Eindhoven Atletiek april 2010


Lieshout, vrijdag 30 april 2010

De Oranjeloop van Runnersclub Lieshout.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Jens Verschuren           De Mortel               16:39
   2 Dirk-Jan Linsen           Eindhoven               17:04
   3 Ronnie van Dortmont       Best                    17:32
   8 Jos Bergervoet            Eindhoven               18:50
  22 Frans Lammers             Eindhoven               27:23
  23 Harrie Stempher           Eindhoven               27:24

Vrouwen, 5 km
   1 Niekol Dols               Son                     20:18
   2 Nathalie Lotthrinkx       Eindhoven               20:39
   3 Anita Opheij              Breugel                 21:01

Mannen, 10 km
   1 Bert van Nunen            Erp                     35:49
   2 Rob Kerkhof               Mill                    35:56
   3 Anton van den Heuvel      De Mortel               36:08
   4 Sadik El Mourabite        Eindhoven               37:27
   5 Sander Halin              Eindhoven               37:43

Mannen, halve marathon
   1 Rik Elfrink               Nuenen                1:15:37
   2 Antonio Duijmelinck       Nuenen                1:16:03
   3 Dorus Jaspers             Gemert                1:22:11
  17 Cor Mandigers             Eindhoven             1:32:25

Schijndel, vrijdag 30 april 2010

De Wijboschloop van loopgroep Wijbosch.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Geoffrey van den Berg     Uden                    16:59
   2 Arie van Houwelingen      Eindhoven Atletiek      17:09
   3 Gijs van den Hurk         Beuningen               17:56
  15 Haroldino Abauna          Eindhoven Atletiek      19:42
  17 Peter Pijpers             Eindhoven Atletiek      19:54
  34 Jan de Groot              Eindhoven Atletiek      26:56
  35 Harrie Stempher           Eindhoven Atletiek      27:04
    
Vrouwen 40, 10 km
   1 Anne Rindt                Eindhoven Atletiek      42:05
   2 Marina Vranken            Geleen                  43:13
   3 Tanja Neppelenbroek       Schijndel               44:17

Enschede, zondag 25 april 2010

De Enschede Marathon van de stichting marathon Enschede.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, marathon
   1 Luc Krotwaar           68 Nederland             2:31:06  2:31:05
   2 Juan Planas            65 Genk (BEL)            2:39:14  2:39:13
   3 Andrť Oude Elferink    67 Dionysos              2:39:48  2:39:47

Mannen 35, halve marathon
   1 Jan Paalman            74 AV Rijssen            1:13:15  1:13:15
   2 Patrick Kuijken        75 Athlos                1:16:10  1:16:10
   3 Edward Hertsenberg     70 LAAC Twente           1:23:55  1:23:52
  22 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek    1:38:07  1:37:19
  30 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek    1:41:17  1:40:28
  
Mannen fitrun, 3 mijl
 175 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      33:29    33:29

Horst, zaterdag 24 april 2010

De Horster Night Run van de stichting Powerman Holland.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Marcel Gubbels         71 Steijl                  36:37    36:36
   2 Ivo Gijzen             88 Urmond                  38:23    38:23
   3 Joey Boots             89 Panningen               39:57    39:53
   5 Wout Peters            76 Eindhoven               40:36    40:35
  
Mannen 40, 10 km
   1 Hans van de Mortel     61 Deurne                  34:07    34:07
   2 H Peeters              61 Kessel                  39:15    39:15
   3 Hugo Nijssen           65 Baarlo                  40:22    40:19
  17 Maurice van den Berge  63 Eindhoven               47:14    47:12

Weert, zondag 18 april 2010

De jaarlijkse halve marathon van AV Weert.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, halve marathon
   1 Abdel Boukriniaa       61 Liege (BEL)           1:14:29
   2 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    1:17:37
   3 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    1:17:48
  23 Rene Hendriks          65 Eindhoven Atletiek    1:38:39

Mannen senioren, 10 km
   1 Tom Heusdens           76 Obglabbeek (BEL)        32:45
   2 Lex Sinnige            92 AV Weert                32:55
   3 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      36:06

Oisterwijk, zaterdag 17 april 2010

De Vennenloop van Taxandria G&A.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
   1 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            51:55
   2 Bjorn de Laat          87 Tilburg Road Runners    53:02
   3 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67             54:07
   9 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek    1:00:24  PR

Mannen 35, 15 km wedstrijd
   1 Oskar de Kuijer        66 Leiden Atletiek         51:09
   2 Cornť van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    51:45
   3 Jos Op 't Hoog         66 Loopgroep PK            51:48
   4 Rik Elferink           74 Eindhoven Atletiek      52:26
  10 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek    1:04:32

Mannen 45, 15 km wedstrijd
   1 Jan Hendrickx          59 Hoogstraten (BEL)       53:29
   2 Ruud van Woensel       57 Middelbeers             57:12
   3 Jean Janssen           58 Atletiek Maastricht     57:55
  21 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:04:47

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
   1 Femke van Hest         76 Tilburg Road Runners  1:06:08
   2 Ingrid Zegers          80 Eindhoven Atletiek    1:06:46
   3 Rose-Minke Schure      83 Triathlon             1:09:08

Rotterdam, zondag 11 april 2010

De Nederlandse marathon met de meeste deelnemers (7856) op deze afstand.
Met vandaag dezelfde uitslag als de CPC-loop, als eerste de Keniaan Patrick Makau en als beste Nederlander Koen Raymaekers en daarom Nederlands kampioen.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, marathon
   1 Patrick Makau             Kenia                 2:04:46  2:04:48
   2 Geoffrey Mutai            Kenia                 2:04:54  2:04:55
   3 Vincent Kipruto           Kenia                 2:05:11  2:05:13
   9 Koen Raymaekers        80 Hellas                2:11:08  2:11:09  1e NK
  15 Ronald SchroŽr         84 Hera                  2:16:27  2:16:27  2e NK
  16 Rens Dekkers           81 Hera                  2:17:10  2:17:10  3e NK
  55 Bram van Rijswijk         Hapert                2:40:33  2:40:40
  88 Harm Sengers              Eindhoven             2:49:48  2:49:51

Mannen 35, marathon
  34 Rob Bravenboer            Vught                 2:45:47  2:45:59
 403 Peter Janssen             Eindhoven             3:36:59  3:38:10

Mannen 40, marathon
 237 Edwin van den Berk        Veldhoven             3:17:00  3:19:44

Mannen 45, marathon
   5 Fons Liebregts            Hapert                2:39:54  2:40:06
  21 Arie van Houwelingen      Den Bosch             2:49:40  2:49:51
 205 Haroldinio Abauna         Eindhoven             3:18:09  3:18:28

Mannen 60, marathon
  60 Frans Dorrestein          Eindhoven             3:27:55  3:28:24

Vrouwen, marathon
   1 Aberu Kebede              EthiopiŽ              2:25:28  2:25:29
   2 Magdalena Lewy Boulet     USA                   2:26:19  2:26:22
   3 Zhu Xiaolin               China                 2:29:42  2:29:42
  10 Merel de Knegt         79 Tilburg Road Runners  2:38:38  2:38:41  1e NK
  
Mannen, 10 km
1606 Peter van der Ven         Eindhoven               57:18    58:22
2288 Jan F Langendoen          Veldhoven             1:02:51  1:04:57

Overig marathon nieuws:

---> Uitslagen Paris Marathon van zondag 11 april 2010

Mannen, marathon
   1 Tadesse Tola              EthiopiŽ              2:06:41
Vrouwen, marathon
   1 Atsede Baysa              EthiopiŽ              2:22:04

---> Uitslagen Boston Marathon van maandag 19 april 2010

Mannen, marathon
   1 Robert Cheruiyot          Kenia                 2:05:52
Vrouwen, marathon
   1 Teyba Erkesso             EthiopiŽ              2:26:11

---> Uitslagen London Marathon van zondag 25 april 2010

Mannen, marathon
   1 Tsegaye Kebede            EthiopiŽ              2:05:19
  55 Harm Sengers              Nederland             2:29:38 
Vrouwen, marathon
   1 Liliya Shobukhova         Rusland               2:22:00

Veldhoven, zondag 11 april 2010

De openings baan wedstrijd, georganiseerd door GVAC
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 300 m
   1 Rens Heij              86 AV Attila                  37,4
   2 Rik Hopmans            83 ESAV Asterix               37,9
   3 Marcel Roosen          70 Eindhoven Atletiek         39,8

Mannen senioren, 1000 m
   1 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek       2:47,0
   2 Megersha Gadisha       92 Baexem                   2:49,0
   3 Richard Kalis          86 AVO '83 Oudenbosch       3:10,3

Mannen senioren, 3000 m
   1 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek       9:53,5
   2 Michiel de Beer        87 ESAV Asterix             9:58,9
   3 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      10:04,1
   4 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      10:16,0

Mannen masters, 3000 m
   1 Peter van der Velden   68 AV Valkenswaard          9:17,5
   2 Koen Joosse            67 Phanos                   9:30,8
   3 Joan School            74 GVAC                     9:51,4
   5 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      10:40,2
   6 Ruud Mom               62 Eindhoven Atletiek      11:07,4
   7 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      11:36,0

Vrouwen senioren, 1000 m
   1 Sifan Hassan           93 Lionitas                 3:10,5
   2 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek       3:21,6
   3 Tamara Renders         90 GVAC                     3:28,0

Vrouwen senioren, 3000 m
   1 Rian van der  Burgt    75 Eindhoven Atletiek      10:44,8

Vrouwen masters, 3000 m
   1 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      12:38,1

Gemert, zondag 11 april 2010

De Molenbroekloop, een trimloop van GAC.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 15 km
   1 Dorus Jaspers          66 GAC Gemert              55:50
   2 Adriaan Dekkers        56 Gemert                  56:17
   3 Edwin Kok              72 Helmond                 56:26
  22 John Williams          50 Eindhoven Atletiek    1:04:53   1e M60

Boxtel, maandag 5 april 2010

De Paasloop, een 15 km wegwedstijd van AV Marvel.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km
   1 Erik Jans              76 De Keien                54:38
   2 Freddy van Dijk        76 Loopgroep PK            57:55
   3 Jan de Kok             81 Eindhoven Atletiek    1:06:11

Mannen 35, 15 km
   1 Koos Verwey            71 DAK                     50:40
   2 Cornť van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    52:08
   3 Jos op 't Hoog         66 Loopgroep PK            52:12
  18 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:10:36

Vrouwen 35, 15 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:02:47
   2 Nathalie Backer        67 Achil '87             1:05:48
   3 Carla van Dijk         69 Fortuna '67           1:06:50  PR

Recreatieloop, 3.6 / 7.4 / 11.2 / 15 km
  28 Rob Wilcke             57 Eindhoven Atletiek      36:48

Utrecht, maandag 5 april 2010

De Utrecht Marathon van organisatiebureau Athletic Point.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, Marathon
   1 William Kipchumba      81 Kenia                 2:12:01  2:11:59
   2 Joash Kipkoech Mutai   81 Kenia                 2:13:12  2:13:10
   3 Moses Kiptum           81 Kenia                 2:13:57  2:13:56
   7 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek    2:40:50  2:40:48

Mannen 35, Marathon
   1 Mariko Kiplagat        75 Kenia                 2:12:11  2:12:09
   2 Andrea Sambu Sipe      72 Tanzania              2:12:25  2:12:23
   3 Ahmed Nasef            75 Marokko               2:16:46  2:16:45
  10 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    2:50:00  2:49:58

Vrouwen 45, Marathon
   1 Nina Bakker            62 Loopgroep PK          2:59:24  2:59:21
   2 Ellen Duijzer-Russcher 61 RR Zoetermeer         3:29:33  3:29:21
   3 Jannet Lange           64 avVN                  3:36:26  3:36:11
  11 Gertie Theunissen      61 Eindhoven Atletiek    4:44:59  4:44:17

Mannen recreanten, Marathon
  96 Ton Teunissen          66 Eindhoven Atletiek    3:46:17  3:45:30

Mannen recreanten, Halve marathon
 855 Kees Timmers           57 Eindhoven Atletiek    1:57:04  1:53:56
1147 Guido Weers            50 Eindhoven Atletiek    2:05:58  2:05:14

Mannen recreanten, 10 km
 261 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      47:45    43:54

Reusel, zaterdag 3 april 2010

De Reuselse Stratenloop van AV Reusel 69.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Bart Lieckens          77 BelgiŽ                  32:08
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  32:09
   3 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    32:14
   9 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      33:54  PR
  11 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      35:54
  12 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      36:20  PR
  18 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      39:46  PR
  19 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      40:01
  20 Bram van Gessel        83 Eindhoven Atletiek      40:29

Mannen 35, 10 km wedstrijd
   1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners    32:24
   2 Peter van der Velden   68 AVV                     32:35
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                  33:24
   6 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek      34:50
   8 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      36:17
  14 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      40:40  PR

Mannen 45, 10 km wedstrijd
   1 Jos Lemmens            61 BelgiŽ                  32:46
   2 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      33:29
   3 Hans v.d. Mortel       61 Lopersgroep Deurne      33:58
   7 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      38:38
   9 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek      38:55
  18 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      42:27

Mannen 55, 10 km wedstrijd
   1 Lambert Sels           55 Vabco                   37:10
   2 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek      37:23
   3 Rudi van Opstal        50 BelgiŽ                  38:47
   6 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      41:39

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
   1 Els Rens                  BelgiŽ                  37:00
   2 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      38:45
   3 Maartje Bastings       84 Asterix                 42:07

Oosterhout, zaterdag 3 april 2010

Het Rondje Vrachelen van ATV Scorpio.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 45, 10 km Brabants kampioenschap
   1 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek      34:57
   2 Marc Gunter            64 THOR                    34:59
   3 Rene Stam              61 Scorpio                 35:46