Eindhoven Atletiek september 2011


Vught, zondag 25 september 2011

De Meierijloop van Prins Hendrik en de Lionsclub 's Hertogenbosch, tevens het Brabants kampioenschap op de 10 km. Met Harm Sengers en Kim Dillen als Brabants kampioen.
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 John Kipsang Lotiang Kenia 28:47 28:46
2 Timothy Cheruiyot Keino Kenia 30:00 29:59
3 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 31:45 31:44
6 Megersa Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 32:36 32:35
13 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 37:09 37:06
14 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 37:25 37:23
15 Wouter van Boekel 83 Eindhoven Atletiek 37:55 37:51
18 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 38:41 38:39
19 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:52 38:49
20 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 39:21 39:16

Mannen 35, 10 km
1 Koos Verweij 71 DAK 32:51 32:51
2 Peter Heusschen 76 GAC Gemert 33:12 33:10
3 Rob Bravenboer 70 Prins Hendrik 35:42 35:39
4 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 35:44 35:41
6 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 37:04 36:58
7 Michiel Smets 69 Eindhoven Atletiek 37:56 37:50
8 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 38:26 38:19
9 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 38:32 38:28

Mannen 45, 10 km
1 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 35:15 35:14
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:35 35:34
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 36:24 36:20
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 39:35 39:32
7 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:51 39:47
16 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 50:25 50:21

Vrouwen senioren, 10 km
1 Eunice Chebichii 93 Kenia 33:13 33:12
2 Tabitha Wambui Gichia 83 Kenia 33:20 33:18
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 36:46 36:45
5 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 43:21 43:17

Berlijn, zondag 25 september 2011

berlin   

De Marathon van Berlijn (32977 deelnemers), met dit jaar een WERELDRECORD van Patrick Makau 2:03:38 !

Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor het NOS verslag

Mannen, marathon
1 Patrick Makau KEN 2:03:38 2:03:38
2 Stephen Kwelio Chemlany KEN 2:07:55 2:07:55
3 Edwin Kimaiyo KEN 2:09:50 2:09:50

Vrouwen, marathon
1 Florence Kiplagat KEN 2:19:44 2:19:44
2 Irina Mikitenko GER 2:22:18 2:22:18
3 Paula Radcliffe GBR 2:23:46 2:23:46
10 Miranda Boonstra NED 2:29:23 2:29:23

Soerendonk, zondag 18 september 2011

soerendonk   

De halve en kwart marathon van loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 1:16:54
2 Ton Liebrand 74 Valkenswaard 1:23:45
3 Maarten van Yzendoorn 76 Veldhoven 1:29:22
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:31:32

Mannen 40, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck 69 Eindhoven Atletiek 1:18:17
2 Rene Janssen 67 Weert 1:19:01
3 Mark Jongeneelen 68 Someren 1:26:20
7 Rene Hendriks 65 Eindhoven Atletiek 1:31:33
15 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:38:21

Mannen 60, halve marathon
1 Wim Janssen 50 Weert 1:30:43
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:33:54
3 Harry Verhagen 50 Loopgroep Aart Stigter 1:36:41

Hilvarenbeek, zondag 18 september 2011

hilvarenbeek   

De Beekse marathon van Achil '87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, halve marathon
1 Jos op 't Hoog 66 Prins Hendrik 1:12:34
2 Bart Bleyaert 78 Knesselare 1:13:35
3 Jeroen van Disseldorp 74 Taxandria 1:20:56
11 Leo Martens 70 Eindhoven Atletiek 1:31:40

Mannen, 30 km
1 Oskar de Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 1:46:58
2 Danny van den Ham 72 Hellas 1:50:41
3 Maarten van der Donck 77 Vorselaar 1:52:12
5 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 2:00:37
6 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 2:03:18
15 Peter Naus 56 Eindhoven Atletiek 2:15:45

Mannen 35, marathon
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 2:37:34
2 Wim Driesen 67 Beerse 2:56:28
3 Kurt Bomerť 68 Aalter 2:57:56

Vrouwen 45, marathon
1 Berlinda Bogaerts 62 Knesselare 3:54:01
2 Katja Nolens 50 Bokrijk 4:07:21
3 Manon Meijer 63 Haarlemmermeer 4:10:33
4 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:14:51

Deurne, zondag 18 september 2011

deurne   

De halve marathon van LopersGroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 10 km
1 Walter van Opstal 69 Tessenderlo 36:04
2 Rudi Smeets 63 Kinrooi 38:20
3 Andre van Aarle 67 GAC Gemert 39:26
8 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 47:29

Vrouwen 35, 10 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 41:19
2 Liesbeth Bochmans 72 Balen 50:07

Meerssen, zondag 11 september 2011

loop uitslagen   

De Mergelland Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Koen Neven 77 Riemst 2:25:56 2:25:56
2 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 2:34:44 2:34:44
3 Arco Cooiman 84 avVN 2:55:14 2:55:14

Winschoten, zaterdag 10 september 2011

winschoten   

De Run Winschoten, van de stichting Ultraloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 50 km
1 Oskar de Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 3:13:04
2 Wim Meems 71 SV Veendam 3:40:44
3 Marcel Swart 67 Athleta 3:45:11

Mannen 50, 50 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 3:50:06
2 Mauro Firmani 57 I.P.Z.S. 4:22:43
3 Janusz Grzegorek 61 Club Kosynier 4:25:10

Oskar, eerste M40 bij de 50 km

Arie, eerste M50 bij de 50 km


Waalre, zaterdag 10 september 2011

waalre   

De Ronde van Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 15 km
1 Kim Dillen Waalre 58:21
2 Rian van der Burgt Veldhoven 1:02:17
3 Gwynny Hamilton Eindhoven 1:06:05

V.l.n.r. Rian de der Burgt, Kim Dillen en Gwynny Hamilton


Amsterdam, zondag 4 september 2011

loop uitslagen   

De 30 van Amsterdam Noord van AV Atos
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 30 km wedstrijd
1 Cees Kersten 64 TAS '82 1:52:42 1:52:40
2 Ronald de Roos 65 Hellas 1:57:58 1:57:55
3 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 1:58:48 1:58:46

Beneden-Leeuwen, zondag 4 september 2011

loop uitslagen   

De Maas en Waalse DijkenLoop
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 45, marathon
1 Marion van de Veerdonk 58 avVN 3:55:14 3:55:08
2 Elisabeth Gerritsen 49 Ron Clarke 4:07:49 4:07:46
3 Margot Baars 59 Loopgroep Aart Stigter 4:18:33 4:18:24
4 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:28:09 4:28:03

Vrouwen 35, 10 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 39:27 39:26
2 Zerline de Boer 67 avVN 42:18 42:16

Tilburg, zondag 4 september 2011

tilburg   

De Tilburg Ten Miles.Met een PR voor Wilko Hommes
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor het video verslag van Omroep Brabant


Een video verslag van Losseveter.nl :

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Philemon Rono 91 Kenia 47:21 47:21
2 Samson Gezahai 92 Eritrea 47:45 47:45
3 Bonsa Deriba EthiopiŽ 47:59 47:59
27 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:01:32 1:01:27
29 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 1:02:37 1:02:33
35 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 1:03:51 1:03:50
58 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:07:39 1:07:33
72 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:10:22 1:10:09
94 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:15:30 1:14:32
118 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 1:22:48 1:22:38

Vrouwen senioren, 10 km NK
1 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 33:35 33:35
2 Ilse Pol 82 Running 2000 33:51 33:51
3 Heleen Plaatzer 79 Cifla 33:58 33:57
15 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 36:48 36:46

Vrouwen 35, 10 km NK
1 Claudia van Rijn 72 Leiden Atletiek 35:50 35:48
2 Inge van Bergen 72 Unitas 37:11 37:11
3 Fa Adda 72 AV '23 37:22 37:20
4 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 37:45 37:44

Mannen senioren, 10 km NK
1 Khalid Choukoud 86 Haag Atletiek 28:55 28:53
2 Jesper van der Wielen 91 Cifla 29:01 29:01
3 Patrick Stitzinger 81 Pegasus 29:20 29:20
10 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 30:54 30:53

Mannen 40, 10 km NK
1 Huub Maas 70 THOR 31:12 31:09
2 Jeroen van Erp 70 Loopgroep PK 31:41 31:39
3 Edo Baart 68 Atos 31:50 31:48
4 Oskar de Kuijer 66 Eindhoven Atletiek 31:58 31:56

Mannen 45, 10 km NK
1 Abraham Zewdie 64 Loopgroep Aart Stigter 31:19 31:17
2 Richard van Oosterhout 65 AVR '90 33:04 33:01
3 Jos op 't Hoog 66 Prins Hendrik 33:39 33:36
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:03 34:58

Mannen 60, 10 km NK
1 Ton Smit 51 Veluwe 36:35 36:31
2 Cees Stolwijk 50 Altis 37:20 37:16
3 Frans Bekers 49 Sprint 38:10 38:07
8 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 42:56 42:47

Mannen recreanten, 10 EM
371 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 1:18:07 1:16:54
556 Jos Willems 66 Eindhoven Atletiek 1:21:15 1:19:26
610 Henk Bressers 52 Eindhoven Atletiek 1:21:40 1:20:09
686 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:24:50 1:21:06
755 Adrie van Boekel 64 Eindhoven Atletiek 1:25:48 1:21:52
1195 Jorg Dane 73 Eindhoven Atletiek 1:27:30 1:26:52
1410 Farid el Moussaoui 71 Eindhoven Atletiek 1:33:21 1:29:05
1537 Jeroen Egelmeers 73 Eindhoven Atletiek 1:40:56 1:30:39
1821 Roel Velstra 81 Eindhoven Atletiek 1:38:59 1:34:10

Vrouwen recreanten, 10 EM
335 Rian van Herk 75 Eindhoven Atletiek 1:39:24 1:34:18
412 Neeltje van Gool 77 Eindhoven Atletiek 1:48:59 1:36:53
639 Germy Jansen 51 Eindhoven Atletiek 1:55:15 1:47:07
655 Sandra Castelijns 79 Eindhoven Atletiek 1:58:58 1:48:41

Mannen recreanten, 10 km
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:42 39:28
12 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 39:59 39:44

Vrouwen recreanten, 10 km
465 Christel Van de Laar 81 Eindhoven Atletiek 1:06:55 1:04:47
662 Maaike de Grundt 81 Eindhoven Atletiek 1:15:30 1:13:29