Eindhoven Atletiek mei 2011


Valkenswaard, dinsdag 31 mei 2011

loop uitslagen   

Derde baanwedstrijd van het Circuit 14 bij AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 3000 m
1 Jos Elfring 85 Asterix 9:20,51
2 Peter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 9:23,00
3 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 9:31,78
4 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 9:34,95
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:51,64
6 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 10:03,88
8 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 10:24,33
9 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 10:34,18
12 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 11:25,79

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 10:05,22

Mannen masters, 3000 m
1 Walter van de Pol 66 Generaal Michaelis 10:27,99
2 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 10:40,12
3 Nicolai vd Heijden 65 Generaal Michaelis 11:14,24
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 11:18,80

Jongens junioren B, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:22,36
2 Rob Michiels 94 AVR '69 10:21,23
3 Niels Fiers 94 AVV 11:39,26

Mannen senioren, 1 mijl
1 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 4:45,45
2 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 4:47,98
3 Luc Bekers 91 GVAC 4:50,97
4 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 5:16,58
5 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 5:18,58

Mannen masters, 1 mijl
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:43,73
2 Ad Peeters 66 AVV 4:44,83
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:54,71
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:22,53
7 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:24,63

Vrouwen senioren, 1 mijl
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 5:13,21
2 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 6:45,85

Vrouwen masters, 400 m
1 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 1:04,71

Jongens junioren A, 400 m
1 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 57,50
2 Bart van Oekel 93 AVV 1:01,41

Jongens junioren B, 400 m
1 Maarten Ottenhoff 94 Eindhoven Atletiek 52,99
2 Bas van der Lip 95 GVAC 56,73
3 Niels Aarts 95 Generaal Michaelis 58,23

Jongens junioren C, 400 m
1 Bram Elevelt 96 Generaal Michaelis 1:00,46
2 Koen van der Lip 97 Fortuna '67 1:03,14
3 Aaron Mandemaker 96 Generaal Michaelis 1:04,09
4 Sjoerd Prinsen 97 Eindhoven Atletiek 1:05,57

Mannen masters, 200 m
1 Marcel Roosen 70 Eindhoven Atletiek 24,92
2 Justus van Nierop 58 DAK 27,21
3 Frank Coppelmans 58 Generaal Michaelis 28,57

Jongens junioren B, 200 m
1 Bas van der Lubbe 94 Generaal Michaelis 23,93
2 Milan Vitvar 95 Eindhoven Atletiek 26,10

Mont Saint Michel, zondag 29 mei 2011

loop uitslagen   

De Marathon van Saint Malo naar Mont Saint Michel. Met een PR voor Inge van der Meulen (debuut)
Klik hier voor de website
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, marathon
1 Celine Cormerais La Roche sur Yon 2:53:26 2:53:23
2 Fatiha Serbouti St Sebastien s. Loire 3:03:46 3:03:45
3 Stephanie Le Floc'h Quimper 3:11:49 3:11:42
4 Inge van der Meulen Eindhoven 3:14:18 3:13:41

Tilburg, zondag 29 mei 2011

Dwars door de Reeshof
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Armand van der Smissen Tilburg Road Runners 32:33 32:33
2 Greg van Hest Tilburg Road Runners 33:24 33:24
3 Eduard Linnenbank Tilburg 36:53 36:53
139 Martijn Huinen Eindhoven Atletiek 51:47 51:34

Mannen, 5 km
1 Jop van der Steen Tilburg Road Runners 15:41 15:41
2 Jordi van de Sanden Tilburg Road Runners 15:57 15:57
3 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 16:35 16:35

's Hertogenbosch, zondag 29 mei 2011

loop uitslagen   

De Vestingloop van de stichting Vestingloop ’s Hertogenbosch.
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 A´ssa Marguoum 62 Parthenon 52:29 52:28
2 Theo Stelling 58 AV '23 53:26 53:25
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 54:10 54:08

Mannen recreanten, 15 km
219 Peter van der Heijden Eindhoven Atletiek 1:17:27 1:15:53
252 Jeroen Egelmeers Eindhoven Atletiek 1:18:33 1:17:24
253 Adrie van Boekel Eindhoven Atletiek 1:18:38 1:18:09
406 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 1:25:25 1:24:00
419 Alex Klaassen Eindhoven Atletiek 1:26:01 1:24:54
473 John Middel Eindhoven Atletiek 1:30:20 1:28:55
541 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 1:46:16 1:44:51

Vrouwen recreanten, 15 km
107 Ronnie Rijken Eindhoven Atletiek 1:30:18 1:28:54
152 Sandra Castelijns Eindhoven Atletiek 1:40:00 1:38:32
160 Mariette van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:45:58 1:44:33

Vrouwen recreanten, 10 km
88 Neeltje van Gool Eindhoven Atletiek 57:53 55:45

Mannen recreanten, 5 km
18 Haroldinio Abauna Eindhoven Atletiek 20:45 20:45
76 George Guns Eindhoven Atletiek 25:18 24:45
177 Albert verlinden Eindhoven Atletiek 29:40 29:29

Vrouwen recreanten, 5 km
181 Marjon vd Boogaard Eindhoven Atletiek 31:20 30:47

Weert, dinsdag 24 mei 2011

De AV Weert baanwedstrijd ter gelegenheid van de opening van de nieuwe atletiekbaan op sportpark Sint Theunis
Klik hier voor alle uitslagen bij Wedstrijdatletiek

Mannen senioren, 5000 m
1 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 18:16,01
2 Marcel Broods 68 AV Weert 18:26,71
3 Jos van der Vorst 60 AV Weert 18:26,95

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 4:47,93

Oss, zondag 22 mei 2011

De Maasdijkmarathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Jacco Langerak 86 Hellas 1:20:48 1:20:48
2 Elmar Helmich 84 Nijmegen 1:28:39 1:28:25
3 Tom Koemans 82 Nijmegen 1:31:23 1:31:10
8 Paul Rijk 82 Eindhoven Atletiek 1:40:41 1:40:38

Mannen 35, halve marathon
1 Fred Reitsma 69 NOP 1:25:51 1:25:45
2 Allard Dericks 67 Ravenstein 1:26:20 1:26:19
3 Erik Wolfs 75 OSS-VOLO 1:28:38 1:28:30
6 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:30:27 1:30:25

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Imke Hennink 89 Wageningen 1:35:17 1:35:15
2 Miriam Gazzah 77 Veluwe 1:41:23 1:41:17
3 Roos Thijsen 83 Lith 1:43:34 1:43:09
5 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 1:50:26 1:50:13

Weert, zondag 22 mei 2011

De AV Weert Singelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 36:05
2 Ivo Gijzen 88 Urmond 36:10
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:17
9 Mark van Kessel 80 Eindhoven Atletiek 44:15

Mannen 40, 10 km
1 CornÚ van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 35:46
2 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 40:04
3 Arjan van Andel 65 AV Castricum 40:12

Weert, zondag 22 mei 2011

De Stadtriathlon Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 24, sprint: 750 m zwemmen, 23.6 km fietsen, 5.8 km lopen
1 Roland de Haan 80 Eindhoven 1:12:37
2 Michel van de Wall 79 Valkenswaard 1:15:39
3 Mathijm Wassink 73 Hoevelaken 1:16:10
21 Wout Peters 76 Eindhoven 1:34:25

Mannen 40, sprint: 750 m zwemmen, 23.6 km fietsen, 5.8 km lopen
1 Koen De Ceuster 71 Kortessem 1:14:49
2 Peter Denekamp 71 Hilversum 1:17:00
3 Gert Hardeman 63 Utrecht 1:17:48
6 Arnold van Putten 63 Eindhoven 1:22:09

Mannen 50, sprint: 750 m zwemmen, 23.6 km fietsen, 5.8 km lopen
1 Ton Jacquot 58 Eindhoven 1:20:49
2 Henk Nijman 61 Haaksbergen 1:26:01
3 Titus Crombach 57 Veldhoven 1:28:30

Eindhoven, vrijdag 20 mei 2011

De Asterix avond baanwedstrijd
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
1 Jos Elfring 85 ESAV Asterix 16:15,95
2 Bas van der Ree 76 Eindhoven Atletiek 17:26,22
3 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 17:51,12
5 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 18:22,47
7 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 19:31,03

Mannen masters, 5000 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 15:36,43
2 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 17:52,98
3 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 19:56,83

Mannen senioren, 800 m
1 Fionan o'Reilly 88 Eindhoven Atletiek 2:00,74
2 Loek Masthoff 87 ESAV Asterix 2:02,15
3 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 2:05,37
4 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 2:05,58
6 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 2:07,14
8 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 2:11,82

Mannen masters, 800 m
1 Peter Mijsberg 65 AV Cifla 2:18,12
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:23,03
3 Toon Wouters 61 DES 2:25,09

Vrouwen masters, 800 m
1 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 2:30,61

Jongens junioren A, 800 m
1 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 2:16,24

Meisjes junioren A, 800 m
1 Sifan Hassan 93 Eindhoven Atletiek 2:23,29

Woudrichem, donderdag 19 mei 2011

De Ronde van Woudrichem, onderdeel van de Stratenloopcup Land van Heusden en Altena
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 8 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 27:29
2 Jan van Loenhout 61 Scorpio 28:29
3 Johan Roozemond 666 Altena Road Runners 28:51/td>

Eindhoven, dinsdag 17 mei 2011

Tweede baanwedstrijd Circuit 14 bij Eindhoven Atletiek. Met een PR voor Oscar Mulder en Bert Zwart
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 3000 m
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 8:56,12
2 Sven Baccus 90 AC Genk 9:16,08
3 Maikel van Eekelen 87 AV Achil '87 9:21,51
4 Dirk-Jan Linsen 81 Eindhoven Atletiek 9:21,54
5 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 9:23,34
6 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 9:25,19
7 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 9:26,27
8 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 9:38,72
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:38,94
11 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 10:23,75
12 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 10:38,99
14 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 10:53,38

Mannen masters, 3000 m
1 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 9:37,94
2 Erik Jans 76 AV De Keien 9:46,27
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:04,36
4 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 10:05,98
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:08,75
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 10:38,77
8 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 10:41,93
10 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 10:44,29
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 11:00,45
12 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 11:01,43
13 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 11:13,56
15 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 11:56,62

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 10:08,86
2 Laura Huijbregts 80 ESAV Asterix 10:56,84
3 Solange Portengen 86 AV Unitas 12:19,88

Jongens junioren A, 3000 m
1 Megersha Gadissa 92 Eindhoven Atletiek 9:19,58
2 Robin Schreur 92 GVAC 9:20,68
3 Tom Raas 93 No-Limits 9:51,70

Jongens junioren B, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:24,80
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:41,16
3 Rob Michiels 94 AV Reusel '69 10:17,38
4 Sjoerd Prinsen 96 Eindhoven Atletiek 11:51,95

Mannen senioren, 800 m
1 Loek Masthoff 87 ESAV Asterix 2:01,13
2 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 2:06,80
3 Patrick Sanders 85 SV Fortuna '67 2:12,58

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,23
2 Jack van Avendonk 67 AV Attila 2:08,35
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:12,42

Vrouwen senioren, 800 m
1 Suzan van den Hurk 84 AV De Keien 2:36,31
2 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 2:54,46

Vrouwen masters, 800 m
1 Chantal van Oudheusden 75 AV Sprint 2:24,85
2 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 2:28,21

Meisjes junioren A, 800 m
1 Sifan Hasan 93 Eindhoven Atletiek 2:22,38

Meisjes junioren B, 800 m
1 Kim Lahaije 97 AV Attila 2:18,79
2 Ilonka de Bresser 95 AV Generaal Michaelis 2:33,00
3 Irene van der Velden 94 SV Fortuna '67 3:02,11
4 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 3:12,75

Jongens junioren C, 800 m
1 Shaun Harris 96 Eindhoven Atletiek 2:15,52
2 Ruud Kuijpers 96 AV Lopersgroep Deurne 2:15,95
3 Stan Zeegers 97 AV Lopersgroep Deurne 2:20,13

Mannen senioren, 100 m
1 Joris Reijnders 91 AV Sprint 11,50
2 David Koehler 85 Eindhoven Atletiek 11,62
3 Mathijs van Campenhout 88 AV Sprint 11,97

Mannen masters, 100 m
1 Frank Coppelmans 58 AV Generaal Michaelis 13,79
2 Hans Cuijlits 62 AV Reusel '69 14,42
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 15,12

Vrouwen senioren, 100 m
1 Joyce Puts 85 ESAV Asterix 12,76
2 Samantha van Horssen 84 Eindhoven Atletiek 13,14
3 Liset Olijve 90 Prins Hendrik 13,33

Jongens junioren A, 100 m
1 Jonathan Mutebwa 93 Eindhoven Atletiek 11,43
2 Paul Knoops 92 ESAV Asterix 12,04
3 Bart van der Pasch 92 AV Generaal Michaelis 12,11

Jongens junioren B, 100 m
1 Jonathan Immink 95 AV Generaal Michaelis 12,19
2 Milan Vitvar 95 Eindhoven Atletiek 12,71

Meisjes junioren B, 100 m
1 Ilonka de Bresser 95 AV Generaal Michaelis 13,47
2 Zanna Vanterpool 94 Eindhoven Atletiek 13,50
3 Mara Cornelis 95 GVAC 14,12

Jongens junioren C, 100 m
1 Ruud Kuijpers 96 AV Lopersgroep Deurne 12,77
2 Bram Elevelt 96 AV Generaal Michaelis 13,14
3 Jordan Harris 96 Eindhoven Atletiek 14,07

Recreanten, 5000 m
1 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 17:13,61
2 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 19:54,48

Leiden, zondag 15 mei 2011

De Leiden Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Abdelkrim Boubkert Marokko 2:14:40 2:14:40
2 Samson Kikwai Tuiyange Kenia 2:24:52 2:24:52
3 Jos Hoogeboom Nova 2:38:34 2:38:34
12 Rob Bravenboer Eindhoven Atletiek 2:52:22 2:52:22

Terheijden, zondag 15 mei 2011

De Terheijdenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Michiel van Nispen 82 Breda 48:23 48:23
2 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven 52:45 52:45
3 Maarten Ovington 93 Terheijden 1:02:51 1:02:19

Nijmegen, zondag 15 mei 2011

De Marikenloop in Nijmegen. Een loop speciaal voor vrouwen
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 5 km
463 Nicole Baselmans Eindhoven Atletiek 54:20 28:24

Vrouwen 40, 5 km
602 Helen van Lankveld Eindhoven Atletiek 1:05:28 36:45

Vrouwen 45, 5 km
346 Karin van den Berg Eindhoven Atletiek 52:01 33:09
449 Gertie Jacobs Eindhoven Atletiek 51:55 35:27

Vrouwen senioren, 10 km
514 Nina Godeke Eindhoven Atletiek 1:00:51 55:01
1450 Femke Berkelmans Eindhoven Atletiek 1:31:59 1:10:07

Vrouwen 35, 10 km
152 Elske Daniels Eindhoven Atletiek 59:30 54:01
383 Rian van Herk Eindhoven Atletiek 1:16:47 58:56
398 Brigitte van der Heyden Eindhoven Atletiek 1:05:07 59:19

Vrouwen 40, 10 km
133 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 53:11 52:49
165 Nicole Sinke Eindhoven Atletiek 59:05 53:36
279 Irma Swevels-de Vries Eindhoven Atletiek 1:14:12 56:13
287 Marielle Jonkers Eindhoven Atletiek 1:12:51 56:23
594 Inge de Been Eindhoven Atletiek 1:14:26 1:02:45
597 Ilse Bieleveldt Eindhoven Atletiek 1:23:05 1:02:49

Vrouwen 45, 10 km
185 Irene van der Reijden Eindhoven Atletiek 1:02:27 55:48
358 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 1:06:10 59:44
472 Annemieke Luiten Eindhoven Atletiek 1:14:26 1:02:37
536 Wilma Korfage Eindhoven Atletiek 1:31:15 1:05:25

Vrouwen 50, 10 km
204 Marjolein Gordeijns Eindhoven Atletiek 1:11:03 59:23
209 Mieke Hovens Eindhoven Atletiek 1:11:12 59:31
227 Riet Strijbos Eindhoven Atletiek 1:18:11 1:00:12
240 Ina Bruns Eindhoven Atletiek 1:12:40 1:00:52
252 Andra Davelaar Eindhoven Atletiek 1:12:51 1:01:11
343 Mariette van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:31:01 1:05:58
356 Monique van Laar Eindhoven Atletiek 1:32:30 1:06:40

Vrouwen 55, 10 km
99 Lineke van der Gaag Eindhoven Atletiek 1:12:40 1:01:00

Vrouwen 60, 10 km
23 Carien Bruins Eindhoven Atletiek 1:03:21 1:00:34
33 Annelies Kuypers Eindhoven Atletiek 1:06:06 1:03:19

Utrecht, vrijdag 6 mei 2011

Uitslag van de in Utrecht. Met een PR en CR voor Marc van Gils
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 800 m
1 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 2:04,46
2 Eddy Elsinga AV 55 2:08,43
3 Bennie Potjes Rotterdam Atletiek 2:10,56

Mannen 35, 3000 m
1 Jeroen Zeinstra Pallas 67 8:58,11
2 Erik Negerman GAC Hilversum 10:11,92
3 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 10:29,10

Lieshout, zondag 1 mei 2011

De Oranjeloop van Runnersclub Lieshout, dit jaar niet op 30 april !
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 5 km
1 Anne Rindt 58 Son 20:51
2 Inge van Veggel 84 Beek en Donk 21:03
3 Anita Ophey 66 Breugel 23:29

Mannen, 10 km
1 Werner Gentle 86 Deurne 34:32
2 Harmen de Vries 64 Balkbrug 36:09
3 Hans van Loon 80 Vught 36:53
8 Jos Harmsen 67 Eindhoven 39:51
69 Maurice van den Berge 63 Eindhoven 54:56

Mannen, 15 km
1 Peter Heusschen 76 Gemert 52:15
2 Edwin Kok 72 Helmond 56:50
3 Arno Arts 69 Nuenen 59:44
18 Rinus van Dijck 43 Eindhoven 1:14:40

Mannen, halve marathon
1 Antonio Duijmelinck 69 Nuenen 1:18:03
2 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven 1:20:49
3 Vygantas Kelertas 70 Litouwen 1:22:30

Vrouwen, halve marathon
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven 1:29:02
2 Thean van Tiel 65 Lieshout 1:41:06
3 Hanneke Sanders 71 Nuenen 1:45:11

De finish van Anne Rindt


Breda, zondag 1 mei 2011

De Haagse Beemden Loop van de Stichting Haagse Beemden Loop
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 15 km
1 Inge van der Meulen 73 Eindhoven 1:03:49 1:03:44
2 Carla Zegers 68 Koewacht 1:21:50 1:21:26