Eindhoven Atletiek november 2009


Eindhoven, zondag 29 november 2009

De Karpen cross, derde wedstrijd uit de Kempische Cross- en Trimcompetitie.
---> Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8550 m
   1 Mohammed Ali Mohammed  84 Eindhoven Atletiek      27:19
   2 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek      27:24
   3 Pieter Hendrickx       80 Arac (BEL)              28:11
   9 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek      30:31
  11 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      33:33
  12 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      33:44
  16 Bram van Gessel        83 Eindhoven Atletiek      35:11
  18 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      35:21
  21 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      36:53
  22 Peeters                77 Eindhoven Atletiek      36:59
  25 Thijs Portz            75 Eindhoven Atletiek      37:47

Mannen 35, 8550 m
   1 Ad Peeters             66 AVV                     29:39
   2 Leon van der Heide     69 Taxandria               29:56
   3 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      30:14
   8 L Mourabite            72 Eindhoven Atletiek      32:43

Mannen 45, 6450 m
   1 Luc De Kinderen        64 Arac (BEL)              22:40
   2 Theo Peeters           61 AVV                     23:13
   3 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport         23:35
   6 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      24:17
   9 Marco Peeters          61 Eindhoven Atletiek      25:01
  14 Eef Schellens          61 Eindhoven Atletiek      26:09
  17 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      26:50
  21 Andre van Est          61 Eindhoven Atletiek      27:24
  23 Kees van der Put       57 Eindhoven Atletiek      27:46
  25 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek      28:12
  26 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      28:21
  27 Stefan Rooyackers      59 Eindhoven Atletiek      30:09
  29 Huub Arts              57 Eindhoven Atletiek      30:46
  33 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek      32:54

Mannen 55, 6450 m
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      25:38
   2 Henk Beijens           54 Tilburg Road Runners    25:40
   3 Johan van Litsenburg   52 GVAC                    26:09
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      27:10
   8 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      28:20

Vrouwen senioren, 5500 m
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      20:18
   2 Ruth van der Meijden   84 Asterix                 21:00
   3 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      22:16
   5 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      24:42

Vrouwen 35, 5500 m
   1 Vivian Ruijters        71 Rotterdam               22:26
   2 Esther van Hoof        71 AVR '69                 23:45
   3 Ann Beyens             71 Arac (BEL)              24:08
   5 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      24:33

Mannen korte cross, 3500 m
   1 Martijn Arnoldussen    82 Achilles-Top            12:09
   2 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek      12:12
   3 Ronald Weevers         69 Prins Hendrik           12:15
   5 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      12:55
   6 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek      13:07
  11 Roel van Nuenen        68 Eindhoven Atletiek      14:00

Vrouwen korte cross, 2750 m
   1 Griet Lauryssen        86 Arac (BEL)              10:57
   2 Karin Vintges          89 Attila                  11:18
   3 Nicole jetten          89 Attila                  11:26
   5 Yvonne Groenen         84 Eindhoven Atletiek      11:54
   7 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      12:05

Ell, zaterdag 28 november 2009

De halve marathon in Ell, georganiseerd door LG de Grenslaupers
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
   1 Bram van Rijswijk      81 Hapert                1:17:51
   2 Bob Martens            88 Beek                  1:18:15
   3 Senbet Eyob            85 Heerlen               1:21:20

Mannen 40, 21.1 km
   1 Patrick Delait         69 Stein                 1:12:33
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven             1:16:56
   3 Bert Vanwersch         66 Vijlen                1:18:57

Tilburg, zondag 22 november 2009

De internationale Warandeloop in Tilburg
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen korte cross, 2000 m
   1 Guus Janssen           81 Nijmegen Atletiek        5:20
   2 Kim Ruell              87 BelgiŽ                   5:21
   3 Geoffrey Marrion       78 BelgiŽ                   5:28
  70 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek       6:33

Vrouwen senioren, 5600 m
   1 Lindsay van Marrewijk  83 Haag Atletiek           21:24
   2 Annelies Homma         77 Prins Hendrik           21:36
   3 Ingrid Versteegh       78 Sprint                  22:09
   6 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      23:16

Veldhoven, zondag 15 november 2009

De Campus cross, tweede wedstrijd uit de Kempische Cross- en Trimcompetitie, georganiseerd door GVAC.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 8800 m
   1 Gino Steemans          77 Retie ARAC (BEL)        34:26
   2 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            35:12
   3 Sander Halin           85 Eindhoven Atletiek      37:35
   5 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      40:43
   6 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      41:00
  11 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek      44:14
  13 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      45:05
  14 Ivar Bijsterveld       88 Eindhoven Atletiek      45:37

Mannen 35+, 8800 m
   1 Ad Peeters             66 AVV                     35:58
   2 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      36:05
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                  36:20
   7 Andres Stelling        72 Eindhoven Atletiek      38:49

Mannen 45+, 7050 m
   1 Theo Peeters           61 AVV                     30:21
   2 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      30:38
   3 Kees Wouters           62 DES                     30:50
  14 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      34:09
  20 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      35:57
  21 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      36:25
  24 Cees Jansen            60 Eindhoven Atletiek      37:44
  26 Huub Arts              57 Eindhoven Atletiek      38:56
  27 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      39:10

Vrouwen senioren, 5300 m
   1 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      24:34
   2 Maartje Bastings       84 Asterix                 26:54
   3 Tamara Renders         90 GVAC                    27:21

Vrouwen 35+, 5300 m
   1 Esther van Hoof        71 AVR '69                 26:18
   2 Mak Ponjee-van Leest   59 avVN                    26:35
   3 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      26:43
   7 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      28:24

Mannen korte cross, 3550 m
   1 Joeri Spoor            90 Eindhoven Atletiek      14:13
   2 Luc Bekers             91 GVAC                    14:59
   3 Sander van Esch        91 GVAC                    15:47

Vrouwen korte cross, 3550 m
   1 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      18:14
   2 Karin Dekkers-Beenen   76 GVAC                    19:42
   3 Lonne van Esch         88 GVAC                    21:55

Nijmegen, zondag 15 november 2009

De Zeven Heuvelenloop, een wegwedstrijd over 15 km, met 24180 deelnemers over de finish.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km
   1 Sileshi Sihine            EthiopiŽ                42:14    42:14
   2 Nicholas Kiprono          Uganda                  42:14    42:13
   3 Abraham Rotich            Kenia                   43:04    43:03
  13 Said Hayek                Eindhoven Atletiek      46:00    45:59
  20 Mohammed Ali Mohammed     Eindhoven Atletiek      47:27    47:26
 162 Oscar Mulder              Eindhoven Atletiek      57:33    57:10
 899 Jan de Kok                Eindhoven Atletiek    1:18:44  1:06:10
1069 Twan van Limpt            Eindhoven Atletiek    1:08:57  1:07:21
1305 Michiel van der Weele     Eindhoven Atletiek    1:24:52  1:08:44
2295 Arno Voets                Eindhoven Atletiek    2:02:22  1:14:04

Mannen 35, 15 km
 208 Mark Prins                Eindhoven Atletiek    1:07:51  1:03:39  PR
1766 Richard de Werd           Eindhoven Atletiek    1:49:30  1:23:24
2188 Ronald Meijer             Eindhoven Atletiek    2:30:00  1:34:19

Mannen 40, 15 km
 178 Edwin van den Berk        Eindhoven Atletiek    1:04:38  1:02:27
 709 Jos Willems               Eindhoven Atletiek    1:19:33  1:09:02
 846 Patrick Straver           Eindhoven Atletiek    1:30:31  1:10:14
 862 Ivo Merkx                 Eindhoven Atletiek    1:32:32  1:10:25
1301 Ton Teunissen             Eindhoven Atletiek    2:04:46  1:14:00
1635 Eddy Philippart           Eindhoven Atletiek    1:44:13  1:16:23

Mannen 45, 15 km
  36 Ralph Goes                Eindhoven Atletiek      59:06    57:04
 124 Fred Eijpe                Eindhoven Atletiek    1:01:40  1:00:56
 145 Eef Schellens             Eindhoven Atletiek    1:02:50  1:01:42
 829 Arno Rondeel              Eindhoven Atletiek    1:26:35  1:11:08
 841 Maurice van den Berge     Eindhoven Atletiek    1:15:52  1:11:13
 981 Norbert Piket             Eindhoven Atletiek    1:14:45  1:12:22
1196 Ruud Dekens               Eindhoven Atletiek    1:46:51  1:14:13
1214 Karel van der Pol         Eindhoven Atletiek    1:18:32  1:14:22
1287 Adrie van Boekel          Eindhoven Atletiek    1:56:19  1:14:56
1365 Peter Meijering           Eindhoven Atletiek    1:54:23  1:15:33
1578 Peer Blom                 Eindhoven Atletiek    1:23:52  1:17:21
2038 Peter Bos                 Eindhoven Atletiek    1:54:54  1:21:34
2255 Marc Bieleveldt           Eindhoven Atletiek    1:55:16  1:24:08
2905 Piet Daas                 Eindhoven Atletiek    2:38:48  1:38:17

Mannen 50, 15 km
 433 Frank van den Berg        Eindhoven Atletiek    1:33:02  1:09:52
 439 Ton Jacquot               Eindhoven Atletiek    1:15:51  1:09:55
 541 George Guns               Eindhoven Atletiek    1:26:53  1:11:26
 582 Dion Liebrand             Eindhoven Atletiek    1:22:43  1:11:57
 822 Ton Bruining              Eindhoven Atletiek    1:30:19  1:14:30
 897 Ron van Anholt            Eindhoven Atletiek    1:41:35  1:15:23
1118 Rob Wilcke                Eindhoven Atletiek    1:45:42  1:17:51
1325 Henk Harkink              Eindhoven Atletiek    2:01:51  1:19:51
1534 Henk van Aspert           Eindhoven Atletiek    1:50:07  1:22:17
1723 Frank Meulendijks         Eindhoven Atletiek    2:09:53  1:24:14
1727 Dion den Hartog           Eindhoven Atletiek    2:06:47  1:24:19
2064 Rudolf Moers              Eindhoven Atletiek    2:22:07  1:28:53
2074 Jan Mathijs Koolhaas      Eindhoven Atletiek    2:21:16  1:29:11
2130 Tiny van Zwol             Eindhoven Atletiek    1:58:00  1:30:09

Mannen 55, 15 km
  49 John Williams             Eindhoven Atletiek    1:04:35  1:03:18
 387 Jan van Rijsingen         Eindhoven Atletiek    1:50:07  1:13:51
 432 Henk Bressers             Eindhoven Atletiek    1:40:48  1:14:34
 488 Jack van Rijthoven        Eindhoven Atletiek    1:21:19  1:15:20
 555 Peter van der Heijden     Eindhoven Atletiek    1:22:35  1:16:35
 978 Kees Kokee                Eindhoven Atletiek    1:59:41  1:23:31
1021 Paul Verstraeten          Eindhoven Atletiek    2:15:39  1:24:18
1283 Guido Weers               Eindhoven Atletiek    2:21:16  1:29:12

Mannen 60, 15 km
   4 Arie van de Akker         Eindhoven Atletiek      59:31    59:14
  23 Hans Leuverman            Eindhoven Atletiek    1:10:53  1:05:11
  31 Freddy Beckers            Eindhoven Atletiek    1:12:29  1:06:56
 620 Hemmo Jager               Eindhoven Atletiek    2:06:19  1:35:31

Vrouwen senioren, 15 km
   1 Tirunesh Dibaba           Ethiopie                46:28    46:27 
   2 Bezunesh Bekele           Ethiopie                47:48    47:48
   3 Tetyana Holovchenko       Oekraine                50:33    50:32
   7 Corine Spaans             Eindhoven Atletiek      52:57    52:55  PR
  44 Janneke Videler           Eindhoven Atletiek    1:06:20  1:04:32
1170 Liesbeth Castelijns       Eindhoven Atletiek    2:18:36  1:26:25
1938 Maaike Leenders           Eindhoven Atletiek    2:35:52  1:39:42

Vrouwen 35, 15 km
   5 Inge van der Meulen       Eindhoven Atletiek      59:54    59:49
 116 Maartje Smulders          Eindhoven Atletiek    1:48:07  1:15:30
 576 Afra de Graaf             Eindhoven Atletiek    2:21:20  1:29:14

Vrouwen 40, 15 km
  81 Monique Remery            Eindhoven Atletiek    1:35:46  1:12:36
 252 Karin Faber               Eindhoven Atletiek    1:42:34  1:19:25

Vrouwen 45, 15 km
 252 Jolanda van Nispen        Eindhoven Atletiek    1:52:42  1:20:54
 253 Angelie van den Bosch     Eindhoven Atletiek    1:48:45  1:20:55
 312 Marjan van Aspert         Eindhoven Atletiek    1:50:07  1:22:17
 894 Irma van Griensven        Eindhoven Atletiek    2:38:58  1:38:27

Vrouwen 50, 15 km
 266 Ronnie Rijken             Eindhoven Atletiek    2:22:54  1:25:56
 267 Joyce Dihal               Eindhoven Atletiek    2:22:54  1:25:57
 423 Mariet Gommans            Eindhoven Atletiek    2:20:26  1:31:05

Vrouwen 55, 15 km
 205 Annelies Kuypers          Eindhoven Atletiek    2:19:41  1:34:02

Terschelling, zondag 8 november 2009

De Berenloop is bijzonder, niet alleen vanwege het zware parcours, maar ook vanwege de sfeer.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
   1 Michel Butter          85 AV Castricum          1:07:13  1:07:12
   2 Tom Wiggers            87 AV Castricum          1:07:29  1:07:28
   3 Robert Ton             85 Phanos                1:08:19  1:08:18
  46 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek    1:32:01  1:31:48
  
Mannen 50, marathon wedstrijd
   1 Henk Derks             55 avVN                  2:59:29  2:59:27
   2 Wim Bakker             58 SV Friesland          2:59:45  2:59:43
   3 Harry Rutgers          56 Loopgroep Bedum       3:03:51  3:03:48
  12 Frans Dorrestein       54 Eindhoven Atletiek    3:22:17  3:22:08
  19 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    3:30:20  3:30:11

Valkenswaard, zondag 8 november 2009

Lopen in het groen, de Valkenloop, een halve marathon georganiseerd door Atletiek Vereniging Valkenswaard
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek    1:06:53  PR
   2 Maciek Miereczko       79 Erftstadt (GER)       1:07:47
   3 Robert Willemsen       77 Maastricht            1:14:16
   5 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek    1:21:17
   9 Buddy Tegenbosch       75 Eindhoven Atletiek    1:28:33
  15 Eric Aarts             77 Eindhoven Atletiek    1:33:49
  21 Wilko Hommes           76 Eindhoven Atletiek    1:37:43
  46 Arno Voets             75 Eindhoven Atletiek    1:55:21

Mannen 35, halve marathon
   1 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    1:16:39
   2 Ad Peeters             66 AVV                   1:17:50
   3 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek    1:18:25
   4 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek    1:20:27
  10 Sadik EL Mourabite     72 Eindhoven Atletiek    1:24:08
  11 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek    1:26:09
  16 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek    1:27:59
  25 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek    1:31:11
  31 Ton Hulshof            70 Eindhoven Atletiek    1:32:15
  33 Peter Pijpers          66 Eindhoven Atletiek    1:32:26
  56 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek    1:38:21
  69 Ton Teunissen          66 Eindhoven Atletiek    1:41:52
  82 Coen Schroots          74 Eindhoven Atletiek    1:45:47
  99 Frank Hueben           66 Eindhoven Atletiek    1:53:58

Mannen 45, halve marathon
   1 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne    1:14:32
   2 Francois Swinnen       62 Hamont (BEL)          1:21:53
   3 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek    1:22:11
   7 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    1:24:30
  14 Fred Eijpe             62 Eindhoven Atletiek    1:27:17
  41 John Middel            57 Eindhoven Atletiek    1:34:20
  42 Ben van der Plas       61 Eindhoven Atletiek    1:34:21
  76 Henk Schoonderwaldt    61 Eindhoven Atletiek    1:39:24
  78 Frank van den Berg     55 Eindhoven Atletiek    1:39:37
  79 Cees Jansen            60 Eindhoven Atletiek    1:39:37
  85 Stefan Rooijackers     59 Eindhoven Atletiek    1:40:47
 116 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:47:03
 133 Alex Klaassen          60 Eindhoven Atletiek    1:49:12
 140 Rob Wilcke             57 Eindhoven Atletiek    1:51:29
 141 Fred Godlieb           59 Eindhoven Atletiek    1:51:31
 158 Leon van de Vorstenbos 64 Eindhoven Atletiek    1:57:15
 162 Rudolf Moers           55 Eindhoven Atletiek    1:58:10
 163 Henk van Aspert        57 Eindhoven Atletiek    1:58:28
 177 Henny Valks            57 Eindhoven Atletiek    2:27:07

Mannen 55, halve marathon
   1 Peter Roothans         54 Valkenswaard          1:29:14
   2 Johan van Litsenburg   52 GVAC                  1:29:54
   3 Jan van de Rijdt       52 't Jasper Sport       1:30:25
   4 Hans Leuverman         49 Eindhoven Atletiek    1:32:18
  12 John Willams           50 Eindhoven Atletiek    1:33:24
  15 Freddy Beckers         46 Eindhoven Atletiek    1:35:40
  44 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:46:29
  48 Jack van Rijthoven     53 Eindhoven Atletiek    1:47:44
  49 Noud Leermakers        54 Eindhoven Atletiek    1:47:50
  64 Paul van Oosterhout    47 Eindhoven Atletiek    1:54:09

Vrouwen 35, halve marathon
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:26:09
   2 Mildred Haan           71 Lommel                1:29:11
   3 Carla van Dijk         69 Fortuna '67           1:40:18
  13 Maartje Smulders       70 Eindhoven Atletiek    1:50:34
  18 Annette Schipperheijn  72 Eindhoven Atletiek    1:51:52
  24 Jolanda Verhoeven      65 Eindhoven Atletiek    1:54:44
  29 Anouchka Krol          65 Eindhoven Atletiek    2:00:06

Vrouwen 45, halve marathon
   1 Mak Ponjee             59 avVN                  1:35:16
   2 Antoinette BriŽt       54 Loopgroep PK          1:36:55
  29 Annegret Hoyer         48 Eindhoven Atletiek    1:56:26
  32 Marloes Bergmans       62 Eindhoven Atletiek    1:57:02
  33 Marjan van Aspert      62 Eindhoven Atletiek    1:58:28
  35 Eveline v.d. Hoef-Laur 62 Eindhoven Atletiek    1:59:19

Mannen recreanten, 7.5 km
  38 Wim van Tongeren       54 Eindhoven Atletiek      42:41
  41 Paul Verstraeten       53 Eindhoven Atletiek      43:37
  42 Hans Weekers           58 Eindhoven Atletiek      43:48

Vrouwen recreanten, 7.5 km
  15 Shari Ver Elst         90 Eindhoven Atletiek      41:12
  16 Francis Evertz         73 Eindhoven Atletiek      42:02
  20 Marguerite Schiffmache 59 Eindhoven Atletiek      43:37
  38 Wilma Latour           57 Eindhoven Atletiek      47:28
  39 Cindy Halman           78 Eindhoven Atletiek      47:37
  41 Joyce Halman           79 Eindhoven Atletiek      48:32
  43 Imke van Vroonhoven    71 Eindhoven Atletiek      48:36
  51 Dorian Verstraten      78 Eindhoven Atletiek      49:41

Mannen recreanten, 12 km
   6 Ruben Verberne         88 Eindhoven Atletiek      50:01
  10 Boris Liebrand         69 Eindhoven Atletiek      53:12
  24 George Guns            58 Eindhoven Atletiek      56:31
  43 Johan Hellstern        64 Eindhoven Atletiek      58:42
  55 Eddy Philippart        67 Eindhoven Atletiek    1:00:08
  92 Frits ter Haar         59 Eindhoven Atletiek    1:05:39
  95 Hans Damen             55 Eindhoven Atletiek    1:05:59
 100 Frank Meulendijks      57 Eindhoven Atletiek    1:07:05
 122 Aike Mol               59 Eindhoven Atletiek    1:10:43
 124 Tiny van Zwol          54 Eindhoven Atletiek    1:10:46

Vrouwen recreanten, 12 km
  27 Dorine Hermans v Veghe 61 Eindhoven Atletiek    1:05:22
  49 Cecile Knaapen         61 Eindhoven Atletiek    1:08:21
  51 Ronnie Rijken          58 Eindhoven Atletiek    1:08:50
  54 Anja van der Maat      57 Eindhoven Atletiek    1:09:15
  89 Rian van Herk          75 Eindhoven Atletiek    1:15:10
  92 Annemarie Gerrits      66 Eindhoven Atletiek    1:15:27
  98 Maaike Leenders        83 Eindhoven Atletiek    1:17:00
 103 Liesbeth Leermakers    60 Eindhoven Atletiek    1:18:10
 104 Hannie van der Kallen  52 Eindhoven Atletiek    1:18:10

Bladel, zondag 1 november 2009

De eerste wedstrijd van de Kempische Cross- en Trimcompetitie, georganiseerd door No-Limits.
---> Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8900 m
   1 Gino Steemans          77 Retie (BEL)             30:59
   2 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK            31:50
   3 Mat Lavrijsen          80 AVR '69                 36:19
   4 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      36:51
   6 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      37:24
   7 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      38:28

Mannen 35, 6675 m
   1 Ad Peeters             66 AVV                     24:07
   2 Jack van Avendonk      67 Attila                  24:15
   3 Joan School            74 GVAC                    24:16
   4 Fons Liebregts         65 Eindhoven Atletiek      24:57
   6 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      28:15

Mannen 45, 6675 m
   1 Sus Renders            62 Noorderwijk (BEL)       23:36
   2 Frans Deenen           61 ATV Venray              23:56
   3 Theo Peeters           61 AVV                     24:39
   4 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      25:04
   8 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      27:11
  14 Hans Bijsterveld       59 Eindhoven Atletiek      28:14
  15 John Williams          49 Eindhoven Atletiek      28:23
  24 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      29:24
  25 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek      29:35
  31 Cees Jansen            60 Eindhoven Atletiek      30:54
  32 Huub Arts              57 Eindhoven Atletiek      30:55
  36 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek      32:47

Vrouwen senioren, 6675 m
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      24:23
   2 Rianne van de Burgt    75 Eindhoven Atletiek      27:12
   3 Maartje Bastings       84 Asterix                 30:29
  
Vrouwen 35, 6675 m
   1 Esther van Hoof        71 AVR '69                 29:40
   2 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek      30:43
   3 Niekol Dols            68 Loopgroep De Springbok  31:12
 
Vrouwen 45, 6675 m
   1 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      29:07
   2 Mak Ponjee             59 avVN                    29:32
   3 Antoinette van de Laar 57 Fortuna '67             30:08
  
Vrouwen korte cross, 2225 m
   1 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek       9:39
   2 Karin Dekkers-Beenen   76 GVAC                     9:55
   3 Samira Geeris          65 Generaal Michaelis      13:21
  
Mannen korte cross, 4450 m
   1 Michiel de Beer        87 Asterix                 16:18
   2 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek      16:22
   3 Sander van Esch        91 GVAC                    19:33