Eindhoven Atletiek augustus 2009


Best, zaterdag 29 augustus 2009

De ronde van Naastenbest, georganiseerd door A.V. Generaal Michaëlis
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren/35, 10 km
   1 Hayek Said             80 Helmond                 31:59
   2 Harm Sengers           82 Eindhoven               33:42
   3 Niels Staring          79 Berghem                 34:07
   7 Bas van der Ree        76 Son                     36:48
  11 Walter Stals           75 Eindhoven               39:35
  13 Peter Jansen           71 Eindhoven               39:46

Mannen 40/50, 10km
   1 Fons Liebregts         65 Hapert                  34:20
   2 Arie van Houwelingen   60 's-Hertogenbosch        35:00
   3 Ad Peeters             66 Waalre                  35:28
   5 Rob Mellegers          66 Eindhoven               36:51
  16 Peer Blom              64 Eindhoven               48:10

Mannen 50/60, 10 km
   1 Hans Verbaandert       58 Veldhoven               35:47
   2 Paul Peeters           55 Eindhoven               39:44
   3 Joop Slagboom          53 Veldhoven               40:13
   9 Rinus van Dijck        43 Eindhoven               47:34

Vrouwen senioren/35, 10 km
   1 Corine Spaans          76 Eindhoven               36:08
   2 Laura Huijbregts       80 Eindhoven               39:35
   3 Nellie van Beers       55 Oirschot                46:10

Mierlo, zaterdag 29 augustus 2009

De Kersenloop, georganiseerd door Lopersgroep Mierlo (LGM) met een mooie 3e plaats voor Mark.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 15.9 km
   1 Mart Stokmans          63 Geldrop               1:00:51 
   2 Patrick Bekx           69 Helmond               1:02:47 
   3 Mark de Vries          72 Helmond               1:02:55 

Mannen, 5.3 km
   1 Jens Verschuren        90 De Mortel               18:32
   2 Johan Snijders         63 Bakel                   19:01
   3 Merijn Trommar         75 Eindhoven               19:26

De eerste drie in de wedstrijd (foto LGM)


Geldrop, dinsdag 25 augustus 2009

Strabrechtse Heideloop, georganiseerd door LOGO Geldrop
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 km trimloop
   1 Peter Mijsberg            Veghel                  35:18
   2 Joan School            74 Veldhoven               35:50
   3 Tom Liebrand              Valkenswaard            37:02
   8 Merijn Trommar         75 Eindhoven               39:06
  33 Haroldinio Abauna         Eindhoven               43:19
  69 Maurice van den Berge  63 Eindhoven               46:19
  90 George Guns               Eindhoven               48:01
 122 Nort Liebrand             Leende                  51:02
 134 Harrie Boelens         57 Eindhoven               52:17
 146 Arno Rondeel           60 Eindhoven               53:28
 153 Henk van Aspert           Eindhoven               54:22
 155 Paul Verstraeten       53 Nuenen                  54:41
 179 Rinus van Dijck        43 Eindhoven               58:37

Vrouwen, 10 km trimloop
   1 Angélique de Vries     77 Geldrop                 45:24
   2 Carmen Triki           64 Geldrop                 45:49
   3 Mieke Achten           79 Eindhoven               49:59
   7 Jose Verstraeten       83 Nuenen                  52:22
  10 Maartje Smulders          Eindhoven               53:26
  21 Angelie van den Bosch  62 Nuenen                  54:58
  26 Anita van de Pas       81 Eindhoven               56:28
  28 Ronnie Rijken          58 Eindhoven               57:09
  37 Debbie Langelaar          Eindhoven               58:36

Biest-Houtakker, woensdag 12 augustus 2009

Eindhoven Atletiek was weer eens goed vertegenwoordigd tijdens de vakantieloop in Biest-Houtakker, georganiseerd door Achil '87
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km
   1 Colin Bekers           79 Tilburg Road Runners    32:20
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  33:44
   3 Tom Huijben            82 Scorpio                 34:43
  10 Bas van der Ree        76 Eindhoven Atletiek      37:04
  14 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek      37:54
  18 Walter Stals           75 Eindhoven Atletiek      39:47
  20 Wout Peters            76 Eindhoven Atletiek      41:15
  21 Harm Wieldraaijer      75 Eindhoven Atletiek      41:25

Mannen 35, 10 km
   1 Bernard te Boekhorst   72 Phoenix                 32:37
   2 Jo Peeters             69 Mol (BEL)               33:35
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                  34:32
   9 Rik Elfink             74 Eindhoven Atletiek      37:46
  13 Steven Lucassen        72 Eindhoven Atletiek      38:54
  18 Menno Verhoeven        70 Eindhoven Atletiek      40:22
  27 Peter Janssen          71 Eindhoven Atletiek      41:54
  29 Mark Prins             70 Eindhoven Atletiek      41:58

Mannen 45, 10 km
   1 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    36:46
   2 Kees Wouters           62 DES                     36:58
   3 Jos Bergervoet         58 Eindhoven Atletiek      37:36
   6 Ralph Goes             61 Eindhoven Atletiek      38:08
  11 Robert Sanchez         57 Eindhoven Atletiek      39:48
  28 Cor Mandigers          58 Eindhoven Atletiek      42:40
  38 Henk Schoonderwaldt    61 Eindhoven Atletiek      44:38

Mannen 55, 10 km
   1 Arie van de Akker      49 Eindhoven Atletiek      38:37
   2 Sjaak Hofmans          54 Altena Road Runners     39:21
   3 Kees de Crom           51 Spado                   40:13
   5 John Williams          50 Eindhoven Atletiek      41:58

Vrouwen 35, 10 km
   1 Inge van der Meulen    73 Eindhoven Atletiek      39:22
   2 Ciska Hensen           71 DAK                     41:47
   3 Marianne Mettler       69 Tilburg Road Runners    42:09