Eindhoven Atletiek december 2009


kerst


Hilvarenbeek, donderdag 31 december 2009

De Oudejaarsloop georganiseerd door Achil '87. Bram loopt eindelijk onder de 35 minuten op de 10 en Janneke loopt nu alweer een PR. Dat belooft wat als het iets warmer wordt.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km
   1 Milan Stawicki         92 Prins Hendrik           16:20
   2 Ward van Roy           76 Arendonk (BEL)          17:04
   3 Camille Hendrikx       71 Reusel                  17:17
  10 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      18:08
  16 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      19:22

Vrouwen senioren, 5 km
   1 Amy van den Broek      82 Attila                  20:03
   2 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik           20:03
   3 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      20:19

Mannen senioren, 10 km
   1 Bart Verschoren        77 Lint (BEL)              33:16
   2 Stefan de Laat         83 Tilburg Road Runners    33:41
   3 Maarten van der Donck  77 Herentals (BEL)         34:10
   6 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      34:51  PR

Mannen 35, 10 km
   1 Greg van Hest          73 Tilburg Road Runners    32:23
   2 Bernard te Boekhorst   72 Phoenix                 32:27
   3 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      34:16
   5 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek      34:50
   6 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      35:01
   7 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek      36:50
  32 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      44:05

Mannen 45, 10 km
   1 John Vanneste          62 Bavikhove (BEL)         35:36
   2 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek      35:43
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-Leur 35:56
   7 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      39:01

Vrouwen senioren, 10 km
   1 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      41:50  PR
   2 Marloes van Loon       88 TartlÚtos               42:29
   3 Veronique Timmermans   77 Deinze (BEL)            42:41

Soest, donderdag 31 december 2009

De Sylvestercross, georganiseerd door Stichting Sylvestercross Soest.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen prominenten, 10400 m
   1 Jesper van der Wielen  91 Nijmegen Atletiek       36:24
   2 Khalid Choukoud        86 Haag Atletiek           36:31
   3 Jamal Baligha          73 ImproveRoadRunners      36:35
   6 Mohamed Ali Mohamed    89 Eindhoven Atletiek      37:24

Vrouwen prominenten, 6000 m
   1 Adrienne Herzog        85 Groningen Atletiek      22:34
   2 Miranda Boonstra       72 Nijmegen Atletiek       23:10
   3 Ilse Pol               82 Running 2000            23:32
  11 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      24:31

Vrouwen 45, 6000 m
   1 Carla Ophorst          58 Olympus '70             27:59
   2 Ingrid Coster          57 AV '23                  28:41
   3 JosÚ Nouws             61 THOR                    29:07
   4 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      29:16

Weert, donderdag 31 december 2009

De Oliebollenloop, georganiseerd door AV Weert.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 5 km
   1 Jeroen Pollen         71 Reuver                   16:48
   2 Lex Sinnige           92 AV Weert                 17:48
   3 Willy Claessen        57 Lopersgroep Deurne       19:09
   6 Michael Gijsberts     79 Eindhoven Atletiek       19:28

Mannen senioren, 10 km
   1 Said Hayek            80 Get running              30:50
   2 Tim Stessens          82 Neerpelt (BEL)           30:58
   3 Ronny Driesen         70 Hamont (BEL)             33:25
  17 Joris Kuppens         76 Eindhoven Atletiek       43:24

Oirschot, zondag 27 december 2009

De Auwjaorscross, georganiseerd door AV Oirschot.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 9288 m
   1 Gino Steemans          77 Retie (BEL)             31:46
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  32:06
   3 Robert Planting        81 Sprint                  32:13
   9 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      37:50
  10 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      38:32
  13 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      40:44
  17 Marco Putten           77 Eindhoven Atletiek      43:41

Mannen 35, 9288 m
   1 Bernard te Boekhorst   72 Phoenix                 32:33
   2 Joan School            74 GVAC                    34:15
   3 Andres Stelling        72 Eindhoven Atletiek      35:59
   7 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      41:28

Mannen 45, 6966 m
   1 Michel Kerstens        63 Beerse (BEL)            24:46
   2 Theo Peeters           61 AVV                     25:05
   3 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      26:17
  13 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek      38:16
  
Mannen 50, 6966 m
   1 Hans Verbaandert       58 GVAC                    25:24
   2 Ruud van Woensel       57 AV Oirschot             27:52
   3 Pieter Grootes         55 Generaal Michaelis      28:29
   7 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      30:40
   9 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      30:45
  12 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek      31:57

Mannen 55, 6966 m
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      28:38
   2 Joop Slagboom          52 GVAC                    28:51
   3 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    29:52
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      30:24
   7 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      32:24
   9 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      34:22

Mannen vrouwen korte cross, 4644 m
   1 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      16:25
   2 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek      17:00
   3 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      17:09
  11 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      20:41

Vrouwen senioren, 6966 m
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      25:25
   2 Ruth van de Meijden    84 Asterix                 25:26
   3 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      28:33
   6 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      31:44

Vrouwen 45, 6966 m
   1 Mak Ponjee             59 Veteranen Nederland     30:56
   2 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      30:58
   3 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             33:03
   5 Heather MacDuff        58 Eindhoven Atletiek      34:22

Gemert, zaterdag 26 december 2009

De kerstloop, evenals vorig jaar rond het kasteel in Gemert, georganiseerd door GAC
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
   1 Peter Heusschen        76 GAC Gemert              33:07
   2 Jens Verschuren        90 GAC Gemert              34:48
   3 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      35:34

Vrouwen senioren, 10000 m
   1 Laura Huijbregts       80 Asterix                 38:39
   2 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      39:55
   3 Henny Dekkers          58 GAC Gemert              46:57

Mannen masters, 10000 m
   1 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek      34:55
   2 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      35:13
   3 Robert van den Heuvel  72 Oss '78                 35:20
   5 Sadik el Mourabite     72 Eindhoven Atletiek      36:20
   6 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek      37:24

Dronten, zaterdag 19 december 2009

De Houtwijkkerstloop, georganiseerd door AV Flevodelta
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Najim el Qady          80 Marokko               1:04:09  1:04:08
   2 Ernest Kebenei         83 Kenia                 1:04:20  1:04:19
   3 Jamal Baligha          73 Luik                  1:04:24  1:04:24
   8 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek    1:07:00  1:06:57

Linschoten, zaterdag 19 december 2009

De Linschotenloop een 3 dorpen parcours via Oudewater en Montfoort terug naar Linschoten
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Sullivan Smith         76 Phanos                1:08:47  1:08:46 
   2 Michel Schrier         79 Dynamica              1:11:07  1:11:07
   3 Wouter Kegge           84 Clytoneus             1:11:39  1:11:38
  87 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:41:29  1:40:00

Mannen 35, halve marathon
   1 Michael Woerden        75 Mijdrecht             1:10:36  1:10:36
   2 Bert Flier             72 AV Energie            1:12:01  1:12:00 
   3 Bart Wassenberg        67 Hellas                1:12:49  1:12:47
  35 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    1:26:31  1:26:26  PR
 294 Joost Bekkers          74 Eindhoven Atletiek    2:04:07  2:02:34

Peter Janssen en Mohamed Ali Mohamed (foto's: Aktiefoto)

Mannen senioren, 10 km
   1 Mohamed Ali Mohamed    84 Eindhoven Atletiek      31:40    31:40
   2 Ard Vlooswijk          79 AV 34                   33:50    33:48
   3 Wilfred Verhagen       81 Loopgroep Aart Stigter  35:25    35:25

Reusel, zondag 13 december 2009

De L’Avant Sylvestre cross, georganiseerd door AV Reusel '69.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 11650 m
   1 Bart Lieckens          77 AC Herentals            38:59
   2 Gino Steemans          77 ARAC                    39:29
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            39:59
   5 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek      42:50
   6 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      47:13
  10 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      49:24
  12 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      49:45

Mannen masters 35, 11650 m
   1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners    39:40
   2 Ricky Meylaers         73 Vabco Mol               39:49
   3 Ad Peeters             66 AVV                     40:59
   4 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      42:06
   8 Sadik El Mourabite     70 Eindhoven Atletiek      45:24
  12 Martin Struijk         71 Eindhoven Atletiek      53:40

Mannen masters 45, 9320 m
   1 Ronny Agten            59 Vabco Mol               31:44
   2 Theo Peeters           61 AVV                     33:41
   3 Hans Verbaandert       58 GVAC                    34:10
   4 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      35:42
   9 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      39:54
  12 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      41:20
  13 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek      41:33
  17 Huub Arts              57 Eindhoven Atletiek      45:51

Mannen masters 55, 9320 m
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      37:59
   2 Wil Rindt              53 Eindhoven Atletiek      38:53
   3 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    39:12
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      40:42
   8 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      43:21

Rian, Corine en Janneke, het vrouwen senioren podium (foto: AVR'69)

Vrouwen senioren, 6990 m
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      25:34
   2 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      28:21
   3 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      31:13

Vrouwen 35, 6990 m
   1 Esther van Hoof        71 AVR '69                 30:22
   2 Mak Ponjee             59 avVN                    30:44
   3 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      30:57

Mannen korte cross, 2800 m
   1 Sam Krop               83 Asterix                 12:59
   2 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek      13:08
   3 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      13:27
   4 Sebastian Steegemans   93 Eindhoven Atletiek      13:45

Vrouwen korte cross, 2800 m
   1 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      16:20
   2 Ellen Adolfs           82 Asterix                 17:18
   3 Karin Dekkers-Beenen   76 GVAC                    17:48

Deurne, zondag 13 december 2009

De Zandbos cross op het Hippisch Centrum, georganisseerd door AV LGD
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 9631 m
   1 Noel Keijsers          73 Prins Hendrik           34:35
   2 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    34:52
   3 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      34:57
  10 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      41:29
  
Mannen 35, 9631 m
   1 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      35:50
   2 Cor Datema             71 Prins Hendrik           36:00
   3 Edwin Kok              72 HAC                     39:08
   4 Andres Stelling        72 Eindhoven Atletiek      39:14

's-Heerenberg, zondag 6 december

De Montferlandrun een internationale 15 km wegwedstrijd.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km
   1 Nicholas Kamakya Manza 85 Kenia                   42:38    42:38
   2 Wilfred Murgor         88 Kenia                   42:47    42:46
   3 Ayele Abshiro          90 EthiopiŰ                42:50    42:48
  36 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      57:13    57:06

Mannen 45, 15 km
   1 Marc Vanderhoeven      60 BelgiŰ                  50:58    50:57
   2 Mark Jillissen         64 Cifla                   52:41    52:39
   3 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport         55:18    55:13
  29 Jan Winters            64 Eindhoven Atletiek    1:01:07  1:00:52

Mannen 55, 15 km
   1 Frans Bekers           49 Sprint                  56:54    56:51
   2 Jos Dekker             53 GAC Hilversum         1:00:18    59:21
   3 Tonnie Scheurwater     54 Loopgr Aart Stigter   1:00:26  1:00:16
  36 Frans Dorrestein       54 Eindhoven Atletiek    1:09:23  1:06:54

Mannen, 7.5 km
   1 Milan Perc             71 Cuijk                   25:17    25:16
   2 Jelmer van Leeningen   88 Beekbergen              25:45    25:45
   3 Chris Henet            59 Bemmel                  26:02    26:01
  37 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      32:24    32:23