Eindhoven Atletiek maart 2010


Zantvoort, zondag 28 maart 2010

De Circuit Run, een wedstrijd over het autocircuit, georganiseerd door Le Champion.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 50, 12 km wedstrijd
   1 Ingrid Coster             AV '23                  50:46    50:43
   2 Ineke Luppers             NEA Volharding          53:06    53:04
   3 Ans Thole                 SAV                     55:56    55:34
   6 Heather MacDuff           Eindhoven Atletiek    1:00:26  1:00:18

Mannen 65, 12 km wedstrijd
   1 Michiel Koorn             avVN                    53:17    53:14
   2 Henk Stienstra            Trias                   54:20    54:16
   3 Jan Bakker                avVN                    55:33    55:24
  15 Rinus van Dijck           Eindhoven Atletiek    1:09:29  1:09:15

Mannen recreanten, 12 km
 620 Patrick Straver           Eindhoven Atletiek      58:36
 789 Arthur Pouwels            Eindhoven Atletiek      59:43
1020 George Guns               Eindhoven Atletiek    1:01:09
1603 Fred Godlieb              Eindhoven Atletiek    1:04:13
2796 Henk van Aspert           Eindhoven Atletiek    1:10:39
3123 Eddy Philippart           Eindhoven Atletiek    1:12:58
4046 Cees Jansen               Eindhoven Atletiek    1:31:53

Vrouwen recreanten, 12 km
  52 Wilma Kalf                Eindhoven Atletiek    1:00:29
 196 Margot Adriaans           Eindhoven Atletiek    1:05:08
 600 Marjan van Aspert         Eindhoven Atletiek    1:10:40
2052 Mariette van Tuijl        Eindhoven Atletiek    1:31:49

Brunssum, zondag 28 maart 2010

De Parelloop, een internationale 10 km wedstrijd.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Arend Mulder           86 Tartlétos               15:45    15:43
   2 Joost Rademakers       87 Weert                   16:13    16:12
   3 Tom Ehlen              83 Brunssum                17:32    17:31
  19 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek      19:49    19:45

Venlo, zondag 21 maart 2010

De Venloop een internationale halve marathon.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
   1 Abraham Rotich         87 Kenia                 1:02:20  1:02:20
   2 Patrick Stitzinger     81 Nederland             1:02:42  1:02:42
   3 Marius Ionescu         84 Roemenië              1:03:20  1:03:19
  36 Luc Krotwaar           68 Nederland             1:08:56  1:08:55
  37 Harm Sengers           82 Nederland             1:09:03  1:09:03  PR
  63 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek    1:26:09  1:26:05  PR
  76 Jan de Kok             81 Eindhoven Atletiek    1:33:40  1:33:35

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
   1 Noël Keijsers          73 Nederland             1:08:50  1:08:49
   2 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne    1:10:57  1:10:55
   3 Jay Sauer              72 Nederland             1:11:47  1:11:45
  18 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    1:28:07  1:28:03

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
   1 Raymond Billen         63 België                1:12:03  1:12:01
   2 Luc Nassen             63 Tongeren (BEL)        1:13:30  1:13:28
   3 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne    1:14:21  1:14:18
  52 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek    1:36:00  1:35:48
 181 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    2:18:10  2:12:17

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
   1 Marc Vanderlinden      58 Brussel (BEL)         1:18:00  1:18:00
   2 Jack Niessen           58 ATV Venray            1:18:26  1:18:23
   3 Peter Huls             58 Cifla                 1:20:07  1:20:04
  22 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:32:05  1:31:59

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
   1 Isabellah Andersson    80 Zweden                1:10:02  1:10:00
   2 Sharon Tavengwa        82 Zimbabwe              1:11:49  1:11:48
   3 Miranda Boonstra       72 Nederland             1:13:04  1:13:04
  11 Corine Spaans          76 Nederland             1:21:35  1:21:33

Vrouwen 40, halve marathon wedstrijd
   1 Monika Krüger          65 Erkelenz (GER)        1:31:33  1:31:05
   2 Petra Gerhardt         68 Krefeld (GER)         1:36:42  1:35:10
   3 Regina Damaschke       69 Köln (GER)            1:37:02  1:36:12
  10 Sandra Rijkers         69 Eindhoven Atletiek    1:42:08  1:38:01
  30 Margot Adriaans        67 Eindhoven Atletiek    2:00:12  1:55:26

Vrouwen 45, halve marathon wedstrijd
   1 Susanne Eckai-Nicolaus 62 Krefeld (GER)         1:30:47  1:29:24
   2 Ute Spicker            61 Mettmann (GER)        1:33:02  1:32:36
   3 Gerry Visser           63 LAAC Twente           1:34:46  1:34:42
  18 Anneke Rietveld        65 Eindhoven Atletiek    1:48:19  1:45:07

Vrouwen 50, halve marathon wedstrijd
   1 Bep van Dijk           57 Vitesse '08           1:35:36  1:34:50
   2 Angelika Kappenhagen   57 Grefrath (GER)        1:46:36  1:44:35
   3 Roswitha Henßen-Esser  55 Erkelenz (GER)        1:49:14  1:46:57
   5 Joyce Dihal            59 Eindhoven Atletiek    1:50:20  1:47:08
  29 Andra Davelaar         59 Eindhoven Atletiek    2:18:42  2:13:25
  30 Mieke Hovens           59 Eindhoven Atletiek    2:18:42  2:13:25

Mannen recreanten, halve marathon
   1 Edwin Jansen           67 Eindhoven             1:15:23  1:15:21
 446 George Guns            58 Eindhoven             1:43:36  1:42:18
 553 Henk Bressers          52 Eindhoven             1:46:15  1:43:53

Vrouwen recreanten, halve marathon
  51 Chantal Magis          66 Eindhoven             1:51:54  1:48:38

Mannen recreanten, 10 km
  12 Joost Bouwman          80 Eindhoven               36:56    36:56  PR
  54 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven               42:19    42:18

Veldhoven, zondag 21 maart 2010

De Halve Marathon van Veldhoven, georganiseerd door GVAC.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
   1 Saaid Ribag            77 RFCL Luik (BEL)       1:08:36
   2 Gunter Geens           81 AC Herentals (BEL)    1:08:38
   3 Bart Lieckens          77 ACHL Herentals (BEL)  1:09:21
   9 Lars Pesch             77 Eindhoven Atletiek    1:17:41  PR
  11 Twan van Limpt         82 Eindhoven Atletiek    1:40:09

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
   1 Fransua Woldemariam    70 Almere '81            1:09:13
   2 Ricky Meylaers         73 Vabco Mol (BEL)       1:11:52
   3 Jo Peeters             69 Mol VABCO (BEL)       1:12:42
   5 Andres Stelling        72 Eindhoven Atletiek    1:24:50

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
   1 Ronny Agten            59 Vabco Mol (BEL)       1:10:07
   2 Jos Lemmens            61 Looise AV (BEL)       1:11:48
   3 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek    1:12:52
   7 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek    1:21:58
   8 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek    1:24:09
   9 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    1:24:29
  21 Rien Romijn            64 Eindhoven Atletiek    1:41:58

Sint Anthonis, zaterdag 20 maart 2010

De Halve Marathon van Sint Anthonis, georganiseerd door AV Olympus.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, halve marathon
   1 Michael Schoemakers    69 Stampersgat (GER)     1:17:17
   2 Antonio Duijmelinck    69 Eindhoven Atletiek    1:17:57
   3 Walter van de Pol      66 Generaal Michaelis    1:19:36

Mannen 45, halve marathon
   1 Mark Jillissen         64 Cifla                 1:17:06
   2 Jan van Doorn          63 GAC Gemert            1:24:17
   3 Jan Verbruggen         63 De Keien              1:25:24
  45 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:46:07

Mannen 60, halve marathon
   1 Peter Giesberts        49 Mook                  1:31:06
   2 John Williams          50 Eindhoven Atletiek    1:32:40
   3 Tiny Raijmakers        46 De Keien              1:37:25

Vrouwen 35, halve marathon
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:29:25
   2 Lotte de Hosson        89 Nijmegen Atletiek     1:34:37
   3 Bantita Haeve-Busicha  73 Beek en Donk          1:38:22

Sint Oedenrode, zondag 14 maart 2010

De drie dorpen cross van AV Fortuna '67, de laatste cross van de Kempische cross competitie.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 11948 m
   1 Gino Steemans          77 Retie B (BEL)           41:50
   2 Rik van Laarhoven      78 RK HAV                  42:19
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            44:19
   4 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      46:58
   7 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      52:03
   8 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      53:28

Mannen 35, 11948 m
   1 Joan School            74 GVAC                    45:32
   2 Frank Scheutjens       69 Fortuna '67             50:34
   3 Anton Bogers           72 Atledo                  50:36
   6 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek      54:24

Mannen 45, 8957 m
   1 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport         34:45
   2 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      35:06
   3 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek      37:12
   8 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      41:06

Mannen 55, 8957 m
   1 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek      36:31
   2 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      37:31
   3 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    37:34
   6 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      40:12
   8 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      42:55
  10 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      48:03

Vrouwen senioren, 5966 m
   1 Ruth van der Meijden   84 Asterix                 22:06
   2 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      24:35
   3 Maartje Bastings       84 Asterix                 26:04

Vrouwen 35, 5966 m
   1 Niekol Dols            68 Loopgroep De Springb    26:05
   2 Anne Rindt             53 Eindhoven Atletiek      26:21
   3 Mak Ponjee             59 avVN                    27:00

Mannen korte cross, 3538 m
   1 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek      12:06
   2 Marc van Gils          67 Loopgroep Wijbosch      12:14
   3 Peter Mijsberg         65 Cifla                   12:23
   4 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      12:44
   6 Geert Peeters          65 Eindhoven Atletiek      13:28

Vrouwen korte cross, 3538 m
   1 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      14:59
   2 Karin Dekkers-Beenen   76 GVAC                    16:34

Tilburg, zondag 14 maart 2010

De dertig van Tilburg, georganiseerd door atletiek vereniging Attila.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 30 km wedstrijd
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven Atletiek    1:42:25
   2 Greg van Hest          73 Tilburg Road Runners  1:44:24
   3 Raymon van den Berg    82 Prins Hendrik         1:49:47

Mannen 35, 30 km wedstrijd
   1 Bert Vanwersch         66 Achilles-Top          1:53:20
   2 Rob Bravenboer         70 Eindhoven Atletiek    1:55:11
   3 Michiel Otten          68 Prins Hendrik         1:58:29

Mannen 45, 30 km wedstrijd
   1 Michel Kerstens        63 België                1:50:21
   2 Jan Hendricks          67 Tilburg               1:54:02  
   3 Hans Verbaandert       58 GVAC                  1:54:32
   4 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek    1:54:53
   5 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek    1:58:33
  23 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek    2:48:35

Den Haag, zondag 14 maart 2010

De City Pier City loop, een halve marathon wedstrijd
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, halve marathon
   1 Jan Paalman               AV Rijssen            1:11:01  1:11:00
   2 Jay Sauer                 Cifla                 1:11:23  1:11:20
   3 Gaby van Caulil           Ciko '66              1:11:31  1:11:30
  51 Peter Janssen             Eindhoven Atletiek    1:27:03  1:26:54
 131 Mark Prins                Eindhoven Atletiek    1:35:17  1:34:36  PR

Mannen 40, halve marathon
   1 Arthur Schramade          Cifla                 1:09:35  1:09:34
   2 Patrick Kwist             TNT - 1               1:09:36  1:09:34
   3 Remon van Lunzen          Lionitas              1:09:41  1:09:38
 219 Jos Willems               Eindhoven Atletiek    1:40:21  1:38:38

Mannen 45, halve marathon
   1 Abraham Zewdie            Loopgroep Aart Stigt  1:09:08  1:09:06
   2 Peter van Egdom           Loopgroep PK          1:12:26  1:12:25
   3 Harald van Doorn          Lycurgus              1:15:04  1:14:53
  82 Haroldinio Abauna         Eindhoven Atletiek    1:31:40  1:31:40

Mannen 50, halve marathon
   1 Jan-Albert Lantink        Marathon Pim Mulier   1:15:54  1:15:54
   2 Stefan Blonk              De Liemers            1:17:37  1:17:35
   3 Řystein Ringnes           Hřnefoss              1:18:59  1:18:56
 251 Rob Wilcke                Eindhoven Atletiek    1:49:59  1:49:33
 266 Wim Mol                   Eindhoven Atletiek    1:50:49  1:49:12
 299 Fred Godlieb              Eindhoven Atletiek    1:52:44  1:51:03

Drunen, zondag 7 maart 2010

De Drunense Duinenloop, de halve marathon van DAK
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Greg van Hest          73 Tilburg Road Runners  1:08:23  1:08:22
   2 Colin Bekers           79 Tilburg Road Runners  1:09:00  1:08:59
   3 Harm Sengers           82 Eindhoven Atletiek    1:11:28  1:11:27

Mannen 40, halve marathon
   1 Jo Peeters             69 Vabco Mol             1:14:01  1:13:58
   2 Marco van Dongen       69 Sprint                1:14:36  1:14:35
   3 Jos op 't Hoog         66 Loopgroep PK          1:15:16  1:15:14
   4 Edwin Jansen           67 Eindhoven Atletiek    1:15:26  1:15:24

Mannen 45, halve marathon
   1 Jos Lemmens            61 Looise AV             1:13:51  1:13:51
   2 Aissa Marguoum         62 Parthenon             1:14:06  1:14:04
   3 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek    1:17:23  1:17:21

Vrouwen 45, halve marathon
   1 Mieke Brouwers         62 GAC Gemert            1:33:06  1:33:03
   2 Rian Lambregts         62 Sprint                1:34:22  1:34:15
   3 Petra Schepers         61 Sprint                1:34:44  1:34:31
  12 Heather MacDuff        58 Eindhoven Atletiek    1:42:04  1:41:34

Vrouwen recreanten, 10 km
   1 Sandra Laros-Hofmans   71 Oosterhout              38:45    38:44
   2 Inge Schipperen-Verhag 73 Dussen                  42:06    42:05
   3 Carla van Dijk         69 Liempde                 42:57    42:54  PR

Hellendoorn, zondag 7 maart 2010

Nationaal Kampioenschap Cross georganiseerd door atletiekvereniging AV Atletics
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen, 8000 m
   1 Nathalie Lotthrinkx    78 Eindhoven               38:59
   2 Astrid den Herder      85 Goes                    39:34
   3 Britt de Waal          93 Almere                  39:51
  
Vrouwen korte cross, 2685 m
   1 Yvonne Hak             86 Hera                     9:42
   2 Manon Kruiver          88 NOVA                     9:44
   3 Marije te Raa          84 AAC                      9:46
  13 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      10:59
  
Mannen korte cross, 2685 m
   1 Guus Janssen           81 Nijmegen Atletiek        8:29
   2 Tom Wiggers            87 AV Castricum             8:31
   3 René Stokvis           87 TION                     8:37
  72 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek      10:07
  
Vrouwen lange cross, 7990 m
   1 Miranda Boonstra       72 Nijmegen Atletiek       29:29
   2 Andrea Deelstra        85 AV Heerenveen           29:53
   3 Ruth van der Meijden   84 Asterix                 30:24
   5 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      31:12
  
Mannen lange cross, 12055 m
   1 Khalid Choukoud        86 Haag Atletiek           39:58
   2 Gerwin van den Hurk    86 Prins Hendrik           40:10
   3 Mohamed Ali Mohamed    89 Eindhoven Atletiek      40:14
  47 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      49:59

Hellendoorn, zaterdag 6 maart 2010

Nationaal Kampioenschap Cross georganiseerd door atletiekvereniging AV Atletics
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 50, 5060 m
   1 Carla Ophorst          58 Olympus '70             21:15
   2 Ella Witjes            57 Altis                   21:57
   3 Ingrid Coster          57 AV '23                  22:05
   7 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      23:46

Mannen 45, 12055 m
   1 Abraham Zewdie         64 Loopgroep Aart Stigt    42:41
   2 Peter van Egdom        61 Loopgroep PK            45:29
   3 Theo Peeters           61 AVV                     45:51
  36 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek      59:01

Mannen 60, 8770 m
   1 Cees Stolwijk          50 Altis                   36:15
   2 Cor Zegers             48 Oss '78                 36:43
   3 Bert Streumer          45 Hellas                  36:57
   4 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      37:44