Eindhoven Atletiek april 2011


Schijndel, zaterdag 30 april 2011

De Wijboschloop van loopgroep Wijbosch. Met een PR voor Bert Zwart
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Niels Govers AV Oss 78 35:32
2 John Klerkx De Keien 37:18
3 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 38:13
10 Wilbert de Wijs Eindhoven Atletiek 43:29

Mannen 40, 10 km
1 Edwin Jansen Eindhoven Atletiek 35:07
2 Andre Boel OSS-volo 37:29
3 Menno Heystek Prins Hendrik 37:47
11 Rene Hendriks Eindhoven Atletiek 40:55

Mannen 50, 10 km
1 Arie van Houwelingen Eindhoven Atletiek 36:20
2 Pim v d Wijst LG Wijbosch 36:37
3 Henk van de Plas LG Wijbosch 37:21
5 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 39:10

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kim Dillen GVAC 36:48
2 Saskia Kivits LG Wijbosch 47:24
3 Karin Boel-Zwijnenberg LG Rosmalen 48:53

Vrouwen, 5 km
1 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 20:47
2 Maria van Summeren De Keien 21:28
3 Noortje Buskens LG Rosmalen 23:09
4 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 23:43
6 Jose Verstraaten Eindhoven Atletiek 24:36

Mannen, 5 km
1 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 17:05
2 Jos Linders De Keien 18:10
3 Jeffrey Smetsers De Keien 18:13

Helmond, maandag 25 april 2011

De openings baanwedstrijd bij HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 150 m
1 Bart van Amelsvoort 87 Scorpio 18,03
2 Job Canton 91 HAC 18,21
3 Freek Gerritsen 87 Scorpio 18,39
5 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 21,81

Mannen senioren, 1 mijl
1 Loek Masthoff 87 ESAV Asterix 4:43,51
2 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 4:47,59
3 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 4:48,68

Mannen masters, 150 m
1 Toine van Beckhoven 70 Attila 17,99
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 18,63
3 Manfred Mooyer 68 AV Edam 19,28
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 20,44

Mannen masters, 300 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 39,34
2 Manfred Mooyer 68 AV Edam 41,24
3 René Arts 59 AV Lopersgroep Deurne 42,60
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 44,13

Vrouwen masters, 1 mijl
1 Nicole Loeve 64 HAC 5:50,22
2 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 6:41,21

Jongens junioren A, 1 mijl
1 Gadisa Magersha 92 Eindhoven Atletiek 4:41,22

Meisjes junioren A, 1 mijl
1 Sifan Hassan 92 Eindhoven Atletiek 5:50,77

Jongens junioren D, 600 m
1 Stan van Helmond 98 AV Lopersgroep Deurne 1:46,06
2 Bram Rijnders 99 AV Lopersgroep Deurne 1:53,49
3 Mart Megens 98 Nijmegen Atletiek 1:55,85
5 Luuk Stikkelbroeck 98 Eindhoven Atletiek 2:01,57

Jongens pupillen A, 600 m
1 Jesse Hendriks 01 THOR 1:48,91
2 Juul Knoester 00 GVAC 1:56,26
3 Daan Verbakel 00 HAC 1:58,47
7 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:11,72

Jongens pupillen C, 600 m
1 Merlijn van der Velden 03 AV Valkenswaard 2:06,07
2 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 2:19,33
3 Luuk van Lierop 03 HAC 2:20,68
11 Nils van Nimwegen 05 Eindhoven Atletiek 3:15,59

Den Burg, maandag 25 april 2011

De Zestig van Texel, waarbij Luc ook als eerste is geëindigd in de totale uitslag
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 60 km
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven 4:14:08
2 Olivier Jacques 67 Purmerend 4:18:27
3 Jan van der Marel 68 Aarlanderveen 4:25:59

Utrecht, maandag 25 april 2011

De Utrecht Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Michel Butter 85 AV Castricum 2:17:36 2:17:35
2 Mutai Kipkorir Kenia 2:18:10 2:18:09
3 Olfert Molenhuis 83 Groningen Atletiek 2:18:21 2:18:20
27 Dirk Jan Linsen 81 Eindhoven Atletiek 3:27:35 3:27:31

Mannen 45, marathon
16 Hans van Dinther 58 Eindhoven Atletiek 3:25:19 3:25:03

Mannen 35, halve marathon
21 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 1:45:16 1:45:05

Boxtel, maandag 25 april 2011

De Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 52:33
2 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 55:31
3 Jeffrey van Hout 78 Fortuna '67 1:02:56

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Koos Verwey 71 DAK 51:17
2 Antonio Duijmelinck 69 Eindhoven Atletiek 54:42
3 Stefan van Happen 73 Eindhoven Atletiek 57:48

Oisterwijk, zaterdag 23 april 2011

De Vennenloop van Taxandria
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Jos op 't Hoog 66 Loopgroep PK 51:01
2 Thomas Nusmeier 74 Tilburg Road Runners 53:37
3 Corné van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 53:48
7 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:03:25

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Peter Cras 60 Generaal Michaelis 1:00:00
2 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:01:00
3 Jos van Gils 59 Atledo 1:02:48
7 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 1:05:41

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Frans Bekers 49 Sprint 1:00:17
2 Kees Verhoeven 50 Loopgroep Goirle 1:02:25
3 Paul Peeters 55 avVN 1:03:00
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:06:58

Mannen recreanten, 10 km
40 Adrie van Boekel 64 Eindhoven Atletiek 50:13

Mannen recreanten, 5 km
24 Haroldino Abauna 62 Eindhoven Atletiek 21:56

Jeugd 9-12 jaar, 1 km
3 Luuk Stikkelbroeck 98 Eindhoven Atletiek 3:38
6 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 3:54

Jeugd 8 jaar, 600 m
5 Tijn Stikkelbroeck 03 Eindhoven Atletiek 2:25

Heythuysen, woensdag 20 april 2011

De Avondloop van AV Heythuysen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 John Janssen 57 avVN 37:02
2 Kees Kompier 60 Atletiek Helden 37:33
3 Sjaak van Leerhouwer 56 Unitas 37:47
18 Bert Jan Hardenbol 59 Eindhoven Atletiek 49:17

Enschede, zondag 17 april 2011

De Enschede Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 1:20:17 1:20:17
2 Andre Winkelhorst 74 TV Westfalia 07 Epe 1:20:38 1:20:35
3 Remco Valkenburg 74 De Meern 1:20:46 1:20:45
31 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:38:02 1:37:52

Mannen 40, halve marathon
1 Peter Bruinsma 71 Atletics Nijverdal 1:12:55 1:12:55
2 Edward Hertsenberg 70 LAAC Twente 1:20:17 1:20:17
3 Henk-Jan Kooijman 69 TION 1:20:34 1:20:32
51 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 1:38:03 1:37:53

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Marlin Nijhof 83 Marathon Pim Mulier 1:26:28 1:26:26
2 Esther Exterkate 85 Hengevelde 1:36:08 1:36:04
3 Rieneke Schinkel 83 Hoogland 1:38:01 1:36:55
12 Marleen ter Weele 80 Eindhoven Atletiek 1:46:57 1:44:16

Hilversum, zondag 17 april 2011

De Spieren voor Spieren City Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Wilfred Murgor 88 Kenia 28:07 28:07
2 Abdelhadi El Hachimi 74 Marokko 29:09 29:09
3 Nourddine Htaibi Marokko 29:41 29:41
17 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 34:42 34:41

Hoogeveen, zondag 17 april 2011

De Hoogeveense Cascaderun
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 Engelse mijl
1 Henk Por 59 Groningen 1:01:03 1:00:59
2 Peter Rolink 59 avVN 1:02:38 1:02:36
3 Peter Simon 66 Eindhoven Atletiek 1:03:58 1:03:56

Overloon, zondag 17 april 2011

De Kleffenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, halve marathon
22 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:50:05

Mannen 50, halve marathon
18 John Middel 57 Eindhoven Atletiek 1:48:50

Vrouwen 45, halve marathon
5 Anneke Rietveld 65 Eindhoven Atletiek 1:48:47

Vrouwen senioren, 10.5 km
10 Anita van de Pas 81 Eindhoven Atletiek 54:32

Heukelum, zaterdag 16 april 2011

De Krakelingenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Aissa Marguoum 62 Parthenon 33:21
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:36
3 Rene Stam 61 Scorpio 35:21

Rijen, woensdag 13 april 2011

De Leemputtenloop van AV Spiridon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Frank Wouters 80 THOR 33:08
2 Sergio Lizana Calvo 82 Loopgroep PK 33:26
3 Thomas Nusmeier 74 Tilburg Road Runners 34:26
15 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 39:35

Best, dinsdag 12 april 2011

De eerste baanwedstrijd van het Circuit 14 bij GM. Met een PR voor Jos Bergervoet en Bert Zwart
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 1000 m
1 Joep van Oorschot 86 Seven Hills Running 2:39,10
2 Bas Boonen 84 AV Weert 2:46,51
3 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 2:48,62
7 Martijn Jordaan 87 Eindhoven Atletiek 3:16,07

Mannen senioren, 3000 m
1 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 9:22,81
2 Dirk-Jan Linsen 81 Eindhoven Atletiek 9:37,72
3 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 9:38,78
4 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 9:42,68
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:43,82
6 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 9:46,36
7 Marco Meeuwse 83 Eindhoven Atletiek 10:25,14
8 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 10:31,91
9 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 10:43,15
12 Martijn Jordaan 87 Eindhoven Atletiek 11:18,07

Vrouwen senioren, 1000 m
1 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 3:18,65
2 Karin Dekkers 76 GVAC 3:42,35
3 Karin Peijs 86 AV Reusel '69 3:54,12
4 Jose Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 3:55,19

Mannen masters, 1000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:45,56
2 René Arts 59 AV Lopersgroep Deurne 3:09,47
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 3:11,14

Mannen masters, 3000 m
1 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 9:19,86
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:40,72
3 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 10:14,81
4 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 10:18,41
5 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 10:21,16
8 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 10:45,72
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 11:05,97
11 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 11:09,85
12 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 11:09,96

Vrouwen masters, 1000 m
1 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 3:19,78
2 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 3:23,96
3 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 3:51,22

Vrouwen masters, 3000 m
1 Rian van de Burgt 75 GVAC 10:54,11
2 Annie Michiels 65 AV Reusel '69 11:30,99
3 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 13:10,74

Jongens junioren A, 1000 m
1 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 2:57,89
2 Rico Thijssen 92 GVAC 3:06,94
3 Bart van Oekel 93 AV Valkenswaard 3:39,26

Jongens junioren A, 3000 m
1 Megersha Gadisa 92 Eindhoven Atletiek 9:24,05
2 Robin Schreur 92 GVAC 9:34,32

Meisjes junioren A, 1000 m
1 Sifan Hassan 93 Eindhoven Atletiek 3:16,36
2 Esther van Gerwen 92 AV Generaal Michaelis 3:36,29

Jongens junioren B, 1000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:47,67
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 2:52,33
3 Bas van der Lip 95 GVAC 2:59,48

Jongens junioren C, 1000 m
1 Stan Zeegers 97 AV Lopersgroep Deurne 2:59,32
2 Jochem Berkers 97 AV Lopersgroep Deurne 3:06,01
3 Ruud Kuijpers 96 AV Lopersgroep Deurne 3:14,36
5 Sjoerd Prinsen 96 Eindhoven Atletiek 3:24,52

Gemert, zondag 10 april 2011

De Molenbroektrimloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Antonio Duijmelink 69 Eindhoven Atletiek 54:27
2 Vygantas Kelertas 70 Litouwen 56:38
3 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 57:36

Rotterdam, zondag 10 april 2011

De Rotterdam Marathon (7377 deelnemers)
Klik hier voor zoeken in de uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Wilson Chebet Kenia 2:05:27
2 Vincent Kipruto Kenia 2:05:33
3 Chele Dechasa Ethiopië 2:08:47

Mannen 35, marathon
597 Willem Westenberg Eindhoven Atletiek 4:03:12 3:59:07

Mannen 40, marathon
25 Vincent Verboven Eindhoven Atletiek 2:48:47 2:48:31

Mannen 45, marathon
296 René Hendriks Eindhoven Atletiek 3:29:55 3:27:58

Brunssum, zondag 3 april 2011

De Parelloop
Klik hier voor zoeken in de uitslagen

Mannen 10 km recreatie
27 Bram van Gessel Eindhoven Atletiek 39:28
127 Paul Kanters Eindhoven Atletiek 45:32

Reusel, zaterdag 2 april 2011

De Reuselse Stratenloop van AV Reusel '69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Peter Heusschen 76 GAC Gemert 33:15
2 Jack van Avendonk 67 Attila 34:06
3 Gille Coeckelbergs 66 Heis op den Berg 36:09
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 37:33
8 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 40:15

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:18
2 Ad Peeters 66 AVV 34:28
3 Sus Renders 62 Noorderwijk 34:43
4 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 37:06
15 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 47:19

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 38:23
2 Lambert Sels 55 VABCO Mol 38:38
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 38:49
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 40:39
8 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 46:44