Eindhoven Atletiek januari 2010


Venray, zondag 31 januari 2010

De Vlakwater cross, georganiseerd door ATV Venray
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 8100 m
   1 Tom van Oorschot       89 Seven Hills Running     26:15
   2 Hidde Tangerman        77 AAC                     26:33
   3 Wilbert van Vliet      89 Seven Hills Running     27:04
  16 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      32:26

Rijen, zondag 31 januari 2010

De Spiridon cross, georganiseerd door AV Spiridon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 55, 7580 m
   1 Gerard Wouters         51 Spiridon                30:45
   2 Henk Beijens           54 Tilburg Road Runners    31:41
   3 Albert Stehouwer       48 Passaat                 31:59
   6 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      35:02

John midden op de foto (foto: AV Spiridon)


Best, zondag 24 januari 2010

De Goed, Beter, Bestloop, een wegwedstrijd georganiseerd door AV Generaal MichaŽlis.
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Lees hier het verslag in het Eindhovens Dagblad

Mannen senioren, 21 km wedstrijd
   1 Rob Detert Oude Weme   78 AAC                   1:08:52  1:08:52
   2 Roel Smet              78 Vabco Mol             1:09:10  1:09:09
   3 Raymon van den Berg    82 Prins Hendrik         1:09:40  1:09:40
  10 Bram van Heeswijk      81 Eindhoven Atletiek    1:14:17  1:14:15
  19 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek    1:33:09  1:33:02  PR

Mannen 35, 21 km wedstrijd
   1 Jay Sauer              72 Cifla                 1:12:55  1:12:54
   2 Rickey Meylaers        74 Vabco Mol             1:13:02  1:13:01
   3 Cor Datema             71 Prins Hendrik         1:16:30  1:16:29
   4 Rik Elfrink            74 Eindhoven Atletiek    1:16:43  1:16:41
   5 Sadik El Mourabite     72 Eindhoven Atletiek    1:20:43  1:20:40
   7 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    1:27:31  1:27:27

Mannen 40, 21 km wedstrijd
   1 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek    1:14:21  1:14:19
   2 Jos op 't Hoog         66 Loopgroep PK          1:14:30  1:14:29
   3 Antonio Duymelinck     69 Eindhoven Atletiek    1:17:12  1:17:10

Mannen 45, 21 km wedstrijd
   1 Jos Lemmens            61 AV Looise             1:13:12  1:13:11
   2 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek    1:17:45  1:17:44
   3 Peter Palmans          62 Neerpelt (BEL)        1:19:26  1:19:24

Mannen 50, 21 km wedstrijd
   1 Ronny Agten            59 Vabco Mol             1:11:31  1:11:29
   2 Hans Verbaandert       58 GVAC                  1:18:55  1:18:53
   3 Paul Denolf            58 Vorselaar (BEL)       1:22:38  1:22:36
   5 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek    1:27:42  1:27:40
  13 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:34:23  1:34:14
  19 Fred Godlieb           59 Eindhoven Atletiek    1:50:06  1:49:52

Mannen 60, 21 km wedstrijd
   1 Drikus Haalboom        47 avVN                  1:26:45  1:26:42
   2 RHDY Depauw            46 Vorselaar (BEL)       1:30:33  1:30:31
   3 John Williams          50 Eindhoven Atletiek    1:36:05  1:35:59
   7 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:48:59  1:48:53

Corine met een PR op het podium (foto: CTM-Picturing)

Vrouwen senioren, 21 km wedstrijd
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek    1:16:29  1:16:26  PR
   2 Kjille Melis-Hoeben    79 Eindhoven             1:48:10  1:47:57
   3 Elles van de Vorst     83 Eindhoven             1:48:58  1:48:46

Recreanten, 21 km
  87 Patrick Straves        66 Eindhoven Atletiek    1:46:19  1:45:59
  99 Anneke Rietveld        65 Eindhoven Atletiek    1:49:54  1:49:32
 100 Joyce Dihal            59 Eindhoven Atletiek    1:50:08  1:49:46

Recreanten, 15 km
   4 Peter Naus             56 Eindhoven Atletiek    1:03:48  1:03:34
  17 Henk Bressers          52 Eindhoven Atletiek    1:12:31  1:12:23
  40 Paul Verstaeten        53 Eindhoven Atletiek    1:21:12  1:21:04
  44 Dorine Hermans van Veg 61 Eindhoven Atletiek    1:23:49  1:23:41
  46 Guido Weers            50 Eindhoven Atletiek    1:24:32  1:24:21

Recreanten, 10 km
   3 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      37:49    37:48  PR
   9 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      41:28    41:24
  11 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      41:49    41:48  PR
  14 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      42:23    42:20
  15 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      42:23    42:20
  36 Cor Smakman            69 Eindhoven Atletiek      47:56    47:32  PR
  56 George Guns            58 Eindhoven Atletiek      50:03    49:46
 108 Wim van Tongeren       54 Eindhoven Atletiek      58:27    58:03
 132 Irma van Griensven     60 Eindhoven Atletiek    1:05:24  1:05:00
 137 Imke van Vroonhoven    71 Eindhoven Atletiek    1:07:04  1:06:55

Recreanten, 5 km
   8 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      20:23    20:22
  22 Henk van Aspert        57 Eindhoven Atletiek      27:33    27:15
  43 Arno Nieuwlaat         59 Eindhoven Atletiek      30:49    30:21
  44 Irene vd Reijden       64 Eindhoven Atletiek      31:04    30:29
  47 Cindy Halman           78 Eindhoven Atletiek      32:08    31:44
  48 Joyce Halman           79 Eindhoven Atletiek      32:08    31:43
  52 Wilma Latour           57 Eindhoven Atletiek      32:23    31:58
  58 Stanley van Geloven    59 Eindhoven Atletiek      32:55    32:31
  59 Josette Gevers         70 Eindhoven Atletiek      32:56    32:31

Roosendaal, zondag 24 januari 2010

De THOR cross, tevens het Brabants Kampioenschap cross
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
   1 Wouter Warndorff       91 THOR                    35:22
   2 Tom van Oorschot       89 Seven Hills Running     35:53
   3 Maikel van Eekelen     87 Attila                  36:17
  15 Niek Roset             79 Eindhoven Atletiek      45:42

Vrouwen senioren, 6000 m
   1 Maureen Koster         92 AV '47                  23:30
   2 Ingrid Grutters        74 Prins Hendrik           24:20
   3 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      25:13

Posterholt, zondag 17 januari 2010

De Annendaalloop van Lopersgroep Posterholt in samenwerking met Swift Atletiek Roermond
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Michel vd Wall         79 Pegasus               1:10:26
   2 Roger Rousseau         72 Maastricht            1:11:30
   3 Jeroen Hommelberg      81 Roermond              1:12:07
   9 Peter Janssen          71 Eindhoven             1:27:42

Breda, zondag 17 januari 2010

De Mastbos cross van Stichting Sportevenementen AV Sprint
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen lange cross, 7480 m
   1 Valentine Kipketer     93 Kenia                   26:30    26:30
   2 Lindy Byrne               Ierland                 26:31    26:31
   3 Sabine van de Reijt    81 Sprint                  26:48    26:48
   8 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      27:48    27:48

Mannen lange cross, 10265 m
   1 Gideon Kipketer        87 Kenia                   31:31    31:31
   2 Hillary Kemboi         84 Kenia                   31:37    31:37
   3 Khalid Choukoud        86 Haag Atletiek           31:46    31:46
  10 Mohamed Ali Mohamed    89 Eindhoven Atletiek      32:53    32:53

Egmond, zondag 10 januari 2010

De Halve Marathon van Egmond en ook andere wedstrijden zijn vanwege het koude weer en gladheid door sneeuw afgelast !
Daarom geen uitslagen...