,48
3 Ricardo Floris 90 Atletiek Maastricht 14:59,36
23 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:10,75

Vrouwen, 5000 m
1 Luula Berhane 94 Eritrea 15:49,35
2 Jamie Lieshout 91 Attila 16:09,62
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:10,84 CR

Valkenswaard, dinsdag 4 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Met een PR voor Pieter van Beekveld en Marco Meeuwse

Mannen senioren, 3000 m
1 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 9:18,45
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:36,53
4 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 9:38,31
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 10:15,17
6 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 10:16,08
8 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:37,13

Mannen masters, 3000 m
3 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 9:43,48
4 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 10:17,21
5 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 10:34,35
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 11:23,58
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:43,51

Vrouwen masters, 3000 m
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 12:48,16

Vrouwen senioren, 1 mijl
4 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 6:41,37

Mannen senioren, 400 m
2 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 56,88

Mannen masters, 400 m
1 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 55,23

Jongens junioren A, 3000 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:26,11

Jongens junioren A, 400 m
3 Milan Vitvar 95 Eindhoven Atletiek 56,63

Jongens junioren C, 1000 m
2 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 2:54,68
5 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 3:09,49

Meisjes junioren C, 1000 m
3 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 3:29,01
4 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 3:32,63
5 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 3:38,25

Eindhoven, zondag 2 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de FLOW Ladiesrun van Stichting Marathon Eindhoven
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
1 Rian van der Burgt 75 Veldhoven 40:47
2 Mijke Breukels 68 Geldrop 41:34
3 Aurťlie Taupenas 79 Veldhoven 44:19

Vrouwen, 5 km
1 Ruth van der Meijden 84 Eindhoven 16:36
2 Janneke Videler 80 Eindhoven 19:49
3 Andrea van Lieshout 80 Woudenberg 20:12

Haaren, zondag 2 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tuin van Brabantloop van Haaren In Beweging
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 57:25
2 Gerard Lensvelt 67 Spiridon 59:10
3 Bart van den Akker 70 Haaren 1:02:00

Roermond, zaterdag 1 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop Herten van Triathlon Vereniging Roermond en Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 2500 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:59
2 Dominique Claessens 97 Caesar 10:20
3 Kyra Koerts 99 Swift 10:32

Meisjes, 1000 m
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:18

Nuenen, zaterdag 1 juni 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LoNu
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Martijn Schuurman

Mannen, halve marathon
1 Martin Nyakua Eindhoven Atletiek 1:06:49
2 Jacques Groenewoud Eindhoven 1:08:02
3 Vincent Nardozza Lanaken 1:09:47
6 Hans-Peter van Wersch Eindhoven Atletiek 1:22:30
11 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:25:14
43 Ton Hulshof Eindhoven Atletiek 1:36:48
45 Math Creemers Eindhoven Atletiek 1:38:00
88 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 1:54:49

Vrouwen, halve marathon
1 Angťlique de Vries Geldrop 1:27:55
2 Nicky de Jonge Eindhoven 1:30:31
3 Bantita Haeve Beek en Donk 1:36:39

Mannen, 15 km
1 Erik Verboven Cuijk 55:29
2 Kees Wouters Casteren 55:32
3 Roland de Haan Eindhoven 58:12
55 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:15:27
84 Cor Lambregts Eindhoven Atletiek 1:21:27

Vrouwen, 15 km
1 Nicole Loeve Helmond 1:04:00
2 Saskia Groot Helmond 1:09:01
3 Monique Meulenbroek Gemert 1:11:00

Mannen, 10 km
1 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 31:26
2 Thomas Hendrickx Arendonk 32:32
3 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 32:36
6 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 37:22
7 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 37:25
11 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 39:05
12 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 39:21
29 Peter Naus Eindhoven Atletiek 43:45
33 Anno Classen Eindhoven Atletiek 44:18
34 Jack van Wetten Eindhoven Atletiek 44:20
42 Kenian Domen Eindhoven Atletiek 45:24
43 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 45:27
44 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 45:30
52 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 45:56
55 Bert Jan Hardenbol Eindhoven Atletiek 46:05
82 George Guns Eindhoven Atletiek 48:20
88 Martijn Schuurman Eindhoven Atletiek 48:53
100 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 49:59
101 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 50:04
158 Bram van Ekeren Eindhoven Atletiek 54:57

Vrouwen, 10 km
1 Lysanne Aarden Eindhoven 40:50
2 Judith Hendrikx Eindhoven 43:41
3 Jessie van den Hooven Heeze 43:56
12 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 50:03

Mannen, 5 km
1 Jeroen van de Biggelaar Helmond 16:31
2 Niek van Son Eindhoven Atletiek 16:36
3 Jan van den Hoogen Nijmegen 16:54
4 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 16:58
5 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 17:32
8 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 18:04
12 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 20:06
39 Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 25:06
45 Bert Janssen Eindhoven Atletiek 26:49

Vrouwen, 5 km
1 Pauline Bos Dieren 18:10
2 Fannie van Bree Handel 20:16
3 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 20:47
5 Anita Ophey Eindhoven Atletiek 21:23