Eindhoven Atletiek november 2010


Geldrop, zondag 28 november 2010

De 't Is (voor) niks-loop over de Strabrechtse heide
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen recreanten, 42.5 km  
   1  Marco Tramontina         Eindhoven Atletiek    2:52:32
   4  David van der Linden     Eindhoven Atletiek    3:01:52
  22  Peter Janssen            Eindhoven Atletiek    3:25:55
  89  Ton Teunissen            Eindhoven Atletiek    4:35:16

Vrouwen recreanten, 42.5 km
  12  Gertie Theunissen        Eindhoven Atletiek    4:19:44

Mannen recreanten, 30 km
  26  Hans van Dinther         Eindhoven Atletiek    2:34:05
  44  Henk Bressers            Eindhoven Atletiek    2:52:43
  61  Henny Valks              Eindhoven Atletiek    4:00:58

Mannen recreanten, 21 km
  26  Lucas van Houtert        Eindhoven Atletiek    1:40:18
  61  Harrie Boelens           Eindhoven Atletiek    1:58:05
  63  Henk van Aspert          Eindhoven Atletiek    1:59:31

Vrouwen recreanten, 21 km
   2  Marieke van Beurden      Eindhoven Atletiek    1:46:51

Mannen recreanten, 15 km
  58  Joost Bekkers            Eindhoven Atletiek    1:17:35

Vrouwen recreanten, 15 km
  21  Tiny van Zwol            Eindhoven Atletiek    1:22:44
  22  Marjan van Aspert        Eindhoven Atletiek    1:22:48
  37  Rian van Herk            Eindhoven Atletiek    1:30:47

Mannen recreanten, 10 km
  13  Ruud Dekens              Eindhoven Atletiek      46:46
  47  Hans van Beurden         Eindhoven Atletiek      56:33
  48  John Middel              Eindhoven Atletiek      56:36
  72  Hans Hurkmans            Eindhoven Atletiek    1:07:19

Vrouwen recreanten, 10 km
  23  Ronnie Rijken            Eindhoven Atletiek      56:35
  25  Maria Groenendijk        Eindhoven Atletiek      57:06
  39  Simone Melchers          Eindhoven Atletiek      59:38
  51  Imke van Vroonhoven      Eindhoven Atletiek    1:03:34

Vrouwen recreanten, 6 km
  10  Sanne van den Boogaard   Eindhoven Atletiek      38:49

Tilburg, zondag 28 november 2010

De internationale Warandeloop in Tilburg
---> Klik hier voor de uitslagen

Crossgala mannen, 10 km
   1 Steffen Uliczka        84 Duitsland               29:42
   2 Khalid Choukoud        86 Nederland               29:47
   3 Atelaw Bekele          87 BelgiŽ                  29:50
  46 Timothy Karanu         80 Nederland               32:39
  49 Harm Sengers           82 Nederland               32:55

Eindhoven, zondag 28 november 2010

De Karpen cross, derde wedstrijd uit de Kempische Cross- en Trimcompetitie.
---> Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9500 m
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek      32:05
   2 Pieter van Beekveld    83 Eindhoven Atletiek      33:47
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            33:48
   4 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek      34:35
   6 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      35:37
   7 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      35:54
  10 Rob Weijs              51 Eindhoven Atletiek      41:24
  11 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      41:39

Mannen 35, 9500 m
   1 Jos op 't Hoog         66 Loopgroep PK            34:36
   2 Peter van der Velden   68 AVV                     35:13
   3 Walter van de Pol      66 Generaal Michaelis      36:45
   4 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek      37:30
   5 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek      39:24
   6 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek      40:26
   7 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      41:52
   8 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      41:53
   9 Wilbert de Wijs        72 Eindhoven Atletiek      45:24

Mannen 45, 7400 m
   1 Michel Kerstens        63 ATAC Turnhout           27:00
   2 Kees Wouters           62 DES                     28:05
   3 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      28:18
   4 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      29:30
   5 Fred Eijpe             62 Eindhoven Atletiek      30:05
  10 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      31:33
  13 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      32:24
  16 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek      33:29
  17 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek      35:59

Mannen 55, 7400 m
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      30:33
   2 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    31:00
   3 Gert Hendrikx          55 Loopgroep PK            31:06
   6 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      31:52
   7 Tinie Theunissen       55 Eindhoven Atletiek      35:06
  10 Huub Gordeijns         55 Eindhoven Atletiek      37:23

Mannen 65, 7400 m
   1 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      34:32
   2 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      38:22
   3 Ad van Limpt           43 DES                     39:10

Vrouwen senioren, 5300 m
   1 Kim Dillen             83 GVAC                    21:02
   2 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      21:23
   3 Maartje Bastings       84 Asterix                 22:55
   6 Lieke van Opstal       81 Eindhoven Atletiek      30:11

Vrouwen masters, 5300 m
   1 Annie Michiels         65 AVR '69                 22:36
   2 Niekol Dols            68 Eindhoven Atletiek      23:23
   3 Mak Ponjee             59 avVN                    23:46

Mannen korte cross, 2950 m
   1 Pieter van Oirschot    92 Generaal Michaelis      10:30
   2 Dirk van Leuken        93 Generaal Michaelis      10:46
   3 daan crombech          91 Generaal Michaelis      10:51
   8 Gijs Graat             94 Eindhoven Atletiek      11:52

Vrouwen korte cross, 2350 m
   1 Rian van der Burgt     75 GVAC                     9:44
   2 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      10:18
   3 Serana Kemp            84 Eindhoven Atletiek      10:34

Sint-Oedenrode, zondag 28 november 2010

De 3e Open Rooise trimcompetitie van dit seizoen met afstanden van 4.8 en 8 km
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen, 4.8 km
   1 Alma Engelhart         65 Wijbosch                23:39
   2 Emma Fitzgerald        79 SV Fortuna`67           24:02
   3 Monique van Aarle      67 Wijbosch                24:06
   8 Marlieke Smetsers      82 Eindhoven Atletiek      27:34

Mannen 45, 8 km
   1 Rene v.d. Weijenberg   63 Eindhoven Atletiek      29:46
   2 Art Vissers            65 SV Fortuna`67           33:02
   3 Freek Aertsen          64 Son                     34:00
  
Vrouwen senioren, 8 km
   1 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      37:10
   2 Carla van Dijk         69 Eindhoven Atletiek      37:50
   3 Dorien v.d. Aa         80 SV Fortuna`67           40:55

Ell, zaterdag 27 november 2010

De halve marathon in Ell van LopersGroep de Grenslaupers
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 21.1 km
   1 Iwan Theunissen        72 Landgraaf             1:15:05
   2 Stefan van Happen      72 Eindhoven             1:25:24
   3 Antonie Corbey         72 Herten                1:31:08

Mannen 40, 21.1 km
   1 Patrick Delait         69 Stein                 1:13:54
   2 Anthonio Duijmelinck   69 Nuenen                1:17:23
   3 Loet van Aerle         66 Gemert                1:22:56

Nijmegen, zondag 21 november 2010

De Zeven Heuvelenloop, een wegwedstrijd over 15 km, met 24411 deelnemers over de finish.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km
   1 Leonard Patrick Komon     Kenia                   41:13    41:13
   2 Abera Kuma                EthiopiŽ                42:01    42:01
   3 Ayele Abshiro             EthiopiŽ                42:02    42:01
  25 Timothy Karanu            Eindhoven Atletiek      47:48    47:47
  49 Gadisha Megesha           Eindhoven Atletiek      51:22    51:22
  99 Joost Bouwman             Eindhoven Atletiek      55:21    54:39
 104 Oscar Mulder              Eindhoven Atletiek      55:31    54:49
 552 Wout Peters               Eindhoven Atletiek    1:04:06  1:02:50
 737 Mark van Kessel           Eindhoven Atletiek    1:09:24  1:04:34
2769 Martijn de Nennie         Eindhoven Atletiek    1:37:16  1:16:16
4141 Wilfred van de Kolk       Eindhoven Atletiek    2:19:44  1:21:14
3483 Peter van der Ven         Eindhoven Atletiek    2:24:58  1:26:28
3970 Sander van Boxtel         Eindhoven Atletiek    1:55:50  1:29:14

Mannen 35, 15 km
 548 Wilbert de Wijs           Eindhoven Atletiek    1:19:42  1:09:12
 737 Merijn Trommar            Eindhoven Atletiek    1:13:13  1:11:44
1781 Erik AriŽns               Eindhoven Atletiek    1:59:40  1:24:01
1831 Joost Bekkers             Eindhoven Atletiek    2:10:45  1:24:44
2130 Ronald Meijer             Eindhoven Atletiek    2:30:29  1:33:08

Mannen 40, 15 km
 478 Patrick Sanders           Eindhoven Atletiek    1:15:56  1:06:27
 479 Peter Verdonk             Eindhoven Atletiek    1:13:45  1:06:28
 630 Jos Willems               Eindhoven Atletiek    1:16:55  1:08:03
 717 Ivo Merkx                 Eindhoven Atletiek    1:11:38  1:08:52
2185 Ton Teunissen             Eindhoven Atletiek    2:13:40  1:21:12

Mannen 45, 15 km
  44 Ralph Goes                Eindhoven Atletiek      59:34    57:05
 116 Fred Eijpe                Eindhoven Atletiek    1:02:07  1:00:27
 146 Eef Schellens             Eindhoven Atletiek    1:04:07  1:01:33
1148 Peer Blom                 Eindhoven Atletiek    1:23:03  1:13:22
1309 Adrie van Boekel          Eindhoven Atletiek    1:46:27  1:14:43
1373 Peter Meijering           Eindhoven Atletiek    1:32:58  1:15:17
1909 Marc Bieleveldt           Eindhoven Atletiek    1:50:30  1:19:50
2493 Leonard van der Laken     Eindhoven Atletiek    1:55:50  1:26:11
2683 Paul Silkens              Eindhoven Atletiek    2:16:59  1:29:14
2684 Peter Bos                 Eindhoven Atletiek    2:17:00  1:29:14

Mannen 50, 15 km
  59 Robert Sanchez            Eindhoven Atletiek    1:02:18  1:01:02
 339 John Middel               Eindhoven Atletiek    1:20:16  1:08:13
 475 George Guns               Eindhoven Atletiek    1:25:06  1:10:20
1228 Henk van Aspert           Eindhoven Atletiek    1:48:29  1:18:29
1556 Frank Meulendijks         Eindhoven Atletiek    2:04:43  1:21:51
1722 Dion den Hartog           Eindhoven Atletiek    2:22:27  1:23:58
2093 Henk Harkink              Eindhoven Atletiek    2:09:25  1:29:11
2375 Hans Hurkmans             Eindhoven Atletiek    2:48:06  1:46:48

Mannen 55, 15 km
 529 Henk Bressers             Eindhoven Atletiek    1:31:26  1:16:07
 599 Jack van Rijthoven        Eindhoven Atletiek    1:31:46  1:17:22
 983 Kees Kokee                Eindhoven Atletiek    1:41:54  1:23:48
1186 Tiny van Zwol             Eindhoven Atletiek    1:42:12  1:27:25

Mannen 60, 15 km
   7 Arie van de Akker         Eindhoven Atletiek      59:31    59:26
  16 John Williams             Eindhoven Atletiek    1:13:14  1:03:47
 789 Hemmo Jager               Eindhoven Atletiek    2:49:34  1:49:00

Vrouwen senioren, 15 km
   1 Genet Getaneh             EthiopiŽ                47:54    47:53
   2 Florence Kiplagat         Kenia                   48:08    48:07
   3 Sayo Nomura               Japan                   49:45    49:43
  57 Yvonne Groenen            Eindhoven Atletiek    1:13:05  1:05:58
  89 Ingrid Zegers             Eindhoven Atletiek    1:14:28  1:08:28
 125 Joyca Lacroix             Eindhoven Atletiek    1:36:55  1:09:55
1426 Judith Faashen            Eindhoven Atletiek    2:10:48  1:28:37
1430 Nina Godeke               Eindhoven Atletiek    2:23:50  1:28:42
2016 Maaike Leenders           Eindhoven Atletiek    2:44:39  1:40:16

Vrouwen 35, 15 km
   4 Inge van der Meulen       Eindhoven Atletiek    1:00:08  1:00:02
 728 Rian van Herk             Eindhoven Atletiek    2:34:45  1:32:40
 844 Shelly Dassen             Eindhoven Atletiek    2:22:11  1:37:56

Vrouwen 40, 15 km
 119 Monique Remery            Eindhoven Atletiek    1:32:23  1:14:17

Vrouwen 45, 15 km
 215 Jolanda van Nispen        Eindhoven Atletiek    1:50:02  1:19:26
 366 Marjan van Aspert         Eindhoven Atletiek    1:53:34  1:23:34
 471 Irene van der Reijden     Eindhoven Atletiek    2:11:52  1:25:14

Vrouwen 50, 15 km
  25 Heather MacDuff           Eindhoven Atletiek    1:22:46  1:10:43
 219 Ronnie Rijken             Eindhoven Atletiek    1:53:34  1:23:32
 708 Mariette van Tuijl        Eindhoven Atletiek    2:48:06  1:46:48

Vrouwen 60, 15 km
  64 Carien Bruins             Eindhoven Atletiek    1:51:13  1:31:21
  87 Annelies Kuypers          Eindhoven Atletiek    2:19:25  1:36:32

Veldhoven, zondag 21 november 2010

De Campus cross, tweede wedstrijd uit de Kempische Crosscompetitie, georganiseerd door GVAC.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 8620 m
   1 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek      29:35
   2 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek      29:38
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            31:19
   4 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      32:13
   5 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek      32:14
   6 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      34:31
   7 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek      34:36
  10 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      37:07

Mannen 35, 8620 m
   1 Jack van Avendonk      67 Attila                  31:38
   2 Joan School            74 GVAC                    31:45
   3 Peter van der Velden   68 AVV                     34:22
   7 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek      37:03
   9 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      41:15

Mannen 45, 6920 m
   1 Michiel Kerstens       63 Loopgroep Beerse        25:42
   2 Kees Wouters           62 DES                     26:43
   3 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      27:29
   4 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      28:02
  16 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      30:54
  17 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      30:58
  21 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek      32:19
  22 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      32:46
  24 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      34:40
  
Vrouwen 35, 5220 m
   1 Niekol Dols            68 Eindhoven Atletiek      23:26
   2 Mak Ponjee             59 avVN                    24:15
   3 Antoinette van de Laar 57 Fortuna '67             25:30

Mannen korte cross, 2730 m
   1 Pieter van Oirschot    92 Generaal Michaelis       6:50
   2 Robin Schreur          92 GVAC                     6:52
   3 Dirk van Leuken        93 Generaal Michaelis       7:05
  11 Andre van Est          61 Eindhoven Atletiek       8:12

Vrouwen korte cross, 1940 m
   1 Rian van der Burgt     75 GVAC                     8:00
   2 Serana Kemp            84 Eindhoven Atletiek       8:27
   3 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek       8:30

Valkenswaard, zondag 14 november 2010

Lopen in het groen, de Valkenloop, een halve marathon van Atletiek Vereniging Valkenswaard
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek    1:10:48
   2 Erik Caluwaerts        76 BelgiŽ                1:14:50
   3 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek    1:18:52
   6 Dirk Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek    1:25:08
  11 Bram van Gessel        83 Eindhoven Atletiek    1:29:23
  12 Eric Aarts             77 Eindhoven Atletiek    1:29:24
  15 Wilko Hommes           76 Eindhoven Atletiek    1:35:11
  16 Paul Rijk              82 Eindhoven Atletiek    1:35:15
  37 Arjan Slot             78 Eindhoven Atletiek    1:51:31
  
Mannen 35, halve marathon
   1 Ricky Meylaers         73 Vabco Mol             1:14:44
   2 Mark Huisman           72 Loopgroep Wijbosch    1:15:03
   3 Ad Peeters             66 AVV                   1:15:30
   4 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek    1:16:11
   5 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    1:16:35
  10 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek    1:24:57
  11 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek    1:25:13  PR
  29 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek    1:30:56
  34 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek    1:32:37
  35 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek    1:32:54
  48 Patrick Sanders        68 Eindhoven Atletiek    1:37:33
  57 Lucas van Houtert      69 Eindhoven Atletiek    1:40:01
  63 Nils Venema            69 Eindhoven Atletiek    1:41:16
 117 Ton Teunissen          66 Eindhoven Atletiek    2:00:43
  
Mannen 45, halve marathon
   1 Ronny Agten            59 Vabco Mol             1:12:17
   2 Raymond Billen         63 C&C Running           1:14:52
   3 Renť van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek    1:19:31
   7 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek    1:23:20
  11 Fred Eijpe             62 Eindhoven Atletiek    1:27:48
  26 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek    1:31:36
  28 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:32:01
  47 Rene Hendriks          65 Eindhoven Atletiek    1:35:59
  88 Wim Mol                57 Eindhoven Atletiek    1:44:59
 126 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:51:51
 138 Alex Klaassen          60 Eindhoven Atletiek    1:54:43
 142 Ron van Ankole         59 Eindhoven Atletiek    1:56:43
 145 Rob van Galen          63 Eindhoven Atletiek    1:57:11
 163 Rashid Liebregts       57 Eindhoven Atletiek    2:02:41
 176 Henny Valks            57 Eindhoven Atletiek    2:19:08
  
Mannen 55, halve marathon
   1 Ben van Rossum         51 Mariahout             1:25:58
   2 Herman van Haaren      55 Achil '87             1:26:26
   3 Roy Hennekes           52 avVN                  1:28:23
  10 John Williams          50 Eindhoven Atletiek    1:33:56
  15 Hans Leuverman         49 Eindhoven Atletiek    1:37:46
  23 John Leysner           55 Eindhoven Atletiek    1:41:31
  47 Jack van Rijthoven     53 Eindhoven Atletiek    1:52:18
  48 Henk Bressers          52 Eindhoven Atletiek    1:52:57
  53 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:55:09
  61 Rudolf Moers           55 Eindhoven Atletiek    1:58:54
  66 Jos Nieuwhof           47 Eindhoven Atletiek    2:01:40
  
Vrouwen 35, halve marathon
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:27:22
   2 Liesbeth Oud           73 Loopgroep Wijbosch    1:28:35
   3 Gwynny Hamilton        75 Eindhoven             1:32:14
   4 Sandra Rijkers         69 Eindhoven Atletiek    1:36:36
   8 Carla van Dijk         69 Fortuna '67           1:40:40
  25 Judith Hendrikx        69 Eindhoven Atletiek    2:01:54
  
Vrouwen 45, halve marathon
   1 Irene Hamblock         58 DALO Lommel           1:31:09
   2 Fiona Jaberg           64 Lopersgroep Deurne    1:37:51
   3 Regina de Lely         64 HAC                   1:38:07
   8 Anneke Rietveld        65 Eindhoven Atletiek    1:43:20
  24 Thea Verbeek           52 Eindhoven Atletiek    1:57:00
  28 Ancil Pernot           47 Eindhoven Atletiek    1:58:22
  48 Ans van Iersel         50 Eindhoven Atletiek    2:12:45
  
Mannen recreanten, 12 km
   9 Ton Jacquot            58 Eindhoven Atletiek      52:36
  11 Peter Verdonk          69 Eindhoven Atletiek      53:34
  24 Boris Liebrand         69 Eindhoven Atletiek      56:35
  55 Willy van Steen        52 Eindhoven Atletiek    1:00:20
  69 Leon van de Vorstenbos 64 Eindhoven Atletiek    1:02:05
  80 Nort Liebrand          42 Eindhoven Atletiek    1:03:19
  84 Jeroen Egelmeers       73 Eindhoven Atletiek    1:04:01
  86 Ronald van Sasse       61 Eindhoven Atletiek    1:04:25
  87 George Guns            58 Eindhoven Atletiek    1:04:31
  88 Henk van Aspert        57 Eindhoven Atletiek    1:04:34
  90 Frits ter Haar         59 Eindhoven Atletiek    1:04:39
  94 Hans Damen             55 Eindhoven Atletiek    1:05:16
  96 Paul Verstraeten       53 Eindhoven Atletiek    1:05:57
 121 Guido Weers            50 Eindhoven Atletiek    1:11:36
 124 Jan-Mathijs Koolhaas   58 Eindhoven Atletiek    1:12:26
 140 Stanley van Geloven    59 Eindhoven Atletiek    1:17:35
 142 Frank Meulendijks      57 Eindhoven Atletiek    1:18:32
 143 Hans Hurkmans          58 Eindhoven Atletiek    1:18:46
  
Vrouwen recreanten, 12 km
  35 Ronnie Rijken          58 Eindhoven Atletiek    1:08:02
  36 Ellen Rooijakkers      60 Eindhoven Atletiek    1:08:02
  40 Lita Leysner           57 Eindhoven Atletiek    1:08:33
  42 Marjan van Aspert      62 Eindhoven Atletiek    1:08:51
  48 Simone Melchers        75 Eindhoven Atletiek    1:11:03
  56 Afra de Graaf          74 Eindhoven Atletiek    1:12:26
  57 Jennifer Schoop        75 Eindhoven Atletiek    1:12:34
  77 Cecile Knaapen         61 Eindhoven Atletiek    1:17:11
  79 Annemarie Gerrits      66 Eindhoven Atletiek    1:17:35
  80 Cindy Halman           78 Eindhoven Atletiek    1:17:37
  82 Annelies Kuijpers      50 Eindhoven Atletiek    1:18:32
  87 Josette Gevers         70 Eindhoven Atletiek    1:22:59
  88 Mariette van Tuijl     60 Eindhoven Atletiek    1:23:39
  
Mannen recreanten, 7.1 km
   1 Pieter van Beekveld    83 Eindhoven Atletiek      24:21
  
Vrouwen recreanten, 7.1 km
  17 Ivonne van Hooren      66 Eindhoven Atletiek      42:16
  23 Sandra Castelijns      79 Eindhoven Atletiek      43:41
  32 Wilma Latour           57 Eindhoven Atletiek      45:57
  36 Joyce Halman           79 Eindhoven Atletiek      51:00
  39 Birgitta Roosdorp      53 Eindhoven Atletiek      55:17

Helmond, zondag 14 november 2010

De Molenvencross van HAC
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 8940 m
   1 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek      30:32
   2 Eike Carsten Pupkes    84 TV Refrath              30:32
   3 Simon Dahl             87 TV Refrath              30:41
   8 Neil Callaghan         84 Eindhoven Atletiek      34:10
   9 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      34:29
  15 Wilbert de Wijs        72 Eindhoven Atletiek      44:16

Mannen 40, 8940 m
   1 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      33:30
   2 Frans Deenen           61 ATV Venray              34:37
   3 Anton van den Heuvel   64 GAC Gemert              34:48
   8 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek      38:14

Mannen 60, 8940 m
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      37:45
   2 Jo Dat                 48 Lopersgroep Deurne      40:26
   3 Karel Tinnemans        50 AV Weert                42:06

Vrouwen senioren, 5780 m
   1 Ruth van der Meijden   84 Asterix                 21:19
   2 Lotte Jacobs           88 HAC                     22:01
   3 Esther Arts            89 Lopersgroep Deurne      23:30
   4 Rian van der Burgt     75 GVAC                    24:09
   6 Serana Kemp            84 Eindhoven Atletiek      26:15

Mannen senioren, 1870 m
   1 Ron Szigetti           87 GAC Gemert               5:43
   2 Rocky Grispen          82 AV Toekomst              5:52
   3 Rik Heijnen            90 AV Helden                5:55
  12 Gijs Graat             94 Eindhoven Atletiek       6:53

Vrouwen senioren, 1870 m
   1 Brechtje Kraan         89 Seven Hills Running      6:48
   2 Karin Vintges          89 Attila                   7:00
   3 Naomi Driessen         90 Unitas                   7:13
   5 Yvonne Groenen         84 Eindhoven Atletiek       7:24
   7 Sanne Joosten          83 Eindhoven Atletiek       7:34
   9 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek       7:38
  12 Neeltje Kromdijk       88 Eindhoven Atletiek       9:10

Oss, zondag 14 november 2010

De Geffenseplas cross
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 45, 9000 m
   1 Alex Gijsbers             AV Oss '78              37:06
   2 Geert Peeters             Eindhoven Atletiek      37:12
   3 Frans Kraak               Oss                     39:20

West-Terschelling, zondag 7 november 2010

De Berenloop op Terschelling
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 50, marathon wedstrijd
   1 Ton van 't Veer        57 Sprint                2:47:06  2:47:05
   2 Dirk Ekkelboom         60 Atos                  2:55:11  2:55:06
   3 Ger Kragten            55 Atos                  3:01:02  3:00:58
  26 Hans van Dinther       58 Eindhoven Atletiek    3:32:58  3:32:46
  27 Frans Dorrestein       54 Eindhoven Atletiek    3:33:47  3:33:37

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
   1 Saskia van Vught       82 Phoenix               1:17:54  1:17:53
   2 Reina Visser           85 Nijmegen Atletiek     1:18:27  1:18:24
   3 Nynke Beunders         85 LAAC Twente           1:21:22  1:21:18
   9 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek    1:42:55  1:42:38

Vrouwen 35, halve marathon wedstrijd
   1 Yvonne Kassenberg      74 Lionitas              1:23:40  1:23:38
   2 Bertha Bruggenkamp     68 AAC '61               1:28:07  1:28:04
   3 Tanja de Groot         67 Atos                  1:28:33  1:28:31
   9 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek    1:38:08  1:37:52

Mannen 40, marathon recreanten
  48 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek    3:50:09  3:47:16

Mannen 40, halve marathon recreanten
 246 Rob Turksema           64 Eindhoven Atletiek    1:57:48  1:48:45

Mannen 50, halve marathon recreanten
 317 Henk Harkink           57 Eindhoven Atletiek    2:10:07  1:58:59

Vrouwen 45, halve marathon recreanten
 189 Andra Davelaar         59 Eindhoven Atletiek    2:07:06  2:06:08

Bladel, zondag 7 november 2010

De eerste wedstrijd van de Kempische Cross- en Trimcompetitie, georganiseerd door No-Limits.
---> Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9110 m
   1 Luc Krotwaar           78 Eindhoven Atletiek      30:15
   2 Gino Steenmans         77 Retie                   30:44
   3 Pieter van Beekveld    83 Eindhoven Atletiek      31:18
   5 Neil Callaghan         84 Eindhoven Atletiek      32:34
   6 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek      32:50
   7 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      33:25
   8 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      34:20
   9 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      35:19
  10 Sadik el Mourabite     82 Eindhoven Atletiek      35:52
  14 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      37:49
  17 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      39:22

Mannen 35, 9110 m
   1 Peter van der Velden   68 AVV                     31:56
   2 Ad Peeters             66 AVV                     32:08
   3 Joan School            74 GVAC                    32:14
   8 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek      37:38
  10 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek      37:42
  11 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      38:55
  14 Wilbert de Wijs        72 Eindhoven Atletiek      43:01
  15 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      43:44

Mannen 45, 6865 m
   1 Michel Kerstens        63 Beerse                  24:14
   2 Peter Mijsberg         65 Cifla                   24:43
   3 Rene vd Weijenberg     63 Eindhoven Atletiek      24:52
   5 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      26:36
   6 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      26:58
   7 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      27:15
   8 Fred Eijpe             62 Eindhoven Atletiek      27:32
  11 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek      28:15
  12 Jos Bergervoets        58 Eindhoven Atletiek      28:28
  18 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      28:45
  21 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      29:07
  26 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek      30:09
  28 Tinie Theunissen       55 Eindhoven Atletiek      30:38
  31 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      31:19
  34 Huub Gordeijns         55 Eindhoven Atletiek      32:37
  35 Peter Blom             64 Eindhoven Atletiek      33:37
  37 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      34:04

Vrouwen senioren, 6170 m
   1 Noortje Corstens       88 Eindhoven               24:22
   2 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      24:33
   3 Yvonne Vosters         90 AVR '69                 30:57

Vrouwen 35, 4620 m
   1 Niekol Dols            68 Eindhoven Atletiek      19:21
   2 Carla van Dijk         69 Fortuna '67             21:03
   3 Mascha Schelling       70 LOGO                    21:21

Mannen korte cross, 2850 m
   1 Robin Schreur          92 GVAC                     9:47
   2 Dirk van Leuken        93 Generaal Michaelis       9:51
   3 Luc Bekers             91 GVAC                    10:07
  10 Andre van Est          61 Eindhoven Atletiek      11:25

Vrouwen korte cross, 1870 m
   1 Rianne van de Burgt    75 GVAC                     7:03
   2 Milou Beelen           80 Atletiek Maastricht      7:20
   3 Yorma Wolters          92 Eindhoven                7:23
   5 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek       7:31

Recreanten, 2375 m - 9110 m
   2 Stanley van Geloven    59 Eindhoven Atletiek      14:37
   5 Ellen Rooijakkers      60 Eindhoven Atletiek      26:54
  20 Buddy Tegenbosch       75 Eindhoven Atletiek      39:01
  76 Dion den Hartog        58 Eindhoven Atletiek      50:00

Mill, zaterdag 6 november 2010

De Raboloop, georganiseerd door AV Olympus
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, 10 km
   1 Rob Kerkhof            68 Olympus Land van Cuijk  35:48
   2 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek      36:19
   3 Marco Jans             62 Well                    37:19

Lemele, zaterdag 6 november 2010

De Gerrit Voortman Lemelerbergloop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10.8 km
   1 Leon Sanderman         81 Rijssen                 38:19
   2 Jan Paalman            74 Rijssen                 38:48
   3 Andre Plette           76 Oosterwolde             39:05
  17 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek      52:57