Eindhoven Atletiek september 2009


Almere, zondag 27 september 2009

De 30 van Almere, georganiseerd door de stichting Trim Slim Fitness
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 30 km
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven             1:38:07  1:38:05
   2 Fransua Woldemariam    70 Almere                1:38:17  1:38:16
   3 Stijn Ficioen          80 Varsenare (BEL)       1:38:50  1:38:49

Boxmeer, zondag 27 september 2009

De Maasheggenloop te Boxmeer die de lopers vanuit het centrum van Boxmeer door de kerkdorpen Sambeek en Vortum-Mullem en het prachtige natuurgebied de Maasheggen achter Groeningen en Vierlingsbeek leidt.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, Halve marathon
   1 Milan Perc             71 Cuijk                 1:15:56
   2 Rik Elfrink            74 Nuenen                1:17:45
   3 Fredrik Gustafsson     80 Strangnas (SWE)       1:23:28

Mannen 45, Halve marathon
   1 Alex Gijsbers          60 Berghem               1:23:57
   2 Ton van Buren          61 Velden                1:24:57
   3 Peter van Hensbergen   64 Milsbeek              1:25:06
  16 Maurice van den Berge  63 Eindhoven             1:43:46

Mannen 55, Halve marathon
   1 Bart Mulders           52 Beugen                1:29:21
   2 Harrie- Theunissen     52 Oeffelt               1:30:28
   3 Wim Ebisch             51 Maasbree              1:33:03
   8 John Williams          50 Eindhoven             1:48:05

Velp, zondag 27 september 2009

De Posbankloop, georganiseerd door de stichting Posbank Op en Neer Sportief (POS) in samenwerking met Atletiekvereniging CAV Gelre uit Dieren.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 15 km
   1 Joeri Schoffelen       72 België                  48:31    48:31
   2 Edo Baart              68 Atos                    49:01    49:01
   3 Vladimir Tontschinski     Wit-Rusland             49:13    49:12
  50 Peter Janssen          71 Eindhoven             1:04:50  1:04:12

Lidingö, zaterdag 26 september 2009

De Lidingö Loppet in Zweden, is de langste cross country loop ter wereld, van 30 km !
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 30 km
   1 Japhet Kipkorir        81 Sävedalens AIK (SWE)  1:39:42
   2 John Mutai Kipkorir       Kenya (KEN)           1:39:52
   3 John Sompol            88 Barakarunners (KEN)   1:40:10
4626 Norbert Piket          62 Eindhoven Atletiek    2:55:59

De 45ste Lidingöloppet is een van de 5 sportklassiekers in Zweden waarvan de Vasaloppet (langlauf) de bekendste is. De Lidingöloppet, gehouden op het eiland Lidingö direkt bij Stockholm, is tevens werelds grootste crosscountry-loop evenement met dit jaar gedurende drie dagen een recordaantal van meer dan 37.000 deelnemers verdeeld over diverse afstanden. Op de klassieke 30 km hoofdafstand waren er 15.713 starters waarvan ca. 20% vrouw.
Slechts een klein gedeelte van het vaak redelijk smalle parcours wordt op asfalt afgelegd. De ondergrond bestaat verder uit gras, bospad en grindweg en is soms ongelijkmatig door rotsen en boomwortels. Tenzij het parcours langs de oever van een meertje gaat, gaat het constant (soms zeer steil) op en af met een totaal van goed 400 hoogtemeters. Kort samengevat: andere koek dan we hier in Nederland gewend zijn. De omstandigheden waren afgelopen zaterdag heerlijk zonnig maar dus ook relatief warm.
Mijn Zweeds-Nederlandse vrienden Ruben en Joost (verantwoordelijk voor de lokale logistiek en het "side-program" in Stockholm) hadden gedurende de wedstrijd waarschijnlijk meer oog voor het zweedse natuurschoon; vandaar geen actiefoto maar alleen een plaatje uit het finishgebied.
Een bezoekje aan de website www.lidingoloppet.se is overigens de moeite waard voor de geïnteresseerde.


Dordrecht, zaterdag 26 september 2009

De jaarlijkse Schweitzerloop is inmiddels een begrip in de regio Dordrecht en wordt georganiseerd door het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het inschrijfgeld van lopers en de bijdragen van sponsors worden traditiegetrouw besteed aan een goed doel in de gezondheidszorg.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 EM prestatie
   1 Menno Lieven           82 Dutch Runners Basic     56:48    56:48
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek    1:00:40  1:00:40
   3 Marc van Hemert        67 Hercules              1:04:57  1:04:50

Deurne, zondag 20 september 2009

De halve marathon georganiseerd door Loopgroep Deurne.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Mohamed Ali Mohamed       Eindhoven Atletiek      31:22
   2 Bart Lieckens          77 België                  32:16
   3 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      32:43
   7 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek      39:52

Mannen 40, 10 km
   1 Hans van de Mortel     61 Vescom 1                35:01
   2 Arnold van Putten      63 Eindhoven Atletiek      36:30
   3 Paul Oomen             59 Loopgroep PK            37:18

Vrouwen senioren, 10 km
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      36:13
   2 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek      43:44
   3 Nathalie Lottheinkx    76 Eindhoven Atletiek      45:04

Vrouwen 40, 10 km
   1 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      42:34
   2 Fiona Jaberg           64 Burgt Bouw              44:09
   3 Francien Lenssen-Roefs 59 NRE netwerk 1           45:42

Hilvarenbeek, zondag 20 september 2009

De Beekse Marathon te Hilvarenbeek, georganiseerd door Achil '87.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 30 km
   1 Jan Hendrickx          59 Hoogstraten (BEL)     1:53:45   
   2 Ronnier Duinkerken     73 Rotterdam Atletiek    1:55:06
   3 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek    1:57:34
   9 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek    2:05:02
  24 Peter Nous             56 Eindhoven Atletiek    2:17:43
  40 Twan van Limpt         82 Eindhoven Atletiek    2:26:00

Vrouwen 45, Marathon
   1 Gertie Theunissen      61 Eindhoven Atletiek    4:02:00
   2 Clema Koper            61 Taxandria             4:54:59

Amsterdam, zondag 20 september 2009

De Dam tot Damloop van Amsterdam naar Zaandam.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen, 10 Engelse Mijl by night trimloop
 114 Wilma Kalf                Eindhoven Atletiek    1:19:46

Mannen, 10 Engelse Mijl by night trimloop

  56 Merijn Trommar            Eindhoven Atletiek    1:07:37
2143 Patrick Straver           Eindhoven Atletiek    1:23:15
2312 Rinus van Dijck           Eindhoven Atletiek    1:23:59
2394 Ron van Anholt            Eindhoven Atletiek    1:24:19
3308 Jurjen Folkerts           Eindhoven Atletiek    1:27:36

Vrouwen, 10 Engelse Mijl trimloop

 215 Maartje Smulders          Eindhoven Atletiek    1:26:05
 305 Margot Adriaans           Eindhoven Atletiek    1:28:12
 820 Anouchka Krol             Eindhoven Atletiek    1:36:18
1097 Anja van der Maat         Eindhoven Atletiek    1:39:44

Eindhoven, zondag 20 september 2009

De Airborneloop, georganiseerd door onze eigen Eindhoven Atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

6 KILOMETER
   1 Martin Mom             94 Eindhoven Atletiek      24:46
   3 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek      26:16
   5 Luca Schliekelmann     99 Eindhoven Atletiek      26:52
   6 Maarten Ottenhoff      94 Eindhoven Atletiek      28:02
  23 Kim Eijpe              97 Eindhoven Atletiek      35:32
  30 Jordy Buijs            95 Eindhoven Atletiek      36:50
  33 Roy Braak              98 Eindhoven Atletiek      37:34
  35 Anne-Marijke Voets     95 Eindhoven Atletiek      38:35
  42 Dick Wories            40 Eindhoven Atletiek      40:50
  45 Marloes de Haard       77 Eindhoven Atletiek      41:40
  46 Wilma Latour           57 Eindhoven Atletiek      41:53
  50 Mariette van Tuijl     60 Eindhoven Atletiek      43:04
  55 Marguerite Schiffmache 59 Eindhoven Atletiek    1:09:23

11 KILOMETER
   4 Cees Jansen            60 Eindhoven Atletiek      54:02
  15 Yvonne Verita          51 Eindhoven Atletiek    1:00:54
  17 Jolanda Verhoeven      65 Eindhoven Atletiek    1:01:20
  29 Jeannette Michielsen   60 Eindhoven Atletiek    1:05:33
  42 Erich Zimmermanns      40 Eindhoven Atletiek    1:09:43
  57 Imke van Vroonhoven    71 Eindhoven Atletiek    1:24:56

10 ENGELSE MIJL
   2 Krijn Bustraan         76 Eindhoven Atletiek    1:03:16
   7 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek    1:07:16
   8 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek    1:07:41
  14 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek    1:09:17
  16 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek    1:09:47
  19 Fred Eijpe             62 Eindhoven Atletiek    1:10:28
  23 Freddy Beckers         46 Eindhoven Atletiek    1:10:57
  25 Hans Leuverman         49 Eindhoven Atletiek    1:11:24
  26 Buddy Tegenbosch       75 Eindhoven Atletiek    1:11:44
  27 Ton Hulshof            70 Eindhoven Atletiek    1:12:20
  30 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek    1:12:54
  31 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek    1:13:01
  34 Kees van der Put       57 Eindhoven Atletiek    1:13:19
  36 Wim Hermans            45 Eindhoven Atletiek    1:14:01
  37 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek    1:14:15
  41 Jos Harmsen            67 Eindhoven Atletiek    1:15:20
  52 Jack van Wetten        58 Eindhoven Atletiek    1:17:40
  66 Cor Smakman            69 Eindhoven Atletiek    1:19:22
  69 Ron van Anholt         59 Eindhoven Atletiek    1:19:38
  73 Rien Romijn            64 Eindhoven Atletiek    1:21:03
  76 Rene Bakker            78 Eindhoven Atletiek    1:21:20
  78 Dion Liebrand          57 Eindhoven Atletiek    1:21:23
  81 Sandra Rijkers         69 Eindhoven Atletiek    1:21:42
  90 Marc van de Laar       69 Eindhoven Atletiek    1:23:07
  92 Joyca Lacroix          77 Eindhoven Atletiek    1:23:32
  95 Frans de Nooij         80 Eindhoven Atletiek    1:23:42
 100 Peter Meijering        60 Eindhoven Atletiek    1:24:36
 108 Karthikeyan Sadasivam  74 Eindhoven Atletiek    1:25:25
 109 Tinie Theunissen       55 Eindhoven Atletiek    1:25:29
 117 Jan-Karel Op de Coul   60 Eindhoven Atletiek    1:26:06
 129 Eddy Philippart        67 Eindhoven Atletiek    1:27:48
 130 Annette Schipperheijn  72 Eindhoven Atletiek    1:27:59
 132 Jan van Rijsingen      54 Eindhoven Atletiek    1:28:14
 144 Peer Blom              64 Eindhoven Atletiek    1:29:43
 148 Jan Heesakkers         73 Eindhoven Atletiek    1:30:17
 149 Alex Klaassen          60 Eindhoven Atletiek    1:30:17
 151 Rinus van Dijck        43 Eindhoven Atletiek    1:30:25
 152 Leon van de vorstenbos 64 Eindhoven Atletiek    1:30:29
 153 Jack van Rijthoven     53 Eindhoven Atletiek    1:30:39
 154 Peter van der Heijden  53 Eindhoven Atletiek    1:30:45
 156 Cor Swinkels           64 Eindhoven Atletiek    1:31:22
 157 Ad Vogels              60 Eindhoven Atletiek    1:31:22
 162 Jack Smulders          59 Eindhoven Atletiek    1:31:57
 165 Peter Bos              62 Eindhoven Atletiek    1:32:11
 167 Harrie Boelens         57 Eindhoven Atletiek    1:33:01
 169 Annegret Hoyer         48 Eindhoven Atletiek    1:33:40
 178 Frits ter Haar         59 Eindhoven Atletiek    1:34:22
 179 Marc Bieleveldt        64 Eindhoven Atletiek    1:34:32
 186 Judith Faashen         76 Eindhoven Atletiek    1:35:02
 187 Rudolf Moers           55 Eindhoven Atletiek    1:35:37
 193 Jeroen Hensen          52 Eindhoven Atletiek    1:36:39
 209 Bart Kamerling         56 Eindhoven Atletiek    1:40:22
 212 Tiny van Zwol          54 Eindhoven Atletiek    1:40:27
 225 Afra de Graaf          74 Eindhoven Atletiek    1:43:44
 229 Jan mathijs Koolhaas   58 Eindhoven Atletiek    1:44:01
 230 Hemmo Jager            48 Eindhoven Atletiek    1:44:07
 233 Marion v/d Nieuwenhof  67 Eindhoven Atletiek    1:45:12
 234 Guido Weers            50 Eindhoven Atletiek    1:45:44
 236 Van Bree               53 Eindhoven Atletiek    1:45:54
 239 Ronnie Rijken          58 Eindhoven Atletiek    1:48:09
 243 Tom Verest             57 Eindhoven Atletiek    1:49:15
 246 Mieke Hovens           59 Eindhoven Atletiek    1:49:54
 249 Ilse Bieleveldt        66 Eindhoven Atletiek    1:51:06
 265 Henny Valks            57 Eindhoven Atletiek    1:57:51

Arnhem, zondag 13 september 2009

De Bridge to bridgeloop, georganiseerd door Stichting Samenloop en de Stichting Bridge to Bridge.
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor het artikel in de Gelderlander

Mannen senioren, 10 km gala
   1 Said Hayek             80 Eindhoven               31:01    31:01
   2 Abdi Nageeye           89 Apeldoorn               31:01    31:01
   3 Wouter Jansen          87 Groesbeek               31:58    31:58

Vrouwen senioren, 10 km gala
   1 Corine Spaans          76 Arnhem                  36:06    36:05

Rotterdam, zondag 13 september 2009

De halve marathon van Rotterdam.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
   1 Sammy Kitwara             Kenia                   58:58    58:57
   2 Jonathan Maiyo            Kenia                   59:08    59:06
   3 James Kwambai             Kenia                   59:09    59:08
  22 Harm Sengers              Eindhoven Atletiek    1:10:02  1:10:00

Mannen 35, halve marathon
   1 Fouad Fertoute            Spirit Oud Beijerland 1:15:16  1:15:15
   2 Marcel Fiering            Spark                 1:17:28  1:17:28
   3 Ronnie Duinkerken         De Kieviten           1:18:09  1:18:07
  19 Peter Janssen             Eindhoven Atletiek    1:29:17  1:29:17

Amsterdam, zondag 6 september 2009

De 30km van Amsterdam Noord, georganiseerd door AV Atos. Wederom Prijzen in een groot aantal categorieën voor Eindhoven Atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 30 km
   1 Harm Sengers              Eindhoven Atletiek    1:46:55  1:46:53
   2 Niels Staring             AV Wijchen            1:52:21  1:52:19
   3 Ralph Apeldoorn           DEM                   1:56:26  1:56:25
  
Mannen 35, 30 km
   1 Luc Krotwaar              Eindhoven Atletiek    1:44:13  1:44:11
   2 Remon van Lunzen          Lionitas              1:44:51  1:44:49
   3 Marcel Uppelschoten       Hellas                1:48:04  1:48:03
  12 Fons Liebregts            Eindhoven Atletiek    1:59:51  1:59:49
  13 Rob Mellegers             Eindhoven Atletiek    2:00:13  2:00:07
  
Mannen 45, 30 km
   1 Dirk Ekkelboom            Atos                  1:52:01  1:51:58
   2 Arie van Houwelingen      Eindhoven Atletiek    1:58:13  1:58:11
   3 Ger Kragten               Atos                  1:58:35  1:58:32

Tilburg, zondag 6 september 2009

De Tilburg Ten Miles, georganiseerd door de stichting Tilburg Ten Miles.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 45, NK 10 km
   1 Abraham Zewdie         64 Loopgroep Aart Stigter  31:45    31:45
   2 Harald van Doorn       64 Lycurgus                32:57    32:54
   3 Edwin van Dort         63 Phanos                  33:31    33:31
  14 Haroldinio Abauna      62 Eindhoven Atletiek      41:03    41:01

Mannen Senioren, internationaal 10 km
   1 Peter Kamais           76 Kenia                   27:09    27:09 
   2 Silas Kiplagat         89 Kenia                   28:00    28:00 
   3 Cosmas Kigen           90 Kenia                   28:27    28:27 
   6 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek      30:01    30:00 

Vrouwen senioren, NK 10 km
   1 Merel de Knegt         79 Tilburg Road Runners    34:01    34:00
   2 Ilse Pol               82 Running 2000            35:11    35:11
   3 Ruth van der Meijden   84 VAV                     35:19    35:17
  13 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek      36:22    36:21
  25 Rian van der Burgt     75 Eindhoven Atletiek      38:50    38:49

Vrouwen 35, NK 10 km
   1 Inge van Bergen        72 Unitas                  35:37    35:33
   2 Sandra de Jonge        73 Ciko '66                37:02    36:59
   3 Fa Adda                72 AV '23                  37:17    37:15
   5 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      38:35    38:33

Vrouwen 50, NK 10 km
   1 Carla Ophorst          58 Olympus '70             38:11    38:08
   2 Ella Witjes            57 Altis                   40:28    40:25
   3 Anne Rindt             58 Eindhoven Atletiek      41:52    41:49

Mannen recreanten, 10 km
  72 Roel Velstra           81 Eindhoven Atletiek      45:20    45:02
 413 Tiny van Zwol          54 Eindhoven Atletiek      56:49    56:14

Vrouwen recreanten, 10 km
   7 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek      44:41    44:36

Mannen , 10 EM wedstrijd
   1 Abiyote Guta           85 Ethiopië                46:08    46:07
   2 Fred Kosgei            77 Kenia                   46:20    46:17
   3 John Korir             72 Kenia                   46:50    46:49
  20 Peter van Gool         73 Eindhoven Atletiek      59:15    59:13
  84 Twan van Limpt         82 Eindhoven Atletiek    1:12:03  1:11:56
  88 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek    1:12:56  1:12:40
 124 Ron van Anholt         59 Eindhoven Atletiek    1:23:05  1:22:54

Mannen recreanten, 10 EM
   2 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek      59:59    59:40
  95 Marco Jonkers          75 Eindhoven Atletiek    1:11:43  1:08:40
 414 Martijn de Nennie      77 Eindhoven Atletiek    1:16:16  1:15:07
 420 Michiel van der Weele  76 Eindhoven Atletiek    1:19:33  1:15:16
 826 Ruud Dekens            64 Eindhoven Atletiek    1:22:46  1:20:23
 961 Coen Schroots          74 Eindhoven Atletiek    1:25:13  1:21:55
1159 Rob Wilcke             57 Eindhoven Atletiek    1:27:39  1:24:14
1200 Paul Silkens           64 Eindhoven Atletiek    1:30:16  1:24:50
1221 Harrie Boelens         57 Eindhoven Atletiek    1:30:28  1:25:02
1598 Teus Lamboo            69 Eindhoven Atletiek    1:34:55  1:29:10
1709 Cor Swinkels           64 Eindhoven Atletiek    1:34:57  1:30:34
1802 Hans Damen             55 Eindhoven Atletiek    1:36:31  1:31:59
1812 Frank Meulendijks      57 Eindhoven Atletiek    1:37:46  1:32:05
1871 Rudolf Moers           55 Eindhoven Atletiek    1:40:03  1:32:55
1880 Paul Verstraeten       53 Eindhoven Atletiek    1:38:39  1:33:03
2175 Ronald Meijer          74 Eindhoven Atletiek    1:48:35  1:40:30
2176 Leon van de Vorstenbos 64 Eindhoven Atletiek    1:47:47  1:40:36
2205 Hans Weekers           58 Eindhoven Atletiek    1:49:58  1:41:52
2243 Wim van Tongeren       54 Eindhoven Atletiek    1:51:58  1:43:52

Vrouwen recreanten, 10 EM
  11 Yvonne Groenen         84 Eindhoven Atletiek    1:15:51  1:13:14
 176 Maartje Smulders       70 Eindhoven Atletiek    1:36:03  1:28:00
 273 Angelie van den Bosch  62 Eindhoven Atletiek    1:35:16  1:31:51
 342 Anita van de Pas       81 Eindhoven Atletiek    1:42:30  1:34:26
 351 Margot Adriaans        67 Eindhoven Atletiek    1:43:01  1:34:59
 601 Annelies Kuypers       50 Eindhoven Atletiek    1:52:05  1:47:34

Beneden Leeuwen, zondag 6 september 2009

10e Maas en Waalse Dijkenloop
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 45, marathon
   1 Marion van de Veerdonk 58 avVN                  3:41:26  3:41:22
   2 Maroula Imkamp         60 Loopgroep PK          3:46:41  3:46:38
   3 Ingrid Koene           63 AV '56                3:48:22  3:48:11
   5 Gertie Theunissen      61 Eindhoven Atletiek    3:54:30  3:54:18

Mannen 45, halve marathon
   1 Pe Brouwer             62 Generaal Michaelis    1:23:26  1:23:24
   2 Leo van Kampen         60 Fortuna '67           1:25:06  1:25:04 
   3 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek    1:27:13  1:27:11
   9 Maurice van den Berge  63 Eindhoven Atletiek    1:44:04  1:43:39

Interlaken, zaterdag 5 september 2009

De 17e Jungfrau Marathon, een marathon over het mooiste parcours ter wereld.
Die schönste Marathon-Strecke der Welt! Phantastisch die Kulisse der Bergriesen, grossartig die wechselnden Szenerien zwischen Start und Ziel. Eine Herausforderung, ein Challenge, die 1829 Höhenmeter zwischen Interlaken und der Kleinen Scheidegg. Es gibt keinen Marathon in Europa mit derartigen Dimensionen. Eiger, Mönch und Jungfrau-Marathon: das berühmteste Dreigestirn der Alpen.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 40, marathon
   1 Nagy Judit Földingné    65 HU-Rujbarat           3:37:18  
   2 Corinne Zeller          68 CH-Weissenburg        3:38:38
   3 Elena Kaledina          66 FR-Meythet            3:45:33
  60 Anita Opheij            66 NL-Son en Breugel     5:02:01
  82 Niekol Dols             68 NL-Son en Breugel     5:13:22