Eindhoven Atletiek januari 2011


Rijen, zondag 30 januari 2011

De uitslagen van de Spiridoncross
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren B, 5400 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 18:49
2 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 18:57
3 Jordi van de Sanden 95 Tilburg Road Runners 19:06

Geldrop, zondag 30 januari 2011

De Schietbergencross van LoGo, een cross uit het Kempen cross circuit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Luc Krotwaar 88 Eindhoven Atletiek 34:17
2 Timothy Karano 80 Eindhoven Atletiek 34:20
3 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 35:07
5 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 36:23
6 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 38:34
10 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 44:24

Mannen 35, 10000 m
1 Ad Peeters 66 AV Valkenswaard 36:20
2 Peter van der Velden 68 AV Valkenswaard 36:40
3 Sadrik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:57
5 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 42:22
8 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 43:17
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 44:24
10 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 46:08

Mannen 45, 8000 m
1 Michel Kerstens 63 Beerse 30:06
2 Kees Wouters 62 DES 30:45
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 30:54
4 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 31:39
5 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 32:18
7 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 32:30
10 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 33:12
15 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 33:41
24 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 35:47
25 Hans Bijsterveld 59 Eindhoven Atletiek 36:09
28 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 38:44
30 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 41:13
36 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 50:45

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 31:45
2 Yvonne Vosters 90 AV Reusel '69 39:07
3 Ellen van de Borne 87 AV Reusel '69 39:54
4 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 42:19

Vrouwen 35, 8000 m
1 Annie Michiels 65 AV Reusel '69 25:33
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 27:22
3 Carla van Dijk 69 SV Fortuna '67 28:21

Mannen korte cross, 5360 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 19:47
2 Rohan de Bresser 92 AV Generaal Michaelis 21:14
3 Jan de Kok 81 GVAC 21:36
4 Roel van Nuenen 68 Eindhoven Atletiek 22:14
7 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 23:16
8 Andre van Est 61 Eindhoven Atletiek 23:38

Best, zondag 23 januari 2011

De Goed, Beter, Bestloop, een wegwedstrijd van AV Generaal MichaŽlis. Met een PR voor Bert Zwart, Fred Eijpe en Petra Pijpers
Klik hier voor alle uitslagen
Lees hier het verslag in het Eindhovens Dagblad

Mannen 35, 21 km wedstrijd
1 Jay Sauer 72 Cifla 1:12:42 1:12:41
2 Mark Huisman 72 Loopgroep Wijbosch 1:13:10 1:13:08
3 Cor Datema 71 Prins Hendrik 1:16:04 1:16:04
4 Peter van Gool 73 Eindhoven Atletiek 1:16:46 1:16:45
5 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 1:22:39 1:22:39
9 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 1:26:10 1:26:07

Mannen 40, 21 km wedstrijd
1 Jos op 't Hoog 66 Loopgroep PK 1:14:40 1:14:39
2 Ad Peeters 66 AVV 1:15:48 1:15:48
3 Edwin Jansen 67 Eindhoven Atletiek 1:16:23 1:16:22
4 Rob Bravenboer 70 Eindhoven Atletiek 1:21:38 1:21:37

Mannen 45, 21 km wedstrijd
1 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:27:04 1:26:59
2 Anton Kiewiet 62 Hellas 1:27:29 1:27:20
3 Jack van de Huygevoort 61 Achil '87 1:28:31 1:28:28
7 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 1:30:46 1:30:43

Mannen 50, 21 km wedstrijd
1 Henk van der Plas 57 Loopgroep Wijbosch 1:21:58 1:21:56
2 Paul de Nolf 58 Herentals 1:24:11 1:24:09
3 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 1:27:02 1:26:59

Mannen 60, 21 km wedstrijd
1 Drikus Haalboom 47 avVN 1:26:52 1:26:49
2 Rudy de Pauw 46 Herentals 1:33:28 1:33:24
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:34:31 1:34:27
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:50:37 1:49:55

Vrouwen senioren, 21 km wedstrijd
1 Nadja Wijenberg-Ilyina 64 Unitas 1:18:12 1:18:11
2 Inge van der Meulen 73 Eindhoven Atletiek 1:28:30 1:28:27
3 Bantita Haeve-Busicha 73 Dutch Runners Gold 1:39:51 1:39:25

Mannen en vrouwen recreanten, 21 km
21 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:32:31 1:32:29
24 Petra Pijpers 66 Eindhoven Atletiek 1:33:34 1:33:21
51 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 1:41:12 1:40:58
88 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:59:42 1:58:59

Mannen en vrouwen recreanten, 14 km
8 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 1:03:41 1:03:24
10 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 1:03:59 1:03:51
26 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 1:10:29 1:10:16
42 George Guns 58 Eindhoven Atletiek 1:14:09 1:13:27
61 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 1:17:16 1:16:34
62 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:17:44 1:17:14
63 Alex Klaassen 60 Eindhoven Atletiek 1:17:48 1:17:05
67 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:18:14 1:17:44
83 Jan Mathijs Koolhaas 58 Eindhoven Atletiek 1:23:36 1:23:18
85 Guido Weers 50 Eindhoven Atletiek 1:24:07 1:23:49
108 Brigitte van der Heyde 75 Eindhoven Atletiek 1:32:51 1:32:02
114 Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 1:36:50 1:36:01
115 Mariette van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 1:37:20 1:36:37

Mannen en vrouwen recreanten, 7 km
4 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 31:48 31:44
41 Paul Silkens 64 Eindhoven Atletiek 40:30 40:01
42 Peter Bos 62 Eindhoven Atletiek 40:30 40:01
48 Cor Engels 46 Eindhoven Atletiek 41:32 40:48
61 Carlijn Groenendijk 79 Eindhoven Atletiek 44:21 43:49
100 Imke van Vroonhoven 71 Eindhoven Atletiek 48:42 47:57

Breda, zondag 23 januari 2011

De Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Bonsa Dereba EthiopiŽ 33:55
2 Khalid Choukoud 86 Nederland 34:02
3 Jesper van de Wielen 92 Nijmegen Atletiek 34:13
29 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 38:01
31 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 38:25

Vrouwen senioren, 7500 m
1 Ruth van der Meijden 84 Nederland 28:14
2 Jolanda Verstraten 83 Scopias 28:50
3 Maureen Koster 92 AV '47 28:59
5 Corine Spaans 76 Nederland 29:37

Mannen korte cross, 3000 m
1 Guus Janssen 81 Nederland 9:08
2 Wouter Jansen 87 Nijmegen Atletiek 9:10
3 Mario van Waeyenberghe 85 BelgiŽ 9:12
32 Joep Staps 90 Eindhoven Atletiek 10:53

Vrouwen korte cross, 3000 m
1 Lesley van Miert 85 Sprint 10:19
2 Helen Hofstede 80 Atverni 10:45
3 Karin Nieuwenhuizen 87 Hellas 10:46
14 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 12:59

Sint-Oedenrode, zondag 23 januari 2011

De Open Rooise trimcompetitie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 8 km
1 Rene v.d Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 29:49
2 Art Vissers 65 SV Fortuna '67 33:28
3 Fons Essink 60 Sint Michielsgestel 33:53

Vrouwen senioren, 8 km
1 Carla van Dijk 69 SV Fortuna '67 36:52
2 Dorien v.d. Aa 80 SV Fortuna '67 41:13
3 Jolanda van den Elsen 71 SV Fortuna '67 44:48

Eersel, zondag 16 januari 2011

De Dieprijt cross van AV DES, een cross uit het Kempen cross circuit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 11100 m
1 Mohamed Ali Mohamed 89 Eindhoven Atletiek 35:50
2 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 37:00
3 Rik van Laarhoven 78 RK HAV 37:22
6 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 40:04
7 Laurens van Bokhoven 85 Eindhoven Atletiek 40:38
8 Joost Bouwman 80 Eindhoven Atletiek 41:17
12 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 47:44

Mannen 35, 11100 m
1 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 43:08
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 43:56
3 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 45:11
5 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 45:58
6 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 47:10
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 47:15
9 Martin Struijk 71 Eindhoven Atletiek 51:32
10 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 52:22
11 Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 55:29

Mannen 40, 11100 m
1 Ad Peeters 66 AVV 39:18
2 Peter van der Velden 68 AVV 39:46
3 Jack van Avendonk 67 Attila 39:55
6 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 46:57
7 Mark Prins 70 Eindhoven Atletiek 48:20

Mannen 45, 8600 m
1 Michel Kerstens 63 Beerse 30:30
2 Renť v.d. Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek 31:22
3 Kees Wouters 62 DES 31:58
4 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 33:12
5 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 33:38
6 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 35:27
9 Peer Blom 64 Eindhoven Atletiek 41:35

Mannen 50, 8600 m
1 Kees Timmermans 59 DES 36:53
2 Titus Crombach 57 Loopgroep PK 36:59
3 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 37:30

Mannen 55, 8600 m
1 Wil Rindt 53 Eindhoven Atletiek 33:49
2 Gert Hendrikx 55 Loopgroep PK 34:48
3 Johan van Litsenburg 52 GVAC 36:10
6 Huub Gordeijns 55 Eindhoven Atletiek 41:19

Mannen 60, 8600 m
1 Arie van de Akker 49 Eindhoven Atletiek 35:06
2 Martien van de Ven 48 AV Oirschot 35:49
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 37:11
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 39:49

Vrouwen senioren, 7500 m
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 28:28
2 Maartje Bastings 84 Asterix 31:23
3 Janneke Videler 80 Eindhoven Atletiek 32:28
4 Serana Kemp 84 Eindhoven Atletiek 34:19

Vrouwen 40, 5000 m
1 Niekol Dols 68 Eindhoven Atletiek 21:10
2 Carla van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 23:15
3 Jacqueline Thijssen 66 GVAC 29:18

Vrouwen 50, 5000 m
1 Mak Ponjee 59 avVN 21:46
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 21:50
3 Antoinette van de Laar 57 Fortuna '67 23:52

Mannen korte cross, 3600 m
1 Robin Schreur 92 GVAC 14:01
2 Pieter van Oirschot 92 Generaal Michaelis 14:28
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 14:41
12 Andre van Est 61 Eindhoven Atletiek 16:44

Vrouwen korte cross, 3600 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 15:22
2 Nathalie Lotthrinkx 76 Eindhoven Atletiek 17:05
3 Susan van Breugel 72 De Keien 17:16

Posterholt, zondag 16 januari 2011

De Annendaalloop van Lopersgroep Posterholt in samenwerking met Swift Atletiek Roermond
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Patrick Delait 71 Ceasar 1:11:17
2 Jeroen Pollen 71 Reuver 1:11:24
3 Iwan Theunissen 75 Landgraaf 1:13:48
14 Peter Janssen 71 Eindhoven Atletiek 1:30:27

Mannen 40, halve marathon
1 Marco Tramontina 68 Eindhoven Atletiek 1:15:55
2 John Bosch 63 Berg en Terblijt 1:18:34
3 Rob Riksen 63 Nuth 1:21:33

Egmond, zondag 9 januari 2011

De Egmond Halve Marathon. Een van de zwaardere halve marathons van Nederland.
Klik hier voor zoeken in de uitslagen

Halve marathon wedstrijd
716 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 1:42:17
932 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 1:48:14
994 Frans Dorrestein Eindhoven Atletiek 1:49:14
1225 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:52:29
1372 Hans Leuverman Eindhoven Atletiek 1:44:16
1450 Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 1:53:09
1487 Maaike Leenders Eindhoven Atletiek 2:39:50

Halve marathon recreatie
211 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 1:34:05
955 John Middel Eindhoven Atletiek 1:42:31
1216 Ton Teunissen Eindhoven Atletiek 1:44:17
1308 Renť Hendriks Eindhoven Atletiek 1:44:53
1714 Mark van Kessel Eindhoven Atletiek 1:47:17
1723 Adwin Timmer Eindhoven Atletiek 1:47:19
1875 Frank van den Berg Eindhoven Atletiek 1:48:07
1945 Ivo Merkx Eindhoven Atletiek 1:48:31
2331 Henk Bressers Eindhoven Atletiek 1:50:33
2385 Wouter van Heijst Eindhoven Atletiek 1:50:51
3593 Willie van Steen Eindhoven Atletiek 1:56:20
3918 Margot Adriaans Eindhoven Atletiek 1:57:46
4831 Karel van der Pol Eindhoven Atletiek 2:02:25
4832 Paul van Oosterhout Eindhoven Atletiek 2:02:25
5539 Maartje Smulders Eindhoven Atletiek 2:06:48
5599 Kees Kokee Eindhoven Atletiek 2:07:15
5661 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:07:49
5827 Frans van der Velden Eindhoven Atletiek 2:09:15
5829 Frans Lammers Eindhoven Atletiek 2:09:15
6313 Antony Pratt Eindhoven Atletiek 2:14:12
6335 Andra Davelaar Eindhoven Atletiek 2:14:27
6429 Anja van der Maat Eindhoven Atletiek 2:15:49

Kwart marathon wedstrijd
47 Wilma Kalf Eindhoven Atletiek 55:35

Kwart marathon recreatie
340 Wilfred Van de Kolk Eindhoven Atletiek 58:08
622 Henk van Aspert Eindhoven Atletiek 1:01:31
640 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:01:39
866 Carmen vd Boogaard Eindhoven Atletiek 1:03:54
867 Kees Timmers Eindhoven Atletiek 1:03:54
915 Friedus Linders Eindhoven Atletiek 1:04:22
1030 Marjan van Aspert Eindhoven Atletiek 1:05:29
1064 Anita van de Pas Eindhoven Atletiek 1:05:41
1334 Marielle Jonkers Eindhoven Atletiek 1:08:17
1383 Humphry Schindeler Eindhoven Atletiek 1:08:45
1454 Erich Zimmermanns Eindhoven Atletiek 1:09:29
1677 Paul Verstraeten Eindhoven Atletiek 1:12:47
1723 Stanley van Geloven Eindhoven Atletiek 1:13:29
1739 Liset Kersten Eindhoven Atletiek 1:13:45
1775 Caroline Groeneveld Eindhoven Atletiek 1:14:30
1939 Mariette van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:19:01
2035 Albert Verlinden Eindhoven Atletiek 1:25:54

Someren, zondag 9 januari 2011

De Donkcross van 't Jaspersport, een cross uit het Limbra cross circuit
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Peter Heusschen 76 GAC Gemert 26:35
2 Rik van Laarhoven 78 RK HAV 26:44
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 26:48
6 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 27:02

Mannen 60, 8000 m
1 Jo Dat 48 Lopersgroep Deurne 34:10
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 35:28
3 Karel Tinnemans 50 AV Weert 36:23