Eindhoven Atletiek december 2010


kerst


Hilvarenbeek, vrijdag 31 december 2010

De Oudejaarsloop van Achil '87
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek      17:05
   2 Jimmy Mertens          75 Houthalen-Helchteren    17:09
   3 Wichard de Benis       63 Generaal Michaelis      17:21
  18 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      20:16

Mannen 35, 10 km
   1 Ad Peeters             66 AVV                     33:44
   2 Cor Datema             71 Prins Hendrik           34:20
   3 Corné van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    34:31
   4 Marc van Gils          67 Eindhoven Atletiek      35:11
   5 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      35:17
  10 Stefan van Happen      72 Eindhoven Atletiek      37:15

Mannen 45, 10 km
   1 Peter Mijsberg         65 Eindhoven Atletiek      34:10
   2 Luc de Kinderen        64 Ravels                  34:27
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-Leur 35:14
   4 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek      35:24
  15 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      39:53

Vrouwen 35, 10 km
   1 Marlien van Beek       65 LADB                    37:54
   2 Ingrid Spapens         70 Achil '87               39:58
   3 Loes Vingerhoets       65 Achil '87               43:05
   4 Carla van Dijk         69 Eindhoven Atletiek      45:02

Soest, vrijdag 31 december 2010

De Internationale Sylvestercross van AV Pijnenburg
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen prominenten, 10400 m
   1 Michel Butter          85 Nederland               34:53
   2 Jesper van der Wielen  91 Nijmegen Atletiek       35:07
   3 Gerwin van den Hurk    86 Prins Hendrik           35:21
  17 Mohamed Ali Mohamed    89 Eindhoven Atletiek      36:54
  25 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek      37:47

Mannen 45, 8000 m
   1 John Aalbers           65 avVN                    30:20
   2 Peter van Egdom        61 Loopgroep PK            30:53
   3 Jan Kortekaas          63 Leiden Atletiek         31:04
  17 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      34:06

Mannen korte cross, 3200 m
   1 Pim Molenaar           87 Hera                    10:50
   2 Maarten Mortelmans     89 België                  10:52
   3 Ron van Diepen         70 Hera                    10:53
  78 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      14:52

Mannen prestatieloop, 4 km
   5 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven               18:52

Mannen prestatieloop, 6 km
  18 Jeroen van Duren       86 Eindhoven               29:21

Waalwijk, zondag 19 december 2010

De cross van Atletiek Club Waalwijk
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 40, 4200 m
   1 Hilde de Boer          70 Loopgroep Goirle        15:41
   2 Marian Mahieu          68 Atledo                  16:23
   3 Loes Vingerhoets       65 Achil '87               17:28
   4 Carla van Dijk         69 Eindhoven Atletiek      18:18

Reusel, zondag 12 december 2010

De L’Avant Sylvestre cross van AV Reusel '69
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 11510 m
   1 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek      40:03
   2 Maikel van Eekelen     87 Achil '87               40:46
   3 Pieter van Beekveld    83 Eindhoven Atletiek      41:01
   7 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek      43:21
   8 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      44:43

Mannen masters 35, 11510 m
   1 Ricky Meylaers         73 VABCO Mol               41:15
   2 Peter Kerchtermans     67 VABCO Mol               43:08
   3 Ad Peeters             66 AVV                     43:15
   4 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      46:56
  10 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek      50:20
  11 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      50:30
  13 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      52:09
  16 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      56:04
  17 Wilbert de Wijs        72 Eindhoven Atletiek      56:46

Mannen masters 45, 9200 m
   1 Ronny Agten            59 VABCO Mol               32:39
   2 Michel Kerstens        63 ATAC Turnhout           33:35
   3 Luc de Kinderen        64 ARAC                    33:49
   4 Rene v.d. Weijenberg   63 Eindhoven Atletiek      34:50
   6 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      36:20
   7 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      36:43
  15 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      41:39
  18 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      42:12
  23 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek      46:12

Mannen masters 55, 9200 m
   1 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek      38:03
   2 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      39:23
   3 Gert Hendrix           55 Loopgroep PK            39:43
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      40:00
  10 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      43:31
  11 Tinie Theunissen       55 Eindhoven Atletiek      43:40
  12 Huub Gordeijns         55 Eindhoven Atletiek      46:14
  13 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      46:15

Vrouwen senioren, 6890 m
   1 Annelies Stoffels      84 AC Herentals            27:37
   2 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      27:38
   3 Kim Dillen             83 GVAC                    28:31

Vrouwen 35, 6890 m
   1 Edith van Beers        65 ARAC                    28:52
   2 Annie Michiels         65 AVR '69                 30:10
   3 Ingrid Spapens         70 Achil '87               30:47
   4 Niekol Dols            68 Eindhoven Atletiek      30:54
   6 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      31:18
   8 Carla van Dijk         69 Eindhoven Atletiek      33:38

Mannen korte cross, 2640 m
   1 Dieter Vanstreels      90 Duffel AC                8:54
   2 Mark Buiks             85 Sprint                   9:03
   3 Pieter Hendricks       80 ARAC                     9:07
   6 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek       9:49
  20 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      11:22

Vrouwen korte cross, 2640 m
   1 Karin Vintges          89 Attila                   9:11
   2 Rian van der Burgt     75 GVAC                     9:11
   3 Karen Wijlaars         77 Prins Hendrik            9:24
   7 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      10:27

Eijsden, zondag 12 december 2010

De Mescherbergloop van de Maas Runners
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, bergloop 15 km
   1 Jelle Bertels          85 Punk Running            54:27    54:27
   2 Bas Diederen           80 TTTL                    55:05    55:05
   3 David Hemstede         79 Climax                  55:08    55:08
  26 Bram van Gessel        83 Eindhoven Atletiek    1:10:56  1:10:47

Vrouwen, korte bergloop 8.5 km
   1 Eveline Martens        87 Atletiek Maastricht     34:38
   2 Milou Beelen           80 Atletiek Maastricht     38:49
   3 Judith van Leeuwen     79 AV Caesar               39:01
   6 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek      42:07

Spijkenisse, zondag 12 december 2010

De Spijkenisse-Spark Marathon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, marathon wedstrijd
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek    2:37:16
   2 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek    2:39:12
   3 Bart De Grove          72 Vlierzele Sportief    2:50:31

Mannen 40, marathon wedstrijd
   1 Ralf Preibisch         62 Olympia Halsteren     2:41:51
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    2:50:58
   3 Gert Mertens           64 SAC                   2:56:13

Mannen 50, marathon wedstrijd
   1 Rut Zoutman            59 Olympus '70           3:03:59
   2 Henk Derks             55 avVN                  3:10:07
   3 Einar Tveter           59 Spark                 3:12:46
  25 Henny Valks            57 Eindhoven Atletiek    5:17:18

Vrouwen 40, marathon wedstrijd
   1 Karin van Es           65 Spark                 3:32:27
   2 Gertie Theunissen      61 Eindhoven Atletiek    4:13:49