Eindhoven Atletiek december 2011


kerst


Hilvarenbeek, zaterdag 31 december 2011

hilvarenbeek   

De Oudejaarsloop van Achil '87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Jeroen van Damme 77 Loopgroep PK 31:26
2 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 31:39
3 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 33:23
5 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 33:26
9 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 35:27
11 Wouter van Boekel 83 Eindhoven Atletiek 35:53
20 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 40:26

Mannen 35, 10 km
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 31:03
2 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 32:03
3 Cornť van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 34:43
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:40
6 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 36:09
7 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 36:18
8 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 36:54
9 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 37:18
12 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 38:03

Mannen 45, 10 km
1 Oskar Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 33:15
2 Jos op 't Hoog 66 Prins Hendrik 33:43
3 Luc de Kinderen 64 Ravels 34:49
8 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 36:56
19 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 40:29
39 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 44:51

Mannen 55, 10 km
1 Kees Verhoeven 50 Loopgroep Goirle 39:26
2 Wim Ogink 51 Tilburg Road Runners 39:33
3 Sjef van Beerendonk 52 Tilburg Road Runners 40:25
11 Frank Litjens 50 Eindhoven Atletiek 44:20

Soest, zaterdag 31 december 2011

soest   

De Sylvestercross
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren / prominenten, 6000 m
1 Veerle Dejaeghere 73 BelgiŽ 22:26
2 Sifan Hassan 93 EthiopiŽ 22:36
3 Ruth van der Meijden 84 Asterix 22:51

Jongens jun B, 4000 m
1 Niek Blikslager 95 Groningen Atletiek 14:12
2 Roy van Eekelen 95 Sprint 14:17
3 Noah Schutte 95 Leiden Atletiek 14:23
8 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 14:48

Oirschot, maandag 26 december 2011

oirschot   

De Auwjaorscross tevens BK Cross, ook meetellend voor de Kempische crosscompetitie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9288 m
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 31:01
2 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 31:49
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 32:11
4 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 32:13
5 Tim Tinus 84 Eindhoven Atletiek 32:14
8 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 33:20
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:41
12 Wouter van Boekel 83 Eindhoven Atletiek 35:30
16 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 39:07

Mannen 35, 9288 m
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 30:26
2 Peter Heusschen 76 GAC Gemert 31:15
3 Jeroen van den Biggela 76 GAC Gemert 31:32
5 Freddy van Dijk 76 Eindhoven Atletiek 36:20

Mannen 40, 6966 m
1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 32:07
2 Jack van Avendonk 67 Attila 32:47
3 Cornť van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 34:19
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 35:58

Mannen 45, 6966 m
1 Ad Peeters 66 AVV 25:05
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 25:18
3 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 26:00
4 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 26:16
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 33:40
13 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 34:30

Mannen 50, 6966 m
1 Theo Peeters 61 AVV 25:26
2 Ruud Woord 57 THOR 25:34
3 Bert van Nunen 57 De Keien 25:47
7 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 30:44

Mannen 55, 6966 m
1 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 26:23
2 Tini de Laat 54 DAK 27:14
3 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 27:21
11 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 34:09

Mannen 65, 6966 m
1 Frans Dijkman 44 Generaal Michaelis 31:07
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 31:58
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 33:43

Vrouwen senioren, 4644 m
1 Miriam van Reijen 83 Phanos 16:50
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 17:47
3 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 18:04
4 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 18:07

Vrouwen 45, 4644 m
1 Marleen van Beek 65 LADB 18:09
2 Marijke von Bergh 64 Attila 19:12
3 Annie Michiels 65 AVR '69 19:24
4 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 21:13

JJA, 4644 m
1 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 16:06
2 Ruben Stittelaar 94 Statina 16:20
3 Koen van de Mortel 94 Lopersgroep Deurne 16:28
4 Tom Raas 93 Eindhoven Atletiek 16:32
6 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 16:38

JJB, 3303 m
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 10:30

MJB, 2202 m
11 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 10:16

JJC, 2202 m
24 Remon de Weerd 98 Eindhoven Atletiek 9:19
28 Luuk Stikkelbroeck 98 Eindhoven Atletiek 10:36

JJD, 2202 m
2 Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 7:49
6 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 8:23
12 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 8:43

JPA, 1101 m
10 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 4:20
15 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 4:25
28 Thijs Willems 02 Eindhoven Atletiek 6:09

MPA, 1101 m
10 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 5:00

JPB, 811 m
9 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 3:20
17 Jary de Weerd 03 Eindhoven Atletiek 4:02
18 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:45

MPB, 811 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:00

Gemert, maandag 26 december 2011

inge   

De Kerstloop van GAC
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 40:22
2 Ester van Duijnhoven 71 Uden 44:49
3 Francien Lenssen-Roefs 59 GAC Gemert 45:03

Gennep, maandag 26 december 2011

De Kerstloop Gennep van Vitesse
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 5.9 km
1 Erika Schoofs 66 Weeze 24:42
2 Annie Claassen 56 Malden 25:50
3 Marianne Spronk 48 Goch 26:29
4 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 27:52

Veghel, zondag 18 december 2011

veghel   

De Drie dorpen cross van SV Fortuna, meetellend voor de Kempische crosscompetitie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8957 m
1 Tim Tinus 84 Loopgroep PK 32:14
2 Peter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 32:27
3 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 32:53
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:05
8 Martin Mom 92 Eindhoven Atletiek 34:49
11 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 37:15

Mannen 35, 8957 m
1 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 32:55
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:59
3 Joan School 74 GVAC 35:24
4 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 35:30
5 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 35:34
8 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 37:13
9 Paul Huibregtse 70 Eindhoven Atletiek 37:16
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 39:47

Mannen 45, 5966 m
1 Ad Peeters 66 AVV 22:00
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 22:27
3 Theo Peeters 61 AVV 22:30
4 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 23:00
5 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 23:30
9 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 24:43
10 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 24:54
11 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 25:46
17 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 27:27
20 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 29:40

Mannen 55, 5966 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 23:57
2 Hein Asveld 54 Generaal Michaelis 24:29
3 Henry Wijffelaars 56 Fortuna '67 27:26
5 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 30:30

Mannen 65, 5966 m
1 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 28:00
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 29:27
3 Henk Knapen 44 DES 34:19

Vrouwen senioren, 5966 m
1 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 25:06
2 Karin Peijs 86 AVR '69 31:16

Vrouwen 35, 5966 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 26:12
2 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 27:45
3 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 28:59

Mannen korte cross, 3017 m
1 Bas van der Lip 95 GVAC 10:43
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 10:46
3 Coen Lauwers 90 AVR '69 11:21
10 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 12:36

JJA, 8957 m
1 Tom Raas 93 Eindhoven Atletiek 23:11
2 Maurice Lardenois 93 Fortuna '67 24:34
3 Mike Willems 94 DES 24:37

MJB, 2527 m
5 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 13:20

JJC, 2527 m
7 Remon de Weerd 98 Eindhoven Atletiek 11:16

JJD, 2006 m
2 Luca Schriekelmann 99 Eindhoven Atletiek 8:00
5 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 8:28

JPA, 995 m
4 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 4:10
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 4:11
18 Thijs Willems 02 Eindhoven Atletiek 4:57

MPA, 995 m
4 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 4:32

JPB, 995 m
6 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 4:34
13 Jary de Weerd 03 Eindhoven Atletiek 8:12

MPB, 995 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 4:12

JPC, 995 m
4 Robert Abernethy 04 Eindhoven Atletiek 5:39

Spijkenisse, zondag 18 december 2011

spijkenisse   

De Spijkenisse-Spark Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 2:41:17
2 Wouter Decock 83 Molenlopers Bekegem 2:58:57
3 Vincent Langendam 91 Hendrik-Ido-Ambacht 3:12:17

Herkenbosch, zondag 18 december 2011

De Meinweg cross van Swift Atletiek Roermond
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 4800 m korte cross
1 Maria van Dinther-Hoog 67 Lopersgroep Deurne 21:50
2 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 24:03
3 Loes Olivier 72 Swift 29:30

Mannen 60, 9600 m
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 36:06
2 Jo Dat 48 Lopersgroep Deurne 36:15
3 Henk van Zantvoort 51 avVN 36:59

Ameland, zaterdag 17 december 2011

ameland   

De Ameland AdventureRun van SV Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

21,1km Wedstrijdloop
1 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:10:02 1:10:02
2 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 1:11:30 1:11:30
3 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:11:51 1:11:51
4 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:12:10 1:12:09
5 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 1:12:34 1:12:34
10 Oskar de Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 1:16:31 1:16:31
26 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:23:19 1:23:14
30 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:25:12 1:25:01
54 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 1:29:58 1:29:53
68 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 1:32:05 1:32:03

Rotterdam, zondag 11 december 2011

rotterdam   

De Bruggenloop R'dam van de stichting Beweeg Meer (Like2Run)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 15 km
1 Henk van der Plas 57 Eindhoven Atletiek 57:20 57:18
2 Ron Huizer 60 Loopgroep Aart Stigter 58:51 58:48
3 Leo Jansen 57 PAC 58:58 58:48

Den Bosch, zondag 11 december 2011

De Engelermeer veldloop van O.S.S.-VOLO
Klik hier voor de website

Mannen 35, 10380 m
1 Koos Verweij 71 DAK Drunen 36:33
2 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 41:00
3 Erik Wolfs 75 O.S.S.-VOLO 43:21

Mannen 50, 6920 m
1 Arie van Houwelingen 60 Empel 27:01
2 Adri Henskens 60 O.S.S.-VOLO 27:56
3 Peter Duvekot 61 Prins Hendrik 30:08

Eijsden, zondag 11 december 2011

De Mescherbergloop van de Maas Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Joost van den Ende 88 Seven Hills Running 52:48 52:48
2 Jelle Bertels 85 PVNK Running Hasselt 55:13 55:13
3 Charles Pennington 78 Royal Navy Triathlon 55:43 55:42
31 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 1:10:45 1:10:40

Vrouwen senioren, 15 km
1 Renťe Vranken 91 Caesar 1:09:43 1:09:28
2 Lysanne Wolf 79 Sibbe 1:11:01 1:10:55
3 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 1:14:34 1:14:21

Deurne, zondag 11 december 2011

De Zandboscross van LG Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 7700 m
1 John van de Wansem 50 LADB 30:07
2 Jo Dat 48 Lopersgroep Deurne 35:20
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 36:37

Hoofddorp, zondag 11 december 2011

De AV Haarlemmermeer cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Oskar Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 37:12
2 Edwin Aardenburg 62 DEM 38:52
3 Ron Aardenburg 64 avVN 39:24

Coevorden, zondag 11 december 2011

De Veldloop van Stichting Vechtdal Loopsportpromotie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km cross
1 Caimin Stevens 87 Enschede 27:28
2 Merwin Dollison 75 Winsum 27:59
3 Erwin Akkerman 79 Meppel 28:41
10 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 33:17

Reusel, zondag 11 december 2011

reusel   

De L’Avant Sylvestre cross van AV Reusel '69 meetellend voor de Kempische crosscompetitie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11650 m
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 37:44
2 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 38:02
3 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 38:09
7 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 39:05
9 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 40:40
12 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 42:13
13 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 42:31
14 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 42:52
15 Wouter van Boekel 83 Eindhoven Atletiek 42:54
17 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 45:20

Mannen 35, 11650 m
1 Ricky Meylaers 73 VABCO 39:41
2 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 40:30
3 Jack van Avendonk 67 Attila 40:36
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 43:35
6 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 44:31
7 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 47:50
10 Willem Westenberg 75 Eindhoven Atletiek 50:32

Mannen 45, 9320 m
1 Ronny Agten 59 VABCO 31:22
2 Luc de Kinderen 64 ARAC 31:40
3 Ad Peeters 66 AVV 33:16
4 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 34:26
6 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 35:36
13 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 37:48
14 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 37:56
15 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 38:18
26 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 40:50
29 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 46:30

Mannen 55, 9320 m
1 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 36:03
2 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 37:06
3 Frans van der Staak 53 AV Oirschot 38:21
9 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 42:49
10 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 44:31
12 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 47:41

Vrouwen senioren, 6990 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 26:39
2 An Claes 82 Volharding 28:56
3 Mien van Wuytswinkel 83 ARAC 29:29

Vrouwen 35, 6990 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 27:40
2 Ann Beyens 74 ARAC 29:14
3 Annie Michiels 65 AVR '69 29:23
4 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 30:19
5 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 30:38
6 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 31:44

Mannen korte cross, 2720 m
1 Yannick Michiels 91 VABCO 7:29
2 Pieter van Oirschot 92 Generaal Michaelis 7:44
3 Tim Kragten 89 Caesar 7:48
19 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 9:31

Vrouwen korte cross, 2720 m
1 Kim Lahaije 97 Attila 9:10
2 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 9:13
3 Judi Becx 94 Attila 9:23
5 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 10:38

MJB, 2720 m
9 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 12:01

MJC, 2030 m
13 Anne van Hannen 98 Eindhoven Atletiek 8:39

JJD, 2030 m
3 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 7:01
8 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 7:30

JPA, 1340 m
5 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 4:58
9 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 5:05
15 Thijs Willems 02 Eindhoven Atletiek 5:41
18 Bert de Liefde 02 Eindhoven Atletiek 6:00

MPA, 1340 m
8 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 5:41

JPB, 1340 m
4 Max Munsters 03 Eindhoven Atletiek 5:29
7 Milo Pasqualini 03 Eindhoven Atletiek 5:39
9 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 5:47
11 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 6:18
15 Jary de Weerd 03 Eindhoven Atletiek 7:12

MPB, 1340 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:03
9 Lindsey Heijmans 03 Eindhoven Atletiek 6:45

JPC, 650 m
5 Robert Abernethy 04 Eindhoven Atletiek 3:04

MPC, 650 m
6 Sya Luijten 05 Eindhoven Atletiek 3:19

's-Heerenberg, zondag 4 december 2011

montferland   

De Montferlandrun, een internationale 15 kilometer wegwedstrijd
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 15 km
1 Marc van der Hoeven 60 BelgiŽ 51:12 51:10
2 Klein Gebbink 65 LVG 57:29 57:08
3 Gerard Limbeek 61 Dieren 57:35 57:31
45 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:02:39 1:02:33

Vrouwen senioren, 15 km
1 Abebech Afework 90 EthiopiŽ 49:17 49:15
2 Edna Kiplagat 79 Kenia 49:42 49:41
3 Hilda Kibet 81 Nederland 49:48 49:46
5 Sifan Hassan 93 Nederland 53:57 53:55