Eindhoven Atletiek april 2013


Schijndel, dinsdag 30 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wijboschloop van Loopgroep Wijbosch
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Niels Govers 84 AV Oss 36:11
2 Ralph Tilburgs 75 LGWijbosch 37:55
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:00

Mannen 40, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:00
2 Ron de Vaan 68 DAK 37:00
3 Menno Heijstek 69 Prins Hendrik 37:36

Mannen, 5 km
1 Jeffrey Smetsers 93 De Keien 17:47
2 Geoffrey van den Berg 83 De Keien 17:52
3 Ton Rijkers 69 De Keien 18:27
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:24

Vrouwen, 5 km
1 Anke van Kessel 85 De Keien 21:37
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 21:48
3 Janneke Schimmel 84 De Keien 22:21

Meisjes t/m 14, 2.5 km
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 9:43
2 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 11:14

Roermond, dinsdag 30 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Roermond City Run van Jovo Sports Management
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Achim Tholen 77 Gangelt 52:41 52:41
2 Jeroen Pollen 71 Pegasus 54:26 54:26
3 Marcel Welzen 75 AVON 1:01:35 1:01:34
7 Sadik El Mourabile 72 Eindhoven Atletiek 1:01:22 1:01:21

Mannen 35, 10 km
1 John Philipsen 74 Lopersgroep Deurne 34:36 34:36
2 Marco Debets 74 AVON 35:34 35:34
3 Marco Akkermans 68 Wessem 37:13 37:13
23 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 49:28 49:22

Vrouwen, 5 km
4 Judith Hoeven 86 Eindhoven Atletiek 21:26 21:23

Hilvarenbeek, dinsdag 30 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Torenloop van Achil '87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 15 km
1 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 55:28
2 Ad van Beek 64 Road Runners Etten-L 56:47
3 Crist Hendriks 67 Gilze 1:00:18

Mannen 55, 15 km
1 Ad de Jong 48 Atledo 1:05:14
2 Jos Bierens 54 Duizel 1:05:57
3 Frank Litjens 50 Eindhoven Atletiek 1:06:04

Mannen, 10 km
1 Rob Wouters 84 Tilburg Road Runners 34:57
2 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:59
3 Tom Michielsen 87 Gloria 35:14
4 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 35:17
20 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 44:34
31 Twan van Limpt 82 Eindhoven Atletiek 46:58

Vrouwen, 5 km
1 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 22:55
2 Jolien Bruininx 97 AVR '69 24:47
3 Ymke Verstegen 98 Tilburg Road Runners 25:06

Lieshout, zondag 28 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oranjeloop van de Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Hans Peter van Wersch, Leon Schrijvers en Peter Verdonk

Mannen, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck Loopgroep Aart Stigter 1:18:11
2 Kees Wouters DES 1:20:22
3 Marcel Cuppen Mierlo 1:21:27
28 Steven Lucassen Eindhoven Atletiek 1:36:50

Mannen, 15 km
1 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 57:17
2 Ferry Schreven 74 Cifla 58:16
3 Christ Korsten 70 Runnersclub Lieshout 59:58
4 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 1:00:32

Mannen, 10 km
1 Kevin Bek 76 HAC 37:45
2 Anton van de Heuvel 64 GAC Gemert 38:18
3 Mark Wagenaars 73 Marvel 38:45
5 Hans Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 39:27
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:44
8 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 40:33
9 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 41:08
27 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 45:13

Vrouwen, 10 km
1 Janny Maas 76 Marvel 39:48
2 Nicole Loeve 64 HAC 40:56
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 41:21

Vrouwen, 5 km
1 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 19:23
2 Brechtje Kraan 89 Hellas 19:45
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 22:00

Etten Leur, vrijdag 26 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de avondwedstrijd van ARV Achilles
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen en vrouwen, 1500 m
5 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 4:58,59

London, zondag 21 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de London Marathon (34202 deelnemers)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Tsegaye Kebede EthiopiŽ 2:06:04
2 Emmanuel Mutai Kenia 2:06:33
3 Ayele Abshero EthiopiŽ 2:06:57

Vrouwen senioren, marathon
1 Priscah Jeptoo Kenia 2:20:15
2 Edna Kiplagat Kenia 2:21:32
3 Yukiko Akaba Japan 2:24:43

Mannen 45, marathon
1 Wayne Lincoln City Of Norwich AC 2:28:35
2 Stuart Hall DSFRS Running Club 2:29:10
3 Mike Smith Bourton Road Runners 2:32:55
29 Hans Brons Eindhoven Atletiek 2:44:43

Best, zondag 21 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Senioren Competitie 2e Divisie Poule 5 bij AV GM
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5000 m
12 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 16:47,99
13 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 16:53,71

Vrouwen, 3000 m
4 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 10:44,84
8 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 11:34,66

Overloon, zondag 21 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kleffenloop van AV Sporting Boxmeer
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10.5 km
1 Jos Linders 61 De Keien 40:14
2 Piet van den Oever 49 Oploo 47:00
3 Jos Vlecken 62 Hengelo 47:46
13 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 53:12

Vrouwen senioren, 10.5 km
1 Stijntje Bokdam 83 Nijmegen 45:08
2 Els Manders 91 De Mortel 45:44
3 Emmy Verstraaten 68 Overloon 50:44
5 Anita van de Pas 81 Eindhoven Atletiek 52:03

Vrouwen 45, 10.5 km
1 Rinie Ebisch 54 Maasbree 49:44
2 Marian Kerkhof 66 Mill 49:57
3 Nel Classens 54 ATV Venray 50:40
7 Anneke Rietveld 65 Eindhoven Atletiek 53:11
8 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 53:12

Meisjes 9+, 1000 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 3:57

Meisjes 6-8, 1000 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:42

Oisterwijk, zaterdag 20 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Taxandria Vennenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 51:21 51:21
2 Jeroen van Disseldorp 74 Tilburg Road Runners 51:47 51:47
3 Cornť van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 52:09 52:08
4 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:01:21 1:01:18

Mannen recreanten, 15 km
28 Remco Koedam 61 Eindhoven Atletiek 1:12:12 1:12:12

Mannen recreanten, 5 km
29 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 25:20 25:03

Beesel, zaterdag 20 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Voorjaarsrun Beesel
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes, 2500 m
1 Laura Kok 00 Eindhoven Atletiek 10:01

Meisjes 9 jr, 1000 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:23

Veldhoven, dinsdag 16 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Met een PR voor Leon Schrijvers

Mannen senioren, 5000 m
1 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 16:26,60
2 Marco van Erp 93 ESAV Asterix 16:36,45
3 Joan School 74 GVAC 16:43,97
4 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 16:49,33
5 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 17:20,98
6 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 17:23,26
7 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 18:12,68
8 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 18:32,97

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 16:35,05
2 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 16:50,06
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 17:35,60
4 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 18:00,82
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 18:02,07
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 18:57,78
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:22,67
8 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 20:02,48

Vrouwen senioren, 5000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:55,27
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 20:06,93
3 Lysanne Aarden 90 GSAV Vitalis 20:18,53

Mannen senioren, 1000 m
1 Michael Beuwer 89 ESAV Asterix 2:41,55
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 2:43,86
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 2:44,21
4 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 2:50,52
6 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 2:52,39
8 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 2:56,80

Mannen masters, 1000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:45,31
2 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 2:48,43
3 Hans Peeters 58 AV Valkenswaard 3:07,35

Vrouwen senioren, 1000 m
1 Ruth van der Meijden 84 ESAV Asterix 3:04,55
2 Nikkie van Willigen 87 Eindhoven Atletiek 3:15,92
3 Solange Portengen 86 AVON 3:22,50
4 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 3:28,34
5 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 3:49,81

Jongens junioren A, 1000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:35,18
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 2:53,00

Jongens junioren B, 1000 m
3 David van den Broek 96 Eindhoven Atletiek 3:00,96

Jongens junioren C, 1000 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 2:55,91
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 3:15,03

Meisjes junioren C, 1000 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 3:35,32
3 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 3:35,93

Jongens junioren D, 1000 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 3:15,68

Rotterdam, zondag 14 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Marathon van Like2Run (8338 deelnemers)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pieter van Beekveld en Laura Muskens (beide debuut)

Mannen senioren, marathon
1 Tilahun Regassa 80 EthiopiŽ 2:05:38 2:05:38
2 Getu Feleke 80 EthiopiŽ 2:06:45 2:06:45
3 Sammy Kitwara 80 Kenia 2:07:22 2:07:21
34 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 2:30:14 2:30:11

Vrouwen senioren, marathon
1 Jemima Jelagat 80 Kenia 2:23:27 2:23:26
2 Abebech Afework 80 EthiopiŽ 2:23:59 2:23:57
3 Hilda Kibet 80 AV Castricum 2:26:42 2:26:41
96 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 3:59:09 3:56:06

Mannen 40, marathon
28 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 2:53:06 2:52:53

Mannen, 10 km
100 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 40:27 40:25

Vrouwen, 10 km
2594 Kitty Mostert 65 Eindhoven Atletiek 1:06:17 1:05:59

Weert, zondag 14 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:20:24
2 Stefan van Deurzen 79 AV Weert 1:23:29
3 Sybe de Jong 80 Tilburg 1:30:48
10 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 1:41:01
12 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:46:44

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Kristin Jonvik 87 Atletiek Maastricht 1:37:23
2 Martine Jacobs 83 AV Weert 1:44:02
3 Emmy Vaneerdewegh 79 Budel-Schoot 1:45:13
5 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:58:03

Mannen senioren, 10 km
1 Geert Maes 84 Lommel 32:35
2 Tim Stessens 82 Neerpelt 34:44
3 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:58
23 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:08:50

Deventer, zondag 14 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de IJsselloop van AV Daventria 1906
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 50, 10 km
1 Wilma Fraas 62 Hanzesport 46:51 46:49
2 Kitty van der Veen 60 Daventria 48:03 47:55
3 Rita Kloosterman 62 IJsselland 50:28 49:06
18 Margareth Bressers 63 Eindhoven Atletiek 1:00:31 57:32

Almkerk, zaterdag 13 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop van Almkerk van de Altena Roadrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Rene Stam 61 Scorpio 34:13
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:51
3 Erik Klooster 65 Passaat 35:22

Geldrop, dinsdag 9 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trimloop Cyclus van LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
12 Tom van Ruiswijk 97 Eindhoven Atletiek 27:07

Jeugd 11-13 jr, 2000 m
3 Remon de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 12:10

Jeugd 7-8 jr, 1000 m
1 Fleur Boender 05 Eindhoven Atletiek 5:49
4 Lise de Jong 06 Eindhoven Atletiek 7:22

Druten, zondag 7 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drutenloop van de stichting Drutenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder

Mannen senioren, halve marathon
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:16:29 1:16:29
2 Hendrik Venema 83 Cifla 1:19:04 1:19:03
3 Mark Willems 78 Ewijk 1:30:50 1:30:49

Mannen 35, halve marathon
1 Martijn Vergeer 78 AV Wijchen 1:21:29 1:21:28
2 Chris van Sonsbeek 62 Appeltern 1:26:03 1:25:56
3 Jordan van IJsseldijk 78 Cifla 1:26:53 1:26:52
8 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 1:30:36 1:30:34
42 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:44:59 1:44:45

Brunssum, zondag 7 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km top run
1 Esther Chemtai Kenia 31:53 31:50
2 Valentine Kibet Kenia 32:16 32:15
3 Jane Moraa Kenia Kenia 32:45 32:43
8 Ruth van der Meijden Nederland 34:05 34:01

Recreanten, 10 km
1 Achim Tholen Gangelt 32:13 32:12
2 Richard Lavalle STB 33:54 33:53
3 Douabi El Houssaine Eschweiler 34:01 34:00
10 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 36:51 36:48
12 Sadik El Mourabite Eindhoven Atletiek 37:11 37:03
23 Rob Mellegers Eindhoven Atletiek 38:54 38:52

Reusel, zaterdag 6 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grensloop van AV Reusel '69 en Arac (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Jeroen Hendrikx 86 Punk Running 52:29
2 Kristof Nackaerts 92 AC Lyra 53:05
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 56:10
4 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 57:41

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Bart Lieckens 77 VOLH 54:01
2 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 55:09
3 Koen Binnemans 76 VABCO 56:25
7 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:04:22

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
1 Luc van Asbroeck 65 KAAG 54:29
2 Jack van Avendonk 67 Attila 56:08
3 Michel Kerstens 63 Beerse 57:11
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:05:00
16 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:14:45
17 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:18:24

Mannen 55, 10 EM wedstrijd
1 Herman Lievens 57 Olen 1:01:11
2 Ruud van Woensel 57 AV Oirschot 1:01:44
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:05:43

Mannen 65, 10 EM wedstrijd
1 Rien Vlemmix 47 GVAC 1:16:45
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:20:09

Recreanten, 10 EM
20 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 1:11:45

Recreanten, 10 km
Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 42:30

Texel, maandag 1 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de 60 van Texel van AV Texel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 60 km
1 Pieter Mans 79 MarathonPlus 4:09:22
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 4:41:47
3 Mark vanden Driessche 79 Eeklo 4:52:09

Mannen 35, 60 km
1 Pieter Vermeesch 76 De Haan 4:03:12
2 Filip Detiege 74 Beauvechain 4:34:53
3 Jan Albert Veenema 74 Horror 4:36:02
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 5:08:10
9 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 5:16:55

Mannen 40, 60 km
1 Pascal van Norden 72 AV Gouda 4:10:17
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 4:22:10
3 Michiel Otten 68 Prins Hendrik 4:33:58
8 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 4:50:14

Mannen 45, 60 km
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 4:18:24
2 Leo Smets 64 Olen 4:29:49
3 Han Wolsing 65 Triathlon 4:35:51

Mannen 50, 60 km
1 Cor van Baar 61 Haarlemmermeer 4:50:33
2 Edward de Leng 62 Dynamica 4:51:15
3 Jan-Willem Schutte 59 Noordkop 4:56:15
20 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 6:00:42

Helmond, maandag 1 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de openingswedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 2 mijl
4 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:45,01
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 12:44,62

Mannen masters, 300 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 40,49
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 47,17

Mannen masters, 150 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 19,23
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 21,67

Vrouwen senioren, 1 mijl
2 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 5:51,70
4 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 6:50,08

JJA, 1 mijl
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:27,08

Boxtel, maandag 1 april 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 57:41
2 Jeffrey van Hout 78 Fortuna '67 1:01:05
3 Frank Verharen 61 Zaltbommel 1:03:15

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Koos Verwey 71 DAK 51:39
2 Corne van Oirschot 71 Tilburg Road Runners 53:29
3 Jeroen Bouwman 78 Sprint 55:43
10 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 59:22
18 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:22:39

Mannen 50, 15 km wedstrijd
1 Andy Verhoeven 63 Eindhoven Atletiek 1:00:34
2 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 1:05:16
3 Henry Wijffelaars 56 Fortuna '67 1:06:58

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 1:04:56
2 Janine Reijnders 82 Boxtel 1:17:24
3 Freya van Vlerken 85 Boxtel 1:26:43

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Henny van Oirschot 63 Marvel 1:07:22
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:11:46
3 Els Vissers 66 's-Hertogenbosch 1:12:32