Eindhoven Atletiek februari 2011


Best, zondag 27 februari 2011

De 54e Joe Mann Bosloop van GM, een cross uit het Kempen cross circuit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11600 m
1 Rik van Laarhoven 78 RK HAV 39:21
2 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 39:59
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 40:53
4 Ingensha Oddisha 92 Eindhoven Atletiek 41:08
5 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 42:40
6 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 44:00
8 Richard Dekker 83 Geldrop 48:45
10 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 51:06

Mannen 35, 11600 m
1 Ad Peeters 66 AVV 42:02
2 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 45:08
3 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 46:04
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 47:10
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 49:02
10 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 49:17
11 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 51:32

Mannen 45, 8700 m
1 Michel Kerstens 63 ATAC Turnhout 32:15
2 Kees Wouters 62 DES 32:21
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 33:09
5 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 34:56
6 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 35:25
9 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 36:25
10 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 36:41
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 36:44
18 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 38:21
19 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 39:15
23 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 41:50
25 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 43:32

Mannen 55, 8700 m
1 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 34:25
2 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 34:45
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 36:09
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 36:47
7 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 41:15
8 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:03
9 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 42:53

Vrouwen senioren, 5800 m
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 21:45
2 Maartje Bastings 84 Asterix 24:18
3 Angelique de Vries 77 LOGO 25:01

Vrouwen 35, 5800 m
1 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 23:14
2 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 24:49
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 24:54

Vrouwen 45, 5800 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 24:41
2 Mak Ponjee 59 avVN 26:46
3 Nellie van Beers 55 AV Oirschot 26:59
5 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 28:03

Mannen korte cross, 3000 m
1 Gijs Jacobs 87 HAC 10:05
2 Cor Datema 71 Prins Hendrik 10:35
3 Robin Schreur 92 GVAC 10:45
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 11:05
8 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 11:19
9 Sebastian Steegemans 93 Eindhoven Atletiek 11:21
17 Andre van Est 61 Eindhoven Atletiek 13:17

JJB, 5800 m
2 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 21:11
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 21:27

MJB, 3000 m
6 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 16:42

JJC, 3000 m
3 Shaun Harris 96 Eindhoven Atletiek 12:10
10 Jordan Harris 96 Eindhoven Atletiek 14:19

JJD, 2340 m
2 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 8:59
21 Remon de Weerd 98 Eindhoven Atletiek 11:04

MJD, 1500 m
8 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 7:04
13 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 7:41

JPA, 1500 m
3 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 6:36
19 Maiko de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 7:51

MPA, 1500 m
12 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 8:00

JPB, 1170 m
3 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 4:59
4 Teun Franken 02 Eindhoven Atletiek 5:03
13 Thijs Willems 02 Eindhoven Atletiek 5:55

Sint-Oedenrode, zondag 27 februari 2011

Laatste wedstrijd uit de Open Rooise trimcompetitie.
In het eindklassement zijn Rene en Carla in hun leeftijdcategorie beide als eerste geŽindigd
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 8 km
1 Rene v.d Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 29:40
2 Pim van der Wijst 62 Loopgroep Wijbosch 31:51
3 Fons Essink 60 Sint Michielsgestel 33:34

Vrouwen senioren, 8 km
1 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 38:10
2 Dorien van der Aa 80 SV Fortuna '67 40:42
3 Jolanda van den Elsen 71 SV Fortuna '67 42:54

Hellendoorn, zaterdag 19 en zondag 20 februari 2011

Het Nationaal Kampioenschap Cross
Klik hier voor de zaterdag uitslagen
Klik hier voor de zondag uitslagen

Mannen senioren, 12055 m
1 Khalid Choukoud 86 Haag Atletiek 39:04
2 Abdi Nageeye 89 Nijmegen Atletiek 39:10
3 Thomas Poesiat 88 Haag Atletiek 39:15
22 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 42:18
24 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 42:28
52 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 47:18

Vrouwen senioren, 7990 m
1 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 29:21
2 Inge de Jong 76 Trias 30:27
3 Andrea Deelstra 85 AV Heerenveen 31:00
5 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 31:48

Vrouwen korte cross, 2685 m
1 Lesley van Miert 85 Sprint 9:36
2 Anne van Es 80 Prins Hendrik 9:38
3 Lotte Jacobs 88 HAC 9:41
28 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 11:34

Mannen korte cross, 2685 m
1 Dennis Licht 84 AV '34 8:21
2 Guus Janssen 81 Nijmegen Atletiek 8:22
3 Gert-Jan Wassink 85 Argo 8:36
57 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:55

Vrouwen 40, 5060 m
1 Agnes Schipper 68 Hellas 21:02
2 Lucienne Groenendijk 69 SV Sportlust 21:03
3 Hilde De Boer 70 Attila 21:09
11 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 24:40

Mannen 45, 12055 m
1 Abraham Zewdie 64 Loopgroep Aart Stigter 41:51
2 Peter Visser 63 Start '78 43:27
3 John Aalbers 65 avVN 43:28
15 Renť van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 49:30
18 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 49:57

Mannen 55, 8770 m
1 Willem de Weerdt 55 Cialfo 33:59
2 Hennie Punt 54 Trias 35:26
3 Ad Buijs 52 Phoenix 35:28
11 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 37:30

Eersel, zaterdag 19 februari 2011

De halve marathon van AV DES. Met een PR voor Laurens van Bokhoven en Vincent Verboven
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Said Hayek 80 Get Running 1:13:01
2 Erik Caluwaerts 76 AAA 1:13:59
3 Maarten van der Donck 77 Geel 1:14:25
6 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 1:16:32
7 Dirk Jan Linsen 81 Eindhoven Atletiek 1:22:15

Mannen 35, halve marathon
1 SaÔd Kanfaoui 73 AV Gouda 1:13:01
2 Ad Peeters 66 AVV 1:14:28
3 Marco Tramontina 68 Eindhoven Atletiek 1:17:15
4 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:17:41
5 Antonio Duijmelinck 69 Eindhoven Atletiek 1:19:02
7 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 1:20:34
12 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 1:36:00

Mannen 45, halve marathon
1 Kees Wouters 62 DES 1:17:32
2 Peter Palmans 62 Neerpelt 1:21:45
3 Paul Denolf 58 Herentals 1:22:37
9 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 1:32:31

Mannen 55, halve marathon
1 Kees Verhoeven 50 Loopgroep Goirle 1:30:07
2 Johan van Litsenburg 52 GVAC 1:30:50
3 Leo Lansbergen 51 AVV 1:31:20
9 Frank Litjens 50 Eindhoven Atletiek 1:38:38
14 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:44:37

Mannen recreanten, halve marathon
13 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:31:55
26 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:37:05
68 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:55:41
83 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:29:24

Vrouwen recreanten, halve marathon
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:30:12

Mannen recreanten, kwart marathon
4 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 41:55
5 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 41:58

Valkenswaard, zondag 13 februari 2011

De Wedertcross van AV Valkenswaard, een cross uit het Kempen cross circuit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9400 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 32:44
2 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 33:13
3 Frans Pasmans 78 Loopgroep PK 33:50
4 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 34:40
5 Neil Callaghan 84 Eindhoven Atletiek 34:54
6 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 36:14
11 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 41:36

Mannen 35, 9400 m
1 Ad Peeters 66 AVV 34:33
2 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 37:12
3 Andrť Boel 71 OSS-VOLO 38:01
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:44
7 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 39:59
8 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 40:23
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 41:10
10 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 42:25

Mannen 45, 7600 m
1 Michel Kerstens 63 ATAC 27:58
2 Kees Wouters 62 DES 28:35
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 29:21
4 Fred Eijpe 65 Eindhoven Atletiek 30:12
6 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 31:24
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 32:15
13 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 33:58
16 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 34:34

Mannen 55, 7600 m
1 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 30:52
2 Gert Hendrix 55 Loopgroep PK 30:56
3 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 31:50
4 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 32:22

Mannen 65, 7600 m
1 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 36:51
2 Ad Phenninxks 45 DALO Lommel 37:36
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 38:53

Vrouwen 35, 5800 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 25:29
2 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 25:34
3 Mak Ponjee 59 avVN 26:34
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 26:41
6 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 27:54

Mannen korte cross, 3350 m
1 Robin Schreur 92 GVAC 10:56
2 Joeri Spoor 90 Eindhoven Atletiek 11:11
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 11:18

Vrouwen korte cross, 3350 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 12:28
2 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 13:38
3 Tamara Renders 90 GVAC 14:09
5 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 15:16

JJA, 5800 m
1 Megersha Gadisha 92 Eindhoven Atletiek 20:33

MJA, 3350 m
1 Sifan Hassan 93 Eindhoven Atletiek 12:42

JJB, 3350 m
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 11:28

MJB, 3350 m
7 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 17:04

JJC, 3350 m
1 Marijn Est 96 Eindhoven Atletiek 12:49
3 Shaun Harris 96 Eindhoven Atletiek 13:03
10 Jordan Harris 96 Eindhoven Atletiek 14:51

JJD, 2250 m
1 Luca Schliekelmann 99 Eindhoven Atletiek 8:43

MJD, 1970 m
6 Rosa Bogaerts 99 Eindhoven Atletiek 9:31
11 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 10:37

JPA, 1820 m
2 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 7:30
13 Maikoi de Weerd 01 Eindhoven Atletiek 9:03

MPA, 1820 m
6 Imke Vliegen 01 Eindhoven Atletiek 9:04

JPB, 1230 m
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 5:37
8 Thijs Willems 02 Eindhoven Atletiek 6:36

Vrouwen recreanten, 4000 m
3 Femke Berkelmans 84 Eindhoven Atletiek 30:11

Mannen recreanten, 9400 m
8 Richard Dekker 83 Geldrop 40:58
10 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 41:59
24 Jeroen Egelmeers 73 Eindhoven Atletiek 48:37

Vrouwen recreanten, 9400 m
2 Sandra Castelijns 79 Eindhoven Atletiek 1:01:12

Helmond, zondag 6 februari 2011

Het Brabants Kampioenschap Cross bij HAC
Klik hier voor alle uitslagen
Lees hier het verslag in het Eindhovens Dagblad

Mannen senioren, 8940 m
1 Wouter Dilling (BM) 90 Seven Hills Running 30:33
2 Rik van Laarhoven 78 RK HAV 31:09
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 31:12
7 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 33:03
9 Neil Callaghan (BM) 84 Eindhoven Atletiek 33:41

Mannen 60, 8940 m
1 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 37:10
2 Cor Zegers 48 Oss '78 37:50
3 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 38:45
5 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 40:20

Vrouwen senioren, 5780 m
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 22:08
2 Femke van Hest 76 Tilburg Road Runners 22:23
3 Leonie Balter (BM) 91 AVON 22:55

Vrouwen 35, 5780 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 23:30
2 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 25:14
3 Gwynny Hamilton (BM) 75 Eindhoven Atletiek 25:16
5 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 27:54

Vrouwen 45, 5780 m
1 Nicole Loeve 64 HAC 25:48
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 26:18
3 Jeanine van Overveld 61 THOR 27:03

Mannen korte cross, 1870 m
1 Ruud Boom (BM) 91 Atletics Nijverdal 5:40
2 Ron Szigetti 87 GAC Gemert 5:51
3 Sam Lavrijsen 87 Seven Hills Running 5:56
8 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 6:22
11 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 6:43

Vrouwen korte cross, 1870 m
1 Brechtje Kraan 89 Seven Hills Running 6:45
2 Nicole van Amstel (BM) 88 Nijmegen Atletiek 7:02
3 Nandy Kitslaar 89 Prins Hendrik 7:17
5 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 7:31

Apeldoorn, zondag 6 februari 2011

De Midwinter marathon, met ook kortere afstanden op een mooi heuvelachtig parcours in een bosrijk gebied.
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Philipp Nawrocki Duitsland 2:33:34 2:33:34
2 Pavel Brżdl TsjechiŽ 2:33:52 2:33:52
3 Marc Papanikitas BelgiŽ 2:36:20 2:36:19
10 Jeroen Romeijn Eindhoven Atletiek 2:55:26 2:55:25

Mannen 40, marathon
1 Luc Krotwaar Nederland 2:30:24 2:30:23
2 Jaroslaw Janicki Polen 2:35:16 2:35:15
3 Aart-Peter Baan Energie 2:39:20 2:39:16
4 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 2:46:53 2:46:51
92 Ton Teunissen Eindhoven Atletiek 4:16:53 4:14:47

Asselronde mannen, 27.5 km
519 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 2:23:21 2:22:00
629 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 2:27:25 2:26:11
895 Jan F Langendoen Eindhoven Atletiek 2:38:50 2:36:54
964 Kees Kokee Eindhoven Atletiek 2:42:29 2:41:08

Asselronde vrouwen, 27.5 km
117 Monique Remery Eindhoven Atletiek 2:31:15 2:29:54

Mini marathon mannen, 18.5 km
629 George Guns Eindhoven Atletiek 1:33:40 1:30:36
839 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:37:28 1:34:29
1226 Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 1:44:34 1:40:43
1564 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 1:51:22 1:48:22
1883 Hans Hurkmans Eindhoven Atletiek 2:10:20 2:07:16

Mini marathon vrouwen, 18.5 km
368 Ronnie Rijken Eindhoven Atletiek 1:50:43 1:47:42
450 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 1:54:20 1:51:20
678 Mariette van Tuijl Eindhoven Atletiek 2:11:34 2:08:29