Eindhoven Atletiek oktober 2010


Weert, zondag 31 oktober 2010

De IJzeren man cross
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, lange cross
   1 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      31:19
   2 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      31:59
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            32:48
   5 Peter van Beekveld     83 Eindhoven Atletiek      33:47
   6 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek      33:48

Mannen 50, lange cross
   1 Bert van Nunen         57 De Keien                35:05
   2 Theo van der Wielen    57 Nijmegen Atletiek       35:47
   3 Henk van Ecks          56 GAC Gemert              36:16
  12 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      40:56

Doetinchem, zondag 31 oktober 2010

De Halve Marathon Doetinchem
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Noah Kosgei            82 Kenia                 1:09:32  1:09:31
   2 Addy de Kort           72 Prins Hendrik         1:13:03  1:13:02
   3 Milan Uchytil          74 Pardubice (CZE)       1:13:12  1:13:11
   5 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek    1:16:55  1:16:54

Etten-Leur, zondag 31 oktober 2010

De Marathon Brabant met ook een halve marathon en 10 km wedstrijd
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, marathon
   1 Patrick Kwist          68 Rotterdam Atletiek    2:28:44  2:28:44
   2 Jos op 't Hoog         66 Loopgroep PK          2:40:40  2:40:40
   3 Filip Van Goethem      71 Sint-gillis-waas      2:41:43  2:41:43
   7 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    2:45:01  2:45:01
  42 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    3:47:41  3:47:41

Mannen senioren, halve marathon
   1 Bram de Haas           81 Eindhoven Atletiek    1:17:50  1:17:50
   2 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek    1:17:53  1:17:53  PR
   3 Joep Thomassen         82 Utrecht               1:21:46  1:21:09

Mannen 45, halve marathon
   1 Marc Norbert Gunter    64 THOR                  1:15:37  1:15:37
   2 Frans van der Linde    65 Roosendaal            1:23:05  1:23:04
   3 Rien Bastiaansen       55 THOR                  1:23:20  1:23:20
 245 Harrie Boelens         57 Eindhoven Atletiek    2:00:14  1:59:01

Mannen 45, 10 km
   1 Andre' van Dongen      65 Prinsenbeek             38:11    38:11
   2 Maurice Janssens       64 AVO 1983                38:50    38:48
   3 Fred Louter            65 Maasland                39:00    38:47
  13 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven               42:30    42:30

Tilburg, zaterdag 30 oktober 2010

De Snert cross van TSAV Parcival
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 60, 8000 m
   1 Frans Bekers           49 Sprint                  29:38
   2 Ad van Rooij           50 De Langstraat           29:50
   3 Gerard Joosten         48 ACW '66                 31:48
   4 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      33:37

Sint-Oedenrode, zondag 24 oktober 2010

De 2e Open Rooise trimcompetitie van dit seizoen met afstanden van 4.8 en 8 km
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen, 4.8 km
   1 An Lenders             90 Helden                  18:37
   2 Niekol Dols            68 Son                     20:38
   3 Alma Engelhart         65 Wijbosch                23:34
  14 Marlieke Smetsers      82 Eindhoven Atletiek      28:22

Mannen 45, 8 km
   1 Rene v.d. Weijenberg   63 Eindhoven Atletiek      29:47
   2 Pim v.d. Wijst         62 Loopgroep Wijbosch      30:52
   3 Art Vissers            65 SV Fortuna`67           33:11

Vrouwen senioren, 8 km
   1 Carla van Dijk         69 SV Fortuna`67           37:23
   2 Anita Opheij           66 Son                     38:38
   3 Dorien v.d. Aa         80 SV Fortuna`67           39:39

Vrouwen 45, 8 km
   1 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      34:47
   2 Antoinette van de Laar 57 SV Fortuna`67           37:50
   3 Ingrid Jansen          64 SV Fortuna`67           39:21

Amerongen, zaterdag 23 oktober 2010

De Amerongse Koploop van Aart Stigter Running. Een onvergetelijke editie vanwege de weersomstandigheden: wind en harde regen, oftewel echt crossweer en een super crossparcours. Om veiligheidsredenen was het parcours op enkele plaatsen aangepast waardoor de afstanden uitkwamen op respectievelijk ongeveer 4.7 km en 9.5 km
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 9.5 km
   1 Christiaan van Beusich 80 Numansdorp              31:23   
   2 Hakim Najib            77 Arnhem                  34:51
   3 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven               35:28

Amsterdam, zondag 17 oktober 2010

De Amsterdam marathon met bij de marathon 7880 en halve marathon 10436 deelnemers over de eindstreep
---> Klik hier voor zoeken in de uitslagen

Mannen senioren, marathon
   1 Getu Feleke               Ethiopië              2:05:44  2:05:43
   2 Wilson Chebet             Kenia                 2:06:12  2:06:10
   3 Chala Dechase             Ethiopië              2:07:23  2:07:22

Mannen 35, marathon
   1 Sebastien Schletterer     Dynamica              2:25:45  2:25:43
   2 Alasdair Tatham           Yarm                  2:29:48  2:29:44
   3 William Cockerell         London                2:30:04  2:30:01
   7 Rik Elfrink               Nederland             2:35:38  2:35:37  PR

Halve marathon
     Joyca Lacroix             Eindhoven Atletiek    1:42:32  1:45:58
     Anouchka Krol             Eindhoven Atletiek    2:00:13  2:00:23
     Ton Teunissen             Eindhoven Atletiek    2:00:22  2:13:08

Eindhoven, zondag 10 oktober 2010

De marathon Eindhoven met bij de marathon 1463 en halve marathon 6797 deelnemers over de eindstreep
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor zoeken in de uitslagen

Mannen senioren, hele marathon
   1 Charles Kamathi        78 Kenia                 2:07:38  2:07:35
   2 Nicolas Chelimo Kipkor 83 Kenia                 2:07:38  2:07:35
   3 Paul Biwott            78 Kenia                 2:07:40  2:07:40
  15 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek    2:23:21  2:23:18  PR
 193 Arno Voets             75 Eindhoven Atletiek    4:33:26  4:31:29

Mannen 35, hele marathon
 136 Peter Van der Heijden  74 Eindhoven Atletiek    4:04:47  4:03:47
 152 Coen Schroots          74 Eindhoven Atletiek    4:18:57  4:17:57

Mannen 40, hele marathon
  11 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    2:50:45  2:50:38
  20 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    2:57:04  2:56:59
  21 David van der Linden   68 Eindhoven Atletiek    2:57:19  2:57:16
 239 Eddy Philippart        67 Eindhoven Atletiek    4:22:16  4:20:48

Mannen 45, hele marathon
 165 Karel van der Pol      62 Eindhoven Atletiek    3:56:13  3:55:19

Mannen 50, hele marathon
   8 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    3:07:27  3:07:23
  32 Peter Naus             56 Eindhoven Atletiek    3:24:12  3:23:40
  50 Hans van Dinther       58 Eindhoven Atletiek    3:33:30  3:32:58
  54 Wim Mol                57 Eindhoven Atletiek    3:35:03  3:34:29
  61 George Guns            58 Eindhoven Atletiek    3:38:13  3:38:13

Mannen 60, hele marathon
   5 Hans Leuverman         49 Eindhoven Atletiek    3:29:45  3:29:35

Vrouwen 40, hele marathon
  25 Simone Wories          67 Eindhoven Atletiek    4:00:28  3:59:15

Mannen senioren, halve marathon
  11 Pieter van Beekveld    83 Eindhoven Atletiek    1:17:32  1:17:32
  20 Bas van der Ree        76 Máxima Medisch Centr  1:19:51  1:19:46
  24 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek    1:20:30  1:20:28  PR
  29 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek    1:21:27  1:21:25
  47 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek    1:24:48  1:24:47
 120 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven             1:32:50  1:32:26
 160 Thijs Portz            75 Eindhoven Atletiek    1:34:39  1:34:19
 185 Wout Peters            76 CZ                    1:35:48  1:35:43
 344 Wilko Hommes           76 Eindhoven Atletiek    1:45:02  1:42:27
 375 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek    1:46:47  1:43:19
 385 Arjan Slot             78 Eindhoven Atletiek    1:48:27  1:43:44
 538 Twan van Limpt         82 Eindhoven Atletiek    1:55:04  1:47:57
 579 Bas van Loon           77 Eindhoven Atletiek    1:51:12  1:49:18
1068 Ben Ziskoven           92 Eindhoven Atletiek    2:24:41  2:05:44
1094 Tim van Klooster       76 Eindhoven Atletiek    2:20:04  2:07:14

Mannen 35, halve marathon
   1 Rik Elfrink            74 Nuenen                1:12:59  1:12:59
  47 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek    1:30:52  1:30:31
  56 Buddy Tegenbosch       75 Eindhoven Atletiek    1:31:58  1:31:57
  65 Marco Jonkers          75 Eindhoven Atletiek    1:33:39  1:33:14
  99 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek    1:36:51  1:36:47
 125 Conrad van Veenendaal  73 Eindhoven Atletiek    1:50:06  1:38:53
 174 Steven Lucassen        72 Máxima Medisch Centr  1:43:57  1:42:49
 383 Jan Langendoen         75 Eindhoven Atletiek    2:03:21  1:53:21
 405 Martijn van Spreuwel   74 Eindhoven Atletiek    2:05:29  1:54:15

Mannen 40, halve marathon
   9 Arnold van Putten      63 ASML                  1:22:09  1:22:08
  13 Dimitri van de Kelft   69 Eindhoven Atletiek    1:24:39  1:23:33
  40 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek    1:29:44  1:29:43
  56 Peter Simon            66 Eindhoven Atletiek    1:35:03  1:31:50
 103 Marc van de Laar       69 Eindhoven Atletiek    1:38:33  1:36:22
 106 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek    1:37:34  1:36:35
 121 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek    1:37:52  1:37:27
 163 Patrick Sanders        68 VION Food Group       1:40:27  1:40:20
 203 Jos Willems            66 Eindhoven Atletiek    1:43:43  1:42:25
 297 Boris Liebrand         69 Gemeente Eindhoven    1:47:27  1:46:16
 325 Ivo Merkx              67 Eindhoven Atletiek    1:56:53  1:47:44
 489 Wouter van Heijst      70 Eindhoven Atletiek    1:59:22  1:53:59
 693 Ton Teunissen          66 Eindhoven Atletiek    2:20:43  2:02:52

Mannen 45, halve marathon
  17 Ralph Goes             61 NXP Semiconductors    1:24:12  1:24:10
  24 René van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek    1:26:08  1:26:08
  76 Fred Eijpe             62 HumanCapitalCare      1:34:21  1:33:46
 194 Ben van der Plas       61 Eindhoven Atletiek    1:42:32  1:41:25
 204 Henk Schoonderwaldt    61 Eindhoven Atletiek    1:45:34  1:41:51
 325 Erik Hummel            62 Eindhoven Atletiek    1:52:02  1:47:20
 441 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek    1:55:21  1:51:00
 640 Rob van Galen          63 Eindhoven Atletiek    2:08:07  1:59:15
 641 Marc Bieleveldt        64 Eindhoven Atletiek    2:15:42  1:59:16
 836 Cor Verbeek            62 Eindhoven Atletiek    2:27:16  2:10:36
 849 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    2:27:55  2:11:28

Mannen 50, halve marathon
  17 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek    1:29:04  1:29:01
  39 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:35:18  1:35:12
  92 Stefan Rooyackers      59 Eindhoven Atletiek    1:40:50  1:40:43
 117 Jan Boerema            60 Eindhoven Atletiek    1:43:31  1:42:33
 353 Fred Godlieb           59 Eindhoven Atletiek    2:05:28  1:56:42
 396 Cees Jansen            60 Eindhoven Atletiek    2:02:41  1:59:20
 404 Alex Klaassen          60 Eindhoven Atletiek    2:04:38  1:59:58
 441 Dion den Hartog        58 Eindhoven Atletiek    2:17:05  2:02:11
 504 Dion Liebrand          57 Geldrop               2:17:37  2:07:15
 531 Aike Mol               59 Eindhoven Atletiek    2:23:03  2:10:12
 546 Rashid Liebregts       57 Eindhoven Atletiek    2:25:46  2:11:43
 581 Harrie Boelens         57 Eindhoven Atletiek    2:31:48  2:15:13
 582 Bart Kamerling         56 Eindhoven Atletiek    2:33:47  2:15:15
 591 Jan Mathijs Koolhaas   58 Eindhoven Atletiek    2:30:56  2:18:15
 648 Henny Valks            57 Eindhoven Atletiek    2:57:04  2:44:16

Mannen 55, halve marathon
 200 Hans Damen             55 Eindhoven Atletiek    2:06:56  1:56:25
 228 Henk Bressers          52 Eindhoven Atletiek    2:08:47  1:58:45
 240 Willie van Steen       52 Eindhoven Atletiek    2:06:13  1:59:34
 267 Rudolf Moers           55 Eindhoven Atletiek    2:10:27  2:02:19
 320 Jeroen Hensen          52 Eindhoven Atletiek    2:25:39  2:09:01
 354 Tiny van Zwol          54 Eindhoven Atletiek    2:25:11  2:14:40
 390 Paul Verstraeten       53 Eindhoven Atletiek    2:28:33  2:20:16

Mannen 60, halve marathon
   1 Arie van de Akker      49 FEI Company           1:28:50  1:28:49
  30 John Williams          50 De Lage Landen        1:46:10  1:46:08
  48 Henk Willems           46 Eindhoven Atletiek    1:52:27  1:49:12
  98 Jos Nieuwhof           47 Eindhoven Atletiek    2:03:40  1:58:34
 111 Karel Lammers          50 Eindhoven Atletiek    2:09:15  2:00:11
 124 Fred Kruiswijk         50 Eindhoven Atletiek    2:19:45  2:02:52
 148 Guido Weers            50 Eindhoven Atletiek    2:19:20  2:06:40
 174 Gerrit Pardoel         49 Eindhoven Atletiek    2:29:32  2:12:51

Mannen 65, halve marathon
   2 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek    1:35:17  1:35:15
  10 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:51:47  1:48:24
  23 Nort Liebrand          42 Leende                2:15:14  2:00:58

Vrouwen senioren, halve marathon
   5 Karin van der Sangen   83 Eindhoven Atletiek    1:32:22  1:31:26
  16 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven             1:36:20  1:35:24  PR
  17 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek    1:36:42  1:36:07
 148 Liesbeth Castelijns    80 Eindhoven Atletiek    2:17:18  1:58:12
 216 Sanne van der Pijl     91 Eindhoven Atletiek    2:19:28  2:02:36
 274 Alice Meulensteen      84 Eindhoven Atletiek    2:23:46  2:07:25
 278 Tamara van de Goor     82 Eindhoven Atletiek    2:19:43  2:07:41
 394 José Verstraeten       83 Eindhoven Atletiek    2:27:29  2:19:18
 412 Maaike Leenders        83 Eindhoven Atletiek    2:41:54  2:22:40

Vrouwen 35, halve marathon
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:29:37  1:29:37
  55 Annette Schipperheijn  72 Eindhoven Atletiek    2:05:47  1:56:59
 120 Carmen van den Boogaar 71 Eindhoven Atletiek    2:24:59  2:08:20
 179 Ingrid Verweij-Verhage 71 Eindhoven Atletiek    2:31:23  2:16:35
 183 Diane Wilde            70 Eindhoven Atletiek    2:27:11  2:16:49

Vrouwen 40, halve marathon
   3 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek    1:37:16  1:37:14
   6 Sandra Rijkers         69 Eindhoven Atletiek    1:40:12  1:39:00
  11 Carla van Dijk         69 Fortuna '67           1:41:32  1:41:30
  16 Wilma Kalf             67 Eindhoven Atletiek    1:48:36  1:43:23
  29 Ingeborgh Thomasse     66 Eindhoven Atletiek    1:53:31  1:46:59
  34 Monique Remery         66 HumanCapitalCare      1:52:27  1:49:07
  68 Maartje Smulders       70 Eindhoven Atletiek    1:57:58  1:54:38
 103 Margot Adriaans        67 Eindhoven Atletiek    2:09:17  1:59:45
 105 Judith Hendrikx        69 Eindhoven Atletiek    2:03:21  2:00:02
 180 Susan Smit             67 Eindhoven Atletiek    2:20:45  2:07:56
  
Vrouwen 45, halve marathon
  26 Dorine Hermans-van Veg 61 Eindhoven Atletiek    1:58:11  1:49:58
  86 Jolanda van Nispen     61 Eindhoven Atletiek    2:09:17  1:59:45
 104 Karin Faber            65 Eindhoven Atletiek    2:06:12  2:01:24
 242 Irene vd Reijden       64 Eindhoven Atletiek    2:36:27  2:19:03
 272 Linda den Otter        64 Eindhoven Atletiek    2:34:35  2:31:19
 279 Judith van Griensven   64 Eindhoven Atletiek    2:52:24  2:38:26

Vrouwen 50, halve marathon
   5 Thea Ottens            57 Eindhoven Atletiek    1:39:58  1:39:04
  58 Heather MacDuff        58 Eindhoven Atletiek    2:15:49  1:59:27
 125 Ronnie Rijken          58 Eindhoven Atletiek    2:33:09  2:14:07
 127 Andra Davelaar         59 Eindhoven Atletiek    2:33:36  2:14:34
 129 Dorette Boelens        59 Eindhoven Atletiek    2:31:48  2:15:13
 139 Anja van der Maat      57 Eindhoven Atletiek    2:28:06  2:17:41
 146 Ina Bruns              58 Eindhoven Atletiek    2:38:44  2:19:42
 147 Mieke Hovens           59 Eindhoven Atletiek    2:38:44  2:19:42
 175 Jeannette Michielsen   60 Eindhoven             2:49:06  2:38:42

Vrouwen 55, halve marathon
  56 Germy Jansen           51 Eindhoven Atletiek    2:37:18  2:20:14

Vrouwen 60, halve marathon
  16 Carien Bruins          50 Eindhoven Atletiek    2:30:37  2:18:34
  19 Annelies Kuypers       50 Eindhoven Atletiek    2:49:06  2:38:45

Mannen, 6 km City Run
  21 Rene Willemink         81 Eindhoven               29:16    25:30

Vrouwen, 6 km City Run
   1 Rian van der Burgt     75 Veldhoven               22:54    22:47

Breda, zondag 3 oktober 2010

De Singelloop tevens NK halve marathon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, halve marathon
   1 Pip Tesselaar          69 Hera                  1:11:42  1:11:42
   2 Patrick Kwist          68 Rotterdam Atletiek    1:11:54  1:11:54
   3 Oskar de Kuijer        66 Leiden Atletiek       1:12:59  1:12:59
   9 Edwin Jansen           67 Eindhoven Atletiek    1:21:21  1:21:19  (8e NK)

Vrouwen senioren, halve marathon
   1 Pamela Lisoreng        88 Kenia                 1:12:34  1:12:34
   2 Xenia Luxem            82 België                1:16:16  1:16:16
   3 Lindsay van Marrewijk  83 Haag Atletiek         1:16:20  1:16:20
  17 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek    1:26:45  1:26:43  PR  (11e NK)

Helmond, zondag 3 oktober 2010

Centrumloop in Stiphout van HAC
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek      33:50
   2 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      36:35
   3 Edwin Kok              72 HAC                     37:07

Mannen 40, 10 km wedstrijd
   1 Peter van der Velden   68 AVV                     33:18
   2 Ad Peeters             66 AVV                     34:20
   3 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      34:45
   5 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek      35:34
  13 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek      48:41

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Fannie v Bree          73 GAC Gemert              42:38
   2 Yvonne Groenen         84 Eindhoven Atletiek      43:45
   3 Susan Mulders          83 De Keien                44:53

Vught, zondag 3 oktober 2010

De Meierijloop van Prins Hendrik en de Lionsclub 's Hertogenbosch
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Ezekiel Chebii         85                         29:00    28:59
   2 Francis Kosgei         85                         29:03    29:02
   3 Kadengoi Loitareng     85                         29:06    29:05
  15 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      37:42    37:41
  18 Eric Aarts             77 Eindhoven Atletiek      40:15    40:13

Mannen 35, 10 km
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek      32:41    32:39
   2 Saïd Kanfaoui          73 Gouda                   33:06    33:06
   3 Koos Verweij           71 Drunen                  34:43    34:41

Mannen 45, 10 km
   1 Raymond Billen         63 Neeroeteren (BEL)       34:38    34:36
   2 Peter Mijsberg         65 Veghel                  36:12    36:10
   3 Rob Zwartjens          62 's-Hertogenbosch        36:15    36:12
   4 René v.d. Weijenberg   63 Eindhoven Atletiek      36:41    36:39
  14 Ton Jacquot            58 Eindhoven Atletiek      44:10    44:04

Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      40:38    40:36
   2 Carla van Dijk         69 Sint-Oedenrode          47:46    47:44
   3 Monique van Helden        's-Hertogenbosch        57:55    57:40