Eindhoven Atletiek juni 2010


Berkel-Enschot, zondag 27 juni 2010

De Galgenloop van de stichting Galgenloop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 Engelse mijl
   1 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            59:02
   2 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek      59:37
   3 Paul Visser            83 Tilburg Road Runners    59:50

GraubŁnden, zaterdag 26 juni 2010

De GraubŁnden marathon in Zwitserland
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, marathon
   1 Timothy Short          81 GB-London             3:24:58,1
   2 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek    3:46:38,0
   3 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek    3:50:07,9

Mannen 40, marathon
   1 Lorenzo Trincheri      70 I-Dolcedo             3:39:08,1
   2 Markus Joos            63 Trimmis               3:52:14,9
   3 Adrian GrŲbli          61 Oetwil an der Limmat  3:57:55,5
   4 Luc Krotwaar           68 NL-Eindhoven          3:58:51,2
  19 Fons Liebregts         65 NL-Hapert             4:25:01,5

Mannen 50, 11.1 km
   1 Oswald Rhyner          58 Buchs SG              1:10:57,6
   2 Hans Christen          56 Gettnau               1:11:30,8
   3 Erwin Eggenberger      57 Grabs                 1:12:50,6
  12 Cor van Litsenburg     55 NL-Eindhoven          1:39:18,3

Eindhoven, dinsdag 22 juni 2010

Derde wedstrijd van het Circuit 14 bij Eindhoven Atletiek
---> Klik hier voor de uitslagen (PDF)

Mannen senioren, 800 m
   1 Loek Masthoff             Asterix                  2:02,07
   2 Sam Krop                  ESAV Asterix             2:03,57
   3 Joeri Spoor               Eindhoven Atletiek       2:07,02
   5 Dirk Jan Linsen           Eindhoven Atletiek       2:09,69
   6 Menno Verhoeven           Eindhoven Atletiek       2:14,57
   7 Ronnie Halin              Eindhoven Atletiek       2:23,43

Mannen senioren, 5000 m
   1 Harm Sengers              Eindhoven Atletiek      15:11,17  PR
   2 Maikel Eekelen            AV Attila               16:08,50
   3 Michiel Beer              ESAV Asterix            16:30,61
   4 Rik Elfrink               Eindhoven Atletiek      16:32,92
   5 Joost Bouwman             Eindhoven Atletiek      17:18,39
   6 Oscar Mulder              Eindhoven Atletiek      17:27,06
   7 Vincent Verboven          Eindhoven Atletiek      17:58,72
   8 Laurens Bokhoven          Eindhoven Atletiek      18:05,73  PR
   9 Walter Stals              Eindhoven Atletiek      18:32,00
  10 Bram Gestel               Eindhoven Atletiek      18:33,88
  11 Peter Janssen             Eindhoven Atletiek      19:21,41

Vrouwen senioren, 800 m
   1 Haitske DaniŽls           GAC                      2:28,73
   2 Inge Veggel               GAC                      2:30,23
   3 Nathalie Lotthrinkx       Eindhoven Atletiek       2:33,52
   
Vrouwen senioren, 5000 m
   1 Rian van der Burgt        Eindhoven Atletiek      18:01,14
   2 Kim Dillen                GVAC                    18:04,04
   3 Janneke Videler           Eindhoven Atletiek      18:26,70
   4 Ingrid Zegers             Eindhoven Atletiek      20:10,45

Mannen masters, 800 m
   1 Marc van Gils             Eindhoven Atletiek       2:06,53
   2 Ad Peeters                AV Valkenswaard          2:07,42
   3 Roel van Nuenen           Eindhoven Atletiek       2:17,86
   4 Jos Bergervoet            Eindhoven Atletiek       2:18,41  PR

Mannen masters, 5000 m
   1 Joan School               GVAC                    16:43,47
   2 Rene van de Weijenberg    Eindhoven Atletiek      17:15,85
   3 Geert Peeters             Eindhoven Atletiek      18:10,72
   4 Jos Bergervoet            Eindhoven Atletiek      18:24,31
   5 Wil Rindt                 Eindhoven Atletiek      18:27,26
   7 Martin Struijk            Eindhoven Atletiek      20:00,17
   8 Cor Mandigers             Eindhoven Atletiek      20:07,54
  10 Patrick Sanders           Eindhoven Atletiek      20:13,67
  11 Ton Jacquot               Eindhoven Atletiek      20:22,96
  13 Rinus van Dijck           Eindhoven Atletiek      22:12,27

Vrouwen masters, 800 m
   1 Niekol Dols               Eindhoven Atletiek       2:31,52
   2 Bieneke Bauling           AV Valkenswaard          2:33,21

Vrouwen masters, 5000 m
   1 Thea Ottens               Eindhoven Atletiek      20:16,91
   2 Anita Opheij              Eindhoven Atletiek      20:29,04
   3 Dijk Carla                SV Fortuna '67          21:22,15

Mannen recreanten, 5000 m
   1 Marco Jonkers             Eindhoven Atletiek      18:57,08
   3 Boris Liebrand            Eindhoven Atletiek      19:54,64

Sint Oedenrode, zondag 20 juni 2010

Vaderdag lopen, halve marathon van Fortuna '67
---> Klik hier voor de totale uitslag

Mannen senioren, halve marathon
   1 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK          1:14:18
   2 Rik Elferink           74 Eindhoven Atletiek    1:14:35
   3 Jimmy Mentens          75 Helchteren (BEL)      1:17:04

Mannen 35, halve marathon
   1 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    1:14:26
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    1:14:59  PR
   3 Dorus Jaspers          66 GAC Gemert            1:20:30
   9 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    1:30:50

Mannen 45, halve marathon
   1 Kees Wouters           62 DES                   1:19:07
   2 Peter Cras             60 Generaal Michaelis    1:26:13
   3 Mario Arts             64 LOGO                  1:27:01
  10 Hans van Dinther       58 Eindhoven Atletiek    1:34:33
  12 Rien Romijn            64 Eindhoven Atletiek    1:38:38

Vrouwen 35, halve marathon
   1 Nellie van Beers       55 AV Oirschot           1:35:36
   2 Antoinette van de Laar 57 Fortuna '67           1:41:26
   3 Alma Engelhart         65 Loopgroep Wijbosch    1:49:14
   6 Gertie Theunissen      61 Eindhoven Atletiek    2:04:12

Mannen 35, 10 km
   1 Rob Bravenboer         70 Eindhoven Atletiek      34:08

Mannen 45, 10 km
   1 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek      35:07
   2 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek      35:53
   3 Anton van den Heuvel   64 GAC Gemert              36:32

Mannen 55, 10 km
   1 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    38:28
   2 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      42:47
   3 Peter Gevers           55 De Keien                43:30
   7 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      46:07

Rijsbergen, zaterdag 19 juni 2010

De Sint Bavoloop van de stichting Sint Bavoloop.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Stefan van den Broek   72 BelgiŽ                  29:14    29:13
   2 Noureddine Htiabi      84 Marokko                 29:15    29:15
   3 Adil Rachid            90 BelgiŽ                  29:18    29:18
  10 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek      31:35    31:34  PR

Mannen 35, 10 km
   1 Neals Strik            73 Nederland               30:15    30:15
   2 Luc Krotwaar           68 Nederland               31:51    31:49
   3 Toon Heeren            67 Loopteam Velocitas      31:56    31:56

Gilze, woensdag 16 juni 2010

De Stratenloop in Gilze van de Roadrunner Gilze.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen senioren, 5 km wedstrijd
   1 Kim Dillen             83 GVAC                    18:13
   2 Femke van Hest         76 Tilburg Road Runners    18:37
   3 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      19:19

Vrouwen 35, 5 km wedstrijd 
   1 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik           18:12
   2 Hilde de Boer          70 Loopgroep Goirle        18:59
   3 Ingrid Spapens         70 Achil '87               19:14
   6 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      21:22

Mannen 35, 5 km wedstrijd
   1 Armand vd Smissen      68 Tilburg Road Runners    15:38
   2 Wilfried van Meer      66 Made                    16:39
   3 Cornť van Oirschot     70 Oisterwijk              16:43
  12 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek      19:06

Maastricht, zondag 13 juni 2010

Maastrichts Mooiste een 5 of 15 kilometer hardloop wedstrijd.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 15 km
   1 Roger Smeets           73 Nederland               49:01    49:00
   2 Roger Rousseau         72 Nederland               51:38    51:37
   3 Patrick Delait         69 Nederland               52:29    52:28
 301 Jan Jouke Tijsma          Eindhoven             1:29:42  1:26:30

Vrouwen 35, 15 km
   1 belinda westera        70 Nederland             1:00:05  1:00:03
   2 Ingrid Capozzi Hakstege   Maastricht            1:07:48  1:07:48
   3 Pascal Schoot             Nederland             1:09:17  1:08:44
  49 Miranda van der Zandt     Eindhoven             1:30:20  1:27:00

Mannen 45, 15 km
   1 Raymond Billen         63 BelgiŽ                  51:41    51:41
   2 Wil Pepels                Nederland               53:40    53:39
   3 Roger Smeets           62 MTB team 4              56:52    56:52
  23 Cor Mandigers          58 Nederland             1:05:36  1:05:21
 269 John Middel               Eindhoven             1:28:23  1:24:48

Oirschot, zaterdag 12 juni 2010

De Oirschotse Stoelloop (Jazzloop) van AV Oirschot.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Gino Steemans          77 Retie (BEL)             32:24
   2 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            33:50
   3 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      34:18

Mannen 35, 10 km wedstrijd 
   1 Joan School            74 GVAC                    34:28
   2 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek      35:16
   3 Edwin Kok              72 HAC                     37:18
   5 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      39:24

Mannen 40, 10 km wedstrijd
   1 Armand vd Smissen      68 Tilburg Road Runners    32:26
   2 Rob Bravenboer         70 Eindhoven Atletiek      34:14
   3 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek      34:30
   4 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek      34:46

Mannen 45, 10 km wedstrijd
   1 Henk vd Boogaard       65 AVV                     36:13
   2 Kees Wouters           62 DES                     36:38
   3 Jimmy Venema           62 HAC                     38:35
   5 Rien Romijn            64 Eindhoven Atletiek      45:23

Mannen 50, 10 km wedstrijd
   1 Ruud van Woensel       57 AV Oirschot             36:53
   2 Marcel Rombouts        56 Loopgroep PK            38:43
   3 Peter Cras             60 Generaal Michaelis      39:09
   7 Ton Jacquot            58 Eindhoven Atletiek      42:56

Mannen 55, 10 km wedstrijd
   1 Henk Beyens            54 Tilburg Road Runners    39:06
   2 Frans van Hak          54 GAC Gemert              39:29
   3 Egbert Tick            55 Loopgroep Aart Stigter  39:51
   7 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      43:08
  16 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      50:45

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Kim Dillen             83 GVAC                    37:44
   2 Anouk Claessens        85 AKU                     37:48
   3 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      38:30

Vrouwen 55, 10 km wedstrijd
   1 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             44:33
   2 Annegret Hoyer         48 Eindhoven Atletiek      53:05

Zwolle, zaterdag 12 juni 2010

Het halve marathon festival van de stichting halve marathon Zwolle
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, halve marathon
   1 Gino van Geyte         67 BelgiŽ                1:06:48  1:06:46
   2 Vladimir Tontchinski   67 Wit-Rusland           1:09:00  1:08:59
   3 Luc Krotwaar           68 Nederland             1:10:26  1:10:24

Mannen recreanten, halve marathon
 861 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:49:14 1:46:34
1843 Tiny van Zwol          54 Eindhoven Atletiek    2:10:07 2:07:48
1935 Hans Weekers           58 Eindhoven Atletiek    2:17:24 2:15:05

Ravenstein, zondag 6 juni 2010

De Maasdijk Marathon in de gemeenten Lith en Oss met de finish in Ravenstein. Daar hebben deelgenomen Arie, Hans, Harm en Bram ter voorbereiding op de Graubundenmarathon. Hans en Harm hebben 30 km gelopen en Bram en Arie hebben als training toch nog een 6e en 7e plaats gehaald.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, marathon                            21.1 km   Bruto    Netto
   1 Mattijs van Maasakkers    Wagenberg    1:27:27  2:54:18  2:54:16
   2 Pieter Mans                            1:24:28  3:01:37  3:01:36
   3 Pascal Bodson             Stabroek     1:31:04  3:15:47  3:15:45
   6 Arie van Houwelingen      Den Bosch    1:40:10  3:21:09  3:21:08
   7 Bram van Rijswijk                      1:40:08  3:21:09  3:21:08

Mannen, halve marathon
   1 Gijs van den Hurk         Beuningen             1:24:35  1:24:33
   2 Hein de Groot             Lithoijen             1:25:02  1:25:02
   3 Erik Kuijer               Ruinerwold            1:25:49  1:25:48
  17 Cor Mandigers             Eindhoven             1:38:23  1:38:19
  83 Maurice van den Berge     Eindhoven             1:56:55  1:56:25

Vrouwen, halve marathon
   1 Inge van der Meulen       Eindhoven             1:33:33  1:33:32
   2 Angnetta van 't Wout      Oss                   1:35:29  1:35:28
   3 Corina Knijnenburg        Berghem               1:39:45  1:39:41

Nuenen, zaterdag 5 juni 2010

De Van Goghloop van de loopgroep Nuenen
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Bram van Rijswijk      81 Hapert                  16:33
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven               16:49
   3 Lesley Derks           89 Valkenburg              16:51

   4 Oscar Mulder              Eindhoven               17:14
   5 Arie van Houwelingen      Eindhoven               17:23
   7 Joost Bouwman             Eindhoven               17:36
   9 Roel van Nuenen           Geldrop                 19:05
  11 Jan de Kok                Veldhoven               19:27
  19 Haroldinio Abauna         Eindhoven               21:39
  20 Toine Weijers             Eindhoven               21:42
  31 Karel van der Pol         Eindhoven               23:33
  37 Leon van de Vorstenbosch  Eindhoven               25:16
  43 Tiny van Zwol             Nuenen                  27:35
  51 Corne van Pelt            Geldrop                 28:50
  53 Jack Smulders             Eindhoven               29:16
  69 Edwin Adriaans            Eindhoven               32:32

Vrouwen, 5 km
   1 Janneke Videler        80 Eindhoven               19:34
   2 Serana Kemp            84 Nuenen                  21:02
   3 Anita Ophey            66 Breugel                 21:23

  18 Angelie Bosch             Nuenen                  26:38
  23 Liesbeth Hees             Nuenen                  28:38
  25 Francis Evertz            Eindhoven               28:57
  47 Cindy Halman              Eindhoven               31:28
  56 Jolanda Steiger           Eindhoven               32:35
  61 Monique van Laar          Eindhoven               33:22
  62 Wendy Janssen             Eindhoven               33:25
  63 Agnus Koolmees            Nuenen                  33:53
  68 Angela de Vries           Eindhoven               34:38
  71 Dorian Verstraten         Eindhoven               35:11

Mannen, 10 km
   1 Peter Heusschen        76 Gemert                  33:33
   2 Joep van den Borne     86 Reusel                  35:29
   3 Jimmy Mertens             Helchteren              37:01

   6 Sadik El Mourabite        Eindhoven               38:20
  18 Kees van der Put          Eindhoven               42:15
  22 Mark van Kessel           Eindhoven               42:59
  27 Ton Jacquot               Eindhoven               43:59
  28 Peter Naus                Eindhoven               44:38
  39 Jan Boerema               Eindhoven               46:52
  52 Rinus van Dijck           Eindhoven               48:31
  58 Ton Teunissen             Eindhoven               49:13
  62 Fred Godlieb              Eindhoven               49:38
  91 Cees Jansen               Eindhoven               52:49
 100 Jeroen de Bakker          Eindhoven               53:58
 104 Hans Damen                Eindhoven               54:26
 114 Marcel de Vries           Eindhoven               55:09
 131 Leon van Iersel           Eindhoven               57:58
 135 Bas Dirkson               Son                     58:37
 138 Arno Nieuwlaat            Eindhoven               59:04
 175 Henny Valks               Eindhoven             1:14:29

Vrouwen, 10 km
   1 Maartje Bastings       84 Eindhoven               42:20
   2 Thea Ottens            57 Eindhoven               44:09
   2 An Geuns               78 Helchteren              45:03

  18 Annegret Hoyer            Eindhoven               54:05
  25 Margot Adriaans           Eindhoven               56:36
  32 Natasja Gerritzen         Eindhoven               59:18
  33 Dorette Boelens           Eindhoven               59:33

Mannen, 15 km
   1 Stephan Haans          78 Tilburg                 58:35
   2 Edwin Kok              72 Helmond                 59:56
   3 Onno Hofstee           71 Eindhoven             1:04:42

   7 Joris Kuppens             Eindhoven             1:09:25
  13 Frank van den Berg        Nuenen                1:12:35
  54 Frank Volf                Eindhoven             1:26:22

Mannen, halve marathon
   1 Harm Sengers           82 Eindhoven             1:12:05
   2 Rik Elfrink            74 Nuenen                1:16:31
   3 Antonio Duijmelinck    69 Nuenen                1:16:39

   4 Hans Verbaandert          Eindhoven             1:17:46
  12 Robert Sanchez            Eindhoven             1:29:41
  26 Fred Eijpe                Eindhoven             1:33:05
  45 Paul Peeters              Eindhoven             1:36:59
  62 Frans Dorrestein          Eindhoven             1:41:23
  85 Karel Lammers             Nuenen                1:51:48
  98 Peter Meijering           Nuenen                1:56:33
 110 Harrie Boelens            Eindhoven             2:04:48

Best, dinsdag 1 juni 2010

De tweede wedstrijd van het Circuit 14 bij AVGM
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
   1 Loek Masthoff             ESAV Astrix              4:18,47
   2 Joeri Spoor               Eindhoven Atletiek       4:24,80
   3 Michiel de Beer           ESAV Asterix             4:29,67
   4 Joost Bouwman             Eindhoven Atletiek       4:30,38
   5 Dirk-Jan Linsen           Eindhoven Atletiek       4:31,43
   8 Andres Stelling           Eindhoven Atletiek       4:36,78
   9 Bas van der Ree           Eindhoven Atletiek       4:44,73
  10 Laurens van Bockhoven     Eindhoven Atletiek       4:46,95

Mannen senioren, 5000 m
   1 Mark van Kessel           AV Lopersgroep Deurne   16:10,18
   2 Frans Pasmans             Loopgroep PK            16:13,25
   3 Ron Koster                Veteranen Nederland     16:21,93
   4 Bram van Rijswijk         Eindhoven Atletiek      16:33,88  PR
   5 Rik Elfrink               Eindhoven Atletiek      16:56,43
   6 Sadik EL Mourabite        Eindhoven Atletiek      17:55,64

Mannen masters, 1500 m
   1 Ad Peeters                AV Valkenswaard          4:20,72
   2 Ronnie van Dortmont       AV Generaal Michaelis    4:32,24
   3 Jos Bergervoet            Eindhoven Atletiek       4:54,25

Mannen masters, 5000 m
   1 Rene van de Weijenberg    Eindhoven Atletiek      17:11,84
   2 Rob Mellegers             Eindhoven Atletiek      17:48,79
   3 Titus Crombach            Loopgroep PK            20:11,36

Vrouwen senioren, 1500 m
   1 Esther Arts               AV Lopersgroep Deurne    4:54,00
   2 Janneke Videler           Eindhoven Atletiek       5:12,07
   3 Nathalie Lotthrinkx       Eindhoven Atletiek       5:25,09
   5 Serana Kamp               Eindhoven Atletiek       5:43,28

Vrouwen senioren, 5000 m
   1 Rian van der Burgt        Eindhoven Atletiek      18:20,02

Vrouwen masters, 1500 m
   1 Niekol Dols               Eindhoven Atletiek       5:25,35
   2 Thea Otten                Eindhoven Atletiek       5:37,05
   3 Anita Opheij              Eindhoven Atletiek       5:57,21

Vrouwen masters, 5000 m
   1 Carla van Dijk            SV Fortuna              21:11,41  PR