Eindhoven Atletiek februari 2013


Best, zondag 24 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann cross van AV GM (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11600 m
1 Jos Elfring 85 Asterix 39:29
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 41:28
3 Erik van Rijsewijk 93 Seven Hills Running 41:50
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 42:17
5 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 42:29
6 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 44:28
13 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 52:40

Mannen 35, 11600 m
1 Ad Peeters 66 AVV 43:35
2 Remco Schellingerhout 71 MarathonPlus 43:47
3 Cor Datema 71 Prins Hendrik 44:03
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 46:00
6 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 46:36
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 47:05
11 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 49:49

Mannen 45, 8700 m
1 Jack van Avendonk 67 Attila 30:37
2 Peter van Zundert 62 Scorpio 31:30
3 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 32:14
6 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 34:51
8 Renť Hendriks 65 Eindhoven Atletiek 36:08
9 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 38:16
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:44
15 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 42:38

Mannen 55, 8700 m
1 John van der Wansem 50 LADB 33:07
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 35:26
3 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 37:06
4 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 38:12
5 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 38:55
9 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 45:55

Mannen 65, 8700 m
1 Ad Pheninxks 45 Hamont-Achel 39:49
2 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 41:00
3 Rien Vlemmix 47 GVAC 42:24
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:34
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 44:49

Vrouwen senioren, 5800 m
1 Ruth van der Meijden 84 Asterix 20:56
2 Christine Venhuizen 81 Seven Hills Running 22:08
3 Marjon van der Wansem 91 LADB 22:35
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 24:34
5 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 27:03

Vrouwen 45, 5800 m
1 Marleen van Beek 65 LADB 23:41
2 Nicole Loeve 64 HAC 24:45
3 Karin Verheijden 58 GVAC 26:34
5 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 31:05

Mannen korte cross, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 10:08
2 Ron Szigetti 87 GAC Gemert 10:16
3 Waldo van Hemert 85 Asterix 10:48
7 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 11:12
8 Martijn Arnoldussen 82 Eindhoven Atletiek 11:16
11 Adrie van Opstal 56 Eindhoven Atletiek 12:40

Vrouwen korte cross, 2340 m
1 Laura Hoogers 93 Generaal Michaelis 8:25
2 Inge Sengers 92 AVV 8:29
3 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 8:30
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:11

MJA, 3000 m
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 18:30

MJB, 3000 m
7 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 15:26

JJC, 3000 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:36
3 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 13:01

MJC, 2340 m
3 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 10:14

JJD, 2340 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 8:28

MJD, 1500 m
5 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 8:06

JPA, 1500 m
10 Max Munsters 02 Eindhoven Atletiek 8:14
11 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 8:14
12 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:17
16 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:59

MPA, 1500 m
2 Yara Schoenmaker 03 Eindhoven Atletiek 7:03
3 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:16

JPB, 1170 m
8 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 6:26

MPB, 1170 m
3 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:33
9 Lisa Otto 04 Eindhoven Atletiek 6:24
10 Femke Versmissen 04 Eindhoven Atletiek 6:38

JPC, 1170 m
3 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 5:18
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:56
8 Tijl Kok 05 Eindhoven Atletiek 6:40
9 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:51
10 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 7:11
11 Abel Kok 06 Eindhoven Atletiek 7:52

MPC, 1170 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 5:21

Valkenswaard, zondag 17 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AVV (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9500 m
1 Kevin Schauwaers 86 AC Herenthals 32:47
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 32:54
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:55
5 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 34:01
11 Peter van der Ven 83 Eindhoven Atletiek 41:00

Mannen 35, 9500 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 33:35
2 Joan School 74 GVAC 34:10
3 Ad Peeters 66 AVV 34:55
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:14
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:58
9 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 39:43
10 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 41:24
11 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 43:21

Mannen 45, 7600 m
1 Jack van Avendonk 67 Attila 26:10
2 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 27:31
3 Kees Wouters 62 DES 28:40
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 29:37
5 Renť Hendriks 65 Eindhoven Atletiek 29:51
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 32:29
13 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 32:29
14 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 35:41

Mannen 55, 7600 m
1 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 29:45
2 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 31:16
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 32:32

Mannen 65, 7600 m
1 Ad Pheninxks 45 SACN Neerpelt 33:54
2 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 34:07
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 34:20
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 35:46

Vrouwen senioren, 5700 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 24:00
2 Nicky de Jonge 86 Asterix 25:20
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 25:33

Vrouwen 45, 5700 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 24:42
2 Karin Verheijden 58 GVAC 25:24
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 27:52
4 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 27:56
5 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 29:38

Vrouwen korte cross, 2910 m
1 Laura Hoogers 93 Generaal Michaelis 11:29
2 Ellen van den Borne 87 AVR '69 12:51
3 Irene van der Velden 94 Fortuna '67 14:28
6 Pamela van de Loo 80 Eindhoven Atletiek 17:23

MJA, 2910 m
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:24

JJB, 2910 m
3 David van den Broek 96 Eindhoven Atletiek 10:34

MJB, 2910 m
2 Anneloes Verhoeven 96 Eindhoven Atletiek 11:49
8 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 14:14

JJC, 2910 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 11:31
6 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 12:09

MJC, 1940 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 9:06

JJD, 1940 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 7:33

MJD, 1940 m
4 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 7:18

JPA, 1710 m
3 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:03
15 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 7:57
19 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:38
21 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 8:48

MPA, 1710 m
15 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:22

JPB, 1140 m
6 Robert Abernethy 04 Eindhoven Atletiek 6:00

MPB, 1140 m
3 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 5:11

JPC, 1140 m
2 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 5:17
8 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 6:36

MPC, 1140 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:57

Mannen recreanten, 9500 m
15 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 44:47
18 Robert van de Voort 75 Eindhoven Atletiek 45:24

Vrouwen recreanten, 9500 m
6 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 53:56

Mannen recreanten, 5700 m
1 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 32:16

Schoorl, zondag 10 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Mannen senioren, 30 km
1 Joe Sweeney 85 Dublin, Ierland 1:34:17 1:34:17
2 Iwan Kamminga 78 Aquilo 1:37:36 1:37:35
3 Jelle Bertels 85 Kermt, BelgiŽ 1:41:03 1:41:02
7 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 1:45:32 1:45:29

Mannen 35, 30 km
1 Abhinabha Tangerman 77 AAC 1:42:05 1:42:04
2 Cedric de Caluwe 75 Sint-Michiels, BelgiŽ 1:48:39 1:48:37
3 Paul Blokland 74 Parthenon 1:53:19 1:52:52
8 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:59:08 1:58:36

Mannen 40, 30 km
1 Guy Fays 69 Luik, BelgiŽ 1:40:59 1:40:59
2 Frederic Collignon 70 Luik, BelgiŽ 1:48:50 1:48:49
3 Gaby van Caulil 70 Ciko '66 1:50:12 1:50:06
41 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 2:24:22 2:22:49

Mannen senioren, 21 km
1 Florent Caelen 89 Luik, BelgiŽ 1:06:47 1:06:47
2 Geert Maes 84 Neerpelt,  BelgiŽ 1:06:51 1:06:50
3 Michael Brandenbourg 86 Luik, BelgiŽ 1:07:17 1:07:17
7 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:10:36 1:10:34

Mannen 45, 21 km
1 Toon Heeren 67 Achilles 1:12:14 1:12:13
2 Peter Hopman 65 Trias 1:13:10 1:13:07
3 Jan Komen 64 Phanos 1:17:29 1:17:28
273 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 2:16:31 2:08:24

Vrouwen senioren, 21 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 1:16:43 1:16:41
2 Hilde Kippers 85 Zonhoven,  BelgiŽ 1:21:36 1:21:35
3 Pauline Claessen 80 Cifla 1:22:50 1:22:49

Mannen senioren, 10 km
1 Abdi Nageeye 89 Cifla 29:14 29:14
2 Sindre Buraas 89 Oslo, Noorwegen 29:18 29:18
3 Khalid Choukoud 86 Haag Atletiek 29:19 29:19
86 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 34:55 34:52

Tilburg, zaterdag 9 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kruikenloop van de Tilburg Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Leon Schrijvers en Laura Muskens

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 52:00 51:59
2 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 52:32 52:31
3 Koen Voermans 87 Scorpio 53:12 53:10
9 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 56:42 56:40
11 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 57:46 57:42

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Jeroen van Damme 72 Loopgroep PK 48:43 48:42
2 Michiel Otten 68 Prins Hendrik 51:55 51:52
3 Jeroen van Disseldorp 74 Tilburg Road Runners 52:52 52:51
10 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 59:22 59:14

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Rene Stam 61 Scorpio 53:39 53:37
2 Deny Blom 66 DJA 53:54 53:52
3 Peter van Zundert 62 Scorpio 54:40 54:39
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 57:44 57:41
6 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 58:32 58:27
18 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:03:54 1:03:50

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 John van der Wansem 50 LADB 55:21 55:20
2 Henk Bruijns 56 Sprint 56:14 56:11
3 Herman van Haaren 55 Achil '87 59:29 59:27
11 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:06:21 1:06:17

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Mariska Scholtes 82 Tilburg Road Runners 59:29 59:25
2 Juriena de Vries 88 Cifla 59:34 59:30
3 Mirte Leloup 85 Cifla 1:00:05 1:00:01
7 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 1:09:42 1:09:33

Mannen recreanten, 10 km
5 Sander den Heijer 84 Eindhoven Atletiek 38:51 38:47

Apeldoorn, zondag 3 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon, met ook kortere afstanden op een mooi heuvelachtig parcours in een bosrijk gebied.
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Alon Rozen (debuut)

Mannen senioren, marathon
1 Emmanuel Biwott 84 Kenia 2:28:56 2:28:55
2 Hicham Alaoui 87 Marokko 2:30:32 2:30:31
3 Pavel Brżdl 80 TsjechiŽ 2:35:16 2:35:15
4 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 2:44:11 2:44:08

Mannen 35, marathon
1 Rik Wolswinkel 77 Hellas 2:43:41 2:43:40
2 Leslie Pangemanan 73 Amsterdam 2:49:07 2:49:03
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:59:14 2:59:03

Mannen 40, marathon
1 Serbesa Mulugeta 71 TsjechiŽ 2:28:29 2:28:29
2 Jay Sauer 72 Cifla 2:32:31 2:32:30
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 2:39:15 2:39:13

Mannen 45, marathon
1 Jaroslav Janicki 66 Polen 2:34:41 2:34:39
2 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 2:39:39 2:39:37
3 Ervin Idris Beshir 67 TsjechiŽ 2:42:45 2:42:44

Mannen 50, marathon
1 Frankie Leus 62 AC Herentals 2:50:15 2:50:11
2 Rut Zoutman 59 Olympus '70 2:51:48 2:51:45
3 Marten Bolt 61 Zwolle 3:18:13 3:18:01
12 Alon Rozen 61 Eindhoven Atletiek 3:29:31 3:29:15

Asselronde mannen, 27.56 km
18 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:44:52 1:44:49
25 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:48:34 1:48:19
31 Renť van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 1:51:10 1:51:03
153 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 2:02:05 2:01:49
439 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 2:15:27 2:13:12
878 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 2:30:22 2:26:46
1355 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 2:58:39 2:55:50

Asselronde vrouwen, 27.56 km
54 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 2:18:59 2:18:52
279 Marjan van Aspert 62 Eindhoven Atletiek 2:46:05 2:43:41

Mini marathon mannen, 18.58 km
783 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:35:45 1:34:22
903 Stefan Adriaansen 71 Eindhoven Atletiek 1:37:24 1:37:03
1186 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:41:40 1:40:17
1284 Henk Klaus 59 Eindhoven Atletiek 1:43:11 1:39:33
1565 Henk van Aspert 57 Eindhoven Atletiek 1:47:47 1:44:09
1763 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 1:52:00 1:48:21
2108 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 2:09:35 2:05:56
2155 Hans Hurkmans 58 Eindhoven Atletiek 2:21:05 2:17:26

Mini marathon vrouwen, 18.58 km
210 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:41:40 1:40:18
237 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:42:39 1:41:16
1100 Ronnie Rijken 58 Eindhoven Atletiek 2:21:05 2:17:26

Acht van Apeldoorn mannen, 8.06 km
45 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 31:18 31:10

Acht van Apeldoorn vrouwen, 8.06 km
1126 Janneke Otten 65 Eindhoven Atletiek 59:06 51:57
1342 MariŽtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:01:45 54:36

Goirle, zondag 3 februari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Loopgroep Goirle Cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9200 m
1 Bram Kocx 92 Tilburg Road Runners 32:38
2 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 33:10
3 Stefan de Laat 83 Tilburg Road Runners 33:25
6 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 35:00

Mannen 35, 9200 m
1 Jeroen Disseldorp 74 Tilburg Road Runners 33:58
2 Stefan van Marrewijk 69 Scorpio 34:35
3 Sammy Peter 73 Tilburg Road Runners 35:08
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 36:18

Vrouwen senioren, 4600 m
1 Femke Hest 76 Tilburg Road Runners 17:43
2 Mariska Scholtes 82 Loopgroep Goirle 18:37
3 Iris Mathijssen 88 Eindhoven Atletiek 19:24

Meisjes Pupillen C, 1000 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 4:34

Mannen recreanten, 9200 m
8 Conrad van Veenendaal 73 Eindhoven Atletiek 44:11

Breda, zat. 2 en zon. 3 februari 2013

loop uitslagen   

De Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 7550 m
1 Rachid Mohammadi 67 Atos 26:48
2 Jack van Avendonk 67 Attila 27:47
3 Abdelhamid Mohammadi 67 Atos 29:00
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 29:43

Vrouwen senioren, 7550 m
1 Mestawet Tadesse 85 EthiopiŽ 27:26
2 Maureen Koster 92 Phanos 27:28
3 Ruth van der Meijden 84 Asterix 27:33
11 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 29:51

Vrouwen 55, 7550 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 36:33

Mannen senioren, 2520 m
1 Jurjen Polderman 91 Clytoneus 7:27
2 Wouter Ploeger 92 AAC '61 7:29
3 Tijs Groen 85 De Liemers 7:31
43 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 9:00

Vrouwen senioren, 2520 m
1 Lesley van Miert 85 Sprint 8:43
2 Evelien Ruijters 85 Unitas 8:54
3 Karin Nieuwenhuijsen 87 Hellas 9:09
21 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 10:11

Jongens Junioren A, 7550 m
1 Jorik van Egdom 95 VAV 25:26
2 Bart van Nunen 95 Passaat 25:31
3 Niek Blikslager 95 Groningen Atletiek 25:40
8 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 26:26