Eindhoven Atletiek september 2010


Berlijn, zondag 26 september 2010

De Berlin Marathon (34027 deelnemers)
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, marathon
   1 Patrick Makau             Kenia                 2:05:08  2:05:08  
   2 Geoffrey Mutai            Kenia                 2:05:10  2:05:10  
   3 Bazu Worku                EthiopiŽ              2:05:25  2:05:25 

Vrouwen senioren, marathon
   1 Aberu Kebede              EthiopiŽ              2:23:58  2:23:58  
   2 Bezunesh Bekele           EthiopiŽ              2:24:58  2:24:58  
   3 Tomo Morimoto             Japan                 2:26:10  2:26:10 

Mannen 30, marathon
4026 Wout Peters               Eindhoven Atletiek    3:25:21  3:21:44  PR

Mannen 40, marathon
3348 Ivo Merkx                 Eindhoven Atletiek    4:22:11  3:58:45

Mannen 50, marathon
2202 Peter Meijering           Eindhoven Atletiek    4:41:25  4:18:00

Almere, zondag 26 september 2010

De 30 van Almere van de stichting Trim Slim Fitness
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 30 km
   1 Stijn Ficioen          80 Varsenare             1:36:24  1:36:24
   2 Luc Krotwaar           68 Eindhoven             1:39:51  1:39:50
   3 Remon van Lunzen       69 Lionitas              1:40:19  1:40:17
   4 Timothy Karanu         80 Eindhoven             1:40:45  1:40:44  PR

Boxmeer, zondag 26 september 2010

De Maasheggenloop te Boxmeer
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Ron Koster             78 Tegelen                 34:53
   2 Heinz van Dongen       77 kevelaer (GER)          34:56
   3 Martijn Vos            80 Grave                   35:39
   7 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      38:53  PR

Mannen 40, halve marathon
   1 Renť vd Weijenberg     63 Eindhoven Atletiek    1:17:56
   2 Rob Kerkhof            68 Mill                  1:20:08
   3 Marco Jans             62 Well                  1:22:49
   7 Jan Winters            64 Eindhoven Atletiek    1:28:17

Mannen 50, halve marathon
   1 Jack Niessen           58 Swalmen               1:20:32
   2 John de Rooij          57 Venray                1:22:18
   3 Guido Verhagen         56 Boxmeer               1:31:01
   8 John Williams          50 Eindhoven Atletiek    1:33:01

Vrouwen senioren, halve marathon
   1 Erika Schoofs          66 Kervenheim (GER)      1:32:32
   2 Carla van Dijk         69 Sint-Oedenrode        1:39:29
   3 Femke Hoegen           79 Bergen                1:47:39

Deurne, zondag 19 september 2010

De halve marathon in het centrum
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Werner Gentle          86 Garage Verhaegh BV      33:55
   2 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            34:13
   3 Olivier Guldentops     91 BelgiŽ                  35:06
   5 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      36:24

Vrouwen senioren, 10 km
   1 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      38:23  PR
   2 Jennifer Stevens       84 Verenigde Staten        41:07
   3 Nina van de Rijdt      91 Atletiek Maastricht     47:30

Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      41:41
   2 An Verlinden           72 BelgiŽ                  49:31
   3 Nancy van de Pol-Habra 71 Vescom 3                57:33

Mannen senioren, halve marathon
   1 Peter Pechek           83 TsjechiŽ              1:07:17
   2 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek    1:07:35  PR
   3 Maarten van der Donck     BelgiŽ                1:11:35

Hilvarenbeek, zondag 19 september 2010

De Beekse Marathon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 30 km
   1 Peter Heusschen        76 GAC Gemert            1:45:16
   2 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek    1:48:22
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L  1:58:48
   9 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    2:04:26
  20 Peter Naus             56 Eindhoven Atletiek    2:14:55
  40 Hans van Dinther       58 Eindhoven Atletiek    2:27:04
  84 Arno Voets             75 Eindhoven Atletiek    2:59:56

Soerendonk, zondag 19 september 2010

De halve en kwart marathon van Cranendonck
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Bram van Rijswijk      81 Hapert                1:13:40  PR
   2 Jos van Vlierden       71 Eindhoven             1:18:19
   3 Jeroen Groesz          71 Soerendonk            1:21:06
   5 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek    1:22:43

Mannen 40, halve marathon
   1 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    1:16:10
   2 Francis Swinnen        62 Hamont (BEL)          1:22:29
   3 Egon Meuleman          63 Uden                  1:24:04
  19 Patrick Sanders        68 Eindhoven Atletiek    1:36:43  PR
  22 Renť Hendriks          65 Eindhoven Atletiek    1:38:51
  27 Lucas v Houtert        69 Eindhoven Atletiek    1:41:43

Mannen 50, halve marathon
   1 Rene Broens            55 Echt                  1:27:40
   2 Hans van Vlierden      57 Budel                 1:30:24
   3 Peter Beerten          54 Budel-Schoot          1:30:43
  31 Erik Loopstra          57 Eindhoven Atletiek    2:09:02

Mannen senioren, kwart marathon
   1 Stefan van Deurzen     79 Weert                   37:05
   2 Jurgen Coenen          80 Hamont (BEL)            37:08
   3 Chris Rozema           79 Scopias                 37:51
  25 Sander van Boxtel      80 Eindhoven Atletiek      52:23

Arnhem, zondag 12 september 2010

De Bridge to Bridge loop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 EM
   1 Orphan van Faassen        Arnhem                  54:56    54:56
   2 Antoine Roes           72 Cifla                   57:20    57:20
   3 Chris Henet            59 Bemmel                  59:04    59:04
 384 Jan F. Langendoen      75 Eindhoven Atletiek    1:23:24  1:21:48
 463 Frank Meulendijks      57 Eindhoven Atletiek    1:26:47  1:26:31

Vrouwen, 10 EM
   1 Rina Zijgers           79 Hellas                1:06:10  1:06:07 
   2 Startnummer 3833          Rijn IJssel           1:06:32  1:06:25 
   3 Esmť MŲricke           79 Cifla                 1:07:24  1:07:23
 170 Annelies Kuypers       50 Eindhoven Atletiek    1:45:36  1:45:21

Meerssen, zondag 12 september 2010

De Mergelland Marathon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, marathon
   1 Koen Neven                Riemst                2:25:30  2:25:30
   2 Harm Sengers              Eindhoven Atletiek    2:43:07  2:43:07
   3 Bram van Rijswijk         Eindhoven Atletiek    2:43:07  2:43:07

Mannen 35, marathon
   1 Luc Krotwaar              Eindhoven Atletiek    2:28:10  2:28:10
   2 Patrick Delait            Caesar                2:39:40  2:39:40
   3 Frťdťric Collignon        Luik                  2:43:34  2:43:34
   5 Marco Tramontina          Eindhoven Atletiek    2:52:25  2:52:24

Beneden-Leeuwen, zondag 5 september 2010

De Maas en Waalse DijkenLoop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 45, halve marathon
   1 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek    1:24:28  1:24:28
   2 Alain Poppe            62 Oostende (BEL)        1:25:45  1:25:44
   3 Theo van Welie         57 OSS-VOLO              1:26:54  1:26:53
 
Mannen recreanten, halve marathon
 112 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:58:30  1:58:09

Tilburg, zondag 5 september 2010

De Tilburg Ten Miles
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 EM wedstrijd
   1 Job Tanui                 Kenia                   47:19    47:19
   2 Abiyote Guta           85 EthiopiŽ                47:23    47:22
   3 Isaac Arusei           77 Kenia                   47:31    47:30
  18 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      58:49    58:43
  69 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek    1:09:52  1:09:45
  80 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:11:34  1:11:27
  95 Wilko Hommes           76 Eindhoven Atletiek    1:14:44  1:14:23
 123 Tinie Theunissen       55 Eindhoven Atletiek    1:19:39  1:19:17
 129 Twan van Limpt         82 Eindhoven Atletiek    1:21:54  1:21:32
 136 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek    1:24:30  1:24:08

Mannen recreanten, 10 EM
  22 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek    1:05:30  1:04:58
  88 Edwin van den Berk     69 Eindhoven Atletiek    1:11:28  1:09:33
 249 Conrad van Veenendaal  73 Eindhoven Atletiek    1:15:40  1:13:46
 389 Marc van de Laar       69 Eindhoven Atletiek    1:20:00  1:16:07
 764 Adrie van Boekel       64 Eindhoven Atletiek    1:23:39  1:20:55
 795 Henk Schoonderwaldt    61 Eindhoven Atletiek    1:25:24  1:21:26
 815 Martijn van Spreuwel   74 Eindhoven Atletiek    1:23:36  1:21:39
 867 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:30:13  1:22:20
 910 Jan F Langendoen       75 Eindhoven Atletiek    1:27:34  1:22:49
1200 Noud Leermakers        54 Eindhoven Atletiek    1:29:57  1:26:10
1263 Eddy Philippart        67 Eindhoven Atletiek    1:27:58  1:26:57
1407 Ron van Anholt         59 Eindhoven Atletiek    1:37:15  1:28:43
1458 Rob Wilcke             57 Eindhoven Atletiek    1:34:42  1:29:14
1501 Hans Damen             55 Eindhoven Atletiek    1:35:33  1:29:48
1642 Pieter Sips            56 Eindhoven Atletiek    1:37:03  1:31:34
1677 Marcel de Vries        61 Eindhoven Atletiek    1:37:58  1:32:12
1778 Ton Teunissen          66 Eindhoven Atletiek    1:43:21  1:33:34
2159 Cor Swinkels           64 Eindhoven Atletiek    1:51:02  1:43:43
2198 Ronald Meijer          74 Eindhoven Atletiek    1:55:10  1:45:34
  
Vrouwen recreanten, 10 EM
 167 Alice Meulensteen      84 Eindhoven Atletiek    1:35:52  1:29:17
 199 Margot Adriaans        67 Eindhoven Atletiek    1:36:35  1:30:48
 242 Hannah Verstegen       80 Eindhoven Atletiek    1:38:15  1:32:30
 296 Tamara van de Goor     82 Eindhoven Atletiek    1:41:10  1:34:36
 385 Anja van der Maat      57 Eindhoven Atletiek    1:43:36  1:37:49
 550 Germy Jansen           51 Eindhoven Atletiek    1:53:28  1:45:38
 597 Liesbeth Leermakers    60 Eindhoven Atletiek    1:56:43  1:48:54
  
Vrouwen senioren, NK 10 km
   1 Lornah Kiplagat        74 Hylas                   31:42    31:42
   2 Merel de Knegt         79 Tilburg Road Runners    34:24    34:24
   3 Ilse Pol               82 Running 2000            34:45    34:45
  15 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      38:31    38:31
  30 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek      44:56    44:53

Vrouwen 35, NK 10 km
   1 Claudia van Rijn       72 Leiden Atletiek         38:08    38:06
   2 Mirjam Koersen         74 GAC Hilversum           39:38    39:36
   3 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      39:40    39:39
  
Mannen senioren, NK 10 km
   1 Koen Raymaekers        80 Hellas                  29:15    29:15
   2 Patrick Stitzinger     81 Pegasus                 29:29    29:29
   3 Tom Wiggers            87 AV Castricum            29:34    29:33
  10 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek      30:48    30:47
  12 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek      31:07    31:07
  19 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek      31:24    31:22  PR
  56 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      36:10    35:58  PR

Mannen 60, NK 10 km
   1 Cees Stolwijk          50 Altis                   36:53    36:51
   2 Frans Bekers           49 Sprint                  38:03    38:00
   3 Cor Zegers             48 Oss '78                 39:21    39:16
   4 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      39:27    39:19
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      43:17    43:10

Mannen recreanten, 10 km
 252 Joost Bekkers          74 Eindhoven Atletiek      54:15    53:08