Eindhoven Atletiek maart 2013


Spa, zaterdag 30 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Crêtes de Spa van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Sabine Froment Bossiere 1:28:48
2 Sarah Balancier Thimister Clermont 1:35:15
3 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 1:35:15

Totaal, halve marathon
838 Hans van Dinther Eindhoven Atletiek 1:59:59
1546 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 2:27:17
1548 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:27:19
1654 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 2:37:42

Diever, zaterdag 30 maart 2013

loop uitslagen   

Drents Friese Woldmarathon van Sport Promotie Diever en Sportvereniging Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Carla van Dijk (debuut)

Mannen 40, marathon
1 Willem van 't Veer Assendelft 2:46:47
2 Frans Breet Dronten 3:10:15
3 Saco Hemstra Weidum 3:19:08
11 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 3:48:22

Vrouwen 35, marathon
1 Martine Lemson Zoetermeer 3:32:31
2 Carla van Dijk Eindhoven Atletiek 3:49:30

Sleeuwijk, zaterdag 30 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vijfmorgenloop van de Altena Roadrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Rene Stam 61 Scorpio 34:44
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:05
3 Erik Klooster 65 Passaat 35:13

Eindhoven, donderdag 28 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelloop van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pieter van Beekveld en Wouter Rijckaert

Mannen, 10 km
1 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 32:10 32:09
2 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 33:23 33:16
3 Remko Rinia 85 Atletiek Maastricht 33:32 33:29
8 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:53 34:51
12 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 36:19 36:18
36 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 43:29 43:25
41 Arjan Slot 78 Eindhoven Atletiek 44:30 44:15
50 Robert van de Voort 75 Eindhoven Atletiek 46:37 46:06
51 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 47:01 47:00
57 Boudewijn Abbenes 46 Eindhoven Atletiek 50:54 50:37
59 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 51:36 51:15
62 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 51:49 51:48
63 Tim van Klooster 76 Eindhoven Atletiek 52:41 52:22
64 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 53:50 53:27
65 Bart Kamerling 56 Eindhoven Atletiek 54:18 53:58
66 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 54:21 53:56
67 Corné van Pelt 75 Eindhoven Atletiek 55:26 55:02
68 Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 55:30 55:07
69 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 55:46 55:22
75 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:00:03 59:57

Vrouwen, 10 km
1 Nicky de Jonge 86 Asterix 42:03 41:57
2 Nina van de Rijdt 91 Atletiek Maastricht 44:51 44:44
3 Elsemiek Joosten 94 Asten 47:00 46:51
6 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 48:06 47:48
16 Lenie Scholten 56 Eindhoven Atletiek 52:32 52:09
17 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 54:13 53:50

Mannen, 5 km
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:39 15:38
2 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 15:58 15:58
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 16:42 16:42
14 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 18:28 18:24
18 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 19:04 19:02
26 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 20:20 19:54
33 Patrick Straver 66 Eindhoven Atletiek 21:39 21:21
40 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 23:27 23:05
43 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 23:43 23:14
44 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 23:48 23:38

Vrouwen, 5 km
1 Anne van Kooten 90 Asterix 19:49 19:45
2 Vyne van der Schoot 90 Maastricht 20:33 20:25
3 Famke Mölenberg 92 Atletiek Maastricht 20:44 20:37
6 Judith Hoeven 86 Eindhoven Atletiek 21:19 21:05
9 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 23:02 22:48
26 Sandra Salazar Gonzale 73 Eindhoven Atletiek 28:49 28:24
31 Esther Meulman 71 Eindhoven Atletiek 32:25 32:10
32 Isabella Meulman 02 Eindhoven Atletiek 32:29 32:14
33 Marja Breda 58 Eindhoven Atletiek 33:04 32:29
34 Jose Bressers 56 Eindhoven Atletiek 33:04 32:30

Venlo, zondag 24 maart 2013

loop uitslagen   

De Venloop een internationale halve marathon van de stichting Venlo-Loopstad, met in 2012 en 2013 het Nationaal Kampioenschap op de halve marathon !
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pieter van Beekveld, Marco Meeuwse, Sander den Heijer, Andy Verhoeven, Rene Hendriks, Marcel Verwegen, Kim Dillen en Anita van de Pas

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Philemon Yator Kenia 1:01:53 1:01:52
2 Charles Cheruiyot Kenia 1:02:34 1:02:32
3 Julius Koech Kenia 1:02:36 1:02:34
30 Jos Elfring Asterix 1:10:57 1:10:51
31 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 1:11:20 1:11:16
32 Megersha Gadisha Ethiopië 1:11:34 1:11:34
45 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:16:28 1:16:22
51 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:18:33 1:18:26
54 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 1:19:05 1:18:56
62 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:21:19 1:21:06
84 Sander den Heijer Eindhoven Atletiek 1:26:27 1:26:16
571 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 2:06:12 1:56:54

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Jamal Baligha Marokko 1:05:35 1:05:35
2 Erik Negerman GAC Hilversum 1:08:56 1:08:54
3 Sander Schutgens Pegasus 1:09:37 1:09:36
34 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:26:46 1:26:34
127 Ronald Adams Eindhoven Atletiek 1:43:16 1:41:02

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
1 Dennis Pyka Duitsland 1:08:24 1:08:21
2 Jeroen van Damme Loopgroep PK 1:08:26 1:08:24
3 Jeroen van Erp Cifla 1:08:36 1:08:33
107 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:36:55 1:36:41

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Robert Willemse Rotterdam Atletiek 1:12:18 1:12:12
2 Toon Heeren Achilles 1:13:15 1:13:10
3 Harmen Derk de Vries HAC '63 1:16:15 1:16:10
13 Rob Mellegers Eindhoven Atletiek 1:21:48 1:21:39
29 Rene Hendriks Eindhoven Atletiek 1:25:20 1:25:05
333 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:53:23 1:44:17
400 Rene van Galen Eindhoven Atletiek 1:57:34 1:52:36
411 Wilbert van Sijl Eindhoven Atletiek 1:58:19 1:52:56

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
1 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 1:16:35 1:16:31
2 Kees Lazeroms Achilles 1:17:24 1:17:17
3 Rubert Rietkerk Altis 1:20:02 1:19:56
9 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:24:11 1:24:05
230 George Guns Eindhoven Atletiek 1:52:10 1:43:09
288 Rob van Galen Eindhoven Atletiek 1:57:34 1:52:35
303 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:58:51 1:49:33
401 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 2:05:31 1:56:20
479 Alex Klaassen Eindhoven Atletiek 2:12:39 2:04:03
544 Guido Driessen Eindhoven Atletiek 2:21:20 2:10:33

Mannen 55, halve marathon wedstrijd
1 Sjaak Luteijn Loopgroep PK 1:18:24 1:18:14
2 John Janssen avVN 1:21:11 1:21:06
3 Tjibbe de Vries Cialfo 1:22:11 1:21:59
179 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 2:00:33 1:53:07
267 Paul Verstraeten Eindhoven Atletiek 2:10:31 2:01:14
369 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 2:27:34 2:15:33
387 Tiny van Zwol Eindhoven Atletiek 2:30:58 2:22:09
401 Joop Quik Eindhoven Atletiek 2:35:06 2:20:02
409 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 2:42:49 2:26:44

Mannen 60, halve marathon wedstrijd
1 Cees Stolwijk Altis 1:19:14 1:19:09
2 Jo Schoonbroodt Maasrunners 1:23:35 1:23:31
3 Arie Jongejan Loopgroep PK 1:25:38 1:25:29
48 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:53:25 1:47:50
146 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 2:11:59 2:04:21

Mannen 65, halve marathon wedstrijd
1 Bert Streumer Hellas 1:26:20 1:26:15
2 Hans Günter Hendriks Moers 1:36:30 1:32:40
3 Martien van den Akker Altis 1:36:59 1:36:55
17 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:53:18 1:51:03

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Jane Moraa Kenia 1:10:40 1:10:37
2 Isabellah Andersson Zweden 1:10:55 1:10:53
3 Valentine Kibet Kenia 1:11:34 1:11:32
4 Ruth van der Meijden (1) Asterix 1:14:07 1:14:05
8 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 1:16:38 1:16:36
100 Anita van de Pas Eindhoven Atletiek 1:58:29 1:49:12

Vrouwen 45, halve marathon wedstrijd
1 Nadja Wijenberg Unitas 1:21:27 1:21:23
2 Stijntje Reulen Loopgroep Aart Stigter 1:23:20 1:23:12
3 Nicole Loeve HAC 1:29:40 1:29:25
86 Susan Smit Eindhoven Atletiek 2:05:08 1:55:57
117 Anneke Rietveld Eindhoven Atletiek 2:08:39 1:57:21
138 Chantal Magis Eindhoven Atletiek 2:10:41 1:58:41
202 Marieke Kools Aarts Eindhoven Atletiek 2:24:40 2:12:31
216 Margot Adriaans Eindhoven Atletiek 2:27:34 2:15:29

Vrouwen 50, halve marathon wedstrijd
1 Carla Ophorst Olympus '70 1:25:40 1:25:35
2 Susan Hagevoort Triathlon 1:29:41 1:29:36
3 Mariëtte ten Bokkel Atletico '73 1:33:36 1:33:29
55 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:03:46 1:56:18
80 Joyce Dihal Eindhoven Atletiek 2:08:37 1:57:19
123 Andra Davelaar Eindhoven Atletiek 2:20:14 2:06:26
124 Mieke Hovens Eindhoven Atletiek 2:20:23 2:06:36
133 Margareth Bressers Eindhoven Atletiek 2:22:01 2:09:55

Vrouwen 55, halve marathon wedstrijd
1 Thea Ottens (1) Eindhoven Atletiek 1:36:10 1:36:05
2 Inge Dijkman Loopgroep Aart Stigter 1:36:53 1:36:43
3 Elly Buijvoets LAAC Twente 1:37:23 1:37:08

Mannen, 10 km
Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 43:39 43:31
Jack Smulders Eindhoven Atletiek 1:08:18 1:02:11

Vrouwen, 10 km
Nanda Vogels Eindhoven Atletiek 1:06:16 58:25
Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 1:06:52 1:04:17
Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:08:18 1:02:11
Annelies Hovestad Eindhoven Atletiek 1:09:33 1:03:32
Vita Gomes Eindhoven Atletiek 1:11:24 1:03:32

Best, zondag 24 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Goed Beter Bestloop van AV Generaal Michaëlis (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Gwynny Hamilton

Mannen 35-44, halve marathon wedstrijd
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:16:34 1:16:33
2 Cor Datema 71 Prins Hendrik 1:17:30 1:17:29
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:20:16 1:20:15
5 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 1:23:09 1:23:08
6 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:24:10 1:24:08
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:27:48 1:27:46

Mannen 45-54, halve marathon wedstrijd
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 1:15:42 1:15:42
2 Kees Wouters 62 DES 1:20:58 1:20:57
3 Peter Cras 60 Generaal Michaelis 1:28:32 1:28:31
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:33:14 1:33:13
7 Hans van Dinther 58 Eindhoven Atletiek 1:40:37 1:40:34

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:38:23 1:38:20

Vrouwen 35-44, halve marathon wedstrijd
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:24:10 1:24:08
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:33:00 1:32:56

Mannen recreanten, halve marathon
16 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:40:32 1:40:26
22 Arjan Slot 79 Eindhoven Atletiek 1:43:13 1:42:47
45 Rob van Dommelen 69 Eindhoven Atletiek 1:56:10 1:55:54
52 Bart van den Bersselaar 82 Eindhoven Atletiek 2:03:35 2:03:18
54 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:19:49 2:19:45

Mannen recreanten, 14.2 km
1 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 51:44 51:42
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 51:58 51:55
52 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:20:32 1:20:15

Nuenen, zondag 17 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gulbergencross van Lonu, LGM en LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10000 m
1 Tomas Hendrickx 81 Arendonk 36:18
2 Raymond van Hall 74 Doesburg 39:14
3 René van Berlo 74 Geldrop 40:22
19 Paul van Haaren 74 Eindhoven Atletiek 48:15
36 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 52:12
66 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 1:06:56

Vrouwen, 10000 m
1 Irene van Lieshout 93 De Keien 41:10
2 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 45:11
3 Angélique de Vries 77 LOGO 45:53

Mannen, 6000 m
1 Willy van Lieshout Schaijk 30:06
2 Marcel Vos 65 Geldrop Runners 31:15
3 Roel Segers 75 HAC 31:21
20 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 39:09

Drunen, zondag 17 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinenloop van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Laura Muskens, Wouter Rijckaert en Kim Dillen

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Marc Gunter 64 THOR 1:16:46 1:16:42
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 1:17:18 1:17:15
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:18:10 1:18:05

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Femke van Hest 80 Tilburg Road Runners 1:22:13 1:22:10
2 Mariska Scholtes 82 Loopgroep Goirle 1:22:33 1:22:30
3 Amy van den Broek 82 Sprint 1:25:16 1:25:13
8 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 1:39:11 1:39:02

Mannen recreanten, halve marathon
164 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:41:23 1:40:55
288 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:48:07 1:47:39
389 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 1:54:31 1:52:36
514 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:03:28 2:00:32

Mannen, 10 km
1 Gertjan Konings 84 Sprint 34:47 34:47
2 Sander Demmers 88 ACW '66 36:26 36:26
3 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 36:42 36:42
45 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 43:53 43:51

Vrouwen, 10 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 35:10 35:10
2 Marloes van Loon 88 Tartlétos 41:56 41:56
3 Marieke Verheijen 72 Sprint 43:05 43:04

Hapert, zondag 17 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Run van de stichting Kempen Run (Kempische wegcompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing, Leon Schrijvers, Andy Verhoeven en Peter Verdonk

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Jeroen Hendrikx 86 Looise AC 1:05:57
2 Lander van Droogenbroek 83 Dilbeek AC 1:07:26
3 Stefan van den Broek 72 AC Lierse 1:08:03
10 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:19:37

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Jeroen van Erp 73 Cifla 1:08:26
2 Guy Fays 69 RFC Liege 1:09:41
3 Bart Lieckens 77 Volharding Beveren 1:12:48
6 Ton Verbaandert 76 Eindhoven Atletiek 1:16:04
8 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:18:26
14 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:23:39
19 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 1:37:57

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
1 Michel Kerstens 63 AC Vosselaar 1:14:39
2 Ronny Agten 59 VABCO Mol 1:14:55
3 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:16:10
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:29:08
18 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 1:43:11

Vrouwen 35, halve marathon wedstrijd
1 Nadine Eyckmans 67 VABCO Mol 1:28:14
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:32:53
3 Karin Verheijden 58 GVAC 1:34:52
4 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 1:36:35

Mannen recreanten, halve marathon
16 Peter Leermakers 66 Eindhoven Atletiek 1:33:30

Mannen recreanten, 10 km
4 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 36:41
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:13
12 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:59
29 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 42:19
32 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 42:46
33 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 42:58
101 Frits ter Haar 59 Eindhoven Atletiek 53:49
105 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 55:15

Vrouwen recreanten, 10 km
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 43:20
10 Erica Hoefnagels 82 Eindhoven Atletiek 47:52

Vrouwen recreanten, 6 km
28 Marjolein Verhoeven 64 Eindhoven Atletiek 37:20

Sint Anthonis, zaterdag 16 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van Sint Anthonis van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Marco Jonkers, Peter van der Ven, Steven Lucassen en Wout Peters

Mannen senioren, halve marathon
1 Pieter Mans 79 MarathonPlus 1:09:44 1:09:44
2 Sander van den Hoogen 74 Nijmegen 1:15:41 1:15:41
3 Twan Lensen 76 Cifla 1:19:54 1:19:54
9 Marco Jonkers 75 Eindhoven Atletiek 1:26:33 1:26:27
15 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 1:31:32 1:31:31

Mannen 40, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck 69 Nuenen 1:17:31 1:17:30
2 Milan Perc 71 Cuijk 1:20:26 1:20:20
3 Dick Kant 69 Altena Road Runners 1:23:10 1:23:08
6 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:26:59 1:26:54

Mannen 45, halve marathon
1 Johan Roozemond 66 Altena Road Runners 1:22:48 1:22:48
2 Ruud Vermeulen 67 Oss 1:23:07 1:23:05
3 Erwin Jaspers 65 Ven-Zelderheide 1:23:38 1:23:35
68 Tjerk Groeneveld 63 Eindhoven Atletiek 2:02:58 2:02:16

Mannen 50, halve marathon
1 Arnold van Sonsbeek 58 Reek 1:22:56 1:22:54
2 Willy Kanters 61 Lopersgroep Deurne 1:26:39 1:26:35
3 Martin van Alst 62 Huissen 1:28:14 1:27:19
5 Ralph Goes 61 Eindhoven Atletiek 1:29:26 1:29:14
6 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 1:29:46 1:29:44
37 Bert Jan Hardenbol 59 Eindhoven Atletiek 1:49:04 1:48:29

Mannen 55, halve marathon
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:25:23 1:25:22
2 Paul Schwaner 55 GAC Gemert 1:29:56 1:29:45
3 Cor van der Vliet 58 Atletico '73 1:31:07 1:31:02
40 Henk van Aspert 57 Eindhoven Atletiek 1:57:24 1:56:47
41 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 1:57:24 1:56:43
53 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:21:22 2:20:11

Mannen 60, halve marathon
1 Ben van Rossum 51 Mariahout 1:25:45 1:25:39
2 Hans Janssen 51 Oss '78 1:27:25 1:27:23
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 1:31:54 1:31:51

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Daphne Panhuysen 77 Cifla 1:26:06 1:26:04
2 Lotte de Hosson 85 Groningen Atletiek 1:28:04 1:27:57
3 Tia Roordink 83 Cifla 1:35:07 1:35:03
18 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:54:41 1:54:03

Vrouwen 50, halve marathon
1 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 1:44:56 1:44:48
2 Bianca de Haas 58 Dutch Runners 1:45:45 1:44:22
3 Marian Opsteeg 59 Escharen 1:48:36 1:48:21
14 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 2:00:46 2:00:09

Mannen senioren, 5 km
1 Ralph van Houwelingen 94 's-Hertogenbosch 16:33 16:33
2 Nemi Roozemond 95 DAK 17:18 17:17
3 Jan van den Hoogen 89 Wanroij 17:30 17:29
13 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 19:12 19:11

Tilburg, zondag 10 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Tilburg van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Laura Muskens

Vrouwen senioren, 30 km wedstrijd
1 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 2:28:24

Eindhoven, zondag 10 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 12300 m
1 Milan Stawicki 92 Prins Hendrik 38:04
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 39:25
3 Rob Michiels 94 AVR '69 39:46
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 39:52
7 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 43:41
13 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 51:56

Mannen 35, 12300 m
1 Robert van den Heuvel 72 Oss '78 41:33
2 Ad Peeters 66 AVV 41:46
3 Joan School 74 GVAC 42:01
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 44:12
6 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 44:34
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 45:38
10 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 47:59
11 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 48:15
12 Marco Jonkers 75 Eindhoven Atletiek 49:10
13 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 52:37

Mannen 45, 8800 m
1 Jack van Avendonk 67 Attila 32:25
2 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 32:55
3 Peter van Zundert 62 Scorpio 33:26
5 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 35:00
8 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 36:38
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 41:36
12 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 42:15

Mannen 55, 8800 m
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:54
2 Jan School 48 avVN 36:57
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 38:56

Mannen 65, 8800 m
1 Ad Pheninxks 45 SACN Neerpelt 42:33
2 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 42:42
3 Rien Vlemmix 47 GVAC 43:09
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 47:09

Vrouwen senioren, 7950 m
1 Marjon van der Wansem 91 LADB 30:55
2 Suzanne Verhoeven 96 De Langstraat 31:57
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 34:38
5 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 35:40

Vrouwen 35, 5300 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 23:19
2 Karin Dekkers 76 GVAC 24:19
3 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 26:42

Vrouwen 45, 5300 m
1 Marleen van Beek 65 LADB 21:53
2 Karin Verheijden 58 GVAC 24:45
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 25:18

Mannen korte cross, 3100 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 10:23
2 Waldo van Hemert 85 Asterix 10:48
3 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 11:11

MJA, 5800 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 30:02
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 36:26

JJB, 5800 m
3 David van den Broek 96 Eindhoven Atletiek 23:11
8 Maurizio van Dalen 97 Eindhoven Atletiek 25:22

JJC, 3650 m
1 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 14:29
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 14:49
6 Roy Braak 98 Eindhoven Atletiek 18:08
9 Luuk Stikkelbroeck 98 Eindhoven Atletiek 21:08

MJC, 2150 m
3 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 9:33
4 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 10:20

JJD, 2150 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 8:12
12 Stijn van de Burg 01 Eindhoven Atletiek 8:58
13 Jasper Cobussen 01 Eindhoven Atletiek 8:59
17 Riq de Wit 01 Eindhoven Atletiek 9:23
18 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 9:23
21 Teun Rombouts 01 Eindhoven Atletiek 9:53
28 Thijs Otto 01 Eindhoven Atletiek 12:22

MJD, 1550 m
2 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 7:23

JPA, 1550 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 6:24
10 Juno Schuwer 02 Eindhoven Atletiek 6:50
15 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 7:14
17 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:20
19 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 7:33
21 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 7:50
22 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:00

MPA, 1550 m
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 6:34
14 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 8:45

JPB, 1550 m
7 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 4:14
8 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 4:56
9 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 4:58
10 Robert Abernethy 04 Eindhoven Atletiek 5:16

MPB, 1550 m
2 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 4:15
8 Lisa Otto 04 Eindhoven Atletiek 4:44
10 Femke Versmissen 04 Eindhoven Atletiek 5:09
11 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 5:31

JPC, 1550 m
3 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 4:09
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:52
7 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 5:14
8 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 5:26
9 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 5:28
10 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 6:23

MPC, 950 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:09
3 Zoe Cobussen 05 Eindhoven Atletiek 4:48

Recreanten, 8650 m
2 Cor Engels 46 Eindhoven Atletiek 13:56
3 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 20:51
6 Jeroen Munsters 67 Eindhoven Atletiek 23:46
7 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 24:34
18 Rob Weijs 51 Eindhoven Atletiek 40:55
26 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 43:16
33 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 44:23
39 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 46:03
44 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 46:49
49 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 47:57
50 Willem van der Hoek 67 Eindhoven Atletiek 48:03
53 Thijs Franssen 64 Eindhoven Atletiek 48:59
54 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 49:05
68 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 52:33
69 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 53:25
70 Chantal van Berkum 73 Eindhoven Atletiek 53:55
73 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 54:19
75 Gerard Vermeulen 58 Eindhoven Atletiek 54:50
83 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:02:03

Recreanten, 6500 m
9 Vera Lagerburg 79 Eindhoven Atletiek 39:04
12 Tim van der Heiden 85 Eindhoven Atletiek 39:50

Recreanten, 4350 m
8 Jeroen Egelmeers 73 Eindhoven Atletiek 25:41
13 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 29:36
14 Heleen Schellekens 82 Eindhoven Atletiek 30:31

Recreanten, 2150 m
3 Bregje van Berkel 72 Eindhoven Atletiek 12:43
6 Edwin Adriaans 66 Eindhoven Atletiek 16:41

Den Haag, zondag 10 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de City Pier Cityloop van Like2Run
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Johan van der Dennen

Mannen senioren, halve marathon
1 Edwin Kipyego Kenia 1:00:05 1:00:05
2 Henry Kiplagat Kenia 1:00:55 1:00:55
3 Abere Belay Ethiopië 1:00:58 1:00:57
101 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:14:29 1:14:26

Ameide, zaterdag 9 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de 5EM Run van AV Typhoon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 5 EM 
1 Hafid Chaaby 63 Typhoon 27:57
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 28:08
3 Erik Klooster 65 Passaat 28:14

Eersel, zaterdag 2 maart 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de DES Halve Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Andy Verhoeven

Mannen 45, halve marathon
1 Michel Kerstens 63 ATAC 1:18:49
2 Kees Wouters 62 DES 1:19:36
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:24:24

Vrouwen 55, halve marathon
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:35:11
2 Elly Liefrink 49 AVV 1:40:12

Mannen recreanten, halve marathon
28 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:36:54
39 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:42:58
44 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:47:20
47 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 1:49:16

Mannen recreanten, kwart marathon
15 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 47:44
29 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 51:10
34 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 52:25
37 Martijn Schuurman 75 Eindhoven Atletiek 53:42

Vrouwen recreanten, kwart marathon
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 47:46
7 Nicole Wijbrands 82 Eindhoven Atletiek 51:46
8 Anita van de Pas 81 Eindhoven Atletiek 52:20
9 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 52:42
10 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 53:42
33 Marja Breda 58 Eindhoven Atletiek 1:08:42
36 José Bressers 56 Eindhoven Atletiek 1:14:13