Eindhoven Atletiek augustus 2010


Geldrop, dinsdag 31 augustus 2010

De Strabrechtse Heideloop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 km
   1 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      36:53
  23 Hans-Peter van Wersch  71 Eindhoven Atletiek      41:23
  34 Peter Verdonk          69 Eindhoven Atletiek      43:21
  49 George Guns            58 Eindhoven Atletiek      45:22
  85 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek      49:00
 120 Rob van Galen          63 Eindhoven Atletiek      51:54
 140 Harrie Boelens         57 Eindhoven Atletiek      53:31
 157 Henk van Aspert        57 Eindhoven Atletiek      55:17
 192 Ingo Sauren            40 Eindhoven Atletiek    1:06:17
 193 Hans Hurkmans          58 Eindhoven Atletiek    1:07:50

Vrouwen, 10 km
  10 Wilma Kalf             67 Eindhoven Atletiek      48:42
  14 José Verstraeten       83 Eindhoven Atletiek      50:53
  27 Marget Adriaans        67 Eindhoven Atletiek      53:52
  32 Maartje Smulders       70 Eindhoven Atletiek      54:29
  51 Anja van der Maat      57 Eindhoven Atletiek      57:45
  90 Ronnie Ryhen           58 Eindhoven Atletiek    1:07:50

Mannen, 3.4 km
   2 Corné van Pelt         75 Eindhoven Atletiek      18:35

Vrouwen, 3.4 km
   1 Marjan van Aspert      62 Eindhoven Atletiek      18:57
   2 Judith Santic          78 Eindhoven Atletiek      19:02
   7 Mariette van Tuijl     60 Eindhoven Atletiek      23:30

Jongens, jeugd
   2 Remon de weerd         98 Eindhoven Atletiek      15:49
   4 Lucas van Bemmelen     99 Eindhoven Atletiek      18:44
   5 Oscar Mosterd          99 Eindhoven Atletiek      19:14

Meisjes, jeugd
   3 Sophie van der Sanden  01 Eindhoven Atletiek      19:43

Zevenaar, zondag 29 augustus 2010

De Sevenaer Run
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 km
   1 Guus Janssen           81 Nijmegen                33:17    33:17
   2 Allan van Hulst        85 Nijmegen                33:19    33:19
   3 Ronald Derksen            Beekbergen              35:11    35:11
  68 Jan F Langendoen       75 Eindhoven Atletiek      49:02    48:51

Vrouwen, 10 km
   1 Els Moorman            62 Doetinchem              44:11    44:11
   2 Jirina Kaal            73 Stokkum                 45:23    45:20
   3 Charlotte van den Beuk 82 Nijmegen                45:29    45:26
   4 Carla van Dijk         69 Sint-Oedenrode          46:41    46:40

Bernheze, zaterdag 28 augustus 2010

Uitslag van de Bernhezeloop te Bernheze.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10km
   1 Said Hayek                Helmond               1:10:36
   2 Niels Staring             Berghem               1:13:47
   3 Mark Huisman              Schijndel             1:14:42
   8 Laurens van Bokhoven      Eindhoven Atletiek    1:23:25  PR
  
Mannen 40, 10km
   1 Bart Wassenberg           Utrecht               1:14:02
   2 Antonio Duijmelinck       Eindhoven Atletiek    1:17:57
   3 Pim van der Wijst         Schijndel             1:20:43
  18 Cor Mandigers             Eindhoven Atletiek    1:32:47

Mol (B), zaterdag 28 augustus 2010

Tijdens de centrumloop in Mol te België, georganiseerd door Vmol atletiekclub wist Luc een derde plaats te bemachtigen in het overall klassement.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 km wedstrijd
   1 Tim van Hemel          90 Vmol  Heren Sen 1       31:17
   2 Gino Steemans          77 Arac  Heren Sen 2       31:21
   3 Luc Krotwaar           68 Ned   Heren +40 1       31:23

Best, zaterdag 28 augustus 2010

Uitslag van de Ronde van Naastenbest. Timothy haalde de eerste plaats binnen voor Eindhoven Atletiek. Jos werd eerste bij de masters 45.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10km
   1 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek      31:40
   2 Peter Heusschen        76 GAC Gemert              33:51
   3 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek      34:22
   9 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek      39:45
  12 Eric Aarts             77 Eindhoven Atletiek      40:12  PR
  14 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      42:49
  16 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      46:37

Mannen 40, 10 km
   1 Vygantas Kelertas      70                         36:25 
   2 Kees Wouters           62 DES                     37:12 
   3 Walter van de Pol      66 Generaal Michaelis      38:54
   4 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek      39:31

Mannen 45, 10 km
   1 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      39:14
   2 Ron Vermeulen          54 GAC Gemert              40:07
   3 Peter Cras             60 Generaal Michaelis      40:23
   6 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      46:37

Baarle Nassau, zaterdag 28 augustus 2010

De stratenloop 't Bels Lijntje van Gloria atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 60, halve marathon
   1 Corné van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    34:22   
   2 Sammy Peter            73 Achil '87               35:24
   3 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      35:39

Biest-Houtakker, woensdag 11 augustus 2010

Uitslag van de Vakantieloop in Biest-Houtakker. Het regende weer eens PR's. Ook Ingrid die een perfect ingedeelde race liep, had een PR binnen weten te halen. Janneke steeg met perfect haaswerk andermaal boven zichzelf uit en wist haar PR zelfs met 2 minuten te verbeteren.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Daniel Parisa          93 Maralal (KEN)           31:34 
   2 Jeroen Maas            82 Sprint                  31:48 
   3 Michiel van Nispen     82 Sprint                  32:03
  13 Laurens van Bokhoven   85 Eindhoven Atletiek      35:44  PR 
  21 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek      38:28
  22 Michiel Smets          79 Eindhoven Atletiek      38:34  PR 
  27 Eric Aarts             77 Eindhoven Atletiek      40:13
  50 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      50:04

Mannen 35, 10 km
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek      31:59
   2 Bernard te Boekhorst   72 Phoenix                 32:38
   3 Peter van der Velden   68 AVV                     33:02
   6 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek      34:01
  19 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      39:19
  20 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek      39:58 
  21 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek      40:47 
  24 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek      41:42
  34 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      44:12

Mannen 45, 10 km
   1 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    35:15
   2 Kees Wouters           62 DES                     36:49
   3 André Lambregts        65 Scorpio                 37:31
   6 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek      38:48
   7 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      39:11
  32 Henk Schoonderwaldt    61 Eindhoven Atletiek      45:20
  35 Ton Jacquot            58 Eindhoven Atletiek      45:59
  45 Stefan Rooyackers      59 Eindhoven Atletiek      48:01

Mannen 55, 10 km
   1 Tini de Laat           54 DAK                     38:02
   2 Kees Verhoeven         50 Loopgroep Goirle        39:06
   3 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      39:22
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      42:40
  18 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      47:22

Vrouwen senioren, 10 km 
   1 Kim Dillen             83 GVAC                    37:35
   2 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      38:28  PR
   3 Laura Huijbregts       80 Asterix                 39:21
   4 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek      41:41  PR 
  
Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      39:46 
   2 Ingrid Spapens         70 Achil '87               41:51 
   3 Esther van Hoof        71 AVR '69                 42:26 

Mannen, 4 km 
   1 Guido Jonkers          88 Sprint                  12:23
   2 Evert van Nigtevecht   81 Sprint                  12:30
   3 Mark Buiks             85 Sprint                  12:34
   5 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      13:28
   7 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      13:48

Vlieland, zondag 8 augustus 2010

De Halve Marathon van Vlieland
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 60, halve marathon
   1 John Williams          50 Eindhoven             1:36:43  1:36:42
   2 Pieter Wiersma         45 Zetten                1:46:26  1:46:13
   3 Klaas van der Kooij    46 Damwoude              1:48:12  1:48:09