Eindhoven Atletiek januari 2013


Geldrop, zondag 27 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Schietbergencross van LOGO (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen


Eersel, zondag 20 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijtcross van DES (Kempische crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11000 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 42:35
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 43:08
3 Stefan de Laat 83 Tilburg Road Runners 43:56
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 44:14
6 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 45:28
7 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 46:58

Mannen 35, 11000 m
1 Peter van der Velden 68 GVAC 43:38
2 Joan School 74 GVAC 44:30
3 Jeroen Groesz 71 AV Weert 45:02
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 47:07
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 47:18
8 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 48:46
11 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 51:10
13 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 52:20
15 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 56:53

Mannen 45, 8600 m
1 Jack van Avendonk 67 Attila 33:25
2 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 35:06
3 Kees Wouters 62 DES 37:05
6 René Hendriks 65 Eindhoven Atletiek 39:47
9 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 42:46
10 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 43:09
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 45:50
13 Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 48:21

Mannen 55, 8600 m
1 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 39:42
2 Albert Warnders 55 LOGO 40:07
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 40:24
4 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 41:26
5 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 41:58
14 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 48:54

Mannen 65, 8600 m
1 Ad Pheninxks 45 SACN Neerpelt 42:40
2 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 44:44
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 45:36
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 49:03

Vrouwen senioren, 7500 m
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 37:12
2 Nicky de Jonge 86 Asterix 38:45
3 Yvonne Vosters 90 AVR '69 41:12

Vrouwen 35, 5000 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 23:24
2 Karin Dekkers 76 GVAC 25:17
3 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 26:41

Vrouwen 45, 5000 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 23:53
2 Karin Verheijden 58 GVAC 25:50
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 27:55
4 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 28:06

Mannen korte cross, 3600 m
1 Waldo van Hemert 85 Asterix 13:50
2 Sam Krop 83 Asterix 14:15
3 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 14:23

MJA, 5000 m
2 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 36:05

JJB, 5000 m
3 David van den Broek 96 Eindhoven Atletiek 22:27

JJD, 2200 m
1 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 9:53

MJD, 1500 m
5 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 9:20

JPA, 1500 m
4 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:18
11 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 8:51
13 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 9:15
16 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:52

MPA, 1500 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:43
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:49
14 Lucette Alewijns 03 Eindhoven Atletiek 9:52

JPB, 1500 m
9 Bart van de Wetering 04 Eindhoven Atletiek 6:58
10 Robert Abernethy 04 Eindhoven Atletiek 7:08

MPB, 1500 m
5 Yael Gruell 04 Eindhoven Atletiek 6:17

JPC, 1100 m
2 Boris Sniekers 05 Eindhoven Atletiek 6:19
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:43
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:53
7 Alex de Liefde 05 Eindhoven Atletiek 8:06
8 Eldert Eijk 05 Eindhoven Atletiek 9:28

MPC, 1100 m
1 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 5:54

Almere, zaterdag 26 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kidneyrun van TVA en AVA '81
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 35:45
2 Anneke de Groot 77 Almere 49:30
3 Marloes Thijsen 85 Almere 50:13

Kerkrade, zat. 19 en zon. 20 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles-Top
Klik hier voor de zondag uitslagen
Klik hier voor de zaterdag uitslagen

Vrouwen senioren, 2600 m korte cross
1 Evelien Ruijters 85 Atletiek Maastricht 9:36
2 Helen Hofstede 82 TDR 9:44
3 Lesley van Miert 85 Sprint 10:05
15 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 11:23

JJA, 7400 m
1 Tommy Staal 94 AV '56 25:09
2 Bart van Nunen 95 Passaat 25:15
3 Niek Blikslager 95 Groningen Atletiek 25:35
9 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 26:55

JJC, 2900 m
10 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 11:39
18 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 12:36

Mannen 40, 22 km trail run
1 Mario Delamboy 70 Margraten 1:35:56
2 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 1:43:01
3 Bernd Goebbels 72 Hardtsee Mafia Triat 1:45:13

Egmond, zondag 13 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Fred Eijpe

Halve marathon wedstrijd
52 Megersha Gadisha Ethiopië 1:10:46
99 Tim Tinus Eindhoven Atletiek 1:14:48
102 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 1:11:31
bus Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 1:13:06
128 Sander Halin Eindhoven Atletiek 1:17:10
134 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:17:26
150 Peter Mijsberg Eindhoven Atletiek 1:19:05
158 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 1:19:24
164 Niek van Son Eindhoven Atletiek 1:19:00
182 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:19:55
213 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:22:03
233 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 1:22:24
292 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:25:21
307 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:25:59
429 Wout Peters Eindhoven Atletiek 1:29:00
634 John Williams Eindhoven Atletiek 1:35:08
663 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 1:35:44
705 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 1:37:00
720 Henri van Limpt Eindhoven Atletiek 1:36:46
780 Peter van der Ven Eindhoven Atletiek 1:38:50
824 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:34:12
896 George Guns Eindhoven Atletiek 1:41:30
1068 Frans Dorrestein Eindhoven Atletiek 1:45:32
1433 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 2:00:11
1588 Hans Leuverman Eindhoven Atletiek 1:59:06

Halve marathon recreatie
2821 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 1:48:53
3624 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:52:31
4060 Anita van de Pas Eindhoven Atletiek 1:54:21
4175 Ton Teunissen Eindhoven Atletiek 1:54:47
4326 Heleen van Heel Eindhoven Atletiek 1:55:24
4996 Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 1:58:12
5305 Henk Klaus Eindhoven Atletiek 1:59:39
5461 Dean Martens Eindhoven Atletiek 2:00:27
5604 Rian van Herk Eindhoven Atletiek 2:01:08
5696 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 2:01:42
5752 Thijs Franssen Eindhoven Atletiek 2:02:03
5888 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 2:02:49
5943 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 2:03:07
6192 Joop Quik Eindhoven Atletiek 2:04:47
6505 Paul van Oosterhout Eindhoven Atletiek 2:07:06
6645 Femke De Koninck Eindhoven Atletiek 2:08:12
7364 Monique Slegers Eindhoven Atletiek 2:17:19

Kwart marathon wedstrijd
101 Wilma Kalf Eindhoven Atletiek 1:00:59
149 Johan van Rhijn Eindhoven Atletiek 1:13:43

Kwart marathon recreatie
131 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 50:51
412 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 55:38
773 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 59:29
851 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 59:58
854 Marlies Rijckaert Eindhoven Atletiek 59:59
947 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:00:46
980 Linda Kleinhout Eindhoven Atletiek 1:01:04
1132 Margareth Bressers Eindhoven Atletiek 1:02:13
1148 Ant Pratt Eindhoven Atletiek 1:02:21
1150 Ronnie Rijken Eindhoven Atletiek 1:02:21
1213 Ronnie Rijken Eindhoven Atletiek 1:02:51
1332 Paul van Iersel Eindhoven Atletiek 1:03:55
2321 Marleen Mescher Eindhoven Atletiek 1:13:54
2338 Janneke Otten Eindhoven Atletiek 1:14:12
2339 Mariëtte Van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:14:12
2340 Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 1:14:13
2341 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 1:14:13
2358 Nancy van Doren Eindhoven Atletiek 1:14:32
2361 Jacqueline Spanjers Eindhoven Atletiek 1:14:44
2476 Cathy Grootenboer Eindhoven Atletiek 1:17:47
2481 Anita Maas Eindhoven Atletiek 1:17:56
2491 Kitty Mostert Eindhoven Atletiek 1:18:43
2571 Debby Weerlink Eindhoven Atletiek 1:25:58
2576 Erich Zimmermanns Eindhoven Atletiek 1:26:33

Asten, zondag 6 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van 't Jaspersport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Peter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 27:58
2 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 28:42
3 Ronald Vos 87 HAC 29:02
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 31:38
7 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 34:39

Mannen 45, 8000 m
1 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 30:48
2 Anton van den Heuvel 64 GAC Gemert 31:30
3 Leon Stijnen 66 AV Heythuysen 32:00

Vrouwen 35, 4000 m
1 Katja Kanditt 77 LG Mönchengladbach 16:55
2 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 19:24
3 Jozet Tomassen 71 AV Heythuysen 19:50

Boxmeer, zondag 6 januari 2013

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollen Omloop van Olympia'18
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven 38:16
2 Horácio Pereira 78 Veghel 39:24
3 Dennis Bast 82 Wageningen 40:35