Eindhoven Atletiek juni 2011


Wijk en Aalburg, donderdag 30 juni 2011

loop uitslagen   

De Hardloopronde van Wijk en Aalburg, een 10 km wedstrijd, onderdeel van het Stratenloopcup Land van Heusden en Altena
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:14
2 Johan Roozemond 66 Altena Road Runners 37:45
3 John Marijnissen 64 TOF Breda 38:08

Veldhoven, woensdag 29 juni 2011

bert   

Vierde baanwedstrijd van het Circuit 14 bij GVAC
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 4:42,37

Mannen senioren, 1500 m
1 Thomas Hendrickx 81 ARAC 4:14,06
2 Luc Bekers 91 GVAC 4:24,18
3 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 4:26,89
4 Dirk-Jan Linsen 81 Eindhoven Atletiek 4:30,16
5 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 4:36,02
6 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 4:38,70
7 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 4:40,16
9 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 4:57,96
11 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 5:31,20

Vrouwen masters, 200 m
1 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 29,76

Mannen masters, 200 m
1 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 24,88
2 Eric Jacobs 66 AV Weert 27,19
3 Ad van der Heijden 52 SV Fortuna '67 32,08

Mannen masters, 1500 m
1 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 4:22,11
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:24,83
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:33,88
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 4:57,14
7 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:00,97
9 Haroldinio Abauna 62 Eindhoven Atletiek 5:30,82

Jongens junioren B, 200 m
1 Maarten Ottenhoff 94 Eindhoven Atletiek 24,10
2 Milan Vitvar 95 Eindhoven Atletiek 24,79

Jongens junioren B, 1500m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:17,94
2 Niels Aarts 95 AV Generaal Michaelis 4:30,82
3 Rob Michiels 94 AV Reusel '69 4:33,55

Jongens junioren C, 200m
1 Sjoerd Prinsen 96 Eindhoven Atletiek 27,81
2 Aäron Mandemaker 96 AV Generaal Michaelis 28,00
3 Domingos Muanza 97 AV Reusel '69 30,90

Berkel-Enschot, zondag 26 juni 2011

loop uitslagen   

De 10 miles Galgenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Greg van Hest 73 Tilburg Road Runners 55:39
2 Gino Steemans 77 Retie 56:48
3 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 58:08
6 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 1:03:45

Roosendaal, zondag 26 juni 2011

loop uitslagen   

De Zomerklassieker van Brabant van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Huub Maas 70 THOR 1:09:52 1:09:51
2 Steven Vandecasteele 70 Roeselare 1:11:05 1:11:04
3 Jeroen van Damme 72 Loopgroep PK 1:12:04 1:12:04
7 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:20:34 1:20:31

Mannen 45, halve marathon
1 Richard van Oosterhout 65 Sint Willebrord 1:13:31 1:13:30
2 Ad van Beek 64 Road Runners Etten-Leur 1:18:36 1:18:34
3 Johan Kokke 61 THOR 1:24:33 1:24:32
6 Leo van Dommelen 63 Eindhoven Atletiek 2:03:10 2:02:43

Herwijnen, zaterdag 25 juni 2011

De Lingewaalloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:59
2 Hafid Chaaby 63 Typhoon 35:53
3 Hans de Veer 59 Oss '78 36:26
6 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 37:03

Utrecht, vrijdag 24 juni 2011

loop uitslagen   

De derde trackmeeting van Phoenix en U-track
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 800 m
1 Hans Wesseling Leiden Atletiek 2:12,36
2 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:23,65

Mannen 50, 3000 m
1 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 10:46,68
2 Theo van de Beek Pijnenburg 10:46,76
3 Ruud Verhoef Ron Clarke 12:17,26

Gilze, woensdag 22 juni 2011

loop uitslagen   

Het Hardloopgala van Road Runner Gilze
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 km
1 Michiel van Nispen 82 Sprint 15:11
2 Martijn Vos 80 Grave 15:50
3 Guido Jonkers 88 Sprint 15:56
10 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 16:34

Vrouwen senioren, 5 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 17:23
2 Anouk Claessens 85 AKU 17:49
3 Amy vd Broek 82 Gilze 19:20

Sint Oedenrode, zondag 19 juni 2011

loop uitslagen   

De vaderdaglopen van AV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 55, halve marathon
1 Paul Peeters 55 avVN 1:31:36
2 Toon de Rouw 51 Marvel 1:32:04
3 Henry Wijffelaars 56 Fortuna '67 1:32:22
8 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:43:07

Vrouwen 35, halve marathon
1 Liesbeth Oud 73 Loopgroep Wijbosch 1:30:55
2 Bantita Haeve-Busicha 73 Loopgroep Aart Stigter 1:37:06
3 Conny Pijnenburg 66 Attila 1:42:45
5 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 1:51:07

Mannen senioren, 10 km
1 Maikel van Eekelen 87 Achil '87 34:19
2 Tim Tinus 84 Loopgroep PK 34:21
3 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 36:58

Mannen 35, 10 km
1 John Klerkx 74 De Keien 37:46
2 Erik Jans 76 De Keien 39:21
3 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 39:31
4 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 43:07

Mannen 45, 10 km
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 35:37
2 Joost van de Laar 60 Loopgroep Aart Stigter 39:00
3 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 40:02
6 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 44:29

Mannen 55, 10 km
1 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 42:11
2 Bert Daverveld 51 De Keien 42:47
3 Peter Hendrikx 49 't Jasper Sport 43:34

Vrouwen 35, 10 km
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 43:02
2 Esther van Duijnhoven 71 De Keien 46:10
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 50:40

Mannen recreanten, 10 km
28 Maurice van den Berge 63 Eindhoven 46:59
54 George Guns 58 Eindhoven 51:46

Rinus bij de finish, meer foto's op www.TV Meijerij.nl


Rijsbergen, zaterdag 18 juni 2011

harm   

De St. Bavoloop, een snelle wegwedstrijd over 10 km. Met een PR voor Harm Sengers
Klik hier voor het artikel in BN/DeStem
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Koen Raymaekers 80 Hellas 29:57 29:56
2 Sanne Torfs 88 AC Duffel 30:08 30:07
3 Neals Strik 73 Loopgroep Aart Stigter 30:49 30:49
5 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 31:06 31:05

Harm, met weer een nieuw Persoonlijk Record


Helmond, donderdag 16 juni 2011

De avondwedstrijd bij HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 17:16,23
2 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 17:46,27
3 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 18:13,74
4 Bram van Gessel 83 Eindhoven atletiek 18:49,37
5 Wilko Hommes 76 Eindhoven atletiek 19:47,05

Vrouwen senioren, 5000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 17:17,52
2 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 17:41,78

Mannen masters, 800 m
1 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:22,78
2 Ad van de Heijden 52 Fortuna '67 2:53,41

Mannen masters, 5000 m
1 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 17:57,12
2 Ton van Loon 66 Swift Atletiek 18:15,73
3 Mart Stokmans 63 HAC 18:22,30
4 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 19:08,63

Wageningen, woensdag 15 juni 2011

harm   

Het Tartletos Loopgala. Met een PR voor Harm Sengers
Klik hier voor alle uitslagen (XLS)

Mannen senioren, 5000 m
1 Jesper van der Wielen 91 Cifla 14:07,52
2 Jorit van Malsen 88 Hellas 14:22,81
3 Olfert Molenhuis 83 Groningen Atletiek 14:32,16
7 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 14:51,37

Harm, met een nieuw Persoonlijk Record


Hulst, maandag 13 juni 2011

mohamed   

Het Pinkstergala van RK HAV
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 3000 m
1 Mohamed Ali Mohamed 89 Eindhoven Atletiek 8:14,09
2 Sanne Torfs 88 AC Duffel 8:15,57
3 Pieter Desmet 83 CABW Nivelles 8:18,46

Eersel, maandag 13 juni 2011

De Pinksterloop van AV DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Maikel van Eekelen 87 Achil '87 35:42
2 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 36:42
3 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 37:21
4 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 38:59

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Endymion Kasanardjo 69 Loopgroep Aart Stigter 39:36
2 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 40:28
3 Jos Wolf 72 OSS-VOLO 40:58
4 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 43:21

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Arie van Houwelingen 60 Eindhoven Atletiek 36:08
2 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 38:27
3 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 40:20
7 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 42:32
8 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 43:16
10 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 47:25
11 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 49:16

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Kees verhoeven 50 Loopgroep Goirle 39:39
2 Paul Peeters 55 avVN 40:46
3 Jan Verhoeven 53 AVV 42:02
8 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 46:02

Mannen recreanten, 10 km
18 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 44:55
46 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 52:12
59 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:06:42

Jeugd, 640 m
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:45

Maastricht, zondag 12 juni 2011

serana   

Maastrichts Mooiste, lopen is een feest, over een heuvelachtig parcours
Klik hier voor alle uitslagen

Totaal uitslag, 15 km
343 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:12:30
466 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 1:15:25
467 Adrie van Boekel Eindhoven Atletiek 1:15:27
483 Frans Dorrestein Eindhoven Atletiek 1:15:48
610 Gerard Zwaan Eindhoven Atletiek 1:18:35
618 Bert Jan Hardenbol Eindhoven Atletiek 1:18:50
652 Karin Faber Eindhoven Atletiek 1:19:41
820 Huib Verhoef Eindhoven Atletiek 1:22:58
858 Julie Kehrens Eindhoven Atletiek 1:23:40
859 Eveline vd Hoef-Laurey Eindhoven Atletiek 1:23:41
926 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 1:25:13
995 Kees Kokee Eindhoven Atletiek 1:26:57
1057 Hanny van der Geer Eindhoven Atletiek 1:29:06
1084 Marian Hesen Eindhoven Atletiek 1:29:58
1173 Brigit Wendrich Eindhoven Atletiek 1:34:45
1251 Mariette van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:43:49
1257 John Middel Eindhoven Atletiek 1:48:05

Totaal uitslag, 10 km
193 George Guns Eindhoven 52:44

Totaal uitslag, 5 km
40 Serana Kemp Eindhoven Atletiek 19:31

Oirschot, zaterdag 11 juni 2011

start   

De Stoelloop van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Maikel van Eekelen 87 Achil '87 34:18
2 Koen Binnemans 76 Balen 35:25
3 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 35:40
4 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 36:02

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners 32:53
2 Fouad Fertoute 73 Spirit Oud Beijerlan 33:39
3 Ward van Roy 76 Arendonk 34:24
7 Stefan Happen 72 Eindhoven Atletiek 36:59
14 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 38:10
18 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 43:11

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Ruud van Woensel 57 AV Oirschot 37:13
2 Marcel Rombouts 56 Loopgroep PK 38:28
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 39:16
7 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 42:24
8 Hans van Dinther 58 Eindhoven Atletiek 42:25

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Lambert Sels 55 Geel 37:59
2 Tini de Laat 54 DAK 38:44
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 39:11
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 42:44
14 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 45:37

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 36:04
2 Anouk Claessens 85 AKU 36:58
3 Dieuwertje Poort 91 Attila 37:42

Vrouwen 45, 10 km wedstrijd
1 Marleen van Beek 65 LADB 38:35
2 Sieta van der Zee 61 Prins Hendrik 43:17
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 50:34
5 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 52:06
6 Annegret Hoyer 48 Eindhoven Atletiek 54:06

Leiden, zaterdag 11 juni 2011

De Gouden Spike, een nationale topwedstrijd op de baan van Leiden Atletiek. Met een PR voor Harm Sengers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 3000 m startgroep B
Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 8:43,34

Weert, dinsdag 7 juni 2011

baan uitslagen   

Instuif avondbaanwedstrijd van AV Weert op atletiekbaan St. Theunis
Klik hier voor de website

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:04,5
2 Hans Smeets 47 AV Achilles Top 2:24,9

Mannen masters, 5000 m
1 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 18:46,3
2 Hans van Vlierden 53 AV Weert 19:27,6
3 Erik Hilkens 66 AV Weert 19:45,2

Groesbeek, zondag 5 juni 2011

De ZwitserlootDak Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Theo van den Abbeel 60 Bornem 34:00 34:00
2 Peter Mijsberg 65 NetEyes BV 2 36:07 36:07
3 Frans Deenen 61 NetEyes BV 2 36:37 36:36

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kim Dillen 83 NetEyes BV 2 36:37 36:36
2 Noortje Corstjens 88 Nijmegen 39:13 39:13
3 Esme Moricke 79 NetEyes BV 2 40:37 40:35

Hapert, zondag 5 juni 2011

De Kempen Run, de opvolger van de bekende Centrumloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21 km wedstrijd
1 Stijn Fincioen Varsenare 1:07:12
2 Lander Vanderspikken Hapert 1:11:40
3 Bart Lieckens Westerloo 1:13:48
4 Bram van Rijswijk Hapert 1:15:13

Mannen recreanten, 21 km
48 Ben Ziskoven Eindhoven 1:51:09

Mannen recreanten, 10 km
3 Andy Verhoeven Son en Breugel 39:54

Nuenen, zaterdag 4 juni 2011

loop uitslagen   

De Van Goghloop van loopgroep Nuenen
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor het verslag in het Eindhovens Dagblad

Mannen, 5 km
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven 18:01
2 Waldo van Hemert 85 Nuenen 18:09
3 Andre van Aarle 67 Erp 18:54
19 Jan Boerema 60 Eindhoven 22:27
22 Toine Weijers 64 Eindhoven 23:43
27 Leon van de Vorstenbos 64 Eindhoven 24:50
36 Cees Jansen 60 Eindhoven 25:44
39 George Guns 58 Eindhoven 26:06
41 Maurice van den Berge 63 Eindhoven 26:53
52 Ron van Anholt 59 Eindhoven 28:28
71 Stanley van Geloven 59 Eindhoven 31:48
73 Edwin Adriaans 66 Eindhoven 32:41

Vrouwen, 5 km
1 Serana Kemp 84 Nuenen 21:02
2 Thea Ottens 57 Eindhoven 22:32
3 Anita Ophey 66 Breugel 22:50
37 Jennifer Schoop 75 Eindhoven 31:42
39 Josette Gevers 70 Eindhoven 31:53
42 Cindy Halman 78 Eindhoven 32:19
43 Mariette van Tuijl 60 Eindhoven 32:44
46 Joyce Halman 79 Eindhoven 32:53
48 Lieke van Opstal 81 Nuenen 32:55
64 Irma van Griensven 60 Eindhoven 37:55

Mannen, 10 km
1 Vincent Verboven 70 's Hertogenbosch 36:34
2 Rik Elfrink 74 Nuenen 37:06
3 Bert van Nuenen 80 Erp 37:59
19 Stefan van Happen 72 Eindhoven 44:44
28 Wilbert de Wijs 72 Nuenen 45:46
67 Ruud Dekens 64 Eindhoven 51:44
122 Peter Janssen 71 Eindhoven 59:42
138 Henny Valks 57 Eindhoven 1:04:39
140 Jack Smulders 59 Eindhoven 1:05:46

Vrouwen, 10 km
1 Maartje Bastings 84 Eindhoven 42:32
2 Doris Mayrhofer 78 Veldhoven 44:23
3 Sandra Rijkers 69 Eindhoven 45:26

Mannen, 15 km
1 Edwin Kok 72 Helmond 58:47
2 Benjamin Smits 89 Nuenen 59:51
3 Pepijn van Rooij 70 Nuenen 1:00:31
27 Rinus van Dijk 43 Eindhoven 1:14:57

Vrouwen, 15 km
1 Nicky de Jonge 86 Eindhoven 1:13:11
2 Hanneke Sanders 71 Nuenen 1:13:58
3 Jolijn Jongenotter 85 Eindhoven 1:20:44
5 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven 1:24:51

Mannen, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck 69 Nuenen 1:19:29
2 Merlijn Wijn 82 Eindhoven 1:26:27
3 Mart Stokmans 63 Geldrop 1:26:39
23 Cor Mandigers 58 Eindhoven 1:38:31
58 Stefan Rooyackers 59 Eindhoven 1:47:51
90 Rudolf Moers 55 Eindhoven 2:04:43
91 Alex Klaassen 60 Eindhoven 2:06:01

Vrouwen, halve marathon
1 Angélique de Vries 77 Geldrop 1:35:34
2 Mascha Schelling 70 Nuenen 1:43:22
3 Karin Verheijden 58 Eindhoven 1:47:52
5 Gertie Theunissen 61 Eindhoven 1:57:14

Vught, donderdag 2 juni 2011

kim   

De Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Gert-Jan Wassink 85 AV Argo 8:27,77
2 Ruben Scheurwater 80 Parthenon 8:40,53
3 Milco Driessen 88 Hellas Utrecht 8:40,68
6 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 8:46,93
20 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 10:22,47

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Leonie Balter 91 AVON 9:52,72
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:58,88
3 Inge de Jong 76 Trias 10:14,07

Kim, tweede bij de vrouwen senioren